door service £/24 MAKELAARS Q*G. ERA,STERK T BL, AuBP Limmen, het bloemendorp aan de kust het kloppend hart van uw regio kerkweg 13, postbus 123, 1900 zj limmen, telefoon: 072 5051464, telefax: 072 5053348, internetadres: http://www.era.nl/rietveld Vredeburglaan 30 2 onder 1 kap met garage. 289 nf Vraagprijs 675.000,-k.k. Kopmand 9 hoekwoning met garage Vraagprijs 589.000,- k.k. Dusseldorperweg 10SD 2 kamer appartement Vraagprijs 360.000,- k.k. Rijksweg 138 vrijstaand 910 m3,485 m' Vraagprijs 1.490.000,- k.k. Middenweg 34/36 vrijstaande semi-bungalow Vraagprijs 795.000,- k.k. Limmen Sportlaan 2 A Op een mooi centraal punt in Limmen met een ruimtelijk uit zicht en ook de nodige privacy ligt deze goed gebouwde en in een prima conditie verkerende, vrijstaande woning met garage en diepe tuin op het zuid-westen. Indeling: Entree met meterkast, ruime Z-vormige woonkamer met veel sfeer, veel licht, open haard en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin. Het woonhuis heeft een aangebouwde vleugel met daarin een moderne keuken met inbouwapparatuur, kleine bijkeuken en moderne toiletgroep. Het woonhuis heeft een ruime, vrijstaande, houten garage met aparte fietsruimte. 1e verd.: 4 Royale slaapkamers met inbouwkasten en 1 slaap kamer met balkon op het westen. Keurige badkamer met 2e toi let, wastafelmeubel en douchecabine. 2e verd.: Ruime zolder met vaste trap te bereiken welke nu is ingericht als speelzolder met de CV-opstelling en aansluiting van wasmachine. Bijzond.: Geheel dubbel glas, schilderwerk rondom van 2000, goede isolatie. Kengetallen Bouwjaar: 1970 Inhoud: 500 m3 Oppervlakte: 392 m2 Vraagprijs 769.000,- k.k. of 348.957,- k.k Aanvaarding rond augustus 2001 Limmen Zomerschoon 93 In de moderne, jonge wijk d'Énterij ligt nabij het park, de basisschool en de winkels deze goed verzorgde hoekwoning met moderne, luxe keuken, aangebouwde bijkeuken en bij behorende vrijstaande garage. Het woonhuis heeft een klei ne, besloten, aangelegde achtertuin op het zuid-westen. Indeling: Entree met toilet en meterkast, L-vormige woonkamer met essen vloer, moderne, lichte keuken met inbouwapparatuur. Aangebouwde, geïsoleerde bijkeuken met wateraansluiting. Besloten, kleine achtertuin op het zuid-westen en ruime garage met brede overstekken en electronische deuropener. 1e verd.: 2 (V/h 3) slaapkamers en ruime basis badkamer met douche, 2e toilet, wastafel. 2e verd.: Ruime zolderverdieping met mogelijkheid voor kamer, CV opstelling. Bijzond.: Volledig isolatiepakket, veel licht en uitzicht, ruime par keergelegenheid. Begane grond en 1e verd. v.v. essen parket vloer, alle wanden zijn gespoten. Kengetallen Bouwjaar1993 Inhoud: 350 m3 0ppervlakte:149 m2 Vraagprijs/ 589.000,- k.k. of 267.276,- k.k Aanvaarding na oplevering nieuwbouw. Een en ander in overleg.. Limmen De Omloop 10 Geen doorgaand verkeer, maar wel het plezier van een speelweide en basisschool om de hoek. Het betreft hier een moderne twee-onder-één kapwoning met diepe tuin (W), verlengde garage, aparte, verwarmde berging, aangebouw de bijkeuken en moderne keuken en badkamer. Indeling: Entree, ruime woonkamer met plavuizen vloer, moder ne, open keuken met inbouwapparatuur, aangebouwde bijkeu ken, diepe tuin (W) en vergrote garage met aparte, verwarmde berging met aansluiting voor de wasmachine. 1e verd.: 3 Slaapkamers en een moderne badkamer met bub belbad, douche, 2e toilet, wastafelmeubel, design radiator en v.v. electrische vloerverwarming. 