Kennis, kunde en vertrouwen bü Beko Dibbes Children's Wear Annet Haar Zaak heeft officieel keurmerk Multimedia bij boekhandel Deutekom Kerst bij Bloembinderij 't Loo Warmte, gezelligheid en sfeer bij Meubelatelier de Schouw Het Deuveltje, antiek en curiosa HSSSÜL Pagina 24 JL Beko is in zestien jaar tijd uitgegroeid tot een bekende naam. Dat heeft alles te maken met de manier waarop de medewerkers van Beko Interieurs hun vak uitoefenen. Kenniskunde en vertrouwen zijn de woorden die een wezenlijke rol spelen in de relatie van Beko met de klan tenmet u dus. Een relatie die niet stopt bij de winkeldeur. Bij Beko vindt u een com plete collectie tapijt, marmo- leum, vinyl, gordijnen en raamdecorati'es, toegepast in een scala van mogelijkhe den. Maar er is meer. Want van meet af aan wordt gewerkt vanuit het begrip vakmanschap. Dat impli ceert kennis en kunde. Beide elementen schragen het spe cifieke woonsfeer-imago Het is alweer bijna een jaar geleden dat Dibbes Children 's Wear voor het eerst haar deuren opende aan de Stationsweg 83 in Heiloo. Sindsdien hebben al heel wat enthousiaste ouders en kinderen de weg weten te vinden naar deze mooiemaar vooral gezellige kinderkleding zaak. Een ruimeoverzichtelijke winkel waar topmerken naar u lonken met achterin een grote speetgelegenheid voor de kinderenzodat u rustig uw keuze kunt bepalen. Het aanbod aan kindermode van maat 50 t/m 176 laat zich het beste omschrijven als klassiek en treiidy, heer lijk draagbaar voor elke dag, maar ook mooi voor specia le gelegenheden. Gevoerde merken zijn Chipie, Confetti, Donaldson, Farfèlu, Gaastra, Gant, Gasolio, Hilde Co, Kiekeboe, Kookaï, les Robes, Mer du Nord en Petit Bateau. Heel bijzonder is het merk Hebbeding: aparte, modische ontwerpen en kwalitatief hoogstaand. Verder vindt u bij Dibbes ondergoed en pyjama's van Petit Bateau, Absorba en Sanetta, maillots, sokken, sjaals, Tioedjes en dergelijke. Aanstaande ouders kunnen bij Dibbes een kraammand samenstellen met cadeautjes voor de baby. Informeert u eens naar de mogelijkheden! Ook voor de komende feest dagen vindt u er een mooie collectie; voor de jongens klassieke maar tegelijkertijd stoere broeken, ove'rhemden, spencers en prachtige truien van Gant en Donaldson. Voor trendy meiden, gekke 'zilveren' jurken en lange rokken van Gasolio en een prachtige laag-over-laag breicollectie van Hebbeding. Voor de kleinere meisjes zijn er lieve, kleurige fluwelen feestjurkjes met bijpassende maillots van Confetti. Nieuwsgierig geworden Ga eens gezellig langs bij Dibbes, Stationsweg 83, Heiloo, tel. 072-5325320 (geen koopavond). Voor veel branches bestaat al een keurmerk waarmee een onderneming zich kan onderscheiden. Vanuit de Stichting Erkenningsregeling Kappersbranche (SEK) is ook voor kappers zo 'n keur merk ingevoerd. Annet Haar Zaak aan de Middenweg 43C te Heer- hugowaard en Annet Haar Zaak in 't Loo te Heiloo mogen sinds kort dit keur merk 'Masters of Hair'voe ren. Annet Dekker en Toon Brouwer van Annet Haar Zaak staan, samen met hun team van medewerkers, borg voor een kwalitatief hoog staand kappersprodukt. Met het keurmerk heeft het bedrijf het zichtbare bewijs een autoriteit te zijn óp het gebied van hairstyling. Naast erkenning ontvangt de kapper onder andere een schildje, instore-promotie- materiaal en persoonlijke erkenningen voor het perso neel. Daarnaast wordt het keurmerk landelijk steeds onder de aandacht gebracht. Om in aanmerking te komen voor het keurmerk Masters of Hair moet de kapsalon voldoen aan een flink aantal kwaliteitsnormen. Er wor den eisen gesteld op het gebied van vakbekwaam heid, hygiëne en milieu, ver- bruiksmiddelen en materia len en service en veiligheid. Maar ook de uitstraling van de salon en de medewerkers spelen een belangrijke rol. Klanten weten dus van tevo ren dat ze bij een Masters of Hair-kapsalon in goede han den zijn. Als een kapsalon zich opgeeft voor de keuring, komt een professionele en objectieve