Winkelhof 't Loo digitaal De Hofsteede Interieurtrends Smodzy herenmode December bij Beauty Center Helios Trendy schoenenmode in Heiloo bij Jones' shoes Betaalbare mode bij Riesch Mode Cafetaria Eethuis Family vernieuwd Pagina 7 SS Sinds november heeft Winkelhof 't Loo zijn eigen website. De site is te vinden onder www.winkelhof-t-loo.nl. U kunt er allerlei wetenswaardigheden vinden over de aanwezige zakenactiviteitenopeningstijden etc. Tevens is er een duidelijke plattegrond waarop u maar hoeft te klikken om uw favoriete winkel te vinden. Ook aan verre bezoekers is gedacht. Wanneer u uw post code invult en op de button klikt, verschijnt er automa tisch een beschrijving in beeld van de route waarop u op de meest eenvoudige wijze naar het winkelcen trum verwezen wordt. Elke onderneming is te vinden met een eigen pagina waar op de specialiteiten, ope ningstijden en in veel geval len ook foto's staan. Het is de bedoeling dat in de toe komst de diverse activiteiten van het winkelcentrum ook te vinden zullen zijn op de site. U kunt dan direct zien wanneer de koopzondagen en speciale koopavonden plaatshebben, er een creati- viteitsmarkt is en wanneer de vleugel er weer staat. Ook kunt u üw süggesties en op- en aanmerkingen kwijt op de site. Wanneer u op de button 'contact' klikt, vindt u daar een e-mailformulier waarop u uw vragen en of opmerkingen kwijt kunt. De winkeliers stellen de reacties van bezoekers zeer op prijs. Het is fijn wanneer adequaat gereageerd kan worden op de wensen van de klant. Dus: heeft u suggesties mét betrekking tot Winkelhof 't Loo, stuur dan een e-mail! De Hofsteede Interieurtrends is speels ingericht met ver schillende etages en vleugels aan weerszijden van het mid denstuk. De collectie kersenhouten meubels is enorm en dat geldt ook voor het geloogd grenen. Nieuw in het assortiment zijn de computermeubelen van meubelfabriek Porte- gies, die een sfeervolle werkplek creëren in de huis kamer. Deze zijn uitgevoerd in geloogd grenen of in ker senhout. De montage in de meubelfabriek geschiedt volgens een unieke methode waarin een vakkundig meu belmaker centraal staat. De individuele smaak zal de doorslag geven voor welk computermeubel wordt gekozen. Wie kiest voor gre nen, weet dat dit een zachte houtsoort is. Liefhebbers van grenen waarderen de eigenschap dat het uiterlijk van het materiaal in de loop der jaren zal veranderen en als het ware met de eigenaar meegroeit. Wie kiest voor kersenhout haalt een compu termeubel in huis met een eigen karakter. Deze hout soort heeft een zeer fijne nerfstructuur en geeft het computermeubel een bijzon dere uitstraling. Kersenhout leent zich bij uitstek voor het creëren van een bijzondere sfeer. Bovendien vindt deze mooie houtsoort zijn weg naar elk interieur, modern of klas siek, strak of romantisch. Bij de Hofsteede vindt u zowel slanke als strakke kersen houten meubels, afgewerkt met behulp van diverse tech nieken en in verschillende kleuren. De combinatie van strakke kersenhouten meu belen afgewerkt met metaal is nieuw in de collectie. Daarnaast zien we kersen hout gecombineerd met melkglas. Strak en modern kan ook vriendelijk en sfeer vol zijn. Dat bewijzen de eigentijdse meubelen met een vloeiende belijning. Naast modern zien we bij de Hofsteede meubelen die zijn ontworpen met een lijnen spel die doet denken aan kunstvormen uit het begin van de twintigste eeuw. Toch is de vormgeving zeer eigen- tijds. De enorme collectie kersen en grenen bestaat uit dres soirs, vitrinekasten, laden- kasten, aufdiomeubels, eet tafels, stoelen, banken en salontafels. Maar ook rotan, woonaccessoires, diverse soorten verlichting en Indonesische uitvoeringen zijn volop aanwezig. En wie zich af laat schrikken door de