2e verd.: Aparte ruimte voor de CV-opstelling en geiser, 4e ruime slaapkamer v.v. dakkapel en bergingen, boven de 2e ver dieping is een zolderberging. Bijzond.: Dakkapel, kunststof kozijnen, begane grond en badka mer voorzien van vloerverwarming (hoofdverwarming). Kengetallen Bouwjaar: 1983/ Inhoud: 350 m3 Oppervlakte: 230 m2 Vraagprijs 695.000,- k.k. of 315.377,- k.k Aanvaarding in overleg. Limmen Sportlaan 14 In een heerlijke, rustige en ruime laan ligt op een prachtig, ruim kavel deze verzorgde en uitstekend onderhouden, uit gebouwde twee-onder-één kapwoning met aangebouwde, stenen garage. Indeling: Entree, kast onder de trap, toilet, L-vormige woonka mer met open keuken v.v. inbouwapparatuur, open haard en ruime aanbouw met bijkeuken. Het woonhuis heeft een prachtige diepe achtertuin op het westen en een aangebouwde, stenen garage. Eventueel 2e garage bij te kopen. 1e verd.: 3 Slaapkamers en kleine badkamer met vaste wasta fel en ligbad/douche. 2e verd.: Voorzolder met bergingen en opbergkamer, 4e slaap kamer met dakkapel. Bijzond.: Gevelreiniging in 1998/1999, dak aanbouw van 1993, kozijnen hardhout (meranti), eiken vloer (5 jaar oud), eiken keu ken (1993/1994), recent schilderwerk buitenom, spouwmuur- isolatie buitenom, gez.bronbemaling. Kengetallen Bouwjaar: 1969 Inhoud: 350 m3 Oppervlakte: 350 m2 Vraagprijs 649.000,- k.k. of 294.503,- k.k Aanvaarding na oplevering nieuwbouw, 1e kwartaal 2002, e.e.a. in overleg. Limmen/ Zwanebloem 4 Prachtige twee-onder-één kapwoning waar u absoluut niets aan hoeft te doen, gelegen in een jonge wijk met garage en royale aangelegde tuin. Indeling: Ruime entree met trapopgang, keurig toilet en meter kast. Ruime L-vormige woonkamer met amerikaans wit eiken vloer, segmentboog naar de moderne keuken v.v. inbouwappa ratuur. Schuifpui naar de zonnige, ruime achtertuin (west) en een aangebouwde garage. 1e verd.: 3 Ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste inbouw- kast en de andere 2 hebben een dakkapel op het westen. Moderne badkamer met wastafel, 2e toilet, ligbad en douche cabine. 2e verd.: Voorzolder met CV opstelling en aansluiting van was machine en -droger, 4e slaapkamer met dakraam en bergruimte. Bijzond.: Garage met loopkanteldeur en betonnen dakplaten, GIW garantie, volledig isolatiepakket, ankerloze spouwmuren, politiekeurmerk 'Veilig wonen'. Kengetallen Bouwjaar: 1997/ Inhoud: 400 m3 Oppervlakte: 239 m2 Vraagprijs 679.000,- k.k. of 308.117,- k.k Aanv. na oplevering nieuwbouw,1e kwartaal '02. Limmen Bogerdlaan 1 In een rustig, karakteristiek straatje van Limmen ligt deze uitgebouwde twee-onder-één kapwoning met vrijstaande garage en diepe tuin met vrijstaand tuinhuis. Het woonhuis grenst aan de achterzijde aan tuinen en kinderspeelplaats. Indeling: Entree met ruime toilet en trapopgang, woonkamer met mooie eiken vloer verdeeld in een zit- en een eetgedeelte verbonden d.m.v. een segmentboog, bijkeuken met wasmachi- ne-aansl, badkamer met ligbad c.q. douche en vaste wastafel, ruime keuken met uitzicht over de diepe tuin aan de achterzijde. 1e verd.: 3 Slaapkamers met vaste kasten. 2e verd.: Via een vaste trap te bereiken met veel bergruimte en ruime mogelijkheid voor een 4 slaapkamer. Bijzond. Rustige ligging, vrij uitzicht aan achterzijde, nabij kin derspeeltuin, kunststof- en hardhouten kozijnen. Kengetallen Bouwjaar: 1956 Inhoud: 350 m3 Oppervlakte: 288 m2 Vraagprijs 575.000,- k.k. of 260.924,- k.k Aanvaarding in overleg. Limmen De Wieken 20 Een kanjer van een huis is deze nagenoeg nieuwe (bouwjaar 1995) 2 onder 1 kap woning op bijna 300 m2 eigen grond. De sterke punten van de woning zijn de grootte van de woon kamer en garage en de luxe afwerking van het geheel. Indeling: Entree met modern toilet en deur naar de inpandig te bereiken grote garage, ruime L-vormige woonkamer met prachtige, luxe keuken met inbouwapparatuur en het geheel is v.v. plavuizen vloer met vloerverwarming. De woonk. heeft een schuifpui naar de aangelegde achtertuin met vijverpartij. 