Week van het Sieraad bij Juwelier Peek Tally Ho 20 jaar in Heiloo Cadeauartikelen bij De Schrijverij Slender You in Schagen, Alkmaar en Heiloo Shaepe Nails and Beauty December feestmaand geldt ook voor De Schrijverij. De winkel staat vol met cadeauartikelen, zoals u dat al jaren gewend bent. Neem bijvoorbeeld de pennen. Parker, Lamy en Waterman zijn met speciale producties gekomen, waar van sommige vanwege de feestmaand voor speciale prijzen worden aangeboden. De organizers, de schrijfmappen en de fotoalbums geven u de gelegenheid een betaalbaar, luxe cadeau te kopenEn wat denkt u van een globe? Een globe geeft u bij het wereldgebeuren een direct overzicht. Het is nu ook de tijd om een nieuwe agenda en kalender aan te schaffen. Ook daarin biedt deze zaak ruime keus. Afgelopen zomer hebben er diverse veranderingen plaats gevonden. Er is een reorga nisatie doorgevoerd om plaats te maken voor nieuwe artikelgroepen. Rechts voor in de winkel ziet u bij bin nenkomst een lange tijd- schriftenwand. Hier worden elke dag weer nieuwe bladen gezet en oude verwijderd, zodat de wand bij de tijd blijft. Hierdoor moesten wel de wenskaarten verplaatst worden. Van die gelegen heid is gebruik gemaakt om de collectie totaal te vernieuwen en uit te breiden. De kasten en de molens val len op door hun frisse uitstr aling en mooie kaarten. Tevens zijn vanaf juli bij De Schrijverij kranten, staatslo ten, toegangsbewijzen voor evenementen en telefoonop- waarderingskaarten te koop. Op het gebied van tekenen en kleuren heeft De Schrijverij weer veel te bie den. Er zijn kleurpotloden, de full color van Bruynzeel, waarmee je wel twintig kleuren over elkaar heen kunt zetten, zonder dat de voorgaande kleur wordt weggekrast. Je kunt als het ware schilderen met kleur potloden. Niet alleen voor de volwassenen, maar ook voor de kinderen is de win kel een waar paradijs. Leuke prentenboekjes en leerboek jes liggen klaar. Nog een paar weken en het jaar is weer voorbij. Heeft u vragen of wensen voor het opbergen van uw documen ten Ook daarvoor kunt u terecht bij deze speciaal zaak aan de Heerenweg in Heiloo. Maar het belang rijkst van alles is, dat u er vakkennis vindt., Met welke vraag u ook komt, u wordt snel en vakkundig geholpen. Hanraads Schoenen loopt weg met Van Bommel Bij Hanraads Schoenen aan de Stationsweg 51 in Heiloo vindt u ook dit jaar weer een fraaie col lectie Van Bommel-schoe nen. Deze fabrikant doet zijn uiterste best om zo goed mogelijk aan de wensen van haar klanten te voldoen, met als resul taat de bekende kwali- tèitsschoen. Minder bekend echter zijn de uit eenlopende modellen en hun specifieke kenmer ken. Juist deze factoren zijn van essentieel belang om tot een goede schoen keuze te komen. Daarom staat in het ver lengde van Van Bommel de betere schoenenzaak. Deze winkeliers zijn streng geselecteerd, volle dig op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en hebben alle deskundigheid in huis. Zo biedt ook Hanraads Schoenen u de brede service die noodza kelijk is om met een goed gevoel rond té lopen. Bij Hanraads vindt u ook schoenen uit de nieuwe lijn v^n Floris van Bommel, de jongste gene ratie van deze schoenenfa brikant, die een eigen stempel op de collectie drukt, met zowel geklede als sportieve modellen voor de modische man. Het merk Greve is verte genwoordigd met de hand gemaakte, voornamelijk klassieke schoen in wel acht wijdtematen. Van Avang zijn er weer de oer sterke, handgemaakte moccassins in twee wijd ten. De luxe middenklasse van Loyd biedt zeer com fortabele modellen voor een redelijke prijs, met diverse leesten. De kleuren zijn dit seizoen diverse bruinen, maar zwart voert toch de boven toon, zowel in de jonge als de klassieke schoen. Sporthuis Johan Jansen is gespecialiseerd in functio nele artikelen op het gebied van voetbal, hoc key en tennis, met onder meer een uitgebreid assor timent hockeysticks, ten nisrackets en voetbal schoenen. Nieuw in de collectie dit najaar is out door-kleding van Regatta, (wind- en waterdichte, ade mende jacks en outdoor schoenen van Lowa, ideaal voor de