JA? ngezoncSn brieven T-SHIRT 25,00 ALCOHOL: Wat zijn de voorrangs-regels bij een uitrit? Kinderen blij met T-shirt milieu-pelikaan Afsluiting Loo-plein voor gemotoriseerd verkeer ©foiftag Geen week zonder toeteren opdruk In Weur of zwart/w«| vanaf UITKIJKPOST - 18 OKTOBER - PAGINA 8 Vervolg informatierubriek In de praktijk blijkt dat nogal wat mensen moeite hebben met de voorrangsregels rond om de uitrit. Hoe zit het nu precies? Vroeger was een uitrit een aansluiting van een particu lier erf of bedrijfsterrein op de openbare weg. In het verkeer van tegenwoordig worden uitrit constructies ook toegepast bij aansluitingen van woonstraten en -erven op verkeersaders. Dit noemen we ook wel ontsluitingswegen. Voor iedere weggebruiker zou echter duidelijk moeten zijn wat wel en wat geen uitrit is. Waarom is dit zo belangrijk? Het gaat vooral om de afwijkende voorrangs regels bij een uitrit. Een bestuurderdie vanuit een uitrit de weg oprijdt of deze uitrit vanaf de weg bereiktmoet al het overige verkeer voor laten gaan. Het maakt daarbij niet uit of het verkeer van rechts of van links komt. Ook maakt het niet uit of het gaat om een auto, De milieucampagne 'Afval apart, dat doe je samen' is op donderdag 12 oktober jl. met de prijsuitreiking op een leuke manier afgesloten. Naast een advertentiereeks in de Uitkijkpost en een radiospot, die uitgezonden is door de streekradio Excellence, is er ook een kleurwedstrijd voor de kinderen in Heiloo georganiseerd. In de raadzaal van het gemeentehuis heeft afgelopen donderdag de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd plaatsgevonden. Het doel van de wedstrijd was om de kinderen actief te betrekken bij de milieuproblematiek, zodat ook zij zich zullen inzetten voor een beter milieu. Op de wedstrijd zijn overweldigend veel reacties gekomen. In totaal hebben zeven basisscholen uit Heiloo meegedaan. Van elke school zijn er negen prijswinnaars uitgekozen, waarvan drie uit de onderbouw, drie uit de middenbouw en drie uit de boven bouw. De prijswinnaars kregen hun welver diende T-shirt met de afbeelding van de inmid dels bekende milieu-pelikaan overhandigd door wethouder mevrouw J. Wuijster- Schuddeboom. De wethouder bedankte alle kinderen die hebben meegedaan voor hun inspanningen. Een aantal kleurplaten is tijde lijk te bezichtigen in de centrale hal van het gemeentehuis. De gemeente wil alle kinderen die hebben meegedaan bedanken voor hun inzet en de volgende prijswinnaars feliciteren: Van De Zuidwester Mick Geusebroek, Sophie Witkamp, Iris Rijs, Sjors Hoetjes, Safiera Kho, Daan Bijvoet, Anke Blankers, Lisanne Wiedenhoff, Paul Kroon. Van Willibrord Isabel Barnhoorn, Reinout Slinger, Juliëtte Smit, Steven Koreman, Marcel Hoetjes, Lisa Swart, Jozefien van Haaren, Maikel Kraaksman, Michel Agterberg. Van De Duif Casper Posch, Anouk Meijs, Ellen, Waijma Mohseni, Daisy Schagen, Benthe Stam, Habib, Leonie Sengers, Sanne Groninger. Van J.v Rijckenborghschool Irene Schokker, Jaran Nijhof, Amber van Veen, Marijn Verlinde, Marinde ten Böhmer, Fiona Mesman, Kevin Overtoom, Marit Mesman, Timm Visser. Van de Meander Naomie van Zijl, Bram Hoogeveen, Fenna Melgers, Milan Kolster, Laura Smit, Melissa Slaap, Christel Verhaat, Sammy Willems, Marleen Heijne. Van de St. Radboud Job Bannink, Jasper Henselmans, Claire Amson, Samantha, Pascal Wiebering, Bodine, Manon Oudhoff, Anne Schouten, Ilse Duijn. Van De Springschans Tim Ursem, Jessica Scholten, Raoul de Groot, Saskia Sluiter, Jurgen van Leunen, Charlotte Keuning, Maikel Hurts, Antine Bakker, Alec Ewing. fiets of voetganger. Bovendien mag u voor een uitrit niet parkeren. Een uitrit inrijden bete kent dus: 'Pas op, u rijdt een verblijfsgebied in'. Een uitrit uitrijden betekent: 'Voorrang ver lenen aan al het overige verkeer'. Waaraan moet een uitrit voldoen? Uitritten moeten het ondergeschikte karakter van het achterliggende gebied (bijvoorbeeld een woonstraat of 30 