Ledenaantal Double Stars groeit door biblio theek Atylantos 49,95 Slapeloos 49,60 Medische diensten Oud-papieracties in Heiloo DEUTEKOM Kerkdiensten UITKIJKPOST - 6 JUNI 2001 Spreekuur PvdA De Boekelermeer ruimt op Juridische zaken Onder invloed Uitreiking cultuurprijs Expositie bij Silhouet Bijeenkomst communicatienetwerk Atylantos CD van de week: Winkélhof yt Loo 53 00 Tel. 5335535 Boek van de week: Rabobank praat met leden en klanten Woninginbraak DVW jeugd GroenLinks vergadert Slapeloos door Barbara Voors Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. FA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgerts af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - De fractie van de Partij van de Arbeid houdt spreekuur op donder dag 7 juni vanaf 19.45 uur in het ge meentehuis, ingang Raadhuisweg. Aan bevolen (maar niet verplicht) wordt om vooraf even contact op te nemen met Aad van IJperen, tel. 072-5339845 of Roelof Bos, 5332429, of e-mail met rbosheiloo@cistron.nl. HEILOO - Zondag 10 juni houdt een aantal bewoners van de Boekelermeer grote opruiming. Er wordt van alles aangeboden, variërend van kleding tot speelgoed, klein huishoudelijke artike len meubilair, curiosa enzovoort. Ge ïnteresseerden zijn welkom vanaf 11.00 uur op het erf van Boekelermeerweg 14. Bij regen wordt deze opruimings- markt in de tulpenkas op hetzelfde adres gehouden. G.E. van BRUGGEN, huisarts W.J. Marée-Wibbelink, huisarts AFWEZIG: 11 juni tot en met 24 juni De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk'van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. MÊ In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. U kent dat wel: u heeft een vraag maar u weet niet waar u het antwoord kan vinden. Misschien op internet, in een tijdschrift, bij vrienden of in de biblio theek. Natuurlijk is deze volgorde vrij willekeurig want u moet natuurlijk als eerste aan de bibliotheek denken! Elke vraag kunt u bij ons stellen en... u krijgt altijd een antwoord, ook als we het ant woord niet zelf weten of niet voor u op kunnen zoeken (wat overigens in slechts enkele procenten van de situ aties het geval is). In dat geval verwij zen wij u door naar een gespecialiseer de organisatie, die u naar alle waar schijnlijkheid verder kan helpen. Natuurlijk hoeft u in een bibliotheek lang niet alles te vragen. Veel informa tie kunt u heel gemakkelijk zelf raad plegen. Ook informatie over Juridische zaken. Hoeveel geld mag ik jaarlijks belastingvrij aan mijn kinderen geven? Wat is het verschil tussen een stichting en een vereniging? Er is ingebroken in mijn woning. Waar kan ik terecht voor hulp? Wat houden huwelijkse voor waarden eigenlijk in? Zomaar een paar vragen, waarop u sinds een paar maanden heel gemakke lijk zelf het antwoord kunt vinden in de bibliotheek. Het nieuwe folderrek (bij de naslagaf deling) bevat een keur aan folders en brochures over deze en andere juridi sche onderwerpen. Het materiaal is vooral afkomstig van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie en het Ministerie van Justitie. Om een nog beter beeld te krijgen van deze informatiebron enkele voorbeel den van titels die u in dit folderrek tegenkomt: 'Huis te koop' (de koopak te, de leveringsakte, de hypotheekakte en de rol van de notaris), 'De keuze van de achternaam' (de nieuwe wettelijke regels) en 'Samenlevingscontract' (sa men zelfstandig of samen delen, woning, scheiding, kosten e.d.). U ziet het: zeer veel nuttige schriftelij ke informatie. Maar ook op digitale wijze kunt u in de bibliotheek veel informatie vergaren. Zo is er de Algemene Databank Wet- en Regel geving, een cd-rom met een actueel overzicht van alle in Nederland gelden de wetten en regels. Deze databank kunt u gratis raadplegen op één van de vier computers op het digitale