p Heilooër Bart Dalenberg levert werk op maat kn a gemeente GEHIET MAAR DUBBEL..!! j heerlijke TAAI-TAAI (gevuld met honing) h 7? royale ONTBIJTKOEK f 6,75 T}'(\ GRATIS iff Hoveniers Bedrijf j)V V ?K En dat kinderen er óók dol op zijn, weet u natuurlijk allang!! 1 f y UITKIJKPOST - 7 MAART 2001 Lezing Arbor Vitae Zwemdiploma's Helderziende waarnemingen Discussiebijeenkomsten PvdA Heiloo SV Oppositie Sans Atout The Obsession of Art 310079 Groei en Bloei Brijderloop Nu bij de bestelling van geboortekaartjes een geboorte advertentie in de De elfsteden-droom is voorbij en de schaatsen kunnen weer in het vet, dus tijd om na te praten over de winterse (on)gemakken met een beker warme chocolademelk én... samen van 7,75 voor Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. Wet Waardering Onroerende Zaken (Wet WOZ) Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Belastingen Spreekuur Huisvesting Collectevergunning Voorgenomen medewerking Bart Dalenberg voor maatwerk op grafisch gebied. Fotostudio Starfield HEILOO - Afgelopen vrijdag opende Bart Dalenberg officieel zijn eenmans zaak. Het grafisch bureau aan de Haes- ackerlaan 26 betekent voor Dalenberg het begin van een carrière als eigen on dernemer. De 34-jarige Heilooër heeft er alle vertrouwen in dat het lukken gaat, want, zo vindt hij, 'de prijs is in verhouding tot de andere bureaus toch gunstig'. Het grafische is hem met de paplepel ingegoten. Als schoolverlater begon Dalenberg bij de Uitkijkpost als leer ling offsetdrukker. „Dit bedrijf was toen van mijn opa. Ik heb daar zeven jaar gewerkt. Ik heb de opleiding tot grafisch technicus gevolgd en werd full colour drukker. Daarna ben ik nog twee jaar terug naar school gegaan waar ik mijn mavo-diploma en een cer tificaat van de havo heb behaald." Na het behalen van deze diploma's kon hij aan de slag bij de PWN in Bloe- mendaal. „Daar ben ik echt doorge groeid naar dtp-er. Ik heb onder ande re vormgeving en productiebegeleiding 'gedaan'. Daarnaast had ik veel contact met reclamebureaus en met drukkerij en." Visitekaartje tot poster Samen met een collega bij de PWN schreef Dalenberg een businessplan, waarbij de kriebels om een eigen gra fisch bureau te beginnen steeds sterker werden. Toen hij bij een reorganisatie op een andere werkplek zou worden ingezet stond zijn besluit dan ook vast: 'opnieuw beginnen maar dan voor me zelf'. Met zijn eigen Grafisch Buro Bart Dalenberg levert de ondernemer maat werk op grafisch gebied. Volgens Dalenberg kunnen klanten terecht voor alles wat maar op papier gezet kan worden. „Van visitekaartjes tot grote posters en van briefpapier tot bebording. Wanneer ik iets met zelf af drukken kan, dan ontwerp ik bijvoor beeld wel het logo of de geboortekaart, maar het drukken besteed ik dan uit. Ik verzorg echter wel het hele traject, zodat de klant niet zelf via allerlei be drijven achter zijn opdracht aan moet." Naast de bovengenoemde mogelijkhe den kan de klant ook terecht voor uit nodigingen, huisstijlen, logo's, envelop pen, folders, trouwkaartem, stickers en affiches. Hoewel het grafisch bureau of ficieel per 1 januari van start is gegaan, werd de feestelijke opening op 2 maart gevierd. „Er is een heleboel voorberei ding aan vooraf gegaan," verduidelijkt Dalenberg. Ik heb inmiddels wel wat kleine klusjes tussendoor gedaan, maar nu ben ik echt klaar voor het grotere werk." Het bureau moet het volgens de eige naar vooral hebben van de wat kleine re bedrijven en particulieren. „Daar richt ik mij dan ook op. Ik ga graag naar de opdrachtgevers toe om aan huis of bij het bedrijf voorbeelden te tonen en de mogelijkheden