m Limmer echtpaar viert 70-jarig huwelijk i De Egmonden i Expositie De Kapberg X X A dressen Limmen UITKIJKPOST - 11 OKTOBER - PAGINA 11 Gedeputeerde Wildekamp op werkbezoek in Limmen Creatieve avond KVG Versstraattoernooi SV Vredeburg Activiteiten Conquista Opbrengst collecte Geslaagd Vijftig mille voor Suriname HSV Limmen nieuws - Info-avond over vluchtelingen Kerkmuziekavonden Beestachtige opening Kinderboekenweek Pax Christischool Handbal Meervogels Bridgeclub Limmen HIER HAD UW ADVERTENTIE KUNNEN STAAN STOPPER - ADVERTENTIE 072 5330175 Lezing in Achterom P - L I T I E 0900- 8844 ^>&Uc6te*t P É- L I T I E 0900- S&Uc/itett 8844 LIMMEN - Donderdagmorgen 12 oktober brengt gedeputeerde Ada Wil dekamp een werkbezoek aan de gemeente Limmen. Zij heeft bestuur lijk overleg met het college van B en W. Ter sprake komen onder andere het gebiedsprogramma Noord-Holland Midden en van gemeentezijde de toe komstvisie Noord-Kennemerland, stads- en dorpsvernieuwing, milieu, ontsluiting A9, ontwikkeling bedrijven terreinen en cultuurhistorie (Hortus Bulborum). Met goed weer rijden de gemeentelijke bestuurders en de provincie-gasten op de tandem door het dorp om het besprokene met eigen ogen te zien. Er wordt op verschillende plaatsen ge stopt voor een korte toelichting. De rit start omstreeks 10.45 uur bij het gemeentehuis. LIMMEN - Het Katholieke Vrouwen Gilde heeft woensdag 18 oktober een creatieve avond. Mevrouw Wassenaar komt die avond iets vertellen over Tiffany-glaswerk, ook laat ze zien wat er mee te doen is en de dames gaan zelf ook iets maken. De avond begint om 20.00 uur in de Burgerij. De entree is f 4,50 plus f 2,50 per werkstukje. Op 26 oktober is er een klaverjasavond in de Lantaarn, aanvang 19.30 uur, entree f 2,50. 15 November is het Bezinningsdag, deze wordt gehouden in het Oesdom in Heiloo, opgeven kunt u zich tijdens de ledenavond. Op 17 november is er weer het najaarsuitje, deze keer gaan de dames naar Driessen Aircraft. Dit voormalig Limmer bedrijf is nu in Wieringermeer gevestigd. Ook hiervoor kunt u zich opgeven tijdens de ledenavond van 18 oktober. LIMMEN - Volleybalvereniging Oran je-Wit te Limmen houdt op vijf novem ber het jaarlijks terugkerend straten- toernooi, waarbij twintig teams weer strijden om de eer(ste plaats). Een team bestaat uit zes personen (of meer), waarvan minimaal twee vrou wen in het veld aanwezig moeten zijn en maximaal twee Nevobo-leden mo gen meespelen. Heeft u zin een dagje gezellig sporten op uw eigen niveau? De inschrijving is nog mogelijk tot 20 oktober bij John Scheepmaker, Enterij 21 1906 BX te Limmen, tel. 072-5054430. yw' LIMMEN - Vrijdag 6 oktober speelde schaakvereniging Vredeburg de derde ronde van de competitie. H. Ebels en J. Admiraal speelden een positionele par tij tegen elkaar, waarin weinig werd ge slagen. Een piondoorbraak van Ebels werd door Admiraal weerlegd en toen Ebels ook nog een verboden pion sloeg was het stukverlies beslissend. K. Kramer maakte geen fouten tegen J. Levering en incasseerde zijn derde overwinning. P. v.d. Heijdt won een toren tegen R. v.d. Storm maar gaf zijn voordeel later weer weg, het eindspel van dame tegen toren gaf hij terecht op. J. de Graaf leek voor de verrassing van de avond te zorgen door twee stukken te winnen van een blunderende G. Hafkamp. Helaas was hij niet opgewas sen tegen de spanning en verzuimde om rustig verder af te ruilen. Hafkamp zette alles op alles en won zowaar al zijn stukken terug. De Graaf was volle dig van