I Foresters voetbaldames in 't nieuw I I X Medische dienste BoevWfttV» 29,95 24,50 Dierenbescherming P L I T I E 'Senic&teu Oud-papieracties in Heiloo Jezus is jarig DEUTEKOM UITKIJKPOST - 11 OKTOBER - PAGINA 2 mWlm AFWEZIG H.D. Gransbergen, huisarts 16 t/m 29 oktober Asiel: 072-5114861 Thuiszorgwinkel overgenomen door Regionale Thuiszorg De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■i Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊÊ Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Paddestoelen-excursie Heilooërbos Bijeenkomst voor mantelzorgers Cursus hartreanimatie Senioren en veiligheid Dansen in het Open Huis EHK Klaverjasclub DVW zeevissen Bekerwedstrijd HZV de Witburger 1 Bedevaart van KBO Regio Noord- Kénnemerland Nivon wandelpuzzeltocht Clubkampioenschappen dubbels TV Heiloo Zwemdiploma's Activiteiten Oosthonk Bridgeclub Sans Atout Heilooër Bridgeclub The Art of Amalia Rodrigues Jezus is jarig door Toon Hermans CD van de week: The Art of Amalia Rodrigues OO Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Boek van de week: Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil en C.W. Wille- boordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar on der tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Nacht- en weekenddienst tot 13 okto ber apotheek Heylo; 13 tot 20 oktober apotheek Kruisinga, Ritsevoort 43, Alkmaar, tel. 5112684. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wes- terweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. een nieuwe HEILOO - Het damesteam van Foresters gaat vol frisse moed hun tweede voetbalseizoen in met sponsor. Schaap Schoonmaak voorzag het team van nieuwe tenues, tassen en trainingspakken. De dames, onder leiding en training van John Nanne en Rienk Barendsnïa, blijven ondanks de nog iets te vaak voorkomende nederlagen altijd positief. Het team boekt nog steeds vooruitgang en misschien wel veel belangrijker: de lol en de gezelligheid verdwijnen niet. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Zwart/witte poes, 12 jr. Ewislaan, Heiloo. Zwarte poes, getatoeëerd, 8 jr. Zeeweg, Heiloo. Gevonden Zwarte poes met zwarte vlooienband, Kennemerstraatweg, bij rotonde Hei loo. ALKMAAR - Regionale Thuiszorg is sinds 1 oktober eigenaar van de Thuis zorgwinkel in Alkmaar. De Thuiszorg winkel, Geert Groteplein 8 in Alkmaar, vormt een verlengstuk van de zorg- en hulpverlening die Regionale Thuiszorg haar cliënten elke dag biedt. Zo is de Thuiszorgwinkel gespecialiseerd in de verkoop van verpleeg- en hulpmiddelen. Het assortiment varieert van pleisters tot zeer gespecialiseerde verpleeg- en hulpartikelen. Het assortiment zal de komende tijd vooral op het gebied van de gespecialiseerde artikelen verder uitgebreid worden. Iedere cliënt met een vraag over dergelijke producten krijgt zeer deskundig advies en begelei ding. De meeste verpleeg- en hulpartikelen hoeven slechts een korte tijd door de cliënt te worden gebruikt. Regionale Thuiszorg biedt haar cliënten de moge lijkheden om deze artikelen te lenen of te huren. Een aantal artikelen kan door Regionale Thuiszorg bij de cliënt thuis bezorgd worden. Informatie over lenen, huren en kopen en hét ophalen en terugbrengen van artikelen kan ver kregen worden bij de Thuiszorgwinkel, tel. 071-5199265. HEILOO - Bij herfst denkt vrijwel iedereen aan vallende bladeren, beu kennootjes en natuurlijk aan padde stoelen. Die zijn er weer in overvloed, vooral in het Heilooërbos, dat daarom bekend staat. Op zondag 15 oktober om 10.00 uur 's ochtends staan IVN-gidsen u op te wachten in Heiloo, bij theater de Beun, voor een paddestoelenwandeling van ongeveer anderhalf uur. Zij voeren u langs plekjes waar de mooiste exempla ren staan. Goed schoeisel wordt aange raden, het kan nogal modderig zijn. Voor deze excursie wordt een bijdrage van f 2,50 voor volwassenen en f 1,- voor kinderen gevraagd. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met 072- 5350323. ALKMAAR - Op donderdag 12 okto ber, aanvang 10.00 uur, zijn mantelzor gers uit Noord-Kennemerland welkom aan de Reinaertlaan 3 te Alkmaar. On dersteuning bij de taken die een man- telzorger heeft is vaak welkom. Een bij eenkomst bijwonen waar men andere mantelzorgers kan ontmoeten is een hulpmiddel om de zorg'op een goede manier te blijven geven. Door eikaars verhalen te horen en hier op te reage ren leren en ondersteunen mensen elkaar. De bijeenkomst wordt begeleid door de coördinator van het Steunpunt. Aanmelding kan op telefoon 072- 5407099. Herfst in het Heilooërbos. (Fotostudio Starfield) 112 0900- 8844 «Noord-Holland Noord HEILOO HEILOO - De eigenaar van een Fiat Ti po ontdekte maandagmorgen 2 okto ber omstreeks 09.00 uur dat er in zijn auto was ingebroken. Het dashboard kastje was doorzocht en de hoeden- plank was meegenomen. De auto stond geparkeerd op het Hoekstuk. Omdat geen braaksporen aan de auto zijn aan getroffen is niet bekend hoe de diefstal werd gepleegd. Tussen 15.15 en 15.50 uur is op de Vennewatersweg uit een niet-afgeslo- ten bestelauto een mobiele telefoon gestolen. Terwijl de eigenaar bezig was met werkzaamheden zag men kans de telefoon, die op de passagiersstoel lag, weg te nemen. Een 31-jarige automobilist verleende op 2 oktober omstreeks 18.30 uur geen voorrang op de kruising van de Ho- geweg met de Vennewatersweg. Een aanrijding met een automobilist die op de Vennewatersweg reed was het ge volg. Er was alleen materiële schade. Op 3 oktober werd op het Hoekstuk in een personenauto ingebroken. Nadat een ruit aan passagierszijde werd inge slagen, werd een radardetector gesto len. Op de Kanaalweg werd omstreeks 13.15 uur een vrachtwagen voor een technisch onderzoek uit het verkeer genomen. Het voertuig werd door de technische verkeersafdeling van de politie onderzocht. Een groot aantal gebreken werd constateerd zoals lekke banden en een gescheurd chassis. Pro ces-verbaal is opgemaakt. Asbakje geleegd Op 4 oktober ontstond omstreeks 09.15 uur brand in een woning aan het Hilde- brandhof. De brand ontstond in een vuilnisemmer, vermoedelijk doordat de bewoner kort daarvoor een asbak had geleegd. Hij was in staat de brand zelf te blussen. Het keukenblok raakte licht beschadigd. Op 5 oktober vond omstreeks 16.15 uur op de Zeeweg nabij de kruising met de Holleweg een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Een 60-jarige bestuurster keerde op de Zeeweg, zon der een achteropkomende automobilist voor te laten gaan. Een van de auto's raakte zodanig beschadigd dat deze weggetakeld moest worden. De be stuurster klaagde over pijn in haar nek. Tussen 10.15 en 12.15 uur werd in een woning aan de Heerenweg ingebroken. De voordeur was geforceerd en de gehele woning bleek doorzocht. Gesto len zijn onder meer een fototas met fotocamera en toebehoren. Eèn 28-jarige taxichauffeur werd op 6 oktober omstreeks 01.40 uur op het Stationsplein mishandeld. Deze had een onbekende man vervoerd van Alk maar naar Heiloo. De man wist niet precies waar hij moest