Bloemendagen uitgesteld Plankeniers traag op gang in klucht Jazzsessie in Vredeburg Johwin Slaapcomfort na verbouwing heropend brieven UITKIJKPOST - 4 APRIL 2001 «Maat» Winnaars kraslotenactie bibliotheken Bridgeclub Limmen Toeristische informatiegids Dorpspartijen op weg naar één lokale partij Geslaagde wedstrijddag voor TIOS Kampioenstrijd bij SV Vredeburg De Birds. PvdA zoekt kandidaten BERICHTEN Sans Atout Klaverjassen voor de Roparun Project kunst en literatuur een groot succes P..LITIE 1 AKERSLOOT Opbrengst collecte AKERSLOOT/LIMMEN - De kraslo- tenactie die de bibliotheken in Cas- tricum, Akersloot en Limmen tijdens de Boekenweek organiseerden was een groot succes. Veel gelukkige winnaars konden direct hun prijs, in de vorm van een multicultureel kookboekje, mee naar huis nemen. In elke bibliotheek viel bovendien een hoofdprijs. Me vrouw Grande uit Castricum, mevrouw Schoon-Dekker uit Akersloot en me vrouw Gelsing uit Limmen kregen als hoofdprijswinnaars een geschenkbon van de Wereldwinkel. LIMMEN - Bridgeclub Limmen heeft op 28 maart als volgt gespeeld: A-lijn: 1 v. Diepen - Straathof 65,63,2. Dolmans - Bollweg 54,9, 3. Valkering - Witting 51,34. B-lijn: 1. Alderlieste - de Groot 62,14, 2. Piersma - v. Splunder 60,36, 3. Balkenende - Min 57,50. C-lijn: 1. Fam. v.d.Wulp 57,50,2. Fam. v. Wijk 57,50, 3. Witting - v. Straaten 55,71. D-lijn: 1. Fam. de Nijs 64,73, 2. Schoonakker - Donker 54,91, 3. Lute - Balkenende 54,46. E-lijn: 1 Duykersloot - Bloem 63,39, 2. Groenhof - Mooij 54,91, 3. Fam. Maas 53,57. AKERSLOOT - De zevende jaarlijkse uitgave van de Toeristische Informatie gids Akersloot-Uitgeest en Alkmaar- dermeer is onlangs in een oplage van 12.500 stuks uitgegeven. De gids wordt in Akersloot deze week huis-aan-huis verspreid. De gids bevat een uitgebreid overzicht van evenementen die in de loop van het jaar in beide dorpen plaatsvinden, informatie voor toeristen en een redac tioneel gedeelte in vier talen. Inwoners van Akersloot die het boekje niet ont vangen hebben, kunnen het afhalen bij de VVV Uitgeest-Akersloot aan de Middelweg 119 te Uitgeest en bij Veldt's Toko, Julianaweg 71a te Aker sloot. Verder vindt uitgifte plaats via alle VVV-kantoren in midden Noord-Hol land, de jachthavens aan het Alk- maardermeer, diverse horecabedrijven en campings. Ook op beurzen als de Vakantiebeurs en de Hiswa vindt ver spreiding plaats. Het is waarschijnlijk de laatste keer dat de gids in de huidige vorm verschijnt. Er wordt naar gestreefd om in 2002 een vergelijkbare uitgave te presenteren die het hele CAL-gebied (Castricum, Akersloot en Limmen), alsmede Uit geest en het Uitgeester- en Alkmaar- dermeer bestrijkt. LIMMEN - Ook al was het afgelopen maandag heerlijk warm, toch moest de Stichting Bloemendagen dinsdagmorgen meedelen dat het grote prikfeest dit jaar een week moet worden uitgesteld vanwege de aanhoudende koude. Volgens ingewijden liggen de hyacinthen door het frisse weer zo'n twee weken achter in de groei. Dat betekent dat de Bloemendagen dit jaar gehouden worden van zaterdag 5 mei tot en met donderdag 10 mei. Zeker is dat er in Limmen achter de schermen al weer hard gewerkt wordt aan nieuwe mozaïekenzoals deze Big Brother van vorig jaar. En nu maar hopen dat het weer verder een beetje mee wil werken... (Archieffoto) LIMMEN - In de rustieke sfeer van boerderij Vredeburg te Limmen namen vorige week de drie lokale partijen in de CAL-gemeente, de Vrije Lijst Aker sloot, Castricum Aktief en de Limmer Gemeenschap, het besluit op te gaan in één lokale partij, die voorlopig Ge meente- én Dorpsbelang zal gaan heten. Er was tijdens de goed bezochte verga dering veel werk aan de winkel. Achtereenvolgens