KF1*- ir I f i\ i \L-a~ I BoevetWvo 39,50 46,95 Kerkdiensten nt1 Medische diensten ierenbescherming L 1 T 1 E A JL U PF-llil* DEUTEKOM i h \i 1 •r V v k Bijeenkomst vrijwilligers BERICHTEN HEILOO Kunst op de Willibrordschool Theateruitwisseling naar Roemenië Antiekade in Grote Kerk De Toffe Toeters openen FSH-seizoen Hemel op paarden door Frank la Croix en Nikki la Croix-Huisman Diana, de musical door Vera Mann Boek van de week: Hemel op paarden CD van de week: De musical Diana Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Stille omgang pr I Sgg (Keft 3 I fl J: Expositie Marijke Crena de Iongh-Booy Nieuwe tijdschriften Heilooër Bridgeclub Dansmiddag Rummikub spelen Fusie nieuws Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 14 FEBRUARI 2001 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. EA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1).. Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345." ALKMAAR - In Nederland zorgen 1,3 miljoen mensen voor een ziek of gehandicapt familielid, relatie of goede buur. Mantelzorgers worden zij ge noemd. Mantelzorgers besteden dik wijls een groot deel van hun tijd aan de zorg voor een ander en kunnen daar door geïsoleerd raken. Er blijft immers maar weinig tijd en energie over voor zaken als ontspanning, vriendschappe lijke contacten met anderen of zelfs noodzakelijk bezoek aan bijvoorbeeld de huisarts. Vrijwilligers kunnen een grote steun zijn voor mantelzorgers doordat zij tij delijk de zorg voor een ziek of gehandi capt familielid over kunnen nemen. Op 28 februari houdt de werkgroep Thuis- opvang Dementerenden Humanitas Alkmaar een bijeenkomst voor de vrij willigers. Aan de hand van een korte documentaire, getiteld 'Ringen van zorg' wordt een beeld geschetst van de situatie rond mantelzorgers en vrijwilli gers. De film gaat in op_de taak en de drijfveren van vrijwilligers. Hierna wordt de film besproken en worden er varingen uitgewisseld. De bijeenkomst vindt plaats in 't Trefpunt, Louise de Colignystraat 20, Alkmaar. Aanvang 13.30 uur. Belang stellenden kunnen zich opgeven via tel. 072-5407099 Vrijwillige Thuishulp of 072-5401800. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- Iand: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Zwarte poes, witte kin en bef, doorlo pend naar witte buik, witte sokjes, 8 jr. Heerenweg/Butterlaan, Heiloo. Gevonden Schildpadpoes, zwart met wat rode vlekjes en rode vegen op de kop, Ma- riënstein, Heiloo. Zwartbruin cyperse poes, Heerenweg, Heiloo. Muisgrijze poes, Kennemerstraatweg Ypesteinerlaan, Heiloo. Goed tehuis gevraagd De Dierenbescherming zoekt een goed tehuis voor een heel aanhankelijk ka tertje van 7 maanden dat graag veel aandacht krijgt. Inl. 0251-658504." Noord-Holland Noord 112 0900- 88 44 HEILOO - Een bestuurslid van de IJs club Heiloo ontdekte op dinsdag 6 februari dat in het clubgebouw aan de Zanderslootweg was ingebroken. De toegangsdeur werd met grof geweld opengebroken. Uit de bestuurskamer werd een kunststof gereedschapskoffer gestolen. De kantine bleek doorzocht en uit een koelkast waren enkele fles sen frisdrank weggenomen. Ook was een luik van een verwarmingshok aan de zijkant van het gebouw vernield. Op deze dag werden op verschillende locaties in Heiloo verkeerscontroles gehouden. In totaal werden elf fietsers bekeurd voor verschillende overtredin gen. Een automobilist werd bekeurd voor het onterecht voeren van mistlich- ten. De bewoonster van een woning aan de