de kaart en verloor tenslotte luid mopperend. E. van Duin verloor zijn dame tegen C. Pepping maar won hem even later weer terug. Ook K. Aafjes wist de dame van R. Termes te verschalken en won verder gemakke lijk. Nieuwkomer P. Zwart doet het goed en bond dit keer H. Levering aan zijn zegekar. De uitslagen: Groep A: H. Ebels - J. Admiraal 0-1, J. Levering - K. Kramer 0-1, J. Limmen - R. Rommel 1-0, R. v.d. Storm - P. v.d. Heijdt 1-0, G. Hafkamp - J. de Graaf 1-0, D. Schut - J. Tebbens 1- 0, G. Pouw - D. Aafjes 1-0, P. Zwart - H. Levering 1-0, B. Stolp - M. Kos 1-0, E. van Duin - C. Pepping 1-0, K. Keijzer - T. Admiraal 1-0, K. Aafjes - R. Termes 1-0. Groep B: B. Blekemolen - S. Sofan 0-1, M. van Rees - M.Tijm 1-0, W. van Leen - T. Witkamp 0-1, T. Castelein - N. van Leen 0-1, B. Schijf - I. Mooij 1-0, J. Valkering - M. Mooij 1-0, J. Duin - J. Levering 1-0, M. Koot - A. Zwart 1-0, K. van Leeuwen - D. Keijzer 0-1, V. Kaandorp - E. Mooij 0-1. Het bruidspaar geniet van de felicitaties. (Fotostudio Star field). LIMMEN - Afgelopen zondag was het /eest in zorgcentrum De Cameren. Het echtpaar An (97) en Piet (93) van der LeedenHalstein vierde het feit dat ze elkaar zeventig jaar geleden het ja woord gaven. Het feest begon 's mor gens om 10.30 uur met de felicitaties van de loco-burgemeester van Lim men, vergezeld van een gelukstelegram van de koningin, een fraai boeket en een grote taart, die samen met de bewoners en de familie verorberd werd in de grote zaal. Locatiemanager G. Hoefman, sinds kort aangesteld in De Qameren, sprak daarna een woordje en aansluitend bracht een kleine delegatie van mu ziekvereniging -Excelsior een aubade aan het bruidspaar, dat deze dag meer malen liet zien nog net zoveel, of mis schien zelfs nog wel meer, van elkaar te houden als zeventig jaar geleden. Daar na werd het feest in besloten kring, samen hun vijf zonen en familie en ken nissen, voortgezet. An en Piet van der Leeden-Halstein zijn iets meer dan een jaar geleden in De Cameren komen wonen. Daarvoor woonde het echtpaar in Alkmaar. LIMMEN - Kinderen van 4 tot en met 12 jaar gaan zaterdag bij Conquista knutselen met de natuurprodukten van de herfst. Kastanjes en mooie bladeren mogen ze meenemen. De entree is f 1,50 en het duurt van 10.30 tot 12.30 uur. Tieners van 12 tot en met 15 jaar heb ben zaterdag een disco. Van 19.00 tot 23.00 uur zijn ze welkom. Aan de bar kunnen ze zich meteen inschrijven voor -de dropping die op 21 oktober wordt gehouden. Jongeren vanaf 16 jaar zijn vrijdag en zaterdag welkom in het jon- gerencafé, van 20.30 tot 01.00 uur. LIMMEN - De jaarlijkse collecte van de Nierstichting Nederland heeft in Limmen f 5086,- opgebracht. Het geld wordt besteed aan voorlichting, weten schappelijk onderzoek, verbetering van de dialysebehandeling en individuele hulp aan nierpatiënten. LIMMEN - Aan de Vrije Universiteit van Amsterdam is oud-plaatsgenoot Arno Hooijboer onlangs geslaagd voor zijn doctoraal examen Geologie met als specialisatie Hydrologie. ALKMAAR/LI MM EN - De grote manifestatie van het Nederlands Trai ningsinstituut voor Neuro-Linguistisch Programmeren, die vorige week zon dag plaatsvond in de Grote Kerk in Alkmaar, heeft een bedrag van f 5().