Een koffer vol- boeken Mark Foggo Skasters en TNT-Party in Buk Reformhuis verloot prijs BoevexvtV» Medische diensten 29,90 Oud-papieracties in Heiloo Kerkdiensten POLITIE DEUTEKOM UITKIJKPOST - 20 SEPTEMBER - PAGINA 2 Gevonden voorwerpen Actie anti-diftar comité De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. WÊ Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een én ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■i Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Open huis zangkoor Brocaat Cursus schilderen Uitstapje Vrouwen van Nu Bolten Verf en Wand in andere handen Bakkers naar Twisk Meditatiecursus voor beginners Thema-avond D66 over woningbouwbeleid Tafeltje Dekje zoekt medewerkers Prijsvraag Vrouwen van Nu Nieuw Leven zoekt nieuwe leden ^encc/iteto Dierenbescherming Wereld van Energie Boek van de week: Wereld van Energie Michel Szulc-Kr; Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil en C.W. Wille- boordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar on der tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Nacht- en weekenddienst tot 22 sep tember Apotheek De Hoef, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 072- 5143060; 22 tot 29 september Apotheek Sibilo. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. 't Trefpunt Donderdag 21 september discussieert de PvdA over het functioneren van de lokale politiek, vanaf 20.00 uur in 't Trefpunt. Belangstellenden zijn wej- kom. Dierenartsenpraktijk Schaap en De Jong Tot eind september expositie van surre alistische schilderijen van Theo Lee ring, te zien aan de Commandeurslaan 1 op werkdagen tussen 8.30 en 19.00 uur. Trefpunt Expositie van schilderijen en foto's van Piet Beers, Trudi Buis-Beers en Suzanne Swindell-Buis, te zien van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur en zaterdag van 13.30 tot 16.30 uur. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier op Termijen 189, wisselende exposities, open elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Beeldentuin Ditta Engel Beeldentuin aan de Westerweg 182 geopend tot oktober, elke zondag van 13.00 tot 17.00 uur en na tel. afspraak op 5336266. Bibliotheek Heiloo Donderdag, 21 september 'Nationale Tuinontwerpdag'. Van 14.00 tot 20.30 uur is een tuinarchitect aanwezig. Casa Design Expositie van olieverf- en acrylverf schilderijen van Nella van Os bij de interieurzaak in 't Loo. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het bureau als gevonden aange meld: kinderfiets Loekie, horloge met donkerblauw bandje, zilveren schakel- ketting, klein popje, vier sleutels waar onder een Renault-autosleutel, leesbril aan bruin koordje, twee sleutels aan gele musketonhaak, rood kinder schoentje, klein bruin/zwart hondje, rond herenhorloge met zwart kunststof bandje, kleine donkerbruine portemon nee met inhoud. HEILOO - Deze week start het 'Ac tiecomité diftar nee' een actie onder de bewoners van Heiloo. Middels een bon die elders in deze Uitkijkpost staat, kunnen burgers hun mening over de invoering van diftar (gedifferentieerde tarieven voor afval) geven. De bon kan op diverse adressen in Heiloo worden ingeleverd. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Behan deling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Zaterdag 23 september Huis-aan-huisactie FSH in Ypestein incl. Dompvloetlaan, plan Zuid en plan West tussen Ewisweg, Het Zevenhui zen, Het Malevoort en de Past. van Muijenweg, dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaat- sen langs de weg voor 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag 25 september Huis-aan-huisactie Meander Pau- lusschool, De Hucht 2, in zuidelijk deel Ypestein, dozen en bundels gereed zet ten op de rolemmerverzamelplaatsen langs de weg voor 19.00 uur, of brengen naar de parkeerplaats van de school tussen 18.00 en 19.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container op de Bergeonstraat 22, en bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container bij de deur Bergeon straat 22, tevens container bij de Nic. Greeuwflat (beide overdag). De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6. Brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook gebruikte kle- ding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1. Tussen 9.30-12.