DïaLnn nn fin i/iprkiirif"p m eail™ w* w liisil «ll» I HEILOO ll m UU ilipr- -»t|| Mededelingen van de afdeling Beheer Openbare Ruimte Let op! Let op! Gewijzigde vergaderdata commissies Bestuurszaken en Welzijnszaken en Burgerij Verkoop appartementen boven nieuwe bibliotheek Werkzaamheden spoor wegovergang Schuine Hondsbosschelaan Werkzaamheden De Dors en Belieslaan mum** B .WÈË■iiBiii ■ll wÊÊÊmm G 072 - 541 02 02 ENQUETE KLANKBORDGROEP STATIONSOMGEVING I .^JSÈP zonnepanelen aanschaft met de speciale Zonnepanelenactie. Raadhuisplein I Pb. I 1850 AA Tel. Afd. Voorlichting 5356641. Gemeentehuis is open van 8.00 tot 12.30 uur Maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, tel. 5356666. UITKIJKPOST - 6 JUNI 2001 Informatierubriek vervolg informatierubriek op pagina 6 De gemeente is verantwoordelijk voor het kleine dagelijks onderhoud van de woon omgeving. De afdeling Beheer Openbare Ruimte die voor dit onderhoud zorgt, is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar tussen 08.00 en 16.00 uur op telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Bereikbaarheid buiten reguliere openingstijden voor spoedgevallen De gemeente is voor spoedgevallen over het dagelijks onderhoud ook buiten de reguliere openingstijden telefonisch bereikbaar. Heeft u een spoedmelding dan kunt u bellen naar telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Buiten de reguliere openingstijden hoort u een bood schap op een antwoordapparaat. Luister goed naar dit bericht en spreek uw naam, adres, telefoonnummer en de aard van uw spoedeis ende melding in. De dienstdoende medewer ker wordt na het inspreken van uw boodschap automatisch per semafoon gewaarschuwd. Hij belt u zo snel mogelijk terug. Let op! Bedenk, vóór u buiten de reguliere opening stijden belt, goed of uw melding écht spoedei send is. Kan het tot de eerstvolgende werkdag wachten of niet? Levert hetgeen u wilt melden bijvoorbeeld een onveilige situatie op, spreek dan een boodschap in op het antwoordappa raat. Als uw melding niet spoedeisend is, bel dan de eerstvolgende werkdag naar telefoon nummer (072 -) 535 68 68. Belangrijke nummers voor andere meldingen De gemeente is niet voor alle zaken verant woordelijk. Hieronder volgt een lijstje met belangrijke telefoonnummers bij zaken waar de gemeente geen verantwoordelijkheid voor draagt. Als elke seconde telt: alarmnummer 112 Politie Noord-Holland Noord: voor niet-spoedeisende zaken: 0900 - 8844 (30 ct 0,14 euro min) NUON (voorheen EWN), als het gaat om gas of elektra: voor storingen 0800 - 1499 (dag en nacht, gratis) voor nieuwe aansluitingen/klantenservice: 0900 - 1499 (22 ct 0,10 euro min) PWN, als het gaat om de waterleiding en drinkwater: tijdens kantooruren: 0900 - 202 00 40 (22 ct I 0,10 euro min) buiten kantooruren: 0800 - 023 23 55 Multikabel voor uw kabelaansluiting radio en TV: 072 - 512 82 00 Dierenambulance: 072 - 515 01 73 Brandweer, bij spoed: 112 of anders: 072 - 564 44 44 Agenda vergadering Seniorenraad Heiloo De vergadering van de seniorenraad is open baar en vindt plaats op maandag 11 juni a.s. om 10.00 uur in de raadzaal van het gemeen tehuis. Agenda 1. Opening 2. Vaststellen agenda 3. Notulen SR d.d. 12-03-2001 4. Binnengekomen en uitgegane post 5. Toezeggingenlijst gemeente 6. Mededelingen 7. Verslag gesprek DB met gemeente 8. Logo 9. Uitgebrachte adviezen: d.d. 16 maart 2001 gevraagd preadvies emancipatiebeleid d.d. 16 april gevraagd advies parkeerbeleid 10. Verslag werkgroepen 11Wat verder ter tafel komt 12. Rondvraag 13. Sluiting Mogelijkheid tot inspreken Wilt u gebruik maken van de mogelijkheid tot inspreken tijdens de vergadering, dan kunt u zich onder vermelding van het betreffende agendapunt voor de vergadering aanmelden bij de secretaris van de Seniorenraad, mw. M.J. van Roozendaal-Bersée. Ter inzage De vergaderstukken liggen ter inzage in het Trefpunt, Abraham Du Bois-hof 2 in Heiloo. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.30 uur. Meer informatie Voor vragen of mededelingen kunt u contact opnemen met het secretariaat van de Seniorenraad Heiloo, mw. M.J. van Roozendaal-Bersée, tel. (072) 533 05 35. Waterschap het Lange Rond, voor het beheer van openbaar water: Openingstijden Afvalbrengplaats De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2 is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Legitimatie De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is alleen bedoeld voor inwoners van Heiloo. Medewerkers kunnen daarom om uw legitima tie (lees: paspoort, rijbewijs of identiteitskaart) vragen. Wat kunt u NIET bij de Afvalbrengplaats kwijt? Niet alle materialen kunt u bij de Afvalbrengplaats aan het Rosendaal kwijt. Voor bijvoorbeeld bielzen, autobanden en bouw- en sloopafval kunt u terecht bij de stortplaats van G.P. Groot, Boekelerdijk 13A te Alkmaar. Deze stortplaats is iedere eerste zaterdag van de maand tussen 08.30 en 12.30 uur geopend en maandag tot en met vrijdag tussen 07.00 en 16.00 uur. Grofhuisafval Voor meldingen van grofhuisafval kunt u van maandag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur bellen naar telefoonnummer (072 -) 535 68 88. Meer informatie Voor meer informatie of algemene vragen over klein onderhoud van het dorp kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. In verband met de afwezigheid van het college van burgemeester en wethouders van maan dagmiddag 11 juni tot en met woensdagmid dag 13 juni a.s. zijn de vergaderdata voor de commissies Bestuurszaken en Welzijnszaken en Burgerij een week opgeschoven. De commissie Bestuurszaken wordt gehouden op maandag 18 juni a.s. om 20.30 uur en de commissie Welzijnszaken en Burgerij wordt gehouden op dinsdag 19 juni a.s. om 20.00 uur. De agenda's voor deze commissies worden vermeld in de Uitkijkpost van 13 juni a.s. Verleende collectevergunningen Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen vergunning verleend voor het houden van een collecte in de vol gende periode. - Nationaal Epilepsiefonds/Anjerfondsen in de periode van 4 tot en met 9 juni 2001 - Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO) voor de periode van 11 juni tot en met 16 juni 2001 De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Commissie Grondgebiedzaken II Donderdag 14 juni a.s. vergadert de commis sie Grondgebiedzaken II. De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Parkeerbeleidsplan en parkeerfonds - Persleiding van gemaal Zeeweg naar Kanaalweg - Annuleren project 'Verruiming riolering Pijlemeeth' en intrekken bijbehorende kredietnummer 5.06.12.02.0 Het college heeft ingestemd met het annule ren van het project 'Verruiming riolering Pijlemeeth' en met het intrekken van het hier voor bestemde krediet nummer 5.06.12.02.0, waarbij het resterende bedrag van 650.838,87 terugvloeit naar de reserve van het rioolbeheerplan en legt dit ter bespreking voor aan de commissie. Bespreking antwoord op brief inzake de toe komstige verkeerssituatie binnen de gemeen te en de ontsluiting naar andere gemeenten, met name in noordelijk en zuidelijke richting. Boven de nieuwe bibliotheek en een vestiging van de Rabobank worden 21 koopapparte menten gerealiseerd, project 'De Egelantier'. Hiervan worden 16 appartementen toegewe zen door de gemeente Heiloo. Hoe zien de appartementen eruit? De appartementen zijn verschillend van groot te. De koopprijzen zijn vanaf 715.000,00 v.o.n. voor appartementen met 3 kamers en een oppervlakte van 110 m2. De bouw start medio september 2001 en de oplevering vindt eind 2002 plaats. Toewijzingscriteria voor de appartementen Belangrijk voor de inschrijvers is de wijze waarop de koopwoningen worden toegewezen. Bij de gemeente Heiloo geregistreerde woningzoekenden en inwoners van de gemeente Heiloo hebben voorrang bij woning toewijzing. 