'Gouden' hockeyer Jazet gehuldigd 8 ■■li I iii - Expositie Galerie 1719 Klant fietst zaak uit n **L brieven Adressen Heiloo WÊÊÊÊA UITKIJKPOST - 25 OKTOBER - PAGINA 6 tsf1T™r7T7ü J&KM9ÈʧiÈ: J :;vé Ifc?- Gevonden voorwerpen Topslagerij Brink in de prijzen Gelijkspel HZV de Witburger Multifocale brillenglazen bij Het Huis Opticiens Verkoop afgeschreveln materialen bibliotheek Het verhaal van Doves, Klimop en GTH HIER HAD UW ADVERTENTIE KUNNEN STAAN STOPPER - ADVERTENTIE 072 5330175 Feestelijke opening Bommelstein -Fffff 111111 Kuipplanten buiten overwinteren 'Oktobergedichten' in Kachelmuseum Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje f... */S% 1 m Erik Jazet temidden van de jeugdige Terriërs. (Fotostudio Star field) HEILOO - Vorige week werd 'gouden' hockeyer Erik Jazet bij zijn oude club De Terriërs gehuldigd. Tijdens het Rabo Pannenkoekentoernooi werd de winnaar van goud op de Olympische Spelen in Sydney - en vier jaar eerder ook al in Atlanta - in het zonnetje gezet. Zo'n 150 Terriërs onthaalden hem met een ereboog van sticks, waar na het uitdelen van handtekeningen op foto's, sticks ën shirts kon beginnen. Uit handen van Hans de Graaf van Rabobank West-Kennemerland kreeg Jazet een 'gouden Terriër'. De bank is hoofdsponsor van de Terriërs onder het motto 'samenwerken aan de kwaliteit van jeugdhockey'. De Graaf noemde de prestaties van Jazet een groot voor beeld en een stimulans voor de jeugd. Erik Jazet zat aanvankelijk op voetbal, maar stapte op dertienjarige leeftijd over naar hockey bij de Heiloose club ('M'n ouwe kluppie', zoals hij zei), alwaar hem door trainer Theo van Driel de eerste kneepjes van het hoc- keyvak werden bijgebracht. Na vier jaar vertrok hij naar Bloemendaal, het 'Ajax' (in z'n goede jaren) van het hoc key. Jazet (29 jaar) heeft tot nu toe ruim 210 keer in het Nederlands elftal gespeeld. :V:'ïjSï. ,S# 'li? liipï- ÜMI Een doek van Angèle van den Thillart. ALKMAAR - Het is alsof de Gouden Eeuw zich opnieuw voordoet in deze tijd. Er is welvaart. Er is veel nieuwe architectuur in onze steden en dorpen, die over enkele eeuwen nog zeer het aanzien waard zal zijn. Een exponent van deze nieuwe Gouden Eeuw, die zojuist is begonnen, dient zich aan in de persoon van Angèle van den Thillart, die thans haar schilderijen exposeert in Galerie 1719 aan het Verdronkenoord 29 in Alkmaar. Van den Thillart is een technisch uiterst bekwame schilder, die op een zeer ambachtelijke wijze uit zelfverworven pigmenten olieverven maakt en die vol gens de klassieke methode op het doek brengt. Haar schilderkunst doet den ken aan die van de oude meesters, die ons land beroemd hebben gemaakt op schilderkunstig gebied. Als men een kenmerk van haar schilderingen in één woord zou moeten vatten, dan zou men het begrip warmte noemen. In het kleurgebruik overheersen de warme tinten van rood en geel en zelfs bij het gebruik van blauw treedt geen ijzig koud gevoel op. Het uitbundig kleurgebruik doet enigszins barok-ach- tig aan. De schilderijen zijn fors van maat en stralen mede daardoor een zekere kracht uit. De onderwerpen worden ontleend aan Toscaanse fres co's en Da Vinci-achtige torso's. Er zijn portretschilderingen die een Rem- brandtiek aspect vertonen. De schilderijen komen in Galerie 1719, mede door de speciale sfeer van het oude pakhuis, buitengewoon goed tot hun recht. De galerie is gevestigd op het adres Verdronkenoord 29 te Alk maar. De openingstijden zijn donder dag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur; tevens geopend op zondag 29 oktober van 14.00 tot 17.00 uur. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het bureau als gevonden aange meld: smalle gouden ring, zilveren arm bandje, knuffel schaap, auberginekleu- rige fietstas, parelketting, leesbril met rond bruin montuur, portemonnee met daarin onder andere een parelmoeren armband, Spartamet snorfiets, enkele sleutels. HEILOO - Tijens de internationale versbeurs Fresh Food in Utrecht heeft Arnold Zwart van Ambachtelijke Top slagerij Brink vier prijzen gewonnen met zijn eigengemaakte produkten. De overheerlijke paardenworst en ossen- worst werden met goud bekroond en de metworst en rookworst met zilver. HEILOO - Met de slagzin 7k zie mij al