te bespreken. Dat scheelt de klanten enorm veel tijd." Dat Dalenberg geen onbekende is in Heiloo is eveneens een voordeel. „Vanuit de PWN heb ik een aantal klanten mee kunnen nemen, maar ook binnen Heiloo ken ik een hoop men sen. En zij mij natuurlijk. Misschien kun je ook nog even vermelden dat ik er eentje ben van een tweeling. Het zou dus goed kunnen dat de mensen bin nenkort naar mijn broer staan te zwaai en. Niet erg hoor, maar wanneer hij niet terugzwaait dan hebben ze kennelijk de verkeerde te pakken!" Grafisch Buro Bart Dalenberg is geo pend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Voor vragen kunt u bellen met tel. 072-5332627 of via 06-51241866. Een e-mail sturen is ook mogelijk: b.dalenberg@hccnet.nl. - HEILOO - Op maandag 12 maart houdt Arbor Vitae, de stichting voor natuurgeneeskunde, een lezing in het Open Huis. Het onderwerp is 'Filosofie en gezondheid, hoe zijn we ons dit bewust?' Gesproken wordt over wat een goede gezondheid is, wat een inner lijke balans met gezondheid te maken heeft, wat geestelijke gezondheid is en hoe deze zich verhoudt tot de lichame lijke gezondheid. De lezing begint om 20.00 uur en duurt tot circa 22.30 uur. De toegang bedraagt f 10,-. HEILOO - De volgende leerlingen van zwembad Loos hebben onlangs afge zwommen. Het A-diploma ging naar Mike Bakker, Bram Bos, Lars Groot, Maarten de Haan, Janice van Maanen, Colin Metzelaar, Gerry Metzelaar, Dy lan Muizelaar, Rianne Veendorp, Ra mon Winder. Het B-diploma werd behaald door Dana Bijwaard, Kirsten Bos, Lana Donse, Suzanne Mencke, Emmely Schouten, Maurice Stork. ALKMAAR --Maandagavond 12 maart zal medium Jos Atsma via door u meegenomen voorjaarsbloemetjes hel derziende waarnemingen doen. Zij doet dit in de Remonstrantse kerk aan het Fnidsen 33 te Alkmaar. De aanvang is 20.30 uur, de entree is f 10,-, dona teurs f 3,50. Voor informatie belt u tel. 072-5334280. HEILOO - Met enkele discussiebijeen komsten in maart en april start de Partij van de Arbeid Heiloo haar voor bereiding op de gemeenteraadsverkie zingen van maart 2002. De bedoeling is informatie over tafel te krijgen die nodig is om een goed verkiezingspro gramma te maken. Hiervoor worden ook enkele deskundigen uitgenodigd. Naast de leden zijn niet-leden welkom. Wel wordt van ieder een actieve bijdra ge aan de discussie verwacht. Er wordt in zowel kleine groepen als plenair (allemaal met elkaar) gediscussieerd. Op dinsdag 13 maart is de eerste avond, waarbij het gaat om een visie op de toekomstige positie van Heiloo tus sen grotere, ons omringende gemeen ten en om een visie op de toekomstige financiële situatie van onze gemeente. Deze avond wordt geleid door fractie voorzitter Aad van IJperen. De tweede avond is aansluitend op woensdag 14 maart. Dan zal het gaan over het buitengebied en de landelijke omgeving van Heiloo en over de volks huisvesting. Deze avond wordt geleid door oud-burgemeester van Egmond, Enno Brommet. Beide avonden wor den gehouden in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof, hoek Pastoor van Muijenweg, en beginnen om 20.00 uur. De discussies worden gevoerd aan de hand van stellingen. Belangstellende niet-leden kunnen deze stellingen vooraf toegezonden of thuis bezorgd krijgen na opgave bij een van de vol gende personen: Aad van IJperen tel. 072-5339845, Roelof Bos 5335747 of Gré Ris 5332429. E-mailen kan ook: rbosheiloo@cistron.nl. HEILOO - In de twintigste ronde van de interne competitie van schaakver eniging Oppositie waren er uiteindelijk geen verrassende uitslagen te noteren, maar een fors aantal partijen stond bol van spanning. Sauer verschalkte door