echte wan del liefhebber. „Funtioneel wordt steeds belangrij ker." vertelt Johan Jansen, die de trends nauwlettend in het oog houdt. „Mensen willen goede informatie en stellen persoonlijke behan deling bijzonder op prijs. En daarvoor ben je in onze zaak aan het juiste adres." Johan Jansen heeft een groot aanbod in winter jacks van O'Neill, Brunotti, Bad Boys, Kappa en Regatta. Ook steeds bekender wordt de thermische kleding van Odio, die voor elke sport gebruikt kan worden, Deze kleding biedt aange naam draagcomfort eh reguleert de warmte van het lichaam. Tevens is ér een uitgebreid assortiment Falke-sokken voor hardlo pen, wandelen en tennis. Daarnaast is Johan Jansen al jarenlang hét adres voor clubkl cd i ng v an sport ver enigingen uit Heiloo en Limine n. Van 2 tot en met 10 december staat de zaak van Juwelier Simon Peek te Heiloo helemaal in het teken van de derde nationale 'Week van het Sieraad Tijdens deze week krij gen sieraden en horloges de aandacht die ze verdienen. De 'Week van het Sieraady heeft tot doel de vele facetten van het sieraad van vandaag voor het voetlicht te brengen. Ook deze keer ontvangt iedereen die in de actieperiode bij Juwelier Peek te Heiloo f 250,- (of meer) aan sieraden of horloges besteedt, een origineel sieraad cadeau. Een geste WinfGrSprOOK|G die in de meest feestelijke weken van het jaar zeker weer gewaardeerd zal worden. Sporthuis Johan Jansen vindt n aan de Kennemerstraatweg 113 in Heiloo Ans Markus In 1998 is de 'Week van het Sieraad' gestart met Jan des Bouvrie, vorig jaar was de beurt aan Jeroen Krabbé. Dit jaar werd de Nederlandse kunstenares Ans Markus bereid gevonden om haar talenten in te zetten. Speciaal voor deze week heeft zij een bijzonder sieraad ontworpen, dat zij de naam 'Inner Circle Clip' gegeven heeft. Het geschenk is uitgevoerd in zilver, een logische keuze gezien de enorme populari teit van witte metalen op dit moment. Het ontwerp van Ans Markus staat bol van de symboliek. De rechthoek is een symbool van de orde van deze wereld, een wereld waarin alles wordt bepaald. Hierin bewegen lichaam, geest en ziel als cirkels langs elkaar. Een diversiteit aan mensen met verschillende karakters, inclusief hun mannelijke en vrouwelijke kanten, leeft naast elkaar. Ondanks deze verschillende vormen die met elkaar, in tegenspraak lijken, wordt toch een eenheid geschapen. Variatie Het sieraad van vandaag heeft meer variatiemogelijk heden dan ooit. Sieraden en horloges zijn er in alle prijs klassen en uitvoeringen. Ze completeren moeiteloos elke outfit en horen net zozeer bij het hedendaagse uiterlijk als kleding en make-up. De 'Inner Circle Clip' is een uit stekend voorbeeld van een sieraad dat op verschillende manieren gebruikt kan wor den: hij kan op kleding gedragen worden of als bij zonder element toegevoegd worden aan accessoires als shawls en tassen. Bovendien kan de clip gebruikt worden als money- of memoclip. Breng een bezoek aan Juwelier Peek te Heiloo en overtuig uzelf van de enor me diversiteit aan sieraden en horloges! Slender You is een plaats waar men zich thuis zal voelen, waar men alle ver moeidheid los kan laten en de zorgen een heel uur mag vergeten. Men is er om u te helpen, om de voor u goede stand op de banken in te nemen. Wilt u afvallen, dan wordt u elke week gewogen en één keer per maand gemeten. De centimeters gaan er door regelmatig bewegen op de Slender-banken vanzelf af. U voelt zich stukken beter en gelukkig met het goede resultaat. Heeft u lichamelij ke klachten, dan is men spe ciaal getraind om voor u de goede houding te zoeken en uw klacht zal veelal vermin deren door minimaal eens per week te 'slenderen'. Wilt u alleen maar een uurtje rust voor uzelf, gewoon omdat u vindt dat u dat ver dient of nodig heeft, dan biedt Slender You u die mogelijkheid ruimschoots, terwijl u beweegt op de ban ken. Heeft u een handicap of bent u op een rolstoel aange wezen, ook dan bent u van harte welkom. Samen met de klant bekijken de mede werkers welke banken men kan doen om zoveel moge^ lijk te bewegen. Bewegen is gezond en goed voor