(K) uur en 14.00- 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21. Tussen 8.45-15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00-21.30 uur, behalve op woensdag: 13.30-18.00. In het week end bovendien tussen 10.00-17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek' Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayersho.ffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. HEILOO - Op zaterdag 23 september houdt zangkoor Brocaat open huis in het Trefpunt, ter gelegenheid van het nieuwe seizoen. Iedereen is welkom om eens te komen kijken en te luisteren. De aanvang is 20.00 uur en het open huis zal zo'n twee uur duren. Er is een optreden van het koor en er zijn wat andere activiteiten. HEILOO - Schilderen in de vrije tijd: dat is nog eens leuk. Je leert om alles eens wat beter te bekijken en om dat weer te geven op papier of doek; kort om, een hele verrijking van het leven. Je kunt ook je gevoelens eens luchten met alleen wat water en verf, zodanig dat niemand er wat van hoeft te snap pen. Tekenen en schilderen is te Ieren. Als u het leuk vindt om te schilderen maar er nooit aan toe gekomen bent, is daar nu de gelegenheid voor, elke maandagavond van 19.30 tot 22.00 uur. Er wordt door de docent ingegaan op ideeën die bij de leerlingen zelf zijn ontstaan, dus geen opdrachten voor de hele groep. Men kan aquarelleren en met olieverf schilderen, in een ontspan nen en gezellige sfeer. De groep is vrij klein (ongeveer tien leerlingen). De cursus wordt gegeven in het Trefpunt. Wilt u meer informatie, dan belt u 020-6829394 of u gaat langs op maandagavond. HEILOO - Een koffer vol boeken van de firma Deutekom ging onlangs naar de heer Crabbendam uit Heiloo. Iedere klant die in juli een boek uit het fonds van uitgeverij Bert Bakker had gekocht kreeg eert lot in de vorm van een kofferlabel. De winnaar mocht zijn koffer zelf vullen met vijf boeken uit dit fonds. HEILOO - Voor het uitstapje van de NBvP naar de Veluwe op 28 september (vertrek uit Heiloo 10.00 uur, thuis komst 17.00 uur) zijn nog plaatsen vrij. Wie mee wil (ook niet-leden zijn wel kom) kan voor nadere inlichtingen bel len met Cees Ouweltjes, tel. 072- 5331250 of Mar Raar, 072-5331768. HEILOO - Sinds 1 juli is de firma Bolten Verf en Wand te Heiloo van eigenaar veranderd. Hans en Joke Bolten hebben hun zaak verkocht aan Chris Asma. Asma is geen nieuweling in de verf-, behang-, glas- en woondeco- ratiemarkt, want hij heeft negen jaar in de grootste verf- en behangspeciaal- zaak van Haarlem gewerkt. Begin dit jaar besloot hij om voor zichzelf een winkel te gaan beginnen en kwam via via in contact met de Boltens. Asma is verheugd dat Joke en Monique graag bij hem wilden blijven werken. „Ik kan nog veel van hen leren," gaf hij aan. Op de vraag of hij nog verbouwings plannen heeft, zei Asma dat hij van Bolten Verf en Wand een avontuurlijke winkel wil maken, waar zowel de con sument als' de professionele verwerker steeds weer nieuwe ideeën op kunnen doen. Ook zal het assortiment aange past worden, met bouwverven en glas producten voor de verwerker plus een uitbreiding in woondecoratie voor de consument. Ook advies aan huis, opme ten en een thuisbezorgservice zijn mogelijk. U bent welkom bij Bolten Verf en Wand, Westerweg 259 te Heiloo. REGIO - Op 20 september zullen de Nóordkopbakkers, een groep van zes tien enthousiaste brood- en banketbak kers uit de kop van Noord-Holland, hun nieuwe specialiteit 't Aere brood presenteren op het stationnetje van Twisk aan pianovirtuoos Wibi Soerjadi en zijn echtgenote. Al vele jaren is de groep Noordkopbakkers actief op het gebied van receptuuruitwisseling en productontwikkeling. In het grootste geheim heeft deze groep een nieuwe specialiteit ontwik keld: 't Aere brood, een gevuld brood met zongerijpte vruchten, zaden en banketbakkersroom waaraan boven dien appeltjes en