Kermis in De Lantaarn Monumenten-weekend in Akersloot X gelezen worden 4 ten Limmen UITKIJKPOST - 6 SEPTEMBER - PAGINA 21 Open dag zorgcentra Kinderopvang Limmer Kermis Kermis in De Uitkomst Jeugd-clubkampioen- schappen TV Limmen Cursus bloemschikken Omgaan met benauwdheid P LITIE 'S&Uc/itett Inschrijving peuterspeelzaal Klein Duimpje De Woude tijdelijk via pontonbrug bereikbaar Cursus raj a yoga Bonhoeffercollege Plusactiviteiten Open dag bij Toonbeeld Katerloop en jeugdschaatsen Limmer IJsclub Oranje-Wit start nieuw seizoen Volksuniversiteit Castricum Fitness hoeft niet saai te zijn HIER HAD UW ADVERTENTIE KUNNEN STAAN STOPPER - ADVERTENTIE 072 5330175 LIMMEN/AKERSLOOT - Op zater dag 16 september houden zorginstellin gen in heel Nederland open dag. Ook de zorgcentra van De Rietlanden ope nen die dag hun deuren. Belangstel lenden kunnen van 14.00 tot 16.00 uur terecht in de zorgcentra De Cameren (Limmen), Strammerzoom (Akersloot) en Geesterheem (Uitgeest). Bezoekers kunnen dan een indruk krijgen van het wonen en werken in het zorgcentrum en de organisatie daarachter. Tijdens de open dag kan men kennis maken met het werken in de zorgsector. Scholieren kunnen zien hoe boeiend, veelzijdig en verantwoordelijk het werk in een zorgcentrum kan zijn. Wie een (andere) baan zoekt kan zijn licht opste ken. En mensen die vroeger in de zorg gewerkt hebben kunnen nu eens kijken hoeveel er sindsdien veranderd is. Bij De Rietlanden kan men nog wel wat extra mensen gebruiken. Vandaar dat met name scholieren, werkzoeken den en mogelijke herintreders uitgeno digd worden om eens binnen te lopen. Er wordt ook nog gezocht naar vrijwil ligers voor verschillende activiteiten. Dus wie zich in de zorg nuttig wil ma ken, kan op deze open dag eens kijken welke mogelijkheden er bij De Rietlanden zijn. Er worden rondleidingen georgani seerd en er ligt allerlei informatiemate riaal klaar. Ook voor iets lekkers wordt gezorgd. En met een prijsvraag op elke locatie valt zelfs een prijsje te verdie nen. Belangstellenden die niet in de gelegenheid zijn langs te komen, kun nen telefonisch contact opnemen met een van de zorgcentra voor de gewens te informatie. LIMMEN - Een heleboel kinderen uit Limmen hebben deze week gezocht naar de verdwenen schat van buiten schoolse opvang 'On Wijs' en tot onze grote vreugde is de schat gevonden! Om dat te vieren looft de politie de beloning aan de vinders uit, onthullen wij de inhoud van de schatkist en heb ben we een heel groot spelletjesfeest op woensdag 13 september vanaf 15.00 uur op de buitenschoolse opvang aan de Lage Weide 1 b (vlak naast de Sint Maartenschool). Alle kinderen zijn uit genodigd om mee te feesten. In lichtingen: tel. 072-5052418. '=3 De formatie Jukebox. LIMMEN - De kermis in Limmen staat weer voor de deur. Dat betekent dat vanaf vrijdag 8 tot en met maandag 11 september de deuren van Café De Lan taarn voor iedereen wagenwijd open staan. In het café van Hans van Am- mers start de kermis komende vrijdag avond. De Amsterdamse Avond is de laatste jaren steeds een succes geble ken. Het duo Harmony zal de eerste kermisavond muzikaal opluisteren. Zaterdagavond staat in de tent van café De Lantaarn Shoreline op het podium. Deze gerenommeerde band zorgt al meer dan twintig jaar voor een fantasti sche kermissfeer, mede door hun ver schillende muziekstijlen en de spette rende showacts. In dat opzicht mogen de rollen van de markante Willem Schoone en allround instrumentalist Boudewijn van Buren niet onvermeld blijven. In de zaal van De Lantaarn zorgt Final Touch zaterdagavond voor de muziek. Zondag wordt de kermis vervolgd met een absolute topact van Sesam, een van de betere coverbands van Nederland. Mede door de vocale inzet van alle zes bandleden speelt Sesam een zeer wisse lend