()()(),- opgebracht. Dit geld is be stemd voor het trainingsproject dat momenteel loopt in Suriname. De manifestatie had zo'n 600 bezoekers. LIMMEN - De vele sloten rondom de vuilverbranding in Alkmaar bieden volop mogelijkheden voor de henge laar. De baarsvissers van Limmen trok ken afgelopen zondag naar deze wate ren om er de derde wedstrijd van het seizoen te vissen. Hier bleek eens te meer dat niet alleen kunde, maar zeker ook een dosis geluk doorslaggevend is voor de vangsten. Lootte je een plek nabij een rietkraag, dan kon je rekenen op goede vangsten. Zo peuterde Bert Zonneveld in een half uur tijd 21 baarzen van een stekje en werd met een totaal van 35 stuks de dagkampioen. Jos Admiraal, ook geen onbekende als het om baarzen, gaat, moest met zijn 33 vissen genoeg nemen met de tweede plek. Op drie eindigden René Levering en Rob Jak met 22 stuks. Er deden 19 hengelaars mee. Zij vingen 341 baarzen, en 5 possen. Voor zondag 15 oktober staat er weer een allróundwedstrijd op het program ma. Deze zal worden gevist in de Hoornse Vaart. EGMOND - Op 8 oktober werd onder grote belangstelling in Galerie De Kapberg in Egmond aan den Hoef de expositie geopend met werk in ge mengde technieken en keramiek van Co van Assema, papier- en textielobjec- ten van Gerda Weijerman en schilderij en van Onno Bakker. Zij geven hun eigen poëtische visie op de werkelijk heid. De tentoonstelling duurt tot en met zondag 5 november. Inspiratie vindt Co van Assema in de kleine dingen om hem heen, bij de mensen op zijn weg. Een kleine gebeur tenis kan aanleiding zijn voor een doek. Hij schildert in een abstracte beeldtaal, met hier en daar wat herkenbare ele menten zoals een oog, wat haren of een mond. Het zijn kleine metaforen van het functioneren van een mens binnen het sociale netwerk. Van Assema is tekenaar en schilder tegelijk. In zijn schilderijen verfijnt hij het grote gebaar van de schilder met tekenachtige detailleringen. Daarbij krijgt zijn werk ook een gelaagdheid door bijvoorbeeld een stukje jute of papier toe te voegen en dat daarna over te schilderen. Heel mooi is een serie schilderijen naar aan leiding van een verblijf in Mozambique en een aantal grote, door hem beschil derde keramische borden. Explosie van kleur Onno Bakker interpreteert zijn omge ving op een andere manier. Land schappen en stillevens vormen de basis voor zijn composities. Hij abstraheert sterk de vormen en kleurvlakken van hetgeen hij voor zich ziet, maar samen hang en betekenis verdwijnen daarmee niet helemaal uit het zicht. De werke lijkheid is nog grijpbaar aanwezig, de positie van een stoel en een tafel ten opzichte van elkaar, nog duidelijk, de lichtval zegt nog iets over het tijdstip van de dag. In zijn meest recente werk heeft hij de elementen in zijn composi ties meer vrijheid, beweging en vooral veel kleur gegeven. Deze schilderijen zijn ware explosies van kleur te noe men. Een bijzonder debuut van deze schilder in Galerie De Kapberg. Vederlicht materiaal Gevouwen stroken papier, veertjes, stro, takjes, koperdraad en textielflar- den vormen de vederlichte materialen die Gerda Weijerman in haar objecten verwerkt. Haar werk is een lust voor het onderzoekende oog. Voortdurend zijn er nieuwe subtiele varianten te ont dekken in de systematisch ontstane structuren van gevouwen en met draad aan elkaar verbonden constructies. En ook hier poëzie. Het werk roept asso ciaties op met de felgekleurde veren tooi van Indianen, met waaiers, kragen, vleugels, of de prachtige veren van een trotse pauw. Een licht bouwsel van gevouwen papier dat op een aantal dunne takjes rust doet denken aan een groep danseresjes. Zij presenteert het meest werke in fraai vormgegeven kastjes van perspex, waardoor het niet alleen goed beschermd is, maar