suikernibs zijn toege voegd. Bakkers uit onze regio die naar Twisk af zullen reizen zijn bakker Com mandeur uit Limmen en bakker De Haan uit Egmond. HEILOO - Binnenkort start in Heiloo een meditatiecursus voor beginners. In vijf bijeenkomsten wordt over verschil lende vormen van meditatie verteld. Er worden oefeningen gedaan om het lichaam te ontspannen en te aarden. Gewerkt wordt aan de ademhaling, visualisatie en stilte. Ook de muziek en enkele meditatiebandjes nemen een belangrijke plaats in. De cursus is erop gericht om thuis zelf standig te kunnen mediteren. Voor informatie en opgeven: Alice Lodder, 072-5715006/5335311. HEILOO - Op 26 september houdt D66 Heiloo een thema-avond over het woningbouwbeleid in de gemeente Heiloo. Daarmee start D66 Heiloo haar voorbereiding op de komende gemeen teraadsverkiezingen. Via thema-avon den zullen belangrijke onderwerpen die van belang zijn voor de inwoners van Heiloo besproken worden. De eer ste bijeenkomst wordt ingeleid door twee sprekers die vanuit hun specifieke achtergrond ervaring hebben met het woningbouwbeleid van de gemeente Heiloo. Makelaar Pieter van der Borden zal zijn visie geven op de vraag naar huizen door de eigen inwoners van Heiloo. De directeur van de Woningstichting Hei loo, Bertil Greeuw, zal dieper ingaan op de vraag of het huidig aanbod voldoen de voorziet in de woningbehoefte. Beiden zullen hun mening geven over gewenste veranderingen in het woning bouwbeleid. De themabijeenkomst vindt plaats in het Open Huis en begint om 20.00 uur. Meer informatie is ter verkrijgen bij de secretaris van de afde ling, Els van Halem, tel. 072-5334590, of via de internetsite van D66 Heiloo. Iedereen is welkom. HEILOO - Sinds jaar en dag bestaat Tafeltje Dekje van de Stichting Ou derenwerk Heiloo. Dagelijks krijgen ouderen die daar behoefte aan hebben omstreeks het middaguur een warme maaltijd thuisbezorgd. Door vakanties, ziekte en dergelijke moeten de mede werkers vaak schipperen om deze zo noodzakelijke dienst te verlenen en zij zouden dus graag wat meer mensen erbij hebben om dit op te vangen, tegen autokostenvergoeding. Wie interesse heeft, kan contact opne men met mevrouw Huisman van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - De NBvP, Vrouwen van Nu, had in haar stand op de Uitmarkt een paar prijsvragen. De uitslag hier van is als volgt. De langste appelschil werd 1.50 m. Diegenen die boven de 1.25 m zaten, hebben een prijsje gekregen. Het gedicht kwam uit de radioserie 'Familie Doorsnee' en werd geschreven door Annie M.G. Schmidt. Onder de veer tien goede oplossingen is een prijsje verloot. Het lot viel op J. Bakker uit Egmond-Binnen. De (fiets)afstand van het rondje Heiloo-HetTwiske is 67 km. Er zijn twee goede inzenders en daar heeft de NBvP contact mee opgeno men. HEILOO - Onlangs is Oratorium vereniging Nieuw Leven weer gestart met de repetities op dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in de grote zaal van het Open Huis. Met de nieuwe dirigent Jan Herman Ploeg is er een nieuwe, frisse wind gaan waaien bij deze vereni ging- Nadruk wordt gelegd op het juiste stemgebruik en de manier van ademha len. Er wordt een tweetal composities ingestudeerd, namelijk het Requiem van Mozart en het Miserere van Hoff mann. Nieuwe leden zijn welkom. Ga eens vrijblijvend langs ö'm een repeti tieavond mee te maken. Dit is de gele genheid om kennis te maken met het koor en te .ontdekken dat zingen leuk en ontspannend is. U behoeft echt geen geschoolde of geoefende stem te heb ben. Ervaring doet u wel op bij het koor. Nieuw Leven moet over steeds weer nieuwe stemmen beschikken om een werk tot een succesvolle uitvoering te kunnen brengen. Het koor telt onge veer tachtig leden. Voor meer informa tie kunt u bellen naar tel. 072-5065970. -I C11 r\r\ l"\ ,1li re> \\/r»r\rrl^n 'H cirv^lKol' iiwor oono r» HEILOO - Op donderdag 21 septem ber kun je in het Buk-café terecht voor een drankje, een muziekje en wat gezel ligheid, vanaf 21.00 uur. Vrijdag 22 sep tember staat er weer een ouderwetse TNT-Party (veël trance, club en mel low!) met