repertoire. Vooral de twee zange ressen Luciénne en Alice weten hun publiek altijd te verrassen met hun zang- en danskwaliteiten. In het café speelt zondag Anyway, een niet te on derschatten band die al tien jaar actief is. Tijdens het eerste deuntje is het ander maal genieten geblazen in café De Lantaarn. De band Liever Live speelt in de zaal. De band heeft in relatief korte tijd al een aardige reputatie we ten op te bouwen. Naast Liever Live zijn maandag ook de vertrouwde klan ken van Jukebox weer te beluisteren. Net als Shoreline heeft ook Jukebox de laatste jaren enorm aan de weg getim merd in het Noord-Hollandse kermis- circuit. In de avonduren zorgt No Claim voor de laatste klanken van de Limmer kermis. AKERSLOOT - Dit jaar gaat het monumentenrondje Akersloot gepaard met heel veel water. Al eeuwen speelt water een hoofdrol in het reilen en zei len van dit dorp, gelegen op twee strandwallen aan h,et Alkmaardermeer. Dit meer, op zich al een natuurmonu ment, dient als boezem voor het over tollige water uit de aanliggende pol ders, de Hempolder, de Groot Limmer polder en de West Wouder polder. Twee pontveren verbinden Akersloot met het tot deze gemeente behorende De Woude, een over het Noord-Hol landskanaal en een over de Marker vaart, de enige verbinding van dit unie ke eiland met het vaste land. De beken de Pontjes-fietsroute is verkrijgbaar in het gemeentehuis, bij het Gemaal en bij het Recreatieschap in Uitgeest. Een aantal molens maalden de landerijen rond Akersloot droog. De Noordermolen, Hoogegeest 47, bouwjaar 1590, type achtkante binnen- kruier. Tot 1990 werd de 1476 hectare grote Limmerpolder bemaald en nog steeds is de molen regelmatig in bedrijf. Deze molen wordt privé bewoond en is alleen aan de buitenkant te bezichtigen. Op de plek van de voormalige Zui dermolen, Fielkerweg 4, staat nu Ge maal 1879, tot 1919 door stoom gedre ven, daarna electrisch, vanaf 1990 wordt de waterstand door een compu ter bestuurd. In de voormalige ketel ruimte worden exposities georgani seerd. In verband met het thema toont het kunstenaarsechtpaar Hannie en Leo Poelmeijer werk waarbij het pol derlandschap centraal staat. Op de bovenverdieping is de tentoonstelling 'De hand in eigen boezem' ingericht, met een overzicht van alle bemalings instrumenten, molens en gemaaltjes van het gebied Akersloot. De molen De Oude Knegt, Pontweg Noord 2A is de kleinste meelmolen van Noord-Holland die nog in bedrijf is. Vroeger kwamen de boeren met hun maalgoed voor een groot deel over het water en zo diende de molen ongewild als centrum van nieuwsspreiding. Ie dere zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur is de molen open voor bezichtiging en voor de verkoop van meel. Tussen de Noordermolen en de Zui dermolen ligt het gemaal Binnengeest, gebouwd op de fundamenten van de voormalige Binnengeestermolen. Naast de oude watermachine wordt mo menteel een nieuw gemaal gebouwd. Over het Molenpad is het een kleine wandeling naar het Stet (oude aanleg plaats), vanwaar men een fantastisch uitzicht heeft over het Alkmaardermeer. Ook een prachtig uitzicht over het meer en op het eiland De Woude heeft men vanuit Beeldentuin Akermare, Uiterdijk 2. De tuin ligt precies tegen over de plek waar het Noord-Hol landskanaal een verbinding heeft met het Alkmaardermeer, een kruispunt van waterwegen. Een zeer uiteenlopende collectie hedendaagse kunst wordt geëx poseerd in tuin, galerie en huiskamer. Baarhuisje De Sint Jacobus-parochie, Julianaweg 44, bezit weliswaar een nieuw kerkge bouw, maar beschikt over vele bijzon derheden, zoals oude houtsculptures, glas in loodramen en een oud baarhuis je. Tijdelijk kan men een kruiswegstatie bezichtigen, gemaakt door Heieen Koning. Aan de overzijde van de kerk, aan de Kerklaan, ligt de