Met Once Again wordt een droom werkelijkheid m Koude 0(M ■■er wam BoeuWtiti 39,95 ll') 0 tl 'i dl 'l/l') t 'Vil POLITIE DEUTEKOM UITKIJKPOST - 7 MAART 2001 Lentemaaltijd voor vrijwilligers Grote kunstbeurs Artiade HEILOO BERICHTEN gelezen worden mm Koude Oorlog onder water Boek van de week: Koude Oorlog onder water Het wordt weer Boekenweek Elle Eggels. Fototentoonstelling Cees Beentjes Fractiebijeenkomst Heiloo 2000 Eucharistieviering KBO Spreekuur PvdA Inbraak bedrijfspand Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Voor- en achternaam Man of vrouw Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. v.a. 18 jaar 230,00 15,00 85,00 115,00 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, H.ei- loo%teI. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wes- terweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 da gen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Jolande Sluiter (I) en Kitty Erades in Once Again. HEILOO - Voor de maaltijd in het Trefpunt op vrijdag 2 maart waren voor de tweede keer tien vrijwilligers van het Trefpunt ingeloot om in het kader van het Internationaal Jaar van Vrij willigers gratis mee te eten. Samen met nog 65 andere aanwezigen konden zij genieten van een overheerlijke lente maaltijd, bereid in de Loet en opge diend door vrijwilligers van het Trefpunt. Ondertussen kregen drie vrijwilligers de gelegenheid het een en ander over hun vrijwilligersactiviteiten te vertel len. Het waren A. Bruijn die voor Tafeltje Dekje rijdt, M. de Wildt die het blad Nestor van de KBO in haar buurt rondbrengt en A. Schoehuys die sprak over de verkoop van ouderenzegels en de Boscovakantieweken voor ouderen. Zonder vrijwilligers kan niets blijven bestaan, was de mening van De Wildt. Zij had maar een kleine wijk. Er zijn vrijwilligers die een grotere wijk heb ben en die nog meer doen. Daarbij wees ze op de vrijwilligers die in het Trefpunt hielpen bij het opdienen van het eten. Ze besloot haar verhaal met de wens dat er steeds weer vrijwilligers komen. Daar er in dit Jaar van Vrijwilligers nog meer activiteiten plaatsvinden worden de vrijwilligers van het Trefpunt ver zocht op tijd hun strookjes in te vullen en in te leveren bij de balie van het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. Voor de creatieve middag op 5 april moet het strookje voor 15 maart ingeleverd wor den. 'Vanitas with books' van Stefaan H.J. Eyckmans. ALKMAAR - Kunstliefhebbers kun nen hun hart ophalen tijdens de achtste editie van de grote hedendaagse en twintigste eeuwse kunstbeurs Artiade in de Grote Kerk van Alkmaar. Op vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 maart kunt u een grote hoeveelheid he dendaagse en twintigste eeuwse cre aties bewonderen en kopen. Onder an dere olie- en acrylverfschilderijen, aquarellen, gouaches en iconen, pot lood- en houtskooltekeningen, beeld houw- en houtsnijwerken, keramiek en sieraden, glas in lood en vele andere objecten hebben een plaats op de Artiade. Bovendien kunt u voor f 2,50 uw eigen (hedendaagse of oude) kunstwerken laten taxeren. De entree bedraagt f 15,- per dag. Jongeren tot 16 jaar mogen, mits onder volwassen geleide, gratis naar binnen. Vrienden van de Stichting Grote Kerk, 65- plussers en houders van CJP betalen f 12,50. U bent wel kom op vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur, en in het weekend van 11.00 tot 17.30 uur. HEILOO - Op donderdag 8 maart ope nen Jolande Sluiter en Kitty Erades de deuren van hun nieuwe winkel Once Again. Deze gezellige en vooral over zichtelijke winkel is gevestigd aan de Stationsweg 86 in Heiloo. Daarmee wordt Heiloo verrijkt met de in- en ver koop van tweedehands dames- en kin derkleding. Met name merkkleding domineert het assortiment. „Het is nauwelijks of hele maal niet van nieuw te onderscheiden. Het enige verschil is de prijs," vertelt Sluiter. „Er blijkt in Heiloo een enorme markt voor deze zeer gunstige geprijs de kleding," gaat