Nieuwe elzenbomen geplant in Plan Oost La Dolce Vita verwent haar gasten Hopman ERA nu ook in Heiloo Verzoek hogere waarde geluidbelasting UITKIJKPOST - 28 MAART 2001 Vervolg informatierubriek De geluidbelasting op de gevels van 5 nieuw te bouwen appartementen aan de Kennemerstraatweg overschrijdt de norm, zoals die is vastgelegd in de Wet geluidhinder. Gedeputeerde Staten dienen akkoord te gaan met deze overschrijding. De maximale geluid belasting op de gevels, of anders gezegd de hogere waarde, wordt vastgesteld door Gedeputeerde Staten. Het verzoek door het college van burge meester en wethouders tot het vaststellen van een hogere waarde vindt plaats volgens een in de Wet geluidhinder aangegeven procedu re. Deze bekendmaking en de openbare zit ting maken deel uit van deze procedure. Burgemeester en wethouders van de gemeen te Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn een verzoek in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland voor de vaststelling van een hogere waarde ingevolge de Wet geluidhinder, in verband met de bouw van 5 appartementen aan de Kennemerstraatweg op de hoek van de kruising met de Zevenhuizerlaan te Heiloo. Dit verzoek heeft betrekking op het vaststellen van de maximaal toegestane geluidbelasting van 62 dB(A) ten gevolge van wegverkeer voor de 5 appartementen. Ter inzage Het ontwerpverzoek voor de vaststelling van de hogere waarde ligt met bijbehorende stuk ken met ingang van 29 maart a.s. gedurende 2 weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis, geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Voor een toelichting kunt u terecht aan de balie of een afspraak maken met mevrouw K. Coenen, telefoonnummer (072 -) 535 67 33. Gedurende de termijn van ter inzage legging van dit ontwerpverzoek kan een ieder ten aan zien hiervan schriftelijke opmerkingen indie nen bij het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Openbare hoorzitting Tevens wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om op 10 april 2001 om 10.30 uur tij dens een openbare hoorzitting in het gemeen tehuis, opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan de hieronder vermelde bouwplannen: Havercamplaan 11 - vergroten woning; Holleweg 21 - vergroten woning Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daar bij behorende stukken vanaf donderdag 29 maart 2001 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak, telefoon nummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inza ge liggen, kan een ieder tegen het voorne men om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse gel dende bestemmingsplanvoorschriften, schrif telijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. SV Oppositie Stamboom- en familie-onderzoek Eensgezindheid en Ypetypes geven voorjaarsconcert Zwemdiploma's Sans Atout De Bergeon nieuwe naam WAO-gebouw Helderziende waarnemingen Expositie bij Casa Design Onder invloed GTH-nieuws EHK klaverjasclub Modelspoor-show Tentoonstelling Fotobeeld Heilooër Bridgeclub Nieuwe ondertekenaars Convenant HEILOO - In ronde 23 van de interne competitie van schaakvereniging Oppositie neemt de spanning aan de top van het klassement flink toe. Koploper Van Etten, die zelf niet speel de, kijkt inmiddels nerveus achterom omdat een horde achtervolgers onder aanvoering van Langereis doende is de achterstand in snel tempo te'overbrug gen. Laastgenoemde speelde tegen Limmen een dorre partij waarin weinig te bele ven was. Limmen