Bakker Hemmer bakt ze niet meer bruin Yogacentrum breidt uit Mandatering van bevoegdheden aan de districtschef politie Noord-Kennemerland betreffende bijzondere wetgeving. Nieuwjaarsbijeenkomst Openingstijden gemeente huis en gemeentelijk onder komen met de feestdagen Andere adressen Oud-papieracties UITKIJKPOST - 13 DECEMBER - PAGINA 6 Vervolg informatierubriek Het college van burgemeester en wethouders en de burgemeester van de gemeente Heiloo hebben in de vergadering van 21 november 2000 besloten de volgende gemeentelijke taken te mandateren (over te dragen) aan de districtschef van de politie Noord- Kennemerland. 1. Drank- en Horecawet: afhandeling van aanvragen verlening weigering en intrekking) betreffende: - artikel 3 (horeca- en slijtersbedrijf) - artikel 4, de leden. 1, 4 en 5 (paracommercie) - artikel 35, lid 1 (ontheffing van het in artikel 3 gestelde verbod inzake tijdelijk verstrekken van zwak-alcoholhoudende drank). De gemeente Heiloo blijft belast met de uit voering van het Horecabesluit voor wat betreft de toetsing van inrichtingseisen. 2. Wet op de Kansspelen: afhandeling van aanvragen (verlening, weigering en intrekking) betreffende: - aanwezigheidsvergunning speelautomaten artikel 30b. Uitvoering Afhandeling van de aanvraag door de politie vindt plaats nadat aanvragen zijn getoetst door Op dinsdag 2 januari 2001 houdt het gemeen tebestuur van Heiloo de jaarlijkse nieuwjaars bijeenkomst. Deze bijeenkomst vindt plaats in de raadzaal en de bestuursfoyer van het gemeentehuis (oude ingang aan de Raadhuisweg). U bent van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn tussen 19.30 en 21.00 uur. Het zal een informele bijeenkomst zijn zonder toespraken. de gemeente aan bestemmingsplannen. Eventuele weigering en intrekking van een ver gunning worden uitsluitend in overleg met de burgemeester uitgevoerd. De politie toetst de wettelijke criteria, is verant woordelijk voor de termijn- en voortgangsbe waking, alsmede voor de coördinatie tussen gemeente en politie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuurszaken, telefoonnummer (072 -) 535 66 45. De Kerstdagen Op maandag 25 en dinsdag 26 december a.s. zijn het gemeentehuis en het gemeentelijk onderkomen gesloten in verband met Kerst. Nieuwjaarsdag Op maandag 1 januari 2001 zijn zowel het gemeentehuis als het gemeentelijk onderko men gesloten. Op dinsdag 2 januari 2001 zijn het gemeente huis en het gemeentelijke onderkomen aan het Rosendaal pas vanaf 10.00 uur geopend voor het publiek in verband met de nieuw jaarsbijeenkomst voor het gemeenteperso- neel. Ook de reinigingsdienst begint wat later dan normaal. Wilt u in verband hiermee uw rolemmer wat langer buiten laten staan? Avondopenstellingen Op maandag 1 januari 2001 is er géén avond openstelling. De eerstvolgende avondopen stelling in het nieuwe jaar is op maandag 8 januari 2001. Iris Ferneé maakt een plaatje van uw bruiloft Snelheidscontrole Literaire avond in Hoeve Overslot Verlies HZV de Witburger Groefsema's in de prijzen Kerstlezing Kerstdrive klaverjasclub Wij en Zij Optreden Mannenkoor Sans Atout Foresters naar eerste winst Zangdienst Kerst play-in Iris Ferneé wil zich meer op de fotografie gaan toeleggen. (Fotostudio Starfièld) HEILOO - Voormalig docente beel dende vorming Iris Ferneé wil zich meer gaan toeleggen op de fotografie. Iris Ferneé maakt met haar gelijknamige bedrijf trouw- en fa miliereportages. „Ik vind zelf dat foto's meer spreken dan beeldhouwwerk," vertelt ze. „In eerste instantie gaf ik les in beeldende vorming aan een school. Zo'n zes jaar geleden ging de school helaas failliet en ben ik voor mijzelf begonnen. Ik ben toen cursussen gaan geven in het wijkgebouw de Ypsalon en kreeg diverse beeldhouwopdrachten. Vorig jaar ben ik gestopt met het geven van de cursussen en heb ik me meer verdiept in de fotografie." Iris wilde weer eens wat anders.Tijdens haar opleiding heeft zij les gehad in fotografie en de nodige ervaring heeft zij op kunnen doen bij diverse fotogra fen, voor wie zij werkte. „Ik vind het leuke aan fotografie het contact dat je met de mensen hebt," verduidelijkt Iris. „Het is