Fietsenhandel Boersen introduceert nieuwe lijn elektrische fietsen Alldek met Rozing sterk in maatwerk E Pagina 18 Wie Ed Heidema zegt denkt meteen aan tuinen. Niet zo vreemd want de Heilooë- naar is al meer dan 25 jaar thuis in tuinenzoals hij het zelf omschrijft. Heidema is in de eerste plaats tuinont werper, maar hij voert ook zijn ontwerpen uit en is een graag geziene gast op de werkplek bij de mensen thuis. Heidema is in 1976 gestart. Sinds 1979 is zijn inmiddels grootgegroeide bedrijf geves tigd aan de Hoogeweg 57 ip Heiloo. Daar kan de tuinlief- hebber of de toevallige pas sant kennis maken met wat Heidema in huis heeft. Naast een vitrine met fotomateri aal van fraai ontworpen en aangelegde tuinen, tref je aan de Hoogeweg - naast een grote kwekerij met een grote collectie planten, strui ken en bomen - mooie modeltuinen aan. Op deze manier krijg je een indruk hoe tuinen, tuintjes en duin hoeken gezellig ingericht kunnen worden. Wie een bezoek brengt aan Heidema krijgt te maken met verschillende tuinont werpen, waarin allerlei tech nieken en materialen zijn verwerkt. Een goed tuinont werp staat en valt met de vorm die je er in aan brengt. Heidema houdt zich voor het grootste deel bezig met ont werp en aanleg van tuinen. Wie hem persoonlijk wil spreken kan opbellen of nog beter op zaterdag komen. Want die dag is hij aanwezig om mensen van advies te dienen en voor verkoop van zijn zeer uitgebreide sorte ring hoogwaardige beplan ting uit eigen kwekerij. Tuinrenovatie Waar Heidema vaak mee te maken heeft is tuinrenovatie. Waarom kan dit nodig zijn? Er zijn veel goede redenen om een tuin een nieuw gezicht te geven. Misschien is de beplanting in uw tuin na jaren te ver uitgegroeid en wat eenzijdig geworden. Ed Heidema tuinontwerper en hovenier Mogelijk is er te weinig of minder vakkundig onder houd gepleegd en kan alleen rigoureus ingrijpen uw tuin nog redden. Ook kan het zijn dat de tuinstijl niet meer aan uw wensen voldoet of stelt u inmiddels andere eisen aan de functie van uw tuin. Vaak zijn paden en terrassen wat verzakt en niet functioneel meer. Kortom, redenen genoeg voor een renovatie. Ook vragen veel mensen om een onderhoudsarme tuin. Bijna iedereen houdt van een tuin, dat eigen stukje natuur bij huis. Maar lang niet iedereen heeft voortdu rend tijd of zin om veel te tuinieren. Dan moet een tuin dus minder arbeidsintensief, maar zeker niet minder mooi zijn. Daarvoor zijn moge lijkheden genoeg. Bijvoor beeld door geen gazon in het tuinontwerp op te nemen, maar een bodembedekkende beplanting toe te passen. Aanleg Van een automati sche sproei-installatie kan ook een uitkomst zijn. Maar hoofdzaak is een vakkudige plantensamenstelling in een mooi gecomponeerde tuin die weinig werk geeft, maar waar u toch voortdurend en in alle seizoenen van kunt genieten. Ed Heidema is aangesloten bij de Stichting Erkend Hovenier. Om het vignet Erkend Hovenier te mogen voeren moet het bedrijf vol doen aan strenge eisen op het gebied van vakbe kwaamheid, betrouwbaar heid en de kwaliteit van het werk. GEZOCHT oude geboortekaartjes en oude adresboekjes van Heiloo svp reacties naar 5336575 WIE HELPT onze 2 kat ten aan een nieuw huisje, moeten weg ivm allergie. 5338054 Ik heb veel oude foto's ansichten van Heiloo+ omgeving. WIL RUILEN voor andere. 