HAM 1 I Slagerij Van der Peet sluit de deuren Boevw&ni 5 Dierenbescherming cHRisfmas Home for Christmas ui 's Een phoenix uit de as K DEUTEKOM Gedenkboekje Moeder Godskerk Bruiloft Reünie Bedrijfsborrel of gewoon een feest?? Gevonden voorwerpen Psychometrie-avond Foresters handbal Rookvrij kerstdiner Themabijeenkomsten Humanistisch Verbond Home for Christmas door Anne Sofie von Otter CD van de week: N ING •N Een phoenix uit de as door Henning Boëtius Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Boek van de week: Rabobank houdt beurscompetitie Sans Atout Kerstconcert en samenzang Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 13 DECEMBER - PAGINA 2 -- 4 I. pJm Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil en C.W. Wille- boordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan. huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Nacht- en weekenddienst tot 15 decem ber apotheek Kruisinga, Ritsevoort 43, tel. 5112684. Van 15 tot 22 december apotheek Sibilo. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens af spraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 da gen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5,199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. bouwt Voor God bouwt voor zichzelf een sterke vesting Het gedenkboekje. HEILOO - Vorige week berichten wij u al over het aanstaande afscheid van de Moeder Godskerk en het binnen kort betrekken van de Willibrordus kerk door de rooms katholieke paro chiegemeenschap van Heiloo. Ter gele genheid van deze overgang is een ge denkboekje uitgegeven met daarin unieke foto's en verhalen uit de ge schiedenis. In het voorwoord beschrijft pastor Herman Helsloot de Moeder Godskerk als 'een kerk met verleden en toekomst'. Hij vindt het een goed moment om even stil te staan bij de gebeurtenissen van de afgelopen jaren. Tijdens de vie ringen op 9 en 10 december is de kerk Dat kan bij NJHC Herberg Egmond. En u kunt nog lekker blijven slapen ook... Voor info of een afspraak NJHC-Herberg "Egmond" 072-5062269 www.njhc.org/egmond De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊÊ Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk-tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. officieel overgedragen aan de reforma torische kerken van Heiloo, die 'samen op weg' gaan. Hoewel de Willibrorduskerk pas op 25 februari haar officiële opening kent, hopen de parochianen dat maandag 18 december de kerk gebruiksklaar is. P. Bussen beschrijft in het gedenkboek het verleden en het heden van de Moeder Godskerk. Vanaf de jaren vijf tig tot aan nu worden de belangrijkste gebeurtenissen benoemd in het 32 pagina's tellend boekje. De rk pa rochiegemeenschap koos vanaf de jaren zestig voor uitbreiding. Er ont stonden twee parochies, maar al vanaf 1970 ging men over op één parochiebe stuur. Langzamerhand vormde Heiloo zich tot één parochiegemeenschap met twee kerkgebouwen. Na een zorgvuldige overweging kwam het parochiebestuur tot het voornemen om de Moeder Godskerk aan de eredienst te onttrek ken en alle activiteiten te concentreren in de Willibrorduskerk en de Willi- brorduspastorie, die beide aangepast moesten worden. In het boek wordt verder aandacht besteed aan activiteiten, gebeurtenis sen en lotgevallen, diverse koren en uit voeringen. Aan het boek is medewerking verleend door onder andere de leden van het parochiebestuur Herman Helsloot en Marieke Hoetjes-Eijkel, Henk en Aat Spaans en andere parochianen. Het boek kan door geïnteresseerden en betrokkenen gratis worden afgehaald bij de Moeder Gods pastorie, Holleweg 111 te Heiloo. HEILOO - De volgende voorwerpen zijn bij het politiebureau als gevonden opgegeven: zwarte regenbroek, een sleutel kluismodel, bril met rood mon tuur, zwarte fietstas met vier sleutels, dameshorloge, rode dameshandschoen. HEILOO - In buurthuis Ypsalon aan De Hucht 2 te Heiloo vindt op vrijdag 15 december een openbare avond plaats. Het Alkmaars medium Sjoerd Hidma