moeilijk om het over jezelf te zeggen, maar ik denk dat mijn kracht is dat ik de mensen op hun gemak weet te stellen. Zodra zij zich kunnen ontspan nen, zijn ze zichzelf. Pas dan kan iemand zich helemaal geven en kan ik een leuke foto maken. Bovendien vind ik het heerlijk om iets voor de klanten te maken waar zij blij mee zijn. Het voelt vaak alsof we elkaar al jaren ken nen. Ik vind fotograferen echt dank baar werk." Uit de tent lokken Volgens Iris is één van de redenen dat foto's zo dikwijls 'mislukken' dat de mensen niet ontspannen genoeg zijn. Voor de meeste mensen is het wennen dat er naar ze gekeken wordt. Zij lost dit op door zelf een beetje gek te doen en de spanning wat weg te nemen. „Kinderen hebben het van nature in zich," lacht Iris. „Die merken het mees tal niet eens meer dat ik er bijsta met de camera. Sommige mensen moet je nu eenmaal wat meer uit hun tent lok ken." De trouwlustigen of kandidaten voor een familiereportage kunnen voor di verse stijlen van fotografie kiezen. De één wil het strak, de ander wat losser. Via een groot presentatiealbum laat Iris haar klanten zelf een keuze maken. En dan nog is het mogelijk om te zeg gen dat ze er niets in zien. Volgens Iris Ferneé is zij er absoluut het type niet naar om de mensen te pushen. „Ie dereen moet tegenwoordig al zo veel. Het is wel de bedoeling dat de mensen zich prettig bij mij voelen en blij met me zijn. En niet tijdens de reportage met een rotgevoel rondlopen omdat het zonodig moét." Hoewel Iris haar beeldhouwkunst al meerdere malen heeft geëxposeerd, is zij wat terughoudender met het ten toonstellen van haar foto's. „Momen teel houd ik mij voornamelijk bezig met het maken van trouw- en familie reportages. Dat is nou niet direct een onderwerp om te exposeren. Wie weet komt het ooit nog," lacht ze, „maar er zijn ook nog zo veel leuke dingen om te doen." Iris Ferneé is te vinden aan Het Zand- stuk te Heiloo. Zij is telefonisch te bereiken onder 072-5322964. Tevens is zij per e-mail i_fernee@dds.nl bereik baar. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. Woon-Zorgloket Voor aanvragen voor de WVG, huisves ting in een verzorgingshuis, zorgwo- ning, alarmering en warme maaltijden kunt u terecht in het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur, tel. bereikbaar op nummer 5356703. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: W.G.A. Meijer, Kenne- merstraatweg 389, 151 NE Heiloo, tel. 5331122. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, HoIIeweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Servicetaxi Noord-Kennemerland Elke dag beschikbaar van 9.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. M- inimaal een uur van tevoren bestellen, tel. 0900-8878. WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Bergeonstraat 22, tel. 5340418, open maandag tot en met vrijdag 9.00 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50-plussers. Inlichtingen: secretariaat A.H. Eeken, Termijen 11, 1852 TA Heiloo, tel. 5333154. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. A. Schaap-Kamper (secr.), Rondelaan 46,1851 ZL Heiloo, tel. 5331134 of 5331458 toestel 13. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) elke woensdag open van 14.00 tot 16.30 uur. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Donderdag 14 december De Duif, Mariënstein 180, tussen 9.00 en 12.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag 18 december Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en bundels gereedzetten op de rolemmerverzamel- plaatsen, voor 19.00 uur. Brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats bij de school. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container bij de deur Bergeon straat 22, tevens container bij de Nic. Greeuwflat (beide overdag). De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6. Brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43. Tijdens de schooluren. Ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1. Tussen 9.30-12.00 uur en 14.00- 19.30 uur. Benedictusschool, J.R Hasebroekweg 21. Tussen 8.45-15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dinsdag 12 december Huis-aan-huisactie zwem- en poloclub de Spetters, tussen spoorlijn, Zeeweg, Past. van Muyenweg, Het Malevoort incl. Harrelaers en De Rietvink, De Omloop en Belieslaan. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00-21.30 uur, behalve op woensdag: 13.30-18.00. In het week end bovendien tussen 10.00-17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1 Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. AKERSLOOT - Op de Boekei werd afgelopen week op snelheid gecontro leerd. Daarbij werden tijdens meerdere controles in totaal zevenhonderd be stuurders gecontroleerd. Daarvan re den er tweehonderd te snel. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 83 in plaats van de toegestane maximum snelheid van 50 kilometer per uur. De overtreders kunnen binnenkort een acceptgirokaart tegemoet zien. EGMOND - In Hoeve Overslot wordt op 16 december een thema-avond gehouden over literatuur. Van 20.00 tot 21.30 uur zal Robert Anker, de auteur van onder andere de roman Vrou wenzand en de dichtbundel In het ver trek, voorlezen uit zijn werk. Hoeve Overslot is te vinden aan de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. De toegang is gratis. HEILOO - HZV de Witburger trok af gelopen vrijdag in zijn tiende competi tiewedstrijd aan het kortste eind in de uitwedstrijd tegen Zwaag: 4-1. De Heilooër zaalvoetballers kwamen nog wel op een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Ralf Mulder, na goed aangeven van René Tromp. Na deze goal golfde het spel op en neer, waarbij Zwaag de defensie van HZV weinig speelruimte gaf. Ondanks het 'vastzet ten' van Zwaag kwam HZV een aantal malen gevaarlijk voor het vijandelijke doel. Zo had een individuele actie van Jan Schoorl, vier minuten voor de rust, een beter lot verdiend dan de handen van de keeper. Na de wissel duurde het twaalf minuten voordat Zwaag de gelijkmaker op het scorebord schoot. Op een vrije trap van Hoogland was de goed keepende Rob Zoon kansloos: 1-1. In dezelfde minuut stond de zeer zwak leidende arbiter aan de basis van het tweede tegendoelpunt voor de Hei- looërs; terwijl de scheidsrechter aangaf een stuitbal te geven, liet hij Zwaag de bal middels een vrije trap weer in het spel brengen. De gevaarlijke Van Giersbergen profiteerde van de ver warring bij HZV: 2-1. Kort daarna kreeg HZV door een goedmakertje van de scheids een overtalsituatie, waarvan ze echter niet konden profiteren. Met nog vijf minuten op de klok pro beerde HZV nog wel de gelijkmaker te forceren, maar het geloof in een goed resultaat vloeide weg toen Zwaag 3-1 maakte. Nadat alle rookwolken rondom de leidsman waren opgetrokken, stond er een 4-1 eindstand op het scorebord en reisde HZV met lege handen af naar Heiloo. Op 15 december komt het op de tweede plaats staande Real Volen- dam 2 op bezoek in Sporthal het Vennewater, aanyang 20.40 uur. Bakker Jan Hemmer toast met zijn vrouw op de toekomst. (Fotostudio Starfièld) HEILOO - Bijna stond hij in het Guinness Book of Records. Voor bak ker Jan Hemmer (55) is gek vaak niet gek genoeg. Samen met een aantal col lega's bakte hij op 19 mei 1979 op het Stationsplein de grootste en ongetwij feld lekkerste pannenkoek van de we reld, 225 cm in diameter, op dat mo ment het wereldrecord. Het was een officieel record, maar hij had de pech dat het alweer was verbeterd voordat de nieuwe editie van het Guinness Book verscheen. Het kon de omstan ders waarschijnlijk niet veel schelen. Die hebben gesmuld van de met ban ketbakkersroom versierde reuzenpan- nenkoek. Versgebakken brood Het woord 'actief' is Hemmer op het lijf geschreven en 'gedreven' is bijna nog te zwak uitgedrukt. Als je bij het krieken van de dag naar het station fietst of loopt, komt de heerlijke geur van versgebakken brood en banket je tegemoet. Ook als je net hebt ontbeten, loopt het water je in de mond als je dat ruikt. Hemmer is dag en nacht in de bakkerij bezig. Weken van 120 uur zijn eerder normaal dan uitzondering. En nu heeft hij daar eigenlijk niet zoveel zin meer in. „Verstand op nul en hard werken," zegt Hemmer. „Een bakkerij run je met z'n tweeën, zonder mijn vrouw Riet had dit nooit