Vrijwilligers van het jaar De boerenkool smaakte best Gorteldonk zegt Huisman vaarwel Activiteiten Limmen Adressen Limmen IS gelezen worden Geen week zonder Iltl'fff lil riff!! ujï UITKIJKPOST - 13 DECEMBER - PAGINA 13 5053009. Handbal Meervogels SY Vredeburg uitgebekerd De Uitkijkpost. Hét gratis loeekklad voor Heiloo en omstreken. Jazz Session Club Vredeburg Kerstconcert in de Corneliuskerk s'lïs- Studiebijeenkomst over dorpsraden Bridgeclub Limmen Het 'decembergevoel' buiten en binnen Brommet geen burgemeester van Bergen Kamer van Koophandel ontwikkelt protocol Sfeervol kerstconcert Activiteiten Conquista .02 .£2 es Activiteiten Limmen/Akersloot Kerstconcert Limbonbarde Woensdag 20 december om 20.00 uur kerstconcert van Limbonbarde en zanggroep Camerata Musica in OL Vrouw ter Nood in Heiloo. Entree f 10,-. Toegangskaarten verkrijgbaar aan de Van Alkemadelaan 29, tel. 5051228 en een half uur voor aanvang aan de kerk. Gemaal 1879 Elke eerste zondag van de maand van 13.30 tot 16.30 uur is het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot in werking te bezichtigen. Tevens expositie over wa termolens, gemalen en archeologische vondsten. Bibliotheek Akersloot Tot en met december expositie van schilderijen van Meeth Scherphuis. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren, uitsluitend voor spoed gevallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkge- bouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-567(X)50. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 8.30 tot 9.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bellen. Diensten zaterdag 19.00 eri zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.(X) uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Galerie Conny van Kasteel Tot en met 28 januari overzichtsexposi tie van voorafgaande en volgende ex posities. Te zien aan de Noorderstraat 4, donderdag tot en met zondag van 15.00 tot 19.00 uur. Dorpshuis Hanswijk Expositie van werk van Annemarie Kuster, te zien in het dorpshuis aan Hanswijk 1. Galerie de Kapberg Tot en met zondag 17 december exposi tie van Joop Hobijn, Jan Hollenberg, Fred Thoolen, Willy Leijnse en Louis de Vries. Te zien aan de Slotweg 17 op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. Abdij kaarsen Tot 9 januari expositie van kerststallen. Te zien van maandag tot en met zater dag van 10.30 tot 16.30 uur aan de Ven- newatersweg 27 in Egmond-Binnen. AKERSLOOT - De heren senioren 1 van Meervogels versloegen UDSV met 27-21. De reserves van het Utrechtse UDSV konden pas in de eindfase bedwongen worden. Meervogels vond vele malen de uitstekende goalie van UDSV op de weg naar het net. Hij stopte onder andere vier strafworpen. Meervogels startte met snelle aanval len en kon vanaf de tweedelijn makke lijk scoren. UDSV, die in de beginfase weinig meer dan de bekende aanvals- patronen liet zien, keek in de zesde minuut tegen een 6-1 achterstand aan. Halverwege de eerste helft was er een fase waarin Meervogels teveel balver lies leed en de gasten tot 8-5 naderden, maar ondanks het stoppen van twee strafworpen door de UDSV-keeper ging Meervogels door. Jacco Kerssens en Ron Out scoorden beiden vanaf de tweede lijn, Ed Krom benutte een break en er was weer een comfortabele LIMMEN - Donderdag 7 december speelde Vredeburg de bekerwedstrijd tegen de Groene Zes in Bovenkarspel. Het werd een 3-1 nederlaag door ver lies van J. Admiraal en K. Kramer, ter wijl G. Hafkamp en B. Stolp niet verder kwamen dan remise. Door het afvalsys- teem is Vredeburg hiermee direct uit gebekerd. Vrijdag 8 december speelde Vredeburg ronde twaalf van de interne competitie. Koploper K. Kramer verstevigde zijn leidende positie door na een lange strijd te winnen van de niet te onder schatten D. Schut. J. Admiraal verloor zijn tweede plaats aan G. Hafkamp, die een belangrijke centrumpion won en de partij