een ongeëvenaard tussenzetje een vol stuk van Folkertsma, maar wist in het verdere verloop van de partij geen plan te bedenken om dit voordeel te kunnen verzilveren. Folkertsma speelde vervol gens positioneel bijzonder sterk en wist zelfs het stuk terug te winnen. Maar meer zat er niet in en Sauer haalde opgelucht de remisehaven. In zijn partij tegen Bosma maakte Kracht met zijn zevende zet een enor me blunder die hem eigenlijk direct de partij had moeten kosten. Bosma over zag fronsend de situatie maar zag niet welk voordeel hij liet glippen. Het ver dere verloop van de partij was bijzon der spannend waarbij beide spelers alert speelden en Bosma er alles aan deed zijn materiële voordeel in winst om te zetten. Met behulp van een ijzer- sterk centrumpaard weerde Kratht zich koelbloedig. Na tijdcontole bleek dat de stelling redelijk in evenwicht was en werd tot remise besloten. Tuinstra heeft een wat mindere perio de; tot ver in het middenspel gaat het uitstekend maar daarna verliest hij zijn grip op de wedstrijd. Om dit een halt toe te roepen heeft hij een secondant in de arm genomen. Een aardige verschij ning en op de lange duur moet er spra ke kunnen zijn van een kentering. In zijn partij tegen Koenders leek het er lange tijd op dat de gewijzigde strategie zijn vruchten ging afwerpen maar Koenders gooide met een doortrapt offer roet in het eten. De uitslagen: Maas - Manni remise, Sauer - Folkertsma remise, v.d. Wal - Limmen 1-0, Bosma - Kracht remise, Hassing - B. Woudstra 0-1, Heeringa - v.d. Werff 0-1, Huffnagel - Jongerius 1- 0, de Jager - Houtenbos 1-0, Horninge - J. de Lange 1-0, Kraayenbrink - Nie- haus remise, Munk - Jonkheer 0-1, Koenders - Tuinstra 1-0. HEILOO - De uitslagen van de bij damesbridgeclub Sans Atout op 28 februari gespeelde wedstrijden zijn: A- lijn: 1. Middelbeek - Daudeij 60,83, 2. Bakker - de Waal 57,08. B-lijn: 1. Zijp - Kuiper 70,00,2. Kromhout - v. Os 59,17. C-lijn: 1. Kemper - Roozen 66,67, 2. Groen - Boots 63,75. D-lijn: 1. Maas - Nieuweboer 61,25, 2. Visser - Koster 56,25. BERGEN - Tot en met 8 april is er bij galerie The Obsession of Art een expo sitie te zien van werk van de Ameri kaan Robert Heindel en van de Hei- loose Marjolijn de Bruin. Nieuwe, origi nele schilderijen en etsen van de Ame rikaanse meester Robert Heindel wor den gepresenteerd tijdens de opening op zaterdag 9 maart om 13.00 uur aan de Molenstraat 3 in Bergen. Zij worden gecombineerd met de bron zen beelden van Marjolijn de Bruin, wier werk vooral wordt gekenmerkt door elegantie, indringende emotie, dy namiek in fragment en sterk communi catief vermogen. De expositie is te zien van donderdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Gevonden Effen grijze kat, wit befje en witte voet jes, De Boog, Heiloo. Witte ongec. kater met zwarte vlek op de kop en blauwe ogen, Kapellaan, Heiloo. Donkergrijs met wit gevlekte kat, witte voetjes en lange witte staartpunt, De Driestal, Heiloo. Lichtgrijs cyperse kater, witte neus, snuit, bef, buik en poten, Wilhelmina- straat, Egmond aan Zee. Buitengewoon grote zwart/witte poes, wit neuspuntje, witte vlek onder de neus, witte bef en buik, wit aan de po ten, Prins Bernhardlaan, Egmond aan den Hoef. Vermist Donker cyperse kater, klein wit borstvlekje, Heiloo. gec., 18 jaar, Maria's Hof, Goed tehuis gevraagd Goed tehuis gezocht voor 2 poesjes van 8 maanden. Ze zijn zwart met wit en cypers met wit en ze kunnen apart geplaatst worden, maar wel graag in een niet te druk gezin. In 1.0251-658504. 