Van der Steen Autobedrijf vertrouwd adres Stijl en sfeer bij Het Porceleyn en Interieur Huys Gfeerverlichting van Van der Peet'e Vakhandel Verrassingen bij Trend Leder Sportinstituut Het Vennewater introdu ceert een nieuw trainingssysteem Zonneveld Optiek introduceert de keratograaf Pagina 34 Van der Steen Autobedrijf-Autoschade is een vertrouwde naam in Heiloo. Na de start aan de Kennemerstraatweg waren Joop en Maarten in 1989 de eerste pioniers op industrieterrein De Oude Werf In dertien jaar tijd is het bedrijf uitgegroeid tot een fullservice BOVAG Autobedrijf en FOCWAAutoschadeherstelbedrijf met een enthousiast team van 22 vakkundige medewerkers. Het autoschadeherstelbedrijf is ISO gecertificeerd en dat certificaat staat borg voor kwaliteit. Onder de FOCWA /Eurogarant-vlag wordt de schade aan uw auto vakkun dig gerepareerd en wikkelen zij, indien nodig, de schade af met uw verzekerings maatschappij. Dit geldt ook voor ruitreparatie of -ver vanging. Vorig jaar heeft het bedrijf een ware metamorfose onder gaan. Naast een grondige verbouwing van het autobe drijf is ook de huisstijl com pleet veranderd. De huis kleur wit met geel heeft plaatsgemaakt voor zilver met groen. Wie het nieuwe logo eens nader bekijkt, zou kunnen ontdekken dat men bij Van der Steen voor alles terecht kan. Verkoop van alle merken auto's, nieuw en gebruikt, onderhoud, repara tie en schadeherstelreparatie inclusief spuiten. De werkplaats van het autobe drijf is uitgebreid tot 600 m2 en voorzien van de modern ste apparatuur. Tevens zijn de receptie en kantoorruim tes vergroot. De opening van het vernieuwde bedrijf werd in juli gevierd op een stra lende zomerdag, waarbij heel Heiloo en alle klanten werden uitgenodigd om mee te doen aan een ouderwetse zeepkistenrace. Daarnaast is Van der Steen ook actief als het gaat om autolease aan ondernemers in de regio. En vooruitlo pend op de nieuwe belasting wetgeving 2001, betreffende het privé-gebruik van uw zakelijke auto, blijkt dat Joop en Maarten niet stil zit ten en kunt u bij Van der Steen terecht voor het inbouwen van de 'fiscus black box', het instrument waarmee u uw kilometerre gistratie met de computer kunt vastleggen. Kortom, een professioneel, universeel autobedrijf en autoschadeherstelbedrijf, waar u voor alles op één adres terecht kunt, voor elk merk en type auto. En binnenkort wacht het bedrijf opnieuw een uitbreiding, want zojuist is bekend geworden dat Van der Steen het pand van de buren heeft aangekocht om de zaak verder uit te bouwen. Van der Steen vindt u aan De Oude Werf 1-6, tel. 072-5338543, www. autonl. com/vdsteen- heiloo, e-mail vdsteen-hei- loo@hetnet.nl. Wij zijn hiermee de eerste in de werelddenk ik.Die uit spraak lijkt misschien een beetje opschepperigmaar wie Victor van Berkum (39), eigenaar van Het Porceleyn en Interieur Huys, hoort praten, weet dat hij dat zo niet bedoelt. Want ook al heeft hij aan de Kennemer straatweg in het voormalige pand van Super de Boer een meer dan fraaie zaak gerealiseerd, hij blijft er bescheiden onder. Het kost dé fotograaf dan ook heel wat overredingskracht om hem op de gevoelige plaat vast te leggen. Een stuk enthousiaster is Van Berkum wanneer hij over zijn zaak vertelt. De aanvankelijk wat traditione le serviezenzaak aan het Stationsplein heeft dan ook een ware metamorfose ondergaan. Wie binnen komt, binnentreedt zou je bijna zeggen, bevindt zich op een ruim, licht binnen plein, voorzien van een wer kelijk prachtige tegelvloer. Daaromheen bevinden zich een groot aantal sfeervolle stijlkamers. Volledig inge richte kamers, die de klant op ideeën kunnen brengen voor de inrichting van het huis. „De laatste jaren bleek meer en meer dat onze klanten het Sportinstituut Het Vennewater gaat het nieuwe jaar in met een totaal nieuw test- en trainingssysteem in de fit nessruimte. Het Technogym System TGSis een pro duct van het Technogym Research Center en is ontwik keld om fitnesstraining te vereenvoudigen en te optima liseren. Sportinstituut Het Vennewater