auditor van KIWA-certificeringen en keuringen de zaak bekijken. Vervolgens wordt een rap port opgemaakt. Verwacht wordt dat dit jaar zo 'n drie honderd erkenningen wor den verstrekt en dat over vijf jaar drieduizend kapsa lons zich Masters of Hair mogen noemen. van Beko Interieurs. Maar bovenal streeft Beko naar een vertrouwensbasis, waar door een persoonlijke band ontstaat met de klanten. De sfeer in huis komt tot stand door het scheppen van een eigen leefwereld. Het uiteindelijke resultaat hangt samen met hoe bijvoorbeeld de vloerbedekking is gelegd en hoe de gordijnen, vitrage of binnenzonwering zijn opgehangen. Persoonlijk contact en goed overleg zijn essentieel voor het juiste resultaat. Bij Beko gaat een advies verder dan een praat je over de kleur die zo goed bij uw persoonlijkheid past. Want het gaat er tenslotte om dat het resultaat geheel aan uw wensen voldoet. Beko vindt het een uitdaging om dat te realiseren. U bent van harte welkom bij Beko aan de Kennemerstraatweg 109 in Heiloo om de nieuwe collectie en alle mogelijkhe den die er zijn op het gebied van inrichting in ogenschouw te nemen. Het wordt weer kerst bij Bloembinderij 't Loo. De medewerkers hebben er weer zin in. Daarom staat de maand december weer vol met leuke aanbiedin gen. Het is dus de moeite waard om even langs te gaan in deze voor de gelegenheid omgetoverde kerstwinkel. Wilt u familie, vrienden en kennissen een boeket of bloemstuk sturen met kerst, dan kan de zaak dit verzorgen door heel Nederland. Zelf bezorgen zij in Heiloo, Limmen en de Egmonden. Buiten deze plaatsen gaat dat via een andere bloemist (Fleurop). Voor een advies of een vraag kunt u ook bij Bloembinderij 't Loo terecht, en tevens is deze zaak gespecialiseerd in allerlei bloemwerk, zoals bloemstukken, boeketten, rouwstukken, bruidswerk en relatiegeschenken. Bloembinderij 't Loo vindt u in 't Loo 50, tel/fax 072-5332808. Steeds meer mensen willen een haard met een schouwom het daarmee extra gezellig in de huiskamer te maken. Met de hele familie rond de open haard om het drukke en jach tige bestaan even te kunnen ontvluchten. Een knapperend houtvuurtje of het gemak van een gasblokkenvuuromlijst door een passende schouw. Een ideaal plaatje? Het Deuveltje is ruim een jaar geopend, en nu al aan een verbouwing toe. l\issen de werk zaamheden door wordt de showroom langza merhand uitgebreid, zodat er straks meer ruimte is. Er zullen veel oude, landelijke meube len bijkomen, geloogd of oud geschilderd. Kasten, klepbanken, dekenkisten, en oude tafels zullen afgewisseld worden met leuke, ouderwetse accessoires zoals emaille, wildkro- nen, servies, kroonluch ters en ander curiosa. Altijd al op zoek geweest naar ouderwet se leuke spullen... neem dan eens een kijkje bij Het Deuveltje. Industrieterrein Oosterzij 12c, Heiloo, tel. 072-5340836. Open op woensdag, donder dag en zaterdhg van 13.00 tot 17.00 uur. Door steeds meer mogelijk heden is dit voor veel men sen haalbaar. Zo zijn er naast de traditionele open haarden diverse gashaarden en kachels met het zogenaamde 'gesloten verbrandingssys teem'. Hierdoor is er geen duur rookkanaal of schoor steen nodig. Ook zijn er de op gel gestookte haarden en de elektrische sfeerhaarden. Deze zijn er in verschillende uitvoeringen, kleuren en maten. Doordat ook hier voor geen rookkanaal nodig is, kunnen deze haarden op elke willekeurige plek in de huiskamer worden geplaatst. De collectie schouwen bij Meubelatelier de Schouw biedt voor elk wat wils. Niet alleen prijstechnisch ..gezien, maar zeker ook qua stijl. Zo kan er een keuze worden gemaakt uit modern of klas siek en wat het materiaal betreft kan men kiezen voor Frans kalksteen, Spaans natuursteen, hout, gips, of MDF. Vooral op het gebied van hout en MDF is echt alles mogelijk. Aan de hand van een voorbeeld uit een tijdschrift of haardenboek kan de schouw voor u op maat worden gemaakt. Daar Meubelatelier de Schouw een eigen atelier