ook echt staat te pronken. De expositie in Galerie De Kapberg (Slotweg 17, Egmond aan den Hoef) is te zien zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. EGMOND - De SOW-gemeente houdt op donderdag 19 oktober een avond voor iedereen die geïnteresseerd is in vluchtelingen. De avond wordt gehou den vanwege de komst van het asiel zoekerscentrum in Egmond aan den Hoef. Er zal een videofilm vertoond worden, die aangeeft welke procedures er doorlopen moeten worden vóór het verkrijgen van een status. Ook wordt er het één en ander verteld over gods diensten en culturen van vluchtelingen. Aanvang van de avond is 20.00 uur in het gebouw naast de NH-kerk in Egmond aan Zee. Informatie kunt u vragen bij Corien Veenhuizen, tel. 072- 5062276. Iedereen is welkom. EGMOND - Op de dinsdagen 17 en 31 oktober worden in het Hervormde Kerkje aan de Abdijlaan in Egmond- Binnen twee kerkmuziekavonden ge houden. Deze vinden plaats onder lei ding van Mattijs Ploeger, pastoor van de Oud-Katholieke Kerk, en organist Johan de Wit. De thema's van de twee avonden zijn 'Psalmen door de eeuwen heen' (17 oktober) en 'Elke eeuw zingt zijn eigen lied' (31 oktober). De avon den beginnen om 20.00 uur. Freddie het Feestvarken en Dico de Driftkikker. LIMMEN - Vorige week woensdag werden de kinderen van de Pax Chris tischool in Limmen aangenaam verrast met een optreden van niemand minder dan Freddie het Feestvarken en Dico de Driftkikker. Dëze twee types lieten bij wijze van opening van de Kinder boekenweek zien dat er in ieder mens eigenlijk wel een soort dier schuilt; een sloddervos, een brutale aap, een wijze uil etcetera. Dit thema zal de komende weken in alle klassen centraal staan. Op donder dag 19 oktober wordt de Kinderboe kenweek afgesloten met een feest waarin de kinderen presentaties geven over de voorgelezen boeken, die ze van Freddie en Dico hebben gekregen. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Ma- rijkestraat la in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Galerie Conny van Kasteel Tot 19 november expositie van sculptu ren van Joop Hollanders en schilderij en van Norbert Thomas. Te zien van donderdag tot en met zondag tussen 15.00 en 19.00 uur aan de Noorder straat 4 in Egmond aan Zee. St. Historisch Egmond Expositie Het Slot op den Hoef, te zien in het informatiecentrum aan de Slot weg 46. Te zien op zondag van 14.00 tot 17.00 uur en dinsdag van 20.00 tot 22.00 uur. Abdij kaarsen Expositie van lithografisch werk van Olav Cleofas van Overbeek. Te zien van maandag tot en met zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur aan de Vennewa- tersweg 27 in Egmond-Binnen. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. Woon-Zorgloket Voor aanvragen vqor de WVG, huisves ting in een verzorgingshuis, zorgwo- ning, alarmering en warme maaltijden kunt u terecht in het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur, tel. bereikbaar op nummer 5356703. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Hëiloo, .tel. 5333399. Secretariaat: W.B. Tewarie, De Son- neveld 76, 1851 WC Heiloo, tel. 5336042. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Servicetaxi Noord-Kennemerland Elke dag beschikbaar van 9.