Kno-arts Koeman ruikt de vrijheid Mliittli) ::mefÏÏe ig§p^ vinders 47,95 39,65 jppff DEUTEKOM Kerkagenda Oosthonk 301 toernooi Grootbeeld dia presentatie over Australië Cursus ontspanningsmassage Kinderjury 2001 binnenkort van start in bibliotheek SV Oppositie Geef ons maar Amsterdam door diverse artiesten CD van de week: Geef ons maar Amsterdam Winkelhof yt Loo 53 Tel 5335535 De generaal met de zes vingers door Yasmine Alias Boek van de week: De generaal met de zes vingers Cursus kleuterviool bij Muziek- en Dansschool Heiloo Lezing 'De kracht van de gedachten' Bouwvergunning Rabokantoor geschorst Samen eten in het Trefpunt Lezing Stamboomonderzoek Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 17 JANUARI Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreèkuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens af spraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Zondagmiddag barst vanaf 14.00 uur de strijd los op het eerste darttoernooi van dit jaar. De competi tie is net over de helft met voor de Oosthonk-teams wisselend succes. Een beetje extra oefening kan dus geen kwaad. Vandaar dat ze 301 spelen, wat simpelweg betekent dat je met een dubbel in moet gooien en ook met een dubbel uit moet gooien. Een dubbel is een vakje dat op de buitenste rand van het dartbord zit (rood en wit/geel) of de bulls:eye. Om 13.00 uur .gaat de zaal open en kan er worden ingeschreven a f 7,50 per persoon. Er zijn bekers te winnen in een winnaarsronde, een verliezersron de (hier gooit iedereen in die zijn eerste partij verloren heeft), een beste dame, hoogste finish, hoogste inworp en 180 worp. Ook worden de 180-ers die gegooid worden, meegeteld voor de titel 'King of the Oosthonk 180'. De winnaar hiervan ontvangt een verras- singsprijs op het laatste toernooi van het seizoen. Het Oosthonk ligt aan de Oostkanter 14. HEILOO - Op donderdag 25 januari kunt u kennismaken met Australië, middels een grootbeeldpresentatie die verzorgd wordt door Rienk Veen. Australië wordt ook wel het grootste eiland ter wereld genoemd. Het is vijf keer zo groot als Europa. Tachtig pro cent van het land is onbewoond. Er zijn plekken waar alleen de zwervende abo riginal zijn kostje bij elkaar scharrelt, levend met een 50.000 jaar oude cul tuur. Australië is bekend om wereldste den als Sydney, Melbourne en Bris bane. Australië heeft ook een zeer verrassend dierenleven. Zo zijn er dieren die ner gens ter wereld voorkomen: de koala, kangeroe en wallaby, het vogelbekdier en de duizenden felgekleurde vogels die uit de hand eten. U vindt er woestij nen en tropische regenwouden, u kunt op safari naar de binnenlanden per kameel of op terreinvehicles. Vanaf 14.00 uur kunt u voor deze dia- reis terecht in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. De entree is f 4,- (inclu sief koffie of thee). De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■i Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊ Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Ons lichaam bouwt altijd weer spanningen op door stress, ver moeidheid, pijn of angst. Hierdoor kan de energiestroom in het lichaam geblokkeerd raken. Door massage kan deze weer beter gaan stromen. Massage is goed voor iedereen. Je voelt je beter en meer ontspannen. In zes lessen worden diverse massage methoden geleerd, waarna je een goede lichaamsmassage kunt geven naar eigen inzicht en intuïtie. De cursus kan verlengd worden met twee lessen. Voor meer informatie kunt u bellen met Lisa Vermeulen, tel. 072-5052925. HEILOO - Vanaf 31 januari gaat in de Openbare Bibliotheek Heiloo de Kinderjury 2001 van start. Er kunnen circa tweehonderd kinderen in de leef tijd van 6 tot 12 jaar aan deelnemen. De Kinderjury kiest de mooiste, leukste of beste boeken uit het jaar 2000. Die boeken worden speciaal gereserveerd voor de leden van de Kinderjury en kunnen tijdens de juryperiode (31 janu ari tot 14 april) alleen door hen worden geleend. Elk jurylid mag zoveel boeken lezen als hij of zij wil, maar het moeten er wel minstens vijf zijn. Bij elk gelezen boek wordt thuis een beoordelingsformulier ingevuld, waarop ook het totaalcijfer voor het boek wordt vermeld. Op dins dag-, woensdag- en dondermiddag zul len leden van het 'Kinderjurypro- motieteam' (leerlingen uit de groepen 7 en 8) de beoordelingsformulieren inne men en eventuele vragen beantwoor den. In april komt de bekende kinderboe kenschrijfster Vivian den Hollander de uitslag van de Kinderjury 2001 Heiloo in de bibliotheek bekend maken. Deze besloten bijeenkomst is uitsluitend toe gankelijk voor de deelnemers aan de Kinderjury 2001. Alle kinderen, die dit voorjaar het neusje van de zalm op kinderboeken- gebied willen lezen, kunnen zich vanaf 15 januari opgeven voor de Kinderjury 2001 bij de bibliotheek aan Het Malevoort en bij de uitleenpost Ypestein. HEILOO - De veertiende ronde van de interne competitie van Schaakver eniging Oppositie kende een beperkt programma vanwege een bondswed strijd van het eerste achttal. Kraayen- brink had een plezierige avond tegen Munk die een offday had. Hij liet zich door een simpele combinatie verrassen en kwam daardoor een kwaliteit achter te staan. Dit voordeel gaF Kraayen- brink vleugels en met nauwkeurig spel deed hij er alles aan het voordeel vast te houden. Dat lukte prima en wat Munk ook bedacht, het lukte hem niet het tij te keren. Kraayenbrink wandelde op zijn gemak een voor hem superieur staand eind spel in dat hij met zijn ogen dicht won. Sauér haalde een huzarenstuk uit door Woudstra, die de laatste tijd opzienba rende overwinningen heeft behaald, op een nederlaag te trakteren. Woudstra onderschatte de kracht van een op het oog onschuldige samenwerking tussen loper en paard, maar het kostte hem plotseling materiaal en hij kreeg een stelling waar geen samenhang meer in te bespeuren was. Sauer koesterde ingetogen zijn voordeel en versterkte zijn stelling om zodoende zijn over wicht te consolideren. Vervolgens wik kelde hij de eindfase onberispelijk af en kon daardoor een punt aan zijn totaal toevoegen. Kno-arts Cees Koeman op weg naar de vrijheid. (Fotostudio Starfield) HEILOO - Het begin van het nieuwe jaar is voor veel mensen ook het begin van een nieuwe periode. Er wordt een frisse start gemaakt en het voorgaande jaar wordt afgesloten. Keel-, neus- en oorarts Cees Koeman uit Heiloo deed niet anders. Hij sloot op 1 januari voor de laatste maal de deuren van Medisch Centrum Alkmaar achter zich en geniet inmiddels van zijn welverdiend pen sioen. Cees Koeman (63) vindt werken in dei gezondheidszorg nog steeds ontzettend leuk, maar de overheid maakt het er volgens hem niet makkelijker op. „Die hele ambtenarij en regelgeving is sto rend," vindt de voormalig kno-arts. „De gezondheidszorg heeft al tijden met een te krap budget van doen. Tevens zijn de wachttijden veel te lang. Niet alleen voor de patiënten verve lend, maar ook voor de artsen. Die moeten ook ik weet niet hoe lang wach ten voordat zij verder kunnen met de behandeling." Het vertrek van Koeman is volgens zijn