doorbrak de status quo in een poging Langereis te verras sen door een combinatie met een hoog risicogehalte uit de mouw te schudden. Te hoog bleek later, want Langereis won een stuk en gaf dit voordeel, ondanks een heftig tegenspartelende Limmen, niet meer prijs. De Jager was weer eens ouderwets op dreef. In een koningsgambiet zadelde hij Bosma op met een kreupel paard, dat gedurende de- gehele partij geen enkele rol van betekenis kon spelen. Volkomen verantwoord offerde De Jager een stuk tegen drie verbonden vrijpionnen die al snel een duchtig gevaar vormden. Ondanks een listige actie op de damevleugel kon Bosma het dreigende onheil niet meer afwen den en moest tenslotte de witte vlag hij sen. Jongerius zag kans Blom een half punt je af te snoepen maar dat ging niet zon der slag of stoot. Blom had wat meer aanknopingspunten in zijn stelling maar nergens werd de remisegrens overschreden. Jongerius laveerde knap tussen de problemen door en Blom moest uiteindelijk in een puntendeling berusten. De uitslagen: Limmen - Langereis 0-1, Sauer - Manni 0-1, V.d. Werff - Folkertsma remise, V.d. Wal - Woudstra 0-1, De Jager - Bosma 1-0, Maas - Huffnagel 1-0, Jongkind - Reus 1-0, V. d. Brink - Heeringa 0-1, Ebregt - Horninge 1-0, Jonkheer - Kraayenbrink 1-0, Jongerius - Blom remise, Koenders - Houtenbos 1-0, Bik - Tuinstra 1-0, De Lange - Munk 0-1. ALKMAAR - Woensdagavond 4 april vanaf 19.00 uur houdt de Nederlandse Genealogische Vereniging Afdeling Noorderkwartier een contact informa tie-avond in de Hogeschool aan de Bergerweg 200 te Alkmaar. Deze gratis toegankelijke, contact-informatieavond staat in het teken van de onderlinge uit wisseling van gegevens. Aanwezig zijn de microfiches van de Mormonen betreffende de inwoners van de Benelux en Zuid-Afrika. Veel informatie is te verkrijgen uit de uitge breide bibliotheek van de vereniging en ordners met duizenden namen. HEILOO - Op zaterdag 31 maart geven muziekvereniging Eensgezindheid en kinderkoor de Ypetypes uit Heiloo een gezamenlijk voorjaarsconcert in het ontmoetings centrum van GGZ Willibrord te Heiloo. De aanvang van dit concert is om 19.30 uur. Tijdens het optreden van de Ypetypes staan naast een aantal hits ook liedjes van Gert-Paul van der Horst op het programma als 'Niet op m'n tenen staan', 'Op het schoolplein', en 'Het softballied'. Eensgezindheid speelt onder leiding van Henk van Veldhuizen 'De kleine zeemeermin','The Muppet- show' en 'The Flinstones' ook enkele karakteristieke werken voor fanfare- en harmonie-orkest als de 'Tree Inventions' van Pi Scheffer en de Baniermars van Albert Meijns. Ook wordt het zevendelige circusnummer 'A Day at he Circus' van James Curnow gespeeld. Het geheel wordt gepresenteerd door de vaste spreekstalmeester van Eens gezindheid Wouter Koelemaij. Kaarten voor dit concert zijn op zaterdag 31 maart vanaf 19.00 uur a f 5,- verkrijg baar aan de zaal. Vanwege het kind vriendelijke karakter van dit concert krijgen kinderen tot 12 jaar vrij toe gang. HEILOO - Op dinsdag 13 maart behaalden de volgende leerlingen van zwembad Loos hun diploma. Zwaard vis brons: Lisanne de Witte, Simone Ranzijn, Suzanne Lanfermeijer, Anne Truitje Veen, Sjors van Stiphout, Stephanie Egberts, Martine Heins- broek en Safera Kho. Zwaardvis zilver: Michael Kerssens, Keskin Arikan en Jimi Duinmeijer. Zwaardvis goud: Anita van Eerd en Michiel Heinsbroek. Kleuterbrevet: Robin Staa, Merel Kloots, Twan Vermeren, Leonie Natte, Lieke