zijn en werd daarom door de taxichauffeur op het Stationsplein afgezet. Toen er afgere kend moest worden werd de taxi chauffeur geslagen en zag de man kans de benen te nemen. Hij kon uiteindelijk op het perron van het station Heiloo worden aangehouden. De 53-jarige man, zonder vaste woon- of verblijf plaats, werd voor verhoor overgebracht naar het politiebureau van Alkmaar, al waar proces-verbaal werd opgemaakt. Spoorboom kapotgereden Een tot op heden onbekend gebleven chauffeur van een vrachtwagencombi natie veroorzaakte omstreeks 08.30 uur een eenzijdige aanrijding op de spoor wegovergang aan de Zevenhuizerlaan. De vrachtwagencombinatie reed de spoorovergang aan de kant van de Westerweg op^ Voordat de combinatie, waarschijnlijk veroorzaakt door een geringe snelheid, de spoorwegovergang over was, daalde de bomen al. Hierdoor werd een spoorboom volledig vernield. De chauffeur is vervolgens doorgere den. Waarschijnlijk heeft hij de aanrij ding niet opgemerkt. Een getuige zag dat de witte vrachtwagencombinatie af komstig was uit Hoofddorp. De politie van Heiloo zoekt getuigen die informa tie kunnen geven die leidt naar de her komst van de vrachtwagen. Een 31-jarige automobilisf verleende op 7 oktober omstreeks 12.50 uur op de Ter Coulsterlaan bij het afslaan naar de Heerenweg geen voorrang. Een aanrij ding met een automobiliste uit Limmen was het gevolg. Er was alleen materiële schade. Een 52-jarige automobilist werd op 8 oktober omstreeks 18.00 uur op het Zevenhuizen gecontroleerd op het gebruik van alcohol. Een blaastest wees uit dat de inwoner van Alkmaar teveel alcohol had gedronken. Er werd hem een transactievoorstel van f 400,- aan geboden. HEILOO - Op maandag 16 oktober is er weer gelegenheid een herhalingscur sus hartreanimatie te volgen. Deze wordt gegeven in het Trefpunt van 9.30 tot 11.30 uur. Iedereen die eerder een cursus hartreanimatie heeft gevolgd, is welkom. Om in noodsituaties goed te kunnen functioneren is het noodzake lijk dat u blijft oefenen. Wie niet persoonlijk bericht heeft ge had, kan zich opgeven bij de nieuwe coördinator, M. Vogelsangs, Oudbur- gerlaan 52, tel. 072-5338645. De kosten zijn f 10,-, leden van de ouderenbonden betalen f 5,-. Bij voldoende deelname bestaat de mogelijkheid een nieuwe cursus op te zetten. Mocht u daarvoor belangstelling hebben, dan kunt u zich opgeven. HEILOO - In het Trefpunt kan men kosteloos het boekje Senioren en vei ligheid van het Regiobureau Veiligheid van de politie Noord-Holland-Noord afhalen. Dit boekje kwam in samen werking met de werkgroep senioren huisvesting van de gezamenlijke oude renbonden in Heiloo tot stand. In dit boekje staat informatie over het voorkomen van criminaliteit en van ongevallen op straat en in de woning en is speciaal voor senioren. Ook komen er diverse onderwerpen aan bod, zoals kopen aan de deur, beveiligen van uw woning, senioren in het verkeer en vei ligheid op straat. HEILOO - Zondagmiddag 15 oktober (van 14.00 tot 17.00 uur) is er weer gezellig dansen voor 50-plussers in het Open Huis. De muziek wordt weer ver zorgd door het Inter-Ned kwartet onder leiding van Jaap de Haas. De entree bedraagt f 5,-. HEILOO - Op 16 oktober houdt EHK weer een open klaverjas drive. Ieder een is, met of zonder partner, welkom in het Open Huis. Aanvang is om 20.00 uur en de drive eindigt om 23.00 uur. Inlichtingen bij D. Leurink, tel. 072- 5334366 of bij K. Knegt, tel. 5334056. HEILOO - Zaterdagavond hebben negen zeevissers van De Vroegte Wint