Coen Doen van alle markten thuis Slagerij Kramer rfgf L^fcCW LKMfltfWCS Golf- en Countryclub Heiloo geeft certificaten uit Glans, glans en nog eens glans bij Marga's Haarmode Wintermode te kust en te keur bij Boetiek Encore CENTER MSC: een beetje extra voor uitstekende kwaliteit Slagerij Kramer is vorig jaar een slagerij begon nen in Heemskerk. Zoon lilies Kramer wilde graag een grote slagerij waar hij zijn idealisme in uit kon leven. Nu, een jaar later, kunnen we rus tig zeggen dat dat aardig is gelukt, lilies Kramer maakt heel veel dingen zelf, maar laat de zaak in Heiloo zijn worst maken, zoals de gekookte worst, de leverworst en de ach terham die van uitsteken de kwaliteit zijn en in Heiloo goed scoren. „Wij vinden dat dat de fundamenten van onze slagerij zijn. Wij slachten elke week een beste' koe die voor de superbief stukken zorgt. Het var kensvlees is l.K.B. gekeurd. Dat wil zeggen dat het extra gecontro leerd wordt. Ria Valkering en Jacqueline Hoekstra zorgen voor een prettige bediening en ook voor de heerlijke salades en de vlug-klaar artikelen. Wij zitten nu alweer dik twintig jaar in Heiloo en we hopen dat we hier nog lang mogen blijven," aldus een tevre den slager Kramer. Slagerij Kramer vindt u aan de Westerweg 160. Op 14 november jl. hebben Bas en Hanneke van der Laken een winkel in designverlichting geopend. Een win kel met een breed assortiment aan designmerken zoals ArtimetaBernd Beisse, Estiluz, Tobias GraaJacco Maris, Lucitatia, Nemo en Terzani. Merken die uitblinken door een combinatie van schoonheid en functionaliteit. Naast designvertichting verkopen zij ook lampenkappen op maat. Samen met de klant zoeken ze naar de juiste kapvorm, kleur en afwerking. Als de klant een nieuwe kap op een bestaande lampvoet wiladviseren zij de klant om de voet mee te nemen. Dat maakt het kiezen een stuk gemakkelijker. Naast een goed advies in de winkel wordt de nadruk ook steeds meer gelegd op het geven van goed lichtadvies bij klanten thuis. Het licht advies is vrijblijvend en geeft de klant een duidelijk beeld van wat zoals moge lijk is in het interieur. Naar aanleiding daarvan wordt er weer een afspraak gemaakt om de betreffende verlich ting in de winkel te bekij ken. Op deze wijze bereiken ze samen met de klant een optimaal resultaat voor het interieur. Wanneer de klant dat wil, installeert Van der Laken Lichtadvies ook de verlichting. Ze werken met een klein team, waardoor ze veelal persoonlijk contact hebben met de klant. Alle activiteiten onder één noe mer, en dat werkt zowel voor hen als voor de klant erg prettig. Van der Laken Lichtadvies vindt u aan de Van der Veldenstraat 7, 1851 HS Heilootel. 072-5323030 fax: 5323031. Houtenbos Bloemenshop weet wat gezelligheid ie Plantenbloemenvazen kaarsenkransenkande laars en schalen als echte sfeerbrengers in huis. Bij Houtenbos Bloemenshop aan de Heerenweg, onlangs nieuw ingericht en geverfd in de kleuren paarsrood/ bruin en crèmewéten ze wat gezelligheid is en zijn alle ingrediënten voorradig om van het huis een bloei end paradijs te maken. In een jaargetijde waarin buiten de temperatuur alleen De Golf- en Countryclub Heiloo vindt de gunstige ont wikkelingen van de laatste tijd reden genoeg om de inwo ners van Heiloo en omstreken voor hun zaak te blijven benaderen. Daarmee hoopt de club het huidige ledenbe stand van 230 op termijn uit te breiden naar 475 leden. Het bestuur heeft inmiddels ook een plan ontvouwd om middels vervroegde aanbieding van certificaten van aan delen de financiële positie van de Golf- en Countryclub aanzienlijk te verbeteren. Dit Nieuwe Certificaten plan moet er voor zorgen dat de club de komende jaren financieel kan overbruggen. De toe komstige 9-holes golfbaan in Heiloo kan 475 golfers huis vesten, zodat er een pakket van 475 certificaten (aandelen) wordt aangeboden. De eerste driehonderd stuks worden voor f 7.500,- per stuk verkocht en met de opbrengst hiervan wordt de hypotheek, die de club enkele jaren geleden moest afsluiten, afgelost. Deze actie startte op 16 oktober en binnen