Foto-en beeldenexpositie in gemeentehuis Cees Beentjes, foto-chroniqueur i Activiteiten Conquista Noodkreet uit het buitengebied X L ÉLDE IMBED® HET LICHTUlTDOi UITKIJKPOST - 18 OKTOBER - PAGINA 12 iifsiirili P#L I T I E 0900- 8844 Koersbal in Vredeburg HSV Limmen nieuws Vrouwen van Nu Gemeenteraad Akersloot Opening nieuwbouw Bonhoeffercollege Klaverjasdrive in De Vriendschap Rossenbacker speelt eenakters In de herfstvakantie naar de Hoep SV Vredeburg Rabo poldertrimloop Vergadering gemeenteraad Raadslid Bult neemt ontslag Kerkeveiling Limmer IJsclub zoekt trimsters Bridgeclub Limmen Volleybal stratencompetitie van start Damclub De Broeikas ia 112 'Noord-Holland Noord •LIMMEN LIMMEN - Vanaf het parkeerterrein van een bedrijfspand aan de Rijksweg werd op zaterdag 14 oktober een per sonenauto gestolen. De rode Opel Kadett Hatchback, voorzien van kente ken ZL-64-PV, werd tussen 14.55 en 16.40 uur weggehaald. Gevonden: gsm Siemens, leesbril, front van autoradio. Verloren: gsm Philips. LIMMEN - Op donderdag 26 oktober, 's morgens om 10.00 uur in Vredeburg, laat jeu de boules-vereniging De Boulewei u kennismaken met het koersbal, een spel dat gelijkenissen ver toont met jeu de boules, maar dat bin nen gespeeld kan worden. Een ideaal spel dus voor de komende herfst en wintermaanden. Evenals jeu de boules wordt koersbal gespeeld op een vlakke baan met zware, handpalmgrote kunststof ballen. Het spel kan in enkele minuten geleerd worden. Men kan het direct spelen en naarmate de spelvaardigheid toeneemt worden de mogelijkheden steeds gro ter. De voortdurende afwisseling geeft het koersbal een aparte sfeer, voor zowel spelers als kijkers. Leden en niet- leden van de Boulewei, kortom elke 55- plus Limmer, zijn welkom op deze ken nismakingsochtend. LIMMEN - Zondag 15 oktober gingen zeven all-rounders naar de Hoornse Vaart voor de één na laatste wedstrijd. De oever werd echter onbevisbaar bevonden en er werd uitgeweken naar het Noordhollands kanaal bij Alkmaar. Hier was het Han Duin die voortva rend van start ging. Na zo'n twee uur vissen had hij reeds 6 kilo vis gevangen. Hendrik Delbrugge, enige nog overge bleven kanshebber op de eindzege van de competitie, ving ook met enige regelmaat een visje. Echter, in het derde uur van de wedstrijd was het toch weer Nico Schouws, die in een alles of niets^poging, n>et allerhande aassoórten in het voer, de vis tot aanbijten wist te verleiden, en met liefst 9350 gram de wedstrijd én de competitie naar zijn hand zette. De uitslag: 1. Nico Schouws 9350 gram, 2. Han Duin 6450, 3. Hendrik Delbrugge 3250,4. Herman Otte 1950. Zondag 22 oktober wordt er weer gebaarsd en wel aan de Langereis. Vertrek is om 8.30 uur vanaf garage Schilder, er wordt voor de middag vier keer gevist, en na de middag nog drie of vier keer. De lunch wordt genuttigd in café De Vergulde Valk te Oude Niedorp, tel. 0226-422300. Opgeven is niet nodig. LIMMEN - Op donderdag 19 oktober komt Carla Kuhler bij de Vrouwen van Nu vertellen over haar werk als geeste lijk verzorger in de Westlinge gevange nis te Heerhugowaard. Aan de hand van dia's laat zij deze half-open gevan genis zien en vertelt overAle kerk bin nen justitie'. De aanvang is om 20.00 uur in Ons Huis aan de Zuidkerkenlaan. Ook niet-leden zijn welkom. De toe gang bedraagt f 7,50 inclusief twee kop jes koffie of thee. Op dinsdag 24 oktober brengen de