Galerieën openen expositieseizoen ■si* Op stap met boswachter in het duinreservaat m w Een afspraak... is snel gemaakt den Nijs Activiteiten Limmen Activiteiten Egm STUKADOORS TZ/fticmcUytfi/ W- A c tel. 072 5052871 of 5051519 UITKIJKPOST - 13 SEPTEMBER - PAGINA 12 Federatie Hartezorg Openbare info-avonden geeft folder uit kustveiligheid S» I 1 MWi ml over cholesterol Expositie Münewer Nurtas Nieuw seizoen Passage Cursus zwangerschap en ontspanning Culinair Plaza Nieuw seizoen Kleinkoor Castricum Rommelmarkt Dressuurwedstrijd Internet en e-mail cursussen David-avond in Slotkapel Siciliaans Fruit in Bergen Kunstexpositie in de Hoep tel. 072 507 00 09 ANS KEIJZER <f93 O Sandecamplaan 15 Heiloo - tel./fax 072 - 5340842 3)cndrV92V BOUW- EN AANNEMERSBEDRIJF 072 - 5330638 - 5330931 HEILOO VERBOUW - NIEUWBOUW - ONDERHOUD RAMEN - DEUREN - KOZIJNEN - SCHUIFPUIEN NVOB Verzorging van bruiloften partijen en catering Dusseldorperweg 103 ALKMAAR - Vorige week openden Galerie 1719, de Kunstuitleen Alkmaar en Galerie Dijk 1 gezamenlijk het nieu we expositieseizoen. De expositie in Galerie 1719 is gewijd aan de schilderij en van Marga Rol en Hanna Bakker, de Kunstuitleen brengt werk van de foto grafe en winnares van de Alkmaarse Cultuurprijs 1994 Mans Lenards en Galerie Dijk 1 presenteert wandobjec- ten in hout van Sander F. Jansen. Marga Rol, een van de twee exposan ten van Galerie 1719, toont in haar werk voorkeur voor naakten en land schappelijke onderwerpen. Zij is zeer thuis in een breed scala van technieken en schildert zowel op linnen als op papier. Haar werk is figuratief. Mede- exposante Hanna Bakker laat even eens figuratief werk zien. Zij heeft een zeer levendig kleurgebruik. Centraal in haar werk staat de menselijke figuur, gevat in de beweging van het dagelijks leven. Ook haar naaktstudies tonen kracht en beweging. Beide kunstenaars maken met deze expositie in Alkmaar hun debuut. Mans Lenards heeft voor haar exposi tie in de Kunstuitleen een nachtelijke waarnemening als uitganspunt gekozen die zij van de titel 'KRKA Nachtogen' voorzag. Titel en thema zijn typerend voor haar. Zij heeft voor haar dromen Een olieverfschilderij van Miinewer Nar tas. Dansende wolf van Sander Jansen te zien in Galerie Dijk 1. een welhaast fotografisch geheugen, zodat zij niet alleen beelden vasthoudt, maar ook door intigrerende woorden wordt 'bezocht', zelfs 'tot op intieme afstand', zoals zij zegt. De exposities duren tot eind septem ber. Openingstijden: Galerie Dijk 1 donderdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en de laatste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak; Galerie 1719 donderdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en de laatste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur; Kunstuitleen Alkmaar don derdag tot en met zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur, donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. REGIO - 'Cholesterol, goed om er iets van af te weten' is een brochure waarin uitgelegd wordt waarom een verhoogd cholesterolgehalte in het bloed één van de grootste risicofactoren is voor het ontwikkelen van hart- en vaatziekten. Bijna één op de vier mensen in Ne derland heeft een verhoogd choleste rolgehalte. Door gezond te eten, veel te bewegen en, als dat nodig is, door een verantwoord medicijngebruik, is daar gelukkig veel aan te doen. Een ver hoogd cholesterolgehalte wordt vaak 'bij toeval' gevonden. Dat is jammer, omdat er met een verstandig dieet of medicijnen veel aan gedaan kan wor den. De kans op vervelende conse quenties wordt dan veel kleiner. Als u twijfelt over de hoogte van het cholesterolgehalte of als een verhoogd cholesterolgehalte of hart- en vaatziek ten regelmatig voorkomen in de familie, is het verstandig om contact op te nemen met de huisarts. Die kan, door middel van een eenvoudige test, vaststellen of uw cholesterolgehalte in