dj Wil op het programma, vanaf 21.00 uur, gratis entree. Zaterdag 23 september speelt in Buk Buk Mark Foggo en zijn Skasters. Het café gaat open om 21.00 uur en de entree is 10 gulden. Oude tradities in ere houden, dat doen ze ook in Buk Buk. Je kunt natuurlijk wel altijd voor uitlopen op de muzikale ontwikkelin gen, maar soms moet je gewoon ook een keer omkijken om te zien wat je eigenlijk al die tijd hebt gedaan, anders word je helemaal gek van de stress. Daarom is er al jaren lang het zoge naamde Skarnaval in Buk Buk, een ska-feestje voor jong en oud. Met ande re woorden 'die sjoelbak weer eens van zolder halen en effe lekker in de was zetten'. Moet ook gebeuren. Foggo en Skasters geven daarvoor acte de présence. Deze keer niet met carna val, maar op een zaterdag in september. Trompetten, saxofoons, petjes, oude sokken, benen, sjoelschijven, confetti, vaatdoekjes, het vliegt allemaal vrolijk rond op de rocksteady beat van Mark Foggo en de zijnen. Tijdens het optre den zal er iemand met twee balpennen in plaats van benen op de vloer van het Buk-café een boek schrijven met de titel: 'Hoe een onschuldig potje sjoelen fataal af kan lopen'. Zondag 24 september is er een 'Play station Contest'. Vanaf 15.00 uur kun je te snel rijden en te hard vechten op groot scherm. De bar is open. Wanneer er genoeg animo is, komt er een daad werkelijke contest, zo heeft de Buk beloofd. HEILOO - Bij de opening van Reformhuis Heiloo werd er een prachtig fitnessapparaat verloot. De gelukkige winnares was Bets Apeldoorn. De prijs werd uitgereikt door de beheerder van het Reformhuis, Haijo de Koning, die de sportieve mevrouw Apeldoorn toesprak met de woorden En wel gebruiken hè!' 072- 112 5122222 11 -Noord-Holland Noord HEILOO Mark Foggo. HEILOO - Op maandag 11 september werd aangifte gedaan van vernieling van een personenauto op de Bergeon straat. De 26-jarige bestuurster zag de nacht ervoor omstreeks 00.30 uur vijf a zes jongens langs de auto lopen. Zij zag dat een van hen op de motorkap ging zitten. Een andere jongen gaf een trap tegen de auto. Hierdoor liep de nage noeg nieuwe Crysler PT cruiser schade op. In de nacht van zaterdag 10 op zondag 11 september werd uit een schuur van een woning aan De Krommert een foe draal met drie hengels en een vistas met een grote hoeveelheid visartikelen gestolen. De waarde van de spullen bedroeg circa f 1350,-. In Baetenburg werden van een gepar keerde VW Golf twee rubberen be- schermstrips gestolen. Vermoedelijk werd de diefstal omstreeks 01.45 uur gepleegd, omdat op dat tijdstip de eige naresse van de auto iets op straat hoor de vallen; mogelijk is dat gereedschap geweest. Winkeldiefstal Een 30-jarige inwoner van Heerhugo- waard werd op 12 september omstreeks 12.30 uur op de Oosterzijweg aange houden op verdenking van het plegen van winkeldiefstal. De man had kort daarvoor geprobeerd goederen met een totale waarde van f 406,- te stelen uit een winkel aan de Westerweg. Dit was door personeel van de winkel ont dekt, waarop de man er op een holletje vandoor ging. De bewoner van een woning aan de Kennemerstraatweg deed aangifte van een poging tot inbraak in zijn woning. Dit feit werd zondag 12 september omstreeks 214)0 uur geconstateerd. Op dat tijdstip kwam de bewoonster thuis. Vermoedelijk heeft dit de twee daders van circa 20-30 jaar op de vlucht doen slaan. De mannen vluchtten weg over het dak van de garage door de tuin van de buren. Hierdoor ontstond schade aan een golfplaat van het dak. In de nacht van 11 op 12 september werd vanaf een bedrijfsterrein aan de Oude Werf een aanhangwagen gesto len. 