eiland. Voor juridische zaken... ook daarvoor moet u bij de bibliotheek zijn! Robert van de bibliotheek EGMOND - Op maandagochtend werd omstreeks 4.00 uur een 31-jarige Egmonder betrapt op het rijden onder invloed. De man reed met onverant woorde snelheid door het centrum van Egmond aan Zee. Cqntrole wees uit dat hij alcohol had gebruikt. Een ademana lyse bevestigde dat de man meer dan drie maal de toegestane hoeveelheid had genuttigd. Er is proces-verbaal te gen hem opgemaakt en bovendien is zijn rijbewijs ingenomen. Zaterdag 9 juni Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhove- park en plan Oost. Dozen en bundels neerzetten op de rolemmerverzamel- plaatsen, voor 9.00 uur, geen plastic zakken. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kledjng. Muziek- en Dansschool Heilooj Het Veld 1tussen 9.30 en 12.00 uur en 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dinsdag Dinsdag 12 juni zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan-huis-actie tussen Spoorlijn, Zeeweg, Pastoor van Muijen weg, Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink), De Omloop en Be- lieslaan. Dozen en bundels gereed zet ten op de rolemmerverzamelplaatsen voor 19.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00 en 21.30 uur, op woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, in het weekend ook tussen 10.00 en 17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/- Westerweg. Base- en" softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. Stichting Uitkeringsgerechtigden, con tainer bij de Bergeonstraat 30. Met zestien jeugdige spelers groeit het pupillen honkbalteam van Double Stars aardig uit zijn jasje. HEILOO - Aan het begin van het sei zoen tekende het zich al af en afgelo pen weken werd het nog eens beves tigd: het ledenaantal van honk- en soft- balvereniging Double Stars Heiloo kent een duidelijk stijgende lijn. Vooral bij de jeugd is de aanwas behoorlijk. Sinds het begin van het seizoen schreef de vereniging maar liefst zeven nieuwe jeugdleden in. Voor honk- en softbal lend Nederland bepaald geen slechte prestatie. Bestuurslid jeugdzaken Gert Paul van der Horst is dan ook tevreden. „De aanpak rond de ledenwerving en de begeleiding rond de teams begint zijn vruchten af te werpen. Zoals het er nu voor staat schrijven we binnenkort ons tweede peanutteam in; in zo'n team spelen de jongste leden van de club. En verwacht ik dat we volgend jaar ook een tweede honkbal pupillenteam kun nen laten deelnemen aan de competi tie," aldus het bestuurslid. Afgelopen seizoen besloot het bestuur een zwaardere technische staf aan te trekken waardoor er niet alleen bij de senioren een betere begeleiding kwam, maar ook de uitstraling hiervan naar de jeugd zijn effect niet miste. Van Jer Horst: „Voeg daar een aantal activitei ten aan toe die met name op de jeugd zijn gericht en dan zien we gebeuren wat we graag willen: een groter en als maar enthousiaster wordende groep jeugdleden en hun begeleiders." Recentelijk organiseerde de club het Midzomer Peanuttoernooi en het afge lopen pinksterweekeinde vond voor de vierde achtereenvolgende keer het De Best Jeugdtoernooi plaats. Op zater dag, zondag en maandag streden alle jeugdteams van Double Stars tezamen met zestien bezoekende teams om de eerste plaats. Wil je meer weten over honk- of soft bal, dan kun je contact opnemen met Gert Paul van de Horst, tel. 072- 5337614. j EGMOND - Op initiatief van de werk groep Kunst, Cultuur en Evenementen (KCE) van de gemeente Bergen wordt op vrijdag 8 juni wederom de cultuur prijs uitgereikt. De werkgroep KCE stelt de prijs beschikbaar als een onder scheiding voor ondubbelzinnig geble ken inzet en verdienste voor de kunst en cultuur in de Egmonden. Om 20.30 uur wordt in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef