I Kunstveiling brengt acht mille op k lis 1 ■Hf f- J m fl B Adresse IC f¥ IRRik' S lil M 'y IA,*, UITKIJKPOST - 4 OKTOBER- PAGINA 10 Vriendenconcert van Lamoraal van Egmont Expositie Abdijkaarsen HIER HAD UW ADVERTENTIE KUNNEN STAAN STOPPER - ADVERTENTIE 072 5330175 Schoolplein Boswaidschool als nieuw Wijkonderzoek in moordzaak Internet en e-mail cursussen bibliotheek Ledenvergadering Dorpsbelangen Geslaagd 1 t! i |f||| Vlammende kleuren vieren de herfst Gespreksavonden geloofsopvoeding Kurkiepen wandeling Ouderendag in Egmond Lezing 'Omgaan met verlies' Arbor Vitae bij Wethouder ageert tegen vandalisme Wilgentenen vlechten met Groei en Bloei Lezing Oostvaardersplassen bij Kleurenpracht NIEUW E-MAIL ADRES REDACTIE redactie@ uitkijkpost.nl Sven Ootjers clubkampioen Trias Gelijkspel HZV de Witburger Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.(X) uur. Galerie Conny van Kasteel Tot 19 november expositie van sculptu ren van Joop Hollanders en schilderij en van Norbert Thomas. Te zien van donderdag tot en met zondag tussen 15.00 en 19.00 uur aan de Noorder straat 4 in Egmond aan Zee. Galerie De Kapberg Tot en met 1 oktober schilderijen en tekeningen van Theo Daamen, kerami sche beelden ven Heidi Daamen en beelden in brons van Sophie Hupkens. Te zien aan de Slotweg 17 op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. St. Historisch Egmond Expositie Het Slot op den Hoef, te zien in het informatiecentrum aan de Slot weg 46. Te zien op zondag van 14.00 tot 17.00 uur en dinsdag van 20.00 tot 22.00 uur. EGMOND - In Egmond aan den Hoef gaat zaterdagavond 7 oktober het eer ste vriendenconcert van Lamoraal van Egmont plaatsvinden, in de grote zaal van dorpshuis Hanswijk. Naast de vrienden zijn ook andere belangstellen den welkom. Het concert begint, aan sluitend aan de vriendenbijeenkomst, om circa 21.00 uur. Het eerste vriendenconcert van muziekvereniging Lamoraal van Eg mont is een onderdeel van de vrienden avond die door de Stichting Materiële Belangen wordt georganiseerd. Het concertprogramma is samengesteld aan de hand van een enquête die vooraf onder de vrienden is gehouden. Zo kon men in diverse genres een nummer kie zen uit het repertoire. Op deze wijze is er een bijzonder geva rieerd programma ontstaan. Het pro gramma wordt geopend door een echte openingsfanfare Centennial Prelude, vervolgens speelt men koraalmuziek, een zeer modern Noors werk, een solist, een klassieke mars, musicalmu- ziek uit de musical Elisabeth, Ierse dansmuziek en een heerlijke jazzy uit smijter. Voorafgaand aan het concert vindt de vriendenbijeenkomst plaats, een beslo ten bijeenkomst voor genodigden. Het Concert Is voor iedereen toegankelijk. De toegangsprijs is f 5,-. EGMOND - Olav Cleofas van Over- beek exposeert lithografisch werk in de expositieruimte van Abdijkaarsen aan de Vennewatersweg 27 te Egmond- Binnen. De tentoonstelling is geopend van maandag tot en met zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur. Het werk is tezien tot 21 oktober. Uw advertentie tussen de tekst, dat betekent extra opvallen Informeer eens naar een Galerie 1719 Expositie van schilderijen van Marga Rol en Hanna Bakker, te zien donder dag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en de laatste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur. Galerie Dijk 1 Expositie van wandobjecten in hout van Sander F. Jansen, te zien donderdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en de laatste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur. Kunstuitleen Expositie van foto's van Mans Lenards, te zien donderdag tot en met zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur, donderdag avond van 19.00 tot 21.00 uur en zon dag van 14.00 tot 17.00 uur. Veilingmeester Cees Baaij pakte de zaken goed aan. Fotostudio Starfield) EGMOND - Zaterdag 30 september vond er in de sfeervolle entourage van Hoeve Overslot te Egmond aan den Hoef een goedbezochte kunstveiling plaats. Het geveilde