zeggen een weloverwogen beslissing geweest. Specialisten mogen normaliter tot hun 65ste doorwerken, maar mogen eerder stoppen wanneer zij dat willen. „Ik heb een goede opvolger gevon den," geeft Koeman aan. „Collega Kingma is iemand met dezelfde ideeën en dezelfde instelling als ik. Ik laat mijn patiënten wat dat betreft met een gerust hart bij hem achter. Het zou mij erg aan het hart zijn gegaan als dit niet het geval was." Geld in plaats van bloemen Het afscheid van Cees Koeman werd 'gevierd' met een mini-symposium. Zijn afscheid stond volledig in het teken van de Stichting Eardrop, een Nederlands initiatief dat middels een hulpprogramma in Kenia kinderen met oorproblemen probeert te helpen. Teams van kno-artsen gaan twee keer per jaar naar Kenia om operaties uit te voeren en om hun kennis aan de plaat selijke artsen over te dragen. De Stichting Eardrop is een stichting waar Cees Koeman zich graag voor inzet, en zijn vraag 'geld in plaats van bloemen' is naar tevredenheid gehonoreerd. „In 1997 ben ik zelf naar Kenia geweest met een teaching-team. De voorzienin gen en materialen nemen we mee uit Holland, in Kenia zelf is haast niets voorhanden. Een aantal Keniase artsen krijgt vervolgens les in ons laboratori um. Zij kunnen daar handelingen oefe nen en krijgen aanwijzingen. Een jaar later mogen zij vervolgens een kijkje nemen in de echte operatiekamer. Onder visie van de Nederlandse artsen kunnerj zij dan zelf een operatie uitvoe ren." Volgens Koeman duurt het waarschijn lijk nog jaren voordat de eerste plaatse- Het eerste achttal moest aantreden tegen de Toren van Egmond. Het sco reverloop was grillig, want vrij snel stond Oppositie met 2-0 achter. Door overwinningen van Van Etten, Bosma en Maas (klok) en een rustige remise van Folkertsma werd het 3,5-3,5. De partij aan het zesde bord van Jongkind was beslissend voor de eindstand. Jongkind kon zijn goede stelling uit bouwen naar een steeds betere stelling en bij de tijdcontrole was het een kwes tie van tijd om het volle pond binnen te halen. In een mum van tijd zag hij ech ter kans zijn voordeel in rook te laten opgaan, waardoor verlies in het ver schiet lag. Vadertje Tijd was hem echter goed gezind want zijn tegenstander kon dit plotselinge voordeel niet meer ver zilveren. Tot zijn schrik ging hij door zijn vlag waardoor Oppositie met de schrik vrij kwam. De uitslagen: Sauer - B. Woudstra 1-0, Horninge - De Jager remise, Niehaus - Reus 0-1, Heeringa - Hassing remise, Kracht - Ebregt remise, Jonkheer - A. v.d. Brink 1-0, Bik - Blom 0-1, Munk - Kraayenbrink 0-l,Tuinstra - Huffnagel 0-1. AAN DE PATIËNTEN VAN DOKTER DEN ENGELSEN, Sinds enige maanden werkt, met wederzijds genoegen, dokter Zwartkruis 1 dag per week in de praktijk. Omdat we per eind december onze voorlopige afspraak een definitief karakter hebben gegeven, willen wij u dit graag laten weten. Wij hopen beiden op een prettige samenwerking met u. Hoogachtend, Hinne den Engelsen Michiel Zwartkruis p.s. de praktijk is gesloten van 22 t/m 26 januari. lijke artsen zelfstandig een operatie kunnen uitvoeren. „Ga maar na," ver telt hij, „toen wij zeventien jaar geleden met het project begonnen waren- er maar twee gediplomeerde kno-artsen in heel Kenia te vinden. En dat terwijl er maar liefst 30 miljoen mensen in Kenia wonen! In Nederland is dat één arts op vijftigduizend mensen. Inmiddels zijn er 25 kno-artsen opge leid in Kenia. Nog veel te weinig natuurlijk, maar wanneer je bedenkt dat er daar nog kinderen sterven aan een eenvoudige oorontsteking