door de heer Zwakman, wethouder van Cultuur van de gemeente Bergen, aan de winnaar een bedrag van f 1000,- uitgereikt, ver gezeld van een bronzen beeldje en een oorkonde. Een schilderij van Marry Marikus. HEILOO - Vanaf vandaag exposeren Mieke Verdegaal en Mary Manikus hun werk bij Silhouet Binnenhuisar chitectuur, Kennemerstraatweg 99 te Heiloo. De expositie is te zien tot 1 au gustus tijdens de openingstijden van de winkel. Mieke Verdegaal (1935) werd geboren in Sassenheim. Haar hele jonge leven speelde zich af in dit schitterende natuurgebied. Daar leefde en creëerde ze haar eigen fantasiewereld, waarna het schoolhoofd op de mulo haar te kentalent ontdekte. Haar werk is uniek als het om bolbloemen gaat. Zij tracht het wezen van de bloem zodanig in een compositie te laten spre ken dat er een extra dimensie aan de sfeer van het schilderij wordt toege voegd. Zij is momenteel werkzaam als lerares tekenen op verschillende mid delbare scholen, geeft les aan clubjes en maakt illustraties voor uitgeverijen. Mary Manikus (1947) is geboren in Amsterdam en woonde in Indonesië, Zuid-Amerika, Venezuela, Nieuw- Zeeland en Duitsland. De kunstenares denkt vanuit de verantwoordelijke klassieke manier, maar schildert zonder zich te veel te laten beperken door theorie en stromingen in een impres sionistische en figuratieve stijl. Kleur en vooral kleurbalans, het contrast tus- ALKMAAR - Onlangs is er een com municatienetwerkgroep opgericht, be doeld voor mensen die werkzaam zijn in de communicatie en public relations, in het gebied boven het Noordzee kanaal. De groep is toegankelijk voor werkenden op het gebied van commu nicatie, public relations, voorlichting, journalistiek en reclame. Momenteel bestaat de groep uit zo'n twintig actie ve leden. De bedoeling is om vanuit disciplines op een informele basis en op persoonlijke titel contacten te leggen, kennis uit te wisselen en feedback te geven. De bijeenkomsten worden eens per zes weken gehouden, waarbij de ene keer ■het informele aspect voorop staat en de andere keer het thema van de bijeen komst leidend is. Besloten is voorlopig geen lidmaatschapskosten te bereke nen maar dat, afhankelijk van het on derwerp van de bijeenkomst, per keer de kosten hoofdelijk worden omgesla gen. Op donderdag 5 juli is de derde bijeen komst. Het thema van deze middag is 'Is communicatiebeleid voor non-profit en profit-organisaties verschillend?' Om 17.00 uur worden belangstellenden ontvangen bij de Kamer van Koop handel Noordwest-Holland, Wilhel- minalaan 2 te Alkmaar. Van 17.30 tot ongeveer 18.30 uur wordt het thema behandeld en daarna kan naar keuze gezamenlijk een hapje worden gegeten in Alkmaar. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Charlotte Zeilstra, tel. 072-5195795 of aanmelden via e-mail: czeilstra@alkmaar.kvk.nl. sen licht en donker spelen een hoof drol. Een eenvoudig onderwerp wordt met haar techniek en vormgeving getransformeerd tot kleur, vorm en emotie. Een percentage van de schilderijenver koop gaat naar het familiehuis MCA. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. 072-5331199. Laurens van Rooijen, Berdien Sten- berg, Jan Vayne, André Rieu, Andrea Boceelli en Alessandro Safina. Zomaar een rijtje namen van artiesten die ieder op hun eigen manier de klassieke muziek populair proberen te maken bij het grote publiek. Vooral de laatste jaren is daarbij sprake van een heuse trend, getuige het succes van de Italiaanse zangers Boccelli en Serafina. Zal de echte liefhebber van klassieke muziek bij het horen van deze zangers en musici nog wel eens denken 'moet dat nu', feit is dat ze muziek maken die het grote publiek zeer aanspreekt. In dat licht bezien is de cd van deze week, getiteld 'Atylantos', een waardig vervolg. Deze cd bevat een heuse