zal aan de hand van meege brachte foto's voorwerpen en bloemen (die enige tijd thuis hebben gestaan) zijn waarnemingen doen. Alle belangstellenden zijn welkom. De zaal gaat open om 19.30 uur, de aan- yang is om 20.00 uur. De entree be draagt tien gulden. HEILOO - De succesvolle dames 1 ploeg van Foresters moest tegen de nummer twee van de competitie DES en won overtuigend met 20-10. Een prachtig resultaat, hoewel het in de eer ste helft nog vrij gelijk opging. De rust stand was 11-7, maar het was duidelijk dat de conditie DES ging opbreken in de tweede helft. De toegekende straf- ballen bleven er heel koel in gaan tegen de verder uitstekende keepster van DES. Nog immer heeft het team niet verlo ren dit seizoen, waardoor het kam pioensschap steeds dichterbij komt. Was het vorige keer jubel en blijdschap voor de A- en B jeugd met duidelijke winstpartijen, nu werden beide ploegen flink teruggezet door respectievelijk Vrone uit St.Pancras(31-ll) en CSV uit Castricum (19-10). Winnaars waren er wel bij Dames 2 en de C jeugd, die bij CSV uit Castricum beide de winst wis ten te pakken. ALKMAAR - De werkgroep Ont spanning van de afdeling Noord- Kennemerland van het Nederlands Astma Fonds houdt op zondag 17 december een rookvrij kerstdiner. Het Astma Fonds kiest voor deze activiteit om mensen met luchtwegaandoenin gen eens de gelegenheid te geven bui ten de deur te eten, zqnder dat zij last krijgen van benauwdheid. Het rookvrije kerstdiner wordt gehou den in horecacentrum de Hertenkamp, Zandersweg 1 te Alkmaar. De ont vangst met een welkomstdrankje en een hapje is vanaf 4 7.45 uur. Het diner begint om 18.30 uur. U kunt kiezen uit drie verschillende menu's. De prijs van deze menu's (inclusief welkomstdrank je en hapje) is f 57,50 per persoon. Een kindermenu kan ter plekke worden samengesteld en kost f23,- per kind. Voor nadere inlichtingen of aanmeldin gen kan men zich wenden tot R Droomer, tel. 072-5054251 of I. Camoenié, tel. 072-5714227. Na vele jaren trouwe dienst sluit slagerij Van der Peet haar deuren. Fotostudio Starfield) HEILOO - Wat zal er gaan gebeuren met die prachtige antieke koelceldeu ren? Roodachtig Amerikaans grenen hout met monumentaal zilverbeslag, indrukwekkend in die kleine slagers winkel op de Stationsstraat 82. Die spe ciale celdeuren zitten er al sinds men senheugenis in. Bijna vanaf het begin in 1914, toen Keurslager Van der Peet nog de 'Vleeschhouwerij' van grootvader Jaap was. Het is heel goed mogelijk dat oudere Heilooërs zich nog de tijd kun nen heugen dat zij met een boodschap- penbriefje naar de slagerij werden gestuurd. Pens uit de kar Jan van der Peet (52) vertelt er nuchter over, maar is ondertussen zeker niet onbewogen. Het is natuurlijk ook niet niks om een Heiloose familietraditie van bijna een eeuw te beëindigen. Sa men met zijn vrouw Annie nam hij in 1978 het slagersheft van vader Siem over. En zag in de jaren erna alles ver anderen. Van der Peet: „Ach ja, daar vraag je me wat, een anekdote. Er is natuurlijk zo ontzettend veel gebeurd, maar het voornaamste was dat we altijd keihard gewerkt hebben. Weet je, ik kom uit een echte slagersfamilie en werk al van kinds af aan in de slagerij. Ik weet nog dat mijn broer Jaap (Van der Peet's Vakhandel) en ik al op tien jarige leeftijd langs de weg hondenvoer uitventten; pens uit de kar. Of die keer dat ik een jaar of veertien, vijftien was en bij de klanten langs ging om te 'horen'. Was ik onderweg m'n boekje kwijtgeraakt en heb ik alle bestellingen uit mijn hoofd aan mijn vader doorge geven. Zonder één fout trouwens." In één loopje Om gezondheidsredenen moest Van der Peet de laatste jaren een stap terug doen. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan als zelfstandig ondernemer. „Ik ben een vakidioot," vertelt hij, „en maak de hele week, behalve zondag, lange dagen. Altijd bezig, zoekend naar ALKMAAR - Het Humanistisch Ver bond afdeling Alkmaar/Den Helder organiseert vier themabijeenkomsten over humanisme en spiritualiteit. On derwerp van de bijeenkomsten zijn algemene inleiding over humanisme en spiritualiteit, spiritualiteit binnen ande re levensbeschouwingen zoals boed dhisme en christendom, atheïstische spiritualiteit en hef Sokratische ge sprek. De kosten voor deze vier bijeenkom sten zijn f 75,- voor leden van het Hu manistische Verbond en f 95,- voor niet-leden. Ze worden gehouden in het bankgebouw aan de Rogier van der Weijdestraat 12, Alkmaar, op 9 en 23 januari en 3 en 13 februari. Informatie en opgeven kan op tel. 072-5110908 (Wil Borger) of 072-55898168 (Wil Vermeulen). Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Cyperse poes, witte kin, borst en sokjes, rood bandje met belletje en kokertje, 13 jr. Egelshoek Heiloo. Waarschijnlijk op zoek naar oude adres in Mariën- stein. Gevonden Jong cypers poesje, halfwit neusje, wit befje, voor witte sokjes en achter knie kousjes, Belieslaan, Heiloo. Zwart/witte kater, gec., zwart snorretje, witte buik, pootjes en staartpunt, zwart/wit stoffen bandje, Burenweg, Heiloo. Grijsbruin gemêleerd kitten, blonde kin, buik en blond tussen de ogen, Heerenweg, Egmond aan den Hoef. Goed tehuis Goed tehuis gezocht voor een lieve grijze gec. kater van ca. 10 jaar die graag naar buiten gaat. Inl. 0251-658504. verbetering en zoveel mogelijk zelf klaarmaken. Samen met mijn vrouw en onze gewaarde medewerksters Ger trude Verschure, Karin van Tricht, Mery Bakker - dat is mijn zus, die hoort bij de inventaris - en Petra Bakkum." Van der Peet vertelt verder: „Het assor timent en de consument zijn in de loop van de tijd behoorlijk veranderd. Van daag de dag zijn de mensen veel gehaaster en willen snel, snel, snel iets verantwoords op tafel. Nee, niet on dankbaar, zeker niet, maar wel meer werk. En daar heb je op een gegeven moment, na zoveel jaren in het vak, niet zoveel puf meer voor." En dat kunnen we ons goed voorstel len. Zeker als je alle andere verande ringen rond de winkel in ogenschouw neemt. Zoals de tegenwoordige van zelfsprekendheid waarmee de meeste mensen alle boodschappen in één grote winkel kopen. De sluiting van de sta- tionscentrumwinkels als bakker Borst, groentespeciaalzaak Stavenuiter en binnenkort bakker Hemmer, waardoor men niet meer in één 'loopje' de dage lijkse boodschappen in huis kon halen. En niet te vergeten, de toekomstplan nen voor het Stationscentrum. Prach tige plannen, maar dat betekent wel dat HOme foR aNNe sofie v De opera- en concertzangeres Anne Sofie von Otter uit Stockholm probeert met haar cd het echte kerstgevoel te weergeven. In een besneeuwd vakan tiehuisje net buiten de typisch Zweedse stad maakt zij zich net als vele anderen op voor een gezellige kerst met haar familie. Als klein meisje was zo'n tradi tionele kerst helemaal niet zo vanzelf sprekend. Als dochter van een diplo maat bracht zij de meeste kerstdagen in het buitenland door en ontwikkelde daarom een ideale voorstelling van hoe een échte kerst er uit zou zien. Kerst liedjes deden het altijd goed bij Anne Sofie von Otter en zij vindt dat deze muziek zeer rustgevend op de gespan nen zenuwen kan werken. Niet alleen de traditionele kerstliedjes, maar ook de moderne en populaire melodieën spreken haar aan. Voor haar eigen ker stalbum wenste zij zich intieme kamer muziek. Het resultaat daarvan is een cd vol moderne volksmuziek met klassie ke inslag. Het eerste nummer op de cd is het in het Engels gezongen nummer 'Koppangen', een jubelende folksong, echter met duidelijke invloeden uit de popmuziek. Midden in het lied moet Anne Sofie von Otter wisselen van haar natuurlijke stem naar haar operas- tem. Een vloeiende overgang, waarbij zij aangeeft een voorkeur te hebben voor een wat lagere toonsoort. Op die manier klinkt zij niet te 'opera-achtig', zoals ze het zelf omschrijft. Home for Christmas is een cd met afwisselend Zweedse en Engelse nummers, waarbij de poging de ideale kerst weer te geven aardig geslaagd is. door Anne Sofie van Otter