km/uur gebied) accentu eren. Anders gezegd: er moet een duidelijk verschil zijn in belangrijkheid van wegen, namelijk ontsluitingswegen contra woonstraat of erf. De meest ideale oplossing is het verho gen van de uitritconstructie, waarbij zoge naamde inritblokken worden gebruikt (een schuine afritband). Het trottoir en lof fietspad langs de hoofdroute moet dan op hetzelfde niveau doorlopen. Echter, een doorlopende, maar wel verlaagde trottoirband met een aan liggend voet- en/of fietspad kan ook als uitrit worden bestempeld. Vanuit de woonstraat moet deze uitrit ook goed herkenbaar zijn door inritblokken of door een andere bestra- tingsvorm of -kleur. Voorbeelden van uitritten zijn te vinden bij de aansluitingen Schuine Hondsbosschelaan/ Westerweg, de Pastoor van Muijenweg/Ewisweg, de Heerenweg/Van der Veldenstraat en de Westerweg/Zeeweg. Bij deze laatste aansluiting loopt het fietspad over de uitrit. Óók dan moet u aan fietsers voorrang verlenen. Onlangs zijn er ook uitritten gemaakt langs de Ypesteinerlaan. Op dit moment wordt de laat ste hand gelegd aan uitritten langs Het Rosendaal. In Heiloo, maar ook in andere gemeenten, worden steeds meer uitritconstructies aange bracht bij de ingangen van verblijfsgebieden. Verwarrende situaties zullen jammer genoeg nog wel enige tijd blijven bestaan. Het devies is daarom: Verleen bij twijfel altijd voorrang. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Meer van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072-) 535 67 63. Uiteraard kunt u ook terecht voor informatie bij 3VO, afdeling Heiloo en lof de politie. Dit artikel is geschreven in samenwerking met 3VO, afdeling Heiloo en de politie. Het college van burgemeester en wethouders van Heiloo heeft besloten het plein aan de Heerenweg (het Loo-plein) voor een proefpe riode van één jaar af te sluiten voor het gemo toriseerde verkeer. Dit is besloten, omdat er behoorlijk veel autoverkeer gebruik maakt van het plein. Dit is in strijd met de functie van het plein. Het plein is namelijk met name bedoeld voor het winkelende publiek en dit publiek ondervindt hinder van het autoverkeer. Ook vinden er veel laad- en losactiviteiten plaats op het plein, wat de kwaliteit van het plein niet ten goede komt. Op basis van tellingen op de wegen rondom het plein wordt over een jaar bepaald of deze maatregel definitief wordt. Bezwaar Als u het niet eens bent met dit besluit, dan kunt u hiertegen binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekend gemaakt een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouder van Heiloo, postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Meer van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072-) 535 67 63. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden. Stationsweg 54 - plaatsen berging Kennemerstraatweg 308 - vergroten dakkapel (rechterdakvlak) Kennemerstraatweg 75 - vernieuwen berging De Spanring 14 - vergroten woning Slootenslaan 8 - plaatsen berging Mariënstein 94 - vergroten woning Oosterzijweg 120 - vergroten bedrijfsruimte Westerweg 393 - gewijzigd uitvoeren bouw plan voor het oprichten bedrijfsgebouw voor sauna-activiteiten De Stuifbergen 17 - vergroten woning Werkendelslaan 80 - veranderen garage (in een thuiswerkplek) Kennemerstraatweg 425 - vergroten motel (grote zaal) Belieslaan 24 - vergroten woning Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak, telefoon nummer (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan onder telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Door het collegq van burgemeester en wethouders is de hieronder vermelde sloopvergunning verleend. Kennemerstraatweg 75 - slopen berging Ter inzage Deze sloopvergunning ligt na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Zie voor de procedure voor het eventueel indienen van bezwaren de tekst bij het artikel 'verleende bouwvergunningen/meldingen' op deze informatiepagina. UW