orde is. De brochure 'Cholesterol, goed om er iets van af te weten' is bestemd voor iedereen die meer wil weten over cho lesterol. Wat is cholesterol, wanneer is het verstandig om het cholesterolgehal te te laten controleren en hoe houdt u het op peil?, zijn vragen die beant woord worden. Een goede levensstijl is van groot belang om zo gezond mogelijk te blij ven: regelmatig lichaamsbeweging, afwisselende en gezonde voeding met weinig vet, matig alcoholgebruik en niet roken. Omdat een verhoogd cho lesterolgehalte een belangrijke risicof actor is voor hart- en vaatziekten, is het goed om daar iets van af te weten. De brochure kan u daarbij helpen. De brochure wordt uitgegeven door de Federatie Hartezorg, de patiëntenver eniging voor mensen met hartproble men en hun partners. U kunt de folder meenemen bij uw huisarts, de apotheek of bij het ziekenhuis. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met een patiën tenvereniging bij u in de buurt die is aangesloten bij de Federatie Hartezorg of met de Federatie Hartezorg zelf. Schrijf dan naar: Federatie Hartezorg, Postbus 123,3980 CC te Bunnik. ALKMAAR - Op zaterdagmiddag 16 september van 16.00 tot 18.00 uur vindt in het bovencafé van Atlantis aan de Breedstraat 33 te Alkmaar de officiële opening plaats van de expositie van Münewer Nurtas. De expositie is voor iedere belangstellende gratis toeganke lijk en zal feestelijk worden geopend met vrolijke Turkse muziek en er zullen lekkere Turkse hapjes worden geser veerd. Münewer Nurtas is op 21 december 1955 geboreh* in Turkije. Al vanaf haar vijftiende jaar woont zij in Alkmaar. In 1994 is zij begonnen met schilderen, nadat zij bij Artiance (voormalig ACKV) cursussen had gevolgd bij de kunstschilder Willem Hopman. Alleen huisvrouw en moeder zijn gaf haar niet genoeg voldoening in het leven, zij wilde werken en zich creatief kunnen uiten. Münewer Nurtas maakt olieverf schilderijen. Zij schildert het liefst men sen. Ook herinneringen aan Turkije legt ze vast in haar schilderijen. De expositie duurt tot 28 oktober. Podium Atlantis is gevestigd aan de Breedstraat 33 te Alkmaar. De exposi tie in het bovencafé is dagelijks te be zichtigen vanaf 14.00 uur. HEILOO - De Passage, voortgekomen uit de christelijke plattelandsvrouwen en de Nederlandse christenvrouwen bond, heeft voor het nieuwe seizoen haar programma klaar. Er zijn negen bijeenkomsten op de laatste dinsdag van de maand in de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat. Op dinsdag 26 september vertelt ds. F. v.d. Wind uit Heiloo over de geschiedenis van Schotland en het eiland Iona, met enkele dia's. Verder in het jaar komen aan bod kleu renanalyse over kleding en make-up, kiezen in een nieuwe eeuw, de politie hond en zijn begeleider, een lezing over Jac. P.Thijsse, specifieke gebruiken bin nen de r.k.kerk en een lezing over Roe meense zigeuners. De Passage is een interkerkelijke ver eniging voor vrouwen van alle leeftij den. Verder zijn er twee leesclubs, de deelnemers bespreken een boek dat door allen is gelezen. De eerste bijeen komst is op dinsdag 26 september om 20.00 uur in de Gereformeerde Kerk. Nadere informatie over de Passage, afdeling Heiloo kunt u inwinnen bij mevr. Boogaard-v.d. Hout, Breedelaan 63, tel. 072-5333289. ALKMAAR - Op 27 september zal in de Pofa (Praktijk voor Ontspanning en Fysiotherapie) weer gestart worden met een cursus 'Zwangerschap en Ontspanning'. In deze cursus worden oefeningen gegeven om vrouwen voor te bereiden op de bevalling en om de zwangerschap zo optimaal mogelijk te beleven. De oefeningen komen voort vanuit de zwangerschapsyoga (psycho somatische) fysiotherapie, psychopro- fylaxe en haptonomie. Deze oefeningen zijn bedoeld om het lichaam soepel te houden, bepaalde spieren te versterken, de houding- en ademtechniek te verbeteren, lichame lijk en geestelijk te ontspannen en al tij dens de zwangerschap contact te