de consument daar een tijd 'bouwhin- der' van ondervindt. Ga zelf maar na wat dat voor de omzet kan betekenen. Ook verandert de belastingwet in 2001, komt de euro eraan en moest Van der Peet veel geld gaan investeren vanwege de nieuwe hygiëne- en milieuregelge ving. Met pijn in het hart Dus toen Van der Peet een mooi bod op zijn winkelpand annex huis kreeg, heeft het echtpaar er samen lang en breed over gesproken en vervolgens de knoop doorgehakt. Ze stoppen ermee. Weloverwogen maar met pijn in het hart. Vandaag, 13 december, is hun laat ste dag. De slagerij is open tot 18.00 uur, de normale sluitingstijd, of tot het vlees op is, aldus Van der Peet. Ge woon: over en sluiten. „We doen niks extra's, geen afscheidsreceptie of iets van dien aard. We blijven tot het eind kwaliteit verkopen en op woensdag de dertiende gaat na de laatste klant de deur definitief op slot." En zo gaat er weer een stukje Heiloose traditie en kwaliteit verloren. Wanneer in mei 1937 de zeppelin Hindenburg boven Lakehurst nabij New York op spectaculaire wijze explo deert, lijkt dat een voorbode te zijn van het verdwijnen van de Oude Wereld in de vuurzeeën van de naderende oorlog. Tien jaar later belt de Zweedse journa list en schrijver Birger Lund aan bij een huis in Rome. Hij is op zoek naar Marta, de vrouw die hij aan boord van de Hindenburg heeft ontmoet en op wie hij halsoverkop verliefd werd. Hoewel spoedig de oude vertrouwd heid en verbondenheid tussen de twee terugkeert, moet Lund na korte tijd toch weer afscheid van haar nemen. Hij heeft maar één doel: hij moet de ware toedracht van het ongeluk achterhalen, want de officiële verklaringen en theo rieën kunnen hem niet in het minst overtuigen. Het boek van deze week, Een phoenix uit de as van Henning Boëtius, is het boeiende portret van twee mannen die ieder op hun eigen wijze op zoek zijn naar persoonlijke vervulling en de gro te liefde. Boëtius (1939) is de auteur van een groot aantal veelgeprezen ro mans, en van de misdaadromans rond de Nederlandse rechercheur Piet Hier- onymus. OO voor 39,90 Heerenweg B7-6S, 1351 XLHtftaO naast Winkelhor t too> 072 $331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel o-mail: lnfo.datrtokom@Hbrt8.ni REGIO - Tijdens de Rabobank Beurs competitie 2001 biedt de Rabobank de mogelijkheid meer te ontdekken van de 'wereld van het grote geld' zonder dat deelnemers risico lopen met hun geld. Voor deelname is een computer en een internetaansluiting noodzake lijk. Wie start met Rabobank Internet bankieren ontvangt voor die aanslui ting een gratis cd-rom met software voor Het Net. Van 15 januari tot en met 23 maart 2001 wordt dit beleggingsspel op internet gespeeld en kunnen deelnemers kennis maken met de verschillende aspecten van beleggen. Na afloop van de compe titie weten de spelers hoe risico en ren dement samenhangen en welke manier van beleggen hen het beste ligt. Aanmelding kan tot 15 januari 2001 via de Rabobanksite www.rabobank.nl. Bij de kantoren van Rabobank West-Ken- nemerland zijn ook folders met aanvul lende informatie en een aanmeldings formulier verkrijgbaar. Trefpunt Zaterdag 16 december van 10.30 tot 16.00 uur een kerstmarkt voor jong en oud. Open Huis Tot 4 januari is in de foyer een tentoon stelling van mandala's, gemaakt door leden van het Nivon. Tevens een ten toonstelling fossielen. Op 18 december bijeenkomst Sociëteit Alleenstaanden. ABN AMRO Bank Op 16 en 17 december een kunstexpo sitie door plaatselijk bekende schilders. Van 12.00 tot 17.00 uur aan de Ken- nemerstraatweg 97 te Heiloo. Theater de Beun Zaterdag 16 december de voorstelling Prinses Marianne, gespeeld door Nel Kars. Aanvang 20.15 uur. Kaarten f 25,- met korting f 22,50. Willibrordusweg 2, tel. 5333156. Schaap en De Jong In december en januari exposeren leden van de Heilooër Amateur Foto club foto's in de dierenartsenpraktijk van Schaap en De Jong aan de Com mandeurslaan 1. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier op Termijen 189, wisselende exposities, open elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 5334596. Casa Design Tot en met december expositie van schilderijen van Iwan de Groot. Silhouet Binnenhuisarchitectuur De gehele maand december warme winterdagen bij Silhouet. Tevens een expositie van Joop Mijsbergen, te zien dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en op koopavond. Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Atelier Marijke Dekker Aan de Westerweg 22 is op zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur geopend her keramiekatelier Marijke Dekker. Stichting WAO Zondag 17 december van 12.00 tot 16.00 uur een rommelmarkt aan de Bergeonstraat 30. Informatie op tel. 5331840 of 5336939. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H. van het Maalpad. Gereformeerde Kerk Zondag 10.00 uur: A. van der Maas. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. R. Hengstman- gers. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Maandag 18 december 19.30 uur: Viering van boete en verzoening. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur, grote kapel: dienst van schrift en tafel, rn.m.v. de Schola, voorganger pastor ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19JX) uur: woord- en commu nieviering met liturgischkoor, voorgan ger pastor J.Olling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met ge mengd koor, voorganger de eigen W. en C. groep. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De uitslagen van dames bridgeclub Sans Atout van 6 december zijn als volgt: A-lijn: 1. Rootjes - Roozen 63,33, 2. Schaaper - Zijlstra 62,50. B-lijn: 4. Leep - Zevenbergen 62,92,2. Stark - V.d. Klis 60,42. C-lijn: 1. Kromhout - V. Os 57,64, 2. Poland - V. Aken 54,51. D-lijn: 1. Bennen - Rus 72,22,2. Blankendaal - Eikenaar 63,54. EGMOND - Muziekvereniging Eens gezindheid houdt samen met gemengd koor Crescendo op zondag 17 decem ber in de kloosterkerk van de Adel- bertabdij te Egmond-Binnen een kerst concert. Het concert begint om 14.30 uur. De toegang is gratis en de kerk is om 14.00 uur open. Het concert zal ongeveer 1,5 uur duren. Afgezien van het traditionele kerstre pertoire worden werken van componis ten als Bach, Mendelssohn, Saint- Saens, Cuypers, Huber, Gruber, Stam en Jansen ten gehore gebracht. Na af loop van het concert zal een vrijblijven de deurcollecte plaatsvinden ter bestrijding van de onkosten. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van dè partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. De sporthal is van zondag 31 december 2000 tot en met zaterdag 6 januari 2001 gesloten. Op zaterdag 20 januari 2001 een optreden van het Volendams Opera Koor, Heilooër Salon Orkest en Spijkergoed in verband met het 25 jarig bestaan van Sportcentrum Het Vennewater. Vlooienmarkten op zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001. Hobbybeurs op zondag 21 januari 2001. Woensdag 13-12-2000 Donderdag 14-12-2000 Vrijdag 15-12-2000 Zaterdag 16-12-2000 Zondag 17-12-2000 Maandag 18-12-2000 Dinsdag 19-12-2000 Woensdag 20-12-2000 Donderdag 21-12-2000 Vrijdag 22-12-2000 Zaterdag 23-12-2000 Zondag 24-12-2000 Maandag 25-12-2000 Dinsdag 26-12-2000 Woensdag 27-11-2000 Donderdag 28-12-2000 Vrijdag 29-12-2000 Zaterdag 30-12-2000 Zondag 31-12-2000 Maandag 01-01-2001 Dinsdag 02-01-2001 Woensdag 03-01-2001 De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal 12.30-16.30 volleybal 18.30-20.00 basketball 10.00-12.00 conditietest 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 08.00-14.00 schoolsportdag 14.00-15.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-23.15 zaalvoetbal hele dag gesloten hele dag gesloten hele dag gesloten; 1e Kerstdag 11.00-16.00 Kerstzaalvoetbaltoernooi 09.00-16.00 zaalvoetbal 09.00-16.00 zaalvoetbal 17.00,18.30 basketball 09.00-16.00 Peanuts hele dag gesloten; Oudejaarsdag hele dag gesloten; Nieuwjaarsdag 1997 62.092

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 2