enkele weken zijn er reeds honderd certificaten verkocht, aldus de club. De sluiting van de inschrijving hiervoor is op 31 december. De overige 175 certificaten, die over enkele jaren worden uitgegeven, worden belangrijk duurder. Samen met de Rabobank heeft de Golf- en Countryclub Heiloo hiervoor een financieringsplan bedacht. U kunt het volledige bedrag financieren tegen een rentebetaling van f 42,20 per maand. Deze rente is voor vijfjaar vast. Er is geen leeftijdsgrens. Om kórt te gaan: u betaalt slechts rente en lost niet af. U lost pas af op het moment dat u uw ceitificaat verkoopt. U spaart terwijl u golft, want zo'n certificaat wordt in de komende jaren alleen maar meer waard. Het bestuur van de Golf- en Countryclub doet een oproep aan alle golfers en toekomstige golfers in de regio om lid te worden en hen te steunen gedurende de periode dat zij aan de realisering van de golfbaan in Heiloo werken. Voor informatie kunt u bellen naar het secretariaat (072- 5332275) of een fax sturen (072-5338295). Leden kunnen deelnemen aan de zomeravondcompetitie en alle verdere activiteiten die door de wedstrijdcommissie worden georganiseerd op Golfbaan Spaarnwoude en diver se andere banen in het land. Hiervoor is wel een golfvaar- digheidsbewijs noodzakelijk. Ter voorbereiding op het behalen van dit golfvaardigheidsbewijs worden ook clinics gehouden, die worden begeleid door geroutineerde spelers van de club. ii maar daalt, brengt een boe ket bloemen zon en warmte terug in huis. Martien en Carin Houtenbos kopen samen met hun personeel de bloemen en planten zelf in, met veel smaak en gevoel voor stijl. En behalve dat ze ervoor zorgen dat het huis lééft, zijn ze ook nog eens bijzonder decoratief. Ook met kransen kunnen aparte en smaakvolle deco raties worden gemaakt. Houtenbos heeft daarvoor allerlei materialen in voor raad. Strokransen, maar ook boskransen met mos en oasiskransen. Met krammen en binddraad kunnen daar de leukste versierselen op gemaakt worden. Tilantia en dennenappeltjes geven elke decoratie een eigen karakter, evenals malusappeltjes, kruiden en noten. Daarnaast zijn er ontelbaar veel moge lijkheden om met vele soor ten groen zoals vibernum, bloeiende eucalyptus, staal- gras en aspidistrablad ver rassende accenten aan te brengen. En daar blijft het niet bij, want Houtenbos heeft nog veel meer sfeerbrengers in huis. Maak uw keuze uit de uitgebreide collectie kaar sen, kandelaars, linten, bloempotten en gekleurd glas in mooie eigentijdse vormen en kleuren. In het keramiek komen dit seizoen de tinten lichtgroen, lila, rood en lichtblauw er hele maal in. Maar ook crème mag weer, naast de overal aanwezige modetint van dit moment: paars. Met het vakkundige advies van de medewerksters van de bloemenshop heeft ieder een de mogelijkheid zijn huis stemmig aan te kleden op een betaalbare manier. Want Houtenbos biedt goede kwaliteit tegen een scherpe prijs en... u kunt er boven dien makkelijk parkeren! De feestmaand december wordt bij Coen Doen ook een drukke maand. Natuurlijk geven zij een mooie folder uit, met vele cadeautips en met de nadruk op kwatiteitspro- dukten zoals MahiraMerabo en Stanley. Met de winter voor de deur hopen we allemaal weer eens op natuurijs te kunnen schaatsen. Coen Doen heeft een groot assortiment schaatsen op voorraad. Voor het slijpen en eventuele repa raties van uw schaatsen kunt u ook bij hen terecht. Wanneer u wat meer warmte wilt, dan verkoopt Coen Doen de Zibro Kamin ver plaatsbare kachel. Een Zibro Kamin verwarmt precies de ruimte waar u het behaaglijk wilt hebben: de woonkamer, de hal, de garage, de serre of de keuken. Zibro Kamin- kachels zijn uitvoerig getest op allerlei kwaliteits- en vei ligheidsaspecten. Natuurlijk levert de zaak ook de brand stof voor deze kachels. Om het jaar feestelijk af te sluiten kunt u bij Coen Doen weer terecht voor mooi sier vuurwerk. Op 28, 29 en 30 december verkopen zij dit in de winkel. Het is echter ver standig om dit op tijd te bestellen in de voorverkoop, om dan knallend, maar voor al veilig, het jaar 