voe len naar de baby. Tevens zullen er partnerlessen worden gegeven. De cursus wordt gegeven door Vivi van Boeschoten en Marjan Neeft, beiden fysiotherapeuten en op geleid in zwangerschapsbegeleiding. De cursus wordt gegeven op woensdag avond, van 20.15 uur tot 21.30 uur. Vrouwen die eind december of januari zijn uitgerekend, kunnen zich voor deze cursus opgeven. Voor informatie en opgave: Pofa Alkmaar, tel. 072- 5150000, op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. ALKMAAR - Op 15,16 en 17 septem ber vindt hét culinaire evenement in de regio plaats: Alkmaar Culinair Plaza (ACP). Drie dagen lang is het Waag- plein weer het toneel van dit evene ment, dat bol staat van entertainment en fijnproeverijen. Organisator Junior Kamer Alkmaar heeft de regie strak in handen en zet momenteel de laatste puntjes op de i om van het ACP weer een geslaagd festijn te maken. De opbrengst van het ACP gaat naar goede doelen in Alkmaar en omgeving. Het Plaza is gratis toegankelijk voor ieder een. Tijdens het ACP is een keur aan artie sten en variété te bewonderen. Op vrij dagavond treedt onder meer City to City op, zaterdagavond zijn er af wisse lende optredens van onder meer dwei lorkest De Schuimkragen, Gerard Borst en Memory Plus. Zondag spelen onder andere feestkapel De Nacht hoorns, Cartoon en Tenor Arnaldo Galli. Voor kinderen zijn er op zaterdag en zondag een schminkteam en clown aanwezig en worden er diverse anima- tieacts opgevoerd. REGIO - Op de woensdagavonden in september, vanaf 19.00 uur, verzorgen PWN-boswachters excursies in een gedeelte van het Noordhollands Duin reservaat waarin zij werken. Per avond starten twee excursies vanaf verschil lende plaatsen. Op woensdag 13 september is er een excursie door het Zeedorpenlandschap van de Bleek te Egmond-Binnen. De boswachter vertelt over het ontstaan, planten als silene en bremraap en het beheer van dit door mens en dier gemaakte duinlandschap. De wande ling start vanaf de parkeerplaats aan de Weg naar de Bleek in Egmond-Binnen. Op 20 september kunt u met de bos wachter wandelen in het Engelse Veld in Bergen aan Zee. Vanaf het Zeehuis neemt de boswachter u mee en vertelt hij over de geschiedenis van het Engel se Veld, de flora en de fauna en over de begrazing met Schotse Hooglanders. Vanaf Bezoekerscentrum de Hoep laat de boswachter u zien hoe het duin zich voorbereid op de winter. Boomblade ren verkleuren, vruchten worden rijp, er verschijnen paddestoelen en vogels trekken weg, kortom alles over herfst- verschijnselen. Op 27 september kunt u wandelen door het begrazingsgebied aan de Midden weg in Egmond. Deze wandeling start vanaf de parkeerplaats aan de Mid denweg in Egmond-Binnen. In dit stuk duin lopen koeien en paarden. De bos wachter vertelt waarom ze hier grazen en wat de invloed op de flora en het duin is. De excursies beginnen om 19.00 uur en duren ongeveer twee uur. De kosten zijn f 2,50 per persoon en een geldig toegangsbewijs voor het Noordhol lands Duinreservaat. Aanmelding kan tot één dag voor de excursie bij bezoe kerscentrum de Hoep, Johannisweg 2 te Castricum, telefoon 0900-7966288 (22 cent/min). CASTRICUM - Het Kleinkoor Castricum onder leiding van Piet Vessies is woensdag 6 september aan een nieuw seizoen begonnen. Het Kleinkoor viert dit jaar zijn vierde lus trum, met een speciaal concert op zaterdag 4 november. De repetities staan vanaf heden volledig in het teken van dit concert en zal van de leden zeer veel concentratie en discipline vragen. Voor dit concert wordt een aantal leuke werken uit het repertoire van de afgelopen twintig jaar uitgevoerd sa men met oud-leden. Bovendien wordt er achter de schermen hard en met veel plezier gewerkt aan een theateract. Nieuwe leden, liefst tenoren, uitslui tend met ruime koorervaring, zijn bij het Kleinkoor welkom. Na 4 november start er voor nieuwe leden een nieuw programma. Er wordt gerepeteerd op