ieder een, voor jonge, maar zeker ook voor oudere mensen, voor mannen en vrouwen, voor gezonde en herstellen de mensen. Hét kennisma kingsuur is gratis, zodat u rustig zelf de positieve wer king van Slender You kunt ervaren. Bel of ga even langs voor een afspraak. Slender You SchagenDorpen 14e, tel. 0224-297936; Slender You Alkmaar, Vogelweg 128, tel. 072-5645517; Slender You Heiloo, Westerweg 156, tel. 072-5339547. Er was eens een winkelcen trum in Heiloo-west, waar een jonge ondernemer een kwart eeuw geleden neer streek om zijn bloemen en planten aan de man/vrouw te brengen. Na tien jaar winkel centrum verhuisde hij naar het Stationscentrum Heiloo. En nog steeds noemt hij zich 'de bloemist van Heiloo'. Tot op heden en voor de nabije toekomst staan Henk Scholten en zijn team garant voor kwaliteit en inspirerend bloemwerk. Deze 25 ste win ter gaan zij het sprookje weer waarmaken. De traditionele kerstpresen tatie is op maandag 4 decem ber van 16.00 tot 20.00 uur. De jubileumaanbieding, de tuimelvaas, vindt u in de advertentie elders in deze December Feestmaand-editie. Meer informatie vindt u ook op www.ondememendhei- loo.nl. Henk Scholten Bloembinderij, Stationsweg 88a, 1851 LM Heiloo, tel. 072-5335129, fax 072-5320003. Al weer twintig jaar huist Tally Ho in Heiloo, met een fraaie winkel aan de Raadhuisweg 13, waar het heerlijk rondneuzen is. Ook deze winter biedt de zaak weer een kleurige aanblik. Van King Louie zijn in de collectie opgenomen de schattige angoravestjes, in rood, rose, paars en beige, ook met contrasterende mouwen. Voor de feestda gen is een bezoekje aan Tally Ho de moeite waard, al was het alleen maar voor de viscose crêpe jurkjes met V-hals in de tinten bor deaux, paars en zwart. Of voor de mille fleurs-rokjes voor over een stretchbroek. Ze vallen net op de knie. Van Jackpot zijn er de kleu rige, katoenen truien, hip- piestreepshirts en behaaglij ke, auberginekleurige truien, die uitstekend combineren met oudrose T-shirts. Ook met Turnover kom je de winter wel door, met warme, gemêleerde truien en heerlij ke 'woon'vesten in turquoise tinten. Deze zijn makkelijk te combineren met de jeans met speelse accenten van Cecil en Street One, of de niet meer weg te denken stretchbroeken van Corel in korte en lange lengtes. Van dit merk zijn ook fraaie wijde pantalons met een zeer goede pasvorm in huis, in groen, zwart en bruin. En dan zijn daar natuurlijk nog de onontbeerlijke acces soires, de kleurige sjaaltjes van Oilily, de knusse fleece- sjaals van Esprit en natuur lijk de tassen. Tassen van EDC, afgekeken van het bowlen, en een schitterende collectie van Fred de la Bretonière in de kleuren bruin, bordeaux en groen. Dit jaar zijn er opvallend veel modellen: rugtassen, A4-modellen en. de kleine halfronde modellen. Mooi bij de lederen laarsjes in paars, groen en zwart, de hoge veterschoenen en de dit seizoen zo geziene imitatie kroko- en slangenleren laarsjes. Voor een modieuze outfit moet je - ook na twintig jaar - bij Tally Ho zijn. Negen jaar geleden begonnen de schoonzusjes Heidi Venrooy en Debbie de Gooyer met Zonnestudio Sunrise aan het Stationsplein. De afgelopen vijfjaar was Heidi daarnaast ook actief als nagelstyliste en ook Debbie mag zich vandaag de dag een allround nagelstyliste noemen. De mogelijkheden voor mooie handen en nagels zijn talrijk: fiberglass nagels, gelnagels en ook nailkappinghet aanbrengen van een laagje over de natuurlijke nagelbehoort tot de mogelijkheden. Mooie nagels hebben, dat wil iedereen wel. De nagelstu dio's schieten dan ook uit de gronden dat heeft weer tot gevolg dat er veel vraag is naar de opleiding tot nagel styliste. Dat deed Heidi besluiten een opleiding tot trainer te gaan volgen, en met succes. Inmiddels heeft zij alle diploma s behaald. Daarom gaat zij per 1 januari samen met Debbie een aparte nagelstudio beginnen aan de Nijverheidsweg 19A. Daarin wordt tevens een groothandel voor kunstnagels en natuurlijke nagels gevestigd. En dit alles gebeurt onder de naam Shaepe Nails and Beauty.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 18