Sintemaartensdijk, Kjell Rotte veel, Oscar Duijvelhoff, Amy Groen, Pim Tooien, Jasper v.d. Berg, Sanne Duin, Eva v. Bergen-Hinegouw, Wouter Wiedijk, Jip v.d. Kort, Carlotte Knegt, Marit Molenaar, Jan v. Veen, Sharona Groentjes en Tony Schipper. HEILOO - De uitslagen van de maan dag gespeelde wedstrijden bij dames bridgeclub Sans Atout zijn: A-lijn: 1. Fam. Mak 65, 2. Nuyens - v. Zomeren 62,1. B-lijn: 1. v. Schooten - Visser 57,1, 2. v.Toornburg - de Vries 56,7. C-lijn: 1. Fam v.d. Klis 65,4,2. Bolweg - Slob 57,9. D-lijn: 1. Fam. Schreiber 65,4,2. Kuiper - Werdmuller 60,4. E-lijn: 1. Folmer - Rootjes 62,9,2. Fam. Krul 55,4. F-lijn: 1 de Jager - Theune 57,9, 2. Blitzblum - Molenaar 56,3. HEILOO - 'De Bergeon', dat is offi cieel de nieuwe naam voor het gebouw aan de Bergeonstraat 30, dat in gebruik is bij de Stichting Uitkeringsge rechtigden. Na de doorstart die de stichting maakte, vond zij het leuk om het gebouw van een nieuwe, passende naam te voorzien. De stichting organiseert diverse activi teiten. Op woensdag 4 april is er een paasklaverjasdrive, die om 14.00 uur begint. Iedereen kan meedoen en er zijn mooie prijzen te winnen. Elke mid dag is gebouw De Bergeon geopend. U kunt er biljarten, klaverjassen en dar ten. Andere vaste activiteiten zijn op maandagochtend een biljartwedstrijd en op donderdagochtend rummikub. Voor informatie kunt u bellen met 072- 5339885. ALKMAAR - Maandagavond 2 april zal medium A. van Rijn uw vraag in trance beantwoorden. Zij doet dit 'channeling' in de Remonstrantse kerk aan het Fnidsen 33 te Alkmaar. De aan vang is 20.30 uur, de entree is f 10,-, donateurs f 3,50. Voor informatie belt u tel. 072-5334280. Een werk van Alice Bühre. HEILOO - Van 2 tot 29 april exposeert Alice Buhre uit Haarlem bij Casa Design. Een deel van haar werk is dan te bezichtigen. Het thema 'mens en vorm' vormt een belangrijk onderdeel van deze expositie. In een kleinere vorm is het thema 'maskers' ook verte genwoordigd. HEILOO - Vorige week woensdag hield de gemeente Heiloo in samen werking met de Werkgroep Natuur- en Milieu-educatie (NME) de 45ste Nationale Boomfeestdag. Het thema was dit jaar 'Bomen en Wonen'. Wethouder Anne-Marie Worm-de Moei plantte om 10.30 uur samen met leerlingen van de Jan van Rijcken- borghschool de eerste boom. Vervolgens plantten 25 leerlingen van groep 4, 5 en 6 onder begeleiding van een leerkracht en medewerkers van dc gemeente circa 25 bomen in Plan Oost aan de Laan van Frans. Daar werden de bestaande iepen vervangen door elzen bomen. De leerlingen ontvingen ver volgens een kleine attentie voor hun hulp, uitgereikt door de voorzitter van de Werkgroep NME. Nieuwe bomen voor Plan Oost. (Fotostudio Starfield) HEILOO - HZV de Witburger heeft afgelopen vrijdag drie belangrijke pun ten laten liggen tegen Flying Petrels, in Purmerend waren de Heilooërs niet bij de les en verloren met 7-5. Na zeven minuten keek HZV al tegen een 3-0 achterstand aan en liep zodoende de gehele wedstrijd achter de feiten aan. In de negende minuut maakte René Tromp er 3-1 van en toen Jan Schoorl vijf minuten later voor 3-2 tekende, leek HZV de Witburger terug te komen in de wedstrijd. Echter onoplet tendheid in de verdediging betekende 4-2. HZV wist nog wel gelijk te maken middels Dennis Koppes en Steven Ursem, maar daarna hadden de HZV- ers hun kruit verschoten. Flying Petrels liep binnen luttele minu ten weg naar 6-4, wat mede mogelijk gemaakt werd door knullig voetbal aan HZV-zijde. Nadat de