Vrouwen van Nu een bezoek aan de moskee te Zaandam, waar zij een rond leiding krijgen van Sullan Ahmet. Op gave bij Margreet Denekemp, tel. 072- 5052871. AKERSLOOT - De gemeenteraad van Akersloot vergadert op donderdag 19 oktober, vanaf 19.00 uur. Aan de orde komen onder andere een voorstel voor een lokaal volkshuisvestingplan, de vaststelling van het bestemmingsplan 'Geluidsisolatiekaart Schiphol' en een voorstel tot grondverwerving voor de aanleg van een rotonde in de Gees- terweg. Ook worden besproken een extra kre diet voor renovatie van het A-veld van de Meervogels, subsidie voor peuter speelzaal De Peuterbeuk en een voor- bereidingsbesluit voor de bouw van de gemeentewerf en de brandweerkazer ne. CASTRICUM - Vandaag, woensdag 18 oktober, wordt de nieuwbouw van het Bonhoeffercollege officieel geopend. De openingshandeling wordt verricht door de burgemeesters van Castricum, Akersloot en Limmen. Zij onthullen een portret van de naamgever van dé school en een gedenkplaquette. Na de openingsplechtigheid is er een informele receptie in het atrium van de school tot circa 17.30 uur en is er gele genheid om de school te bezichtigen. Donderdag wordt er voor de leerlingen een speciale doe-dag gehouden. LIMMEN - Cees Beentjes (58) is een geboren en getogen Limmer. Zou nooit ergens anders willen wonen of kunnen aarden. Hij is geboren op 't Stet, in de voormalige boerderij van Siem Admi raal. Met meer dan tien kinderen had het gezin Beentjes die ruimte ook wel nodig. Cees was de één na oudste, dus lanterfanten was er al snel niet meer bij. En hij is zijn hele leven actief geble ven: in zijn werk als loodgieter en met zijn grote passie, het fotograferen. Beentjes is altijd loodgieter geweest. Zo makkelijk als u het nu hier leest, was het echter niet. Hij is geboren met een gehandicapte hand, en dat was uit eindelijk ook de aanleiding tot de vroegtijdige beëindiging van zijn vak. Doordat hij zijn lichaam eenzijdig belastte, moest hij op 45-jarige leeftijd een zware rugoperatie ondergaan. Na de operatie werd hij afgekeurd voor zijn oude beroep. „Eigenlijk heb ik me na de operatie geen dag verveeld. In het ziekenhuis kwam mijn zus Joke al vragen wat ik na die tijd ging doen. Of ik geen zin had om de kinderen van groep 7 (ongeveer 9 a 10 jaar oud) van de Pax Christi- school in Limmen les te geven in foto grafie, mijn grote hobby. Mijn zus was namelijk lerares handenarbeid op die school en de toenmalige docent, Ko Briefjes, kon door drukke werkzaam heden het schooljaar niet afmaken.'' Beentjes vervolgt: „Ik kwam al vroeg in mijn leven in aanraking met de fotogra fie. Qp 17-jarige leeftijd assisteerde ik Cor de Rooy bij het kieken van de mozaïeken tijdens de Bloemendagen. Op de fiets trokken we dan door het dorp om de mooiste opnamen te maken." Oudere Limmers herinneren zich vast nog wel de fotozaak van De Rooy aan de Dusseldorperweg. Daar was hij meester in het reproduceren en retoucheren van foto's; een door de opkomst van de computer en digitale camera's bijna vergeten vakmanschap. Geen kinnesinne Beentjes vertelt verder: „Vroeger kon je niet zomaar pasfoto's maken. Dat was echt een gedoe, want dan moest je naar de fotograaf om te poseren. Zo ben ik langzamerhand in het vak gerold. Mensen uit Limmen kwamen meer en meer naar me toe voor pasfo to's en het maken van trouwreportages. De Rooy vond het best. Er bleef