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Meervogels verloren op het veld van Asko Zwaluwen met 12-14. Na een goede wedstrijd was het Zwaluwen die meer geluk had met het verzilveren van de kansen en ook verdiend beide pun ten pakte. Zwaluwen nam snel de lei ding, waarna Karina Veldt vanuit de hoek de gelijkmaker scoorde. Doel- vrouw Kim Lute was goed op dreef en na twee strafworpen benut door Ellen Zandbergen was er een 3-2 voorsprong. Daarna werd er om en om gescoord en was 7-7 de ruststand. Direct na rust waren er drie treffers van Zwaluwen. Door Mirjam Stuifbergen, die tweemaal vanuit de tweede lijn scoorde, hadden de dames weer aan sluiting, 10-11. In de slotfase was Zwa luwen het team dat de kansen beter be nutte. De heren senioren 1 van Meervogels versloegen DSS met 11-9. De vijfde tegenstander in deze competitie, DSS, ontpopte zich als een forse verdediger en een onophoudelijke regen was ook spelbreker om een behoorlijke pot handbal te laten zien. In de vijfde mi nuut een 0-2 stand. William Kerssens verkleinde de achterstand door een fraaie Score uit de hoek. Jacco Kerssens werd bij elke score poging fors afge stopt en scoorde eenmaal voor de rust. Ron Out uit de tweedelijn en Jeremy Duin die na fors verdedigen voordeel kreeg en dit ook benutte. DSS, met wei nig techniek maar veel fysieke kracht, liep uit naar 4-7. Cees Brandjes had vlak voor het rustsignaal succes op de cirkel, 5-7 ruststand. Duidelijk sterker In de tweede helft zag men een duide lijk sterker Meervogels die door de regen gedwongen werd niet snel te spe len. Het duurde tot in de 25ste minuut voordat Meervogels de eerste maal op voorsprong kwam, 9-8. De resterende minuten kon DSS na 10-8 tot 10-9 komen. Jacco Kerssens maakte in de laatste minuut aan alle onzekerheid een einde en scoorde 11-9 uit een straf- worp. Een zeer tevreden trainer/coach Jos Post was na vijf wedstrijden nog ongeslagen. De dames senioren 1 van Meervogels wonnen in de zaal van Huysmans LHC met 20-11. De dames van Meervogels stuitten /op een onverwacht sterke debutant in de eerste divisie. Het team uit Lemelerveld was duidelijk sterker en met een 20-11 nederlaag keerde Meervogels huiswaarts. De goede lijn, die vorige, week werd uitgezet, was alleen de eerste tien minuten merk baar. Er werd goed gehandbald, waar bij aanval en verdediging snel op elkaar aansloten en via Marjolein Zoon werd het 2-2. Na een fase waarin Meervogels werd weggespeeld, stond er 7-2 op het score bord. Doelvrouw Laura Groenveld, ook vorige week de uitblinkster aan Meervogelszijde, had ook zondag een aantal belangrijke reddingen maar kon niet voorkomen dat er met 12-5 werd gerust. De tweede helft werd er een stuk beter gehandbald. Er werd om en om gescoord met Annemiek Verduin met zes treffers als topscoorster. Paal en lat stonden in de weg om een flinke nederlaag te voorkomen. Klaverjasdrive Vrijdag 13 oktober is er een klaverjas drive in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. De kantine is om 19.30 uur open, 20.30 uur is de ver loting, daarna aanvang van de drive. Eerder opgeven kan bij Tineke Krom, tel. 0251 -311355. De drive is rond 23.00 uur afgelopen. Iedereen is welkom. LIMMEN - De uitslagen van de gespeelde wedstrijden op woensdag 4 oktober van Bridgeclub Limmen zijn als volgt: A-lijn: 1. Limmen - Vinckemöller 63.4, 2. Glorie - Van Toornburg 58.0, 3. Korff - Straathof 54.5. B-lijn: 1. Min - Valkering 64.7, 2. Fam. Hoogland 59.4, 3. Valkering - Witting 56.2. C-lijn: 1. Hulsebosch - Zeeman 58.2,2. Donker - Schoonakker 57.5, 3. Blommert - Vos 56.8. D-lijn: 1. Balkenende - Lute 60.4,2. Fam. Kiebert 56.1, 3. Fam. van Wijk 55.7. E-lijn: 1. Tromp - Zijp 62.12. Boom - Verhoeven 56.7,3. Fam. Huurman 52.2 Gemeentehuis Limmen Expositie van landschapsfoto's van Cees