het Piervissen voor dit jaar afgesloten op de Noordpier. Jaap van der Wal wist door een nieuw record voor wijting de meeste punten te verdienen en heeft hiermee de wedstrijd gewonnen voor Gerrit IJnsen en René Blok. Gerrit IJnsen wist na het Waddenzeekam pioenschap ook het Pierviskampioen- schap op zijn naam te schrijven. Er staat voor dit jaar nog een wedstrijd gepland op 26 november, wrakvissen op de Noordzee met de ms Mercuur. Na deze wedstrijd is de algemeen en wrakviskampioen 20(K) bekend. Wilt u mee met DVW, bel dan E. Wijckelsma 072-5337330 of R. Blok 072-5336108 voor opgave en informatie. HEILOO - Door met 2-4 te winnen van FC Rolff in Egmond, hebben de zaal voetballers van HZV de Witburger zich in de laatste poulewedstrijd voor de beker geplaatst voor de volgende ron de. In vergelijking met de competitie wedstrijd tegen Rolff, had HZV meer vat op de wedstrijd. Dat resulteerde dan ook in een aantal mogelijkheden aan HZV-zijde. Dat deze mogelijkheden niet benut werden, had met name te maken met een gebrek aan scherpte in de afwer king. Toch kwam HZV in de 19de mi nuut op 0-1 door Robert-Jan de Waard, die goed aangespeeld werd door René Tromp. Alweer vier minuten later maakte Rolff, mede door onachtzaam heid in de verdediging van HZV, uit een counter 1-1. Na de wissel ontspon zich een aantrekkelijke wedstrijd, waarbij HZV een overwicht had. Toen HZV halverwege de tweede helft een vrije trap toegekend kreeg, was het Dennis Koppes die met een snoeihard schot keeper Carlo du Pont van Rolff kansloos liet, 1-2. Rolff begon na deze goal HZV meer onder druk te zetten, maar de Egmonders konden geen echte vuist maken. Zo liep HZV zes minuten voor tijd uit naar 1-4, door goals van Steven Ursem en Remco Homan. Dat de stand uiteindelijk op 2-4 eindigde was alleen voor de statistiek belangrijk. Met negen punten uit drie wedstrijden eindigden HZV als eerste in een poule van vier clubs, waardoor HZV in november 'doorbekert' volgens het knockout-sys- teem. Aanstaande vrijdag speelt HZV de zware uitwedstrijd in Den Helder tegen Odi-Megategel. HEILOO - Keert de aandacht voor oude gebruiken dan toch terug? Ge durende vele eeuwen kwamen bede vaartgangers naar Onze Lieve Vrouw ter Nood te Heiloo. De animo voor een gang naar 'Heiloo's heilige plaats' ging, al naar gelang de omstandigheden, op en neer. Na jaren van een gematigde belangstelling blijkt de interesse hier voor de laatste tijd weer toe te nemen. Reden te meer voor de KBO om de gang naar deze unieke plek in haar regio weer op te vatten. Daarbij wordt misschien een oud, maar ook voor deze tijd actueel thema gehanteerd, namelijk 'Geloven gaat verder'. De KBO roept haar leden en belangstellenden op om 18 oktober aan deze bedevaart deel te nemen. Om 11.00 uur zal pastor J. v.d. Plas voorgaan in een viering, waarvan de collecte bestemd zal zijn voor de res tauratie van het bedevaartoord zelf. De Gregoriaanse gezangen zullen daarbij worden uitgevoerd door een koor uit Langedijk. Na afloop is er gelegenheid de meegebrachte lunch te nuttigen, daarbij zal in het Oesdom tevens koffie en soep verkrijgbaar zijn. De bedevaart wordt om 14.00 uur afge sloten met een Lof. HEILOO - De herhaalde wandelpuz zeltocht van het Nivon van zondag 1 oktober door Heiloo trok ondanks het sluitingsfeest van de Olympische Spe len en de regen toch 25 personen. On der de goede oplossingen en originele slagzinnen zijn prijzen toegekend aan de fam. Pepping, Akersloot (badlaken), Steven Hoogvorst, Heiloo (T-shirt), N. Heus, Alkmaar (T-shirt), C. Heus, Alkmaar (spel), H. du Bois, Egmond aan Zee (spel). De prijzen worden bin nenkort thuisbezorgd. HEILOO - Van 20 september tot en met 1 oktober vonden bij Tennisver eniging Heiloo de clubkampioenschap pen dubbels op het fraaie park aan de Ringweg plaats. 