Warm welkom voor Sint-Nicolaas Miiittlii Gorteldonk aan tafel Boev\ent\ti *Arje Insieme A Te Irken DEUTEKOM Kerkdiensten Drukke tijden voor Eensgezindheid Neva-ensemble in Sint Adelbertabdij Sinterklaasspel in de Burgerij Yan de redactie Vrienden van Vredeburg openen met sinterklaasavond m jtigp Brandstichting in auto Project woninginbraken Sans Atout Open podium in Vredeburg Activiteiten Conquista Gevonden voorwerpen Insieme A Te door Alessandro Saflna CD van de week: Winkelhof H Loo 53 Tel. 5335535 Cd-rom uitleg in bibliotheek Over de werking van de kurkentrekker Boek van de week: Over de uierking van de kurken trekker en andere machines Priesterzaterdag Informatie avond rond belastingherziening HSV Limmen Hardrijders bekeurd Unicef kerstverkoop Extraatje met de kerst Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 29 NOVEMBER - PAGINA 2 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil en C.W. Wille- boordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar on der tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200,ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Nacht- en weekenddienst tot 1 decem ber apotheek De Eenhoorn, Koelma- laan 14-18, Alkmaar, tel. 5401125; van 1 tot 8 december apotheek Heylo. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/iVi vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Hen.ny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Voor de derde keer organi seerde Muziekvereniging Oefening Kweekt Kennis uit Midwoud afgelopen weekend het Druif-festiVal. Onder toe ziend oog van een deskundige jury speelden twintig hafabra-orkesten in de sporthal te Midwoud. Ook Muziekvereniging Eensgezind heid uit Heiloo was van de partij. On der leiding van dirigent Henk van Veldhuizen speelde het orkest een drie tal werken waarvan een ter beoorde ling door een deskundige jury. Het inspeelwerk was het mooie Yellow Mountains van Jacob de Haan; als het te beoordelen muziekstuk werd ge speeld Suite on Russian Dances van Terry Kenny en tot slot speelde Eensgezindheid het pittige Death or Glory van R. Hall-Mol. Vervolgens kwam de jury met haar rap port. Volgens de jury speelde Eens gezindheid op een behoorlijk niveau en werden het juiste karakter en de juiste sfeer geplaatst. Er moet echter nog meer aan intonatie en frasering ge werkt worden, zo luidde het oordeel. Het eerstvolgende optreden van mu ziekvereniging Eensgezindheid is op 14 december in Reigersdaal in Heerhugo- waard. Daarna volgt er nog een kerst concert in zorgcentrum Overkerck en een afsluitende kerstinn voor de ver eniging zelf. EGMOND - Het Neva-ensemble uit Sint Petersburg geeft een uitvoering op zondag 10 december om 18.30 uur in de Abdijkerk van de Sint Adelbertabdij, Abdijlaan 26 in Egmond-Binnen. In voorgaande jaren is dit ensemble al enkele malen opgetreden, waarbij het steeds zeer grote waardering heeft geoogst. De prachtige religieuze mu ziek van de slavisch-orthodoxe kerk wordt door dit kleine ensemble tech nisch perfect en tevens met diep gevoel vertolkt. Uit het rijke repertoire van de Russische volkskunst klinkt zowel wee moed als sprankelende levensvreugde. Het concert wordt opgenomen voor de KRO-televisie en uitgezonden op zon dagmorgen 24 december. Daartoe is het programma aangepast en zijn enke le kerststukken opgenomen, zoals het Stille Nacht in het Russisch. De toegang is gratis. Bij de uitgang houden de koorleden een collecte. Informatie over de overige optredens van het ensemble tussen 25 november en 27 januari kunt u krijgen bij C. Heddes, Hobbemalaan 66, tel. 072- 5128555. LIMMEN - Op zondag 3 december om 14.00 uur presenteert de Culturele Raad Limmen in de Burgerij een span nend sinterklaasspel. Het heet 'De zus van Sinterklaas' en is bestemd voor de jeugd van 3 tot 9 jaar. Het spel wordt gespeeld door de geza menlijke toneelverenigingen Pancra- tius en Forento uit Castricum. De entree is f 2,50 voor kinderen en volwassenen. De zaal gaat ópen om 13.30 uur. AFWEZIG Dr. VOSKUIL, huisarts van 1 dec. t/m 15 dec. 0e redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■i Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■1 Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. LIMMEN - De Vereniging Vrienden van Vredeburg heeft voor het komende seizoen weer een aantrekkelijk pro gramma samengesteld, waarin zoals gewoonlijk het nuttige met het aange name is verenigd. Op vrijdag 1 decem ber wordt geopend met'een ouderwet se sinterklaasavond in Vredeburg. Ui teraard zal de Goedheiligman de vrien den met een bezoek vereren. Ook het muzikale duo dat voor deze avond is gecontracteerd speelt in op dit Oud hollandse feest. De avond begint om 20.00 uur. Op vrijdag 9 februari biedt de vereni ging haar leden een Ierse avond aan. Deze avond, die wordt georganiseerd in samenwerking met Margreet en Dik Denekamp, staat in het teken van de Ierse folklore, muziek, eet- en drinkcul- tuur. Het weer staat centraal op vrij dagavond 20 april. Op die avond zal aan het publiek uit de doeken worden gedaan waar het weer vandaan komt en hoe een weerbericht wordt samenge steld. De traditionele slotbarbecue vindt plaats op vrijdag 8 juni. Wie lid wil worden van de Vereniging Vrienden van Vredeburg kan zich aan melden bij het secretariaat, Konings- dam 57, 1906 WL Limmen, of op de avonden zelf. HEILOO - Hij komthij komt, hij komt de goede Sint/ En hij kwam inderdaad, afgelopen zaterdagmorgen in Heiloo. Sint-Nicolaas werd verwelkomd door heel veel blije en soms wat angstige kinderen, en wethouder Juup Wuijster-Schuddeboom. Te voet waagde de Goedheiligman zich door de menigte, onderwijl druk handenschud dend. s Middags bracht hij een bezoek aan de wijkverenigingen en zondag was hij alweer present in Limmen. Sinterklaas en zijn trouwe Pieten hebben het er maar druk mee... (Fotostudio Starfield) HEILOO - In de nacht van woensdag op donderdag werd de bewoner van een woning aan de Westerweg wakker van vreemde geluiden. Toen hij naar buiten keek zag hij dat zijn auto, die vlak bij zijn huis was geparkeerd, in de brand stond. De wagen raakte ernstig beschadigd. De politie vermoedt dat iemand een van de voorbanden in brand heeft gestoken. HEILOO - Damesbridge Sans Atout heeft vorige week woensdag als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Slob - Schaffer 67.92,2. Visscher - Meulendijk. B-lijn: 1 Kuiper - De Haan 68,75. 2. Tonino - Motta 60,42. C-lijn: 1. Nielen - Beentjes 60,00, Kemper - Roozen 54,17. D-lijn: 1. Blankendaal - Eikenaar 66,32, 2. De Jager - V. Gans 60,07. LIMMEN - Op zaterdag 17 februari 2001 zal in Vredeburg door de Cul turele Raad een 'open podium' worden georganiseerd. Muzikanten van alle leeftijden uit Limmen en omstreken worden uitgenodigd zich op te geven. Alle muzikale disciplines zijn mogelijk: van klassiek tot pop, van jazz tot chans ons. Vanwege de beschikbare ruimte is het niet de bedoeling dat grote orkes ten en koren zich aanmelden. Er zullen zes a zeven optredens plaatsvinden. De organisatie van deze avond be houdt zich het recht voor zo nodig een selectie toe te passen. Bij veel aanmel dingen wordt er, indien mogelijk, een tweede avond georganiseerd. Opgeven kan tot 15 december bij Hanny Kracht, tel. 072-5054019, fax 072-5054249 of e- mail hahe.kracht@zonnet.nl of bij Ria Hooijboer, tel. 072-5052235. LIMMEN - Het afgelopen weekeinde is er hard gewerkt bij jongerencentrum Conquista. Er is een invalidetoilet geïn stalleerd, het voorraadhok en het kan toor zijn verplaatst en opnieuw inge richt, er is een speciale darthoek ge maakt en een publiciteitskast. Op zaterdag 2 december komen er Zwarte Pieten op bezoek bij de kids van 4 tot en met 12 jaar, en misschien brengen ze wel cadeautjes mee. De ouders wordt gevraagd een briefje bij de medewerkers af te geven met wat bijzonderheden. De entree is f 2,50 en het feest is van 10.30 tot 12.30 uur. Tieners yan 12 tot en met 15 jaar heb ben zaterdag een pepernotendisco met swingende muziek. De entree is gratis en de deuren zijn geopend van 19.00 tot 23.