werden de statuten, het beginselprogramma en het huis houdelijk reglement behandeld. In een volgende vergadering zullen deze stuk ken definitief worden vastgesteld. Het voorlopige bestuur zal bestaan uit de huidige drie voorzitters van de partijen: Hans Andriessen uit Akersloot (voor zitter), Ber Hes uit Limmen (secretaris) en Jan de Ruijter uit Bakkum (pen ningmeester). Voor het definitieve bestuur hebben zich al diverse kandi daten uit alle drie gemeenten gemeld. Op dit moment is de combinatie de grootste partij in de nieuwe CAL- gemeente, maar door de afwijkende kiesreglementen bij fusie van gemeen ten zal zij bij de komende verkiezingen niet met lijst 1 uitkomen maar met lijst 2. Gemeente- en Dorpsbelang is een onafhankelijke partij: ze maakt geen onderdeel uit van een landelijke partij en komt uitsluitend op voor de belan gen van de woonkernen Castricum, Bakkum, Akersloot, de Woude en Limmen. Behoud van het -landelijke karakter en de natuur, de identiteit van de dorpen, samenwerking naar het noorden en het behoud van het voor- zieningenpeil voor de inwoners zijn enkele van de belangrijkste program mapunten. LIMMEN - Vorige week vrijdag speel den De Limmer Plankeniers de klucht in vier delen 'De Boekvink' in de Bur gerij. De Boekvink vertelt over het plaatselijk café, eigendom van Nol van Randwijk (Mark Admiraal, die een prima prestatie neerzette) en zijn vrouw Elza (Stina Hof). Admiraal kreeg diverse malen de lachers op zijn hand en wist door zijn arrogante hou ding zijn personage goed neer te zetten. Van Randwijk is samen met zijn vrien den Sjuul Zinkhout (Jack Smit) en Evert Peerbooms (Paul Frijn) lid van de BZM, de Vereniging tot het Behoud van Zeden en Moraal. De mannen zijn avond na avond op pad om te vergade ren en te controleren of alles wel 'net jes' verloopt in het dorp. De vrouwen van deze mannen zijn ape trots en krijgen pas argwaan wanneer Floor Schuurman, overtuigend ge speeld door Mary Winder, doorheeft wat de mannen uitspoken. De mannen gaan in werkelijkheid dagelijks naar De Boekvink, een tent waar blote dames en striptease een hoofdrol spe len. Schuurman heeft een uitgesproken me ning over de 'sloeriesafari' van de man nen, maar zij blijkt zelf allerminst van onbesproken gedrag. Sandra blijkt haar buitenechtelijk kind te zijn, dat is ver wekt tijdens een 'vruchtbare arbeidspe- riode' in damesclub 'Het Satijnen Bak- ske' in België. Na de pauze blijkt dat de vrouwen in middels zelf ^en bezoekje aan De Boekvink hebben gebracht. Hoewel zij geschokt zijn, doen zij net of het ze reuze is meegevallen en, op advies van Sandra de bejaardenbegeleidster, ra den zij hun mannen aan om daar ook eens heen te gaan. Voor hun rust, wel teverstaan. De mannen zijn stomver baasd en krijgen hoe langer hoe minder plezier in hun uitstapjes. Sterker nog, wanneer de dames een middagje naar Amsterdam zijn geweest en zichzelf een ander imago hebben aangemeten (mooie kleding, schoonheidsspecialiste, ander kapsel) vinden de heren dat er een einde gemaakt moet worden aan de praktijken van De Boekvink. Die viespeukerij hoort toch niet thuis in een dorp? Van sommige acteurs was duidelijk de plankenkoorts af te lezen, maar eerlijk heidshalve moet vermeld worden dat LIMMEN - Zaterdag 31 maart deden vijftien turnsters van gymnastiekver eniging TIOS uit Limmen mee met de tweede LOS-wedstrijd van dit seizoen in Noord-Scharwoude. In de eerste wedstrijd kwamen Esther Bakkum, Iris Welboren en Vivian van Kessel uit bij de jeugd. Zij turnden een goede wedstrijd en vooral bij de brug scoorden zij goed. Van de vijftien meis jes werd Iris derde, Esther vijfde en Vivian zesde. Iris kreeg een medaille omdat