Erades verder. Dat de twee vrouwen het niet uit hun duim zuigen bewijst de 'try-out' op de markt. Sedert enkele maanden hebben zij hun kleding te koop aangeboden op de weekmarkt in Heiloo. Voor velen zijn zij daarom waarschijnlijk geen onbe kenden meer. „De reacties waren der mate positief en enthousiast dat de stap naar een eigen winkel door de klanten min of meer werd ingegeven. In eerste instantie was het voor ons een droom. De stap naar een eigen winkel is best spannend, maar de omgang met de klanten was zo prettig dat we dan toch besloten om onze hobby te professio naliseren zodat we er nu elke dag van kunnen genieten," aldus de twee. Beiden zijn ook woonachtig in Heiloo en hebben zelf ook al langer het gevoel dat een dergelijke winkel in Heiloo nog ontbrak. Vrolijkheid en sfeer Niet alleen door privé-contacten, maar zeker op de markt hebben zij al een grote klantenkring opgebouwd. Vooral de spontaniteit en het enthousiasme valt op bij beiden. Ze genieten nu al en zien enorm uit naar de eerste verkoopdag op donderdag 8 maart. Op die dag kunnen alle klanten een klein aardigheidje tege moet zien. Ze zien het als rijkdom om als eigen baas ideeën te kunnen verwe zenlijken en hun eigen koers te bepalen. „Het geeft toch enige beperking en gevoelsmatige benauwdheid als je voor een baas werkt. Vooral omdat werken fijn moet zijn en een hobby-gevoel moet geven," merken ze op. De bedoeling van Once Again is om de klanten in een ontspannen en gezellige sfeer te laten winkelen. Zelfs de koffie staat bruin in de winkel. De inrichting stelt de klanten direct op hun gemak en straalt vrolijkheid en sfeer tegelijk uit. Een eerste aanblik van de kleding geeft nu niet direct het idee dat het om twee dehands kleding gaat. Veel kleding is waarschijnlijk ook niet of nauwelijks gedragen. „Tenslotte wordt nieuwe kle ding meestal ook eerst gepast, vaak door meerdere mensen, waarbij je bijna kunt stellen dat een nieuwe broek meer klanten heeft gehad dan een tweede hands broek. Wat is dan feitelijk meer De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■1 Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■1 Foto's en kopij getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. U Noord-Holland Noord HEILOO - Een 38-jarige Alkmaarder werd dinsdagavond 27 februari op de Westerweg overvallen. Dat gebeurde rond 19.00 uur in het Heilooërbos. De man werd overvallen door twee man nen die vanaf de Tooroplaan in Alk maar met hem mee waren gefietst. Eenmaal in het bos werd de man gesla gen en beroofd van zijn portemonnee met geld en pinpassen. Hij werd ge dwongen zijn pincode te geven. De overvallers hadden een blanke huids kleur en spraken Nederlands. De een was 16 a 17 jaar, de ander tussen de 22 en 24 jaar. De jongen had een fors pos tuur en was rond de 1.85 m lang. Hij droeg een wit winterjack met éen don kere broek. De man was wat kleiner, had kort golvend blond of geel haar. Hij droeg een witte baseballpet met een donkere klep en een halflange don kere jas. Getuigen van deze overval wordt verzocht contact op te nemen met de politie in Heiloo, tel. 0900-8844. Op de kruising van de Kennemerstraat- weg met de Zevenhuizerlaan werd op woensdag 28 februari van 19.45 tot 23.00 uur een snelheidscontrole gehou den. Hier is de maximumsnelheid 50 km per uur. Er passeerden in totaal 1058 voertuigen, waarvan er 173 te hard reden. De hoogst gemeten snel heid bedroeg 95 km per uur. De bewoonster van een woning aan De Krommert zag 's morgens om 07.00 uur dat in haar woning was ingebroken. La den en kasten in de woonkamer waren doorzocht. Twee tassen met inhoud wa ren gestolen. In een hiervan zaten re servesleutels van de auto. Hiermee werd geprobeerd een Volvo die voor het huis stond te stelen. In en rond deze auto werden goederen teruggevonden, die afkomstig waren uit de tassen. Om dat geen braaksporen aan de woning zijn aangetroffen, wordt vermoed dat men via de zogenaamde hengelmetho- de