'Nymphet' van Marjolijn de Bruin. HEILOO - Dinsdag 13 maart heeft de lezingavond van Groei en Bloei, afde ling Heiloo en omstreken als onder werp 'Pelargoniums en wat u daarvan moet weten'. Spreker is Peter van Baaren uit Arnhem, werkzaam als kwe ker van Pelargoniums. Tevens is hij beeldend kunstenaar en tuinarchitect. Pelargoniums worden in de volksmond geraniums genoemd. De meeste soor ten behoren echter tot het geslacht pel argonium, een vaste plant die oor spronkelijk uit Zuid-Afrika is inge voerd. Aan de hand van dia's zal Van Baaren iets vertellen over het ontstaan en de ontwikkeling vanaf 1640. In de pauze kunnen bewortelde stek ken worden gekocht van soorten die in de lezing zijn besproken. Na de pauze volgen praktijkvoorbeelden over stek ken, zaaien, verpotten, grondmengsels en type potten. Voor tuinliefhebbers een uitstekende gelegenheid om hun kennis van alles wat groeit en bloeit te vergroten. De avond wordt gehouden in het ont moetingscentrum van GGZ Willibrord, Kennemerstraatweg 464, te Heiloo. De aanvang is 20.00 uur, de toegang is vrij. ALKMAAR - Op zondag 8 april houdt de Brijder Stichting, in samenwerking met atletiekvereniging Hylas uit Alk maar, voor de derde keer de Brijder loop. Dit is niet zomaar een hardloop wedstrijd, maar een loop waar het the ma 'Running against addiction' cen traal staat. De loop op 8 april bestaat uit een wed strijd voor kinderen over 400 en 1200 meter; deze begint om 10.30 uur. De volwasssenen kunnen kiezen tussen een loop van 5 of 10 kilometer; aanvang 11.00 uur. De start van alle afstanden is bij de atletiekvereniging Hylas in Alkmaar en gaat over een verhard par cours. Voor informatie kunt u bellen 072-5272803. Wesierweg 108-1852 EP Heiloo diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar. Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo tel. 072 5330175 Kerkwet24 1906 AW Limmen tel. 072 505 36 46 aanleg en verzorging van uw tuin Lutttneo Hogeweg 159 Akersloot, julnmamg 17 Uitgeest, Lö«gcb«urt 55, tel. 0251-317342 Deze week ontvangt u de WOZ-beschikking van de gemeente voor uw woning of niet- woning. Hieronder volgen de meest gestelde vragen en antwoorden over de Wet WOZ en uw WOZ-beschikking. Voor een uitgebreide toelichting verwijzen wij u naar de bijsluiter die u bij uw WOZ- beschikking aantreft. Verder kunt u in de hal van het gemeentehuis een informatiefilm zien over de WOZ-beschikking. 1.Wat is de Wet WOZ (Wet Waardering Onroerende Zaken)? De Wet WOZ zorgt ervoor dat de belangrijkste belastingen aangaande onroerende zaken worden gebaseerd op een en dezelfde waarde. De Wet WOZ regelt dat de gemeente eens in de 4 jaar de waarde van de woning vaststelt. Deze waarde is gebaseerd op de waarde van de woning op I januari 1999 en is geldig voor de jaren 2001 t/m 2004. De vastgestelde waarde deelt de gemeente u mede door het toesturen van een WOZ- of waardebeschikking. De WOZ-beschikking dient als basis voor de heffing van de vol gende belastingen: Onroerende-zaakbelastingen (OZB) Waterschapsomslag gebouwd (DCO) Inkomstenbelasting (Huurwaardeforfait) Vermogensbelasting 2. Hoe is de waarde van mijn woning bepaald? De waarde van de woning is bepaald op basis van een taxatie. Hierbij is vastgesteld wat de vrije verkoopwaarde van de woning is. Met bewoning is geen rekening gehouden. Bij de vaststelling is uitgegaan van de marktsituatie op I januari 1999 (de peildatum). Verspreid over de gemeente zijn de woningen bezocht die representatief zijn voor een bepaalde categorie woningen. Deze bezochte woningen zijn rond de peildatum bij een verkoop betrokken geweest of in een steekproef geselecteerd. Via vergelijking zijn de overige woningen vervolgens gewaardeerd. 