Fitcentmm De Winter voor licht, warmte, beweging en ontspanning Lente bij Marijke in 't Hoekstuk Juwelier Simon Peek staat voor vakmanschap en uitstekende service Van Vuuren... 'n stijl van kleden Trend Leder staat voor succes door exclusiviteitkwaliteit en service Restaurant New West is net even anders dan de rest H Pagina 48 Z Sinds enkele weken is het fonkelnieuwe fitcentrum De Winter aan De Drie Linden 2 geopend, vlakbij de ver keerslichten in Limmen. Bij binnenkomst valt behalve de prettige, warme sfeer direct het uitgebreide arsenaal aan bewegingsbanken op. 'Geassisteerd bewegen zon der risico van overbelasting, met een programma dat spe ciaal op de klant is afge stemd,' noemt eigenaar Jos de Winter deze vorm van bewegen. Jos, zelf al jaren werkzaam als fysiothera peut, legt uit dat het door de juiste begeleiding ook geschikt is voor personen met (chronische) klachten aan bijvoorbeeld de rug, reuma, arthrose, fibromyal- gie en neurologische aan doeningen als multiple scle rose. Er wordt dan ook ruim de tijd genomen voor een eerste intakegesprek, om zo goed mogelijk te kunnen bepalen wat het juiste niveau is van iedere nieuwe cliënt. Jos wijst verder op het ver warmde watermatras van de hydro-jet, waar je van top tot teen door krachtige water stralen wordt gemasseerd. De trots van Fitcentrum De Winter is de float cabine. Gewichtloos drijven op zeer zout water. De rust, warmte en het ontbreken van de zwaartekracht zorgen ervoor dat lichaam en geest de kans krijgen om volledig te ont spannen. Floaten heeft ook een verlichtende werking bij huid-, hart- en vaataandoe- ningen. Leuk detail is de tv met video en uw eigen muziek in de cabine. 'Neem gerust een cd-tje mee', nodigt Jos uit. Zonneconsulente Natuurlijk ontbreken de zon nebanken niet. Twee ruimtes voorzien van professionele Ergoline zonnebanken. 'Elk met zijn eigen specifieke kenmerken op het gebied van bruining of voorberei ding op zonvakanties', legt gediplomeerd zonneconsu lente Carla Bakker uit. Ook hier is een uitgebreid intake gesprek nodig om te bepalen wat de wensen en mogelijk heden zijn. Daar wordt dan een zonnekuur op afge stemd. In de laatste ruimte staat de infrarood warmtecabine, waar je kunt ontspannen door de behaaglijke warmte. Door de dieptewerking van de infrarood warmtestraling worden aandoeningen van spieren, gewrichten en huid bestreden en tevens afval stoffen uit het lichaam ver wijderd. Voor specifieke informatie over de vele mogelijkheden van Fitcentrum De Winter kunt u contact opnemen met tel. 072-5054605. De ope ningstijden zijn van maan dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur en zater dag van 9.00 tot 17.00 uur. Advies kunnen geven bij de aanschaf van nieuwe juwelen en horloges, maar ook voldoende vakkennis hebben om aangeboden reparaties goed te kunnen beoordelen. Dat zijn belangrijke eisen die aan een vakkundig juwelier gesteld worden. Al vele jaren staat juwelier Simon Peek aan de Stationsweg 85a in Heiloo garant voor dat vak manschap. Bovendien worden reparaties van sieraden, horloges en klokken uitgevoerd in het eigen atelier achter in de zaak. 