binnen is gekomen. Gezien zijn hoge snelheid werd een bromfiets voor een technisch onder- 112 0900 88 44 zoek uit het verkeer genomen. De bromfietser werd op het fietspad van de Kennemerstraatweg aangehouden, en bleek na onderzoek over een te hoog vermogen te beschikken. De 17- jarige bromfietser kreeg een schik kingsbedrag van f 250,- aangeboden. Een 78-jarige automobilist verleende omstreeks 17.00 uur op de rotonde van de Zeeweg geen voorrang aan een bromfietster. De 17-jarige bromfietster kwam ten val. De saxofoon die ze bij zich droeg raakte beschadigd. Op zaterdag 3 maart werd ingebroken in een woning aan de Westerweg. Ver moedelijk werd de inbraak tussen 11.00 en 19.00 uur gepleegd. Hoewel er twee honden in de tuin aanwezig waren, heeft de dader kans gezien om via een slaapkamerraam dat op de kierstand stond binnen te komen. In huis werden twee tussendeuren opengebroken en de hele woning werd doorzocht. Enkele sieraden werden buitgemaakt. Een aanrijding waarbij twee personen auto's waren betrokken vond omst reeks 10.30 uur plaats op de Ringweg met de kruising van De Dors. Een 78- jarige automobiliste reed de kruising op zonder voorrang te verlenen. Daarbij werd de auto van een 74-jarige inwoonster van Heiloo aangereden. Vervolgens botste dit voertuig op een lichtmast in de berm. De veroorzaak ster verklaarde verblind te zijn door de zon. Op zondag 4 maart werd in twee woningen aan de Nollen ingebroken. In een daarvan wist men binnen te komen door een niet-afgesloten achterdeur. De gehele woning werd doorzocht, maar er wordt alleen een gsm vermist. Door een deur te forceren kwam men de andere woning binnen. Deze werd ook helemaal doorzocht, maar niet bekend is of er wat is gestolen. Op de Bergeonstraat werd een bestel bus vernield. De ruit van de schuifdeur werd ingeslagen. Op de Zeeweg werd de zijruit van een Seat Ibiza vernield. Se S"* V' ks Pi w 4KPX81 ^ARTSV\JAMl CW LXMMxo. Soms Het boek van deze week is 'Koude Oorlog onder water', geschreven door Sherry Sontag en Christopher Drew. Een spannend boek, zo valt aan de titel alleen al af te leiden... Vanaf het begin van de Koude Oorlog tot ver na het uiteenvallen van het sov jetrijk voerde de Amerikaanse marine in opdracht van de CIA missies uit tot diep in de sovjetwateren. Alleen de militaire top en de inlichtingendiensten waren hiervan op de hoogte, en zij waren bereid om zeer grote risico's te nemen. Maar de rest van de wereld wist niet dat er onder de oppervlakte van de wereldzeeën een continue strijd woed de tussen de spionageonderzeeërs van de VS en de Sovjet-Unie. En deze ont moetingen tussen de Amerikanen en Russen liepen soms totaal uit de hand, met fatale gevolgen... 'Koude Oorlog onder water' vertelt het ware verhaal van de Amerikaanse spio- nagemissies, van de beklemmende sfeer aan boord van de onderzeeërs en de angstige maanden die de bemanningen op zee doorbrachten. Aan de hand van getuigenissen van de bemanningen en andere betrokkenen presenteren Sherry Sontag en Chris topher Drew de bloedstollende feiten van een oorlog die met dodelijke preci sie onder water werd gevoerd. Een oor log die nog lang niet voorbij is, getuige de achterflap. door Sherry Sontag en Christopher Drew voor Hsarenweg 67-69.1851 KL Heiloo WinfoHhof 1100, m 5331483 LIBM& Uw Complete Boekhandel tweedehands, kun je je afvragen. We hebben inmiddels wel gemerkt dat klanten dit ook langzamerhand door krijgen. Een mooie merkbroek die je voor vrij weinig geld kunt kopen heeft toch eén fijn gevoel," zo vinden de twee winkeliersters. Spelen in de kinderhoek Voor de inkoop kan men altijd een af spraak maken, telefonisch of in de win kel. Kunt u zelf niet naar de winkel komen, dan kan de kleding ook gratis opgehaald worden. De betaling is con tant. Vooral aan 'jongere' damesmode is op dit moment veel behoefte. Gezien het feit dat er vrij veel kinder kleding in de winkel hangt, zal het zeker zo zijn dat veel bezoekers kinde ren