woensdagavond van 20.00 tot 22.30 uur in de Maranathakerk te Castricum. Geïnteresseerden en oud-leden die nog geen bericht hebben ontvangen kun nen contact opnemen met secretaris Ton van Dam, 0251-654762, of met Miriam Lases, 072-5320772. HEILOO - Op zaterdag 16 september is er een rommelmarkt van 10.00 tot 16.00 uur bij 't Kruispunt, hoek Fre- derica's Hof/Maas Geesteranusweg. De opbrengst is voor One More Voice en De Spetters. U bent van harte welkom. De koffie en thee staan vers voor u klaar. HEILOO - Afgelopen zondag werd er een dressuurwedstrijd gehouden door de Landelijke rijvereniging Heiloo. De uitslagen zijn als volgt. Baan 1 L dres suur proef 15 - Annemarie v.d. Linden, Apartout Texel, 179, Hanneke Knip, Oberon, 172, Talitha Levering, Nixon, 166, Bianca Quinten, Lilady, 164, Petra Schoen, Golden Beauty, 151, Sylvia Dekker, Gezienus, 151, Hanneke Dingerdis, Kasparov, 154, Marja Dek ker, Icarus, 145, Baan 2 B-dressuur proef 10 - Margret Blauwboer, Kaduta, 161, Roxane Foltete, Jasmin, 149, Baan 2 L dressuur proef 16 - Hanneke Knip, Oberon, 167, Bianca Quinten, Lilady, 163, Dieuwke Groot, Jasmijn, 155, Hanneke Dingerdis, Kasparov, 152, Petra Schoen, Golden Beauty, 150, Sylvia Dekker, Gezienus, 150, Baan 3 Ml dressuur proef 21 - Lida Blauw, Mondriaan, 160, M2 dressuur proef 27 - Elena Spaans, Q Nevr mind, 160, Marjolein Martin. Lancome, 159, Marjolein Martin, Paso Doble, 154, Flory van Haaster, Kristal, 154, Sandra Elzinga, Komiek, 145, Baan 4 Ml dres suur proef 22 - Albert Ubels, Q Ou verture, 154, Lida Blauw, Mondriaan, 152, M2 dressuur proef 28 - Ineke van der Welle, Orfatout, 157, Rachel van Stee, Melody, 154, Marjolein Martin, Paso Doble, 151, Flory van Haaster, Kristal, 149, Sandra Elzinga, Komiek, 145, Baan 5 B dressuur proef 9 - Brenda Mulder, Yolien B, 176, Carien Schnei der, Olivier B, 166, Margreet Blauw boer, Kaduta, 165, Dorien Spuibroek, Nouveau, 165, Danique Foltete, Jasmin, 150, Roxane Foltete, Jasmin. 147, Zi dressuur proef 33- Marjan Ubels, Q Navaro, 192, Stefanie Lubbers, Heros; 181, Monique Dekker, Gezienus, 174, Evelien Moorman, Branco, 168, Z2 dressuur proef 43 - Jael Jeroshami, Job, 189, Baan 6 B dressuur proef 10 - Dorie Spuibroek, Nouveau, 161, Carien Schneider, Oliver B, 160, Danique Foltete, Jasmin, 151, L dressuur proef 16 - Talitha Levering, Nixon, 161, Z1 dressuur proef 34 - Marjan Ubbels, Q Navaro, 185, Evelien Moorman, Bran co, 163, Monique Dekker, Jones, 164. REGIO - De provincies Zuid- en Noord-Holland houden in september en oktober zeven regionale informatie avonden over de kustveiligheid op lange termijn. De gedeputeerden Leen van der Sar (Zuid-Holland) en Ada Wildekamp (Noord-Holland) en des kundigen belichten de vraag of de Hol landse Kust de komende vijftig jaar tegen zeespiegelstijging, bodemdaling en (lichte) klimaatsverandering be stand blijft. Uit onderzoek blijkt dat dit niet automatisch het geval is. In alle kustplaatsen moet de kustverdediging worden versterkt. Voor de Kop van Noord, (zuid-west) Texel, Westland en de kust van de Zuid-Hollandse eilan den is er meer nodig dan versterking van de kustverdediging. De provincies Zuid- en Noord-Holland hebben daarom het project 'Visie Hollandse kust 2050' gestart. Beide provincies willen deze visie samen met kustbewoners en hun gemeenten, wa terschappen, maatschappelijke organi saties en bedrijfsleven ontwikkelen en vormgeven. De informatie-avond vindt in onze regio plaats op dinsdag 26 sep tember in De Blinkerd, Heereweg 150 in Schoorl, voor bewoners van Eg- mond, Bergen en Schoorl. Aanvang is 20.00 uur (u bent vanaf 19.30 uur welkom). Na de inleiding is er gelegenheid vragen te stellen en te dis cussiëren. Aanmelden kan bij Krijn van Rijn, tel. 023-5144045. HEILOO - Ook de komende maanden geeft de bibliotheek weer een aantal internet en e-mail cursussen op maat. Het programma is uitgebreid tot zes verschillende cursussen. De