3. Wie heeft de waarde van mijn woning vastgesteld De WOZ-beschikking is vastgesteld door de gemeentelijke heffingsambtenaar die zich daarbij baseert op gegevens van een deskundige taxateur. Deze taxateur is in dienst van een gespecialiseerd bedrijf dat door de gemeente is ingehuurd. 4. Mijn woning is afgelopen jaar gebouwd of verbouwd. Heeft dit gevolgen voor de waarde De waarde van de woning is vastgesteld naar de toestand van het pand op I januari 2001 Eventuele verbouwingen tot die datum zijn in de waarde meegenomen. De feitelijke toe stand op I januari 2001 wordt wel gewaardeerd naar peildatum I januari 1999. Men gaat er als het ware van uit dat de feitelijke toestand zich al op I januari 1999 had voorge daan. Ook indien de woning op I januari 2001 nog in aanbouw is, wordt een waarde vastge steld. Dit is de waarde van het gedeelte dat op I januari 2001 reeds is gerealiseerd. De voltooiing van de bouw in 2001 zal er toe leiden dat u in 2002 opnieuw een WOZ- beschikking zal ontvangen naar de toestand op I januari 2002. 5. Wie ontvangt een WOZ-beschikking De WOZ-beschikking wordt zowel toegezonden aan de eigenaar als aan de gebruiker van de woning. Als eigenaar worden tevens degene aangemerkt die van de woning een beperkt zakelijk recht heeft zoals: vruchtgebruik; recht van gebruik en bewoning; opstalrecht; erfpacht; appartementsrecht. Indien u zowel eigenaar als gebruiker van de woning bent, ontvangt u meestal maar één WOZ-beschikking. Wie eigenaar of gebruiker van een woning is, wordt bepaald naar de situatie op I janu ari 2001 .Verhuizing, verkoop, overlijden of andere wijzigingen na deze datum hebben voor 2001 geen invloed. Om te bepalen wie op I januari 2001 eigenaar en/of gebruiker van een woning is, maakt de gemeente gebruik van informatie van het Kadaster en het bevolkingsregister. (Voor bedrijfsgebouwen en kantoren schrijft de gemeente ook bedrij ven aan.) Zijn er op I januari 2001 meerdere eigenaren of gebruikers dan zal de gemeen te op basis van beleidsregels vaststellen wie de beschikking ontvangt. 6. Ik heb geen WOZ-beschikking ontvangen. Kan ik de gemeente vragen mij een beschikking toe te sturen? In een aantal bijzondere situaties kan een WOZ-beschikking op verzoek worden ver strekt. Deze situaties zijn: U bent na I januari 2001 eigenaar of gebruiker van de woning geworden. In dat geval krijgt u niet automatisch een WOZ-beschikking maar moet u erom verzoeken. Dit ver zoek moet u bij de gemeente indienen. De termijn voor het indienen van het verzoek eindigt zes weken na de eerste aanslag onroerende-zaakbelastingen die u voor de nieu we woning ontvangt. U bent belastingplichtig voor een van de belastingen die op basis van de waarde in de WOZ-beschikking worden geheven. Het bestaan van deze belastingplicht moet u wel aantonen aan de gemeente. 7. Hoe krijg ik meer informatie over de totstandkoming van de vastgestelde waarde? Indien u meer" weten over de gegevens op basis waarvan de gemeente deWOZ-beschik- king heeft vastgesteld, dan kunt u de gemeente vragen om een taxatieverslag. Dit taxatie- verslag bevat onder andere de kadastrale gegevens en kenmerken van de woning. Daarnaast vermeldt het taxatieverslag meestal ook de kenmerken van gegevens van enkele andere woningen die rond de peildatum zijn verkocht alsmede de verkoopprijs van deze woningen. De gemeente verstrekt geen uitgebreide taxatierapporten (met foto 's) van de woning. 