technisch bekwaam uitspeelde ondanks de taaie verdediging van Admiraal. J. Limmen lijkt van slag te zijn, het ont breekt hem aan de scherpzinnige zetten van weleer. Hoewel totaal geen schan de, verloor hij van de behoedzame E. Stolp. J. Levering riep een halt toe aan de zegereeks van B. Kerkhof.T. Al koos eieren voor zijn geld en beheerde zijn assets bekwaam door te remiseren tegen de jonge R. Termes. B. Stolp was niet tevreden met zijn remise tegen R vd Heijdt, wellicht een onderschatting van zijn tegenstander? H. Ebels behoudt aansluiting met de top door winst tegen de sterke R. v.d. Storm. De uitslagen: Groep A: K. Kramer - D. Schut 1-0, J. Admiraal - G. Hafkamp 0- 1, R. v.d. Storm - H. Ebels 0-1, J. Limmen - E. Stolp 0-1P. v.d. Heijdt - B. Stolp remise, K. Aafjes - D. Aafjes 1-0, J. Levering - D. Kerkhof 1-0, J.Tebbens - G. Pouw 1-0, T. AI - R. Termes remise, M. Wester - G. de Graaf 0-1, C. Pepping - H. Levering 0-1, K. Keijzer - H. de Hoog 1-0, E. van Duin - M. Kos 1-0. Groep B: B. Blekemolen - D. Keijzer 0- 1, J. Duin - M. Tijm 1-0, S. Sofan - T. Witkamp 1 -0, N. van Leen - M. Mooij 1 0, J. Valkering - E. Mooij 0-1,1. Mooij - A. Zwart 1-0, B. Schijf - M. Koot 1-0, W. van Leen - J. Levering 1-0, V. Kaandorp -T. Castelein 0-1. voorsprong 11-6. Deze marge werd door Ruud Out met twee treffers ver groot en bij het rustsignaal stond er 15- 9 op het bord. William Kerssens, die voor rust geen kans tegen de verdediging van UDSV, had nu tweemaal succes op de hoek, 17- 10. UDSV gaf zich nog lang niet gewonnen en kon halverwege de twee de helft via een benutte strafworp tot twee punten naderen, 19-17, en even werd het stil op de Meervogels-tribune. Peter Schagen en Jacco Kerssens waren op dit cruciale moment alert: 21-17 in de 17de minuut. Door enige verdedi- gingsfouten naderde UDSV weer tot op twee punten 21-19, en kon men wachten op een hectisch slot. Het goedleidende arbitrale duo Elout en Elout zorgde dat het een sportieve wedstrijd bleef. In de laatste minuut was het Jeremy Duin, die met een ach terwaartse worp de eindstand 27-21 bepaalde. Mede door dit sublieme doel punt en zijn inzet tijdens de wedstrijd werd Duin tot man van de wedstrijd gekozen. Klaverjassen Vrijdag 15 december kunt u deelnemen aan een klaverjasdrive in de handbal kantine aan de Boschweg te Akersloot. De kantine is om 19.30 uur open en dan kan men inschrijven. Eerder opgeven kan ook, bij Tineke Krom tel. 0251- 311551. Om 20.30 uur is de loting. Iedereen is welkom. LIMMEN - In Vredeburg in Limmen is op zondag 17 december weer een bij eenkomst van Jazz Session Club Vre deburg, van 16.00 tot 20.00 uur. Te gast is JazzAlert, dat vorig jaar ontstaan is uit één van de drie jazz-workshops, die bandleider Martin Klein wekelijks in Amsterdam houdt. De bandleden ko men uit Amsterdam en omgeving. Ge speeld worden meer en minder beken de jazz- en latin-standards. Ook staan enkele nummers op het repertoire die zijn geschreven door de bandleden zelf. Deze swingende avond is gratis toegan kelijk. Remonstrantse Kerk Zaterdag 16 december kerstconcert door Danielle en Peter Boven, bijge staan door pianist Wim Noteboom en een klein koor. Aanvang 20.15 uur. Kaarten a f 15,- zijn verkrijgbaar op de avond zelf aan de kerk, of telefonisch te reserveren, tel. 5613905. H. Josephkerk Zondag 17 december kerstconcert van kamerkoor Sine Nomine en harpiste Klaartje Broers om 16.00 uur. Toegang f 15,-, CJP en 65-plus f 12,50, kinderen tot en met 12 jaar f 7,50. Kaarten zijn verkrijgbaar in de kerk of telefonisch reserveren op 5617726. Nederlands Kachelmuseum Van 1 oktober tot 1 april open op zon dag van 12.00 tot 16.00 uur. Toegang f 2,-, MJK en kinderen tot 12 jaar gratis. Bierkade 10, Alkmaar. Galerie 1719 Tot en met 17 december expositie van werk van Jan Giling. De galerie is open donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur, Verdronkenoord 