ADVERTENTIE IN DE EDITIES: j (intl ikM) BnfUterPltMIPKt fielulSffiMS lts Hamel) 0725336115 Leny Sommeijer beëdigd als makelaar Kapsalon Styles Zwemdiploma's Gevonden voorwerpen Agenda Sporthal Het Vennewater Activiteiten Oosthonk vrij Zwembad Het Baafje Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Verleende sloopvergunning U kunt uw advertentie doorplaatsen via het weekblad Uitkijkpost. Op deze manier bereikt u: veel meer lezers, voor een zeer gunstig doorplaatstarief De Hoefsmid 5 - 1851 PZ Heiloo Telefoon 072 5330175 Fax 072 5335644 "nu en dan over de rand?" Alcohol biedt gevaarlijke verge telheid. De gevolgen zijn u ook bekend: verkeersdoden, kapotte 'huwelijken, vrouwenmishande ling. mislukte carrières, enz. Eigenlijk weet u reeds alles. Maar... MAAR: als u desondanks nu nog problemen met drank hebt en uw omgeving steeds negatiever reageert, u zich isoleert...? NATIONAAL FONDS GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID GRATIS INFOBROCHURES Bel NFGV (030) 29711 97 of schrijf naar NFGV, postbus 5103, 3502 JC Utrecht Internet: www.nfgv.nl Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brieven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Klankbordgroep Wij willen reageren op de oproep voor leden voor de Klankbordgroep Sta tionsomgeving in de Uitkijkpost van 4 oktober op de gemeentepagina. U geeft aan dat de klankbordgroep het totale proces gaat begeleiden; helaas is de besluitvorming omtrent de Stations omgeving, te weten het beeldkwaliteits plan, reeds in een vergevorderd stadi um. De invloed van de klankbordgroep voor het wijzigen van plannen wordt hierdoor uiterst beperkt. U geeft tevens aan dat de bedoeling van deze groep is te 'klankborden', of wel te discussiëren en argumenteren met het team dat uitvoerend en be stuurlijk voor het totale proces verant woordelijk is. Met andere woorden: er wordt geen enkele inhoudelijke be voegdheid toegekend. Als betrokken Stationsomgeving bewoners hebben wij meerdere malen opmerkingen, vragen, suggesties en wensen de kant van de gemeente opge stuurd. Daar is tot nu toe ons inziens niets meegedaan. De gemeente lijkt te kiezen voor een Stationscentrum met veel te veel en te dure winkelopper vlakten. De ruimten onder het nieuwe rotondecomplex staan, behalve dat van het Reformhuis, alle te huur. Onbewaakte ondergrondse parkeer plaatsen staan hoog op de advieslijst van de raadsleden. Weet u echter wat zich daar en in andere Stations omgevingen afspeelt, vooral na winkel- sluitingstijd? Criminaliteit en drugs overlast zullen daar zeker deel van zijn. U begrijpt dat we niet op de oproep ingaan om zitting te nemen in de klankbordgroep Stationsomgving! Ui teraard zullen wij de planvorming van het Stationsgebied met veel interesse blijven volgen en indien nodig, voor zien van onze meningen en aanbevelin gen. J.A. Woodall Heiloo HEILOO - Afgelopen donderdag is Leny Sommeijer beëdigd als makelaar in onroerende goederen door de Rechtbank te Alkmaar. Hiermee heeft Heiloo nu ook een vrouwelijke make laar. Na haar studie, waarbij ze het diploma makelaardij behaalde, werkte Som meijer eerst als Match Maker, daarna in samenwerking met Hopman Part ners ERA Makelaardij te Castricum. Dit voorjaar slaagde zij voor de vaktest bij de Kamer van Koophandel in Alk maar; Hierna was de weg vrij om te worden beëdigd, hetgeen haar de mogelijkheid gaf een nieuw kantoor te openen, en wel in het voormalige pand van Foto Kino. Op dit moment wordt het pand ver bouwd tot een eigentijds kantoor waar ze haar klanten kan ontvangen. Dat vrouwelijke makelaars bijzonder zijn, blijkt uit het feit dat op de Nationale Vastgoed Manifestatie dit jaar aan dacht besteed wordt aan de sociale component van het vrouwelijk onder nemerschap. Volgens de onderzoekers zou dit op de huidige woningmarkt wel eens de winnende benadering kunnen zijn. HEILOO - Kapsalon Styles aan de Kennemerstraatweg geeft tegenwoor dig