a Zesde Uitmarkt is start van het culturele, educatieve en sportieve seizoen in Heiloo Plattegrond Uitmarkt Programma Uitmarkt Heiloo StichtingOpenbare Bibliotheek Heiloo -. ABN-AMRO De bank VHOEKSTUK intratuin Organisatie: Hoofdsponsors Uitmarkt Heiloo 2000: r't JU Drukkerij uitkijkpost bv UITKIJKPOST - 6 SEPTEMBER - PAGINA 13 In de Openbare Bibliotheek Heiloo 1Stichting Teilhard de Chardin 2. Zenit Centrum voor bewustzijn 3. Schildersclub Acryl, beweging, cadans 4. 3-D Schilderijen, Exclusief Creatief 5. Esperanto Nederland, afdeling Alkmaar Bij de Openbare Bibliotheek Heiloo 6. Streekradio Excellence 7. Zwem- en Poloclub De Spetters 8. Atletiekvereniging Trias 9. Karatevereniging Funakoshi 10. Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo 11Bridgeclub Sans Atout 12. Schaakvereniging Oppositie 13. Stichting Sportevenementen Heiloo 14. Hengelsportvereniging De Vroegte Wint 15. Stichting Jeugd Theater Heiloo 16. ABN-AMRO 17. Kids for Animals 18. Dompvloet Opleidingen 19. EHBO Vereniging Heiloo 20. Heilooër Harmonieorkest Caecilia 21Falkland Toneel Op Het Malevoort 22. Scouting Nederland Victoriegroep 23. Schietsportvereniging De Vrijheid Heiloo 24. 't Vennewater Badminton 25. Stichting Volksuniversiteit Alkmaar e.o. 26. Muziek- en Dansschool Heiloo 27. Fanfare Showband Heiloo 28. ANBO-bond voor vijftigplussers HEILOO - De zomervakantie is ten einde en dat betekent ook dat allerlei clubs, verenigingen en instellingen weer met frisse moed beginnen aan een sprankelend nieuw seizoen. Voor de zesde keer wordt het nieuwe culturele, educatieve en sportieve seizoen in Heiloo geopend door de Uitmarkt Heiloo, die dit jaar gehouden wordt op zaterdag 9 september van 11.00 tot 16.00 uur in en rond de bibliotheek en winkelcentrum 't Hoekstuk aan Het Malevoort. Ook nu is de organisatie van het evenement in handen van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo en inmiddels is het een beetje een tradi tie geworden om de Uitmarkt te laten openen door een bekende Nederlander. Deze keer zal acteur Henk van Ulsen die taak op zich nemen. De Uitmarkt heeft dit jaar een recordaantal deel nemende organisaties en verenigingen, 53 in totaal. Door de behoefte die er was om een offi ciële opening van het activiteitenseizoen te heb ben, kon de Uitmarkt Heiloo uitgroeien tot een jaarlijks terugkerend evenement. Dit is tevens mogelijk door financiële steun van de gemeente Heiloo en diverse sponsors uit het Heilooër bedrijfsleven. Verder is zowel bij de voorbereidingen als tijdens de Uitmarkt zelf een groot aantal vrijwilligers actief. 29. Katholieke Bond van Ouderen 30. Heilooër Volksdansgroep Pridini 31NBvP, Vrouwen van Nu 32. Alkmaarse Modevakschool 33. Oratoriumvereniging Nieuw Leven 34. Patricia Duineveld - Home Decorating Heiloo/Combitraining 35. Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo (algemeen) 36. Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo (jeugd) 37. Stichting Alliance Frangaise, regio Alkmaar 38. Stichting Vrienden van de Beun 39. Nivon afdeling Heiloo 40. Nivon afdeling Heiloo 41. Muziekvereniging Eensgezindheid 42. Jenny Cornelissen - Franse les en Lezingenserie volkeren 43. Rode Kruis afdeling Heiloo In en bij winkelcentrum 't Hoekstuk 44. Mensendieck Heiloo 45. Stichting Ouderenwerk Heiloo 46. Stichting Cultuurbevordering Witte Kerk 47. Instituut De Wester 48. Stichting Het Noordhollands Landschap 49. Stichting Unie van Vrijwilligers Heiloo 50. Schildersvereniging Tintoretto A. Podium B. Podium C. Poppentheater Hoepla D. Levend tafelvoetbalspel E. Terras F. Infostand Uitmarkt G. Infostand