1e verd.: 3 Slaapkamers waarvan 2 met dakkapel en 1 met bal kon zuid, moderne badkamer met ligbad/douche, 2e toilet, wastafelmeubel en design radiator. 2e verd.: Keurig afgewerkte en ruime 4e slaapkamer en voor zolder met Velux dakramen en bergingen en de CV opstelling. Bijzond.: Totaal isolatiepakket, verwarmde garage v.v. electri sche deur, mechanische ventilatie en vloerverwarming, balkon zuid, nabij scholen en speelweide. Kengetallen Bouwjaar: 1995 Inhoud: 450 m3 Oppervlakte: 286 m2 Vraagprijs 698.000,- k.k. Na oplevering nieuwbouw, 4e kwartaal 2001 Limmen Van Alkemadelaan 10 Geweldig II Grote en vrijwel nieuwe 2onder 1 kap woning met de tuin op het zuiden, de woning heeft een ruime woon kamer, bijkeuken, grote garage en maar liefst 5 slaapka mers. Indeling: Entree met toiletgroep en meterkast, ruime L-vormige woonkamer met veel licht en een moderne, luxe keuken. Bijkeuken met de deur naar de inpandig te bereiken, ruime gara ge en de woning heeft de tuin op het zuiden. 1e verd.: 3 Ruime slaapkamers en een complete badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en vaste wastafel en design radiator. 2e verd.: Voorzolder met de CV opstelling en 2 slaapkamers met Velux dakramen. Bijzond.: GIW garantie, garage met kanteldeur en loopdeur, recent bouwjaar, aangelegde tuin. Kengetallen Bouwjaar: 1995 Inhoud: 450 m3/ Oppervlakte: 268 m2 Vraagprijs/ 698.000,- k.k. of 316.738,- k.k. Aanvaarding na oplevering nieuwbouw, 1e kwartaal 2002, e.e.a. in overleg. Limmen Schoolweg 51 Goed gesitueerde, royaal bemeten twee-onder-één kapwo ning in het centrum van het dorp met winkels en scholen op loopafstand. Kindvriendelijke omgeving. Indeling: Hal met meterkast, trapkast, toilet met font. en toe gang tot de garage welke is v.v. electra, water en verwarming. Tuingerichte woonkamer met schuifpui naar de tuin (W), half open keuken. Vrijstaande houten berging in de tuin. 1e verd.: 3 Slaapkamers en berging, badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel, apart toilet. Grote dakkapel aan de achterzijde. 2e verd.: 4e Kamer met dakraam, berging met CV-unit en ruim te voor wasmachine en droger. Bijzond.: Mechanische ventilatie, de woning is volledig geïso leerd, heeft hardhouten kozijen, schuifpui met hevelsysteem, omsloten zonnige tuin en een inpandig te bereiken garage. Kengetallen Bouwjaar: 1993 Inhoud: 450 m3 Oppervlakte: 262 m2 Vraagprijs 687.000,- k.k. i Aanvaarding na oplevering nieuwbouw, uiterlijk eind 2001 Limmen /Molenweg 87 Verzorgde hoekwoning met riante, diepe achtertuin op het zuid-oosten en vrijstaande, stenen, geïsoleerde garage. Het woonhuis heeft rondom hardhouten kozijnen met dubbel glas en 4 slaapkamers. Ilndeling: Entree met meterkast en keurig, licht toilet, L-vormige woonkamer met open keuken v.v. inbouwapparatuur en een vaste kast onder de trap. De riante, diepe achtertuin ligt op het zuid-oosten en is keurig besloten. 1e verd.: 3 Slaapkamers waarvan 1 v.v. een vaste kastenwand en de slaapkamer aan de voorzijde heeft een dakkapel. Gemoderniseerde, lichte badkamer met douche, ligbad, 2e toi let, vaste wastafel en design radiator. 