lujMkzï Nieuwe leden Scouting STEPHE e. e diensten Als de liefde 29,90 Dierenbescherming DEUTEKOM Voorlichtingscanipagne minimabeleid 10.000-ste bezoeker Beestenboetje Lezing Katja Staartjes Zwemdiploma's Ypedisco Don Kosaken Chor Russland in Grote Kerk Opbrengst Roemenië-actie Gevonden voorwerpen Homeopatische Praktijk Heiloo Als de liefde door Toon Hermans CD van de week: Over leven en schrijven van Stephen King Winkelhof H Loo 53 Tel. 5335535 Boek van de week: Over leven en schrijven Nieuw naam Moeder Godskerk Extraatje voor minima Twee auto's gestolen PvdA houdt discussie over vervoer GroenLinks vergadert Inbraken in regio Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje I UITKIJKPOST - 22 NOVEMBER - PAGINA 2 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil en C.W. Wille- boordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar on der tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Nacht- en weekenddienst tot 24 no vember apotheek Sibilo; van 24 novem- bre tot 1 december apotheek De Een hoorn, Koelmalaan 14-18, Alkmaar, tel. 5401125. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-1-9.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Behan deling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - De gemeente Heiloo heeft een aantal wijzigingen aangebracht in het minimabeleid, die vanaf januari 2001 ingevoerd wordén. Om de inwo ners van Heiloo hiervan op de hoogte te stellen, zet de gemeente een voor lichtingscampagne in gang. Eén van de veranderingen in het mini mabeleid is het vereenvoudigen van de aanvraagprocedure. Het is straks niet meer nodig voor elke voorziening een aparte aanvraag in te dienen. Met in gang van 2001 kunnen belanghebben den volstaan met één aanvraagformu lier waarop bijna alle voorzieningen aangevraagd kunnen worden. Een uit zondering hierop vormen bijzondere bijstand en de vergoeding voor woon lasten. Ook vindt er een uitbreiding van de voorzieningen en een uitbreiding van de doelgroep plaats. Zo kunnen nu ook ouders van leerplichtige kinderen van 5 tot en met 17 jaar een aanvraag doen voor een vergoeding als tegemoetko ming in de te maken kosten. Voorheen gold dit alleen voor ouders van kinde ren van 12 tot en met 17 jaar. Een andere belangrijke verandering in het minimabeleid is dat een vermogen stoets zal worden ingevoerd. Dat bete kent dat mensen mét een eigen vermo gen (in roerende en/of onrperende goe deren) boven de f 10.000,- (éénper soonshuishouden) of boven f 20.000,- (meerpersoonshuishouden) niet meer in aanmerking komen voor voorzienin gen van het minimabeleid. Binnenkort verschijnt er een nieuwe folder over alle wijzigingen. Deze is verkrijgbaar in het gemeentehuis en op verschillende plekken in Heiloo, zoals de bibliotheek en de wachtkamers van huisartsen. Daarnaast komen op diver se locaties in Heiloo posters te hangen. Klanten van de afdeling Welzijn ont vangen een persoonlijke brief. HEILOO - Wethouder Anne-Marie Worm-de Moei verwelkomt woensdag 22 november rond 15.30 uur de tiendui zendste bezoeker van het Beestenboet je van het afgelopen seizoen. Het Bees tenboetje heeft ook dit seizoen veel belangstelling gekregen. Veel inwoners van Heiloo hebben zichzelf en de die ren van het Beestenboetje een plezie rige middag bezorgd. Op woensdag 22 november verwacht het Beestenboetje de tienduizendste bezoeker en Worm- de Moei zal aanwezig zijn om deze een presentje te overhandigen. Omdat de winter weer voor de deur staat, is het meteen óok de laatste dag van het seizoen waarop het Bees tenboetje geopend is en de kinderen met de dieren kunnen knuffelen (van 13.00 tot 16.00 uur). Het Beestenboetje opent haar deuren weer in het volgend voorjaar. G.E. VAN BRUGGEN, huisarts A.L. DUIJVESTIJN, huisarts GEEN PRAKTIJK 30 november t/m 17 december HEILOO - Met slechts vijfjaar klimer- varing wist Katja Staartjes uit Alkmaar de top te bereiken van de hoogste berg op aarde, de Mount Everest. Zij was daarmee de eerste Nederlandse vrouw die deze sportieve prestatie geleverd heeft. Op zaterdagavond 25 november zal Staartjes voor het Nivon Heiloo aan de hand van haar dia's iets vertellen over haar ervaringen en belevenissen tijdens deze zwarte tocht. De eisen die dat stelt, de mentaliteit die een klim mer moet bezitten, de gevoelens