zitten op mijn Peugeot, want met mijn scherpziende blik win ik 'm zowon J. Welbergen uit Heiloo onlangs een fraaie fiets bij RVO-opticien Zonneveld. De actie werd gehouden vanwege het 'Oogmeetfeest' dat in het voorjaar gehouden werd. HEILOO - In sporthal Het Venne- water was het publiek afgelopen vrij dag de grote winnaar bij de zaalvoet balwedstrijd tussen HZV de Witburger en Zwaag. De gasten uit Zwaag kwa men met 9 punten uit 3 wedstrijden als koploper naar Heiloo en troffen een zeer gemotiveerd HZV. In de vierde minuut was het Ralf Mul der, die de score opende voor HZV; echter vier minuten later waren de rol len alweer omgedraaid, omdat Zwaag twee maal profiteerde van de aanval lende speelwijze van HZV: 1-2. Omdat HZV de tegenstander vastzette, kwa men de Westfriezen moeilijk in hun spel; dat resulteerde na vijftien minuten spelen in 2-2 door een schitterende goal van Jan Schoorl na een goede intercep tie van Steven Ursem. De wedstrijd golfde op en neer en tij dens een twee minuten-tijdstraf aan HZV-zijde zette Zwaag de 2-3 op het scorebord. Nadat Remco Homan het houtwerk had getest, bracht René Tromp HZV weer op gelijke hoogte. Niet veel later zorgde Dennis Koppes voor een 4-3 ruststand door, nadat hij de keeper gepasseerd had, de bal in het lege doel te schuiven. Na de wissel werd er nog maar één keer gescoord, wat ook de 4-4 eindstand be tekende. Ondanks aantrekkelijk voet bal met kansen over en weer, konden beide ploegen het net niet meer vinden. Na vijftig minuten zaalvoetbal moesten zowel HZV als Zwaag genoegen ne men met een punt, terwijl het publiek tevreden huiswaarts keerde. Vanavond speelt HZV zijn vijfde competitiewed strijd tegen Kras Boys 2 in Volendam. HEILOO/CASTRICUM - Het Huis Opticiens introduceert de nieuwste ontwikkeling in multifocale glazen, afkomstig van een van de meest voor aanstaande specialisten in optiek, Rodenstock. Brillenglazen met een streepje midden in het glas waren al een gepasseerd station; nu is ook het multifocale glas weer verder geperfec tioneerd. Het voortdurend wisselen van gewone bril naar leesbril raakt steeds meer uit het zicht. Hetzelfde geldt voor de abrupte overgang - het irritante streep je - tussen de bovenste (ver weg kijken) en onderste helft (dichtbij kijken) van het glas. Multifocale brillenglazen geven een comfortabel, ononderbroken en haarscherp beeld van dichtbij tot ver weg. De ogen leggen de afstand van krant tot horizon als het ware moeite loos af. Kijkcomfort in optima forma, met als groot voordeel dat de ogen veel minder snel of eigenlijk helemaal niet meer vermoeid raken. De nieuwste generatie multifocale brillenglazen van Rodenstock die nu aan het publiek wordt gepresenteerd door Het Huis Opticiens, zijn het absolute neusje van de zalm waarin de allerlaatste stand van de techniek is verwerkt. Wie een nieuwe bril voor dichtbij en veraf overweegt, of eens een deskundig en objectief advies wil over multifocale brillenglazen, kan daarvoor terecht bij de opticiens van Het Huis. Naast bril lenglazen van topmerken als Roden stock biedt Het Huis ook uitstekende multifocale glazen uit de Collectie van Het Huis. Bij u in de buurt kunt u terecht bij Het Huis Moen Opticiens, Geesterduin 37 te Castricum of winkel hof 't Loo 49 te Heiloo. HEILOO - Op vrijdag 27 oktober houdt de bibliotheek in Heiloo weer een verkoop van afgeschreven materia len. Er wordt ook een aantal cd-rom's aangeboden. De verkoop vindt plaats in de hal van de bibliotheek, van 15.00 tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.30 uur. Zowel 's middags als 's avonds worden jeugd- en volwassen boeken, cd's, tijdschriften enz. verkocht. De prijzen zijn vanaf f 1,50. HEILOO - Gymnastiek en Turnvere niging Heiloo (GTH) viert op 4 novem ber met een feestelijke gymnastiekuit- voering in het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord 75 jaar gymnastiek in Heiloo. Ter gelegenheid van deze ge beurtenis heeft de huidige voorzitter Joop Muller, een boekje geschreven met als titel 'Het verhaal van Doves, Klimop en GTH'. In dit boekje wordt een stukje geschie denis behandeld uit het verleden van de gymnastiekverenigingen Doves en Klimop. Ook wordt GTH niet verge ten. Veel mensen die in het verleden