De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. H Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16:30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Oosterzijweg betrapte op 7 februari omstreeks 20.00 uur twee onbekende mannen in de achtertuin van de wo ning. De mannen liepen na ontdekt te zijn direct weg. Later bleek dat het slot van de achterdeur geforceerd was. Tot op heden wordt er niets uit de woning vermist. De twee mannen van Slo veense en Kroatische afkomst werden later in Limmen aangehouden. Zij wor den van meerdere inbraken verdacht en werden voor verhoor ingesloten. Het onderzoek is gaande. Winkeldiefje betrapt Op donderdag 8 februari werd omst reeks 20.30 uur een 51-jarige fietser aangereden. De man stak met zijn fiets de Heerenweg over toen hij van achte ren werd aangereden door een 46-jari- ge automobilist. De fietser kwam ten val en liep enkele schaafwonden op. Een blaastest wees uit dat de fietser teveel alcohol had gedronken. Een 15-jarige inwoner van Alkmaar werd op 9 februari in een winkel in 't Loo aangehouden. Hij werd ervan ver dacht een aansteker ter waarde van f 1,75 te hebben gestolen. Hij werd overgebracht naar het politiebureau van Heiloo. Gezien zijn leeftijd wordt dit verder door het buro Halt afgehan deld. Een oplettende voorbijganger ontdek te op 10 februari omstreeks 20.00 uur brand in e'en woning aan de Ewisweg. Hij waarschuwde onmiddellijk de bu ren, waar de bewoners van de woning bleken te verblijven. Die zagen kans de brand in de badkamer te blussen. Waar schijnlijk was kortsluiting de oorzaak van de brand. Van een personenauto op de oprit van een woning aan De Stuifbergen werden de knipperlichtkapjes en de verlichting gestolen. De kapjes en de verlichting werden netjes van de auto verwijderd zodat geen verdere schade ontstond. Op de rotonde van de Vennewatersweg vond omstreeks 14.30 uur een aanrij ding plaats tussen een bedrijfsauto en een vrachtwagen. De 24-jarige bestuur der van de bedrijfsauto wilde komende vanaf de Vennewatersweg via het ver keersplein afslaan naar de Ypesteiner laan. Hij vergat echter zijn knipperlicht uit te zetten waardoor de chauffeur van de vrachtwagen in de veronderstelling verkeerde dat hij afsloeg naar de Ken nemerstraatweg in de richting van Lim men. Er was alleen materiële schade. Een 26-jarige bromfietser kwam in de bocht van de Ewisweg komende uit de Zeeweg op 11 februari omstreeks 02.15 uur ten val. Het slachtoffer werd met een gebroken enkel in een ambulance overgebracht naar het MCA. Op een parkeerplaats in de nabijheid van het station werd op 12 februari een witte Mercedes-Benz bedrijfsauto met het kenteken 86-VG-KG aangetroffen. Het voertuig bleek op 30 januari in Amsterdam gestolen te zijn. Na het beëindigen van een feest in een clubgebouw aan Het Zevenhuizen wer den enkele jassen vermist. Aangifte werd gedaan van diefstal van een da- mesjas en een zwarte leren herenjas. In de damesjas bevonden zich enkele sleutels en een OV-jaarkaart. Kunst kijken in de Willibrordschool. HEILOO - Op de Willibrordschool werd in de afgelopen twee weken gewerkt aan een educatief tentoonstel lingsproject, getiteld Kunst in de klas. In het kader van dit project hebben de kinderen eigen kunstwerken gemaakt onder het motto 'Ieder zijn eigen stijl'. Op vrijdag 9 februari werd hiervan in de school een grote expositie gehou den. Alle ouders en andere belangstel lenden waren welkom van 16.30 tot 17.30 uur. Ze werden rondgeleid door de leerlingen en kregen deskundige uit leg. En tijdens de koffie met