heeft voor dit systeem gekozen omdat het een zeer gebruiksvriendelijk systeem is en erg motiverend werkt op de klanten. Sportinstituut Het Vennewater probeert sinds het begin in 1997 haar fitness- en aerobicsactiviteiten zo interessant mogelijk te houden voor iedereen. Dat dit tot nu toe goed gelukt is blijkt wel uit de diversiteit van haar leden: van jong tot oud en van fit tot revaliderend. Het nieuwe TGS-systeem is behalve gemakkelijk te gebruiken ook bijzonder nuttig voor de instructeurs. Deze hebben inzicht in alle test- en trainingsgegevens en kunnen hierdoor een - voor iedere klant afzonderlijk - op maat gesneden programma aanbieden. Op deze manier zal het eenvoudiger worden om doelstellingen (denk bijvoorbeeld aan gewichtsverlies, revalidatie, algehele fitheid, etc.) te bereiken. Iedereen die zich aanmeldt bij Sportinstituut Het Vennewater krijgt een welkomstpakket, waarin een water- en schokbestendige sleutel zit. Deze sleutel is het draagbare geheugen van het systeem, hierin worden op een chip de test- en trainingsgegevens opgeslagen. De fitness apparatuur wordt bediend met deze sleutel en tege lijk wordt geregistreerd wat men heeft gedaan. Door middel van de Wellness Expert, een interactief multime dia station met touch screen technologie, houdt men inzicht in de trainingsresultaten. Deze eenvoudig te bedienen Wellness Expert werkt zeer motiverend en houdt nauwlettend in de gaten hoeveel progressie men in de training boekt. Een andere mogelijkheid van het sys teem is bijvoorbeeld het aantal verbruikte calorieën in te zien. Vanaf nu is het mogelijk om op een gecontroleerde manier aan fitness te doen en met de feestdagen voor de boeg is dit een prima manier om fit en op gewicht te blijven. servies gingen afstemmen op hun interieur. De trend is er dan ook helemaal naar: sfeer scheppen in huis. Bij het inrichten van onze nieu we zaak hebben wij dat gegeven tot ons uitgangs punt gemaakt: het presente ren van onze collectie in vol ledig ingerichte kamers," aldus Van Berkum. Zijn vrouw Denise is verant woordelijk voor de aankle ding van het geheel. En daarin is ze meer dan geslaagd, want het resultaat mag er zijn. Op een rondje door de zaak wandel je door kamers in landelijke stijl, met witte en grijze kasten, kamers met modern antiek met massief eiken meube len, met kroonluchters, kan delaars en klokken, bureaus en zithoeken, er is een zilverkamer met een grote collectie massief zilver, een kookafdeling met alles erop en eraan, van verrijdbare trolleys tot pannen en tex tiel, en vanzelfsprekend is er ook een plek gereserveerd voor het moderne design. Een winkel, kortom, waar iedereen die 'wat met keu kens en koken heeft' zijn ogen uitkijkt, met artikelen in uiteenlopende prijsklas sen, en waar je, gelukkig, ook zomaar eens even mag ronddwalen. Iedereen is er welkom, of het nu voor een klein dingetje is of voor een grotere aankoop. De mede werkers staan klaar om u te adviseren. Het Porceleyn en Interieur Huys vindt u aan de Kennemer straatweg 115-119 in Heiloo. Nu de dagen korter worden en het buiten veelal somber wordt, is het tijd om aan de gezelligheid binnenshuis te denken. En deze sfeer is te bereiken door de verlichting aan te passen. Bij Van der Peet is er weer volop keuze uit nieuwe sfeerlampen en kappen. De materialen van de nieu- mat chroom we kappen zijn veranderd naar een wat grovere struc tuur. Over het algemeen zijn ze iets donkerder en nieuw is ook dat deze te krijgen zijn in leer en suède. Ook de bronskleur is weer volop mode, zij het dan in een wat modernere uitvoering. Nieuw zijn ook de uitvoeringen in een roestkleur of in riet gecombineerd met een juten kap. Natuurlijk zijn er veel halo- geenarmaturen, veelal gecom bineerd met dimmer zodat zowel goed leeslicht als sfeerlicht voorhanden is. Deze lampen zijn verkrijg baar in brons en messing, maar ook in het moderne in een mooie vormgeving en prachtig design. Wist u dat Van der Peet ook een groot aantal halogeen gloeilampen heeft, in een goud uitvoering