bijzonder uitstraling van de winkel doet zichzelf tekort; alhoewel bij De Hofsteede een enorme keuze aan kwaliteitsproducten wordt aangeboden, is de prijs alleszins redelijk. De Hofsteede is een initiatief van Peter en Joke Lute. Het adres is UitgeCsterweg 5 in Limmen, tel. 072-5053552. Eindelijk kan ik voor hippe schoenen ook in Heiloo terechtDit is een veelgehoorde kreet in de nieuwe schoenenzaak Jones9shoes in Winkelhof H Loo. Jones9 shoes brengt dan ook duidelijk een andere collectie schoenen. De nadruk ligt op mode en trends. Voor dames zijn er de col lecties van bijvoorbeeld Bronx, Esprit en MAG, met zowel geklede als sportieve modellen. Uiter aard zijn er veel laarzen, die in het huidige mode beeld bijna onmisbaar zijn. Van lak en reptiel printen tot leer, voor ieder wat wils, óók voor de feestdagen. Voor de heren heeft Jones' shoes onder andere diverse modellen van Base London en CAT. Casual schoenen voor de modebewuste man, zowel voor werk als vrije tijd, gekleed en sportief. De uitstraling van de win kel is verfrissend en hele maal van deze tijd. Met de combinatie van metaal, hout en kleine details is een geheel eigen stijl gecreëerd, waarmee Jones' shoes zich onder scheidt van andere winkels. Riesch Mode heeft betaalbare damesmode in de maten 38 tot en met 54, en is gevestigd aan de Sehoutenstraat 26 in Alkmaar. Wij zij n k 1 aar v oor de winter. Dit ziet u aan de prachtige.collectie pul- lies, truien en vesten van onder andere Setterlaine en Actual Fashion. Dit, in combinatie met een rok of een pantalon, draagt altijd makkelijk en behaaglijk. Wat ook erg leuk en goed draagt zijn de gilets, blouses en rok ken gemaakt van suèdi- ne, een stof die lijkt op suède maar veel gemak kelijker is qua draagcom- fort en yeasbaarheid." In een soortgelijke stof, mierocomfort, zijn er diverse jacks, jassen en driekwart modellen in verschillende kleuren en uitvoeringen (bijvoor beeld met een uitknoop- bare voering). En ook voor deze stof geldt: per fect draagcomfoit en makkelijk was baar. Mocht u iets zoeken, bij voorbeeld bij een rok die u al hebt, dan is er een enorme keuze in blouses in uni of dessin, in diver se modellen en prijzen. Ditzelfde geldt ook voor de grote keuze aan rok ken. Om de collectie compleet te maken zijn er ook nog japonnen en pakjes in veel mooie dessins en verschillende stoffen. Een bezoek aan Riesch Mode is zeker de moeite waard. En u kunt altijd artikelen mee op zicht krijgen voor een ander, die zelf bijvoorbeeld slecht ter been is. Riesch Mode vindt u aan de Schouten straat 26, Alkmaar, telefoon 072-5116000. Openingstijden: maandag van 13.00 tot 17.00 uur; dinsdag tot en met zater dag van 09.00 tot 17.00 uur (geen koopavond). Houdt u van mooie en aparte schoenen? Wilt u wel eens iets anders dan anders? Dan is een kijkje bij Jonesshoes beslist de moeite waard! Aan de voet van de Ruïnekerknaast het postkantoor, staat het pand van herenmodezaak SmodzyDeze zaak, genoemd naar het kleine hondje dat als logo dient, ver koopt als enige in de omgeving heel veel van de Cottonfield-collectie en verder een selectie van de merken Marlboro Classics, Dockers, Timberland en Aiglehet komend voorjaar aangevuld met het Franse merk Chevignon. In de overzichtelijke winkel, met op de achtergrond een rustig muziekje, kunt u naar hartenlust kijken naar wat deze collecties dit najaar en deze winter te bieden heb ben en zullen de vijf ver koopsters van Smodzy u met veel plezier helpen met het kiezen van de voor u juiste sportief-klassieke combina ties. De winkel aan de Oude Prins weg 27 in Bergen is zeven dagen per week geo pend. Maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, vrijdag ook van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en elke zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon 072-5894399. Cafetaria Eethuis Family in Heiloo, gelegen aan de Kennemerstraatweg 470, is een van de zeventig Family cafetaria's in Nederland. Family Heiloo is kort gele den overgenomen door een nieuw team van gemotiveer de medewerkers. Family is een unieke cafetaria-eethuis formule van Snackworld BV. Family staat voor kwali teit, klantvriendelijkheid en serviceverlening, daarom zijn in het basisassortiment alleen kwalitatief hoogwaar dige producten van gere nommeerde fabrikanten opgenomen en wordt er extra aandacht geschonken aan klant-tevredenheid. Cafetaria Eethuis Family is er voor iedereen die graag patat en snacks wil nuttigen. Ook kunt u er lunches en/ of maaltijden gebruiken (momenteel 24 zitplaatsen). Er is een bezorgdienst voor bedrijven en particulieren en een partyservice, van een voudige salades tot complete buffetten. U kunt ook bestel len via telefoon, fax en bin nenkort via www.family-hei- loo.nl. Voor feesten en partij en, kerst, oud en nieuw ver zorgen zij graag voor u sala des en/of warme bittergarni turen. Ook kunnen ze voor Sint-Nicolaas en Kerstmis pakketten leveren en zono dig bezorgen, leuk om aan familie en kennissen te geven. Wilt u naar aanleiding van de bovenstaande mogelijk heden met hen in gesprek komen, ga dan gezellig langs in het eethuis. Bellen kan natuurlijk ook, tel. 072-5330067. December is de feestmaand van het jaar. Na Sint-Nicolaas gaan we ons meteen voorbereiden op het kerstfeest. Aan het menu wordt extra aandacht besteed en het huis wordt gezellig gemaakt met lichtjes en een kerstboom. En natuurlijk willen we er zelf ook feestelijk uitzien. Naast mooie kleding hoort daar natuurlijk ook een feestelijk kapsel en een stralende huid bij Daarom heeft Beauty Center worden eerst ingemasseerd Helios voor de december maand een feestelijke aan bieding in de Orlane-schoon- heidssalons. Bij deze behan deling wordt begonnen met een reiniging van de huid, en na het stomen onder de vapozone wordt de huid gereinigd van verstoppingen en worden de wenkbrauwen mooi in model geëpileerd. Tijdens een heerlijk ont spannende massage van het gezicht, hals en schouders komt u helemaal tot rust. De behandeling wordt afgeslo ten met een masker dat is afgestemd op uw huidtype. Ook de handen worden niet vergeten tijdens deze behan deling, zij ondergaan paraf fine pakkingen. De handen met collageen, een voedende werkstof die een sterk ver zorgende werking heeft. Hierna wordt de paraffine aangebracht, waardoor de huidporiën open gaan staan en het collageen optimaal wordt opgenomen. Het resultaat is dat uw handen zacht en soepel aanvoelen. Als afsluiting krijgt u een make-up advies over de nieuwste trends op make-up gebied, speciaal voor de feestdagen. Natuurlijk kunt u in de feest maand december ook gewoon terecht voor alle andere behandelingen die Beauty Center Helios u te bieden heeft. Zoals de alpha- massage, lichaamspakkin gen en stoom- en kruidenba- den, arrangementen etc. En natuurlijk niet te vergeten de haarstudio. Hier kunt u terecht voor het knippen en kleuren volgens de nieuwste trends. Nieuw bij haarstudio Helios zijn de haarexten- tions. Door middel van het aanbrengen van haarplukjes wordt uw haar verlengd of wordt er meer volume aan gebracht. Ook is het moge lijk om wat leuke accenten met gekleurde plukjes aan te brengen. De decembermaand is ook de maand voor cadeaus. Wilt u iemand verrassen met een verwenbon van Helios, deze is verkrijgbaar in elke gewenst bedrag. Hebt u meer vragen over de behandelingen of wilt u een afspraak maken, neem dan contact op met Beauty Center Helios, tel. 072- 5334258. TTf^TWT""" IMiwiMttwMfc..

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 17