eigenge bakken cake kon iedereen nog even napraten over het succes van dit pro ject, dat zeker voor herhaling vatbaar is. HEILOO - Van 30 april tot en met 6 mei houdt Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo in samenwerking met Richter Youth Activity een uitwisseling naar Roemenië. Het thema van deze cultu rele uitwisseling is theater. Samen met een Roemeense jongerengroep wordt in de meivakantie theater opgevoerd in Roemenië. De Europese Commissie vanuit Brussel ondersteunt deze uitwis seling financieel. De stichting is op zoek naar kandidaten tussen 18 en 30 jaar met affiniteit voor theater. Evaring is niet vereist. De kos ten van deze uitwisseling zijn f 400,- per deelnemer. Opgeven of meer informa tie kan bij Mariska Ruiter, telefoon 072-5321069. he met op paarden f J? ALKMAAR - De Antiekade is uitge groeid tot Noord-Hollands grootste antiekbeurs. Antiekliefhebbers, alsme de verzamelaars van oude designobjec ten en curiosa vinden in de Antiekade een evenement om urenlang gezellig te vertoeven. De 48ste Antiekade vindt plaats op vrijdag 16 februari van 19.00 tot 22.00 uur en zaterdag 17 en zondag 18 februari van 11.00 tot 17.00 uur. De meer dan vijftig verlichte stands met antieke meubelen en een grote va riatie aan klein-antiek en sieraden ge ven een warme sfeer. Tevens kunt u eigen antiek laten taxeren of gratis en vrijblijvend informeren over de restau ratiemogelijkheden van antiek meubi lair of oude schilderijen, reparatie van de antieke klok, of over het onderhoud van oud-zilver en antieke meubelen. De entree bedraagt f 12,50. Houders van kortingskaarten, 65- plussers, CJP en Vrienden Stichting Grote Kerk betalen f 10,-. Jongeren tot 16 jaar, mits onder begeleiding van een volwassen geleide, mogen gratis naar binnen. HEILOO - Het dweilorkest van de Fanfare Showband Heiloo, de Toffe Toeters, gaat aanstaande zaterdag we derom een competitiewedstrijd van korfbalvereniging Groengeel in Wor- mer muzikaal ondersteunen. De korf ballers, die op nationaal niveau preste ren, werden in januari al eerder in een overvolle sporthal door deze Heilooër muzikanten aangemoedigd. Ook op 4 maart zullen de Toffe Toeters daar het publiek nog eens trachten op te zwe pen. De Fanfare Showband Heiloo zelf zal op 25 februari haar medewerking ver lenen aan de carnavalsoptocht in Zwaag. Muzikanten en majorettes zul len hun beste beentje voorzetten in de grootste optocht van boven de grote rivieren. Jaarlijks komen daarvoor zo'n 70.000 toeschouwers dit Westfriese dorp bezoeken. Het basisboek voor jonge manegerui- ters en andere paardenliefhebbers 'Hemel op paarden' is een praktisch boek voor iedereen die van paarden houdt en graag wil leren paardrijden. Stap voor stap wordt uitgelegd hoe je met paarden moet omgaan en op welke manier je goed leert paardrijden. De leermethode die in dit boek wordt gebruikt stemt overeen met de lesme thode die de 250 maneges die bij de Federatie van Nederlandse Rijscholen zijn aangesloten. In het boek 'Hemel op paarden' leer je wat er allemaal op een manege te doen valt, bij welke klusjes je kunt helpen, hoe je mogelijke angst kunt overwinnen, hoe je de paar den moet verzorgen en watje kunt ver wachten tijdens de eerste paardrijles. Ook wordt aandacht besteed aan vei ligheidstips. Iedereen die graag een beroep wil leren waarin paarden de hoofdrol spelen komt aan zijn trekken in een hoofdstuk dat speciaal gewijd is aan de diverse opleidingsmogelijkhe den. De meeste foto's in dit boek zijn gemaakt in de stal Surprise