werk, dat werd geschonken door regionale kunste naars en kunstliefhebbers, bracht meer dan f 8000,- op. Dit bedrag komt volle dig ten goede aan de stichting Veld werk, een stichting die René Veldt uit Heiloo ondersteunt bij zijn werk voor kansarme kinderen in Nepal. Door dit goede doel en de kwaliteit van het te veilen werk, maar ook door de uitstekende en humoristische aanpak van veilingmeester Cees Baaij en de deskundige uitleg van Cees Broersen, bracht de veiling meer op dan men had durven hopen. Diegenen die niet bij de veiling aanwezig waren maar toch de stichting Veldwerk willen steunen, kun nen geld overmaken op rekeningnum mer 8289522 t.n.v. Stichting Veldwerk. EGMOND - Vanmiddag, woensdag 4 oktober, is het schoolplein van de openbare basisschool De Boswaid te Egmond aan den Hoef, na een lange voorbereiding heropend. Kinderen, ouders, teamleden, Stichting Jongeren Organisatie Egmond, de gemeente Eg mond en de Woningstichting Egmond die aan dit project zeer nauw hebben samengewerkt, kunnen trots zijn op het totaal vernieuwde speelplein. Een samenwerkingsproject dat naast de vele andere projecten die in het kader van de Sociale Vernieuwing de laatste jaren zijn uitgevoerd als voor beeld kan dienen. De firma Min uit Bergen en de Woningstichting Egmond hebben een belangrijk deel van de kos ten voor hun rekening genomen. Zoals 's morgens als 's middags werd het plein aan hun gebruikers in gebruik gegeven, 's Morgens waren de kinderen van de Boswaidschool aan de beurt, 's middags werd het plein heropend voor de kinderen die na schooltijd regelma tig gebruik maken van het schoolplein. EGMOND - In het onderzoek naar de moord op de Egmondse restauranthou der W. Wijker op 30 april wordt mo menteel een wijkonderzoek gehouden in Egmond aan den Hoef. Het onder zoek wordt hier gehouden omdat direct na de moord een uitgebrande auto in Egmond aan den Hoef werd terugge vonden. Ook is de politie op zoek naar een per- HEILOO - Ook de komende maanden geeft de bibliotheek weer internet en e- mail cursussen op maat. Er zijn zes ver schillende cursussen. De beginnerscur sus internet voor kinderen wordt een paar keer gegeven in de komende herfstvakantie. Daarnaast kunnen volwassenen kiezen uit een twee uur durende introductie cursus internet, een even lange works hop internet of de 1,5 uur durende cur sus e-mail in de praktijk. Deze drie kunnen ook gezamenlijk worden gevolgd: internet compleet. De kosten van deelname aan de cursus sen voor leden van de bibliotheek variëren va'n f 20,- voor de e-mail cur sus tot f 55,- voor internet compleet. Voor niet-leden van de bibliotheek worden hogere prijzen gehanteerd. De cursussen worden gehouden van sep tember tot en met december. Voor de meeste cursussen zijn nog plaatsen beschikbaar. Voor opgave of meer informatie: 072-5330670. soQn die op zondagavond 30 april tus sen 23.00 en 23.15 uur op het parkeer terrein tegenover restaurant het Woud heeft gestaan. Deze persoon was gekleed in een jas met reflecterende witte strepen. De politie komt graag in contact met deze persoon of met,getui gen die deze persoon hebben gezien. Het rechercheteam d&t na de moord werd geformeerd is nog steeds werk zaam in de oorspronkelijke sterkte. Het rechercheteam is te bereiken via tel. 0900-8844. EGMOND - Deze zomer is in Egmond een initiatiefgroep bezig geweest om de oprichting van een Verenihging Dorpsbelangen Egmond-Binnen voor te bereiden. Doel hiervan is om op niet- politieke basis op te komen voor zaken die in deze dorpskern leven. Dit met het oog op de komende fusie met Ber gen en Schoorl. Rond 350 personen hebben zich inmiddels aangemeld. Op dinsdag 10 oktober vindt de oprich tingsvergadering plaats. Negem perso nen hebben zich kandidaat gesteld voor het bestuur. De vergadering be gint om 20.00 uur in dorpshuis De Schulp. HEILOO - Plaatsgenote Paulien Bak ker is geslaagd voor het doctoraal exa men theoretische psychologie aan de VU te Amsterdam. Plaatsgenote Monique Zomer slaagde cum laude aan de Vrije Universiteit te Amsterdam voor haar doctoraal exa men psychologie. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. Woon-Zorgloket Voor aanvragen voor de WVG, huisves ting in een verzorgingshuis, zorgwo- ning, alarmering en warme maaltijden kunt u terecht in het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur, tel. bereikbaar op nummer 5356703. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tol mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: W.B. Tewarie, De Sonne- veld 76, 1851 WC Heiloo, tel. 5336042. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Servicetaxi Noord-Kennemerland Elke dag beschikbaar van 9.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Bergeonstraat 22, tel. 5340418, open maandag tot en met vrijdag 9.00 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50-plussers. Inlichtingen: secretariaat A.H. Eeken, Termijen 11, 1852 TA Heiloo, tel. 5333154. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. A. Schaap-Kamper (secr.), Rondelaan 46,1851 ZL Heiloo, tel. 5331134 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereik baar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) elke woensdag open van 14.00 tot 16.30, uur. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur. -• ':w; V /V:-.!:: f A ?A-:' L Jtk.i? f De wingerduitgeroepen tot Plant van de Maand oktober. Oktober is de tijd van het afscheid van de zomer. Terwijl we genieten van de laatste warme dagen, laat de natuur met vlammende kleuren weten dat de winter weer in aantocht is. De parthe- nocissus, of wilde wingerd, is een ster in prachtige herfstkleuren. Dat maakt de wilde wingerd heel geschikt voor de titel 'Plant van de Maand oktober'. In het voorjaar loopt de wilde wingerd krachtig uit, waarna hij in de zomer langs muren omhoog groeit met zijn zuignapjes. Behalve huismuren kunnen ook tuinhuisjes, schuttingen, priëlen, pergola's én bomen opgesierd worden door deze bijzondere klimmer. In de herfst volgt een waar kleuren- spektakel, dat het koude seizoen aan kondigt. Ook heeft de wingerd dan een overvloed aan blauwachtige bessen. Zangvogels zijn er dol op. De wilde wingerd is al snel tevreden. Hij groeit op elke tuingrond en kan zowel in de zon als in de schaduw staan. In dat laat ste geval moet u echter genoegen ne men met minder spectaculaire herfst kleuren. Van de wilde wingerd bestaan twee veel gebruikte varianten. Voor een ro mantisch, natuurlijk effect in een grote tuin is parthenocissus quinquefolia een absolute aanrader. De plant groeit zon der moeite tot wel twintig meter hoog en kan op een goede plek zelfs de der- lig meter halen. De ranken hebben maar weinig zuignapjes, waardoor soms een tak los komt. Deze groeit verder waardoor mooie 'wolken' groen ont staan. In de herfst wordt deze soort scharlakenrood. Zijn broertje uit het verre oosten is parthenocissus tricuspidata. Dankzij zijn goed ontwikkelde zuignapjes klimt deze strak te^en elke muur omhoog. Hij plakt echter ook tegen lakwerk en ramen. Zijn uitbundige groei moet daarom op een gegeven moment ge remd worden. Wees hierbij niet bang om flink de schaar in de plant te zetten. Zelfs als u hem tot op de kale stam terugsnoeit, komt hij het komende seioen weer mooi terug. De tricuspida ta wordt in het najaar felrood, met hier en daar een oranjegele vlam. Kardinaalsmutsje Behalve de wilde wingerd zijn er nog veel andere soorten die de herfst opsie ren met hun vlammende kleuren pracht. Euonymus alata, het kardi naalsmutsje, is een mooi vol struikje, EGMOND - Dit najaar worden er drie avonden over geloofsopvoeding gehou den in Egmond-Binnen. Iedereen die kinderen en vragen heeft over 'hoe doe je dat nou, dingen die voor jou belang rijk zijn doorgeven aan je kinderen', is uitgenodigd. De eerste avond is op woensdagavond 11 oktober om 20.15 uur in de pastorie, Kerkplein 25 in Egmond-Binnen, de volgende avonden zijn op 8 en 29 november. De begeleiding