heeft, is dat geen enkel probleem. Ook voor het opknappen en restaureren van bestaande meubels kan men hier terecht. Tevens kunnen de meubels van een nieuwe kleur wórden voorzien. Dit geldt ook voor bestaande keukens. Door een nieuwe kleur, andere knopjes of handgrepen en een nieuw Turning Point is de multi- media-afdeling van ruim honderd kwaliteitsboekhan dels door geheel Nederland. Het brede assortiment van Turning Point biedt voor ieder wat wilsvan edutai- ner tot gamer. Bij de Turning Point-boek- handel treft de consument alles op het gebied van soft ware, maar ook de laatste literatuur over computers en multimedia en vele compu tertijdschriften. Ook in cd-roms heeft Deutekom een ruime keuze. Zoals bijvoorbeeld de Norton Antivirus 2001, die zichzelf omschrijft als 'de meest toonaangevende anti-virus software ter wereld'. Deze virusscanner ontvangt auto matisch de nieuwste virusde finities en biedt maximale bescherming tegen alle mogelijke virussen die bin nenkomen via internet en e- mail. Alhoewel de kinderen ook wel raad weten met de com puter, e-mail en internet, zijn zij wellicht ook geïnteres seerd in een andere cd-rom, en wel die van de Efteling. Voor de liefhebbers van Pardoes de Tovernar is dit een wonderlijk en spannend avontuur dat zich afspeelt in de sprookjesachtige wereld van de Efteling. Het is een schitterende mengeling van herkenning, spanning en ver wondering. U wilt eenvoudig uw eigen hit-mix branden van elpee, cassette of cd? Dat kan met de Muziek-cd Brander 2. De cd-rom garandeert kristalhel dere geluiden voor uw eigen hit-cd's, een fantastisch noise-filter en imposante geluidseffecten. Voor informatie over deze en andere cd-roms kunt u terecht bij boekhandel Deutekom Heerenweg 67-69, tel. 072-5331483 in Heiloo. aanrechtblad kan men de oude keuken een heel nieuw en eigentijds aanzien geven. Wie meer wil weten, kan vrijblijvend langsgaan. De showroom en het atelier zijn schitterend landelijk gelegen aan de Rinnegommerlaan, een doodlopende zijstraat van de Zeeweg tussen Heiloo en Egmond aan den Hoef. Meubelatelier de Schouw is geopend maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Voor informatie kunt u bellen naar 072- 5064133. Eigengemaakte producten bij cafetaria-ijssalon Ed Dekker Alweer twintig jaar is het cafetaria van Ed Dekker gevestigd aan de Stations weg 73 in Heiloo. Samen met zijn echtgenotedochter en een aantal medewerkers draagt hij er al die jaren al zorg voor dat iedereen die binnengaat kan genieten van overheerlijk ijsverruk kelijke broodjes, smakelijke snacks en bijzonder lekkere maaltijden. Specialiteit is ongetwijfeld het verse schepijs, dat Ed Dekker zelf maakt. Maar ook dè broodjes mogen geproefd worden. Ed Dekker biedt knapperige, vers afge bakken pistolets en Italiaanse bollen, belegd met onder andere gerookte ribeye of ham. En voor wie het ver antwoord aan wil pakken, is er natuurlijk het overbeken de broodje gezond. Velen die de naam Ed Dekker horen, zullen denken aan kroketten. Waarom? Omdat het cafetaria al sinds jaar en dag bekend staat om zijn perfecte kroketten. Geen fabrieksproducten, maar eigengemaakte kroketten, die in smaak niet te evenaren zijn. Eigengemaakt zijn ook de niet te versmaden saté en huzarensalade. Wie vanavond nu eens even geen zin heeft om te koken, maar wel een lekkere, volle dige maaltijd wenst, kan terecht bij Ed Dekker. Het cafetaria heeft diverse mee- neemmenu's op de kaart staan, onder meer spare ribs (maar liefst 500 gram!). Behalve meenemen kunnen deze maaltijden ook genut tigd worden in het gezellige cafetaria. Of het nu gaat om lekkere trek of stevige hon ger, iedereen is welkom bij cafetaria Ed Dekker. Dat geldt ook voor de feest maand december. Ook dan bent u hier aan het juiste adres. Voor Sint-Nicolaas en Kerstmis kunt u namelijk fraai opgemaakte huzaren- en zalmsalades bestellen. r feestmaand - december feestmaand -

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 33