beginners cursus internet voor kinderen wordt weer een paar keer gegeven in de komende herfstvakantie. Daarnaast kunnen volwassenen kiezen uit een twee uur durende 'introductiecursus internet' (waarbij de verschillende mogelijkheden van internet worden getoond), een even lange 'workshop internet' (met veel opdrachten) of de 1,5 uur durende cursus 'e-mail in de praktijk'. Deze drie kunnen ook gezamenlijk worden gevolgd: 'Internet compleet'. Deze cursus is een optelsom van de overige drie met tijdens de laatste bij eenkomst een vrije oefening onder des kundige begeleiding. Naast dit alles bestaat er ook voor instellingen en organisaties de mogelijkheid een speci aal voor hen aangepaste cursus te vol gen. De kosten van deelname aan de cursus sen voor leden van de bibliotheek variëren van f 20,- voor de e-mail cur sus tot f 55,- voor 'internet compleet'. Voor niet-leden van de bibliotheek worden iets hogere prijzen gehanteerd. De cursussen worden gehouden gedu rende de maanden september tot en met december. Voor opgave of meer informatie kunnen geïnteresseerden zich richten tot de klantenservice van de bibliotheek, tel. 072-5330670. Kunst in de serre Olieverf, brons, aquarel en keramiek van Nella, Josine, Camille en Martine van Os, tot oktober te zien op zondag van 13.00 tot 18.00 uur in de serre aan de Westerweg 39 te Limmen. Bibliotheek Akersloot Expositie van aquarellen van Jock Meijer en Monique van Baar, tijdens openingstijden. Gemaal 1879 Tot en met 24 september schilderijen van Leo Poelmeijer en keramiek van Hannie Poelmeijer, te zien op zaterdag en zondag tussen 13.30 en 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand van 13.30 tot 16.30 uur is het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot in werking te bezichtigen. Tevens expositie over watermolens, gemalen en archeologi sche vondsten. Galerie Conny van Kasteel Tot 24 september expositie van beelden van Peter Jansen en schilderijen van Lucio del Pezzo in de galerie aan de Noorderstraat 4 in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag tus sen 16.00 en 20.00 uur en na telefoni sche afspraak op 072-5067151. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Hoeve Overslot In Hoeve Overslot, Slotweg 42 in Egmond aan den Hoef zijn tot en met 17 september schilderijen te zien van Henk van Dijl en Erik Baart, beelden van Marinus Klap, Wilma Hoebee, Romee Kanis en Judith van Wes- treenen. Open donderdag en vrijdag van 20.00 tot 22.00 uur, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Galerie De Kapberg Tot en met 1 oktober schilderijen en tekeningen van Theo Daamen, kerami sche beelden van Heidi Daamen en beelden in brons van Sophie Hupkens. Te zien aan de Slotweg 17 op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. Gemeentehuis Zomerexpositie van Andrez, te zien op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur, tot en met vrijdag 22 september aan de Zwartendijk 1. EGMOND - De SOW-gemeente in de Egmonden organiseert vrijdag 15 sep tember een avond die als thema heeft 'Koning David'. Deze 'David-avond' wordt gehouden in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef en begint om 20.00 uur. Het belooft een interessante en verhelderende avond te worden, waarin een aantal mensen de verhalen van koning David naar teksten van Nico ter Linden ten gehore zullen bren gen. Er is muzikale begeleiding van Pé Vellinga. Iedereen is welkom. Siciliaans Fruit van Carmelo Sortino. BERGEN - Vanaf 16 september tot en met 29 oktober presenteert The Ob session of Art de expositie 'Siciliaans Fruit'. Op zaterdag 16 september is een speciale opening georganiseerd. De expositie is gedurende deze periode elke donderdag tot en met zaterdag geopend van 13.00 tot 17.30 uur. The Obsession of Art heeft een bijzon dere band met kunstenaars die eerst hun creativiteit in de kookkunst heb ben geëtaleerd. Marjolijn de Bruin uit Heiloo, in