PRIMAUCHT LI MM EN PRIMAUCHT LIMMEN Van Burgsleden Antiek Van Burgsteden Antiek ib. Keuze uit duizenden lampen Inbouwspots - postbussen Exclusieve verkoop topmerken 30 jaar uw vertrouwen waard (Fam. Dijkstra) Bezorgen-montage géén probleem Buitenlampen - kleinmeubelen Rijksweg 43 - tel. 072 5055747 40 eigen parkeerplaatsen - vrijdagavond koopavond Al vele jaren een begrip in Heiloo en wijde omgeving! Gespecialiseerd in vruchtenhouten tafels Unieke collectie Engels antiek 18e-20ste eeuw exclusieve antiek grenen meubels Pagina 36 ilfp Van Burgsteden Antiek is al vele jaren een begrip in Heiloo en wijde omgeving. Wij zijn gespecialiseerd in 18e en 19e eeuws antiek: Engelse hoekkasten, ladenkasten, vitrinekasten, klepbureaus, kabi netten en een grote collectie vruchtenhouten tafels. Kwaliteit en ori ginaliteit zijn kenmerkende begrippen voor onze collectie. Daarnaast staat ook ambachtelijkheid bij ons hoog in het vaandel. Restauratie vindt plaats in onze eigen werkplaats. In onze showroom treft u bovendien niet alleen maar antieke meubelen aan; onze unieke samenwerkingsvorm met een drietal andere specialisten staat garant voor een compleet aanbod op het gebied van interieurinrichting. Magda Bakker vervaardigt met verve aquarellen evenals prachtige boeketten en fruitmos arrangementen. Gerda deWaal van 1 vy House combineert een schitterende collectie kleingoed antiek met mooie eigentijdse woondecoratie. En studio Ineke van Beek voegt al deze elementen samen. Haar gevoel voor styling waarborgt een unieke presentatie. Mocht u zichzelf hiervan willen overtuigen, dan bent u van harte welkom bij: Van Burgsteden Antiek Kennemerstraatweg 536 1851 NH Heiloo Tel. 072 533 77 56 JL_° Ruime parkeergelegenheid Eigen restauratieafdeling Wij zijn geopend van: Dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Vrijdag van 10.00 tot 21.00 uur öeeemöeï leesifliaaml - ttecemöer feestmaand riec

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 45