29, Alkmaar. Galerie Dijk 1 Tot en met 23 december expositie 'Au Revoir' door diverse kunstenaars uit de regio. De galerie is geopend van don derdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en na telefonische af spraak, tel. 5124022.Te vinden aan Dijk i, Alkmaar. Zondag 17 december van 14.00 tot 17.00 uur geopend. LIMMEN - Op vrijdagavond 15 de cember is er in de Corneliuskerk een feestelijk kerstconcert. Medewerking verlenen de sopraan Gerardine Ma- réchal, het zangkwartet Camerata Mu sica, het herenkoor, het liturgisch koor en het gemengd koor. De koren zingen onder andere werken van Bortnjanski, Mozart, Rachmani noff en Rutter. De sopraan Gerardine Maréchal heeft haar zangopleiding gevolgd bij Jo Im- mink en Otto Ottens in Amsterdam. Zij trad solistisch op bij verschillende ora toriumverenigingen. In Limmen trad zij op met het ensemble Limbonbarde. Het zangkwartet Camerata Musica vindt zijn oorsprong in Limmen. De vier enthousiaste amateur-zangers be schikken reeds over een breed reper toire, vanaf de Middeleeuwen tot nu. Tijdens het concert zullen zij onder meer Russische religieuze muziek, Franse ballades en Engelse carols ten gehore brengen. De koren en instrumentalisten worden begeleid door de pianiste Claudia Rijs en staan onder leiding van dirigent Peter Rijs. Het concert begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Vrijwilligsters van het jaar Tineke Veldt (lm en Gré Metselaar. LIMMEN - Afgelopen donderdag 7 december werden Gré Metselaar (leid ster bij de Scouting) en Tiny Veldt- Baltus (medewerkster Zonnebloem) tijdens een bijeenkomst voor alle vrij willigers in het gemeentehuis te Lim men aangenaam verrast met een huldi- Zij ontvingen uit handen van wethou der Will Maréchal-Goossens een zilve ren beeldje in de vorm van een kaar senstandaard en bloemen voor hun bij drage aan respectievelijk 45 jaar Scou ting Limmen en 21 jaar Zonnebloem- werk in Limmen. De avond werd muzi kaal omlijst met een percussievoorstel ling van Afrikaanse muziek, vertolkt door Chris Colleye, docent aan de wereldmuziekschool in Alkmaar-Haar lem. LIMMEN - Kunnen dorpsraden het gemis van een 'eigen' gemeenteraad goedmaken in de verschillende dorpen binnen de nieuwe CAL-gemeente? Deze vraag staat centraal tijdens een openbare studiebijeenkomst op dins dag 19 december in café de Lantaarn in Limmen. De bijeenkomst wordt geor ganiseerd door GroenLinks met het oog op de komende samenvoeging van de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, die naar verwachting over een jaar zal plaatsvinden. De organisatoren willen nagaan of met bijvoorbeeld een dorpsraad de afstand tussen burger en bestuur kan worden verkleind. Dit als tegenhanger van de bestuurlijke schaalvergroting die het gevolg is van de intergemeentelijke LIMMEN - Afgelopen woensdag heeft Bridgeclub Limmen als volgt gespeeld: A-lijn: 1/2. Alderlieste - De Groot 55.8, 3. Korff - Straathof 54.5. B-lijn: 1. Fam. v. Bellen 62.4, 2. Buytenen - Kuiper 58.9, 3. Fam. Hoogland 58.2. C-lijn: 1. Endel - Slob 65.0,2. Goedhart - De Wit 60.4, 3. Klous - Limmen 57.5. D-lijn: 1. Engelen - Interna 61.6, 2. De Blois - Vendel 56.2, 3. Oosterling - Slemmer 55.0. E-Iijn: 1Noom - Balkenende 66.1 2. Fam. Maas 57.5,3. Fam. Elsman 52.5. Smullen van de boerenkool met worst. Familie, sfeer, gezellig, dennengroen. Allemaal woorden die onlosmakelijk aan de decembermaand verbonden zijn. De kerstboom in de huiskamer, de kerstmarkt in het centrum en speculaas bij de warme chocolademelk. Juist met tuinplanten zijn er veel mogelijkheden om dit decembergevoel te versterken, zowel buiten als binnen. Het ultieme kerstbeeld in de tuin is een grote groene hulst met honderden rode bessen, elk bedekt met een mutsje sneeuw. Ook erg mooi in de december maand is de skimmia. Net als de hulst heeft dit struikje wintergroen blad en rode bessen. Vanwege