begraafplaats De Overtuin. Vanaf deze mooie oude plek is het oeverpark De Hoorne snel bereikt, met ruim zicht op het meer, de Schermerpolder en de Klaas Hoorn- en Kijfpolder. De Nederlandse Hervormde kerk, Die- lofslaantje, is een zogenaamde Wa terstaatskerk, dat wil zeggen dat de Bataafse Republiek toezicht hield op de bouw en onderhoud van kerken. De gerestaureerde vlag van de kerkschuit, waarmee de Woudenaren naar Aker sloot voeren om ter kerke te gaan, hangt permanent in het interieur. Op een van de grafstenen binnen is een boot gegraveerd. Ook zijn het doop vont en houder en buiten een nog in gebruik zijnde waterput te bezichtigen. Gedurende het monumentenweekend kunt u op regelmatige tijden genieten van orgelmuziek. De leden van schil derclub HUIB is gevraagd het thema water te gebruiken als inspiratie voor hun schilderijen. Het resultaat is in de kerk te bewonderen. Als u de kerk uit gaat is het Kerkemeer linksaf, op steen worp afstand. De openingstijden op beide monumen tendagen, 9 en 10 september, zijn tus sen 10.00 en 17.00 uur. Op zondag is in de kerken dienst tot ongeveer 12.30 uur. Op deze tekening van Jan Deckwitz staan de in 1879 afgebroken Zuider molen en het daarna gebouwde stoomgemaal Gemaal 1879 samen af gebeeld. LIMMEN - Op 8, 9 en 10 september is er weer kermis in Limmen. De kermis wordt als vanouds gehouden op het parkeerterrein van de voetbalclub. Er staat weer een mooie kermis opgesteld. Het vuurwerk wordt niet meer afgesto ken op het Stet, maar aan de Achter weg, even voorbij de kermis. De ope ningstijden zijn vrijdag vanaf 15.00 uur, zaterdag en zondag vanaf 14.00 uur. Vrijdagavond om 22.00 uur is er vuur werk. LIMMEN - De Uitkomst zal de Lim mer kermis op vrijdag 8 september openen met een nieuw duo in een oud jasje van de jaren 60/70, het Duo A- Sociaal. Deze jongens spelen muziek van het A-Sociaal orkest en eigen lied jes, diverse zeemansliederen en gouwe ouwe. Entree f 5,- en de aanvang is 21.00 uur. Zaterdag 9 september staat er een oude bekende op de planken: zanger/enter tainer Leo Ellens. Leo zingt liedjes van André Hazes, de Havenzangers, Manke Nelis en vele anderen. Aanvang 21.00 uur, entree gratis. Zondag 10 september komt Cas van Holland, vooral bekend onder de vele wintersporters. Van Holland heeft een repertoire in alle denkbare toonhoogtes en stijlen. Voor jong en oud, top 100, rock én de laatste meezingers. Aanvang 17.00 uur, entree gratis. Maandag 11 september het eerste deuntje met het trio Tjoe en Jeroen. Deze twee jongens zijn op de Noord- Hollandse kermissen niet meer weg te slaan. Zij zingen alles op hun eigen wijze en woorden, aanvang 10.00 uur, entree gratis. Maandagavond speelt het duo Fantasy. Zij spelen muziek voor jong en oud, onder andere de Deur zakkers, Vader Abraham, van toen en nu, aanvang 20.00 uur, entree gratis. LIMMEN - Afgelopen week zijn er weer clubkampioenschappen gehouden bij tennisvereniging Limmen. Het toer nooi is goed en gezellig verlopen met veel spannende partijen. Het toernooi werd afgesloten met een barbecue. De uitslagen: ME t/m 18 jr. 1. Josien Schoorl 2. Janine Pirovano 3. Simone Mooij. ME t/m 10 jr. 1. Sabine Pirovano 2. Rowan Min 3. Evelien Hof. ME t/m 12 jr. ME t/m 12 jr. 1. Anouk Siepel, 2. Susan Valkering 3. Marieke van Zeist. ME t/m 14 jr. 1. Marieke Valkering 2. Lenette Koenderman 3. Sanne Ad miraal. ME t/m 17 jr. 1. Nathalie Hollenberg 2. Kim Blom 3. Lotte Schijf. MD t/m 8 jr. 1Carolien v. Zelst/Rianne Zonneveld, 2. Cecile Duykersloot JUne Blom 3. Anne Metselaar/Janine Pirovano MD t/m 12 jr. 1. Carolien Winder/Marjolein Winder 2. Anouk Siepel/evelien Hof 3. Sabine Pirovano/ Rowan Min. MD t/m 14 jr. 1. Sanne Wokke/Lenette Koenderman 2. Megai- di Pinas/Angela Hof 3. Liedewij Pronk Miranda Valkering MD t/m 17 jr. 