i Kerkenveiling opnieuw groot succes Is Adverteren in December Feestmaand-bijlage?# 1 (l U T IE auping EASTBORN o/ïsHIC) PRIMAUCHT LIMMEN PRIMAUCHT LIMMEN SS norma PULLMAN Aktief Kreatief in Keukens yip Voor optimaal slaapkomfort Activiteiten Limmen VAKANTIEBEZORGER(STER)/ OF VASTE BEZORGER(STER) gelezen worden lllffr lljpg: lllf! Burgemeester slaat eerste paal RODÏ Rodi Verspreiding bv, Sint feliciteert Kerstman Hp£ Sent u geïnteresseerd en wilt u meer weten over deze bijlage bel' 072-5330175 Vogelshow Akersloot Rabobank Reizenpresentatie Première 'Portret van Limmen' Expositie Meeth Scherphuis in bibliotheek Lezing 'Leren leven met verliezen' Zwemdiploma's 'Interieur ZOMERDIJK KEUKENS SV Vredeburg Stratencompetitie Oranje Wit Handbal Meervogels Zwemdiploma's UITKIJKPOST - 8 NOVEMBER - PAGINA 9 LI MM EN - Afgelopen vrijdag heeft burgemeester E. Huisman de eerste paal geslagen voor de 'Residence Lim- mefbuurt'. Op de plaats waar voorheen het bedrijventerrein van de firma Win der Limmen was gevestigd, zal een nieuw plan worden gerealiseerd, met daarin achttien villa's en twee vrije sec torkavels. De woningen kosten tussen de acht ton en 1,1 miljoen gulden en zijn op een na verkocht. De toekomsti ge bewoners waren aanwezig bij de start van de bouw. Deze villa's, die gebouwd worden door bouwbedrijf Ursem uit Limmen, re fereren aan de bouwstijl uit de dertiger jaren van de vorige (twintigste) eeuw. Deze architectuurstroming werd vooral bekend door de indrukwekkende ont werpen van de Amerikaanse architect Frank Lloyd Wright. De Residence Limmerbuurt zal naar verwachting eind 2001 worden opgeleverd. De Burgerij Donderdag 9 november 20.15 uur: 'Aan gezelligheid ten onder'met Maarten van Roozendaal en Egon Kracht. Kaarten a f 15,- te koop bij "het gemeentehuis. Zaterdag 11 november 20.00 uur: Prinsenbal met muziek van Eindeloos. Gemeentehuis Limmen Expositie van landschapsfoto's van Cees Beentjes. Te zien op werkdagen, behalve op vrijdagmiddag. Gemaal 1879 Elke eerste zondag van de maand van 13.30 tot 16.30 uur is het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot in werking te bezichtigen. Tevens expositie over wa termolens, gemalen en archeologische vondsten. Charmante jongedames assisteren veilingmeester Kees Kr o one. Fotostudio Star field) LIMMEN - De veiling voor jeugd en kerk in Limmen afgelopen vrijdag is een overweldigend succes geworden. Het eindresultaat bedroeg maar liefst 60.000 gulden. De veiling zelf bracht 57.000 guldens in het laatje.Toen pastor Johan Oiling ropd de klok van 02.00 uur zelf de laatste kavels veilde, kon hij direct daarna, zichtbaar blij gestemd, dit resultaat bekend maken. Vanaf de eerste kavels liep het ge smeerd en de veilingmeesters konden met veel plezier en een gezellige kwinkslag hun werk in een rap tempo doen. Uitschieters waren dinerbonnen en Ierse en West-friese feestavonden. Het initiatief van een zestal jonge Limmer ondernemers om door het schenken van twaalf dinerbonnen voor twee personen de verlichting van klok, wijzerplaten en krui^ van de kerk te herstellen, werd 'geweldig door het publiek gewaardeerd en de diners gin gen voor prijzen tussen de 400 en 500 gulden per stel grif van de hand. Tussen de kavels door was er een gezel lig rad van avontuur met leuke prijzen. Dit bracht samen met overige giften ook 3.000 gulden op. Als altijd werden beste prijzen betaald voor