mini- opera, geschreven en gecomponeerd door Jean-Patrick Capdevielle, die de legende van Atlantis vertelt. Gezongen wordt door Chiara Zeffirelli, Elena Cojocaru, Jade Laura d'Angelis en Nikola Todorovitch en het verhaal wordt verteld door John Greaves. Een bijzondere cd, tussen populaire en klas sieke muziek in, waarvoor het ook de moeite waard is om op internet de site www.atylantos.com te raadplegen. een mini-opera voor door Barbara Voors voor HwraHWtg#74fc 1391«k HfJJöq j LIBRIS. Uw Complete Boekhandel REGIO - Naast het formele deel van de algemene vergadering, die dit jaar gehouden wordt op 18 juni in Golden Tulip Heiloo, plaatst de Rabobank West-Kennemerland elk jaar een actu eel thema in de schijnwerpers. Nadat de cijfers aan bod zijn geweest kunnen leden en klanten in ruime mate hun verwachtingen uitspreken over de kwa liteit van de dienstverlening. Dat gebeurt tegen de achtergrond dat zich veel veranderingen voltrekken in het financiële landschap. Naast leden wor den uitdrukkelijk ook klanten die (nog) geen lid zijn uitgenodigd naar Golden Tulip te komen. De ledenverga dering begint om 19.00 uur, het debat om 20.00 uur. De belangrijkste agendapunten van de algemene vergadering zijn de jaarreke ning, een statutenwijziging in verband met de structuurwet die van toepassing is op grote coöperaties en het afscheid van een drietal leden van bestuur en raad van toezicht. Voorzitter Otto de Groot treedt af wegens het bereiken van de statutaire leeftijdsgrens. De Groot is ruim dertig jaar bestuurder, waarvan bijna negen jaar voorzitter van het bestuur. Tevens treden af de heren Blokker, De Jong en Pepping, die eveneens terug zien op lange bestuurs periodes. Na de eigenlijke algemene vergadering, die eindigt rond 20.00 uur, kunnen de aanwezigen mee debatteren over de kwaliteit van de dienstverlening van de coöperatieve bank. Wat verwacht een klant van de brede professionele finan ciële dienstverlener, die Rabobank West-Kennemerland tegenwoordig is? In de vorm van een 'Lagerhuisdebat' wordt een verkenning uitgevoerd om er achter te komen welke ontwikkelin gen leden en klanten wenselijk vinden en welke niet. Het debat wordt geleid door Olguita Oudendijk van Dialoog, een bureau dat gespecialiseerd is in interactieve beleidsvorming. Het duo Hamer en Spijker zorgt voor humoristische inter mezzo's. HEILOO - Tussen vrijdag 1 juni 18.00 en zondag 3 juni 8.00 uur werd inge broken in een woning aan De Kreek in Heiloo. Het is niet bekend hoe de in brekers binnenkwamen. Het huis werd doorzocht en er is geld gestolen. Museum van Egmond Kleine thematentoonstelling 'Het museum te kijk', te bezoeken van zon dag tot en met vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, op dinsdag, woensdag en donderdag ook van 19.00 tot 21.00 uur. Hoeve Overslot Expositie portretten, beelden en licht- objecten van John Hollenberg, Peter Swidde en Ans Post. Te zien op zater dag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur aan de Slotweg 42. Galerie De Kapberg Tot en met 24 juni schilderijen en aqua rellen van Hans en Malou Nahuys. Geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na tel. afspraak, 072-5062645. Historisch Informatie Centrum Expositie 'Het Slot op den Hoef', elke zondag van 14.00 tot 17.00 uur, aan de Slotweg 46, Egmond aan den Hoef, Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. Samen Op Weg Gemeente Witte Kerk Zondag 9.30 uur: ds. D.C. Firet. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J. Bouma. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu-" nieviering m.m.v. Die Schaeckel-* singhers, voorganger W. van Schie! Zondag 10.00 uur: gezinsviering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. Maandag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Grote kapel, zondag 10.00 uur: dienst; van schrift en tafel, m.m.v. de Schola,* voorganger ds. H.C. van het Maalpad. OL Vrouw ter Nood Zondag en maandag 10.30 uur hoog mis; elke zondag om 15.00 uur lof met •rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucha ristieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag 8.30 uur eucharis tieviering in de kleine kapel. Bede-' vaarten: vrijdag 8 juni bedevaart Amsterdam, woensdag 13 juni bede vaart Rijswijk. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met ge mengd koor, voorganger pastor B. van Schie. Maandag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op 16 mei werd onder prima weersomstandigheden goed gevangen door de vissertjes van vijf jaar tot elf jaar van visvereniging De Vroegte Wint. Als eerste eindigde Nikki Schouten met 62 stuks, tweede werd Barry Smit met 21 stuks en derde werd Alex Mors met 18 stuks. Bij de jeugd van 12 tot 15 jaar werd Ingmar de Vries eerste met 28 stuks, tweede Richard Apeldoorn met 11 stuks en derde Paul Niesert met 8 stuks. De volgende viswedstrijd is op 20 juni en dus niet op 13 juni (in verband met de avondvierdaagse). HEILOO - Op donderdag 7 juni ver gadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belangstel lenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@yahoo.com. De titel van het boek van deze week is Slapeloos. De Zweedse auteur Barbara Voors (1967) brak twee jaar geleden door met de roman 'Zusje van me'. In Nederland werden er tot op heden 60.000 exemplaren van verkocht. Daar naast schreef zij de roman 'Vertrouwen in jou'. In Slapeloos speelt Savanna Brandt de hoofdrol. De 36-jarige vrouw lijdt aan slapeloosheid en heeft al ruim twee maanden nauwelijks een oog dicht gedaan. Haar wereld begint daar door uiteen te vallen. Savannas sociale leven staat op een laag pitje. Ze rouwt nog steeds om de dood van haar zesja rige zoontje Martin, dat vijf jaar gele den overleed. Als zij 's nachts aan het werk is aan haar proefschrift over een Britse schrijfster, komen er op haar computer vreemde e-mails binnen, liefdesbrie ven. Er is iemand die haar bedreigt en met minachting over vrouwen schrijft. Savanna weet niet wie de afzender van deze berichten is, noch waarom hij het ophaar gemunt heeft. Maar het is ech ter wel duidelijk dat de afzender haar verleden kent. Slapeloos is een boek dat je niet gemakkelijk weg kunt leggen. Je leest door omdat je wilt weten hoe het afloopt. De hoofdpersoon is een echte 'Voors-heldin', ze vindt de kracht om te durven liefhebben. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 06-06-2001 07-06-2001 08-06-2001 09-06-2001 10-06-2001 11-06-2001 12-06-2001 13-06-2001 14-06-2001 15-06-2001 16-06-2001 17-06-2001 18-06-2001 19-06-2001 20-06-2001 21-06-2001 22-06-2001 23-06-2001 24-06-2001 25-06-2001 26-06-2001 27-06-2001 16.30-17.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 08.30-12.15 schoolgym 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 08.30-12.15 schoolgym 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: 2001 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers per jaar 46.913 56.605 42.716 aantal bezoekers per week 21-05 t/m 27-05 4.225 588 3.681 843 subtotaal 12.671 15.412 8.056 16.096 28-05 t/m 03-06 1.011 1.765 1.106 04-06 t/m 10-06 2.106 1.155 522 De nieuwe pachter van de kiosk is onlangs begonnen op 24 mei 2001 met het verkopen o.a. snoep, patat, ijs, frisdrank, enz. Bestelbonnen voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeentehuis en aan de kassa van het zwembad. Zwemvierdaagse start maandag.(2e Pinksterdag) 4 juni 2001 t/m vrijdag 8 juni 2001. Beachvoiieybaltoernooi wordt gehouden op zondag 15 juli 2001 i.p.v. 8 juli. De openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn: maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2