Coen Doen is van alle markten thuis Hopman Partners twee jaar actief in Heiloo L Pagina 31 Z Marga's Haarmode specialist in kleur en stijlvolle combinaties Stijlvolle combinaties van nonchalant gedragenkleurrij ke kapsels, die tegelijkertijd sprankelend en koel zijn. Dat is de trend voor het komende haarmodeseizoen. De kleur- specialisten van Marga's Haarmode in Limmen barsten dit seizoen weer van de inspiratie en staan klaar om ieder een met een trendy coupe en een mooie, gezonde haardos de zomer in te laten gaan. Eten is emotie bij Restaurant Gastronome Emotie in al haar facetten proeven en beleven. Dat is uit eten bij Restaurant Gastronome. Een Provenqaals gevoel voor gastvrijheid in een sfeervolle ambiance, gecombi neerd met een hoogstaand niveau van culinaire gastrono mie. De keuken is Erans onder Europese invloeden, aangepast aan de seizoenen. De onuitputtelijke creativi teit van de chef-kok en zijn team maakt het mogelijk dat Restaurant Gastronome de mooiste culinaire composi ties kan presenteren aan haar gasten. Het merendeel van de gasten ervaart dan ook telkens hoe verfijnd en verrassend een gastrono misch menu is. De harmonie van het menu zorgt voor een optimaal gevoel. Restaurant Gastronome streeft er naar om haar gasten nu en in de toekomst te laten genieten van gastronomie. Er zijn verrassings-, sei- zoens- en culinaire menu's. Daarnaast bestaat de moge lijkheid om een keuze te maken uit verschillende voor-, hoofd-en nagerech ten. En wilt u graag een spe cifiek gerecht eten? De Gastronome hoort dat graag. Tot de grootste delicatessen van het voorjaar behoort ongetwijfeld de koningin der groenten, de asperge. Niet alleen vanwege het culinaire genot dat zij ver schaft, maar ook omdat haar aanwezigheid in de Hollandse keuken slechts van korte duur is. De oogst tijd van asperges loopt van eind april tot 21 juni. Na die datum wordt er niet meer geoogst om de kwaliteit voor het jaar daarop te garanderen. Aan die kwali teit worden door kwekers en ook door afnemers de hoog ste eisen gesteld. Het telen van asperges is een zeer nauwkeurig en arbeidsinten sief karwei. Het groeiproces voltrekt zich geheel onder de grond. Op het moment dat de asperge boven de grond uit dreigt te komen moet zij worden afgesne den. Daartoe loopt de kwe ker 's morgens vroeg de aspergebedden na, lettend op barstjes in de grond die er op duiden dat de jonge, roomwitte stengel naar bui ten wil komen. Hij snijdt deze dan zorgvuldig van de moederplant af. Wordt de aspergekop aan zonlicht blootgesteld, dan treedt bin nen korte tijd een blauw groene verkleuring op, die weliswaar geen invloed op de smaak heeft, maar door de echte liefhebbers minder wordt gewaardeerd. Restaurant Gastronome heeft rond dit 'witte goud' een speciaal menu samenge steld, waarvan u van 14 april tot 21 juni volop kunt genie ten. Chef-kok Erik heeft met zijn brigade voor u een menu gecomponeerd, waar bij de snaren van uw smaak papillen in de hoogste toon gebracht worden. Elke dinsdag-, woensdag en donderdagavond kunt u bovendien twee van uw goede vrienden of relaties ter tafel uitnodigen om gezamenlijk van een subliem viergangenmenu te genie ten. En het leuke is dat u voor deze twee niet hoeft te betalen! Elke maandag serveert de Gastronome een speciaal driegangenmenu, dat vanaf half april zeker in het teken van de asperge staat. Voor de beide paasdagen heeft de Gastronome een speciaal paasmenu samengesteld. Reserveren kan op tel. 072- 5051296 of fax 072- 5053474, e-mail gastrono me® planet.nl. Met Koninginnedag staat er vanaf 17.30 uur een oranje bittertje klaar, op zondag 14 mei is er een bridgedrive met een speciaal tintje. Marga en haar medewerkers hebben er echt zin in: een nieuw seizoen, nieuwe modellen en nieuwe kleuren. Koele en bijna transparante haarkleuren, dat wordt het volgens Marga