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar zijn vrijdag en zaterdag welkom van 20.30 tot 01.00 uur in het jongerencafé, waar nu dus ook gedart kan worden. EGMOND - Sinds enkele weken is een stijging zichtbaar van het aantal woninginbraken in Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef. Daarom is de politie in de kustgemeenten een project gestart dat zich speciaal richt op deze vorm van criminaliteit. Op gezette tij den zullen extra politiemensen worden ingezet voor de surveillance in deze gebieden. Ook de afdeling recherche zal extra aandacht besteden aan deze inbraken. Daarnaast wil de politie een beroep doen op de bevolking van beide dorpen. Maar al te vaak blijkt dat men wel 'verdachte' dingen ziet, maar dit niet door geeft. De politie doet een dringend beroep op inwoners om vreemde en/of opvallende situaties door te geven aan de politie. Het tele foonnummer is 0900-8844. Naast de extra surveillance verstrekt de politie ook preventieadviezen aan de bewoners van Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef. Mocht u hier over geïnformeerd willen worden, neem dan contact op met het Pre ventieteam van de politie Noord- Holland Noord. Zij zijn telefonisch bereikbaar op het nummer 072- 5498128. Ook via e-mail kunt u contact op nemen: polnhnprevtm@multiweb.nl. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het politiebureau als gevonden opgegeven: leren riem, goudkleurige armband, gsm Ericsson, zwarte baby schoen maat 20, geel/rood/blauwe speelgoedtrekker met oplegger, huis- en fietssleutel aan hanger met houten klos, fietssleutel aan bruin leren label. In Limmen is verloren een zwarte por temonnee met inhoud. LIMMEN - Na een geslaagd Prinsenbal gaan de nieuwe prins en zijn raad het seizoen in met de jaarlijkse eetmiddag voor alle inwoners van Limmen. Deze zondagmiddag staat in het teken van gezellig samen aan tafel met kinderen, vrienden, buren en familie, en wordt muzikaal ondersteund door de count ry- en westernband Respect. De bedie ning wordt gedaan door de raadsda- mes, die getooid met "cowboyhoed en schort ervoor zorgen dat u een heerlij ke maaltijd opgeschept krijgt. De 'eet-kaarten' voor deze middag zijn alleen verkrijgbaar in de voorverkoop tot 6 december, Vredenburglaan 1 of Burg. NieuWenhuijzenstraat 97. Kin deren tot 12 jaar eten gratis, donateurs betalen f 7,50 en niet-leden f 10,-. Toegangskaarten voor de middag («on der boerenkool!) zijn ook op de mid dag zelf verkrijgbaar aan de Burgerij te Limmen. En opeens was hij daar. Alessandro Sa- fina, de Italiaanse tenor die binnen een mum van tijd de harten van het publiek stal met zijn hitsingle Luna. Safina zingt licht-klassieke muziek vol Ita liaanse passie. Reikhalzend werd door zijn fans dan ook uitgekeken naar zijn eerste album Insieme A Te (Samen Met Jou), dat nu in de winkel ligt. In operakringen heeft hij al een be hoorlijke naam opgebouwd, maar met bovengenoemde hitsingle kon Safina zich geen betere introductie wensen bij het poppubliek. Op zeer verrassende wijze slaat Alessandro Safina dan ook een solide brug tussen klassiek en pop. Dit nummer is tevens een goede afspie geling van zijn debuutalbum, dat een mix bevat van aria's en popsongs. Met veel gevoel voor Italiaanse passie zingt de 33-jarige tenor de sterren van de hemel. Geen twijfel mogelijk, Ales sandro Safina is de nieuwste ster aan het firmament, iemand waar we in de toekomst nog veel van kunnen horen. door Alessandro Safina met de hitsingle LutlCt OO Een voorproefje van de boerenkool. FIEILOO - De maandelijkse cd-rom uitleg in de bibliotheek van Heiloo trekt elke keer weer nieuwe be langstellenden. Voor hen die meer wil len weten over bepaalde cd-roms en hun werking en voor hen die 'gewoon' geïnteresseerd zijn, houdt de biblio theek elke eerste dinsdag van de maand van 15.00 tot 16.00 uur een cd- rom uitleg. De uitleg heeft een open karakter: deelname is gratis en iedereen kan in en uit lopen. Elke keer komt in het kort aan de orde wat een cd-rom is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de compu ter, daarnaast worden steeds drie in het oog springende cd-roms behandeld. De komende cd-rom uitleg vindt plaats op dinsdag 5 december. Het thema van deze cd-rom uitleg is 'Sinterklaas'. Er worden