een rol hebben gespeeld bij de succes sen van beide gymnastiekverenigingen passeren de revue. Het boekje wordt u tijdens de uitvoering te koop aangebo den voor f 5,-. Het boekje is ook te koop bij Sporthuis Johan Jansen, Kennetnerstraatweg 113, Heiloo. Uw advertentie tussen de tekst, dat betekent extra opvallen Informeer eens naar een HEILOO - Op 1 november wordt de buitenschoolse opvang van Stichting Kinderopvang Humanitas in Boeken- stein feestelijk geopend. De opening wordt verricht door de wethouder van Welzijn, Evalyn Schoutsen-Bolten. Al sinds 1998 is er een voorziening voor buitenschoolse opvang van Humanitas in Heiloo. Tot juli werd er een groep kinderen opgevangen in wijkcentrum de Ypsalon in Ypestein. Deze groep is in juli verhuisd naar een nieuw onder komen bij de basisscholen De Zuid wester en de Freinetschool. Hier kun nen maximaal dertig kinderen per dag worden opgevangen. Dit is een forse uitbreiding van het aantal plaatsen. De buitenschoolse opvang Bommel stein is onderdeel van Stichting Kin deropvang Humanitas. Humanitas is een van de grootste aanbieders van Kinderopvang in Nederland en beheert ook kinderdagverblijf Ollie B. Bommel aan de Kanaal weg 1. Voor meer informatie en eventuele plaatsing kunt u contact opnemen met het hoofd van kindercentrum Ollie B. Bommel, Christel Lammers, tel. 072- 5333838. U kunt ook langs gaan op Boekenstein 43a in Heiloo, tel. 072- 5332122. Contactpersonen hier zijn Raquel Zegwaard en Marijke Aelbers. Schaap en De Jong Tot en met november expositie van diverse technieken van de Groep van 7. Te zien in de dierenartsenpraktijk aan de Commandeurslaan 1. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier op Termijen 189, wisselende exposities, open elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Casa Design Expositie van olieverf- en acrylverf schilderijen van Nella van Os bij de interieurzaak in 't Loo. Silhouet Groepsexpositie van stillevens van Kitty Dillen, J. Molenaar en Marjo van der Burgt.Te zien tot 22 november. Het Alternatief Tot en met november foto-expositie van Loretta Bart-Tulfer, De Stuifbergen 6. Een combinatie van hosta, leucothoe en sedum in het najaarszonnetje. Kuipplanten zijn door hun zonnige uit straling enorm populair. Alleen de Nederlandse winters gooien nog wel eens roet in het eten. Wil je een kuip- plant goed overwinteren, dan ben je al snel aangewezen op een kas. Een prima uitkomst is dan het gebruik van winter harde 'kuipplanten'. Het begrip 'winterhard' is een beetje vaag. Het is namelijk zelden zo dat de temperaturen onder nul de directe reden zijn van het afsterven van de plant. De echte reden is vaak uitdro ging. De plant verdampt wel water, door de zon en de wind, maar kan geen vocht opnemen doordat de grond bevroren is. Vooral planten die hun blad in de herfst niet laten vallen, zijn gevoelig voor deze vorm van uitdro ging, zeker als ze in een pot staan. Een manier van bescherming die veel planten en struikjes gebruiken, is een glimmend waslaagje over het blad. Een struikje dat zich bijvoorbeeld op deze manier beschermt, is de skimmia. Deze leent zich daardoor uitstekend om het hele jaar in een pot op het terras te staan. De plant houdt zijn blad in de Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brie ven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. winter, draagt prachtige bessen en ook de bloemknoppen mogen er zijn. Een andere struik die deze zelfde methode gebruikt is de hulst. Hij zal u verbazen met zijn rijke besdracht die opvalt op het terras of balkon. Bovendien staat dat erg leuk met de kerst. Prachtige verschijning Kleinere struikjes die zich ook 's win ters goed voelen in pot zijn leucothoe en cotoneaster. De leucothoe is een prachtige verschijning door de vlam mende kleuren van het blad. Vooral de leucothoe zeblid doet het goed in de roodbruine tinten. Van de cotoneaster, ook wel dwergmispel genoemd, be staan er bijna ontelbaar veel soorten. De dwergmispel is ook op een klein stammetje te krijgen. Tip: Combineer skimmia, leucothoe en bijvoorbeeld rhododendron in diverse potten met verschillende maten. Dit zorgt voor een 'voller' effect in de kale wintertuin. Een plekje in de halfscha duw en uit de wind