zodat het uitgestraalde licht niet zo wit meer is? En zo is er keus uit meer dan driehonderd soorten gloeilampen, tl-bui- zen en spaarlampen, vanaf het kleinste zaklantaarn lampje tot de grootste 2000W halogeen lamp. En dit alles omdat het ontzet tend belangrijk is om de juiste lamp in uw armatuur te plaatsen. Dit alles kunt u zien als u een bezoekje brengt aan deze zaak aan de Stationsweg 51 in Heiloo, tel. 072-5330196. Trend Leder laat deze winter in winkelcentrum Geesterduin in Castricum en Winkelhof 't Loo in Heiloo weer een hoop verrassingen zien op het gebied van de tas. Kleuren en materialen zijn er in overvloed, en ook op het gebied van stilèring zien we veel variaties. De vormen zijn groot, De revival van de reptiel natuurlijk, rustiek of klein en gedecoreerd. Kleine stoffen tasjes met lange schouderrie men. Mat leer, natuurlijk gelooid leer met onvolko menheden. De vormen zijn klassiek, 'stabiel', met brede bodem en veelal korte hand grepen. Bowling bags, tassen in envelopvorm, beugeltas sen, grote A4 city en busi ness modellen en kleine modellen. Nieuwe kleuren en interes sante materialen staan cen traal. Kleur- en materiaalmix maken de mode veelzijdig. print met python, kroko en hagedis^ in print. Waren kleuren tot nu toe ongebrui kelijk, het modebeeld wordt kleurrijker. Lak is in beeld. Glad rund- en kalfsleder hebben een zijdeglans of perlato-effect. Metallisé- effecten, vooral voor de feestdagen, zorgen voor een rijke, elegante uitstraling. Kortom, Trend Leder heeft weer de juiste aanvulling op uw garderobe in de winkel. Zij nodigen u graag uit om kennis te nemen van hun collectie. Er is nogal wat veranderd in de wereld van de optiek. De gecomputeriseerde oogmeetapparatuur deed zijn intrede het slijpen van glazen bereikte grote hoogten en contact lenzen zijn het introductie stadium allang voorbij. Alleen met het aanmeten van contactlenzen wilde nog wel eens iets mis gaan. Rob Zonneveld van Zonneveld Optiek heeft het aangedurfd om als een van de eerste opticiens in Nederland een keratograaf aan te schaffen. Waarmee aan- meetfouten, zelfs bij harde lenzen, tot praktisch nul gere duceerd zijn. Dat er niet zoveel opticiens zijn die tot deze stap over gaan, is begrijpelijk. Zo'n keratograaf is een duur grap je. Maar uiteindelijk werkt het veel goedkoper, volgens Rob Zonneveld. De klant wordt sneller geholpen en is verlost van de eindeloze pas sessies, om over de irritatie bij verkeerde keuzes nog maar te zwijgen. Een derge lijke verbetering van de ser vice mag wel een paar cent jes kosten, vooral als de klant daarvan in de eindprijs helemaal niets merkt. Een revolutie Voor het aanmeten van con tactlenzen gebruikt een con ventionele contactlensspe cialist 6 meetpunten op de cornea. Als u nu weet dat een keratograaf tot 22.000 meetpunten gaat, begrijpt u de revolutionaire impact van deze hightech apparatuur. Van uw ogen wordt met een scanner een soort topografi sche kaart gemaakt, waar door precisieaanpassingen mogelijk zijn. Bovendien wordt corneavervorming vroegtijdig gesignaleerd. Als Rob Zonneveld het over de voordelen van het nieuwe apparaat heeft, gaat hij hele maal glimmen. Hij buigt zich over de tafel alsof hij een geheim verklapt, wan neer hij zegt dat de kerato graaf bijdraagt in zijn omgang met de klant. „Ik hou domweg veel meer tijd over voor de klant zelf," zegt hij. „Want het mooie is, dat de keratograaf niet alleen meet en analyseert, maar ook met een lensadvies op de proppen komt. En dat is bij de huidige stand van zaken, waarbij je wel uit tientallen verschillende soorten lenzen kunt kiezen, een weldaad." Gratis proef Dat Rob Zonneveld van Zonneveld Optiek lef heeft, blijkt niet alleen uit de aan schaf van de keratograaf. Hij durft het ook aan om er zijn gelijk mee te bewijzen. Een gratis proef met lenzen, waarmee hij de klanten laat zien dat de keratograaf een praktisch onfeilbaar preci- sie-instrument is in de han den van de meester. zijn

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 43