'Een mooi vak', noemen Simon en Rita Peek het ju weiiers vak, waarin ze al zoveel jaren actief zijn. Onder meer vanwege de ver schillende klanten die ze dagelijks in hun zaak ont vangen, variërend in leeftijd van 0 tot 100 jaar. Goed luis teren naar de wensen van de klanten, mee kunnen denken met de klanten en een ruime vakkennis om een goed advies te kunnen geven, zijn dingen die bij Peek hoog in het vaandel staan. Vergeet bovendien niet de service, waar de juwelier buitenge woon veel belang aan hecht. Belangrijk onderdeel van de werkzaamheden in het ate lier van Simon Peek zijn het zelf ontwerpen en maken van een enkel sieraad voor een bepaalde persoon of het veranderen van trouwringen. Ook het repareren en restau reren van klokken mag een specialiteit genoemd wor den, vooral van antieke Friese staart- en stoelklok- ken, en eveneens van antie ke, staande horloges. In de winkel is duidelijk merkbaar dat trouwen weer helemaal 'in' is, want de ver koop van trouwringen neemt een steeds belangrijker plaats in. 'Het is bijzonder om bij zo'n belangrijke aan schaf te mogen adviseren,' vindt Rita Peek. 'De morgen na je huwelijk heb je name lijk nog elkaar, de herinne ringen én je trouwringen, dus het kopen daarvan is niet zomaar wat.' Ze constateert dat wit- en geelgouden rin gen bezet met een diamant momenteel het meest ver kocht worden, hoewel de geelgouden trouwringen ook nog steeds zeer geliefd zijn. Bij Peek zijn ringen van de merken Anjer, AS, Callisto, Briljant Love en CJP ver krijgbaar. Wat betreft andere juwelen en horloges is er bij Peek een zorgvuldig en vakkun dig geselecteerde collectie aanwezig. Naast meer klas sieke sieraden zijn er juwe len met een tijdloos design. Sterk in opkomst is het wit- gouden sierraad, waar Peek een ruime keuze in heeft. Van Vuuren is een modezaak voor de vrouw van nu met een eigen stijl van kleden. Bij Van Vuuren vindt u een groot aantal bekende modemerken zoals Ara, Brax, Gil Bret, Delmod, Frankenwalder, Gardeur, Maura, Rosner, Sarto, Taifun, Tru en Weber. Het modeseizoen is nu in volle gang. Hoogste tijd voor een bezoekje aan een van de filialen om u te laten informeren over de nieuwste trends. En in de maand april heeft Van Vuuren een leuke actie. Bij uw aan koop vanaf f 250,- krijgt u een exclusieve city shopper cadeau. Wilt u op de hoogte worden gehouden van deze en andere acties bij Van Vuuren, dan kan dat door u in te laten schrij ven in het klantenbe stand. U krijgt dan regelmatig het mode- nieuws toegezonden. Van Vuuren is in Heiloo gevestigd aan de Van der Veldenstraat 5. De lente is ook in 't Hoekstuk bij Marijke te zien. Marijke en haar vaste collega Astrid zijn er klaar voor. Aan het Hoekstuk 4 vindt u een prachtig ingerichte stoffen- en fourniturenwinkel met alles wat dit voorjaar verlangt. Linnen, linnen-katoen, vis cose en canvas: te veel stof fen om op te noemen, en in verschillende kleuren. Daarop afgestemd zijn natuurlijk de vele fournitu ren die bekend zijn bij Marijke. Van bh-beugel tot gesp, van bikinisluiting tot kraaltjes, de winkel is één groot kleurenfestijn. Astrid zorgt er elke donderdag voor dat al het voorbereidende werk van de atelierwerk zaamheden zijn gedaan. Ook is het aan haar te danken dat de winkel er altijd tip-top uitziet. 'Een onmisbare kracht,' zegt Marije over haar medewerkster, ook als het om haar wol wand gaat. Alle kleuren zomerkatoen van Nomotta heeft ze inmid dels klaargelegd. De combi natie katoen/acryl is een must deze lente en zomer. Deze wordt gebreid op pen 4 en is dus snel klaar, heel belangrijk in deze tijd. Voor patronen bent u bij Marijke ook aan het juiste adres. Van de Burda, voor uw baby of kleuter, Marijke heeft flink wat brei- en knippatronen in huis. Daarbij staan advies en service hoog in het vaandel bij Astrid en Marijke. Het depot van de stomerij is een drukke bezigheid geworden. Velen maken gebruik van deze dienst. En geruchten dat Marijke zou gaan verhuizen wil ze hier graag ontzenuwen: 'Welnee, het