Stables van Henny Huisman, de vader van Nikki la Croix-Huisman. Zowel Frank la Croix als zijn vrouw trainen dagelijks in deze stallen en doen uitgebreid relaas van hun ervaringen. Dit boek is een aardige schriftelijke aanvulling op het tv-pro- gramma 'Hemel op paarden'. Na de tragische dood van prinses Diana is er veel te doen geweest rond het fata le ongeluk. Vooral de pers moest het ontgelden en sommige journalisten gaan sinds die gebeurtenis door het leven als 'persmuskieten'. De dood van Diana heeft veel beroering teweeg gebracht. Nog immer wordt door veel mensen over haar dood gesproken. Reden genoeg om een musical over het leven van een van de grootste heldin nen van de moderne tijd te maken. De cd, met daarop de liedjes uit de mu sical Diana, staat garant voor 49 minu ten luisterplezier. Vera Mann weet met haar mooie stemgeluid een gevoelige snaar te raken. De complete musical vertelt het verhaal van het verlegen kindermeisje dat veranderde in een sprookjesprinses, maar uiteindelijk diep ongelukkig het Britse koningshuis de rug toekeerde. Ze bleef echter altijd de 'koningin van het volk'. Prinses Diana was een droomvrouw waar veel mensen zich mee wilden identificeren. Vera Mann zingt dan ook niet voor niets: 'Ze was alles tegelijk, een droomprinses, moeder, echtgenoot, minnares, diva en fitness-queen, bijna heilig bovendien'. door Frank Ia Croix en Nikki La Croix-Huisman Maerenweg 67-69,1851 KL Heltoo nraat Wmktfftof 1 Loo, 072 S331483 LIB RIS, Uw Complete Boekhandel e-malt: lnfo.deutekam<g)llt>rïB.nl voor door Vera Mann voor OO REGIO - Op 17 en 18 maart wordt de stille omgang gehouden in Amsterdam. In verband met het reserveren van de bussen is de uiterste datum dat u zich kunt opgeven dinsdag 13 maart. De bussen vertrekken uit Heiloo om 22.45 uur vanaf de Willibrorduskerk aan de Westerweg. Opgeven kan bij A. Claeys, tel. 072-5334446 of G. Reussien, tel. 072-5332591. In Limmen vertrekt de bus om 23.00 uur vanaf de Corne- liuskerk aan de Dusseldorperweg. Opgeven kan bij K. de Goede, tel. 072- 5052928 of M. Kuilman, tel. 072- 5051431. In Akersloot rijdt de bus om 23.15 uur vanaf de Jacobuskerk, Ju- lianaweg. Opgeven kan bij W. Hoog land, tel. 0251-319471 of A. Veldt, tel. 0251-313598. Om 23.30 uur is er te Uitgeest een kort Lof; het vertrek naar Amsterdam is om ongeveer 23.50 uur. De lopers vertrekken om 17.30 uur vanaf de rk kerk in Akersloot, om 18.15 uur wordt in de kerk te Uitgeest de pel grimszegen gegeven. Hiervoor kunt u zich opgeven bij A. Veldt, tel. 0251- 313598 of K. Molenaar, tel. 0251-310545 of 312168. In Amsterdam is het vertrek vanaf het Spui om ongeveer 00.30 uur, gezamen lijk met de lopers. De plechtige eucha ristieviering vindt plaats om 02.00 uur in de Papegaai. Na afloop is er moge lijkheid voor koffie en broodje in de Lutherse kapel aan het Spui. Uiterlijk 03.45 uur gaat u met de bus weer naar huis. ■:<- T' V'" v- X. Werk van Marijke Crena de Iongh- Booy. HEILOO - Van 22 februari tot en met 29 maart exposeert Marijke Crena de Iongh-Booy haar werk in Centraal Bu reau Horizon College. De in Bergen woonachtige kunstenares gaat in haar werk uit van landschappen. Landschap pen waarin een ontmoeting van natuur en cultuurland goed samengaan. Dit komt tot uiting in abstracte vormen. Het Centraal Bureau Horizon College is te vinden aan de Rechte Hondsbos- schelaan 24a. Op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur is de expositie te bezichti gen. De opening van de expositie is door iedereen bij te wonen