Uitmarkt Op de Uitmarkt krijgt de bezoeker een goede indruk van wat er op cultureel gebied in het seizoen 2000/2001 in Heiloo en omgeving te beleven is. Maar de Uitmarkt biedt meer, want het evenement geeft namelijk een overzicht van alle activiteiten in de gemeente in het komend seizoen. Naast cul tuur is er ook plaats voor cursus sen (van computer tot Franse les) en heel veel recreatie. De Uitmarkt geeft een totaalbeeld van het aanbod in het komende seizoen, speciaal gericht op de inwoners van Heiloo. Van alles te zien en te doen Voordat Henk van Ulsen de Uitmarkt om 11.00 uur opent, ver zorgt de Fanfare Showband Heiloo een straatoptreden rond het terrein. Daarna staan de vrij willigers van de verschillende ver enigingen klaar in hun stands, waar informatie wordt gegeven over de organisatie zelf en de activiteiten in het komende sei zoen. Bij de meeste kramen kunt u zich al tijdens de Uitmarkt hier voor opgeven. Daarnaast zijn er bij een aantal kramen verschillen de doe-activiteiten, zoals schieten PODIUM A 11.00 Opening door Henk van Ulsen 11.35 11.45 Kamerkoor Chanterelle 11.45 12.00 Falkland Toneel 12.15 12.45 Mogojoko 12.25 13.05 Zangkoor 'Brocaat' 12.40 13.25 Muziek en Dansschool: Bigband/Ballet 13.20 14.15 Muziekvereniging Eensgezindheid 13.50 15.10 Heilooër Harmonie-orkest Caecilia 14.20 14.35 15.05 15.30 PODIUM B Poppentheater Karatevereniging Funakoshi Poppentheater Hoepla Gymnastie en Turnvereniging Heiloo Lakerveld Tai Chi Dance Fitstudio: Dans/Kinderkoor Poppentheater Hoepla Iwan de Groot: voordracht gedichten Gymnastiek-en Turnvereniging Heiloo Dojo 't Loo: Karate/Nunchakupo/Jiu Jitsu/Akido Poppentheater Hoepla Volksdansvereniging Pridini HET GROENE WARENHUIS met een luchtdrukpistool bij de stand van Schietsportvereniging De Vrijheid. Naast de grote stroom informatie die bezoekers op de Uitmarkt kunnen krijgen, is er ook veel te zien en te horen. Op twee podia worden de hele dag zeer diverse optredens verzorgd door allerlei clubs die in het Heilooër vereni gingsleven actief zijn, van koor tot orkest, van dans tot sportdemon- straties en van Tai Chi tot toneel. Verder zijn er ook activiteiten spe ciaal voor kinderen. Het poppen theater Hoepla uit Alkmaar geeft drie voorstellingen en bij het levend tafelvoetbalspel kunnen kinderen zich heerlijk uitleven. Bij de EHBO-stand worden weer volop levensecht lijkende 'ver wondingen' aangebracht. En natuurlijk heeft de jeugdinforma- tiekraam van de^bibliotheek ook weer een speciale jeugdactiviteit. Voor kooplustigen is er, evenals in de voorgaande vier jaren, weer een tweedehands boekenmarkt in winkelcentrum 't Hoekstuk. De bibliotheek verkoopt daar afge schreven boeken, cd's, video's en tijdschriften. Daarnaast is ook de afdeling tweedehands boeken van de Stichting Ouderenwerk Heiloo aanwezig. Wilt u even uit rusten? Dan kunt u voor een drankje terecht op het speciaal ingericht terrasje op Het Malevoort of bij de ingang van de biblio theek. Kortom: de zesde Uitmarkt is er voor iedereen, van jong tot oud, met een informatief, afwisse lend en attractief programma dat een bezoek zeker waard is. Op c/eze speciale Uitmarktpagina's van de Uitkijkpost vindt u een platte grond met een overzicht van de deelnemers aan de Uitmarkt en de optredens die er op de twee podia staan gepland. Ook pre senteert een flink aantal deelne mers zich hier op papier, zodat u een alvast een indruk heeft van het brede culturele, sportie ve en educatieve aanbod dat Heiloo en omgeving komend seizoen te bieden hebben. E I L O O

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 13