8. Kan ik bezwaar aantekenen tegen de WOZ-beschikking? Indien u het niet eens bent met de WOZ-beschikking kunt u een bezwaarschrift indie nen. Dit bezwaarschrift dient u binnen 6 weken na dagtekening van de WOZ-beschikking te worden gestuurd aan de heffingsambtenaar die de beschikking heeft vastgesteld. Meer informatie hierover vindt u in de toelichting op de WOZ-beschikking. Bij de behandeling van het bezwaarschrift bekijkt de gemeente opnieuw of de waarde correct is vastgesteld. Over de conclusie ontvangt u een uitspraak op bezwaar. Tegen deze uitspraak kunt u eventueel in beroep komen bij de belastingkamer van het gerechtshof. Nadat de bezwaartermijn van de waardebeschikking is verstreken, kan de hoogte van de vastge stelde waarde niet meer worden bestreden. Het is dus niet mogelijk om bij (latere) belastingaanslagen bezwaar te maken tegen de waarde van de woning. Het aanvragen van een taxatieverslag staat los van een eventuele bezwaarprocedure. Een verzoek om een taxatieverslag verlengt niet de termijn voor het indienen van het bezwaarschrift. 9. De huizenprijzen zijn de afgelopen jaren fors gestegen. Ga ik nu meer onroerende-zaakbelastingen of inkomstenbelasting betalen? Indien de woning in waarde js gestegen betekent het niet automatisch dat men meer belasting gaat betalen. De aanslag onroerende-zaakbelastingen is namelijk gebaseerd op een tarief voor iedere 5.000 gulden van de vastgestelde waarde (eenheid). De gemeente berekent het tarief door de gewenste opbrengst te delen door alle eenheden (voor alle onroerende zaken). Als de onroerende zaken in waarde stijgen (en daarmee het aantal eenheden stijgt) kan de gemeente voor eenzelfde belastingopbrengst een lager tarief hanteren. Dit heeft geresulteerd in een OZB-tarief van 10,40 voor 2001 (was 13,56). Voor de inkomstenbelasting geldt dat de wet voorschrijft dat het percentage voor het huurwaardeforfait moet worden verlaagd als de waarde van de woningen zijn gestegen. Het nieuwe percentage voor het huurwaardeforfait is verlaagd van 1,25 naar 0,80. In de raad van I maart 2001 zijn de volgende (wijzigings) verordeningen vast gesteld. Eerste wijziging Verordening leges 2001; Tweede wijziging Verordening leges 2001; Verordening OZB onroerende zaakbelasting) 2001. In deze verordening staan de nieuwe tarieven voor 2001 OZB 2001 Het tarief van de belasting is voor elke volle 5000,- van de heffings maats taf-, a bij de gebruikersbelasting 4,63; b bij de eigenarenbelasting 5,77. Zowel gebruikersbelasting als eigenarenbelasting 4,63 5,77 10,40 De verordeningen liggen ter inzage op het gemeentehuis. De verordeningen treden nor maal in werking 8 dagen na deze publicatie. Echter alle hier boveVi genoemde verorde ningen houden een tariefsverlaging in en daartoe is een terugwerkende kracht bepaling in de verordening opgenomen. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van leges een afschrift verkrijgen van de (wijzigings)verordeningen. 2 maart 2001 De afdeling Huisvesting houdt spreekuur op dinsdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur. Mocht u niet in de gelegenheid zijn hiervan gebruik te maken, kunt u ook een afspraak maken met mevrouw T. v/d Berg van de afdeling huisvesting, telefoonnr. 072 - 505 1456. Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een collectevergunning verleend aan het Nationaal Jeugd Fonds in de periode van I I maart t/m 17 maart 2001. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellings mogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het realiseren van: 2 dakkapellen op het perceel Zeewinde 5 2 dakkapellen op het perceel Kopmand 3 De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstel lingsprocedure. De verzoeken liggen vanaf 8 maart 2001 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijzen over het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 10