Beauty Center Helios TfatccieC Van Rozendaal 'Een nieuwe lenteeen nieuwe look' Voorjaarsaanbieding 139,- Beauty Center Helios een nieuwe zaakeen nieuw concept Fietsen van het nieuwe millenniumte zien bij George Vlaar Tweewielers Drie nieuwe kersen -co 11 ecti e 's Specialist in kersen meubelen Geloogd Grenen Verlichting/Kolon iaal- teak/Rotan Lederen fauteuils schaap rund) Spiegels en Woonaccessoires Beautysalon Helios Kapsalon Helios Beautycenter Helios biedt een compleet concept op het gebied van uiterlijke verzor ging. U kunt er terecht voor schoonheidsbehandeling (Orlane en Medex), haarstudio, diverse soorten massages, lichaamspakkingen, alphamassage, flostationcabine, 6 per- soons privé sauna, zonnebank, bruisbedden, manicure, pedicure en make-up advies. Alle behandelingen kunnen afzonderlijk worden gereserveerd of kunnen u gecombi neerd in een halve of hele dagarrangement aangeboden worden. Beauty Center Helios is geopend van maandag tot zaterdag en tevens op diverse avonden. Deze aanbieding is geldig t/m 30 mei 2000Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met: Westerweg 391 -1852 PR Heiloo telefoon 072 5334258, fax 072 5321904 Email: info@bchelios.nl - Internet: www.bchelios.nl Ook de mountainbikes ont wikkelen zich verder. Vaste klanten waren al gewend de collectie van B-one en Raleigh te zien bij George Vlaar. Nieuwe in het assorti ment is het merk Merida. Trendy fietsen van uitzon derlijke kwaliteit en een optimale prijs/kwaliteit ver houding. In deze categorie zijn veel actiemodellen te vinden. Om maar eens wat te noemen de Johnny Bravo vol geveerde 24 inch jon gensfiets van Batavus, de B- one Sidney met kans op een reis naar Australië en de per fecte mountainbike Merida Yellow. Zelfs bij de hulpmotor-fiet- sep gaan de ontwikkelingen door. Deze electrisch onder steunde fietsen zijn verkrijg baar met een economie schakelaar of een metaalhy bride accu om de actieradius te verhogen. De Spartamet is van naam veranderd en heet vanaf nu Companion. Verder is aan dit beproefde model behalve de kleur niets veranderd. Wie zich op de hoogte wil stellen van alle nieuwe ont wikkelingen in fietsland is welkom bij de vestigingen van George Vlaar in Alkmaar (Van Ostadelaan 258) en Heiloo (Stationsweg 2). Na jarenlang onder de naam Wan Rozendaal mode in schoenen9 te hebben gewinkeldopenden Leo en Ria van Rozendaal begin maart vol trots de deuren van hun nieuwe zaak: Naturel Van Rozendaal. De vernieuwde zaak met hoofdzakelijk houten interi eur en grote lijsten waarin de schoenen worden gepresen teerd, oogt zeer ruim en rus tig, waarbij de prettige en gezellige uitstraling behou den is. In het nieuwe con cept kiest Van Rozendaal voor een aantal grote mer ken waarvan een zeer breed assortiment aanwezig is. De merk-gescheiden presentatie zorgt voor een overzichtelijk en compleet beeld voor de consument. Liefhebbers van Clarks, Ecco of Rieker schoenen kunnen bij Van Rozendaal hun hart ophalen aan de nieuwe, uitgebreide collecties van deze topmerken. Maar ook van Aerosoles, Gabor, Esprit en Pikolinos biedt Van Rozendaal een ruime collec tie. Voor de wat sportievere consument zijn de collecties van Panama Jack, Mags en Palladium ruim vertegen woordigd. Ook voor nieuw komer Camper, een jonge, trendy collectie, kan men als een van de slechts tien ver kooppunten in Nederland bij Van Rozendaal terecht. Bent u al toe aan een paar nieuwe schoenen of wilt u de nieu we collecties vast bekijken? Loop dan beslist eens binnen bij Naturel Van Rozendaal, in winkelhof 't Loo 55. Knippen Highlights Modelleren dat het logo en de transfers geheel veranderd zijn; het wat ouderwetse kroontje is vervangen door een schaak- paardje, ook hier in mooie, warme kleurstellingen. Ook het eigen damesframe is tekenend voor de nieuwe Union-collectie. Andere nouveautés zijn sturen die tijdens het rijden zijn te ver stellen, draadloze achterlich ten die ook bij stilstand branden en aluminium fra mes in fantasievolle vormen, zoals bij de Sparta gtx serie. Bij de sportieve serie is het gebruik van aluminium en roestwerend staal verder doorgevoerd om deze fietsen licht en toch onderhoudsarm te maken. Door de dichte kettingkast, de gesloten rem men en versnellingsnaven zijn onderhoud en slijtage minimaal. verfrissende en reinigende Orlane gezichtsbehandeling Epileren van de wenkbrauwen Masker Massage van gezicht, hals en decolleté Pupa make-up In deze snelle tijd, waarin ontwikkelingen elkaar in een razend tempo opvolgenstaat ook de fietsenwereld zeker niet stil. De fietsfabrikanten hebben zich uitgesloofd een revolutionaire en nieuwe collectie neer te zettenen dat is duidelijk te zien bij George Vlaar. drukken. Batavus heeft zelfs een vol geveerde bood- schappenfiets in het pro gramma, waarmee meteen een nieuwe trend genoemd is: steeds meer comfort voor de berijder van de traditione le fiets. Bij de Union fietsen valt op Eest oogstrelende expositie van imerkumijhn, verpakt in een bijzóndere ambiance in Limmen. - c- r t 1 u. za. taf 17.00 u. v.;, v. V V ,tj)u tu Maandags: gestoten* Ruim e parkeergelegenheid. L'tgee- -r --.'v4 \pten let. Cuxtr/2 MS t, Hoe ze dat gedaan hebben? Bij de traditionele fiets zijn de versnellingen nu veel makkelijker te bedienen dan voorheen. De kleuren zijn fraai gekozen. Opvallend zijn de nostalgische kleuren van de traditionele Raleigh- fietsen, met transfers die de Engelse oorsprong bena- j

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 36