drie cd-roms behandeld die iets te maken hebben met het sinterklaas feest: Van Dale cd Rijm Rom, Monopo ly (nieuwe editie) en Spaans 1 (taalcur sus voor) beginners. De behandelde cd-roms kunnen na de uitleg ook worden geleend, evenals alle andere vijfhonderd cd-roms van de bibliotheek in Heiloo. De prijzen zijn f 3,-, f 6,- of f 9,- met een uitleentermijn van drie weken. VAN «Hf TOT COMPACTDISC Cti VAN WWDKÖUH TUT WEBSITE VER DE |¥AN| EN ANDERE D'AVTD MACAUtA* Het boek van deze week draagt de pak kende titel Over de werking van de kurkentrekker en andere machines. Dit boek laat u zien dat het principe van de ritssluiting ook al werd toegepast bij de bouw van de piramides. Het legt uit dat de boor van de tandarts direct afstamt van de eerste windmolen. En dat een computer ingewikkelde opdrachten vertaalt in eenvoudige getallen. Dit soort verbanden tussen allerlei op het eerste gezicht verschillende appara ten worden door David Macaulay ge legd. Hij doet dat met zijn bijzonder originele, humoristische en briljante tekeningen, die op slag de werking van alledaagse gebruiksvoorwerpen en machines duidelijk maken. Van centri fuge tot compactdisc en van windmolen tot website. Dit is een boek voor jong en oud, en in elk geval voor diegenen die van tech niek helemaal niets denken te begrij pen. Laat staan daar plezier aan te kun- nen beleven. Het boek is verdeeld in vijf afdelingen. Samen bestrijken ze honderden voorwerpen en apparaten: hologrammen, parkeermeters, mobiele telefoons, hard disks, bits en bytes, geld automaten en... kürkentrekkers! door David Macaulay voor 79,90 m Heemnweg 07-89,1851 KLHrttoo naast WWurfhof 1 too, 072 5331 «3 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel Info.detrtakom^lbrfa.nl HEILOO - Op zaterdag 2 december wordt in de kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood priesterzaterdag ge vierd. De intentie is voor priesterroe pingen. Om 11.30 uur is er een rozen kransgebed met biechtgelegenheid, ge volgd om 12.00 uur door een heilige mis. Om 14.00 uur begint de stille aan bidding, om 14.30 uur gevolgd door het sluitingslof. HEILOO - De Openbare Bibliotheek Heiloo houdt op maandag 11 december een informatieve avond over de belas tingherziening 2001. De Belasting dienst zal een overzicht geven van de belangrijkste wijzigingen en vervolgens uitgebreid ingaan op persoonlijke vra gen. Tijdens deze avond komen onder werpen aan de orde zoals: de verschil lende boxen in het nieuwe belasting stelsel, het al dan niet in stand blijven van aftrekposten, het hoe en waarom van heffingskortingen, de effecten voor de eigen woning, de koopsom en de spaarhypotheek. Centraal hierbij staat dat het gaat om objectieve informatie, zonder verkoop- doel. Toegangskaarten voor deze avond, die om 20.00 uur aanvangt, zijn voor leden van de bibliotheek f 7,50 (niet-leden f 10,-) verkrijgbaar bij de klantenservice van de bibliotheek. LIMMEN - Zondag 3 december wordt de laatste all-round wedstrijd gevist. Na zeven jaar vindt het bestuur van de HSV Limmen dat de deelname van de eigen leden tot een minimum is gedaald, en zal zij niet langer de orga nisatie van deze vrije competitie op zich neemt. Als afsluiting van de com petitie zal er op 3 december een snert- witviswedstrijd gevist worden, die mee telt voor de competitie. Verzamelen om 8.00 uur bij eetcafé De Uitkomst, om 8.45 uur start de wed strijd aan het Stet en deze zal 2,5 uur duren. Na afloop is er voor de deelne mers snert en een verloting en de eind- prijsuitreiking. Mensen die niet aan deze wedstrijd willen deelnemen maar wel de competitie hebben gevist, zijn vanaf 12.00 uur welkom in het eetcafé. Voor de laatste wedstrijd geldt: alleen de vaste hengel, alle vis telt en er wordt alleen gewogen na afloop van de wed strijd. Deelname kost f 5,-, er hoeft niet vooraf te worden opgegeven. HEILOO/AKERSLOOT Zondagmiddag zijn op de Kanaalweg en de Boekel diverse snelheidscontro les gehouden. Van de 393 passanten op de Kanaalweg, waar je 80 km per uur mag rijden, reden er 31 te hard. De hoogst gemeten snelheid was 109 km per uur. Op de Boekel, waar een maxi mum snelheid geldt van 50 km per uur, reden er van de 818 passanten 406 te hard. Hier was de hoogst gemeten snel heid 114 km per uur. Vervolgens werd ook op maandagmor gen een snelheidscontrole gehouden, tussen 7.00 en 9.15 uur. Van de 651 pas santen reden er 236 te hard. De hoogst gemeten snelheid was 103 km per uur. Een trekker met oplegger reed 80 km per uur. Gezien het grote aantal over tredingen en de verkeersgevaarlijke si tuaties die door te hard rijden ontstaan, heeft de politie aangekondigd de ko mende tijd veelvuldig te controleren. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Gereformeerde Kerk Zondag 10.00 uur: ds. M. Braamse. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten Moeder Godskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger pastor S. Minnma. Zondag 10.00 uur: gezinsvie ring met kinderkoor, voorganger pastor H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur, grote kapel: woord en communiedienst m.m.v. oecume nisch zanggroepje, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met liturgisch koor, voorgan ger pastor M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor S. Minnema. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De jaarlijkse Unicef kerst verkoop van onder andere kaarten, kalenders, spelletjes en puzzels vindt dit jaar plaats op vrijdag 1 en zaterdag 2 december in winkelcentrum 't Loo, tegenover Albert Heijn. De opbrengst van de verkoop gaat direct naar hulp projecten die Unicef in de Derde Wereldlanden steunt. De artikelen zijn ook verkrijgbaar bij de familie Ramler, Spoorlaan 13, tel. 072-5338625 en bij de familie de Vries, Kruysakker 13, tel. 072-5332471. HEILOO - Vorige week berichtte het PCI (Parochiële Charitas-Instelling Heiloo) over het extraatje met de kerst. De genoemde inkomensbedragen blij ken niet bruto maar netto te zijn, en alleen voor dit jaar zijn de extraatjes het dubbele van wat is aangegeven. Meer informatie leest u op de infopagi- na van de gemeente. U kunt ook con tact opnemen met de gemeentelijke sociale dienst. Het Zevenhulzen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag 20 januari 2001 een optreden van het Volendams Opera Koor, Heilooër Salon Orkest en Spijkergoed in verband met het 25 jarig bestaan van Sportcentrum Het Vennewater. Vlooienmarkten op zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001. Hobbybeurs op zondag 21 januari 2001. Woensdag 29-11-2000 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Donderdag 30-11-2000 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Vrijdag 01-12-2000 08.30-12.15 schooigym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 02-12-2000 12.30-17.30 zaalvoetbal 18.30-20.00 basketball Zondag 03-12-2000 13.00-17.00 Demonstratie volleybal Maandag 04-12-2000 08.45-15.30 schooigym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 05-12-2000 08.30-15.30 schooigym Woensdag 06-12-2000 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Donderdag 07-12-2000 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Vrijdag 08-12-2000 08.30-12.15 schooigym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 09-12-2000 17.00-20.00 basketball Zondag 10-12-2000 10.00-16.30 handbal Maandag 11-12-2000 08.45-15.30 schooigym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 12-12-2000 08.30-15.30 schooigym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 13-12-2000 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Donderdag 14-12-2000 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal Vrijdag 15-12-2000 08.30-12.15 schooigym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal Zaterdag 16-12-2000 12.30-16.30 volleybal 18.30-20.00 basketball Zondag 17-12-2000 10.00-12.00 conditietest Maandag 18-12-2000 08.45-15.30 schooigym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 19-12-2000 08.30-15.30 schooigym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 20-12-2000 08.00-14.00 schoolsportdag 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 1997 62.092

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 2