is in handen van Corien Veenhuizen en Hennie Blok. Voor meer info tel. 072-5062276. EGMOND - Op zondag 8 oktober is er weer een wandeling langs het voorma lig Karmelklooster, de duinvoet, door het kurkiepenbos van de voormalige duinen van Six en langs de overblijfse len van de verdedigingslinie (Atlantic Wall) uit de Tweede Wereldoorlog. Begin en eindpunt van de wandeling is bij het parkeerterrein aan het eind van het Nachtegalenpad in Egmond aan den Hoef (bij het voormalig Jachthuis van de familie Six). De wandeling begint om 11.00 uur en duurt 1,5 uur. Deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldig toe gangsbewijs van het Noord-Hollands Duinreservaat. Door de gids wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van f 2,50 per volwassene. Informatie over de wandeling bij Jan de Vries, tel. 072- 5065872. EGMOND - Op zaterdag 7 oktober van 11.00 tot 16.00 uur wordt in dorps huis Hanswijk te Egmond aan den Hoef de Ouderendag gevierd. Om 11.00 uur is de opening door wethouder Jan Mesu. Er zijn diverse activiteiten in de grote zaal tussen 11.00 en 16.00 uur. U kunt er sportief en actief bezig zijn met het spel bowls; er is veel aandacht voor hobbies en vrijetijdsbesteding en kunstschilder Andrez maakt portret ten. Om 11.30 uur begint een Westfries pro gramma met liedjes en voordrachten over het leven van vroeger; om 13.30 uur zingt shantykoor 'De Zaalneelden'. De toegang is gratis, inlichtingen op tel. 072-5065204 (Stichting Welzijn Ouderen Egmond). EGMOND - Met de slogan: 'Mijn kind een vandaal? Hoe kom je erbij' bindt de wethouder van openbare werken van de gemeente Egmond, Marcel Halff, de strijd aan tegen het nijpende probleem van het vandalisme. Jaarlijks wordt ook de gemeente geconfron teerd met heel veel schades in verband met moedwillige vernielingen van ge meente-eigendommen. Vorig jaar was het 'slechts' een bedrag van ruim vijf endertigduizend gulden, die de ge meente kwijt was aan allerlei herstel werkzaamheden. Het ziet er naar uit dat dit jaar dit bedrag heel veel hoger uitkomt. De wethouder is van mening dat een inten sieve sociale controle, vooral binnen het gezin zelf, succesvol kan zijn bij het bestrijden van het vandalismepro- bleem. Dus het probleem bij de 'wortel' aanpakken. Hij wil dan ook dat de inwoners van Egmond thuis, binnen het gezin, het vandalismeprobleem be spreekbaar maken. Schade door vandalisme is vandaag de dag bijna een normaal verschijnsel, ook in het Egmondse straatbeeld. Brand stichting op de Slotruïne, gesloopte speelplaatsen onder andere in de Berg straat en een gestripte'skateboardbaan naast het gemeentehuis. Drie voorbeel den waarvan de schade wordt geschat op ruim vijftigduizend gulden. Dan wordt er nog niet gesproken over de emotionele schade die dit met zich meebrengt. „En de daders? De vanda len? Ja, die liggen niet op het kerkhof (gelukkig maar), maar gewoon in hun eigen bed," concludeert Halff. Dit zijn maar enkele voorbeelden van vandalisme, dat ook in de Egmonden steeds meer voorkomt. Dan is nog niet genoemd: het graffitispuiten bij het dorpshuis De Schulp; het slopen van de brug over de Slotgracht, het vernielen van papierbakken, lantaarnpalen, speeltoestellen, bloembakken, ver keersborden, het omknakken van boompjes en ga zo maar verder. Allemaal zaken die belangrijk zijn voor de leefbaarheid in je eigen woonomge ving. Sociale vernieuwing en leefbaarheid Het gemeentebestuur heeft de leef baarheid in de Egmonden hoog in het vaandel. De gemeente wil er dan ook alles aan doen om deze te bevorderen. De laatste jaren worden samen met inwoners van Egmond projecten be dacht in het kader van de sociale ser- nieuwing, zoals het speelterreintje aan de Bergstraat en de skateboardbaan bij het gemeentehuis. „Dan moet het toch niet zo zijn dat een stelletje 'randdebie len' slopen wat we samen hebben bedacht en opgebouwd. Ik heb daar grote moeite mee," aldus Halff. Hij vervolgt: „Mijn voorstel is, infor meer eens bij uw kind