helemaal dit voorjaar. Vooral de korte, blonde coupes passen hier perfect bij. En om het plaat je helemaal compleet te maken zijn er de pastels in de make-up. Strepen in het haar mogen nog altijd, vol gens Marga, maar nu wordt wel gekozen voor wat sub tielere kleuren. Eén ding is zeker: naast alle koele tinten zullen warme kleuren altijd blijven, want niet bij iedereen staat een koele nuance. Voor de 'warme types' staan rood en moccatinten dit seizoen bovenaan. En misschien even wennen maar vast een opluchting voor velen: grijs mag weer! Voor een werke lijk trendy resultaat gebruikt Marga's Haarmode wel een speciale grijskleuring, die speciaal wordt aanbevolen voor de heren. Wat de modellen betreft, zijn het zachte lijnen, soft gesneden, korte pony's en steile, glad de coupes die het haarmode beeld bepalen. U bent bij Marga's Haarmode van harte welkom voor een frisse, nieuwe lentecoupe, waarbij ook een aangepaste make-up verzorgd kan wor den. Dat alles onder het genot van een heerlijk kopje verse koffie van de Wereldwinkel. Buiten de normale openingstijden door de week, is de zaak op vrij dag tot 21.00 uur geopend. U vindt Marga's Haarmode aan de Dusseldorperweg 105 in Limmen. Voor een afspraak kunt u bellen naar tel. 072-5052456. Het is voorjaar en dat betekent dat er weer van alles te klussen valt in, aan en rond het huisEén ding is zekerwat voor klus het ook is, voor mate' Haal kunt u terecht bij Coen Doen in winkelcen trum 't Imo, Want Coen Doen is werkelijk van alle markten thuis Natuurlijk is dit dé tijd van het jaar om de tuin weer in optimale conditie te bren gen om er de he ie zomer lang optimaal van te kun nen genieten. Coen Doen heeft een breed scala aan tuingereedschappen in huis: van een simpele, handza me hark of schop tot geavanceerde elektrische machines om de tuin weer tip top in orde te maken. Ook voor andere klussen in en rond het huis heeft de zaak allerlei gereedschap pen en ijzerwaren, tot en met een uitgebreid assorti ment op het gebied van elektra. En is uw huis of tuinhek nodig aan een verfje toe? Geen nood, Coen Doen kan u aan de nodige verfproducten hel pen. Vanzelfsprekend slijt gereedschap als er veel mee geklust wordt. Toch kunnen handzagen en tuin gereedschap weer een hele tijd vooruit na een slijp- beurt bij Coen Doen. Wie deze zomer wel eens even lekker koel wil zitten als de zon echt goed door breekt, is bij de multifunc tionele winkel van Coen aan het goede adres voor zonwering. De zaak biedt deskundig advies, desge wenst bij u thuis. Gratis montage en service voor, tijdens en na aflevering zijn zaken waar Coen Doen veel belang aan hecht. Trouwens, over zomer gesproken: misschien heeft u al vakantieplannen. U laat uw huis met een gerust hart achter wanneer er vol doende veiligheidsmaatre gelen zijn getroffen. Betrouwbare sloten voor uw huis en een solide brandkast voor uw kost baarheden. Bij Coen Doen vindt u het allemaal en ook voor de sloten geldt dat montage gratis is. Ze wor den gemonteerd volgens de eisen van het politie keurmerk Veilig Wonen. Maar zeg nu eerlijk, naast de behoefte aan het grotere materiaal komt het min stens zo vaak voor dat u nou net twee van die klei ne spijkertjes of speciale schroefjes nodig heeft. Ook hier biedt Coen Doen uitkomst en de medewer kers zijn y ook daarbij graag van dienst! Hopman Partners ERA Makelaardij is al weer bijna twee jaar met succes actief op de woningmarkt in Heiloo. Dit succes is voor een groot deel aan de cliën ten te danken, die hun erva ringen aan anderen door geven. Het kopen of verkopen van een huis is een belangrijk en enerverend moment. Dit vraagt dan ook speciale betrokkenheid van het make laarskantoor. Voordat de eer ste afspraak met de makelaar is gemaakt, zijn de verhuis plannen al vaak en goed overwogen. De beslissing om te verhuizen is dus meestal al