taarten, ger ookte paling, wijn en dergelijke. De paaskaars inclusief houten standaard ging voor ruim 800 gulden weg. Een gezellige avond en een kooplustig publiek stonden borg voor dit succes, en dat alles tot vreugde van jeugd en kerk, waaraan de opbrengst besteed wordt. De jeugd van tennisvereniging Limmen zorgde dit jaar voor opsteken en wegbrengen van de kavels, alsmede de loterij. v«ripr«lding bv Onze vaste bezorgers gaan met vakantie. Wil jij deze vervangen? Meld je dan aan als Voor het verspreiden van de Uitkijkpost op woensdag. Bel nu 0226-331020 Rodi Verspreiding bv of vul onderstaande bon in en stuur hem op. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Tel.nr.: Ga zelf op vakantie van: Leeftijd: .t/m i i Antwoordnummer 1328, 1700 WN Broek op Langedijk i (Postzegel niet nodig) Wil ook in aanmerking komen voor een vaste wijk ja nee CO r— "=3 ra jbz ro Keuze uit duizenden lampen Inbouwspots - postbussen Exclusieve verkoop topmerken 30 jaar uw vertrouwen waard (Fam. Dijkstra) Bezorgen-montage géén probleem Buitenlampen - kleinmeubelen Rijksweg 43 - tel. 072 5055747 40 eigen parkeerplaatsen - vrijdagavond koopavond De eerste zomer van het nieuwe millennium is alweer een poosje voorbij; inmiddels is het volop herfst geworden en dat betekent dat de winter trappelend van ongeduld voor de deur staat. De Uitkijkpost heeft december uitgeroepen tot Feestmaand, en wil dat onderstrepen met een gezellige, feestelijke winterbijlage. Deze December Feestmaand-bijlage zal verschij nen op weekendformaat, met op elke pagina een door ons te bepalen steunkleur. Naast advertenties is er ruimte gereserveerd voor redactionele bijdragen, actuele nieuwtjes en wetenswaardigheden die aansluiten bij het thema van deze extra editie van de Uitkijkpost. Feestelijke kleding, lekker (uit) eten, fraaie decora ties voor de woning, leuke cadeautjes voor familie en vrienden, uitgaanstips, alles is mogelijk. Een December Feestmaand-bijlage die maakt datje er echt zin in krijgt, in de komende feestdagen. Deze feestmaand-editie wordt in de Uitkijkpost van 29 november in een oplage van 20.000 exemplaren verspreid in de gemeen ten Heiloo, Akersloot, Limmen en Egmond. Diezelfde dag wordt de bijlage tevens bezorgd in Alkmaar-Zuid (8200 ex). Op zondag 3 december tenslotte valt deze winterbij lage in de bus in Castricum en Bakkum (9200 ex). 'dée&kbètt feeéémaand Drukke feestmaand in winkelcentra g°» ~a wedstrijd prijzen AKERSLOOT - In sporthal De Lelie aan de Rembrandtsingel wordt ko mend weekeinde door vogelvereniging Pracht en Praal een vogeltentoonstel ling georganiseerd. Naast de weer in vele kleuren aanwezige kanaries zijn er dit jaar zeer veel tropensoorten en gro te en kleine parkieten te bewonderen. Evenals andere jaren wordt er weer een fraai geheel van gemaakt, met een voederstand van de firma Ranzijn, een tombola en een verkoopafdeling. De vogels zijn te bewonderen op vrij dag en zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur en op zondag van 10.00 tot 17.00 uur. CASTRICUM - Op-dinsdagavond 14 november houdt Rabobank Reizen een informatieve avond over vakantiemo gelijkheden in het Caribisch gebied. Een streek met zon en zee en uitgele zen mogelijkheden voor een gevarieer de vakantie. Onder het motto""Een tro pische Caribische verrassing' wordt u meegevoerd naar landen als Mexico, Puerto Rico, Jamaica, de Dominicaanse