5337863 Waarschijnlijk zullen velen, als ze weer eens in de file staan of wachten op een trein die vertraging heeft, zich weieens afvragen of er geen betere manier is om zich te verplaatsen. Fietsenhandel Boersen geeft op die vraag een antwoord: ja, die manier is er. Als eerste en enige in Heiloo komt de zaak, die gevestigd is aan de Stationsweg 79, met een oplossing voor de opstoppingen in het verkeer door de introductie van de nieuwe lijn elektrische fietsen van Lafree. De Lafree is een nieuw soort fiets met elektrische onder steuning, speciaal ontwik keld om de problemen en frustraties te bestrijden die het rijden in de stad of een druk dorp dikwijls met zicht meebrengt. Net zo belangrijk is het dat het fietsen bijna geen inspanning kost: de Lafree is de eerste elektrische fiets die twee verschillende aandrijvingen combineert. De elektrische motor onder steunt de fietser wanneer die kracht zet op zijn pedalen, zodat het rijden op de fiets heel gemakkelijk is. Wie nog meer ondersteuning wenst, bijvoorbeeld bergop waarts, kan simpelweg aan de gashendel draaien. De Lafree kan een snelheid bereiken tot 25 km per uur, met elektrische ondersteu ning. Bovendien is de fiets compact en daardoor gemakkelijk te manoeuvre ren en te parkeren. Lafree levert drie modellen elektrische fietsen: de E- Race, de E-Trans en de E- World. Bovendien kan geko zen worden uit drie verschil lende onderdelen-pakketten, waarmee de fiets nog beter aan de eigen wensen kan voldoen. De fietsen zijn ver krijgbaar in trendy kleuren, zoals felrood, geel en grijs. Bij Fietsenhandel Boersen kunt u alle informatie krij gen over de nieuwe serie Lafree-fietsen. Er is een test- fiets in de zaak aanwezig, zodat u uitgebreid kennis kunt maken met dit milieu vriendelijke vervoermiddel. vlag en wimpel Nu de lente begonnen is, neemt bij de firma Alldek ook de vraag naar vlaggen en vlaggenmasten toe. Een vlag genmast kan in een mooi aangelegde tuin of voor een bedrijfspand naast functio neel ook een sieraad zijn. Bij particulier gebruik den ken we bij vlaggen altijd aan Koninginnedag en 4 en 5 mei. De rest van het jaar staat de vlaggenmast er dan wat kaaltjes bij. Om hem wat op te fleuren verkopen ze bij Alldek speciale wimpels. De bekendste is wel de rood-wit blauwe wimpel, ook wel 'welkomstwimpel' genoemd. Deze mag dag en nacht blij ven hangen. Daarnaast zijn er ook nog andere, waaronder de Noord-Hollandse, de Friese, een Europese Unie wimpel en een fleurige inter nationale wimpel. Alldek verkoopt al meer dan tien jaar vlaggen en vlaggen masten aan bedrijven en par ticulieren, waarvan de laat ste vijf jaar vanuit het pand aan de Wagenmaker in Heiloo. In de showroom zijn voorbeelden van masten en bedrukte vlaggen te zien. In - de gehele kop van Noord- Holland, bij veel winkelcen tra, bedrijven en particulie ren, staan vlaggenmasten van Alldek en wapperen de vlaggen van Alldek in top. Het assortiment is zeer uit gebreid en bevat uiteraard de Nederlandse vlag in wel veertien verschillende maten. Tevens zijn er provincie- en internationale vlaggen in verschillende maten. Er zijn vlaggenmasten van hout, aluminium en polyester in lengten van 5 tot 12 meter, vlaggenstokken, accessoires en onderdelen. Dit alles standaard op voorraad, .dus er kan snel geleverd worden. Huren kan ook Voor kort gebruik kunnen masten en vlaggen ook wor den gehuurd en er is een ser- vicedienst voor onderhoud en plaatsing van de vlaggenmas ten. Bedrijven die hun logo op een vlag willen kunnen ook bij Alldek terecht. Door middel van zeefdruk wordt het logo tot in detail op het vlaggendoek aangebracht, waarbij alle ontwerpen en kleuren mogelijk zijn. Een andere specialiteit van Alldek is het repareren van tenten en rugzakken. Dit doen zij al vele jaren voor enkele grote importeurs en grootwinkelbedrijven, die hun reparaties vanuit het gehele land naar Heiloo toe sturen. Maar ook de particu lier kan hiervoor bij Alldek terecht. Dit kunnen lichtge wicht- of bungalowtenten zijn, caravan- of vouwwagen tenten, luifels etc. Daarnaast kunnen terras- en caravan- luifels op maat gemaakt worden en zijn er ook losse fournituren te koop. Het bedrijf is te vinden op de Wagenmaker 18 in Heiloo (industrieterrein de Oude Werf), tel. 072-5340545. Als je de vier etages woonplezier doorloopt bij inte rieurspecialist Rozing in Heiloodan