Van Os uniek met Hugo Boss-shop DenIT Internet Services jong dynamisch en flexibel Lentekriebels bij Van der Borden makelaardij Een nieuwe lenteeen nieuwe look bij Beauty Center Helios Mooie merken bij Dibbes Bar Café La Strada biedt een complete avond uit K. Pagina 34 2 Als Co Oudejans van Van Os Mode eenmaal op zijn praatstoel zit, is er bijna geen houden meer aan. Want de liefde voor het modevak, het enthousiasme en het plannen maken voor de toekomst spatten er wer kelijk vanaf. En zo gek is dat ook niet, want wie bin nenstapt in deze fraaie kle dingzaak, ervaart onmid dellijk waar het allemaal om gaat: stijl en ambiance. Aan stijl en ambiance is zeker geen gebrek, in deze compleet verbouwde zaak in 't Loo. De kledingcollectie komt fraai uit in het warme, kersenhouten interi eur, temidden waarvan een heuse waterpartij te vinden is, compleet met goudvis sen. Co Oudejans en Corrie Schaap hebben momenteel de handen vol met het uit pakken en ophangen van alle nieuw binnen gekomen kle ding. Beiden werken al jaren in het vak. Corrie Schaap zwaait op de bovenverdieping de scepter over de damesmode, op de begane grond bevindt zich Co Oudejans met een fraaie collectie herenmode. 'Eigenlijk draait het dit jaar allemaal om draagcomfort. In de pantalons is stretch verwerkt en jassen en jacks zijn van ademende materia len gemaakt, waardoor ze in elke situatie prettig draag baar zijn,' vertelt hij in vogelvlucht. De opluchting in de mode wereld is groot dit voorjaar, want eindelijk is er, naast alle grijstinten van de afge lopen seizoenen, weer plaats voor kleur ingeruimd. En zo komt het dat achter in de stijlvolle Hugo Boss-shop een fraaie collectie over hemden ligt, in sfeervolle pasteltinten. Roze en lila lui den dit jaar ook bij de heren het voorjaar in. Oudejans is trots op de Hugo Boss-shop, met herenmode van een bij zondere allure, smaakvol gepresenteerd in een chique ambiance. Van kostuums tot sokken, van overhemden en dassen tot jas sen, Van Os heeft met Hugo Boss pure klasse in huis. Een merk met een perfecte pas vorm, gekleed, met een sub tiel vleugje sportiviteit. Maar er is meer. Veel meer. Colberts, kostuums en jassen DenIT Internet Services is een jong, dynamisch en flexibel internetbedrijf, dat is opgericht om bedrijven en instellingen in alle opzichten te ondersteunen in dit dynamische computertijdperkwaarin de ene verande ring de andere opvolgt. Het nieuwe bedrijf DenIT is gespecia liseerd in webhos- ting. Dit betekent dat het bedrijf ruimte verhuurt, die nodig is om een internetsite op internet te plaatsen. Eigenaar Dennis Bruin: 'Onze collega's hanteren vaak prijzen die soms zelfs twee maal zo hoog zijn als de onze. Wij vin den het echter zeer belangrijk dat de overige leverings modaliteiten ook op een zeer hoog niveau staan. Vandaar dat wij gebruik maken van de allernieuwste technieken als het gaat om snelheid en betrouwbaar heid.' Daarnaast garandeert DenIT een professionele, per soonlijke service. Naast webhosting is het bedrijf ook gespecialiseerd in het ontwikkelen van internetsites en het registreren van domeinnamen (www.uwbedrijf.nl). Domeinnamen kunnen slechts eenmalig worden aange vraagd. Dit houdt dus in dat als uw bedrijfsnaam reeds is aangevraagd, u deze naam niet meer kunt gebruiken. U kunt ten alle tijde contact met DenIT opnemen om vrijblijvend een deskundig advies te krijgen. Het bedrijf is te vinden aan de Tuinenhof 17 te Heiloo, tel. 072-5320731, e-mail info@denit.nl en website www.denit.nl. van Joop!, de exlusieve Italiaanse stijl van Corne- liani en stijlvolle kleding van Yves St.Laurent en René Lazard. In de herenafdeling is kleding te vinden van McGregor, Outlast, Daniel Hechter, Blue Willi's en State of Art. Elk merk heeft daarbij zijn eigen sfeer, en met de veelheid aan 'namen' die bij Van Os Mode te vin den zijn, vindt iedere man hier zeker iets van zijn gading. De damesmode op de eerste verdieping biedt een bijna feestelijke, kleurrijke aan blik. Gekleed en casual, beide stijlen zijn goed verte genwoordigd. Van stijlvolle mantels en soepelvallende japonnnen tot prettig zitten de rokken, shirts en blouses. Evenals bij de herencollectie is ook hier de kleding ver vaardigd van comfortabele materialen. En dames, een hoed is weer helemaal in, dus wat let u om er eens een te dragen? Van Os Mode is in Heiloo te vinden jn winkelcentrum 't Loo. In de lente gaan veel men sen op zoek naar iets nieuws. Het voorjaar is voor veel mensen ook dé tijd om op zoek te gaan naar een (ander) huis. Op dat gegeven speelt Van der Borden makelaardij in Heiloo graag in. Wie zich inschrijft, wordt op de hoog te gehouden van het huizen aanbod, toegespitst op de specifieke wensen en het budget. Voor de maanden april en mei heeft Van der Borden bovendien een leuke verrassing in petto. Van der Borden makelaardij is dit voorjaar alweer drie jaar gevestigd in Heiloo. Het kantoor startte met makelaar Jan van der Borden en Edith