Purmerenders eerst nog 7-4 op het scorebord zetten, was het Remco Homan die de vijfde treffer voor HZV maakte. Aankomende vrijdag speelt HZV de Witburger zijn laatste competitiewed strijd tegen Carillon Boys in sporthal Het Vennewater. Hopelijk zijn de Heilooërs om 20.40 uur wel wakker en nemen zij revanche op zich zelf. EGMOND - Op donderdag 22 maart werd op de Zeeweg in Egmond aan Zee een 23-jarige vrouw uit Egmond betrapt op het rijden onder invloed. De vrouw bleek na een ademanalyse meer dan het dubbele van de toegestane hoe veelheid alcohol te hebben gebruikt. Er is proces-verbaal tegen haar opge maakt en haar rijbewijs is ingevorderd.' Salvatore (I) en Lorenzo Cabala in La Dolce Vita. (Fotostudio Starfield) HEILOO - Italiaans specialiteiten res taurant annex pizzeria Dolce Vita, gele gen aan de Kennemerstraatweg 107 te Heiloo, heeft al veel klanten weten te trekken. Eigenaar Salvatore Cabula is dik tevreden over de klantenkring die hij, in de paar maanden dat hij het res taurant bezit, al heeft weten op te bou wen. Hij kocht het pand, waarin de voormalige pizzeria Lorenzo huisde, in november van vorig jaar en heeft de zaak in vijf weken tijd een complete metamorfose laten ondergaan. Zo werd er een nieuwe, roestvrijstalen keuken geplaatst, werden de toiletten aangepast en de muren geïsoleerd. „Op sommige plaatsen zaten de gaten in de buitenmuur, zodat de gasten daar behoorlijk op de tocht zaten," schudt Cabula zijn hoofd. „Bovendien was de keuken hard aan vervanging toe. Wij hebben uit hygiënisch oogpunt voor roestvrij staal gekozen. Daarbij is de keuken expres open gebleven, zodat de klanten kunnen zien hoe wij het eten bereiden. In de toekomst wil ik de tafels en stoelen nog vervangen en moet de tegelvloer die er momenteel ligt worden vernieuwd." In de keuken krijgt hij hulp van zijn jongere broer Lorenzo, die volgens Cabula 'de beste pizzabakker van heel Noord-Holland' is. „Zelf zit ik al 33 jaar in de horeca en Lorenzo zit al 22 jaar in het vak. Het is voor ons een uitdaging om de mensen te verwennen." Cabula kwam op zijn veertiende vanuit Sicilië naar Nederland, waar hij zijn carrière startte als pizzabakker. In 1981 behaal de hij zijn horecadiploma. Specialiteiten buiten de kaart Volgens de eigenaar ligt La Dolce Vita op een gunstig punt, hoewel de drukte van de Kennemerstraatweg hem niets zegt. „De zaak loopt goed omdat de mensen tevreden zijn, niet omdat we nou toevallig aan een drukke straat lig gen. Bij ons kunnen de klanten veel gerechten buiten de kaart om bestellen. Ik houd met zoveel mogelijk wensen rekening." Wanneer het woord 'koud buffet' ter sprake komt gaan zijn ogen glinsteren. „Dat vind ik heerlijk om te mogen maken! Het buffet wordt dan een heus kunstwerk. Er zit wel een paar uur werk aan, maar het moet er dan ook mooi uitzien. Ik maak regelmatig scha len met hapjes voor feesten en partijen. En alles met verse ingrediënten. Ik houd er namelijk niet van om met diep- vriesrommel te werken." Op de vraag of hij een gerecht speciaal zou willen aanbevelen volgt een ont kennend antwoord: „Eigenlijk durf ik alle gerechten wel aan te bevelen. We hebben van zeeduivel tot tarbot en van pizza tot pasta op de kaart staan. Wij werken uitsluitend met Italiaanse ingrediënten en doordat wij vanuit de seizoenen werken zijn deze bijna altijd vers." Serenade aan tafel Een specialiteit die hij wel wil aanbeve len is zijn zangstem. Wanneer de zaak goed gevuld is en het werk er bijna