is elke nieuwe arts daar welkom." Tijd voor andere dingen Nu Cees Koeman voortijdig met pen sioen is gegaan, blijft er tijd over om aan andere dingen te denken. Wel is hij er van overtuigd dat hij zich zal blijven inzetten voor de Stichting Eardrop. „Als rijk land vind ik dat je verplicht bent om hulp te bieden," redeneert de voormalig kno-arts. „Natuurlijk geschiedt de hulp op vrijwillige basis en kost het je eigenlijk geld wanneer je besluit om naar Kenia te gaan. Maar de genoegdoening die je er voor terug krijgt, het gevoel dat je iets zinnigs doet, maakt weer een hoop goed." Daarnaast wil Cees Koeman zich meer op creatief gebied gaan uiten. Volgens de specialist zit het creatieve bloed wel in de familie: „Ga maar na, ik ben fami lie van schilder Jac. J. Koeman uit Bergen," grapt hij. „Hij zat bij de schil dersgroepering De Bergense School. Ik ben ook wel handig met mijn handen. liedjes Mokum De cd van deze week brengt de beste liedjes over Mokum ten gehore. 'Geef ons maar Amsterdam' is samengesteld door Co de Kloet en Leo Boudewijns. Uiteraard komt het betere 'Jordaan- werk' ruim aan bod, maar ook het 'Aan de Amsterdamse grachten', van Pieter Goemans ontbreekt niet op deze dub- bel-cd. Dit lied is overigens het meest gezon gen en gespeelde nummer van de laat ste halve eeuw. Amsterdamse liedjes zijn vaak meezingers en een groot deel van de 42 nummers die de cd rijk is zult u zonder problemen herkennen. Liedjes als 'Bij ons in de Jordaan' van Johnny Jordaan, 'Waterlooplein' van Conny Stuart, 'Tulpen uit Amsterdam' van Herman Ernmink, 'Er is een Amsterdammer doodgegaan' van Johnny Kraaykamp en Rijk de Gooyer en 'Big City' van Tol Hansse zullen bij .velen van ons een glimlach op het gelaat toveren. Er wordt wel eens gedacht dat je een Amsterdammer moet zijn om de typi sche Mokumse sfeer in de muziek te waarderen. Dit blijkt niet juist. De lied jes roepen een nostalgisch gevoel op en geven een indruk hoe het leven in Amsterdam in vroeger tijden geweest moet zijn. Daarvan is deze dubbel-cd, met daarop de mooiste liedjes die er door de jaren heen over Amsterdam geschreven zijn, het beste bewijs. De beste liedjes over Mokum voor OO In mijn beroep kon ik altijd mijn creati viteit kwijt, daar zal ik nu toch iets anders op moeten verzinnen. Ik ben eigenlijk een horlogemaker, maar dan met menselijk materiaal." Als juwelier zullen we Cees Koeman echter niet terugzien. Een juweeltje waar hij wel met veel liefde aan heeft gewerkt hangt niet om zijn pols, maar staat in zijn garage. Een prachtig glim mende MG, een open sportwagen van weleer. „Ik ben lid van de MG-club," verklapt hij. „Het is zomers heerlijk rij den met deze auto. Dat hoop ik inder daad wat vaker te kunnen doen nu ik meer tijd heb." Een tijdelijke terugkeer als kno-arts in het ziekenhuis sluit Cees Koeman voorlopig niet uit. Door het tekort aan artsen is het goed mogelijk dat er in de toekomst een beroep op hem wordt gedaan. Net als bij de leraren dreigt er een tekort aan artsen. „Zolang de financiële kraan ook niet open wordt gedraaid zie ik het tekort alleen maar groter worden," denkt Koeman. „Ik ben overigens best bereid om nog wat te doen, maar dan wel onder mijn voor waarden. Weekend- en avonddiensten zijn dan uit den boze. Ik heb nu einde lijk de beschikking over mijn eigen tijd. Ik heb aan die vrijheid mogen ruiken en ik moet zeggen, die ruikt niet slecht!" iiMii !