zij in het algemeen klassement tweede werd. Eileen Groenland, Sha ron van de Peet, Loraine Zomerdijk en Tanja Boode, die op niveau zes turn den, vielen niet in de prijzen. Bij de tweede wedstrijd mochten Nien- ke Oiling, Elianne Meester en Jill Dirk- son hun kunsten vertonen. Op de balk werd Elianne verrassend eerste, ge volgd door Nienke op een mooie twee de plaats. In het algemeen klassement was de stand precies omgedraaid, hier kreeg Nienke de gouden plak en Elianne de zilveren. Jill, die haar eerste wedstrijd turnde, moest het tegen 26 meisjes opnemen. Zij deed met deze wedstrijd een goede ervaring op. Als laatste kwamen Yaëlle Vleugel, Annemiek Welboren, Sabine Pirovano, Denice Groot en Rowan Min aan de beurt. Yaëlle en Annemiek turnden op niveau acht bij de instap. Zij scoorden beiden hoger dan een 9.0 op de vloer. Annemiek behaalde daarbij ook nog het hoogste cijfer op de sprong en werd hierdoor eerste. In het algemeen klas sement belandde zij op het ereschavot en kreeg wederom een gouden medail le omgehangen. Op de andere baan werd ook goed ge turnd. Rowan scoorde hoog op de balk. Met 33.05 punten werd zij eerste bij pupillen twee niveau vijf. In het alge meen klassement verdiende zij een tweede prijs en ging de eerste prijs naar Denice. Sabine werd daarbij zevende. LIMMEN - Vrijdag 30 maart speelde schaakvereniging Vredeburg ronde 23 van de interne competitie en tevens de bondswedstrijd tegen Toren van Eg- mond. Het Vredeburg achttal behaalde een 5,5-2,5 overwinning door een walk over op bord 1, overwinningen van R. Rommel, B. Stolp en J. Limmen en remises van J. Admiraal, H. Ebels en E. Stolp. Vredeburg eindigde hierdoor op een wat teleurstellende derde plaats achter Bakkum en Oppositie uit He- iloo. D. Aafjes profiteerde van het voorzich tige spel van B. Kerkhof en verhoogde de druk. Na torenwinst was de partij bekeken. G. de Graaf liet iets van zijn oude glorie zien tegen R v.d. Heijdt, die hevig spartelend ten onder ging. H. Levering zette zijn beste beentje voor tegen T. Al en won dan ook verdiend. K. Keijzer kwam net iets tekort tegen R. Termes en moest in hem zijn meer dere erkennen. Komende vrijdag wordt het traditione le paastoernooi gespeeld. Vanwege Goede Vrijdag wordt de volgende ronde pas gespeeld op 20 april. Uitslagen: Groep A: P. v^d. Heijdt - G. de Graaf 0-1B. Kerkhof - D. Aafjes 0- 1, R. Termes - K. Keijzer 1-0,T. Al - H. Levering 0-1K. Aafjes - J. Tebbens 1 -0, M. Kos - P. Zwart 0-1, M. Wester - A. Kaandorp 0-1, T. Admiraal - E. van Duin 0-1, C. Pepping - N. Pepping 1-0. Groep B: M. Mooij - J. Duin 0-1, I. Mooij - S. Sofan 0-1, T. Witkamp - W. van Leen 1-0, B. Blekemolen - N. van Leen 0-1, E. Mooij - M. Tijm 0-1, M. Koot - B. Schijf 1-0, J. Valkering - T. Castelein 1-0, AZwart - V. Kaandorp 0-1. LIMMEN - Na de supersessie van de vorige maand met ruim 250 enthousias te bezoekers en topartiesten als Ingrid Kru-yssen komen nu De Birds uit Am sterdam optreden bij Jazz Session Club Vredeburg. Vorig seizoen waren zij één van de hoogtepunten van het sessie jaar. De Birds, onder leiding van Charly Nanlohy en Petro Nykyruj, is een reis gezelschap van een vijftiental goede amateurmuzikanten, dat er sinds 1991 jaarlijks voor tien tot veertien dagen op uit trekt om in het buitenland op te tre den. Was afgelopen jaar Polen het reis doel met een aantal goed bezochte con certen, dit jaar zal Italië en dan met name Toscane worden aangedaan. Op zondag 8 april van 16.00 tot 20.00 uur geven zij in Limmen een concert, de toegang is gratis. De Birds is een unieke groep, de deeL nemers komen uit heel Nederland, het geen het moeilijk maakt elke week te repeteren. Daarom houden ze elke twee