1. Nathalie Hollenberg/Kim Blom 2. Fleur Veldman/Lotte Schijf. JE t/m 8 jr. 1. Kevin Min 2. Tom Van Leen 3. Robbin Suiker JE t/m 10 jr. 1. Remco Schoorl 2. Sjoerd Wokke 3. Mike Ruyter JE t/m 12 jr. 1. Bas Schijf 2. Mike Ruyter 3. Rik Seignette JE t/m 14 jr. 1Nick van Leen 2. Jori Castricum 3. Maurice ATijm 1Vincent Wolkenfeit 2.Tjeerd Blom 3. Jasper Revers. JD t/m 10 jr.l. Tom van Leen/Kevin Min 2. Vincent Kaandorp/Koen Seig nette 3. Jesse Melkert/Joeri Melkert JD t/m 12 jr. 1. Bo Wullings/Sjoerd Wokke 2. Luc Nieuwland/Jordy Vleugel 3. Bas v.d. Steen/Wouter v. Veen. JD t/m 14 jr. 1. Maurice Tijm/Daan Hageman 2. Bas Driessen/Nick v. Leen 3. Ruben Wokke/Otto Admiraal JD t/m 17 jr. 1. Vincent Wolkenfelt/Tjeerd Blom 2 Jasper Revers/Alex de Ruyter 3. Olivier Peek/Kevin Meester. LIMMEN - Woensdagavond 20 sep tember start Thea Koelemeij met een cursus bloemschikken voor beginners. Er kan een keuze gemaakt worden uit woensdag- of donderdagavond. De les sen beginnen om 19.30 uur. De cursus omvat tien lessen, waarvan zes lessen dit jaar. In het programma zijn twee speciale kérstarrangementen opgeno men. De overige vier lessen vinden plaats in maart en april 2001, waarin een paasarrangement. Voor het te gebruiken materiaal wordt gezorgd, men dient alleen zelf voor een scherp mesje en een schaartje te zor gen. Nadere informatie is te verkrijgen bij Thea Koelemeij, Bogerdlaan 6, Limmen, 072-5051556. ALKMAAR - Op 2 oktober start er weer een cursus 'Omgaan met benauwdheid' in Gezondheidscentrum Daalmeer te Alkmaar. Het programma bestaat uit zeven wekelijkse bijeen komsten van 21/2 uur en één terug- kombijeenkomst. De cursus is bedoeld voor volwassenen die minimaal één jaar astma, chronische bronchitis of longemfyseem hebben en hiervoor worden behandeld door een huisarts of longarts. Voor meer informatie of aan melding kan men bellen met Regionale Thuiszorg, telefoon: 072-5127127. 'Noord-Holland Noord 112 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Een 37-jarige automobilist verleende op 3 september op de Rijks weg bij het afslaan naar de Uit- geesterweg geen voorrang. Als gevolg hiervan ontstond een aanrijding met een 17-jarige bromfietser. Er was alleen schade aan beide voertuigen. LIMMEN - Peuterspeelzaal Klein Duimpje biedt plaats aan ongeveer honderd kinderen. Inschrijving kan uit sluitend door het inleveren van een inschrijfformulier. Kinderen komen voor plaatsing in aanmerking als ze 2,5 jaar oud zijn én minimaal een jaar op de wachtlijst hebben gestaan. Inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij het consultatiebureau en bij de peu terspeelzaal. De formulieren kunnen ingeleverd worden op de Schoolweg 49 te Limmen. Ook afmeldingen dienen hier ingeleverd te worden. AKERSLOOT - Op 8 september is er in de middag en mogelijk nog tot in de vroege avond geen verbinding per pont mogelijk met het dorp De Woude. Dit heeft te maken met asfalteringswerk- zaamheden die waterschap Het Lange Rond in het kader van een dijkverster kingsprogramma laat uitvoeren tussen 11 en 22 september. Om het asfalt en het materieel op het eiland te kunnen krijgen, komt er in die periode een 'oeververbinding in de vorm van een pontonbrug. Deze tijdelijke oeververbinding komt op de plaats van de pont, die tijdens deze situatie uit de vaart gaat. De aan leg van de pontonbrug vindt plaats op vrijdag 8 september. Daardoor kan er een paar uur geen gebruik worden gemaakt van pont of brug. Het tijdstip van het demonteren van de ponton brug is op dit moment nog niet exact bekend. Ook dan is er enkele uren geen overtocht per pont of brug mogelijk. De bewoners zijn op de hoogte ge bracht. Tijdens de stremmingen houdt het waterschap noodmaatregelen ach ter de hand. AKERSLOOT - Overal kun je tegen woordig wel terecht voor