§-:# - -- De schrijfster van het boek kDe gene raal met de zes vingers' is geen onbe kende in Nederland. Yasmine Alias ver liet op jonge leeftijd haar geboorteland Somalië en kwam naar Nederland. Zij werkte hier onder meer. als actrice. In 1998 debuteerde ze met de roman 'Idil, een meisje'. De roman bleek zo succes vol dat deze verfilmd werd. Het boek 'De generaal met de zes vin gers' gaat over de jongen Samater die is geboren met zes vingers aan elke hand. Binnen de Afrikaanse gemeenschap wordt hij als een buitenbeentje bestem peld. Door zich volledig op zijn werk te richten en zo min mogelijk naar de mensen te luisteren weet hij te overle ven. Zijn doorzettingsvermogen levert hem uiteindelijk een positie als gene raal in het leger op. Na Samaters huwelijk dwingt de bur geroorlog het generaalsgezin echter Afrika te ontvluchten. Een mensen smokkelaar brengt het gezin naar Nederland, waar ze moeten vechten voor een nieuw bestaan. Wanneer Samater en zijn vrouw de greep op de werkelijkheid dreigen te verliezen, pro beert Nasiib, de oudste dochter het tij te keren. door Yasmine Alias voor HBerenweg 67-69,1BSt KL HeHoo naast Wtakemof 't Loo, 072 5331483 e-mail: tnfo.deutekom@ltt3r1s.fil HEILOO - Muziek- en Dansschool Heiloo start begin februari een cursus kleuterviool voor kinderen van 4 en 5 jaar. Op een speelse manier, met behulp van bewegingsspelletjes en oefeningetjes op de viool, leren kinde ren de basisbeginselen van het viool spelen. Het is de bedoeling dat de kin deren zowel individueel als in groeps verband les krijgen. Om het vioolspel goed onder de knie te krijgen is thuis oefenen belangrijk. Hiervoor is hulp van de ouders/verzorgers nodig. Daarom is het aan te bevelen dat een ouder of verzorger aanwezig is tijdens de les. De methodiek die gehanteerd wordt is auditief, dat wil zeggen spelen op het gehoor. Daarnaast wordt gebruik gemaakt van zelf ontwikkeld materiaal door viooldocent Roel Steeman. De kosten van deze cursus bedragen f 350,-, dit is inclusief de huur van een kleine viool. Bij voldoende deelname start de cursus op dinsdag 6 februari. Voor meer informatie belt u met tel. 072-5332460. ALKMAAR - Op vrijdag 19 januari geeft Marianne Wientjes de lezing 'De kracht van de gedachten'. Onze gedachten hebben de kracht om de cre atieve wet van universele liefde voor ons in werking te zetten. Gedachten van angst, ziekte en bezorgdheid kun je veranderen in liefdevolle gedachten. Marianne Wientjes is docente en prac titioner van Omni-Levenskunst. De lezing begint om 20.00 uur. Het bijwo nen ervan kost f 15,-. Voor informatie en/of reserveren belt u met Zenit, Spoorstraat 62, tel. 072-5111311. HEILOO - De bouwvergunning die de gemeente Heiloo had afgegeven voor de bouw van een regiokantoor van de Rabobank aan de Vennewatersweg is voorlopig geschorst. Dat heeft bestuursrechter M. Zijp van de Alkmaarse rechtbank afgelopen vrij dag bepaald. Het schorsingsverzoek was ingediend door de rijksinspecteur ruimtelijke ordening, die de locatie aan de Vennewatersweg in strijd achtte met het rijkslocatiebeleid. Dat beleid is er op gericht dat gebouwen die veel per soneel huisvesten of veel publiek trek ken alleen mogen komen op plaatsen die met het openbaar vervoer goed te bereiken zijn. De achterliggende gedachte ervan is het autogebruik terug te dringen. De gemeente Heiloo heeft de bouwver gunning afgegeven nadat Gede puteerde Staten een verklaring van geen bezwaar had verstrekt. Bij toe komstige woningbouw in Zandzoom en de komst van een aantal kantoren of bedrijven in het gebied langs de Vennewatersweg zou het openbaar ver voer ook verder verbeterd worden. Voor de Rabobank is de schorsing een tegenvaller. Het was de bedoeling om deze week met de bouw te starten. De argumentatie van de rechter is nog niet bekend. De commissie voor bezwaar schriften in Heiloo buigt zich woens dagavond, vanavond dus, over de zaak. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H. van het Maalpad. Gereformeerde Kerk Zondag 10.00 uur: ds. W. Koelé, Alkmaar. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. V. Thurkow- Wieringa, Weesp. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor. H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur in de grote kapel woord- en communiedienst met de Schola. Voorganger M. van Bolhuis. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: oecumenische gebedsdienst met lithurgisch koor, pas tor J. Oiling en ds. H. van het Maalpad. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor. De vie ring wordt voorgegaan door pastor R. Visser. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee 'Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Böis-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op vrijdag 26 januari wordt een speciale wintermaaltijd geserveerd in het Trefpunt. De kosten zijn f 15,-. Waar het menu uit bestaat is nog een verrassing. De aanvangstijd is om onge veer 18.00 uur. U bent vanaf 17.15 uur welkom om eventueel een drankje te drinken. Opgave bij de receptie van het Trefpunt, Abrham du Bois-hof 2 in Heilöö. U kunt zich ook telefonisch aanmelden onder nummer 072- 5331297. HEILOO - In een eerder persbericht van de bibliotheek is aangegeven dat Koos Boertjens op 21 januari een lezing houdt in de bibliotheek van Heiloo. Dit is onjuist. De juiste datum is maandag 22 januari. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag 17 februari 2001 een optreden van het Volendams Opera Koor, Heilooër Salon Orkest en Spijkergoed in verband met het 25 jarig bestaan van Sportcentrum Het Vennewater. Hobbybeurs op zondag 21 januari 2001. Vlooienmarkten op zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001. Woensdag 17-01-2001 Donderdag 18-01-2001 Vrijdag 19-01-2001 Zaterdag 20-01-2001 Zondag 21-01-2001 Maandag 22-01-2001 Dinsdag 23-01-2001 Woensdag 24-01-2001 Donderdag 25-01-2001 Vrijdag 26-01-2001 Zaterdag 27-01-2001 Zondag 28-01-2001 Maandag 29-01-2001 Dinsdag 30-01-2001 Woensdag 31-01-2001 Donderdag 01-02-2001 Vrijdag 02-02-2001 Zaterdag 03-02-2001 Zondag 04-02-2001 Maandag 05-02-2001 Dinsdag 06-02-2001 Woensdag 07-02-2001 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal geen verhuur hele dag Hobbymarkt 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15,30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08,30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 13.30-15.00 handbal 17.00-20.00 basketball 10.00-13.00 conditietest 13.00-18.00 volleybaltoernooi 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 09.00-18.00 volleybal 10.00-15.00 handbal 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 13.30-17,00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 17.00-18.30 basketball 17.00-22.30 19.00-23.00 18.00-19.00 18.00-19.00 17.00-18.30 15.30-16.30 20.30-21.30 volleybal zaalvoetbal vrij zaalvoetbal basketball zaalvoetbal zaalvoetbal 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 zaalvoetbal 18.00-19.00 vrij 16.30-17.30 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 15.30-17.30 conditietest 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 1997 62.092 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2