2e verd.: Via vaste trap te bereiken, voorzolder met de CV opstelling en 4e kamer met Velux dakraam en de wasmachine- en wasdrogeraansluiting. Bijzond.: Spouwmuren met de buren, goede ligging nabij basis school, kindvriendelijke wijk, rolluiken zonwering aan achterzij de, alles dubbel glas. Kengetallen Bouwjaar: 1982 Inhoud: 350 m3 Oppervlakte: 278 m2 Vraagprijs 615.000,- k.k. of 279.075,- k.k Aanvaarding medio juli 2001. Combineer de gezellige bloemendag in Limmen met het rijden van de beroemde Rietveld makelaardij huizenroute door het dorpDrink gezellig iets van de Burgerijde Uitkomst of de Lantaarnneem een hapje bij de Gastronoom of het Chinese restaurant Bamboehof, eet een lekker patatje bij snackbar De Stolp of een visje bij Beentjes vishandel en geniet van de rustige en ongedwongen sfeer in dit bloemendorp. Wonen in het sfeervolle dorp Limmendaar heeft nog nooit iemand spijt van gekregen Limmen Schoolweg 23 In een heerlijk, rustige, ruime straat met groenvoorzienin gen aan beide zijden en nabij park, cenrum en basisschool staat deze moderne twee-onder-één kapwoning met inpan dige garage en ruime, verzorgde tuin op het zuid-westen. Indeling: Entree met meterkast en toilet, L-vormige woonkamer met open keuken en toegang tot de garage waarbij de kantel deur is vervangen voor een vast kozijn met loopdeur. Het woon huis heeft een pad langs de garage naar de zonnige, ruime en keurig aangelegde achtertuin op het westen. 1e verd.: 3 Slaapkamers waarvan 1 is voorzien van een dakka pel en een ruime, moderne badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verd.: Vaste trap naar voorzolder met CV opstelling en berg ruimte en 4e slaapkamer. Bijzond.: Totaal isolatiepakket, kindvriendelijke ligging, goede bezonning, goed ondehouden. Kengetallen Bouwjaar: 1990/ Inhoud: 310 m3 Oppervlakte: 248 m2 Vraagprijs 689.000,- k.k. of euro 312.655,- k.k Aanvaarding in overleg. Limmen Schoolweg 6 Onder eigen beheer gebouwde, ruime twee-onder-één kap woning van maar liefst 500 m3 in een ruime laan met veel speelmogelijkheden en op steenworpafstand van park, win kels en school. Deze woning is gebouwd met eerste klas materialen, totaal isolatiepakket en v.v. een ruime kelder, bijkeuken en berging. Indeling: Entree, ruim toilet, uitgebreide meterkast, riante kelder met vaste trap, grote L-vormige woonkamer met dichte, ruime keuken v.v. inbouwapparatuur, bijkeuken met aansl. wasmachi ne en -droger en vaste kastenwand. Ruime, aangebouwde ber ging met zolder en zonnige achtertuin op het zuidoosten. 1e verd.: Ruime slaapkamers waarvan de grootste is v.v. een dakkapel en vaste kastenwand. Ruime badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: Voorzolder met veel bergruimte, 4e slaapkamer met dakkapel en inloopkast. Bijzond.: Goed hang- en sluitwerk, goede ligging, alles dubbel glas, woningscheidende muren in spouw, buitenkraan voor en achter, vloer europees eiken. Kengetallen Bouwjaar: 1988 Inhoud: 500 m3 Oppervlakte: 196 m2 Vraagprijs 598.000,- k.k. of 271.361,- k.k Aanvaarding per 1 juni 2001. Limmen Brugstraat 20 Nabij de kust en de duinen aan de grens van het mooie dorpje Limmen ligt aan een brede, rustige laan deze goed gebouwde en prima onderhouden hoekwoning met verleng de garage, bijkeuken en 4 slaapkamers. Het woonhuis ligt nabij de weilanden en heeft een zonnige tuin op het zuid westen. Indeling: Entree met toilet en meterkast, kelderkast onder de trap, doorzonwoonkamer en dichte keuken, aangebouwde bij keuken met wasmachine-aansluiting. Het woonhuis heeft een verlengde, vrijstaande, stenen garage en de zonnige tuin op het zuid-westen. 