tijdens de klim en de afdaling die vaak nog las tiger is, de confrontatie met de dood; dit alles komt tijdens haar boeiende ver haal aan de orde. De lezing wordt gegeven in het Open Huis, en begint om 20.00 uur. Een kaartje kost Nivonleden f 6,-, anderen betalen f 9,-, jeugd f 4,-. Opgeven kan bij Joop Koorn (072-5334001of Reina Mulder (072-5333127). Kaarten die nog over zijn worden aan de zaal verkochj. Katja Staartjes heeft het verslag van haar tocht te boek gesteld. De titel luidt 'Hoog Spel' en het is na de lezing ver krijgbaar. Ook de bibliotheek zorgt voor een collectie boeken die ter plaat se kunnen worden bekeken en gereser veerd. HEILOO - Bij zwembad Loos zijn de volgende leerlingen geslaagd. Snor keldiploma A: Jan Erik Guit, Maaike Jansen, Irene Klaver, Marin Verschure. Snorkeldiploma B: Rudy Haring huizen, Nicky Jansen, Roeland Kegel, Mike de Lange. Snorkeldiploma C: Carlijn Frugte, Jette Frugte, Johan Haringhuizen, Paul Kroon, Rick Stam mes, Barry de Vries, Lesley de Winter, Shireen de Winter. 0e redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te-plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■1 Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie'stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. GoldenTulip Hotel Vrijdag 24 en zaterdag 25 november NK biljarten voor verstandelijk gehan dicapten. Toegang gratis, voor info tel. 0226-320654. Bibliotheek Tot 7 december in de afdeling voor vol wassenen tentoonstelling 'New Age'. Het Trefpunt Tot 2 december expositie van penteke ningen en aquarellen van Bart van Dam en Marian van Dam-Keijzer. Open Huis Tot 4 december expositie van schilde rijen en keramiek van Els Schutte. Schaap en De Jong Tot en met november expositie van diverse technieken van de Groep van 7. Te zien in de dierenartsenpraktijk aan de Commandeurslaan 1. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 üur. Atelier TP Atelier op Termijen 189, wisselende exposities, open elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Casa Design Expositie van schilderijen van Iwan de Groot. Het Alternatief Tot en met november foto-expositie van Loretta Bart-Tulfer, De Stuifbergen 6. Atelier Marijke Dekker Aan de Westerweg 22 is op zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur geopend her keramiekatelier Marijke Dekker. Verkennersleider Daniel Boekei speldt bij Louise Cochrane de officiële versierselen op. HEILOO - Bij Scouting Victorie in het Heilooërbos was het zaterdag een enorme drukte. Onder toeziend oog van het scoutingbestuur, de scoutinglei- ding, de ouders en alle jongens en meis jes van de verkenners, werden de nieu we leden toegelaten tot de verkenners- groep. Maar dat gaat natuurlijk niet zo maar. Een aantal leden had zich nieuw aange meld. Anderen waren al jaren lid van Victorie en wel bij de welpen in de leef tijdsgroep van 7 tot 11 jaar. Maar er komt een tijd dat je toe bent aan nieu we uitdagingen en dan wil je de wereld verder verkennen. Uiteraard leg je bij de toelating een speelse proeve van bekwaamheid af. Dit wordt op een ludieke wijze getest met allerlei grappige proeven, zoals klimmen, rennen etc. en in scoutingjar- gon heet dat 'overvliegen'. Maar wat nog veel belangrijker is: je moet er ook aan toe zijn. Alle jongens en meisjes hadden de voorbereidingen - zoals elk jaar natuurlijk - goed doorstaan. En nadat ze in de groepen verkenners al een tijdje hadden meegedraaid, werden ze zaterdag 18 november officieel geïn stalleerd. Alle jongens en meisjes beloofden dat ze een goede scout zullen zijn en ieder een te helpen waar ze kunnen. Daarna kregen ze het zeeblauwe shirt, waarop de nodige emblemen werden gespeld door de verkennersleiding. Alle jongens en meisjes werden daarna gefeliciteerd met deze nieuwe stap op de weg naar een nieuwe uitdaging. Dit gebeurt bij scouting met de linkerhand, ALKMAAR - Het Don Kosaken Chor Russland is op tournee en treedt zater dag 6 januari op in de Grote Sint Laurenskerk te Alkmaar. De aanvang is 20.(X) uur. Een toegangskaartje kost f 42,50 (CJP, 65-plus, St. Vrienden beta len f35,-). HEILOO - Afgelopen zaterdag was er bij Albert Heijn in Heiloo een winkel actie voor de gezinnen in Roemenië. De reactie van de mensen was overwel digend, aldus de organisatie. Op 22 de cember gaat een transport naar Roe menië om het voedsel bij de gezinnen te brengen. De bedoeling is zo'n tachtig gezinnen te bezoeken. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Langharige poes, zwartgrijs cypers, 4 jr. Dusseldorperweg, Limmen. Donkercypers poesje met rood, zwarte vlek op de neus, witte sokjes, Wester weg Schuine Hondsbosschelaan, Hei loo. Cyperse poes, zwarte vlooienband, oor tatoeage S, De Blinkenlaan, Heilóo. Zwarte gec. kater met klein wit befje, tat. nummer YX 1226, 6 jr. Kapellaan, Limmen. Gevonden Grijscyperse poes, wit tussen de voor poten, blond kinnetje, Uitgeesterweg, Limmen. Jong zwart katertje, wit befje, Kapel laan, Limmen. Goed tehuis Goed tehuis gezocht voor een lieve grijze gec. kater van ca. 10 jr. die graag naar buiten gaat, en een rustig plekje zonder andere dieren voor een schild padpoes van 3 jr. De Dierenbeschermingskalender 2000 is verkrijgbaar bij I. de Rover, Rechte Hondsbosschelaan 4, Heiloo. een eigen code waarmee je de bewuste handdruk nog eens extra benadrukt. Zeilen, zeilen en nog eens... Bij Victorie gaat het bij de oudere groe pen voornamelijk om zeilen, zeilen en nog eens zeilen. In de zomer beschikt Victorie over een flinke boerderij met kampeerterreinen en zes zeilboten in een eigen jachthaven bij het Uitgees- termeer. Hier halen de jongelui de noodzakelijke zeildiploma's en beleven gezamenlijk hun plezier aan alles wat met scouting en zeilen te maken heeft. In de winter onderhouden ze de zeilbo ten en volgen theoriecursussen. Voor alle deze activiteiten heeft Victorie een prachtig gebouw in het Heilooërbos staan. Ook de jongere groepen verblij ven hier voor hun scouting-activiteiten. Wilt u meer weten over Scouting Victorie, dan kunt u terecht bij de lei ding: Miriam Terlien 072-5321211 (Be vers 5-7 jaar), Werner Beentjes 072- 5052572 (Welpen 7-11 jaar) >en bij Daniel Boekei 072-5336722 (Verken ners 11-15 jaar). Hoewel alle groepen nagenoeg vol zitten, is er soms een tus sentijdse plaatsing mogelijk. U kunt ook gebruik maken van de wachtlijst. Neem daarvoor contact op met het se cretariaat: Joke Terlien 072-5321211 HEILOO - Aanstaande zaterdag is er weer Ypedisco in wijkcentrum De Ypsalon aan De Hucht. Alle kinderen vanaf groep 3 tot en met groep 8 zijn weer welkom van 19.00 tot 20.30 uur. De entree en de consumpties zijn f 1,-. Voor verdere informatie kun je bellen met Paola van Dijk, 072-5338297. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het politiebureau in Heiloo als gevonden opgegeven: ovalen leesbril met rood montuur in koker, leesbril metaalkleurig, leesbril groen montuur, leesbril rood gevlekt montuur, zes sleu tels aan hanger golfbal, twee waarde bonnen, zilverkleurig dameshorloge, huissleutel aan groen label. In Limmen zijn dat: donkerblauwe ba byschoen, bruine herenportemonnee met inhoud, donkerblauwe sporttas met zwemkleding. HEILOO - Sinds 1 november is klas siek homeopaat Anita Brink uit Heiloo verder gegaan met haar praktijk onder de naam Homeopatische Praktijk Hei loo, gevestigd aan de Bosanemoon 6 in Heiloo. Homeopathie is een geneeswijze die werd ontwikkeld door de arts dr. Sa muel Hahnemann (1755-1843) uit Duitsland. De therapie is erop gericht het zelfgenezend vermogen van een mens te versterken. Voor een behande ling betekent dit dat er vérder wordt gekeken dan naar uw lichamelijke klachten alleen. Gekeken wordt er naar de mens in zijn totaliteit. U kunt rechtstreeks een afspraak voor behandeling maken, zonder tussen komst van bijvoorbeeld een huisarts. Een verwijzing is niet nodig. De con- sultprijzen worden in de meeste geval len voor het grootste gedeelte vergoed door de zorgverzekeraars. Voor infor matie hierover kunt u bij de praktijk terecht en eventueel door het bezoeken van de website: www.homeopatische- praktijk-heiloo.nl. Brink is aangesloten bij de Nederland se Vereniging Klassiek Homeopaten, de beroepsvereniging van klassiek ho meopaten in Nederland. Het is door deze aansluiting dat de zorgverzeke raars ook de consultprijzen gedeeltelijk Vergoeden. Verder wordt zij door deze vereniging gecontroleerd voor wat betreft haar kundigheid, de praktij kruimte en de praktijkvoering, de jaar lijkse verplichte bijscholingen en de gevraagde tarieven. Heeft een cliënt vragen en/of klachten dan kan men zich ook altijd tot deze vereniging wenden. Voor vragen en/of maken van afspra ken is de praktijk bereikbaar op num mer 072-5334353. Toon Hermans De cd van deze week is een heel bij zondere, en wel Als de liefde van nie mand minder dan Toon Hermans. 