maanden ergens in het land een weekend om de stukken door te nemen. Aan het eind volgt dan vrijwel altijd een concert. Het vorige optreden was verrassend, swingend en zeer afwisselend met jazz- en 'blues stan dards, Latijns-Amerikaanse stukken en ingewikkelde Afrikaanse-Arabische ritmes. vier van hen nog geen enkele toneeler varing hadden. Sandra, de niet op haar mondje gevallen studerende bejaar- denbegeïeidster, gespeeld door Brenda Winder, was een positieve uitschieter tussen deze onervaren spelers. Met veel verve probeerde zij de tot sluiten ge doemde bejaardensoos van de on dergang te redden en het pand te be schermen tegen de dolle ideeën van Nol van Randwijk. Hoewel De Limmer Plankeniers wat moeilijk op gang kwamen, stonden zij garant voor een vermakelijke avond, waaraan souffleuse Ciska Lieferink haar handen vol had. Regisseuse Gerda Kuiper kreeg na afloop echter een dankbaar applaus, omdat het publiek toch enorm had genoten van de voor stelling. Peter Pronk, Paul Frijn en John Droog zorgden voor een fraai decor en gaven de kijker het gevoel alsof het stuk in een echte bar werd opgevoerd. De twee kaartspelende heren op de achtergrond vielen niet direct op, maar dat was nu juist de bedoeling. Deze achtergrondspelers konden zo uit het café van Baantjer zijn weggelopen, om tijdelijk in De Burgerij hun kunsten te vertonen. LIMMEN - De PvdA-afdelingen Cas tricum, Akersloot en Limmen maken een nieuw begin. Omdat deze drie ge meenten samengaan, gaan de afdelin gen van de PvdA ook samen. Mo menteel wordt er hard gewerkt aan een nieuw verkiezingsprogramma en wor den nieuwe kandidaten voor de ge meenteraad en voor het afdelingsbe stuur gezocht. Wie hier belangstelling voor heeft kan zich tot 17 april aanmelden als lid, als kandidaat voor de gemeenteraad of voor het afdelingsbestuur, bij Arend Beltman (secretaris PvdA Castricum) 0251-671702. Jeroen Walstra (secretaris PvdA Akersloot) 0251-316196 of Hans Min (secretaris PvdA Limmen) 072-5051964. ►Noord-Holland Noord L 112 ■vi- 0900-1 L 88 44 Een scène uit De Boekvink, met verve gespeeld door de Limmer Plankeniers. (Fotostudio Starfield) LIMMEN - Naar aanleiding van klach ten van omwonenden aan de Oranje zon over in de omgeving crossende jon gelui, kon op 1 april op de Dampe- gheestlaan een inwoner van Limmen worden aangehouden. De 16-jarige be stuurder bleek niet in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Hier werd hem een proces-verbaal voor aangezegd. De motor werd voor een technisch onder zoek uit het verkeer genomen. De crossmotor had geen kentekenplaat. Tegen de 17-jarige eigenaar zal proces verbaal worden opgemaakt, dat mede afhankelijk zal zijn van het resultaat van het technisch onderzoek. Gevonden: groene brievenbus, bruine gevoerde leren want. Verloren: schake larmband met bijzondere schakels en een tweevormige sluiting. LIMMEN - Afgelopen zaterdag 31 maart is Johwin Slaapcomfort her opend. De zaak heeft zes weken lang een sensationele opruiming gehad en was vervolgens een week gesloten om te verbouwen. John en Ria Winder zijn trots en ent housiast over hun nieuwe winkel: „Al zestien jaar is deze slaapkamerspeciaal zaak gevestigd boven Gerton Tapijten en Gordijnen aan de Rijksweg 127 in Limmen. In 1985 zijn wij gestart in een verbouwde bollenschuur. Dat was in een tijd dat verantwoord slapen nog in de kinderschoenen stond. Toch wisten ook toen al veel mensen onze winkel te vinden. Onze kracht is voor iedere klant een persoonlijk advies op het gebied van matrassen, waterbedden, bedbodems, textiel en alles wat te maken heeft met de slaapkamerinrich ting." In 1994 is de verbouwde bollenschuur gesloopt. Op dezelfde plek staat nu