opzit dan wil de Italiaan nog wel eens een nummertje laten klinken. Volgens Cabula vinden de mensen het prachtig wanneer hij uit de keuken komt en plotseling een serenade begint. Maar hij doet meer om zijn klanten een pret tige avond te bezorgen. „De mensen willen een leuke avond hebben wanneer zij uit eten gaan. Ik heb graag tevreden eters aan tafel. Daarom kom ik na afloop altijd per soonlijk even vragen of alles naar wens was en of het gesmaakt heeft. Dat hoor ik namelijk liever van de gasten zelf dan dat ik het later van een ander moet horen." La Dolce Vita heeft zeventig zitplaat sen. Naast een ruime keuze op de kaart biedt het restaurant een maandmenu tussen de f 40,- en f 47,50 (afhankelijk van de ingrediënten) van verschillende specialiteiten. Van dinsdag tot en met zondag kunnen bovendien alle soorten pizza's worden afgehaald voor f 13,50. HEILOO - Afgelopen weekend wer den de regiokampioenschappen toe- stelturnen in Wognum gehouden. Vier turnsters van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo hadden zich hiervoor weten te plaatsen. Bij de instap mocht Pascal Wiebering het ere- schavot betreden. Zij kreeg een zilve ren medaille dankzij haar score van 35.40 punten. Jolien Dur (32.70 pun ten), Lara van Vliet (33.80 punten) en Pie van der Wind (32.40 punten) turn den ook een goede wedstrijd, maar vie len buiten de prijzen. HEILOO - Op 26 maart houdt klaver jasclub EHK weer een open klaverjas- drive. Iedereen, met of zonder partner, is welkom in het Open Huis in 't Loo. De drive begint om 20.00 uur en zal omstreeks 23.00 uur afgelopen zijn. Voor inlichtingen kunt u bellen met D. Leurink, tel 072-5334366 of met K. Knegt, tel. 5334056. ALKMAAR - Modelspoorclub Het Waeghspoor houdt op zondag 1 april een grote show, met demonstraties en verkoop van allerlei aan deze hobby verwante artikelen. De show wordt gehouden aan de Munnikenweg 88 in Alkmaar en de toegang is gratis van 10.00 tot 16.00 uur. BERGEN - Op vrijdag 30 maart wordt om 17.00 uur de tentoonstelling Fotobeeld in Kunstenaarscentrum Bergen, Plein 7 te Bergen geopend. Twee van de deelnemende kunstenaars komen uit Heiloo, te weten Peter Huyzer en 'Zilvervinger'. Zij laten foto's, beelden en fotomaterialen zien. Bovendien hébben zij geholpen met de metamorfose die de tentoonstellings ruimte heeft ondergaan. Deze is niet langer ondergeschikt aan het geëxpo seerde werk, maar vormt samen met de kunstwerken een geheel. Tijdens deze tentoonstelling draait het om fotomateriaal dat in alle vrijheid wordt verwerkt en toegepast. De ten toonstelling duurt tot en met maandag 16 april en is geopend van woensdag tot en met vrijdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Op maandag 16 april is het Kunstenaarscentrum Bergen van 13.00 tot 17.00 uur geopend. Voor inlichtin gen belt u met 072-5894195. HEILOO - Dinsdag 20 maart speelde de Heilooër Bridgeclub als volgt: A- lijn: Klerk - Stark 64.60, Brokx - Verhoef 55.70. B-lijn: Oosterwijk - ■Warmenhoven 60.00, fam. Berkhout 55.80. Donderdag 22 maart was de uitslag: A- lijn: de Bruyckere - Stark 72.10, Mooy - Koot 58.80. B-lijn: fam. van Os 55.70, Spruit - Nieuweboer 54.20. C-lijn: Koster - Visser 68.10, Pohley - Post 61.10. D-lijn: Evers - Krouwels 50.00, Brand - Hendrikse 50.00. Het team van" Hopman ERA makelaars Heiloo. HEILOO - Heiloo heeft opnieuw een ERA makelaar. Naast de reeds beken de vestiging in Castricum heeft Hopman ERA Makelaars (voorheen Hopman en Partners) nu ook