yogalessen, maar het blijft een beeld oproepen van zweverigheid. Maar dat is een verkeerd beeld, vindt Ben Baltus. „Ik moet zeg gen dat, voor ik in aanraking kwam met raja yoga, mijn beeldvorming er ook ongeveer zo uitzag. Nu, vier jaar later, durf ik uit eigen ondervindig te zeggen dat yoga overeenkomt met het dage lijkse leven. Yoga is, vrij vertaald, een wording in ons leven. Eenwording met alles wat ons voedt en in stand houdt." Met het hierboven genoemde als uit gangspunt en het dagelijks leven als leermeester, wil Ben Baltus u begelei den op uw zoektocht naar eenwording. De cursus start op dinsdagavond 3 oktober. Bij voldoende belangstelling bestaat de mogelijkheid voor lessen overdag. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ben Baltus, Handelstraat 6,1921 EH Akersloot, tel. 0251-318330. CASTRICUM - De Plusactiviteiten Bonhoeffercollege te Castricum (Pieter Kieftstraat 20, tel. 0251-659119) biedt het seizoen 20(K)-2001 ruim 220 cursus sen aan binnen een gevarieerd en uit gebreid programma. Voor meer cursus informatie, tijden en kosten kunt u in de bibliotheken van Akersloot, Cas tricum, Egmond, Heiloo, Limmen en Uitgeest het boekje Plusactiviteiten programma 2000-2001 ophalen. Op zondag 10 september bent u van 11.00 tot 14.00 uur welkom op de open dag in het Bonhoeffercollege om bij de docen ten persoonlijk meer cursusinformatie in te winnen. CASTRICUM - Komende zaterdag, 9 september, is er bij de afdeling beel dende vorming van Toonbeeld de jaar lijkse open dag. Tussen 11.00 en 15.00 uur bent u welkom om kennis te maken met het brede aanbod van Toonbeeld, de docenten en het werk van vele cur sisten. In de lokalen treft u naast geëx poseerd werk ook cursisten aan die volop aan de slag zijn. Zo wordt er geschilderd, getekend en zijn er cursis ten aan het edelsmeden en beeldhou wen. De open dag vindt plaats aan de Jan van Nassaustraat 6 te Castricum, tel. 0251-659012. Mocht u deze dag moeten missen dan kunt u altijd de brochure ophalen of het aanbod bekijken via internet: www.xs4all.nl/~tnbeeld. LIMMEN - Traditiegetrouw organi seert de Limmer IJsclub tijdens de ker mis de Katerloop. Op zondagochtend 10 september kan een ieder aan een trimloop deelnemen over een afstand die hem of haar het beste past: voor de allerjongsten is er de mogelijkheid om een rondje van 1,2 km te lopen. Voor de iets oudere jeugd (t/m 15 jaar) is er een grotere ronde van 5 km. De wat meer geoefenden kunnen deze ronde twee maal afleggen en lopen dus 10 km. Start en finish zijn bij de sporthal aan de Hogeweg, waar tevens kleed- en douchegelegenheid is. Vanaf 9.30 uur is de inschrijving open. De start is om 10.30 uur waarbij de allerjongsten het eerst van start gaan. Aangezien er voor de 5 en 10 km ereprijzen zijn, vraagt de organisatie inschrijfgeld: deelname aan de 1,2 km is gratis, voor de overige afstanden f2,50 indien men geen herin nering wil, met herinnering voor de jeugd t/m 15 jaar f 3,50 en ouderen f 5,- Jeugdschaatsen Ook dit jaar kunnen kinderen in de leeftijd van 7 tot 11 jaar deelnemen aan schaatslessen op de Meent in Alkmaar. Jeugdschaatsbegeleiders zullen ervoor zorgen, dat de deelnemers de nodige vaardigheid krijgen, waardoor zij ook tijdens perioden van natuurijs met ple zier kunnen schaatsen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor het komende seizoen. Inlichtingen en aanmelden: Aad Dekker, tel. 072-5051931. LIMMEN - Donderdag 7 september begint bij volleybalvereniging Oranje- Wit de eerste training van het seizoen 2000-2001. De trainingstijden zijn als volgt: 18.00-19.00 uur mini's C jeugd, 19.00-20.30 uur B jeugd (dames), 19.00- 20.30 uur dames recreanten, 19.15- 20.45 uur dames Selectie (dames 1+2) en 20.45-22.15 uur heren selectie. De vereniging is een kleine maar gezel