gemaakt. De eer ste stap voor de aan- of ver koop van het huis is gezet. Hopman Partners stelt het belang van de cliënt voorop. Dit betekent inleven in wat de klant wil, meedenken en persoonlijk begeleiden met maar één doel: samen het huis kopen dat het beste bij de cliënt past. Of, in geval van verkoop, een huis zon der zorgen verkopen voor de optimale prijs. Natuurlijk zijn er verschil lende zaken waarbij de hulp van een makelaar kan wor den ingeroepen. Stel, u bent op zoek naar een ander huis en u wilt uw huidige huis verkopen. Hopman Partners adviseert u dan eerst te zoeken naar een nieuwe woning. Voor dit zoekproces worden als eerste de woonwensen op papier gezet om een zo com pleet mogelijk beeld te krij gen. Aan de hand van deze gegevens worden elke dag de nieuw in de verkoop gekomen panden bekeken. Mocht er een huis zijn dat aan het woonprofïel voldoet, dan wordt dat nog dezelfde dag telefonisch gemeld. Vervolgens wordt er een afspraak gemaakt om het huis te bezichtigen. Dit zoe ken en adviseren gaat net zo lang door tot het ideale huis is gevonden. De klant wordt dan verder begeleid tot en met het bezoek aan de nota ris. Inmiddels is natuurlijk ook een begin gemaakt met de verkoop van het oude huis. Wanneer u alleen uw huidi ge huis wilt verkopen en niet op zoek bent naar een ander huis, kan Hopman Partners u ook van dienst zijn. De verkoopwaarde van uw huis wordt bepaald aan de hand van prijzen van reeds verkochte huizen en van de op dat moment te koop staande huizen. In overleg wordt een verkoop plan opgesteld. Het 'Koper Garantie Plan' is een middel om uw huis meer waarde te geven in de ogen van de kopers. Daarnaast wordt de huizenmarkt optimaal bewerkt met advertenties en dergelijke. Uw huis wordt onder de aandacht gebracht van zoveel mogelijk poten tiële kopers. Geïnteresseerden kunnen een afspraak maken met Leny Sommeijer (tel. 072- 5320021, ook 's avonds) voor een vrijblijvend gesprek. Het kantoor in Castricum is overdag te bereiken onder tel. 0251-657700. Bowling Heiloo opent partyzaal Het Bowlingcenter in Heiloo heeft onlangs een partyzaal geopend. Het biedt daarmee nu ook de mogelijkheid om er grote feesten, bruiloften en recep ties te houden. De eerste gelegenheden zijn uitge draaid op een succes. Reden voor het bednjf om extra faciliteiten in de zaal aan te leggen. Dick Hommes loopt al lang mee in Bowling Heiloo. Hij is een tevreden man. Al lange tijd zocht hij naar mogelijkheden om de toene mende stroom klanten iets nieuws te bieden. 'Met de partyzaal kunnen we een extra doelgroep benaderen. Veel mensen willen niet de hele avond op hun krent zit ten. Die zijn graag bezig. Het oud-Hollandse spelcir- cuit en natuurlijk bowlen hebben we al veel langer. Maar nu kunnen we dat combineren met grotere feesten. Klanten vinden het prettig om in de weer te zijn,' vertelt hij. De zaal is makkelijk in grootte aan te passen. Hommes: 'We kunnen 150 man hebben. Maar als een groep kleiner is, kunnen we de ruimte aanpassen. Zo houden we de sfeer gezellig en intiem.' Door het succes van de eerste feesten heeft hij besloten extra faciliteiten aan te leggen, zoals een dansvloer, een personen- en een goederenlift. 'Op die manier hebben de mensen de kans om er een mooi feest van te maken. Met de lift kunnen we de klant nog sneller en beter van dienst zijn,' aldus Hommes. Het bedrijf denkt vooral jubila rissen, die bijvoorbeeld een 25-jarig huwelijk of een 80ste verjaardag vieren, te bereiken. Maar ook voor personeels- of verenigingsfeesten lijkt de zaal uitermate geschikt. Het bedrijf verwacht in de nabije toekomst veel gebruik te maken van de nieuwe zaal. ^iMs^fej^gpn^t Itegtfaamfifle BKKBKgos! VaoflaafSBflMe mtkijhposivoorja; ;edHie uiiKiifcposi Voorjaarsetiftte WttiamsstVaorjaafseflaegBKijKgast?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 43