gekund. Want een bakker is altijd in touw. Met liefde hoor, want ik ben hardstikke gek van mijn vak. Maar ook voor ons gaan de jaren tellen en worden andere dingen belangrijker. Zo zijn wij de trotse opa en oma van twee kleinkinderen. Prachtig hoor, weer dat kleine grut. Daar valt een hoop plezier aan te bele ven als je de tijd daarvoor vrij kunt maken." De maker van 'Het Lekkerste Broodje van Nederland' stopt er dus mee. De bakkerij bestaat dan vijftig jaar, waar van Jan en Riet Hemmer de zaak de laatste dertig jaar gerund hebben. De bakkerszaak in de Kennemer Vers blijft gewoon open en is per 11 december overgenomen door Familiebedrijf Bak kerij Mens uit Alkmaar. Bakker Mens heeft op dit moment drie winkels in Alkmaar en zal de nieuwe zaak in Hei loo voorlopig in Hemmers stijl voort zetten. De bakkerij aan de Heerenweg 162 (Stationscentrum) sluit per 31 decem ber definitief haar deuren. Hemmers drie toppers Tiny Eeken, Ria Molenaar en Carola Jonker en alle andere mede werkers zullen tot de laatste dag 'ervoor gaan' en nemen samen met het bakkersechtpaar volwaardig en in stijl afscheid. Naast persoonlijke omstandigheden hebben ook externe factoren bakker Hemmer doen besluiten om voor het nieuwe jaar te stoppen. Hij moest bij voorbeeld weer gaan investeren van wege de nieuwe hygiëne- en milieuwet geving. En als je het toch al wat rustiger aan wilt gaan doen, is dit een extra motivatie om een goed bod niet voorbij te laten gaan. Jammer ook voor al die mensen die de afgelopen tien jaar van zijn Ontbijtservice hebben genoten. „Wij hebben heel wat mensen in Heiloo en omstreken 's ochtends vroeg in bed verrast. In de goede zin van het woord dan," lacht Hemmer. „Mijn vrouw en ik hebben dat met ontzettend veel plezier gedaan. Lekkere verse broodjes, vers geperste jus d'orange, een krantje en alles erop en eraan. Ik weet nog goed dat wij ons eerste ont bijtje serveerden. Ik vind het zulk leuk werk dat als iemand na 31 december per ongeluk belt voor een ontbijt, hij niet gek moet opkijken als ik dat nog serveer ook." Op de vraag of Hemmer in het nieuwe jaar gezellig achter de geraniums gaat zitten, reageert hij verontwaardigd. „Natuurlijk niet. Ik dien mijn tijd niet uit, ik blijf actief in de maatschappij." ALKMAAR - Sportschool Randers de Geus kwam met zeven prijswinnaars terug van de Open Helderse Judo kampioenschappen. Maureen en Wes ley Groefsema namen goud en brons mee naar Heiloo. Judoclub Dun Hong uit Den Helder organiseerde zaterdag en zondag voor de 23ste keer de Open Helderse judo kampioenschappen. Er streden ruim 900 judoka's. Er kwamen onder ande ren afvaardigingen uit Polen, Duitsland en Hongarije. Zaterdag vochten zich vijf judoka's van Randers de Geus in de prijzen, onder wie Maureen Groefsema. Zondag kwam daar Wesley Groefsema bij. Voor Randers de Geus behaalde de volgen de judoka's een prijs: 1-34 kg Maureen Groefsema, 3. -55 kg Wesley Groefse ma. 1-50 kg Florian v.d. Wiel, 2. -45 kg Bryan Peereboom. 2. +50 kg Pascal de Boer, 3. -34 kg Kelly Peereboom, 3. -41 kg Rogier Punt. Miriam Imming (met korte broek) aan het werk met een van haar leer lingen in het yogacentrum. ALKMAAR - De Internationale School van het Gouden Rozenkruis verzorgt op dinsdag 19 december een lezing met als titel 'De geboorte van het Licht'. In deze lezing wordt inge gaan op een meer innerlijk keerpunt; de Lichtgeboorte in de mens. De lezing wordt gehouden aan de Oude Gracht 114 te Alkmaar. De aanvang is om 20.00 uur. De toe gang is vrij. Voor informatie kunt u bel len tel. 023-5320791 en internet: www.Rozenkruis.nl. HEILOO - Sinds maart 2000 is aan de Westerweg 128a Yogacentrum Anjali gevestigd in een mooie nieuwe ruimte. Miriam Imming, de oprichtster van het centrum, geeft al meer dan tien jaar yogalesssen. Gezien het enthousiasme en de toeloop heeft zij in maart 2000 een grotere ruimte betrokken. Ook in de nieuwe ruimte is de aanloop zo groot, dat zij besloten heeft het aantal lessen uit te breiden en nieuwe leraren aan te trekken. In het centrum wordt klassieke hatha yoga gegeven. Dit is een unieke vorm van yoga die door de Indiase goeroe B.K.S. Iyengar en Dona