2001 beginnen. Coen Doen vindt u in 't Loo 43. Als er één duidelijk accent is in de huidige haarstyling dan is het wel glans! Momenteel is de vrijheid in styling en finishing grenzeloos groot. Alles mag en kan, daarom kan ieder persoonlijk zijn eigen creatie maken. Er zijn vele soorten glansproducten op de markt, elk aangepast aan een bepaald type haar. Wat ook glans geeft in het haar zijn de kleurspoelingen. Vooral op dit ogenblik is kleuren helemaal in. Er zijn zoveel variaties op kleurge- bied, zeker voor ieder wat wils. Heel mooi is om je haar in twee verschillende tinten te kleuren, met high- en lowlights kun je de leuk ste accenten in je haar leg gen. Door het kiezen van een goede, bij het gezicht passende kleur, wordt niet alleen het haar mooier, maar kan ook de huidskleur prachtig geflatteerd worden. Vergeet niet je make-up aan te passen als je voor een drastische kleurverandering kiest. Voor een eigentijds kapsel bij de man worden de punten geblondeerd. De Center Disc, voor de muziek die u nu net niet op de radio hoort. Natuurlijk, Center Disc heeft ook de populaire cd's uit de Top 100 staan. Maar nu nét dat extraatje is dat Center Disc pro beert ook speciale kwali- teitsmuziek te selecteren, zoals Cubaanse muziek, prachtige nostalgische klanken uit een rijk ver leden. Een aanrader is bijvoorbeeld Compay segundo. Ook andere wereldmuziek is ruim voorradig. Tevens tracht Center Disc een selectie neer te zetten uit de bete re popmuziek, zoals Keb-Mo (blues), Buffalo Tom etc. Juist met de feestdagen in zicht is een goed stuk muziek altijd welkom. Voor de kinderen van de klanten van Center Disc ligt er een kleine sint surprise klaar. U bent van harte welkom bij Center Disc aan het Slimpad 36. De openingstijden vindt u in de advertentie elders in deze December Feestmaand-editie van de Uitkykposi coupes worden bij zowel de dames als de heren met softe lijnen gesneden of geknipt. De trend op dit ogenblik kent vele variaties. Of je haar nu lang, krullend of sluik is, wat altijd gezegd wordt is waar: verzorgd en mooi haar is een echt sieraad voor een vrouw en trouwens ook voor een man. Haar kan van nature prachtig zijn, maar soms is het leuk de natuur een handje te hel pen. Met de juiste verzor ging zul je zien dat je haar er heel mooi uit kan zien en dat je er het beste uit kunt halen. Ook in make-up zie je die vrouwelijkheid volop terug. Veel inspiratie halen we uit de jaren '80. Rood/oranje en felle tinten mogen weer. Make-up is het mooist als het afgestemd is op de per soon én niet te vergeten op het kapsel en de kleur. Maar het belangrijkste dit seizoen: glanzende make-up. Met veel glans is de december maand helemaal compleet! Marga'S Haarmode vindt u aan de Dusseldorperweg 105 in Limmen, tel. 072-5052456 Sommige mensen hebben nog moeite met het idee dat kleding al eerder gedragen is. Maar wie eens bij Boetiek Encore rondsnuf felt komt al gauw tot de ont dekking dat dat gevoel eigenlijk misplaatst is. Waar vroeger het dragen van tweedehandskleding vooral uit (financiële) noodzaak gebeurde, is het tegenwoordig min of meer een sport geworden om leuke kleding voor een betaalbare prijs te vinden. Mooie winterkleding van goede merken, onder andere Gerry Weber, ARA, Copines, maar ook merken als Street One, Didi en Fashionato's zijn iri deze leuke snuffel- winkel goed vertegenwoor digd. Voor elke smaak en leeftijd is wel iets te vinden. Daarnaast vindt men er een collectie leuke kinderkleding, van baby tot tiener. De feest dagen komen er aan en vaak betekent dat een dure jurk kopen om die vervolgens slechts één avond te dragen. Zonde toch? Bij Encore vindt u een uitgebreide collectie feestkleding en beslist niet duur. Gaat u deze winter op skivakantie? Ook op dit gebied vindt u een ruim aan bod aan jacks, broeken, over alls, skipakken etcetera. Boetiek Encore aan de Heerenweg 252 in Heiloo is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, is makkelijk bereikbaar en heeft parkeer- mogelijkheid voor de deur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 32