1e verd.: 3 Slaapkamers en moderne badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verd.: Via vaste trap naar de voorzolder met de CV-opstel ling, bergingen en ruime 4e slaapkamer met dakkapel. Bijzond.: Heerlijke ligging, nabij basisschool, goed onderhou den. Kengetallen Bouwjaar: 1971 Inhoud: 350 m3 Oppervlakte: 257 m2 Vraagprijs 575.000,- k.k. of 260.924,- k.k Aanvaarding in overleg. Limmen Wanne 4 Fantastisch!!! Absoluut één van de mooiste uitgebouwde woonhuizen van Limmen met een fantastisch uitzicht over het park en een onwaarschijnlijk mooie, luxe woonkeuken. Dit woonhuis heeft werkelijk alles wat men zich kan wensen met volledig omheinde achtertuin en nabij kleinschalig win kelcentrum. Indeling: Entree met meterkast en keurig toilet, ruime woonka mer met vrij uitzicht, luxe woonkeuken v.v. alle denkbare inbouwapparatuur, openslaande deuren naar de verzorgde, aan gelegde achtertuin met daarin een luxe, ruime, geïsoleerde, nieuwe verwarmde schuur voorzien van water en electra. 1e verd.: 3 Slaapkamers voorzien van vaste kasten en aan de achterzijde een dakkapel, badkamer met ligbad/douche, 2e toi let en vaste wastafel. 2e verd.: Mogelijkheid voor 4e slaapkamer, CV opstelling (Intergas VR) en bergruimte. Bijzond.: ISDN op alle kamers, aanbouw en keuken van 2000, blank grenen vloer, rondom schilderwerk van 2000, GIW garan tie, volledig isolatiepakket.. Kengetallen Bouwjaar1994 Inhoud: 350 m3 Oppervlakte: 138 m2 Vraagprijs 535.000,- k.k. Of 242.772,- k.k Aanvaarding 1 augustus 2001 Limmen Schoolweg 45 Op een hoek met veel ruimte rondom en parkeerplaatsen in de directe nabijheid ligt deze ruime twee-onder-één kapwo ning met inpandige garage en ruime, zonnige tuin. Deze woning is nagenoeg niet bewoond geweest en derhalve zijn nog vele zaken uitgevoerd in de pure basis. Wanden in de diverse vertrekken zijn strak wit gestuct etc. etc. Indeling: Entree met modern toilet, ruime L-vormige woonka mer met veel bezonning, luxe open keuken voorzien van inbouwapparatuur en een keukeneiland, schuifpui naar de rian te, zonnige tuin op het zuid-westen. Het woonhuis heeft een aangebouwde inpandig te bereiken garage. 1e verd.: 3 Ruime slaapkamers waarvan 1 met luxe, vaste kasten wand. De verdieping heeft een apart toilet en een badkamer met ligbad, douche en wastafelmeubel. 2e verd.: 4e Slaapkamer met Velux dakraam en voorzolder met CV opstelling. Bijzond.: Luxe Miele inbouwkeuken (Corean aanrechtblad), GlW-garantie, volledige isolatie, woongrindvloer met 'Epoxy' hars coating laag. Kengetallen: Bouwjaar: 1993 lnhoud:450 nf Oppervlakte: 258 m2 Vraagprijs/ 695.000,- k.k. of 315.377,- k.k Aanvaarding kan spoedig, e.e.a. in overleg. Limmen Bogerdlaan 32 Wie wil dit niet Een kloeke vrijstaande woning, waar je echt omheen kan lopen, in een gezellige woonbuurt, aan de rand van het dorp op maar liefst 422 nf eigen grond met een fraai aangelegde en onderhouden tuin op het zuiden met zonneterras en borders. Indeling: Hal met meterkast en toilet, trapopgang, deur naar woonkamer en keuken, doorzonkamer met schouw, keuken en bijkeuken met CV-unit en wasmachine aansluiting, garage van 3.25x7.25 met kanteldeur. 1e verd.: 3 Royale slaapkamers en kleine badkamer met 2e toi let, douche en wastafel, balkon bereikbaar via slaapkamer, vaste trap naar tweede verdieping. 2e verd.: Voorzolder met bergingen en 4e slaapkamer. Bijzond.: Geheel betegelde oprit voor meerdere auto's, Nefit turbo combi-ketel 1999 en royale garage met kanteldeur. Kengetallen Bouwjaar: 1966/ Inhoud: 410 m3 0ppervlakte:422 m2 Vraagprijs/ 745.000,- k.k. of 338.066,- k.k Aanvaarding in overleg. M RIEJjfFLD^

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 9