Huiting. Sinds september versterkt makelaar Dennis Berkeveld het team in Heiloo. Er is iets bijzonders aan dit team: bij Van der Borden zijn namelijk de jongste en de oudste make laar uit de regio tezamen in een kantoor gevestigd. Bovendien is de jongste, Dennis, in februari officieel beëdigd door de rechtbank als makelaar o.g. Dat de samenwerking tussen jong en oud goed samen gaat, wordt bevestigd door de groei van het kantoor. Tezamen met het kantoor in Alkmaar beslaat Van der Borden makelaardij een groot marktaandeel in deze regio. Het kantoor te Alkmaar is onlangs ingrij pend verbouwd. Nu heeft Van der Borden alles onder één dak. Dit betekent dat zij nog efficiënter van dienst kan zijn op het gebied van makelaardij o.g., hypothe ken, verzekeringen en vast- goed-management. Wie informatie wil kan binnenlopen aan de Kennemer straat weg 386 te Heiloo, of bellen met 072- 5351000. Het kantoor te Alkmaar is gelegen aan de Kennemer straat weg 31-33, tel. 072-5141000. Nu de zon weer gaat schij nen, de tuin weer gaat bloeien en de nieuwe voor- jaarskleding weer in de winkels ligt, is de tijd ook weer gekomen om wat extra aandacht aan uw uiterlijk te besteden. Beauty Center Helios in Heiloo is daarom het voor jaar ingegaan onder het motto 'een nieuwe lente, een nieuwe look'. De komende maanden staan in het teken van verfrissing en vernieu wing en gaan gepaard met diverse acties en evenemen ten. Zo worden er make-up dagen gehouden, waar u de complete nieuwe zomerlijn van het Italiaanse Pupa kunt bewonderen en natuurlijk uitproberen. De eerste van deze dagen wordt gehouden op 11 mei. Haarstudio Helios en Beauty salon Helios hebben voor u een leuke en verfrissende aanbieding in petto. Deze bestaat uit een Oriane- gezichtsbehandeling met een intensieve reiniging van het gezicht, het epileren van de wenkbrauwen, een mas ker en een ontspannende massage van het gezicht, de hals en het decolleté. Aansluitend wordt u ver wacht in de haarstudio waar na het doornemen van de eigen wensen het haar in model wordt geknipt en voorzien van highlights, de trend van deze zomer. De lichtere plukjes in het haar zorgen voor een fris en speels effect. Het geheel wordt afgesloten met een Pupa make-upadvies, zodat u met een compleet nieuwe look naar huis gaat. Wie meer wil weten over deze aanbieding of andere mogelijkheden, kan contact zoeken met Beauty Center Helios, tel. 072- 5334258, of kijk op internet www.bchelios.nl. Sinds februari is Dibbes Children's Wear geopend aan de Stationsweg 83 te Heiloo. Een winkel vol met exclusieve merkkleding vanaf maat 50 tot en met 164. Voor baby's, peuters en kleuters zijn er merken als Confetti, Les Robes en Donaldson. De klassiek getinte merken Gasolio en Kiekeboe daarentegen zijn voor de stoere kinderen. Voor de jongens zijn er de klassiek-sportieve merken Gaastra en Gant, voortgeko men uit de volwassenen-lijn. Verder ook nog het stoere Gasolio, met bijvoorbeeld skaters, jeans en sweaters. Het topmerk voor de grotere meisjes is het Franse Kookaï, bestaande uit slank gesneden driekwart broeken en korte rokjes met bijbehorende tops. Ook voor gympen, boot schoenen, sokken, pyjama's, ondergoed en badkleding kun je bij Dibbes terecht. In de ruim opgezette winkel is, tot groot enthousiasme van de ouders, een grote speelhoek ingericht voor de kleintjes. Zo kunnen ouders op hun gemak rondkijken. Kortom, Dibbes is een bezoek meer dan waard. GEVRAAGD rozenkrans of wij waterbakje, reac ties svp. naar 5336575 GRATIS trottoirtegels en grindtegels zelf ophalen. Stationsweg 57 Heiloo tel, 5339532 WONINGRUIL: aang. 3 k.app balkons. Gevr. een- gezins.w huur tot 782,- tel 5338054 Voor wie graag een gezellige, complete avond uit wil belevenleidt de weg naar de Kennemerstraatweg 215. Al vele jaren staat Bar Café La Strada daar garant voor een avondje onbekommerd genieten. Bij binnenkomst is er natuurlijk meteen de bar, waar het goed toeven is. Ben smakelijk hapje, een lekker drank je en even gezellig bijpraten. Maar ook wie houdt van wat meer actie, kan bij La Strada alle kanten op. Maar liefst drie biljarts staan er in het café, waar al heel wat titanenstrijden op zijn gespeeld. Sinds enige tijd zijn er ook twee banen om te darten. Dus wie 'Barney' wil evenaren, kan aan de slag bij La Strada. Voetballiefhebbers zijn komende zomer tijdens het EK aan het goede adres bij het café. De wedstrijden worden uitgezonden op groot scherm, net als andere grote eve nementen die op het programma staan. En last but not least: music maestro! Geregeld is er bij La Strada live muziek. Uiteenlopende bands met muziek om lekker op te swingen en te springen, of om rustig naar te luisteren, zorgen ervoor dat een avond La Strada een echt avond je uit is. La Strada aan de Kennemerstraatweg 215 in Heiloo is zeven dagen per week open, van 12.00 tot 02.00 uur. Ifóortaamöfle 8KKBK posi ifeoriaarseöWe Uitkijkpost tfoori '-v-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 46