zijn bescheiden formaat kan deze in een wat kleinere pot staan. De hulst en de skimmia kun nen goed aangevuld worden met kleine potten met bijvoorbeeld buxus of klei ne coniferen. Al deze typische kerstplanten hoeven niet alleen maar te pronken op het ter ras. Ze zijn ook nog eens goed te gebruiken. Vooral als ze wat groter zijn, kunt u zonder problemen takjes knip pen van de hulst, de skimmia en conife ren. Met de takjes, eventueel aangevuld met dennengroen en dennenappels, kunt u een kerststukje maken. Ook kunt u hiermee zelf een kerstkrans ma ken, voor aan de deur. Een geleidelijke overgang van binnen naar buiten wordt gecreëerd door een serre. Vooral in een wat koele serre kunt u veel doen met groen. Diverse potten met grotere en kleinere planten geven het geheel een knusse uitstraling. Wat is er nou lekkerder dan onderuit zitten in een gemakkelijke stoel, met uitzicht over de wintertuin met de hulst met de dikke rode bessen. EGMOND - Burgemeester Enno Brommet van de gemeente Egmond wordt niet de nieuwe burgemeester van Bergen. Dit heeft hij vorige week bekend gemaakt, nadat hij bericht had ontvangen dat hij niet op de voordracht is geplaatst voor een benoeming. Dit betekent dat Brommet tot 1 januari 2001 burgemeester van Egmond is. Per die datum is de fusie van Egmond met Bergen en Schoorl een feit en is de bur gemeester vanaf dan ambteloos burger. De geplande afscheidsbijeenkomsten worden daarmee voor hem tevens een persoonlijk afscheid. Zolang Brommet nog in Egmond woonachtig is en nog geen nieuwe func tie heeft, blijft hij voorzitter van de landinrichtingscommissie Bergen-Eg- mond-Schoorl en verricht daarnaast enkele VNG-activiteiten. Komende vrijdagavond vindt in de sporthal in Egmond aan Zee een afscheidsconcert plaats van de gemeen te Egmond. Een flink aantal Egmondse verenigingen zal hier van zich laten horen, met als uitsmijter een optreden van de formatie Memphis. Op maandag 18 december wordt in het gemeente huis om 15.00 uur de laatste openbare vergadering van de gemeenteraad ge houden. REGIO - Bij de Kamer van Koophan del Noordwest-Holland staat sinds kort duidelijk aangegeven dat de benodigde documenten voor inschrijving in het Handelsregister op echtheid worden gecontroleerd. Bij het Handelsregister van de kamer gaat betrouwbaarheid en integriteit boven alles. Het zou econo misch een slechte zaak zijn als onder nemers niet blindelings kunnen ver trouwen op de juistheid van de gege vens, aldus de kamer. Het inschrijven met valse of gestolen documenten moet tegen elke prijs worden voorkomen. Hierbij komen het zogenaamde Veri ficatie Informatie Systeem (VIS) en de retrocheck (blauwe lamp) om de hoek kijken. De KvK en de politie NH- Noord hebben een protocol ontwik keld waarin duidelijk staat wat een baliemedewerker moet doen als het VIS-systeem aangeeft dat het <een document betreft dat als 'vermist' staat gesignaleerd. Uitgangspunt van het protocol is dat de alarmopvolging na een 'hit' kwalitatief goed moet zijn. Het protocol steekt zodanig in elkaar dat menselijke fouten op fatsoenlijke wijze worden uitgeslo ten. Het kan namelijk gebeuren dat iemand zijn identiteitsbewijs als gesto len opgeeft, maar het daarna terugvindt en de melding vergeet in te trekken. Dan staat het document wel op de zwarte lijst. Een belangrijk aspect van het protocol is het voorkomen van agressief klantgedrag dat kan optreden als de kamer weigert iemand in te schrijven. Het protocol zorgt ervoor dat daders ook echt kunnen worden aange pakt. Naast de kamers hebben alle overheidsinstanties en bijvoorbeeld de banken en het Bureau Krediet registratie het VIS-systeem. Het net werk wordt steeds groter en alleen door verregaande samenwerking kun nen frauduleuze handelingen worden voorkomen. De werking van het proto col wordt over een jaar geëvalueerd. hij genoodzaakt om de worstlevering stop te