Beentjes. Te zien op werkdagen^ behalve op vrijdagmiddag. Bibliotheek Akersloot Expositie van schilderijen van Ineke Haverman, te zien tijdens openingstij den. Gemaal 1879 Elke eerste zondag van de maand van 13.30 tot 16.30 uur is het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot in werking te bezichtigen. Tevens expositie over watermolens, gemalen en archeologi sche vondsten. Uw advertentie tussen de tekst, d.at betekent extra opvallen Informeer eens naar een AKERSLOOT - Op donderdag 12 oktober houdt de Stichting tot behoud van natuurlijke en cultuurhistorische waarden in de Alkmaardermeer-omge- ving een informatieve avond in 't Achterom, Kerklaan 20, Akersloot. Bij binnenkomst om 20.00 uur krijgt u een kopje koffie of thee aangeboden, waar na de voorzitter van het bestuur u op de hoogte zal brengen van de activitei ten die in de afgelopen twee jaar zijn ontplooid. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Vervolgens zal Rob Beentjes, beleids medewerker van het ministerie van landbouw, natuurbeheer en visserij, een lezing houden. Voor de pauze is het onderwerp: verbindingszone tussen duingebied en veengebied (project 'van kust tot kust'), na de pauze vertelt hij over de archeologische waarden in het Oer-IJ gebied, met name tussen het Alkmaardermeer en de duinen. Been tjes zal zijn lezing illustreren met dia's. Donateurs en belangstellenden zijn welkom. 112 'Noord-Holland Noord •LIMMEN LIMMEN - Een 36-jarige automobilist verleende op 6 oktober omstreeks 08.20 uur op de Rijksweg bij het oprij den van de inrit van een pand aan de Rijksweg geen voorrang. Hierdoor werd een 16-jarige bromfietster aange reden. Beide voertuigen raakten beschadigd. De bromfietster liep enke le kneuzingen op. Verloren: zilveren kinderbedëlarm- band, gsm Ericsson, fietssleutel. 112 'Noord-Holland Noord •AKERSLOOT AKERSLOOT - De bestuurder van een met steigeronderdelen geladen bedrijfsauto verloor op de Rijksweg A9 op 6 oktober omstreeks 14.30 uur een gedeelte van zijn lading. Hierdoor raakten vier personenauto's bescha digd. Op 7 oktober vond omstreeks 10.15 uur op de Kanaalweg nabij de kruising met de Boekei een kop-staart aanrijding plaats, waarbij drie personenauto's waren betrokken. Op het moment van de aanrijding stond het verkeer stil. Een 28-jarige automobiliste zag dit te laat eakon niet meer tijdig remmen. Er was alleen materiële schade. Op het parkeerterrein van het hotel werd een Fiat Barchetta met schade aangetroffen. Vermoedelijk is de be stuurder van dit voertuig verantwoor delijk voor de aanrijding met het hek werk van een woning aan de Boekei. Dit gebeurde vrijdagavond omstreeks 23.00 uur. Op dat tijdstip hoorde de bewoonster van de woning een harde klap. De volgende dag constateerde zij dat het hekwerk beschadigd was. Het onderzoek is gaande. Gevonden: zilveren sigarettenkoker; verloren: verzekeringsplaatje brom fiets, leesbril, drie sleutels. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren, uitsluitend voor spoed gevallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot. tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkge- bouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatieconunissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris nw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel.* 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 8.30 tot 9.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bellen. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 7