RIETgELD LIMMEN v. ALKEMADELAAN 10 Geweldig Grotte en vrijwel nieuwe 2 onder 1 kap woning met de tuin op het zuiden, de woning heeft een ruime woonkamer, bijkeuken, grote garage en maar liefst 5 slaapkamers. Ind. Entree met toiletgroep en meterkast, ruime L- vormige woonkamer met veel licht en een moderne, luxe keuken. Bijkeuken met de deur naar de inpandig te bereiken, ruime garage en de woning heeft de tuin op het zuiden. 1e verd. 3 Ruime slaapkamers en een complete badkamer met bad, douche, 2e toilet en vaste wastafel en design radiator. 2e verd. Voorzolder met de CV opstelling en 2 slaapkamers met Velux dakramen. Bijz. GIW garantie, garage met kanteldeur en loop deur, recent bouwjaar, aangelegde tuin. Kengetallen Bouwj. 1995, Inh. 450 m3, Opp. 268 m2 Vraagprijs f 749,000,- k.k. Aanvaarding Medio 2001 HEILOO RONDE LAAN 60 Fantastisch uitzicht over weilanden en park heeft dit riante 3-kamer appartement met groot balkon op het oosten, moderne, luxe keuken, keurige badkamer en ruime woonkamer. Het appartement is gelegen op de 2e woonlaag en het appartementengebouw is voorzien van een lifstinstallatie. Ind. Entree met groepenkast, 2 slaapkamers, apart toilet met fonteintje, badkamer met ligbad, dou che en vaste wastafel, ruime woonkamer met luxe, moderne open keuken met alle inbouwap- paratuur en deur naar kleine berging met de CV opstelling. De woonkamer heeft een riant balkon met weids uitzicht over het park. Het apparte ment heeft een eigen parkeerplaats, berging en aparte fietsenstalling. Bijz. Recent bouwjaar, volledig isolatiepakket, GIW garantie, uniek uitzicht. Kengetallen Bouwj. 1997, Inh. 250 m3, Opp. 90 m2 Vraagprijs f 569,000,-k.k. Aanvaarding 4 weken na opievering woonhuis doch uiterlijk 01.07.2001 ALKMAAR MUSEUMSTRAAT 29 Wauw, wat een ligging. Dit is het gewoon voor jonge mensen of voor ouderen, een 3 kamer appartement met lift en balkon op het zuiden middenin het centrum van Alkmaar met de markt aan je voeten en parkeergelegenheid om de hoek. Ind. Entree met videofoon, kleine werk/ logeerkamer, ruime slaapkamer, ligbad/douche met vaste wastafel, apart toilet en een L-vormige woonka mer met open keuken en deur naar het balkon op het zuiden. Bijz. Servicekosten f 146,- per maand (onderhoud verzekering, lift enz.) gelegen op de 1e verdie ping met lift, berging in de onderbouw, goede Vereniging van Eigenaren. Kengetallen Bouwj.1985, Inh.200 m3, Opp. 70 m2 Vraagprijs f 298.000,- k.k. Aanvaarding per direct CASTRICUM BLOEMGAARDE 20 Met een heerlijke, rustige ligging nabij het win kelcentrum ligt deze ruime, geschakelde, uitge bouwde tussenwoning. De woning verkeert in een prima staat van onderhoud en de garage is verbouwd tot een ruime keuken en berging. De woonkamer is groot en voorzien van een open haard en schuifpui naar de tuin. Ind. Entree met meterkast en licht toilet met fontein tje, ruime, dichte keuken en bijkeuken/berging. Riante woonkamer van 55 m2 met zitkuil, open haard en schuifpui naar het besloten tuintje op het westen. 1e verd. 2 (Voorheen 3) slaapka mers en een keurige badkamer met douche, badmeubel en 2e toilet. 2e verd. Vaste trap naar de 3e slaapkamer met dakkapel en zolderruimte met CV-unit (Nefit HR van 1997). Bijz. Nabij winkelcentrum, hardhout kozijnen, alles dubbel glas en extra boiler. Kengetallen Bouwj. 