OVER BEHANCGEMAK LENTEKRIEBELS Verbouwen? Coed Idee! Verhuizen of verbouwen? Decorette geeft kleur aan je huis! deel van hun uitzicht kun nen wegnemen. Maar het kan ook zijn dat uw buren meedoen. Dat scheelt aanmerkelijk in de kosten en vergroot dus uw moge lij khedenn! Vraag de aan nemer een offerte te maken en de doorlooptijd van het project aan te geven. U weet dan precies waar u aan toe bent en u kunt het plan dan nog een rustig bekijken. De kos ten van de verbouwing kunnen betaald worden uit de verhoging van de hypotheek (op veel woningen zit een flinke overwaarde). De extra hypotheekrente is aftrek baar, omdat het geld gebruikt wordt voor het verbeteren van uw woning. Overweegt u uw woon comfort te vergroten? Vraag dan het VerBOUWblad aan. In de2e gratis uitgave van het NVOB vindt u advie zen en tips die u verder helpen. Bel het NVOB (035-5427911) of kijk op www.nvob.nl. Ook voor een adressenlijst van aan nemers in deze regio. GRATIS op te halen 194 sierstenen met cir- kelrelief voor in de tuin, maat 49 x 40 cm, tel. 972 532 2512 Behanggemak door u extra leefruimte krijgt voor u en uw kinde ren. Ook kan een garage bij de woning worden getrokken waardoor uw bergruimte flink toe neemt. Een aannemer kan samen met u kijken naar de beste oplossing die past bij uw huis. Hij kan u ook behulpzaam zijn bij de aanvraag van de bouw vergunning. Vaak zal hij u, op basis van zijn erva ring, meteen kunnen ver tellen wat toegestaan is en hoe de vergunning aangevraagd dient te wor den. Als u buren heeft, doet u er goed aan ze vroegtijdig op de hoogte te brengen van uw plan nen. Uw uitbouw zou een Aan tafel Heerenweg 144 - 1851 KW Telefoon 072 5320505 Mix Sr Match Lichtpuntjes Na een jaar of zeven gaat het toch wel kriebelen Uw huis past niet meer zo goed bij u. Wie een aantal jaren in een huis woontheeft bijna altijd een lijst met woonwensen in het hoofd. Maar uw huis staat in een ver trouwde buurt met de winkels om de hoek en uw kinderen willen niet naar een andere school. Verhuizen is eigenlijk geen optie. Met een ver bouwing past uw huis weer bij uw wooneisen en hoeft u de vertrouwde buurt niet op te geven. Blijf met uw plannen niet rondlopenmaar ga eens praten met een kwali teitsaannemer. Hij kan u duidelijk maken wat er bij het vervullen van uw woonwensen komt kijken en wat de kosten zijn. Méér ruimte voor uzelf en voor uw kinderen. Misschien heeft u wel geen idee wat de moge lijkheden van uw woning zijn. Als u met de aanne mer rond uw huis loopt, kan hij zich een oordeel vormen over de beste manier om aan uw woon wensen tegemoet te komen. Een aanbouw in de vorm van een serre, of het doortrekken van de gemetselde muur met lichtkoepels, kan uw woonkamer vergroten. Een dakkapel kan uw zol der leefbaar maken waar- fltónfftest Voorêatseöaie wauftposi Uooriaarseditie voorjaarseditie UittMtoost fl^aatswfttelWtatBtta ii Herken je dat gevoel? Er moet wat gebeuren. Er hangt wat in de lucht. De onrust kriebelt in je bloed. Lentekriebels! Vroeger was daar maar één remedie tegen: collectief ten strijde trekken met sopdoek en ragebol. Afmaken met een fris behangetje en een kwastje wit en de rust keerde weer. Kun je nu niet meer mee aankomen, met zo'n aanpak, je wilt wel thuis aan de slag maar dat lentekriebelge- voel gaat nu veel dieper, je wilt het thuis helemaal anders! Heb je last van hardnekkige lentekrie bels, loop dan even bij de Decorette binnen! De nieuwe voorjaarscollec ties zijn net binnen en staan er verleidelijk bij. Zo verleidelijk dat je meteen overloopt van inspiratie, en plaktafel en afstoomapparaat alvast reserveert. Want wedden dat je kiest voor nieuw behang. Behangen is vanaf nu een stuk gemakkelijker als je kiest uit de nieu we behangcollectie van Decorette. Dit behang heeft een rug van vlies, dat het met plaksel insmeren van de behangbanen en het minutenlang laten inweken van de ingesmeerde banen overbodig maakt. Nooit meer worstelen met stroken behang die aan elkaar plakken. Bij het vliesbe- hang van Decorette smeert u het plaksel namelijk alleen op de wand en niet op het behang. Banen tegen de muur plakken, even aandrukken en voila, zie daar het verrassend mooie resultaat. Dit nieuwe vüesbe- hang is er in 6 actuele Mix Match kleuren, die in kleur en stijl naadloos aansluiten bij de nieuwe Mix Match stoffencollectie van Decorette. Ook de aankleding van de tafel krijgt dit voorjaar volop aandacht bij Decorette. Complete sets van op elkaar afgestemde tafellopertjes, placemats, servetten, handige opberg-pannenlappen en bijpassen de royale schorten, kommen, schalen en borden nodigen niet alleen uit tot lekker en lang tafelen in huis maar zullen straks in de tuin zeker ook goede sier maken op menig barbe cue-festijn. In de nieuwe collectiegids, vanaf deze editie omgedoopt tot Mix Match, kun je je hart ophalen aan al dat woonnieuws. Nog niet ontvan gen? Haal hem dan op bij de Decorette en maak kans op een wooncheque t.w.v. f 1.000,-. Hoe? Dat staat op de laatste pagina van de Mix Match! Vroeger was verlichting iets functio neels dat bij voorkeur gekocht werd als de dagen korter werden. Maar omdat licht steeds meer een decora tieve waarde heeft gekregen, heeft Decorete de voorjaarscollectie stof fen, behang, vloerbedekking, zonwe ring en verfkleuren compleet gemaakt met een serie bijpassende vloer-, tafel- en hanglampen. Als lichtpuntjes op de "i"zo te zeggen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 67