een kan toor in Heiloo. Met twee vestigingen in de regio profileert dit team van make laars zich nu nog beter op de woning markt. Het is nog maar een paar jaar geleden dat het kantoor in Castricum werd ver sterkt met Leny Sommeijer, die de aan- en verkoop van huizen in Heiloo voor haar rekening nam. Deze samenwer king beviel beide partijen uitstekend, waardoor het idee voor een tweede kantoor in Heiloo ontstond. Met de beëdiging van Leny Sommeijer tot makelaar was de weg vrij om deze plan nen te realiseren. Er werd uitgekeken naar een goede kantoorlocatie, die gevonden werd in het vroegere pand van Foto Kino aan de Kennemerstraatweg. De winkel werd grondig verbouwd tot een modern kan toor met een zeer eigentijdse uitstra ling. Dat de cliënten zich in dit make laarskantoor thuis zullen voelen, is zeker. De internethoek, de balie, de presentatie van de huizen en de bijzon dere schilderijen vormen samen met de entree een sfeervolle eenheid. Leny Sommeijer, Rick Hoogervorst en Dominique van Deursen vormen het enthousiaste team dat klaar staat om dit nieuwe kantoor in de markt te zet ten. Natuurlijk profiteren zij van het feit dat ze behalve NVM ook ERA makelaar zijn. Wat deze meerwaarde voor de klant betekent, leggen ze graag een keer uit. Maar eerst nodigen ze iedereen uit om kennis te maken met het nieuwe kantoor en natuurlijk met het drietal zelf. Zaterdag 31 maart'tus sen 11.00 en 15.00 uur bent u welkom in het nieuwe kantoor aan de Kennemerstraatweg 330 in Heiloo. HEILOO - Nadat in december 1999 het convenant Duurzaam Bouwen door veertien partijen is opgesteld en ondertekend, vond vrijdag 23 maart de ondertekening plaats door nog eens zeventien partijen. In de raadzaal van het gemeentehuis kwamen de volgende bedrijven bijeen: G.P Groot aannemingsbedrijf BV, Projectontwikkelingsmaatschappij de Peyler BV, Ballast Nedam Infra Noörd West BV, Hoogheemraadschap van Uitwaterende Sluizen, Buro voor Ruimtelijke Ordening en Architectuur Kuiper Compagnons, Van Bockhooven Van Rutten Tauber Architecten, Architektenbureau Bakker Boots Van Haaren Dijkhof BV, Architectenburo Paul Breddels en de volgende leden van de N.V.O.B. afdeling Alkmaar: A.C. Borst, Akerbouw BV, Bouw en aanne mingsbedrijf Ooijevaar BV, De Geus Bouw, Bouw en aannemingsbedrijf Teerenstra BV, Bouwbedrijf Gebr. Apeldoorn BV, C.G. De Nijs Bouw BV, Tervoort's Bouwbedrijf BV en Aannemersbedrijf Y. Kops BV. Het gaat om een uitbreiding van het aantal partijen dat zich wil inzetten voor duurzaam bouwen in de gemeen te Heiloo. Het convenant onderstreept het actieve beleid dat de gemeente Heiloo voert op het gebied van duur zaam bouwen. Het convenant Duurzaam Bouwen is een afspraak tus sen de ondertekenaars met als doel de betrokkenen te stimuleren tot het nemen van maatregelen in het kader van duurzaam bouwen. Het 'Nationaal Pakket Duurzaam Bouwen Nieuw bouw', het 'Nationaal Pakket Duurzaam Bouwen Beheer' en het 'Nationaal Pakket Duurzame Stede- bouw' zijn hierbij de leidraad. Alle partijen zullen hun bijdrage leve ren aan het duurzaam bouwen in de gemeente Heiloo. Zij houden bij het nemen van maatregelen in het bouw proces serieus rekening met de gevol gen voor het milieu. Ook toekomstige ontwikkelingen op het gebied van duurzaam bouwen worden scherp in de gaten gehouden. Omdat het een 'instapconvenant' is, kunnen in de toe komst nog meer partijen en instanties het convenant ondertekenen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 8