waar hij of zij is geweest of waar hij of zij zich 's avonds altijd ophoudt. Zijn het die bekende probleemplekken soms? Belangstelling hebben voor wat uw kind 's avonds doet of waar hij of zij is geweest kan preventief werken. Ik wil absoluut niet alle ouders over een kam scheren. Toch vind ik het triest dat je als wethouder openbare werken vandaag de dag moet constateren dat er nog steeds groepen van ouders zijn die weinig of niets wen sen te investeren in de opvoeding van hun kind," aldus Halff. HEILOO - Op maandag 9 oktober ver zorgt Arbor Vitae een lezing met als onderwerp 'Omgaan met verlies'.-Op uitnodiging van de stichting xzal Bepke Engelhard dit onderwerp inleiden. Er bestaan vele vormen van verlies, verlies van werk, kinderen het huis uit, schei ding, verlies van de partner of een andere dierbare. Een onderwerp dat ons allemaal aangaat. Engelhard zal vooral aandacht besteden aan sterven en stervensbegeleiding. De lezing wordt gegeven van 20.00 tot 22.30 uur in het Open Huis, toegangsprijs f 10,-. HEILOO - Oktobermaand, herfst maand. Een tijd van wind, regen, val lend blad en paddestoelen. Onder lei ding van mevrouw Boukens kunt u een paddestoel vlechten van wilgentenen. Dit gebeurt in het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord, Kennemerstraat weg 464 te Heiloo, op maandagochtend 23 oktober, aanvang 9.15 uur. De kosten zijn voor leden f 25,- (maxi mum aantal deelnemers 30). Niet-leden kunnen deelnemen als ër plaats is. Zij betalen f 30,-. Aanmelden kan vanaf 27 september bij K. Lantinga, tel. 072- 5331792, of mevrouw S. Close, tel. 0251 - 657472. HEILOO - Vogelvereniging Kleuren pracht houdt dinsdag 10 oktober om 20.00 uur (zaal open vanaf 19.45 uur) haar maandelijkse contactavond in het verenigingsgebouw aan Het Zevenhui zen 50 te Heiloo (achter sporthal 't Vennewater). Voor deze contactavond is uitgenodigd de heer Vera uitWijk bij Duurstede, die een lezing zal hóuden over de flora en fauna van het natuurgebied de Oost vaardersplassen. De entree is gratis. Ook niet-leden zijn welkom. dat in de herfst opvallend dieprode herfstkleuren krijgt. Als het blad uitein delijk toch valt, komen de grillig ge vormde takken tevoorschijn, die weer een plaatje van zichzelf zijn. Het kren- tenboompje, amelanchier lamarekii, is ook een echte seizoensplant met in het voorjaar een volle, witte bloei en in het najaar prachtige gele tot rode herfst kleuren. Deze makkelijk te verzorgen struik staat niet alleen prachtig achter in de border, maar ook in een losse, natuurlijke haag, of in een vogelbosje. De amberboom (Iiquidambar styracif- lua) lijkt wel wat op een chique uitge voerde esdoorn. De herfstkleuren van de esdoorn zijn al bijzonder, maar die van de amberboom overtreffen dat nog eens-met een trap. Hel mooiste effect krijgt u nog door de meer gele esdoorn met de rode amberboom te combine ren. Met daarbij natuurlijk ook de Plant van de Maand: de wilde wingerd. HEILOO - De dit weekend gehouden atletiek clubkampioenschappen van Trias zijn bij de mannen gewonnen door Sven Ootjers. Ootjers behaalde op de tienkamp een puntentotaal van 6935 punten, wat gezien de weersomstandig heden een uitstekend resultaat is. Als gastatleet deed Nederlands record houder polsstokhoogspringer Christian Tamminga mee. Hij is Nederlands re cordhouder met een sprong van 5.76 meter. Helaas heeft hij dit jaar deze sprong niet gehaald waardoor hij uit zending naar de Olympische spelen mis liep. Ondanks de regen sprong hij naar een hoogte van 5.00 meter. Door de regen was het te gevaarlijk geworden om verder te gaan. Alle Trias-atleten genoten van de prachtige sprongen die Tamminga heeft laten zien.Trias rekent er op dat hij volgend jaar weer van de partij is. In de tienkamp eindigde Tam minga als tweede en Ron Apeldoorn als derde. Door Sven Ootjers werd op het pols stokhoogspringen een persoonlijk re cord behaald met een sprong van 4.00 meter. Ook Arie Jan Vennik verbeterde zijn beste prestatie