nog genoeg werk over en er was absoluut geen kinnesinne tussen ons. Integen deel. Hij heeft me veel, zo niet alles over het vak geleerd." En deze kennis deelt Beentjes nu al dertien jaar belangeloos met de kinde ren van de Pax Christischool. Hij weet ook niet wanneer hij kan stoppen, want de jongere broertjes en zusjes van de kinderen die hij les geeft of heeft gege ven, verheugen zich al op groep 7, want dan zijn zij aan de beurt. Elke dag, het hele jaar door, gaat hij vrijwillig naar deze school en doceert de kinderen in groepjes van vijf over-de werking van de spiegelreflexcamera, de verschillende soorten lenzen en hoe de foto's ontwikkeld moeten worden. De school beschikt over een doka (donke re kamer) en Beentjes ziet telkens weer met genoegen de verbazing op de kin dergezichten als het beeld na het ont- wikkelbad op papier verschijnt. AKERSLOOT - Zaterdag 21 oktober zal er een klaverjasdrive worden geor ganiseerd in De Vriendschap te Aker sloot. Hoofdprijs is ditmaal een draag bare radio-cdspeler, met daarnaast tal van andere mooie prijzen. Naast het klaverjassen is er ook een superverloting, met daarin ook een radio-cdspeler als hoofdprijs. De aan vang van deze drive is 20.00 uur en om verzekerd te zijn van deelname kunt u zich opgeven op tel. 0251-312866. AKERSLOOT - Toneelvereniging Rossenbacker te Akersloot speelt op zaterdag 4 november de vier eenakters 'Avondrood' van Harry Smits. De voor stelling vindt plaats in het Sport en Cultureel Centrum De Lelie, Rem- brandtsingel 3, en begint om 20.30 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij Dick Kruk tel. 0251-313594 of Els Tollenaar tel. 0251-313893, a f 10,- (in de voorverkoop f9,-). CASTRICUM - In de herfstvakantie van 21 tot en met 29 oktober is er veel te beleven in en om bezoekerscentrum de Hoep, Johannisweg 2 te Castricum. Tijdens deze week zijn diverse activitei ten georganiseerd voor binnen en bui ten. Tot januari is in de Hoep een wisselex positie over bomen te zien. Om het bos als woonplaats te kiezen heeft elk dier zijn eigen reden. Waarom kiest een specht een bepaalde boom voor zijn nest, maakt een eekhoorn gebruik van een oud kraaiennest en zoekt een boomklever naar voedsel tussen de groeven in de boomschors. Op deze en andere vragen wordt in de tentoonstel- Amateur-fotograaf Cees Beentjes. (Fotostudio Starfield) Elk jaar verzinnen de kinderen een thema, bijvoorbeeld dat alle foto's betrekking hebben op voeten of op het onderwerp ogen. Ze gaan zelfstandig met de oude Canon-camera van Been tjes op stap. De zwart-wit foto's worden elk jaar feestelijk tentoongesteld tij dens 'Creatief Limmen'. De burge meester opent officieel, de hele school mag komen kijken en wordt getrak teerd op limonade en lekkers. Doorspekt met kiekjes Dit jaar vonden de kinderen het de hoogste tijd voor een ander thema en wel het werk van de meester zelf. „Ik heb gekozen voor natuuropnamen," vertelt Beentjes. „Foto's van onze laat ste vakanties in Zuid-Frankrijk en de Schotse Hooglanden. Trouwens, waar we ook heen gaan mét vakantie, op elke plek zijn mooie opnamen te ma ken." De expositie in het gemeentehuis bewijst zijn gelijk. Maar makkelijk was de keuze voor dit onderwerp niet. Beentjes heeft talloze projecten onder handen gehad. Hij werkte lang voor de stichting Oud Lirq- men. Boekjes van deze stichting met onderwerpen als 'Limmen, 50 jaar na