ideaal. Vergeet niet om een gat onderin de pot te boren voor de afwatering. Voor diftar Al eerder heb ik geschreven voorstan der te zijn van diftar: ik scheid mijn af val goed, en ga er dus financieel op vooruit. Ik wil ook niet betalen voor het feit dat anderen hun afval niet scheiden, ik betaal toch ook hun gasre- kening niet! Betalen naar vervuiling is de enige eerlijke weg, dus ik onder steun diftar van harte. Het milieu wint er bij. Alle democratische partijen in Heiloo hebben diftar in hun verkie zingsprogramma staan, want het is een eerlijk en democratisch systeem. En ik begrijp helemaal niets van de mensen die achter de NCPN van Wil lem Gomes en Blanken van het anti- diftarcomité aanhollen. Het door Go- mes' zo geliefde totalitaire Lenin-regi- me in Rusland was goed voor veel el lende, is dat nog, en heeft zich nog nooit was om het milieu bekommerd (Tsjer- nobyl, steenkoolmijnen, C02-uitstoot). Met steun aan het anti-diftarcomité bent u gevaarlijk bezig, want u onder steunt de NCPN van Gomes, die nog steeds links-extremistische, stalinisti sche leuzen roept als 'De politieke strijd moet gericht zijn op de ineenstor ting van de kapitalistenklassen, de ves tiging van de eigen macht, de dictatuur (staat er echt!) van het proletariaat als instrument voor de opbouw van een socialistische maatschappij (zie het NCPN-manifest). Geef mij dan maar een democratie waarin ik wél wat te vertellen heb. Net zoals A. van der Meulen, de oud-voor zitter van Heiloo Houden Zó. Die wist altijd alles beter, en nu weten we waar om. Hij las de stukken nooit. Zo kan ik het ook! M. de Vries Heiloo Tegen diftar Diftar, de vervuiler betaalt. Ik voel me ondertussen behoorlijk in de maling genomen. Ik citeer de gemeentepagina van de Uitkijkpost van 18 oktober jl. 'Het eerlijke van afval wegen is dat u de mogelijkheid krijgt zelf uw afvalkos- ten te beïnvloeden'. Daar begint het al. Natuurlijk hebben burgers dat niet echt zelf in de hand maar daar wil ik het al niet eens meer over hebben. Diftar is in het leven geroepen om het milieu te sparen. Afval per gewicht laten betalen heeft niets met milieu vriendelijkheid te maken. Zwaar afval kan milieuvriendelijk zijn (denk bijv. aan vocht in luiers) en licht afval zeer milieu-onvriendelijk, zoals plastic zak jes (dat broodtrommeltje is dus hele maal niet nodig!) In de toekomst zal het gebeuren dat een milieubewust iemand voor z'n half volle rolemmer veel meer gaat betalen dan z'n buurman met een uitpuilende rolemmer vol met aluminium blikjes, piepschuim en plastic. Illegaal afval dumpen doet het Heiloose supermens natuurlijk niet en afval bij de buren in de emmer gooien is uitgesloten want we blijven allemaal bij onze emmer staan totdat hij wordt geleegd. Dat scheelt een slot en we kunnen meteen zien of de vuilnisman er zelf niet stie kem wat bij gooit én controleren of het wegen wel eerlijk gaat. Wie bewijst mij dat die rekening klopt? Als we de stickers die we van de ge meente krijgen niet op onze emmers plakken, wordt gedreigd dat het huis vuil niet meer opgehaald wordt. Par don, ik heb betaald tot het eind van het jaar en wat te denken van de volksge zondheid als het vuil blijft staan? Is er een wet die mij kan verplichten hier aan mee te werken? De verspreiding van de diftarfolder is mislukt (heeft u er wél een gekregen?) Tienduizend fol ders in kleur is dus duizenden guldens weggegooid en heel wat onnodig afval. Zelf leef ik, zoals de meeste mensen, behoorlijk milieubewust (ik scheid me suf), maar door deze verschrikkelijke betutteling begint mijn goodwill wel wat af te nemen en dat kan toch niet de bedoeling zijn! Mevrouw Wuijster en volgelingen: ontwaak in deze wereld en bezin nu het nog kan. E. Staats Heiloo Galerie 1719 Expositie van schilderijen van Angèle van den Thillart, te zien donderdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en de laatste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur. Kunstuitleen Expositie van foto's van Mans Lenards, te zien donderdag tot en met zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur, donderdag avond van 19.00 tot 21.00 uur en zon dag van 14.00 tot 17.00 uur. Podium Atlantis Tot 28 oktober in het bovencafé een expositie van olieverfschilderijen