op donder dag 22 februari om 16.30 uur. De bibliotheek kent vele gezichten. Voor de een is het een luilekkerland met veel boeiende en heerlijk wegle- zende romans, de ander ziet de biblio theek meer als informatieknooppunt. Weer anderen vinden het heerlijk om uren in de bibliotheek 'wat aan te rom melen'. In een soms rustige en soms wat minder rustige atmosfeer is de bibliotheek bij uitstek geschikt om eens wat kranten door te bladeren, wat in formatie op te zoeken (al dan niet op internet), de nieuw aangeschafte boe ken te bekijken of een paar tijdschrif ten door te bladeren. Kortom: een prima mogelijkheid om onze vrije tijd op een plezierige manier door te bren gen en nog iets op te steken ook. Gezien de vele bezoekers van de tijd- schriftenhoek (soms geldt zelfs: vol is vol), steekt de bibliotheek veel energie in een zo evenwichtig en uitgebreid mogelijke tijdschriftencollectie. Voor ieder wat wils, maar vooral aandacht voor de kwaliteit. Dus u vindt in de bibliotheek volop interessante tijd schriften over alle mogelijke onderwer pen, van gezondheid tot klassieke mu ziek, van internet tot opinieblad. Om de kwaliteit te handhaven, wordt de samenstelling van de collectie jaar lijks aan een kritische blik onderwor pen. Dit heeft tot gevolg dat een aantal tijdschriften verdwijnt en een aantal nieuwe aan de collectie wordt toege voegd. Sommige zijn bij een groot pu bliek bekend, andere hebben een klei ne oplage of komen nog maar net kij ken. Deze jaarlijkse wisseling van een deel van de collectie kan voor de bezoeker heel verrassend uitpakken. Tijdschrif ten die u dit jaar voor het eerst in de bibliotheek aantreft, zijn bijvoorbeeld de muziekbladen 'Fret' en 'Klassieke Zaken', elk met hun eigen lezerspu bliek. De grotere belangstelling voor spiritualiteit vertaalt zich in twee nieu we tijdschriften op dit gebied: 'Spie gelbeeld' en de tegenhanger: 'Skepter', met een kritische kijk op paranormale verschijnselen. Naast deze titels heeft de bibliotheek nog meer nieuwe abonnementen. Ik nodig u uit om ze eens te komen inzien. Wees er echter wel op bedacht dat de kans groot is dat uw bibliotheekbezoek langer gaat duren dan u vooraf had gepland. Maar geen nood, als biblio theeklid kunt u de oudere nummers natuurlijk ook lenen. Robert van de bibliotheek Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Gereformeerde Kerk Zondag 10.00 uur: ds. W.F. Koelé. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J.D. Kila. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Mogojoko, voorganger H. Hel sloot. Zondag 10.00 uur: woord-en communieviering met dameskoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel in de grote kapel, m.m.v. de Schola, voorganger ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: gezins woord- en communiedienst met kinderkoor, voor ganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koór, voorganger pastor H. Helsloot. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De leden van de Heilooër Bridgeclub hebben dinsdag 6 februari als volgt gespeeld: A-lijn: fam. v.d. Laan 55.70, Brinkhuis - Meuleman 55.70. B- lijn: fam. de Rave 62,30, Manshanden - Pin 57.10. Donderdag 8 februari was de uitslag: A-lijn: Huting - Arnold 60.40, Kat - Uyl 57.80. B-lijn: fam. Brinkhuis 63,90, Pohley - Post 56.90. C-lijn: Dijkstra - Haan 63,50, fam. de Winter 59,90. D- lijn: Noom - Pin 60.00, Leek - v.d. Steen 55.00. HEILOO - Op zondag 18 februari is er weer varié dansen in het Open Huis. Het Inter Ned Kwartet onder leiding van