knip- en kleurcursussen en demon- straties voor het topmerk Sebastian Davines. Ook geeft Styles trainingen in kleuringen aan kapsalons in geheel Nederland. Het team van Styles heeft een hoog niveau bereikt. Daarom is Styles uitge nodigd door Sebastian om in Amerika te komen, om daar speciale trainingen bij te wonen. En daar is Styles best wel trots op, omdat er in totaal maar vijf tien mensen uit Nederland naar Ame rika zullen afreizen. Zij gaan daar tien dagen een cursus volgen, zodat zij, door i veel tijd aan scholing en training te besteden, de klanten nét iets anders kunnen bieden. Zo volgt Styles dus niet een bepaalde voorgeschreven mode-lijn, maar zorgt er juist wel voor dat klanten altijd apart gekapt zijn, en er niet uitzien als de rest van mode-volgend Nederland. HEILOO - De leerlingen van zwembad Loos hebben weer afgezwommen. Zij behaalden de volgende diploma's. Het A-diploma ging naar Anouk Apel doorn, Laura de Backker, Claire de Boer, Marije Brinkhorst, Marit Droog, Nina van Furstenberg, Guiliano de Kom, Ramiro de Kom, Lisa Morandi, Arne Punt, Roos Vendel, Roos Ver beek. Het B-diploma werd behaald door Josje Bes, Lindy Blom, Niels Droog, Lisanne de Groot, Tom Hafkamp, Romy de Kleuver, Rene Loogman, Naomi Mostaard, Robert Noorman, Kevin v.d. Oord, Josey Ramaeker, Nina Ramier, Anouk Rietveld, Barry Smit, Dagmar Stam, Rens v.d. Wurf. Het C-diploma ging naar Pauline v. Delden, Nadine Gronert, Natascha Koning, Tirho Lesterhuis, Renske Min, Inge Pereboom, Danique Rietveld, Xander Rzepka, Tijmen Slikker, Nien- ke Smit, Ruby Wever. Zwaardvis goud: Jeroen Agricola, Tim van Alphen. Zwaardvis zilver: Kim Duinmeijer, Marike Stammès, Alyssa v.d. Zee. Teddybeer-brevet: Wouter Lamme, Nick van Schooten, Wout Kalf, Joris Kramer, Boy van Schooten. Kleuterbrevet: Suzanne v.d. Werff, Mike Bakker, René Beijer, Romy Schneider, Melissa Voos, Robin Lute, Thorn Schurer, Tessa Bouws, Dana Bijwaard, Ellen v. Diemen, Youri Wolse, Lisanne Boersen, Janice v. Maa- nen, Jessie Commandeur, Fenna Min, Tim Hoogland, Hucky de Haas, Jessica Nanne, Maxima Groot, Heieen Blok, Jasmir Elfar, Chantal Molenaar, Brian Ory, Wesley de Groot, Jaimy v. Vuren, Laura Witte, Remy v. Wijk, Jochem Schaap, Jochem Kuijs, Nienke Pettinga, Maarten Westerdijk, Tessa Groot, Manon Schipper, Liselotte v. Balen, Eva Drommel, Daniël Deijlen, Dylan Muizelaar. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het politiebureau als gevonden aangemeld: diverse sleutels waaronder een Renault-autosleutel, plastic tas met inhoud, koordje met een hanger in de vorm van een beertje. Klankbordgroep Wij hebben de gemeente Heiloo schrif telijk te kennen gegeven dat wij niet op de oproep om deel te nemen in een Klankbordgroep voor de Stationsom geving ingaan, en wel om de volgende redenen. Het tijdstip waarop de klankbordgroep wordt samengesteld. De besluitvor ming omtrent de Stationsomgeving, te weten het beeldkwaliteitsplan, is reeds in een ver gevorderd stadium. De in vloed van een klankbordgroep voor het wijzigen van plannen wordt hierdoor uiterst beperkt, wat ons inziens een slechte zaak is. Uit de taakomschrijving blijkt dat er geen daadwerkelijk inhoudelijke be voegdheden zijn. De werkzaamheden van de klankbordgroep bestaat alleen uit het aanhoren van reeds uitgewerkte plannen. De ervaring leert ons dat, na anderhalf jaar aanbieden van alternatieve oploss ingen en suggesties op het beeldkwali teitsplan, het college en de commissie niet openstaan voor de ingebrachte aanpassingen betreffende het Sta tionsgebied. Wij vrezen, gezien voren staande, dat de adviezen uit de klank bordgroep niet zullen worden overge nomen door het college en de raad. De grootte van de klankbordgroep, te weten maximaal twee bewoners, van wie één bewoner het daadwerkelijk aangaat, is van zodanige aard dat deze niet als groep te bestempelen valt en tevens geen reële doorsnede kan zijn van het totale Stationsgebied. Uiteraard