de oorlog' zijn doorspekt met zijn kiek jes. Een van zijn laatste projecten was het 25-jarig bestaan van Zorgcentrum de Cameren. Ter gelegenheid daarvan zijn alle bewoners op de gevoelige plaat' vastgelegd. Ook zijn 84-jarige moeder heeft bij deze gelegenheid officieel voor hem geposeerd. Zijn projecten zijn divers, maar het onderwerp heeft altijd betrekking op Limmen en haar bewoners. Zo heeft hij ten behoeve van een speurtocht tijdens het Springbokkentoernooi alle voor deuren van openbare gebouwen in Limmen gefotografeerd. Of de door hem bedachte Herkent u uw dorp-prijs vraag tijdens de jaarmarkt. De tentoon stelling in het gemeentehuis is voorlo pig de kroon op zijn werk Beentjes ver telt dat hij nog wat zaken op stapel heeft staan: „Voor de nabije toekomst is het friijn wens om alle bekende Limmers te portretteren. Wellicht om daar een boekje van te maken of mis schien weer te exposeren, wie weet." De afgelopen tijd ontdekte Beentjes een ander creatief talent bij zichzelf, het beeldhouwen. Enthousiast gemaakt door zijn dochter Esther, ging hij een keer mee naar het atelier van Pers pectief in Bakkum en was direct ver kocht. Voor de relatief korte tijd dat hij beeldhouwles volgt, één jaar, zijn de resultaten verrassend goed. Piepjonge Limmers mochten al genieten van zijn beeld 'De aaiaap'. Dit heeft een tijdje in de peuterspeelzaal gestaan. De rest van Limmen en omgeving kan deze 'Aaiaap' en andere beelden nu tegelij kertijd met de foto's bewonderen. De foto- en beeldenexpositie van Cees Beentjes duurt nog tot 7 december en is te bezichtigen in de publieke ruimtes van het gemeentehuis Limmen. Het gemeentehuis is open op werkdagen van 9.00 uur tot 12.30 uur en 13.30 tot 17.00 uur, behalve op vrijdagmiddag. Foto's en beelden zijn eventueel te koop. LIMMEN - Vrijdag 13 oktober speelde schaakvereniging Vredeburg ronde vier van de competitie. J. Admiraal struikelde over de jonge K. Kramer doordat hij in een goede stand een stuk veroverde ten koste van een open koningsstelling. Kramer nam met enige krachtige zetten het initiatief over en dwong Admiraal onder applaus van de toekijkende clubleden op de knieën. N. Pepping hield zich lang staande te gen een voorzichtige H. Ebels, die te recht vertrouwde op zijn grotere eind spelervaring. G. Hafkamp bewees weer eens zijn fabelachtige combinatietalent. J. Limmen werd in een ogenschijnlijk gelijke stand plotseling voor te grote problemen gezet. P. v.d. Heijdt laat niet met zich spotten. Lukte dit vorige week net niet, nu maakte hij met sterk spel gehakt van R. Rommel. B. Stolp kwam niet door de pionnenverdediging van de gedrogeerde J. de Graaf en moest tegen zijn zin genoegen nemen met remise. Komende vrijdag speelt het Vrede- burg-achttal de eerste bondswedstrijd tegen de Pion uit Wormerveer. De uitslagen: Groep A: K. Kramer - J. Admiraal 1-0, N. Pepping - H. Ebels 0- 1J. Limmen - G. Hafkamp 0-1D. Schut - G. Pouw 1-0, R. Rommel - P. v.d. Heijdt 0-1J. de Graaf - B. Stolp remise, J.Tebbens - D. Aafjes 0-1H. de Hoog - H. Levering 0-1, M. Wester - K. Keijzer 0-1M. Kos - C. Pepping 1 -0, K. Aafjes - E. Stolp 0-1Groep B: S. Sofan - M. van Rees 1-0, M.Tijm - B. Blekemolen 0-1, D. Keijzer - N. van Leen 1-0, E. Mooij - K. van Leeuwen 1-0, T. Witkamp - B. Schijf 1-0, V. Kaandorp - J. Duin, 0-1,1. Mooij - W. van Leen remise, J.Valkering - T. Castelein 0-1, M. Mooij - A. Zwart 1-0. AKERSLOOT - Zondag 22 oktober start de eerste Rabo poldertrimloop van het nieuwe seizoen, georganiseerd door handbalvereniging Dimtronic Meervogels. Deze lopen genieten een prima reputatie door de goede verzor ging en niet te vergeten de gezelligheid. Ook dit seizoen hoopt Meervogels op vele deelnemers. Er worden drie afstanden gelopen, 4,8, en 14 km. De 4 km is een afstand voor de jongere deelnemers. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg in Akersloot, waar om 10.30 uur de start is. Deze lopen gelden voor het trim- loopboekje van de KNAU, deze boek jes zijn tevens verkrijgbaar bij de inschrijving. Kleed- en douchegelegen heid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan en de, eerste dame van elke afstand worden met eremetaal beloond. Inschrijfgeld: tot 15 jaar f 2,50; daarboven f 3,50. Met aandenken worden de inschrijfgelden met f 1,- verhoogd. De andere trimlo- pen zijn op 17 december, 18 maart en 29 april. ling antwoord gegeven. Vanaf het bezoekerscentrum kan een bomenrou- te door een gedeelte van hét Duin reservaat gelopen worden. 'Gave Duinen' is een nieuwe wandel en ontdektocht door het Noordhol lands Duinreservaat voor volwassenen met kinderen in de leeftijd vanaf 10 jaar. Met behulp van een routebeschrij ving, een opdrachtenboek en een rug zak met materialen wordt de route langs het natuurpad gevolgd. De op drachten gaan over kijken naar die rensporen), het weer, de bodem, natuurbeheer, bomen, ecologie, milieu, duinen, duinplanten en waterwinning. Een rugtas huren kan in het weekend of in de vakanties in de periode van 1 april ,tot 1 november aan de balie van de Hoep. Bladeren verkleuren, vogels trekken weg en er zijn veel zaden en vruchten. Boswachters vertellen tijdens wande lingen over de vele herfstverschijnse- len. Vanaf bezoekerscentrum de Hoep starten in de herfstvakantie verschillen de excursies. Op 22 oktober de wande ling herfstkleuren, 25 oktober wande ling dieren op reis, 27 oktober padde stoelenwandeling en op 29 oktober de wandeling herfstverschijnselen. De wandelingen starten om 10.00 uur vanaf bezoekerscentrum de Hoep en duren ongeveer 1,5 uur. Deelnemers die in het bezit zijn van een geldig toe gangsbewijs voor het Noordhollands Duinreservaat, betalen f 2,50 per per soon. Aanmelding is noodzakelijk en is mogelijk tot één dag voor de excursie op tel. 0900-7966288 (22cpm). LIMMEN - De gemeenteraad van Limmen staat donderdag 19 oktober een lange vergadering te wachten. De ze begint 's middags om 17.00 uur, met de beëdiging van het nieuwe raadslid Kuyper-Bruschke en de benoeming van de nieuwe LG-wethouder Gerard Min. Aan de orde komen verder onder andere een wijziging van het voorberei- dingsbesluit ter realisering van het bouwplan voor zorgcentrum De Ga meren en een voorstel over de behan deling van de ingediende bezwaar schriften hiertegen. Om 19.00 uur wordt gestart met de behandeling van de gemeentebegroting voor 2001 LIMMEN - Nico Bult, lid van de Lim mer gemeenteraad voor dé LG, stopt per 1 november met zijn werkzaamhe den voor de gemeenteraad. Dit doet hij omdat hij van mening is dat hij niet genoeg tijd heeft om het raadswerk naar behoren te doen. Bult is onlangs begonnen met een studie voor belas tingadviseur en verwacht daardoor minder tijd voor de politiek over te houden. Nog niet bekend is wie zijn zetel in de raad overneemt. LIMMEN - Elk jaar, op de eerste vrij dag van november, wordt in Limmen de welbekende en veelbesproken jeugd- en kerkeveiling gehouden. Zo ook dit jaar, en dus op vrijdag 3 novem ber. De veiling, die in de Burgerij wordt gehouden, begint om 19.30 uur. Al bijna zeventig jaar wordt deze vei ling in Limmen gehouden. Ruim zeven tig mensen lopen een wijk om diverse goederen en enveloppen op te halen. Wie niemand aan de deur heeft gehad, kan deze week nog spullen inleveren bij J. Koppes, Kerkweg 48. Vervolgens kan de catalogus samengesteld worden, die in het weekeinde van 27 en 28 okto ber huis-aan-huis bezorgd wordt. LIMMEN - Kinderen van 4 tot en met 12 jaar gaan komende zaterdag bij Conquista marmeren. Dat is een tech niek waarmee je bijvoorbeeld mooi in- pakpapier of andere kunstwerken van kunt maken. De entree is f 1,50, de acti viteit is van 10.30 tot 12.30 uur. Ook in de herfstvakantie is er een acti viteit gepland voor deze groep. Op woensdag 25 oktober is Conquista extra open, vanaf 13.30 uur. Tegen bet aling van f 1,50 kunnen de kids dan een leuke film gaan kijken. Voor de tieners van 12 tot en met 15 jaar wordt het spannend zaterdag, want dan is het de beurt voor de traditionele dropping. Gewapend met zaklantaarn worden ze om 19.00 uur bij Conquista verwacht, om in groepjes van 7 a 8 per sonen onder begeleiding op pad te gaan. Voor de inwendige mens wordt gezorgd. Meedoen kost een knaak. Jongeren vanaf 16 jaar zijn vrijdag en zaterdag welkom in het jongerencafé, van 20.30 tot 01.00 uur, om wat te klet sen, te flipperen, te poolen, te darten, of om lekker niks te doen. Kindertheatergroep de Reddertjes zoekt spelers. Ben je tussen de 8 en 12 jaar en hou je ook ,zo van toneelspelen, verkleden, dansen en zingen? Op de donderdagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur kun je je in jongerencentrum Conquista helemaal uitleven op het gebied van theater. Samen met ongeveer 15 a 20 andere kinderen gaan je dit doen door middel van improvisatie- en speloefeningen, zingen, dansen,, jezelf omtoveren^ tot iemand anders en schmincken. Op het einde van het seizoen gaat de groep een echte voorstelling geven, zodat je aan iedereen kunt laten zien wat je geleerd hebt en hoe leuk het is om toneel te spelen. De lessen beginnen op donderdag 2 november in jongerencentrum Con quista, boven de Burgerij, aan de Kerkweg 50 in Limmen. De in totaal dertig lessen kosten f 75,-. Dit geld wordt gebruikt voor kostuums en decors. Voor opgave of verdere infor matie kun je bellen met Wendy Frerks tel. 072-5470420 (06-23037887). Kindertheater De Reddertjes in een eerder stuk. LIMMEN - De Limmer IJsclub heèft weer plaats voor nieuwe loopsters bij de woensdagavondclub. De training begint om 19.15 uur en eindigt om 20.15 uur. Ook is er een donderdag avondtraining voor de meer gevorder den. Ook hiervoor kunt u zich nog aan melden. De training is van 20.00 tot 21.00 uur. Verder start de club elke zondag (tot aan de Halve Marathon van Egmond) om 8.30 uur met een lange duurloop in een rustig tempo. Er wordt gelopen afwisselend op de weg, in het duin en op het strand. Inlichtingen bij Ans Koot, tel. 072-5053179. LIMMEN - De uitslagen van de ge speelde wedstrijden van woensdag 11 oktober van bridgeclub Limmen is als volgt: A-lijn: 1Korff - Straathof 67.9,2. Piersma - Van Splunder 55.8, 3. Fam. Kuin 55.4. B-lijn: 1. Wittig - Van