Jaap de Haas zorgt voor de muziek. Van 14.00 tot 17.00 uur is iedereen wel kom. Entree is f 5,-. Inlichtingen bij Bep Langedijk, tel. 072-5334629. HEILOO - In het gebouw van de Stichting belangenbehartiging ug kan elke donderdag gratis rummikub worden gespeeld. Iedereen is daarbij welkom om 10.00 uur in de Bergeonstraat 30. Voortgang fusieproces De onrust tussen de Bijzondere Onderne mingsraad van de drie fusiegemeenten en de vertegenwoordiger van de Stuurgroep, de heer Sterken, leiden er niet toe dat de voort gang van de fusie in gevaar wordt gebracht. De fusie werkzaamheden worden nog steeds volgens de planning uitgevoerd. Om tot een oplossing van de gerezen problemen te komen worden extra vergaderingen en ge sprekken gehouden. Retraite De Stuurgroep van de drie gemeenten (Col leges van B en W) gaan eind februari twee dagen praten over de cultuurverschillen tus sen de drie gemeenten. Onder begeleiding van het bureau Arthur Andersen, dat de fusie begeleidt, wordt er gekeken of alle leden nog dezelfde mening hebben over het tra ject en het resultaat van de fusie. Wel of niet met Uitgeest De ministerraad heeft op voorstel van minister De Vries van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, ingestemd met een wetsvoorstel dat ertoe strekt de gemeenten Castricum, Akersloot en Limmen samen te voegen tot één nieuwe gemeente op ver zoek van de drie betrokken gemeentebestu ren en provinciebestuur van Noord-Holland. Doel van het wetsvoorstel is versterking van de gemeentelijke bestuurslaag. De ministerraad heeft ermee ingestemd dat het wetsvoorstel voor advies aan de Raad van State zal worden gezonden. De teksten van het wetsvoorstel en van het advies van de Raad van State worden pas openbaar bij indiening bij de Tweede Kamer. Castricum, 14 februari 2001 Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tei. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag 17 februari 2001 optreden van het Volendams Opera Koor, Heilooër Salon Orkest en Spijkergoed in verband met het 25 jarig bestaan van Sportcentrum Het Vennewater. Vlooienmarkt zondag 18 maart 2001 Woensdag 14-02-2001 Donderdag 15-02-2001 Vrijdag 16-02-2001 Zaterdag 17-02-2001 Zondag 18-02-2001 Maandag 19-02-2001 Dinsdag 20-02-2001 Woensdag 21-02-2001 Donderdag 22-02-2001 Vrijdag 23-02-2001 Zaterdag 24-02-2001 Zondag 25-02-2001 Maandag 26-02-2001 Dinsdag 27-02-2001 Woensdag 28-02-2001 Donderdag 01-03-2001 Vrijdag 02-03-2011 Zaterdag 03-03-2001 Zondag 04-03-2001 Maandag 05-03-2001 Dinsdag 06-03-2001 Woensdag 07-03-2001 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal Concert Volendams Opera 09.30-14.00 handbal 16.30-18.30 conditietest 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 11.30-13.00 handbal 18.30-21.30 basketball 10.00-13.00 conditietest 15.30-18.30 zaalvoetbal 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 18.00-19.00 vrij 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 10.00-13.00 conditietest 20.00-22.30 volleybal 14.00-18.00 zaalsporten 18.00-19.00 vrij Koor 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 17.00-18.30 basketball 14.30-16.00 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 17.00-18.30 basketball 13.30-17.30 zaalvoetbal 13.00-15.00 conditiedames 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.30 zaalvoetbal 16.30-17.30 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 19.00-22.30 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 1997 62.092

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2