zijn. Ook dit is geen probleem bij Once Again. Kinderen zijn zeer wel kom en kunnen fijn spelen in het kin derhoekje, zodat mama of papa even rustig kan rondkijken. „Het geeft juist een leuke sfeer, die kindertjes. Het is heerlijk om te zien dat kinderen het naar hun zin hebben. En als mama of papa dan ook nog leuke kleding vindt, is het verhaal compleet". Aan de twee vrouwen zal het dus niet liggen. U vindt Once Again aan de Sta tionsweg 86/in Heiloo, tel. 072-5340867. De boekenweek heeft een lange tradi tie. Vanaf 1932 wordt jaarlijks geduren de een week, of iets langer, uitgebreid stil gestaan bij het boek. Ik hoef u natuurlijk niet te vertellen, dat dit door de bibliotheek van harte wordt toege juicht. Natuurlijk is iedereen in Nederland wel op de hoogte van het bestaan van boe ken, maar leesbevordering blijkt toch nog steeds belangrijk. Niet alleen om dat kunnen lezen de participatie in de samenleving gigantisch vergroot (er zijn naar schatting nog steeds circa een miljoen medelanders die worden gere kend tot de groep analfabeten), maar ook omdat lezen heel informatief en bovenal zeer ontspannend kan zijn. Bij de hedendaagse boekenweek wordt de aandacht voor het boek op een aan tal verschillende manieren getrokken. Zo is er het boekenweekgeschenk: dit jaar voor het eerst van de hand van een buitenlandse auteur, Salman Rushdie met 'Woede'. Daarnaast is er het spraakmakende Boekenbal. Het thema van dit jaar is 'Het land van herkomst, schrijven tussen twee culturen'. De boekenweek, die dit jaar wordt gehouden van 14 tot 24 maart, krijgt zoals elk jaar ook weer de nodige na druk in de bibliotheek van Heiloo. De traditionele lezing wordt gehouden door het duo Elle Eggels en Peter Toonen. Onder de titel 'Mexico en de Maya's' nemen zij op maandagavond 19 maart het publiek mee naar het Mexico van nu en het Mexico van de Maya's. Elle Eggels vertelt over haar reis door Mexico. Voor deze reis gaf zij haar baan op en verkocht haar huis om in Mexico vervolgens haar succesvolle debuutro man 'Het huis van de zeven zusters' te schrijven. In haar tweede roman 'Het Godencomplot' schrijft zij over deze reis. Deze roman speelt zich af in Guatemala en Mexico en kan behalve als een reisverhaal ook worden gelezen als een spirituele zoektocht. In haar deel van de lezing zal zij ook ingaan op de door deze reis teweeggebrachte wending in haar leven: de verrijking die dat voor haar heeft opgeleverd. Peter Toonen zal daarnaast uitgebreid aan dacht besteden aan de achtergronden en de werking van de Maya kalenders. Hij gaat met name in op de 'tzolk', het belangrijkste kalenderrad van de Ma ya's. Naast deze avond houdt de kinder groep van de Volksdansvereniging Pri- dini een dansuitvoering in de biblio theek, op woensdagmiddag 21 maart vanaf 14.30 uur. Zowel bij de lezing als bij de voorstelling van Pridini bent u welkom. Voor kaarten voor de lezing kunt u zich wenden tot de klantenservi ce van de bibliotheek. Robert van de bibliotheek HEILOO - Vanaf 5 maart is in de lun chroom van de Hema in 't Loo in Hei loo een expositie te zien van land schapsfoto's die de uit Limmen afkom stige Cees Beentjes maakte tijdens zijn recente vakanties in de Schotse Hooglanden. Beentjes fotografeert al sinds zijn 17de jaar. Veel jonge Limmers kennen hem als docent fotografie aan de Pax Christi basisschool. Elk jaar is er een tentoon stelling van foto's van de leerlingen van groep 7 van de Pax Christi school te zien in het gemeentehuis van Limmen. Sinds een paar jaar heeft Beentjes ook beeldhouwles. Ook hiervan is werk te zien. HEILOO - Wilt u als burger ook mee praten over zaken die u als inwoner van Heiloo raken, dan kunt u terecht op de fractievergaderingen van Heiloo 2000. Deze fractie vergadert altijd op de woensdag voorafgaande aan de raads vergadering en de woensdag vooraf gaande aan de week waarin de commis sievergaderingen worden gehouden. De eerste bijeenkomsten zijn op 7 maart en 14 maart vanaf 20.00 