van Münewer Nurtas. Nederlands Kachelmuseum Van 1 oktober tot 1 april open op zon dag van 12.00 tot 16.00 uur. Toegang f 2,-, MJK en kinderen tot 12 jaar gratis. Bierkade 10, Alkmaar. ALKMAAR - Op zondag 29 oktober, aanvang 14.00 uur, is er weer een poë zie- en muziekprogramma in het Nederlands Kachelmuseum, Bierkade 10 in Alkmaar. Onder de titel 'De dich ter wrijft zich wenend in de handen, op het butagasstel pruttelt erwtensoep', brengt het gezelschap Rhijnvis uit Bergen een speciaal oktoberprogram- ma. Nicoline van Rhijn draagt gedichten voor van verschillende Nederlandse dichters en dichteressen, die allemaal op een of andere manier iets vertellen over de maand oktober. De voordracht wordt begeleid door Cees Swart op gitaar en George Vis op fluit. Zij spelen op de gedichten afgestemde, lichte muziek en zullen ook eigen composi ties ten gehore brengen. In de pauze is een kop zelfgemaakte erwtensoep verkrijgbaar voor f 2,-. De toegang bedraagt f 3,50. Er is een beperkt aantal zitplaatsen. Het Nederlands Kachelmuseum is van 1 oktober tot 1 april geopend op de zondagen van 12.00 tot 16.00 uur. De toegang kost f 2,-, museumjaarkaarten en kinderen tot 12 jaar gratis. Voor optredens en lezingen gelden aparte prijzen. Voor informatie kunt u bellen met 072-5159418 tijdens openingstij den, daarbuiten 072-5192626. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. Woon-Zorgloket Voor aanvragen voor de WVG, huisves ting in een verzorgingshuis, zorgwo- ning, alarmering en warme maaltijden kunt u terecht in het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur, tel. bereikbaar op nummer 5356703. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: W.B. Tewarie, De Sonneveld 76, 1851 WC Heiloo, tel. 5336042. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Servicetaxi Noord-Kennemerland Elke dag beschikbaar van 9.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Bergeonstraat 22, tel. 5340418, open maandag tot en met vrijdag 9.00 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50-plussers. Inlichtingen: secretariaat A.H. Eeken, Termijen 11, 1852 TA Heiloo, tel. 5333154. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. A. Schaap-Kamper (secr.), Rondelaan 46,1851 ZL Heiloo, tel. 5331134 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13,1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.0014.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.0014.00-20.30 Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) elke woensdag open van 14.00 tot 16.30 uur. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Het Zevenhuizen 48-1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072)5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Sportcentrum Het Vennewater bestaat dit jaar 25 jaar! In het najaar zal hier aandacht aan worden besteed door de Volleybalvereniging Effect Heiloo en Basketballvereniging Flashing Heiloo middels een toernooi of een clinic en door de gemeente door een muzikaal festijn op 20 januari 2001 •Zaterdag 18 november 2000 concert! •Vlooienmarkten op zondag 12 november 2000, zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001. Hobbybeurs op zondag 21 januari 2001. Donderdag 26-10-2000 Vrijdag 27-10-2000 Zaterdag 28-10-2000 Zondag 29-10-2000 Maandag 30-10-2000 Dinsdag 31-10-2000 Woensdag 01-11-2000 Donderdag 02-11-2000 Vrijdag 03-11-2000 Zaterdag 04-11-2000 Zondag 05-11-2000 Maandag 06-11-2000 Dinsdag 07-11-2000 Woensdag 08-11-2000 Donderdag 09-11-2000 Vrijdag 10-11-2000 Zaterdag 11-11-2000 Zondag 12-11-2000 Maandag 13-11-2000 Dinsdag 14-11-2000 Woensdag 15-11-2000 De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal 13.30-17.30 zaalvoetbal 10.00-15.00 handbal 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23,00 volleybal 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal 08.45-13.15 volleybal 17.00-20.00 basketball 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15,30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal 17.00-20.00 basketball 20.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 zaalvoetbal 13.00-17.00 basketball 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 1997 62.092

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 8