zullen wij de planvorming van het Stationsgebied met veel inte resse blijven volgen en indien nodig zullen wij de gemeente Heiloo blijven voorzien van onze meningen en aanbe velingen. J. Lok en M. Kareis Heiloo Diftar, wat gebeurt er met Heiloo? Vrijdag was het tegen alle verwachtin gen in toch redelijk mooi weer. Waar schijnlijk de laatste keer dit jaar dat het gras gemaaid moet worden. En als je dan kijkt hoeveel tuinafval dat toch nog natte gras oplevert, vraag je je af waar dat volgend jaar naar toe moet, als elke keer gras maaien niet alleen maar werk oplevert, maar ook nog per kilo afgere kend gaat worden. Een visioen van gazons die vervangen worden door klinkers, hagen die hek ken en schuttingen worden, borders die verdwijnen, gekapte bomen... Heiloo, eens gekend als groene ge meente, zou wel eens kunnen 'verste nen'. Zelfs onze gemeente heeft uit oogpunt van kosten al een stap die rich ting op gezet, door het zachtjes aan ver wijderen van onderhoudsonvriendelijk groen. 'De vervuiler betaalt' moet zorgen voor een milieuvriendelijk afvalbeleid, maar hoe milieuvriendelijk wordt onze omgeving, als we uit milieuvriendelijk heid onze omgeving gaan uitkleden tot een kaal, onbegroeid geraamte? Ik vraag mij af, was vrijdag misschien wel de allerlaatste keer dat ik gras ging maaien? G. Boon Heiloo Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 HEILOO - Vrijdag 20 oktober is het weer zover, dan is het weer tijd voor bridge op vrijdag onder leiding van Ria Hogeslag. Het begint om 19.45 uur. Wilt u meer informatie, dan kunt u bel len met tel. 072-5334814. Wijkvereniging Plan Oost houdt op zaterdag 21 oktober een kinderknutsei- middag met als onderwerp 'Herfst'. Dus iedereen die tussen de 4 en 12 jaar is, is vanaf 14.00 uur welkom.Tevens zal er een disco zijn met de nieuwste muziek, en natuurlijk mag de stoelen dans niet ontbreken. Deze feestelijke middag duurt tot 16.30 uur en speelt zich af in gebouw Het Oosthonk aan de Oostkanter 14 te Heiloo. De entree is f 3,50 en hier krijgen de kinderen twee maal limonade voor en een zakje chips. Wilt u meer informatie, dan kunt u bel len met Margot Kreule, 072-5334098. Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. •Sportcentrum Het Vennewater bestaat dit jaar 25 jaar! In het najaar zal hier aandacht aan worden besteed door de Volleybalvereniging Effect Heiloo en Basketballvereniging Flashing Heiloo middels een toernooi of een clinic en door de gemeente door een muzikaal festijn op 20 januari 2001. •Zaterdag 18 november 2000 concert! •Vlooienmarkten op zondag 12 november 2000, zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001. •Hobbybeurs op zondag 21 januari 2001. Woensdag 18-10-2000 Donderdag 19-10-2000 Vrijdag 20-10-2000 Zaterdag 21-10-2000 Maandag 23-10-2000 Dinsdag 24-10-2000 Woensdag 25-10-2000 Donderdag 26-10-2000 Vrijdag 27-10-2000 Zaterdag 28-10-2000 Zondag 29-10-2000 Maandag 30-10-2000 Dinsdag 31-10-2000 Woensdag 01-11-2000 Donderdag 02-11-2000 Vrijdag 03-11-2000 Zaterdag 04-11-2000 Zondag 05-11-2000 Maandag 06-11-2000 Dinsdag 07-11-2000 Woensdag 08-11-2000 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 08 30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal 17.00-20.00 basketball Zondag 22-10-2000 20.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 17 00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal 13.30-17.30 zaalvoetbal 10.00-15.00 handbal 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15 30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 18.00-19.00 vrij 19.00-22 30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19 00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal 08.45-13.15 volleybal 17.00-20.00 basketball 08 45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 18.00-19.00 19.00-22.30 zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 1997 62.092

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 8