'Tot zijn laatste dag hield Toon Hermans van het leven en van de mensen. Aan de liedjes die op deze cd staan, heeft Toon letterlijk tot de laatste dag van zijn leven gewerkt. Met hart en ziel. Met een eindeloze liefde voor de men sen. Voor zijn mensen, zijn publiek.' Deze woorden zijn afkomstig van Her man van Hove. Deze postuum uitge brachte cd noemt hij Toons 'laatste en mooiste geschenk aan zijn grote liefde, de mensen, zijn publiek'. Opgenomen zijn een dertiental gevoelige liedjes van deze onvergetelijke cabaretier. Enkele titels zijn 'Ratata', 'Paraplu, parachute, parasol', 'Zaltbommel' en 'Kom we gaan naar bed'. Na het overlijden van Toon Hermans werd door zijn erfgenamen besloten tot de oprichting van een Stichting Toon Hermans. Doel van deze stichting is het bewaren en beheren van het artistieke erfgoed van Toon Hermans in zjn geest en het bevorderen van de ideeën waar hij voor stond. In het bestuur van deze stichting zete len namens de familie Maurice en Gaby Hermans. Voorzitter is Herman van Hove, vriend van Toon Hermans en zijn laatste manager. Mooie luisterliedjes van Toon Hermans Hoe slaagt Stephen King er telkens weer in zijn lezers aan zich te binden en hen te verrassen? En wat voor leven leidt de Meester van de Horror zelf? Het boek van deze week, Over leven en schrijvenbegint met een boeiende blik achter de schermen van Kings jeugd. Griezelig vroeg begint hij al met schrij ven. Zijn puberjaren en studietijd ver lopen niet zonder duistere wolken. Carrie betekent zijn doorbraak, maar daarna volgen moeilijke jaren waarin succes en stress hem achtervolgèn en drank een uitvlucht lijkt te bieden. Eerlijk en openhartig vertelt King ook over het auto-ongeluk dat hem in 1999 bijna het leven kostte en hoe hij er weer bovenop kwam door zijn onweer staanbare drang tot schrijven. Bestsellerauteur Stephen King laat te vens zijn licht schijnen over het belang rijkste wapen van een schrijver: de vlijmscherpe pen die een auteur altijd in de aanslag moet hebben. Over leven en schrijven is een bijzonder boek, een boek met een fikse dosis macabere humor; briljant van opzet en een bron van inspiratie voor lezers en schrijvers. OO van Stephen King voor Heerenweg 67-89,1851 KL Htftoo naast Winkel t too, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel HEILOO - Nu heet ze nog de Moeder Godskerk, maar als straks de Samen op Weg kerken (Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk) er hun definitie ve onderkomen hebben gevonden, moet de kerk ook een nieuwe naam krijgen. Een speciaal daartoe ingestel de commissie kreeg 22 namen aange reikt, waaruit drie namen gekozen zijn. De voorgestelde namen zijn de Imma- nuelkerk, de Ontrrioetingskerk en de Ter Coulsterkerk. Het is nu aan de leden van de beide gemeentes om de definitieve naam te kiezen. Nog tot en met 30 november kunnen zij hun stem uitbrengen. HEILOO - Enige jaren geleden zijn de Hervormde en Gereformeerde diaco nieën samen met de Parochiële Cha- ritas Instelling te Heiloo begonnen met een extraatje te geven met de kerst voor mensen die twee jaar of langer in de bijstand zaten. Dit initiatief is nu door de gemeentelijke sociale dienst in een veel breder verband overgenomen. Niet alleen zij die een bijstandsuitke ring hebben, maar al diegenen die een minimum inkomen hebben, komen hiervoor in aanmerking. Dus heeft u alleen een AOW-pensioen of krijgt u een minimum uitkering van de WAO of heeft u anderszins een minimum inko men en is dat bruto per maand niet hoger dan f 1.538,- voor alleenstaanden en f 2.098,40 voor echtparen en f 2.027,- voor een onvolledig gezin, dan kunt u aanspraak maken op een extraatje met de kerst van f 100,- netto voor alleen staanden en f200,- netto voor meerper- soonshuishoudens. Om hiervoor in aanmerking te komen kunt u zich melden bij de gemeentelij ke sociale dienst. HEILOO - Afglopen weekeinde is in de nacht van zaterdag op zondag vanaf de Bosanemoon een blauwe Ford Escort gestolen. De auto heeft het ken teken DJ-ZV-19. Vanaf De Kandelaar is een groene