lige groep mensen, bij wie het plezier in het volleyballen voorop staat. Wie wil kennismaken met deze sport, wordt uit genodigd om een paar trainingen gratis bij te wonen. Je kunt ook op donderdag sporthal d' Enterij binnenlopen om vanaf de tribune een training te bekij ken. Voor meer informatie tel. 072- 5053054. CASTRICUM - Zoals gebruikelijk houdt de Volksuniversiteit Castricum ook dit jaar weer een open avond en wel op vrijdag 8 september van 19.00 tot 21.30 uur. Ditmaal is de plaats van handeling het Clusius College aan de Oranjelaan 2a te Castricum. Deze avond zullen de docenten van de cur sussen en de organisatoren van de le zingen, culturele reizen en VUCAS- films aanwezig zijn om de bezoekers nader te informeren over de verschil lende onderelen van het VUCAS-pro- gramma 2000/2001Ook kan ter plaatse het lesmateriaal worden ingezien en eventueel kan er nog worden inge schreven voor de onderdelen die nog niet vol zijn. Het VUCAS-programmaboekje is gra tis verkrijgbaar bij het kantoor van de Volksuniversiteit, Kooiplein 24a, Cas tricum. Van 9 tot en met 21 september is het kantoor van maandag tot en met zaterdag geopend. Verder zijn de boek jes verkrijgbaar bij de openbare bibli otheken en boekhandels in Castricum, Uitgeest, Limmen en Heiloo. Kunst in de serre Olieverf, brons, aquarel en keramiek van Nella, Josine, Camille en Martine van Os, tot oktober te zien op zondag van 13.00 tot 18.00 uur in de serre aan de Westerweg 39 te Limmen. Bibliotheek Akersloot Expositie van aquarellen van Jock Meijer en Monique van Baar, tijdens openingstijden. Geniaal 1879 Tot en met 24 september schilderijen van Leo Poelmeijer en keramiek van Hannie Poelmeijer, te zien op zaterdag en zondag tussen 13.30 en 16.30 uur Elke eerste zondag van de maand van 13.30 tot 16.30 uur is het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot in werking te bezichtigen. Tevens expositie over wa termolens, gemalen en archeologische vondsten. LIMMEN - Het concept van Centrum voor Inspanningsbegeleiding blijkt- te werken. Opgeleid tot inspanningsfysio- loge in Amerika heeft Celine Neefkes een concept bedacht van metingen en vertaald in een persoonlijke trainings- aanpak. De deelnemer krijgt een per soonlijk profiel van zijn/haar belast baarheid op basis waarvan een ver stoorde spierbalans en een tekort aan uithoudingsvermogen worden gecorri geerd. Deelnemers voelen zich beter en worden meetbaar sterker. De grondlegger van het CIB is op He- liomare gaan werken en Edwin Glerum en Eef Peters hebben de zaak overge nomen. Edwin is fysio-/manueel thera peut, Eef is sportdocent en vooral bezig met sportbegeleiding. Beiden zijn de grondleggers van het fitnesscentrum van Heliomare en hebben een ruime ervaring in het geven van specifieke training aan mensen met een lichame lijke beperking. Op zondag 10 september heeft ieder een de gelegenheid om zelf te komen kijken binnen het CIB op het sportcen trum De Voetel, Kapelweg 10 te Limmen (tel. 072-5051862). Van 10.00 tot 14.(K) uur zullen begeleidingsteam en Celine, Edwin en Eef aanwezig zijn om tekst en uitleg te geven. Willen mensen eens wat uitproberen dan kan dat ook. Begeleiding bij fitness bij het CIB. Uw advertentie tussen de tekst, dat betekent extra opvallen Informeer eens naar een Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren, uitsluitend voor spoed gevallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkge- bouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19i)0-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 8.30 tot 9.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bellen. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot T7.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. jbie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 21