1974, lnh.440 m3, Opp. 190 m2 Vraagprijs f 639.000,-k.k. aanvaarding na oplevering nieuwbouw ca. medio 2001 LIMMEN SCHOOLWEG 51 Goed gesitueerde, royaal bemeten twee-onder-één kapwoning in het centrum van het dorp met winkels en scholen op loopaf stand. Kindvriendelijke omgeving. Ind.Hal met meterkast, trap kast,toilet met font. en toe gang tot de garage welke is v.v. electra, water en verwarming. Tuingerichte woon kamer met schuifpui naar de tuin (W), half open keuken. Vrijstaande houten ber ging in de tuin. 1e verd. 3 Slaapkamers en berging, badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel, apart toilet. Grote dakkapel aan de achterzijde. 2e verd. 4e Kamer met dakraam, berging met CV-unit en ruimte voor wasmachine en droger. Bijz. Mechanische ventilatie, de woning is volledig geïsoleerd, heeft hardhouten kozijnen, schuifpui met hevelsysteem, omsloten zonnige tuin en een inpandig te bereiken garage. KengetallenBouwj.1993, lnh.450 m3, Opp. 262 m2 Vraagprijs f 687.000,-k.k. Aanvaarding na oplevering nieuwbouwuiterlijk eind 2001. Thabij kust en duinen waar u nog rust vindtbiedt Rietveld ERA makelaars u een aantak aantrekkekijkepan den aan. *Doe er uw voordeek mee en maak een vrijbkijvende afspraak voor een bezichtiging. Tevens bent u aktijdvan harte wekkom op ons kantoor 1-ket kkoppend hart van deze mooie regio0. Wij wensen een ieder een geze kkige feestmaand. HEILOO YPESTEINERLN 78 Dit moet u van binnen gezien hebben. Een luxe en groot 3 kamer appartement met een heerlijke, lichte, ruime woonkamer in een modern appartementen complex met lifinstallatie. Het appartement heeft een zonnig balkon op het z.w. en ligt nabij winkels en park. Ind.Entree met ruime hal met daaraan de meterkast, 2 slaapkamers waarvan 1 met vaste kastenwand,.ruim toilet, badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel, aparte bergruimte met CV-unit en aansluiting voor wasmachine en - wasdroger. Een ruime woonkamer met open, lichte keuken en toegang tot het zonnige balkon op het zuid-westen. Bijz. Alle deuren gaan open via automatische deuropeners, berging in de onderbouw, GIW garantie, volledige isolatie, goede Vereniging van Eigenaren, ruime parkeergelegenheid. Kengetallen Bouwj. 1992, Inh. 250 m3, Opp. 90 m2 Vraagprijs f 559.000,-k.k. Aanvaarding in overlegkan spoedig HEILOO RUNXPUTTEWEG 34 Wat een enorme ruimte en wat een mogelijkhe den heeft deze riante bungalow aan de rand van Limmen en Heiloo. Wilt u een zwembad, tennis baan of paardenbak in uw achtertuin en daarbij lekker ruim blijven wonen dan is hier de kans van uw leven. Ind. Entree met vide, groepenkast, doorzonwoonka- mer, keuken, bijkeuken met CV opstelling en wasmachine en wasdroger aansluiting, toilet groep, badcel en 3 slaapkamers. In de enorme, diepe en brede tuin staat de verwarmde garage en werkruimte. 1e Verdieping: hier bevinden zich de ruime overloop en 3 riante slaapkamers met Velux dak ramen. Bijz. Bronbemaling, dakisolatie en grotendeels dub bel glas, rondom hardhouten kozijnen, unieke, landelijke ligging. Kengetallen Bouwj. 