Mitsubishi met het kente ken VB-JT-16 gestolen. HEILOO - De afdelingsbesturen van de Partij van de Arbeid in Noord- Kennemerland organiseren gezamen lijk een bijeenkomst over het regionaal openbaar vervoer. PvdA-statenlid Ma- rinus de Jong zal aan deze avond zijn medewerking verlenen. Met name wor den ook niet-leden van de partij uitge nodigd om over dit onderwerp mee te discussiëren. De PvdA-statenfractie heeft kort gele den een lijvige nota uitgebracht, waarin het regionale stelsel van het openbaar vervoer wordt uitgewerkt. Kernpunten zijn: de provincie dient een samenhan gend vervoerstelsel op te zetten, initia tieven te nemen, projecten uit te voe ren en waar nodig voor financiering zorg te dragen. De avond wordt gehouden op 29 november in het Trefpunt Heiloo. De aanvang is om 20.00 uur en de entree is gratis. De nota is op te vragen bij de fractiemedewerkster Stans van Egmond, telefoon 023-51442389 en via pvda@noord-holland.nl. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind, m.m.v. de Cantorij. Gereformeerde Kerk Zondag 10.00 uur: ds. A. Boezewinkel. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Rooms-katholieke kerkdiensten Moeder Godskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Die Schaeckelsinghers, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger pastor H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur, grote kapel: dienst van schrift en tafel, m.m.v. de Schola, voorganger pastor M. Braamse. OL Vrouw ter Nóód Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en' donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor R. Visser. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met ge mengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9,30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kin- derdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op maandag 27 november vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het ge meentehuis, oude ingang. Belangstel lenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@yahoo.com. HEILOO/EGMOND - Het afgelopen weekeinde is in vier woningen in Eg mond en in twee in Heiloo ingebroken. In Egmond werden huizen aan de Blankenberg, Herenweg, Huisweid en de Lamoraalweg door het dievengilde bezocht. In Heiloo werd in woningen aan De Kandelaar en De Omloop inge broken. Buitgemaakt werden geld, fiet sen, een telefoon, een videorecorder en sieraden. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag 20 januari 2001 een optreden van het Volendams Opera Koor, Heilooër Salon Orkest en Spijkergoed in verband met het 25 jarig bestaan van Sportcentrum Het Vennewater. Vlooienmarkten op zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001. Hobbybeurs op zondag 21 januari 2001. Woensdag 22-11-2000 13.00-17.00 school basketball 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Donderdag 23-11-2000 14.00-15.30 sportinstuif 18 00-19.00 vrij 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal Vrijdag 24-11-2000 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 25-11-2000 15.30-16.30 volleybal 17.00-20.00 basketball Zondag 26-11-2000 10.00-15.00 handbal Maandag 27-11-2000 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 28-11-2000 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 29-11-2000 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Donderdag 30-11-2000 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Vrijdag 01-12-2000 08.30-12 15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 02-12-2000 12.30-17.30 zaalvoetbal 18.30-20.00 basketball Zondag 03-12-2000 14.00-17.00 Demonstratie volleybal Maandag 04-12-2000 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 05-12-2000 08.30-15.30 schoolgym Woensdag 06-12-2000 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Donderdag 07-12-2000 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Vrijdag 08-12-2000 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 09-12-2000 17,00-20.00 basketball Zondag 10-12-2000 10.00-16.30 handbal Maandag 11-12-2000 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 12-12-2000, 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 13-12-2000 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 1997 62.092

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 2