Republiek en naar Florida in de Ver enigde Staten. De avond wordt georga niseerd in samenwerking met Arke Reizen. De bijeenkomst wordt gehouden in de bank aan de Dorpsstraat 62 in Castri cum. De aanvang is 20.00 uur. Wie inte resse heeft kan een toegangsbewijs afhalen op een van de Rabokantoren in Heiloo, Limmen, Akersloot of Cas tricum. Voor informatie kunt u bellen met 0251-662500. LIMMEN - Komende vrijdag gaat in cultureel centrum Vredeburg, in bijzijn van tal van genodigden, de film 'Portret van Limmen' in première. De film, die gemaakt is door Z Producties uit Uit geest, schetst een beeld van het dorp Limmen. De nadruk 4igt daarbij vooral op de saamhorigheid van de dorpelin gen. Daarbij is gedurende een lange periode een groot aantal activiteiten gefilmd, zoals de Bloemendagen, het carnaval, de kermis en het stratentoer- nooi. Uitgenodigd voor deze première zijn onder anderen de mensen die in deze film geportretteerd zijn en het gemeen tebestuur van Limmen. Limmers die deze film willen zien, zullen moeten wachten tot 18 november. Vanaf die datum is de video, die 40 minuten duurt, te koop bij het gemeentehuis a f35,-. AKERSLOOT - In november en de cember exposeert Meeth Scherphuis uit Schoorl in de bibliotheek van Aker sloot. Scherphuis begon met aquarelle ren bij Nadine Slot en olieverfschilde ren bij Mary Koekenbier, volgde een opleiding tekenen en schilderen onder leiding van Ineke Bik en werd een gedreven schilderes van abstract werk. Inhoudelijk geeft Scherphuis via haar werk emoties prijs. Het is echt.er alsof er van binnenuit'tegen een kast vol emoties wordt gedrukt en dat de deur ervan op een kier blijft steken. Zo loert overal die dubbele bodem, zorgend voorgevoelens van compassie en beklemming. CASTRICUM - Op zondag 12 novem ber organiseert de Castricumse uit vaartvereniging De Laatste Eer een lezing van Marieke de Bruijn over rouw- en verliesverwerking. De lezing wordt gehouden in de Maranathakerk, hoek Prinses Beatrixstraat/Kleibroek te Castricum. Het programma begint om 14.00 uur en duurt tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Marieke de Bruijn is psychodramathe rapeute in rouw- en verliesverwerking, docente Verlieskunde en auteur van het boek "Leren leven met verliezen'. In het eerste uur van haar lezing vertelt zij over de processen van rouwverwer king. Vooratgaand aan de lezing en tijdens de pauze kunt u kennismaken met Lia Groot uit Limmen, uitvaartbegeleidster voor De Laatste Eer, en een aantal commerciële bedrijven die zich bezig houden met uitvaartverzorging. HEILOO - Afgelopen zaterdag is er in zwembad 't Vennewater weer afge zwommen voor de onderstaande zwemdiploma's. A-diploma: Daniël Bakker, Timpe Tekelenburg, Carlijn Blom, Julia Hak- kenbroek, Jessica Terol, Steyn van Buuren, Bram van Veen, Suzan Ad miraal, Wietske de Waard, Joost Heit- brink, Eline de Lange, Mark Kooyman, Max Louter, Sanne Noordman, Boy Westerhof, Kim Nap en Joep Brouwer. B-diploma: Michelle Nederveen, Jeffrey Bos, Daan Hopman, Niek Ruis en Joyce Klos. C-diploma: Tessa Klaas- sen, Isabella Kelder en Shannon Vlaar. ,on- en ^comfoA Kerkweg 1 - 1906 AT Limmen - Telefoon: (072) 505 14 54 ■•t«r kun j# nlat llgfan SLAAPSYSTEMEN Rijksweg 35-37 Limmen 072 505 38 38 Vrijdag koopavond erkend keuken specialist LIMMEN - Vrijdag 3 november speel de schaakvereniging Vredeburg de zevende ronde van de interne competi