137 Deelnemers speel den in totaal 193 partijen. Dankzij het zeer gunstige tennisweer konden alle partijen op de geplande tijden door gang vinden. De deelnemers die de halve finales op zaterdag 30 september en de finales op zondag 1 oktober moesten spelen, hoefden echter na de partijen niet meer onder de douche. Pluvius was in dat weekend een beetje té kwistig met water omgesprongen. De resultaten per categorie waren: Categorie 1: Dames - 1. Jantine de Boer/Lucette Romein, 2. Ann Ulot Ank Stam. Heren 1. Seth Beernink Sander Bijkerk, 2. Dirk-Jan Kaan - Jaap Kaan. Gemengd -J Jantine de Boer Sander Bijkerk, 2. Lucette Romein Seth Beernink. Categorie 2: Dames - 1. Isabelle Spanjaard/Marleen Hulskes, 2. Tine Dekker/Truus Roest'. Heren - 1. Rob Miebies/Bert Doudey, 2. Nick Vennik/Barny Schoorl. Gemengd - 1. Tineke Groenland/Dick Groenland, 2. Jacqeline v.d. Lem/Ivo Beernink. Categorie 3: dames - 1. Ineke Barentsz Carry Henneman, 2. Janny Brakenhof Tineke Houtenbos. Heren - 1. Pieter v.d. Zee/Joop Bek, 2. Bob Hagen Gerard Brouwer. Gemengd - 1. Patty van Barneveld Dirk Moot, 2. Joke Ursem/Harry Ursem. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Gereformeerde Kerk Zie GGZ Willibrord. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. G. Germans. Rooms-katholieke kerkdiensten Moeder Godskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Die Schaeckelsinghers, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord en communieviering met dameskoor, voorganger pastor J. Oiling. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: oecumenische vie ring samen de Gereformeerde Kerk in de grote kapel, m.m.v. de Schola, voor ganger ds. M. Braamse. QL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met kinderkoor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met ge mengd koor, voorganger pastor M. Strack van Schijndel. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm. (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Pinkstergemeente Heiloo Zondag 10.00 uur dienst. Zondagschool 10.30-11.30 uur. Bijbelstudie: woensdag 20.00 uur. Kerkgebouw: Maas Geester anusweg, Heiloo. Informatie op tel. 5337282. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlich tingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op maandag 2 oktober is er in Zwembad 't Vennewater afgezwom men voor de onderstaande diploma's. Voor het A- diploma slaagden Merel de Koning, Iris Luttik, Pascal van Wanrooy, Wouter Tuinstra, Charlotte Maas en Kelly Pieters. Het B- diploma ging naar Anneloes en Koen van Vulpen, Björn Röseler, Iris Luttik en Nicole Nap. HEILOO - Vrijdag 13 oktober is het weer de beurt aan de enthousiaste kla verjassers, want wijkvereniging Plan Oost heeft weer een gezellige avond georganiseerd onder leidiftg van Ge rard Bes. Er zijn diverse lèuke prijzen te verdelen, waaronder de prijs voor de monsterscore. Opgeven kan (ook als u alleen bent) bij Gerard Bes, 072- 5338430. Voor snuffelaars en verzamelaars is er zaterdag 14 oktober in het Oosthonk (Oostkanter 14 te Heiloo) weer een rommelmarkt. Deze is van 10.00 tot 14.00 uur en de toegang is gratis. Mocht u ook nog spullen hebben die u graag wilt verkopen, bel dan