's Morgens om 07.00 uur werd geconstateerd dat het toegangshek met grof geweld was opengeramd. Het betrof een aanhangwagen van het merk Baveco, voorzien van het kenteken WS-17-PD. Een 48-jarige automobilist verleende bij het verlaten van een parkeerterrein aan de Kennemerstraatweg geen voor rang. Ee'iï aanrijding met een 16-jarige fietser was het gevolg. Er was alleen schade aan de fiets. Geen voorrang gegeven Een 47-jarige automobiliste verleende op 13 september omstreeks 09.00 uur geen voorrang op de kruising van het Groot Barlaken met de Laghe Weijdt. Hierdoor ontstond een aanrijding met een personeanuto die bestuurd werd door een 63-jarige inwoner van Heiloo. Er was alleen materiële schade. Twee jongemannnen in de leeftijd van 16 en 20 jaar werden op 15 september omstreeks 14.45 uur op de Kuillaan aangehouden op verdenking van dief stal. Zijx zouden in een winkel aan de Heerenweg een portemonnee van een 65-jarige inwoonster van Heiloo heb ben gestolen. De beide jongens werden na hun aanhouding voor verhoor over gebracht naar het politiebureau in Heiloo. Daar bleek dat de bromfiets waar beiden op reden, gestolen was. Na verhoor werden de twee heengezon den. In de nacht van 14 op 15 september werd op de Kennemerstraatweg in een personenauto ingebroken. Nadat het rechtervoorportierraam van de Citroen Xantia werd ingeslagen, werd een gsm telefoon meegenomen. Op de Nijverheidsweg vond omstreeks 17.15 uur een aanrijding plaats waarbij twee personenauto's waren betrokken. Een 52-jarige automobiliste werd, ter wijl zij de inrit van een pand aan de Nijverheidsweg wilde oprijden, van achteren aangereden door een perso nenauto die bestuurd werd door een 29-jarige inwoner van Heiloo. Er was alleen materiële schade. In de nacht van 15 op 16 september is met een tegel een thermopane ruit van een nieuwbouwwoning aan Het Ze venhuizen ingegooid. Hervormde Gemeente Heiloo Zondag: oecumenische vredesdienst inj de Moeder Godskerk, voorgangers ds:' H.C. van het Maalpad, ds. A. Boezewin- kei en pastor H. Helsloot. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. FJ. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten Moeder Godskerk Zaterdag 19.00 uur: èucharistieviering; met Die Schaeckelsinghers, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: zie bij Hervormde Gemeente. Kapel GGZ Willibrord Geen opgave ontvangen. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij-? dag 8.30 uur eucharistieviering in de; kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met kinderkoor, voorgangers pastores vicaris G. Geukers en J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor M. Strack van Schijndel. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Pinkstergemeente Heiloo Zondag 10.00 uur dienst. Zondagschool 10.30-11.30 uur. Bijbelstudie: woensdag 20.00 uur. Kerkgebouw: Maas Geester anusweg, Heiloo. Informatie op tel. 5337282. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlich tingen: tel. 0299-427509. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Slanke lapjespoes, 3 jr. Oudburgerlaan, Heiloo. Zwartgrijs cyperse gec. kater met zwart bandje met belletje en penning, 1 jr. Julianaweg, Egmond aan den Hoef. Donkerrode gec. kater, wit befje, voet jes en staartpuntje, getatoeëerd, 8 jr. Zevenhuizerlaan, Heiloo. 2 Turkse tortelduiven en een witte tor telduif, Paapenhof, Heiloo. Gevonden Grijs/crème schildpadpoes, Hoogeweg Heiloo. Blondbruine gec. kater, Vaartkant, Limmen. Wit konijntje, Wilgenlaan, Heiloo. Lapjespoes met witte voorpoten en schouders, bij pont Akersloot. 4 Zwarte poesjes, camping Koningshof, Egmond aan den Hoef. Twee jaar lang trokken twee fotogra fen, Taco Anema en Michel Szulc- Kryzanowski, over de hele wereld om zoveel mogelijk vormen van energie productie en -consumptie te fotografe ren. Steeds verbleef een van de twee fotografen twee weken bij een familie waarvan een van de gezinsleden werk zaam was in de energievoorziening, waarbij zowel op het werk (productie) als thuis (consumptie) gefotografeerd werd. Zo ontstonden fascinerende beelden, van houtvuur in Oeganda, of biogasin stallaties in Nepal, tot de high-tech energienetwerken in de Westerse we reld. We kunnen niet leven, zo Iaat dit fotoboek Wereld van Energie ons óp opvallende en inzichtelijke wijze zien. door de fotografen Taco Anema en Michel Szulc-Kryzanowski voor Hearenweg 67-69,1851 KL Hef too naast Winkrthof 1 Loo, 072 5331463 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel ©«malt: lnfo.deutekorrygifbris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 2