Holleman is ontwikkeld tot een uitdagende, actieve en zorgvuldige benadering van yoga. Vanaf januari komen er op de donder dagavond twee lessen bij en op de vrij dagochtend één les. Dagelijks kan men dan terecht voor algemene klassieke yoga, maar ook voor zwangerschapsyo- ga, babymassage, kinderyoga en privé- lessen. De lessen worden gegeven door diverse gekwalificeerde yogaleraren. Ter kennismaking heeft Imming een cadeaubon voor twee maanden proef lessen. Voor informatie kunt u bellen met 072-5338770. HEILOO - Klaverjasclub Wij en Zij houdt op maandag 18 december een grote klaverjasdrive in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof. Er zijn mooie prijzen te winnen. Iedereen is, met of zonder partner, welkom. De opbrengst is voor het werk van pater Th. Borst, die in Chili werkzaam is. Hij is momenteel met verlof in Nederland en zal ook op 18 december aanwezig zijn. Aanvang 20.00 uur. HEILOO - Het Hoorns Byzantijns Mannenkoor geeft op zaterdag 16 december om 14.30 uur een optreden in zorgcentrum de Loet. Buiten staanders zijn eveneens welkom, er wordt dan f 5,- entree (inclusief con sumpties) verlangd. HEILOO - Bridgeclub Sans Atout heeft afgelopen maandag als volgt gespeeld: A-lijn: 1Haafkens - Schipper 57,9, 2. V. Heivoort - V. Kleef 56,3. B- lijn: 1/2/3. Bruyckère - D. Waal 55,8, Nap - V. Steeg, Daudey - Beerepoot 55,8. C-lijn: 1. De Ruyter - De Wildt - Boelhouwer 61,7, 2. Fam. Witting 56,7. D-lijn: 1. Fam. Kemper 64,6, 2. Fagel - Ravensloot 57,3. E-lijn: 1. De Jager - Roozen 57,1, 2/3. Hardeveld - Post, Krul 54,6. F-lijn: 1. Fam. Buitenen 67,5, 2. Baars - Niele 63,8. HEILOO - Afgelopen zondagmiddag heeft Foresters onder slechte weersom standigheden de eerste overwinning van het seizoen geboekt. Foresters won met 2-1 van het in hogere regionen ver kerende Limmen. Limmen nam in de beginfase nog wel de leiding door een doelpunt van Remco de Wit, maar deze voorsprong werd binnen tien minuten ongedaan gemaakt door Jeroen Haan stra die met een schitterend afstands schot in de bovenhoek de stand gelijk trok. Hierna was Haanstra aanwezig bij een opstootje, wat er voor zorgde dat Limmen verder moest met tien man. Harry Verduin kon na een vermeende kopstoot de douches op gaan zoeken. Limmen ging achterin één op één spe len waardoor er voor Foresters meer ruimte ontstond. Toch bleef Foresters behoudend spelen, bang voor het gevaar dat van de zijkanten van Lim men kwam. In de tweede helft kreeg Foresters nog enkele kansen met name via Jan Schoorl, hem lukte het niet om Limmen-doelman Zuurbier met een schot en een kopbal net over te passe ren. Het was wel dezelfde Jan Schoorl die 25 minuten voor tijd alleen op doelman Zuurbier afging en de bal keurig opzij legde voor de meegelopen Carlos Blom. Blom schoot de bal direct goed in. Foresters kwam hierdoor op voor sprong, en doordat Limmen nog was kansjes om zeep hielp was na negentig minuten de eerste ovérwinning van Foresters een feit. Foresters blijft welis waar bij de onderste op de ranglijst staan, maar krijgt door dit resultaat wel weer zicht op de middenmoot. Vol gende week speelt Foresters in Den Helder tegen WGW, die met vijf pun ten minder er alles aan zullen doen om de Heilooënaren niet nog verder uit te laten lopen. Maar door de winst op Limmen zal Foresters vol goede moed afreizen naar Den Helder. EGMOND - In de oud-katholieke kerk te Egmond aan Zee wordt zondag 17 december de zangdienst 'Op weg naar Kerstmis', aanvang 19.30 uur, gehou den. Drie Egmondse koren en muziek vereniging Lamoraal van Egmont ver lenen hun medewerking. De kerk gaat open om 19.00 uur. De toegang is gratis. EGMOND - In het voormalige Kar- melklooster begint om 14.00 uur op zaterdagmiddag 16 december weer de kerst play-in. Een en ander vindt plaats in de kapel aan de Herenweg 269a te Egmond aan den Hoef. Amateur- en/of beroepsmusici in het bezit van een instrument, worden uitge nodigd zich telefonisch aan te melden bij Toonbeeld Castricum, tel. 0251- 659012 of bij de SMOE, tel. 072- 5065086. Wie vergeten is zich aan te melden, is toch welkom, evenals pu bliek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 6