een fraai pand met op de bovenverdieping Johwin Slaapcomfort. In een tijd dat de meubelboulevards op grote schaal hun intrede doen, is gebleken dat een oppervlakte van vele vierkante meters niet vanzelfsprekend betekent dat er dan ook genoeg aandacht wordt be steed aan het slapen op een verant woord matras met bijbehorende bed- bodem. Daarom besloot Johwin de matrassen- afdeling te reorganiseren. Deze is ge heel vernieuwd; het resultaat is een dui delijke en overzichtelijke slaapstudio. Tijdens de verbouwing is tot in de late uurtjes doorgewerkt, maar het resultaat mag er zijn. John Winder: ,?De showroom is uitge breid, alles op het gebied van verant woord slapen is nu functioneel bij elkaar gezet. Vijftien ligplaatsen maken het voor de klant een stuk makkelijker om een keus te maken. Natuurlijk weten wij, dat het kiezen van de juiste matras lastig is. Maar de klant heeft in onze nieuwe showroom een goed beeld van wat er te koop is en kan alle matrassen met elkaar vergelijken. Een goed matras met een juiste matrasdra ger zijn essentieel. Goede ondersteu ning op de juiste plaats zorgt voor een verantwoorde rust, én... u staat t's mor gens weer fris op." Voor een duidelijk en goed advies omtrent gezond en comfortabel slapen, de juiste prijs-kwaliteitsverhouding en een uitgebreide keuze kunt u terecht bij Johwin Slaapcomfort. HEILOO - De uitslagen van de maan dag gespeelde wedstrijden bij dames bridgeclub Sans Atout zijn: A-lijn: Fam. Kuyt 60,8,2. Nuyens - v. Zomeren 56,7. B-lijn: Stark - v. Duijn 62,5, 2. Middel beek - Broens 57,9. C-lijn: Kuiper - Zijp 60,8, 2. Corlien en Hermiel Boersen 58,8. D-lijn: 1. Fam. Schreiber 64,2, 2. v. Doornbos - van Es 57,5. E-lijn: Fam. Jonker 61,3, 2. Hutten - Roerdink- kolder 58,8. F-lijn: Interna - v.d. Linden 56,3, 2/3 Fam. Kuiper en de Jager - Theune 55,8. AKERSLOOT - Vanaf 23 mei neemt het team PinkRoccade uit Akersloot deel aan de Roparun van Rotterdam naar Parijs. Doel van deze non-stop estafette van 520 kilometer is geld in te zamelen voor kankerpatiënten onder het motto 'Leven toevoegen aan de dagen, als er geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven'. Ook u kunt uw steentje bijdragen aan de financiële ondersteuning van dit motto en op een wat makkelijkere ma nier dan hardlopen naar Parijs. Wan neer u meedoet aan de op 7 april door de PinkRoccadelopers georganiseerde klaverjasavond en daarbij gezellig een glaasje drinkt, gaat f 1,- van elk ver kocht drankje naar het goede doel. Dit geldt ook voor de entree van f 7,50. Er is een leuke prijzentafel en er is tevens een verloting. Enthousiaste klaverjassers kunnen vanaf 19.30 uur terecht in de kantine van voetbalvereniging Meervogels '31, op het Meervogelscomplex. De aan vang is om 20.30 uur. LIMMEN - Nadat directeur Vriend als echte kunstschilder gekleed, 'de kunst handel' Sint-Maarten in Limmen op ludieke wijze had geopend, barstte de creativiteit in alle groepen los. De kleu ters bezochten het atelier van kunste nares Tineke Kramer. In de groepen 3 liet tekenaar A. Hopman zien hoe snel je kunt leren sneltekenen. De beroem de schrijfster Annie M.G. Schmidt stond centraal in de groepen 4 en 5. Tijdens de vossenjacht waren veel be kende figuren uit haar boeken, zoals Jip en Janneke,Tos, Abeltje en nog vele anderen te vinden. De bovenbouw hield zich volop bezig met allerlei kunststromen. Een aantal groepen ging naar het Stedelijk Mu seum in Alkmaar, waar vele kunstvor men te zien waren. De afsluitende ten toonstelling op donderdag 29 maart werd in groten getale bezocht en de bezoekers, jong en oud, waren bijzon der enthousiast. %r •Noord-Holland Noord Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brie ven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. 