1968, Inh. 500 m3, Opp. 4700 m2 Vraagprijs f 1.698.000,- k.k. Aanvaarding in overleg LIMMEN VISWEG 50A Fantastische mooie bungalow op sprookjesach tig plekje in Limmen. Prachtige aangelegde tuin, fitnessruimte met sauna onder de woning van 33 m2. Woonkamer van 45 m2 met lichte pla- vuizenvloer, open, lichte keuken met inbouwap- paratuur. Ind. Entree met licht toilet en meterkast, tuingerichte woonkamer met lichte plavuizenvloer en open haard. Schuifpui naar de fantastisch mooie, aan gelegde tuin van ruim 30 meter diep, met balustrades, terrassen, vijver en sproeiinstallatie. 4 Slaapkamers van resp. 18,12,10 en 9 m2 met kastruimte. Onder één slaapkamer is een fit nessruimte met sauna gesitueerd. Lichte badka mer met ligbad, aparte douchecabine, 2e toilet en dubbele wastafel. CV-ruimte met de aansl. voor wasmachine en -droger. Inpandige garage voorzien van electra en water. Over de gehele woning, behalve de garage, is een zolder. Bijz. Muur- en dakisolatie, thermopane beglazing met zonwerend getint glas. CV-combi Nefit turbo, bouwjaar 2000. Grote, royale carport. Kengetallen Bouwj. 1978, Inh. 670 m3, Opp. 1120 m2 Vraagprijs 1.695.000, - k.k. Aanvaarding in overlegkan spoedig. LIMMEN VINKENBAAN 9 U wilt een grote woonkamer? U wilt een moder ne, lichte keuken? U wilt een modern toilet en een moderne badkamer? U wilt een keurige, aangelegde tuin op het zuiden? Dit huis heeft het allemaal! Een lekker compleet en goed gebouwde twee-onder-één kapwoning in een goede conditie. Een bezichtiging waard! Ind. Entree met modern toilet en groepenkast en een inpandig te bereiken, grote bergruimte met de wasmachine- en -drogeraansluiting. Grote, uit gebouwde L-vormige woonkamer (55 m2!) met moderne, lichte keuken v.v. alle inbouwappara- tuur en openslaande deuren naar keurige aange legde tuin (Z). 1e verd. 3 Slaapkamers waarvan de grootste v.v. kastenwand en een keurige, lichte badkamer met vaste wastafel, zwevend toilet en ruime douchehoek. 2e verd. Voorzolder met CV-unit en een ruime 4e kamer met dakka pel op het zuiden. Bijz. Alles dubbel glas en hardhout, kindvriendelijke ligging, ruime berging met verwarming, water en electra, massief essen vloer op de begane grond. Kengetallen Bouwj. 1985, Inh. 400 m3, Opp. 240 m2 Vraagprijs f 649.000,-k.k. Aanvaarding maart/april 2001 LIMMEN HET ACHTKANT 17 Deze woning moet u van binnen zien. Af Af. Niets meer aan doen, gewoon stoelen neerzet ten en wonen! Deze hoekwoning met vrijstaande garage nabij speelweide en scholen verkeert in een topconditie. De woning heeft vele extra' zoals moderne keuken, plavuizenvloer met vloerverwarming, zonwering voor en achter, aangebouwde erker enz. enz. Ind. Entree met meterkast, moderne toiletgroep, L- vormige woonkamer met aangebouwde erker en open, moderne keuken v.v. alle inbouwapp., de woonkamer heeft een mooie plavuizen vloer met vloerverwarming. Keurige tuin met een vrijstaan de garage met moderne roldeur en afgewerkte vloer. 1e verd. 3 Ruime slaapkamers waarvan 2 v.v. vaste kasten en een badkamer met bad/dou che, vaste wastafel en de CV opstelling. 2e verd. Ruime, keurige zolderruimte met grote dakkapel en aansluiting van wasmachine en wasdroger en mogelijkheid voor een 4e slaapkamer. Bijz. Aangelegde tuin, kindvriendelijke ligging, bron bemaling, totale isolatie. Kengetallen Bouwj. 1985/'86, Inh. 350 m3, Opp. 224 m2 Vraagprijs f 615.000,-k.k. Aanvaarding na opl. nieuwbouw medio 2001. V: m m <n k mrnEÊkm £8A MAKELAARS 0.&

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 37