korte tijd uitgegroeid tot een succesvolle kunstenaar, was een bevlo gen kok voor zij gegrepen werd door de bronzen. In de exclusieve collectie van The Obsession of Art krijgen zij nu gezel schap van de Italiaans/Canadese schil der Carmelo Sortino. Sortino, geboren in het diepe zuiden van Italië, werd gevormd als kok bij het gerenommeer de Pasticceria Biffi te Milaan en kook te vervolgens de sterren van de hemel in Montreal, Vancouver en New York. De toevallige ontmoeting met de bekende Mexicaanse kunstenaar José Chiavas en de vriendschap die daaruit groeide inspireerde Carmelo om in het diepe te duiken en van zijn hobby kunstschilderen zijn beroep te maken. Van Chicago tot Washington en van New Orleans tot New York toonden belangrijke kunsthuizen inmiddels het werk van Carmelo in solo exposities. Het werk van Sortino wordt gedomi neerd door de vruchten die hij als kind in de bakkerij van zijn vader kneedde van marsepein en vervolgens beschil derde tot typisch Siciliaanse speciali teit. De mediterrane warmte en kleu renrijkdom spatten als het ware van de doeken om zich onbelemmerd te neste len in het gevoel van de kijker. The Obsession of Art is te vinden aan de Molenstraat 3, Bergen. Voor infor matie: tel. 072-5818461. CASTRICUM - Vanaf 12 september tot eind september is in bezoekerscen trum de Hoep, Johannisweg 2 te Castricum een bijzondere kunstexposi tie '30 Visions on Water' te zien, voor deze verder door Europa gaat reizen. De tentoonstelling wordt op 12 septem ber 11.00 uur informeel geopend door Magda Luttikhuizen, een van de beel dende kunstenaars en woonachtig in Castricum. Dertig beeldende kunstenaars uit ver schillende landen presenteren kunst werken die speciaal voor deze tentoon stelling zijn gemaakt. Uitgangspunt van de tentoonstelling is het thema 'Water zoet of zout, als bron van leven op aarde'. De tentoonstelling is een initia tief van OCEAN98 en Pasman Art Communication. De tentoonstelling is voor het eerst te zien geweest in maart tijdens het door prins Willem- Alexander voorgezeten tweede World Water Forum te Den Haag. De expositie is bedoeld om, via subjec tieve ervaringen, mensen stil te laten staan bij het belang van water voor het leven op aarde. Maar ook bij de proble men die voortkomen uit de relatie tus sen mens en water. De kunstwerken en de visies zijn divers en verrassend, maar uit elke bijdrage blijkt een integere, persoonlijke betrokkenheid van de kunstenaar op het thema. Ook al om dat een groot deel van de opbrengst van de verkochte werken naar OCEAN98 waterprogramma's gaat. Met deze opbrengst zullen nieuwe voorlichtingsinitiatieven over het onderwerp water worden opgestart. Bezoekerscentrum de Hoep is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Het bezoekers centrum en de expositie zijn gratis toe gankelijk. Dagelijks wisselend dagvers drie-gangen menu voor 49,50 p.p. Iedere zondagmiddag High Tea voor f 29,50 p.p. (alleen op reservering) geopend: dinsdag t/m vrijdag van 12.00 tot 22.30 uur zaterdag en zondag van I 1.00 tot 22.30 uur Maandag gesloten T A U R A N T Herenweg 109, 1934 PB Egmond a/d Hoef www.creightons.nl WILT U UW ADVERTENTIE VAN EEN NIEUWE STIJL OF ILLUSTRATIE VOORZIEN LOGO'S VISITEKAARTJES GEBOORTEKAARTJES HUISSTIJLEN ILLUSTRATIES TEL/FAX 072 564 04 02 1825 AG ALKMAAR KLOMPENMAKERSTRAAT 14 ONTWERP EN ADVIES - PBfWiJtet - P/JonAorib - 't Hoekstuk 12-13 - tel. 072 5336609 Kennemerstraatweg 506 - 1851 NH Heiloo Telefoon: 072 533 11 57- Telefax: 072 533 62 22 {Wfwtddyou mitt to be Justlike^atrèèi Praktijk voor Spirituele geneeskunde en Bewustwording Jet Stocking Korzen De Kandelaar 49 1852 KH Heiloo 072 5339031 Spiritueel gcnczcrcs, Aura/Chakra en Voctrcflcxthcrapcutc, Bcwustwordingsgcsprckkcn, Intcgratic/Dicptc-intcgratic behandelingen, Bachrcmcdics/Edclstcncn Lid V.G.P. \^rcdeWgp j^fde Burgerij/

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 12