zetten. Gelukkig werd in Kees Smit van slagerij Snel een waardiger opvolger gevonden. Tevens vond de introductie van de 'Teyl' plaats. Dit is een gelimiteerde oplage van 111 gegraveerde bierpullen, alle voorzien van een certificaat op naam en eigen nummer op de bodem. Op de tussenavond van 27 januari is er gelegenheid dit collectersitem te bemachtigen. LIMMEN - Afgelopen zondagmiddag ging Limmen weer massaal aan tafel bij carnavalsvereniging de Uylenspieghels in de Burgerij. Ruim 260 volwassenen en kinderen genoten van een gezellige middag met muziek van de country band Respect en natuurlijk van de boe renkool met worst. Er werd die middag ook afscheid genomen van slager Klaas Meegdes, die al sinds tientallen jaren de rookworst voor de boerenkool ver zorgt. Door sluiting van zijn zaak werd ALKMAAR - Het Alkmaars Christe lijk Mannenkoor en Christelijk Ge- mengdkoor Vergutas uit Heerhugo- waard voeren tweemaal een sfeervol kerstconcert uit, op 13 en 19 december. Het zestig leden tellend Alkmaar Christelijk Mannenkoor uit Alkmaar vierde onlangs nog het veertigjarig jubileum met een uitverkocht huis. Buiten de kerkelijke vieringen en bondsconcerten wordt jaarlijks mede werking verleend aan de kerstconcer ten. fusie. GroenLinks heeft vier deskundi ge inleiders uitgenodigd. Daarna zullen drie mensen die hun wortels hebben in Akersloot, Limmen en Bakkum reage ren. Dit zijn Mark Hoogland uit Aker sloot, Piet van der Steen uit Limmen en Dick de Winter uit Bakkum. Na een discussie met de aanwezigen zal de avond worden afgesloten met een sa menvatting en conclusies door Cat- harina Peperkamp, voorzitter van de GroenLinks-fractie in de Castricumse gemeenteraad. De bijeenkomst begint om 19.45 uur en zal rond 22.15 uur afgelopen zijn. Café de Lantaarn vindt u aan de Dus- seldorperweg 56, te Limmen. Alle inwoners van de betrokken dorpen worden door GroenLinks uitgenodigd om kritisch mee te denken over dit onderwerp en, zoals zij zeggen, dit niet over te laten aan bestuurders en politi ci. LIMMEN - Kinderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen zaterdag 17 december van 10.30 tot 12.30 uur kerststukjes gaan maken. Meenemen: een bakje, mandje of iets dergelijks. Ook versie ring om je kerststukje te verfraaien is welkom. De entree is f 1,50. Tieners van 12 tot en met 15 jaar kun nen 's avonds naar de disco. De entree is gratis en de deuren zijn geopend van 19.00 tot 23.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar zijn op vrijdag 15 en zaterdag 16 december van 20.30 tot 1.00 uur wel kom in het jongerencafé. LIMMEN - Op donderdagmiddag 30 november werd voormalig burgemeester van Limmen Ed Huisman door Prins Tijl X van de carnavalsvereniging de Uylenspieghels prinselijk onderscheiden met een Gortige Gortzak en een oorkonde tot erelid. Huisman kreeg dit voor zijn bijdrage aan de Limmer gemeenschap. Het gemengd koor Vergutas telt ruim veertig leden en staat sinds kort onder leiding van dirigent Wim Broer uit Andijk. Beide koren zijn verguld dat de zanger Robert Valter, die zowel in zijn stem als in zijn pianospel pure emotie laat doorklinken, een gedeelte van het programma met een eigen kerstreper toire voor zijn rekening neemt. Het Alkmaars Christelijk Mannenkoor en het gemengd koor Vergutas brengen onder leiding van dirigent Wim Broer een afwisselend programma van tradi tionele maar ook eigentijdse populaire kerstliederen. De concertdata zijn woensdag 13 december in de Kruizer- kerk, Jan Glijnisweg 30 te Heerhu- gowaard en dinsdag 19 december in de Vrijheidskerk aan de Hobbemalaan 2a te Alkmaar. De toegangsprijs bedraagt f 12,50 inclusief een consumptie. Kaar ten kunnen worden gekocht op de avond van het concert of telefonisch gereserveerd onder nummer 072- 5112638/ 072-5710298, bij geen gehoor 0228-593904. Het concert begint om 20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 13