is juist één groot feest om hier te werken.' Echte toppers zijn de exem plaren van CF en de body- bags van De Rooy. Ze zijn gemaakt van nieuwe, trendy materialen. Een combinatie van ultralichte stoffen en leder zorgen voor een vlotte en tegelijkertijd chique uit straling. In de beide winkels worden tevens reisartikelen verkocht, zoals koffers, beautycases, reistassen en trolley's. Als bijzondere ser vice naar de klanten toe beschikt Trend Leder in beide winkels over een zogeheten tassenpasser Dit is een mal waarin u handbagage die u op reis wilt meenemen in de cabine Trend Leder is als speciaalzaak al jarenlang een begrip op het gebied van luxe lederwaren, damestassen, klein leder waren, attachékoffers, computercases, tassen op A 4- for maat, rugtassen, paraplu's en handschoenen. In de twee vestigingen in Heiloo en Castricum is dit voorjaar weer een mooie, uitgebreide collectie aanwezig van het vliegtuig, kunt pas sen om te zien of die qua maat voldoet aan de gelden de IATA-luchtvaartnormen. Wie geen zakenreis of vakantie in het vooruitzicht heeft, maar een lekker dagje of weekendje wég gaat óf gewoon praktisch bood schappen wil doen, kan bij Trend Leder terecht voor een uitgekiende boodschappen- kar. 'Cruiser' is de naam van Deze maand is eetcafé res taurant New West in Egmond aan Zee alweer een jaar lang open in het grotere, vernieuwde pand aan het Pompplein 9 in Egmond aan Zee. Trots zijn de eigenaren vooral op de unieke, beschutte zon- netuin achter in het res taurant waar hun gasten dit voorjaar en deze zomer kunnen genieten van een drankjehapje, lunch of smakelijke maaltijd. 'We zijn enorm blij met de verbouwing,' verzekeren eigenaars Ina en Piet Brussel 'Het vernieuwde café restau rant bevalt ons uitstekend. En tot nu toe kregen we van onze gasten ook bijzonder enthousiaste reacties, over het vele licht en de ruimte in de zaak.' Vanaf april is New West weer zeven dagen per week geopend. De nieuwe koks, onder wie een rasechte Spaanse kok, staan klaar om de gasten te trakteren op smakelijke vis- en vleesge rechten en diverse Spaanse specialiteiten. Deze zomer verzorgt New West tevens een aantal Spaanse avonden, met onder meer een flamen codanseres en een Spaanse gitarist. Groepen die graag Spaans willen eten, worden verzocht om van tevoren te reserveren. Kok Emilio geeft graag advies over de gerechten en stelt desge wenst een overheerlijk menu samen. Wie een geschikte locatie zoekt voor een feestje of receptie is bij New West eveneens aan het goede adres. Het restaurant biedt ook ruimte aan grotere groepen van ongeveer S0 personen. Meer informatie hierover is verkrijgbaar bij het restaurant, tel. 072- 5061412. deze wagen, die een andere kijk biedt op boodschappen doen. De boodschappenwa gen heeft een strakke vorm geving en is leverbaar in de kleuren blauw, Bali (warm oranje), techno-zilver en techno-groen. Maar behalve boodschappen doen kan er veel meer met deze cruiser, die eigenlijk ook wel 'vrijetijdswagentje' genoemd kan worden. Het heeft als voordeel dat het driestanden frame licht in gewicht is. Toch is de cruiser stabiel en duurzaam, door het gebruik van stevige materialen. De medewerkers van Trend Leder vertellen u er graag meer over. Trend Leder vindt u in winkelcentrum Geesterduin 42 in Castricum, tel. 0251-659939 en in winkelhof 't Loo 59 in Heiloo, tel. 072-5320794. E-mail: info@trendleder.nl. IfóoföaMRtóSitkPpost vaorjaaïseöme Uitkijkpost Voorla editie Uitkijkpost «oorjaarsediöe lfi»i»pest Vpo«

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 60