0900- AKERSLOOT - Een 30-jarige auto mobilist zag op 30 maart omstreeks 23.45 uur te laat dat het verkeer op de Boekelerdijk met de kruising van de Molenlei stilstond. Een aanrijding met zijn voorganger kon hij niet meer voor komen. Als gevolg daarvan onstond een kop-staart aanrijding waarbij drie personenauto's betrokken waren. Er was alleen materiële schade. Op zaterdag 31 maart rond 12.30 uur gebeurde op de Rijksweg 9 ter hoogte van Akersloot een verkeersongeval waarbij een personenauto betrokken was. Op de rijbaan richting Haarlem reed een 24-jarige vrouw, die door on bekende oorzaak met haar auto tegen de rechtervangrail botste. De auto raakte vervolgens in de slip en kwam dwars over de weg tot stilstand. Hierbij werden enkele inzittenden uit de auto geslingerd. In de auto zaten in totaal zes mensen.Twee kinderen, meisjes van twee en vier jaar en twee volwassenen werden overgebracht naar ziekenhui zen in Alkmaar en Beverwijk. Er waren meerdere ambulances nodig om de gewonden te vervoeren en ook werd assistentie verleend door de trauma- helicopter. Op 1 april werden op de Molenlei omstreeks 17.00 uur vijf jongens aange houden. De jongens, in de leeftijd van 13 en 15 jaar, werden verdacht vernie lingen te hebben gepleegd in en aan een keet op de Molenlei. Zij werden voor verhoor overgebracht naar het politiebureau van Heiloo. Na verhoor bleek het om baldadigheid te gaan. De zaak is overgedragen aan het Haltbureau. Verloren: goudkleurig dameshorloge en een bankpas. Dom... of mensen pesten? Worden de inwoners van Limmen al^, niet vrolijk van de voorgenomen ver-J slechteringen voor de burgers in ver-j band met de fusie (Castricum verhoogt- de gemeentebelastingen fors, Limmen.' verlaagt de bijdragen aan gehandicapt ten en de loketten in Akersloot en" Limmen worden gesloten), de gemeen-*1 te Limmen doet er nog eens een schep-; je bovenop om de bevolking nog meer; tegen zich in het harnas te jagen. Mensen die in verband met de nieuwe WOZ-beschikking een taxatierapport hebben aangevraagd, worden 'verblijd' met een vodje papier dat zo de vuilnis-; bak in kan, want er staat bijna niets op (of onzin). Mijn woning bijvoorbeeld heeft een; oppervlakte van 0 m2 en mijn tot gara-» ge gebombardeerde schuur een inhoud J van 0 m3. Ook klopt de totale opper- vlakte niet. De geschatte waarde van-, grond noch opstallen wordt vermeld, J alleen de geschatte waarde van het« totaal (die we dus al wisten). Zo'n vodje papier wordt gemaakt en!» bezorgd. De mensen pikken dit natuur- lijk niet en moeten dus voor de tweede keer contact opnemen met de gemeen- te. Nu moet er een gespecificeerd taxa- tierapport worden gemaakt en weer worden bezorgd. Gemeente Limmen, waar bent u in godsnaam mee bezig? Men zou denken, dat men na de peri- kelen met de vorige WOZ-beschikking; wel een lesje had geleerd, maar niets blijkt minder waar. Is de verantwoorde- lijke wethouder (of burgemeester) nu werkelijk zo dom, is het gewoon opzet telijk mensen pesten of denkt men dat J Limmers imbeciel zijn? Je houdt je hart toch vast, als dergelijke mensen aanstonds in de nieuwe CAL- gemeente ook weer een functie gaan bekleden. K. Dekker Limmen LIMMEN - De actie voor het Na-; tionaal Reumafonds tijdens de landelij ke inzameling in de week van 19 tot en; met 24 maart heeft in Limmen een be drag opgebracht van f4883,55. Mocht u door omstandigheden de collectant! gemist hebben, dan kunt u alsnog een. bijdrage storten op postgiro 324 of banknummer 70.70.70.848 ten name van Het Nationaal Reumafonds te Den' Haag. tJUttwteb Stie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 17