op het polshoog door 3.60 meter te springen. Bij de vrouwen werd Marloes Zijl kampioen. Helaas kon de titel door Sanne Bra- kenhoff wegens ziekte niet verdedigd worden. Marloes Zijl behaalde de titel mede door een goede speerworp van 35.61 meter. Lisa Jane van der Meu- lenhof behaalde een tweede plaats. Haar 200 meter was uitstekend in 26.6 seconden. De overige clubkampioenen zijn: Jun. Meisjes A Marjolein Knaap, Jun. Meis jes B Renske Pijnacker, Jun. Meisjes C Nancy Kareis, Jun. Meisjes D Marijn Hoiting, Pup. Meisjes A 2e jr. A. Ranzijn, Pup. Meisjes A le jr. Roos Hageman, Pup. Meisjes B Martje de Jong, Pup. Meisjes C Saskia Liefting, Jun. Jongens A Ivo Singer, Jun. Jongens B Sijmen Liefting, Jun. Jongens C Jilles Wittebrood, Jun. Jongens D Björn Brouwer, Pup. Jongens A 2e jr. Gerrit Eijkel, Pup. Jongens A le jr. Tom Limmen, Pup. Jongens B Ezra Romeijn, Pup. Jongens C Bart Heijke. HEILOO - Zonder de geblesseerden Steven Ursem, Jan Schoorl en Rocco van Velzen traden de zaalvoetballers van HZV de Witburger in Egmond aan tegen FC Rolff. De tweede competitie wedstrijd van beide ploegen was er een met veel strijd, zonder dat het tot echt goed zaalvoetbal leidde. Rolff kwam het beste uit de startblok ken, wat in de twaalfde minuut resul teerde in de verdiende 1-0 door Frank Jong. Naarmate de eerste helft vorder de, kwam HZV wat beter in de wed strijd. Uit een vrije trap van Remco Homan kwam HZV vier minuten voor de wissel op gelijke hoogte. Ralf Mulder zorgde met een goede goal voor de 1-2 ruststand. In de tweede helft ontspon zich een spannende wedstrijd, waarbij HZV twee uitstekende mogelijkheden op 1-3 onbenut liet. Ook Rolff liet zich niet onbetuigd, maar mede door uitstekend keeperswerk van doelman Rob Zoon kon HZV de voorsprong vasthouden. Dat Jan Jong zeven minuten voor tijd namens Rolff de 2-2 binnenschoot, was gezien het spelbeeld verdiend. Op 6 oktober om 20.40 uur treffen bei de ploegen elkaar wederom in Egmond aan Zee. Dit is de laatste poulewed strijd voor de beker. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. •Sportcentrum Het Vennewater bestaat dit jaar 25 jaar! In het najaar zal hier aandacht aan worden besteed door de Volleybalvereniging Effect Heiloo en Basketballvereniging Flashing Heiloo middels een toernooi of een clinic en door de gemeente door een muzikaal festijn op 20 januari 2001. •Zaterdag 18 november 2000 concert! •Vlooienmarkten op zondag 12 november 2000, zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001. •Hobbybeurs op zondag 21 januari 2001. Woensdag 04-10-2000 Donderdag 05-10-2000 14.00-15.30 sportinstuif Vrijdag 06-10-2000 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 07-10-2000 12.30-16.30 zaalvoetbal 17.00-20.00 basketball Zondag 08-10-2000 Maandag 09-10-2000 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 10-10-2000 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 11-10-200Q 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Donderdag 12-10-2000 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Vrijdag 13-10-2000 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 14-10-2000 Zondag 15-10-2000 Maandag 16-10-2000 Dinsdag 17-10-2000 Woensdag 18-10-2000 Donderdag 19-10-2000 Vrijdag 20-10-2000 Zaterdag 21-10-2000 Zondag 22-10-2000 Maandag 23-10-2000 Dinsdag 24-10-2000 Woensdag 25-10-2000 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 14.00-15.30 19.00-22.30 08.30-12.15 19.00-23.15 17.00-20.00 20.00-22.30 19.00-23.00 18.00-19.00 schoolgym schoolgym vrij sportinstuif zaalvoetbal schoolgym zaalvoetbal basketball volleybal zaalvoetbal vrij 17.00-22.30 19.00-23.00 19.00-22.30 18.00-19.00 volleybal volleybal zaalvoetbal vrij 17.00-18.30 basketball 19.00-22.30 De Omloop 11 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 Zwembad het Baafje bestaat dit jaar 30 jaar! We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 zaalvoetbal 1997 62.092

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 10