zie je een fraaie collectie meubelen waar veel over te vertellen valt. Zitmeubel New-Sity is een meubelprogramma met heel veel mogelijkheden, zoals verschillende zitdieptes en rughoogtes. Rozing heeft sinds kort ook een modern-klassiek zitmeubelprogramma in huisgenaamd New Classic genaamd. Een collectie die de moeite waard is om te gaan bewonderen én om te ervaren hoe goed deze meubelen zitten Op de slaapkamerafdeling valt heel veel slaapcom fort te ontdekken, want dat is bij Rozing het uit gangspunt: goed slapen. U vindt er vaak spiralen, boxsprings en lattenbodems stand alone geplaatst. De trend is hier vooral 'func tioneer, zonder overbodigheden. Uitgebreide slaap kamers met veel nachtkastjes hoeven tegenwoordig niet meer. Ook op maat, van wand tot wand en van de vloer tot aan het plafond, is het linnenkast-programma van VTM. Zelfs schuine daken zijn daarbij geen enkel probleem. Voor in de woonkamer heeft Rozing schit terende wandmeubels, die ook op maat geleverd kun nen worden. Tenslotte is daar de afdeling overgordijnen, waarbij vooral de transparante gordijnen opvallen. Ook weer in verschillende stijlen, zoals modern, klassiek en romantisch, en alles schitterend gepresenteerd. In het oog springend zijn de vele mogelijkheden van con fectioneren en ophangsystemen voor de overgordij nen, transparanten en vitrages. Ontdek op vier etages woonplezier ook echt woonplezier, bij Rozing aan de Westerweg 261 Annet Haar Zaak tevens Redken Ambassador 'Waarom een nieuw merk en andere producten als de bestaande voldoen Dit is voor Annet en haar mede werkers een veel gehoorde vraag. Het antwoord is sim pel. Annet Haar Zaak zoekt voor haar klanten altijd de markt af naar de beste pro ducten. Sinds november werkt Annet Haar Zaak daarom exclusief met de volledige stylings en verzor gingslijn van Redken. Redken, gevestigd in New York, heeft Annet Haar Zaak benoemd tot ambassador. Dit houdt in dat Annet Haar Zaak exclusieve scholing en productinformatie ontvangt. Tevens komt er, als extra service, elke maand een con sulent in de zaak om het per soneel en de aanwezige klanten advies te geven. De medewerksters van Annet Haar Zaak staan garant voor een goed advies en kunnen u geschikt zijn. Iedere klant kan een gratis haaranalyse laten maken. Redken-pro- ducten zijn goed, maar zeker niet goedkoop. Wanneer een product onverhoopt toch niet bevalt, mag het daarom altijd worden teruggebracht. De kleurenlijn van Redken bestaat uit Shades EQ en Color fusion. Shades EQ is de nummer één demi perma nente kleuring van Amerika. Het is een zachte, ammonia- vrije formule met een zure PH-waarde die het haar niet oplicht. Het geeft diepte en intensiteit 'aan natuurlijk haar en een levendige look aan grijs haar. Dit is ook heel geschikt voor mannen. Shades EQ geeft het haar naast een mooie kleur ook een betere conditie en glans door plantaardige proteïnen en aminozuren. Color fusion is een unieke combinatie van kleurpig- met behulp van de 'hairpro- menten en een verzorgend be' precies vertellen welke crèmesysteem. Hierdoor is producten voor u geschikt zijn. De hairprobe is een haarcomputer die in enkele minuten een analyse van uw haar maakt. Het geeft inzicht in de dikte, conditie en het vochtgehalte van het haar. De oorzaken van een snel teruglopende kleur of een mmmm niet goed zit tende perma^ nent kunnen op deze manier snel achter haald worden. Tevens ver meldt de uit draai welke thuisproducten voor uw haar de haarkleuring duurzaam en blijft het haar er door de proteïnen verzorgd uitzien. Annet Haar Zaak is te vin den in 't Loo 35.in Heiloo en in Middenwaard 43c in Heerhugowaard. mmmm VooflaarsBöWe Uitkijkpost Voorla editie üiikilkposi VoorJaarsetiftle (HtKiScpsst Voorjaarsefflöo 9BftgkM i SSSSfeeSBKWft&SsfeS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 30