uur, in de B en W-kamer van het gemeente huis, ingang Raadhuisweg/ U hoeft geen afspraak te maken, u kunt zo bin nenlopen. HEILOO - Dinsdag 13 maart om 10.00 uur zal in het Trefpunt een eucharistie viering gehouden worden. De werk groep Liturgie heeft pastor de Haan, oud-kapelaan van de parochie, uitgeno digd om voor te gaan in deze dienst met als thema 'veertigdagentijd', als voor bereiding op Pasen. De collecte zal voor een van de ge adopteerde Indiase kinderen zijn, die de parochiegemeenschap graag een verpleegkundige opleiding wiMaten volgen. HEILOO - De gemeenteraadsfractie van de Partij van de Arbeid houdt spreekuur op donderdag 15 maart vanaf 19.30 uur. U bent welkom in de raadzaal of de collegekamer van het gemeentehuis, via de oude ingang aan de Raadhuisweg. Wie wil komen, kan het beste vooraf even contact opnemen met een van de raadsleden: Aad van IJ peren tel. 072- 5339845, Roelof Bos tel. 5335747 of Gré Ris tel. 5332429. E-mail kan ook: rbosheiloo@cistron.nl. EGMOND - In de nacht van woensdag op donderdag werd vorige week inge broken in een bedrijfspand aan de Mosselaan. Een van de ramen werd vernield. Niet duidelijk is wat er is ge stolen. In elk geval zijn dat een aantal computers plus beeldschermen. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H. van Vliet, Alkmaar. SoW gemeente. Gereformeerde Kerk Zie Witte kerk. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. G. Germans. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Die Schaeckelsinghers, olv parochianen. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst in de grote kapel, m.m.v. de Schola, voorganger T. Walstra. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneiiuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met Cantoren, voor ganger de eigen woord- en communie- groep. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072)5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bi) de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Vlooienmarkt zondag 18 maart 2001. Woensdag 07-03-2001 Donderdag 08-03-2001 Vrijdag 09-03-2001 Zaterdag 10-03-2001 Zondag 11-03-2001 Maandag 12-03-2001 Dinsdag 13-03-2001 Woensdag 14-03-2001 Donderdag 15-03-2001 Vrijdag 16-03-2001 Zaterdag 17-03-2001 Zondag 18-03-2001 Maandag 19-03-2001 Dinsdag 20-03-2001 Woensdag 21-03-2001 Donderdag 22-03-2001 Vrijdag 23-03-2001 Zaterdag 24-03-2001 Zondag 25-03-2001 Maandag 26-03-2001 Dinsdag 27-03-2001 Woensdag 28-03-2001 15 00-18.00 volleybal 18.00-19 00 vrij 17.00-18.30 basketball 17.00-20.00 basketball 10.00-16.00 handbal 08.45-15.30 schoolgym 08,30-15.30 schoolgym 13.00-17.00 volleybal 19 00-22.30 zaalvoetbal! 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 12.30-16.30 zaalvoetbal 10,00-16.00 vlooienmarkt 08.45-15.30 schoolgym 08 30-15.30 schoolgym 18 00-19.00 vrij 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.00-14.00 schoolsportdag 19.00-23.15 zaalvoetbal 17.00-20.00 basketball^ 13.00-18.00 volleybaltoernooi 08 45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 18.00-19.00 vrij 19.00-22.30 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 19.00-23.15 zaalvoetbal 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 17.00-18.30 basketball 17.00-20.00 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19 00-22.30 zaalvoetbal 18.00-19.00 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 17.00-22.30 volleybal 19 00-23.00 volleybal 19.00-22 30 zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 1997 62.092 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 Let op de wekelijkse bestelbon onder aan deze agenda voor het bestellen van zwembadabon nementen in de voorverkoop!! K n i p Ta~n g s~ d e zè" i] n" BESTELKAART voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo Voorverkoop S.v.p. duidelijk invullen Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: Gewenste abonnementen met een X aangeven

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2