Charldorp 71,4,2. Fam. v.d. Molen 58.0, 3. Keyzer - Keyzer 55,8. C-lijn: 1. Klous - Limmen 63.2, 2. Goedhart - De Wit 58.6,3. Liefting - Blommert 57.1D-Iijn: 1. Groenhof - Mooy 58.2, 2. Beentjes - Duindam 57.9, 3. Engelen - Interna 55.7, E-Iijn: 1. Fam. v.d. Storm 61.6, 2/3 Verhoeven - Zwertbroek 55.8, Bult - Kaandorp 55.8. LIMMEN - Op dinsdag 10 oktober ging voor dë zesde maal de stratencom petitie van start met als belangrijkste wijziging in de spelregels, het spelen volgens het 'rally-point-system'. Spe lers en speelsters, maar ook de scheids rechters en tellers, hadden waarschijn lijk goed naar de wedstrijden in Sydney gekeken, want het werd moeiteloos opgepakt. Ook de tijdsduur van de wedstrijden verliep uitstekend omdat in deze com petitie aan de wedstrijden ook een tijdslimiet is- gebonden. Er was maar één wedstrijd die door de klok beëin digd werd. Wat opviel was dat in veel wedstrijden het scoreverloop tot zo'n 15 punten gelijk opliep, en daarna de winnaar pas uitliep. Na afloop waren de meeste deelnemers het er over eens dat door het nieuwe systeem een verfris send element aan het volleybalspel is toegevoegd. Op de transfermarkt was het rustig geweest, zodat de meeste teams in dezelfde opstelling aan deze competitie zijn begonnen. De titelverdediger met de nieuwe naam Blue Wonder begon voortvarend met twee overwinningen tegen, op papier althans, niet de sterk ste tegenstanders. Datzelfde kon ge zegd worden van Zomerschoon. In wedstrijden die door de klok worden afgebroken, zijn de teams meestal aan elkaar gewaagd, vandaar dat 7 Bier en 1 Cola en The Old-Generation dan ook de punten deelden. De uitslagen: Schoolweg - The Old-Ge neration 2-0, Bartigon - Blue Wonder 0- 2, 7 Bier en 1 Cola - The Old-Ge- neration 1-1, Zomerschoon - Bartigon 2-0, De Laatbloeiers - BN All Stars 2-0, BN All Stars - Zomerschoon 0-2, De Wiekender - Belletje Genoeg 0-2, Blue Wonder - De Wiekenders 2-0, Belletje Genoeg - 7 Bier en 1 Cola 2-Ó. AKERSLOOT - In de interne competi tie van damclub De Broeikas is de stand als volgt: Eerste team - W. Broersen 4-12, A. Roemeling 4-7, G.J. Zonneveld 3-6, M. Twaalfhoven 4-6, C. de Wit 3-4, G. Oud 2-3, J. van Dijk 3-3, A. Broersen 4-2, L. Ridder 2-1, R. Boelens 3-1, R. Veenstra 0-0 (halve competitie). Tweede team - C. van Diepen 4-10, J. Broersen 3-7, P. van Diepen 3-6, B. Pragt 3-6, F. Zonneveld 4-6, R. van Bohemen 3-4, M. Kerssens 3-4, G. Berkhout 2-3, J. Snijder 2-3, W. Laan 3-1J. Stam 2-0, B. Boots 4-0. De competitie voor het kampioenschap van de Kennemer Damkring gaat op maandag 23 oktober in Sint-Pancras van start met de wedstrijd DOS-De Broeikas. Dat wordt een zware kluif, want DOS is de regerend kampioen. Niettemin kan een spannende strijd worden verwacht, daar beide clubs al jaren aan elkaar gewaagd zijn. v. ,7 7 :7 •7,. 7 7; LIMMEN - Dit bord staat sinds enige tijd in het open gebied tussen Limmen en Uitgeest. Een noodkreet, die niet mis te verstaan is. Want het leven wordt er voor de hedendaagse boer niet gemakkelijker op. Steeds strengere milieu-eisen en oprukkende woningbouw in het nu nog groene, open gebied. En nu maar hopen dat gedeputeerde Ada Wildekamp, die vorige week op bezoek was bij het gemeentebestuur van Limmen, het bord ook gezien heeft en zich de boodschap heeft aangetrokken (Fotostudio Starfield)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 12