tie. G. Hafkamp liet zich niet impone ren door de 100 procent score van K. Kramer en ontwikkelde een gevaarlij ke aanval op de lange rokadevleugel. Kramer zag geen verdediging meer tegen de vele dreigingen en gaf terecht op. J. Admiraal wikkelde met twee plu spionnen af naar een gunstig eindspel maar onderschatte de veerkracht van R. v.d. Storm die een pion terugwon en met eeuwig schaak remise afdwong. D. Schut profiteerde van het passieve spel van H. Ebels en zette de partij langzaam maar zeker naar zijn hand. B. Stolp hervond zijn kracht na enige matige partijen en drukte J. Limmen langzaam van het bord. J. Levering en P. Zwart vochten een mooie strijd uit waarij het diepere schaakinzicht van Levering de doorslag gaf. P. v.d. Heijdt zag scherp dat zijn koning veilig genoeg stond om aan de andere kant van het bord een mataanval met dame en toren uit te voeren tegen de wanhopige spartelende koning van G. de Graaf. J. de Graaf wees M. Kops op het nutteloze van zijn aanval en bood remise aan in een volkomen gelijke stelling. In groep B wonnen alle koplo pers waarbij D. Keizer zijn eerste plaats behield, op de voet gevolgd door B. Blekemolen en S. Sofan. De uitslagen: Groep A: K. Kramer - G. Hafkamp 0-1, J. Admiraal - R. v.d. Storm remise, H. Ebels - D. Schut 0-1, J. Limmen - B. Stolp 0-1, P. Zwart - J. Levering'-0-1, R. Rommel - E. Stolp remise, G. De Graaf - P. v.d. Heijdt 0-1, J. de Graaf - M. Kos remise, K. Aafjes - N. Pepping 1 -0, H. Levering - K. Keijzer 1-0, D. Aafjes - R. Termes 1-0, M. Wester - G. PouwJ)-l, H. de Hoog - T. Al 0-1T. Admiraal - E. van Duin 0-1 Groep B: T. Witkamp - D. Keijzer 0-1, E. Mooij - B. Blekemolen 0-1, J. Valkering - S. Sofan 0-1, B. Schijf - M. Tijm 0-1I. Mooij - M. van Rees 0-1J. Duin - M. Mooij 1-0, N. van Leen - W. van Leen 1-0, T. Castelein - K. van Leeuwen 1-0, M. Koot - V. Kaandorp 0- LIMMEN - In de stratencompetitie van volleybalvereniging Oranje Wit ston den deze week een aantal aantrekkelij ke Wedstrijden op het programma. Wa ren het voor Zomer^choon op de eerste speelavond nog makkelijke wedstrij den, ditmaal waren de tegenstanders van een zwaarder kaliber. De Laat bloeiers met een gewijzigde bezetting, maar zeker niet zwakker dan vorig jaar, is een tegenstander waar dit seizoen terdege rekening mee gehouden moet worden. Het werd dan ook een boeien de partij, waar uiteindelijk Zomer- schoon door de klok werd gered en de winst naar zich toetrok, 2-0. Ook tegen de Schoolweg was het een levendige partij, waarin beide teams aan elkaar gewaagd waren. De eerste set werd een nipte overwinning voor de Schoolweg (26-24) maar de tweede, door de klok afgebroken, was voor Zomerschoon (15-20). De Wiekenders, een ervaren team maar op belissende momenten onzeker, had tegen The Old-Generation een puntje zeker ver diend. Maar op het eind van de tweede set ging de winst toch weer naar de tegenstander, 2-0 voor The Old- Generation. Tegen 7 Bier 1 Cola werd wel de vol le winst behaald. Belletje Genoeg deed ook goede zaken door winst op Bartigon en een gelijkspel tegqn BN All Stars. Door dit resultaat gaan zij sa men met Zomerschoon aan de leiding in deze voorronde. Overige uitslagen: De Laatbloeiers - Blue Wonder 1-1, Bartigon - The Old - Generation 0 -2, 7 Bier 1 Cola - Schoolweg 0-2. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Meervogels verloren van DOS met 12-21. Na vier wedstrijden waren beide teams nog puntloos en waren de ver wachtingen hoog gespannen. De grote vraag was: zal het Meervogels nu luk ken de punten te pakken"en van die gehate onderste plaats af te komen? Helaas bleet Meervogels na een flinke nederlaag nog puntloos en is de ver wachting dat het een moeilijk zaalsei zoen gaat worden. De eerste vijf minu ten waren ook de leukste: 3-0 voor Meervogels. Daarna nam DOS het ini tiatief en kon vooral heel makkelijk uit de tweedelijn scoren. Daarna werd er door Meervogels zwak verdedigd en werd de ruststand 6-12. De tweede helft gaf een zelfde beeld: een Meervogels- team dat matig speelde, soms onterecht door de arbiters werd teruggefloten maar terecht verloor en na vïjf wed strijden alleen de rode lantaarn moet dragen. ue heren senioren 1 van Meervogels versloegen Celeritas met 24-20. Een sterke start van Ron Out, die in de beginfase een hattrick scoorde en in de zevende minuut 3-1. Het sterke wapen van Celeritas waren de tweedelijn- schutters. Dit was bekend en menig schot werd dan ook door Meervogels geblokt. In de achttiende minuut had Meervogels een 9-4 voorsprong, maar ondanks een hattrick van Jacco Kers- sens en een score van Cees Brandjes vanaf de cirkel wist Celeritas de ach terstand te verkleinen. Ruststand was 12-9. Door het betere spel van Meervogels bleven zij steeds aan de goede kant van de score. Doelman Sander Verduin stopte op de juiste momenten strafwor- pen en zelfs in ondertal scoorde Meervogels tweemaal. Celeritas liet ook menige kans onbenut. In de slotmi nuten werd de strijd grimmiger, maar het goedleidende scheidsrechtersduo hield het touwtje strak, hetgeen resul teerde in een verdiende overwinning voor de Akersloters. HEILOO - De volgende leerlingen van zwembad Loos hebben onlangs hun A- en B-diploma gehaald. A-"diploma: Kasper Bakhuys, Fie Luijten, Coen Bakker, Tes Apeldoorn, Lana Donse, Tim Wesselink, Heieen Blok, Paula Hoebe, Bart Molenaar, Emmely Schou ten en Wessel Krom. B-diploma: Sander Admiraal, Marlijn Apeldoorn, Vita Baars, Maaike van Bergelijk, Claire den Boer, Beatrijs Brinkhorst, Marije Brinkhorst, Rosalie v.d. Burgt, Miranda Corts, Manouk Groot, Jasper Henselmans, Dennis Houtenbos, Raoul Kesnar, Tim Knegt, Ikina Kramer, Tristan Kuiper, Thïjs Lesterhuis, Romy Lub, Ruben Neefjes, Mariska Nieuwland, Sam Rooker,Alisa Schurink, Kevin van Velzen, Joyce van Weering, Aime Wijffels, Philip Kruit hof, Aouk Apeldoorn, Nikki van Reems. Op 29 november verschijnt de December Feestmaand bijlage van de Uitkijkpost Tips over activiteiten in december exposities voorstellingen, kerstmarkten etc.) m ons verspreidingsgebied zijn welkom bij de redactie, SV^- 072-5330175. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren, uitsluitend voor spoed gevallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkge- bouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag,'7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De C-ameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij" Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331"Alkmaar, tel. 072-56%)050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen tel. 5051670. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 8.30 tot 9.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bellen. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053"793.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 9