voor het reser veren van een tafel, tel. 072-5321193. HEILOO - De uitslagen van afgelopen maandag van bridgeclub Sans Atout: A-lijn: 1. Haafkens - Schipper 58,8, 2. Nuijens - V. Zomeren 57,9. B-lijn: 1. Nap - V. Steeg 58,3, 2. Bruyckère - De Waal 56,3. C-lijn: 1. V. Baar - Haan 67,9, 2. V. Toornburg - De Vries 63,8. D-lijn: 1. De Groot - V.d. Molen 59,6, 2. Hansen - De Jong 56,7. E-lijn: 1/2 Fam. v. Dijk 63,3,1/2 Bolweg - Grootjes 63,3. F-lijn: 1. Brink - Neefjes 61,3, 2. Oei - Reij 56,7. HEILOO - Dinsdag 3 oktober speelde HBS als volgt: A-lijn: Klerk - Stark 62.50, Fam. Muller 55.70. B-lijn: Kloots - Kramer 65.60, Fam. Elsman 55.00. Donderdag 5 oktober was de uitslag: A- lijn: Fam. Roozen 57.80, Klerk - Boelhouwer 57.80. B-lijn: Fam. van Os 60.90, Fam. Neefjes 58.90. C-lijn: Fam. Boukens 61.70, Rohn - Zuurbier 56.70. D-lijn: Olgers - Schram 62.50, Fam. Hutten 59.20. Zaterdag 14 oktober Radboudschool, Slimpad 18, tussen 09.00 en 12.00 uur. Huis-aan-huisactie Muziekvereniging Eensgezindheid in Blockhovepark en Plan Oost. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaat- sen voor 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container bij de deur Bergeon- straat 22, tevens container bij de Nic. Greeuwflat (beide overdag). De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6. Brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1. Tussen 9.30-12.00 uur en 14.00- 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21. Tussen 8.45-15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00-21.30 uur, behalve op woensdag: 13.30-18.00. In het week end bovendien tussen 10.00-17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De "Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen eri wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. De fado staat sterk in de belangstelling. De melancholie, het typisch-Portugese stemgeluid, óók gevormd door taal als mede de tijdgeest, doen hier hun werk. De echte muziekliefhebbers onder ons herinneren zich vast en zeker nog de singletjes die vroeger thuis gedraaid werden van Amalia Rodrigues. Zoals zij in 1952 'Uma Casa Portuguesa' zong is en blijft onvergetelijk. Hees en een tikkeltje aan de lage kant. Deze 'meetlat', waarlangs alle vrouwe lijke fado-vertolkers gelegd worden, staat op de cd van deze week, The Art of Amalia Rodrigues. Die melancholie van de fado en van Amalia's vertolking wint aanmerkelijk doordat een deel van deze opnamen met recht historisch klinkt. En overigens, dat 'Uma Casa Portuguesa' is helemaal geen fado, maar een populair Portugees liedje! Het boek van deze week is getiteld Jezus is jarig van niemand minder dan Toon Hermans. In dit kinder-kunstboek laat Hermans je op meeslepende wijze met Jezus kennismaken. Het is een Jezus zoals je die nog niet kent. Jezus wordt immers altijd afgebeeld als de man die zichtbaar lijdt onder de enor me last die op zijn schouders rust. In de bijbel wordt weinig gelachen en het levensverhaal van Jezus kent weinig vrolijke momenten. Toon Hermans verbaast zich hierover en vertelt hoe hij, van kindsaf aan, tegen Jezus aankeek. Dit boek is voor jong en oud de ideale kennismaking met de kunst en het leven van Jezus. Het is samengesteld iq opdracht van de Kunsthal Rotterdam. met de bon uit 'Aangenaam door Toon Hermans voor Heerenweg 67-69,1851 KL Hel too naast Winkwhof 1 Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mali: lnfo.deutekom<g>flbrts.nt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 2