1. 30% van de woningen is beschikbaar voor woningzoekende starters afkomstig uit Heiloo. 2. 45% van de woningen is beschikbaar voor doorstromers afkomstig uit Heiloo die bij verhuizing een huurwoning in Heiloo vrij maken die door de gemeente binnen de verdelingsregels van de Huisvestingsverordening kan worden toe gewezen. Prioriteit heeft degene die het langst in de huidige huurwoning in Heiloo woont. De laatste verhuisdatum is hierbij maatgevend. 3. 25% van de woningen is beschikbaar voor doorstromers afkomstig uit Heiloo die bij verhuizing een koopwoning vrijmaken. Met deze groep worden gelijkgesteld degenen die een huurwoning vrijmaken die niet onder de verdelingsregels van de Huisvestingsverordening valt. Prioriteit heeft degene die het langst in de huidige woning in Heiloo woont. De laatste verhuis datum is hierbij maatgevend. Inschrijving Verkoop en inschrijving geschiedt via Vos Makelaardij. Op 16 juni 2001 houdt Vos Makelaardij op afspraak een mini-woningmarktdag. Nadere informatie en toelichting Nadere informatie over de appartementen zoals indeling, ligging, opties, inschrijvings procedure en toewijzing is verkrijgbaar bij Vos Makelaardij, telefoonnummer (072 -) 533 18 95. In de nacht van donderdag 14 juni op vrijdag 15 juni a.s. worden aan de overweg Schuine Hondsbosschelaan herstelwerkzaamheden verricht. In deze nacht wordt er gewerkt van 00.00 uur tot 06.00 uur. De spoonwegover- gang is dan afgesloten voor het wegverkeer. Dit verkeer zal worden omgeleid. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. van der Meer van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072 -) 535 67 63. Langs de Belieslaan (tussen de Westerweg en de Jan Boltenhof) en langs De Dors (tussen de Belieslaan en de Jan Schuijtlaan) worden ten behoeve van de verkeersveiligheid fiets stroken aangebracht. De uitvoering van deze werkzaamheden vindt plaats in de week van 11 tot en met 15 juni 2001. Een exacte datum is nog niet aan te geven vanwege de afhanke lijkheid van de weersomstandigheden. De werkzaamheden zullen 1 dag in beslag nemen. De Dors is tijdens de werkzaamheden afgeslo ten voor het verkeer tussen de Belieslaan en de Jan Schuijtlaan. De Belieslaan wordt niet afgesloten, maar ter plaatse zal er één rijstrook beschikbaar zijn. Hierdoor zal enige hinder voor het verkeer kunnen ontstaan. Meer informatie Voor nadere informatie kunt u contact opne men met de heer M. Slippens van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072 -) 535 67 67. De gemeente Heiloo heeft een klankbord groep ingesteld om de herinrichting van de Stationsomgeving te begeleiden. Het plange bied loopt van de Westerweg tot de Heerenweg; aan de noordzijde begrensd door de Zeeweg en aan de zuidzijde door de Butterlaan. De herinrichtingsplannen liggen ter inzage op het gemeentehuis en in de bibli otheek. De klankbordgroep geeft advies aan de gemeente en vertelt hoe de bewoners en gebruikers denken over de ontwikkelingen. Daarnaast toetst de klankbordgroep de ideeën die bij de gemeente binnen komen. De klankbordgroep adviseert onder andere over de invulling van de openbare ruimte. Wij hechten belang aan uw ideeën en meningen en verzoeken u daarom de enquête in te vullen. U kunt het formulier inleveren bij de winkeliers in de Stationsomgeving en bij de gemeente. De enquête wordt deze week in de Stationsomgeving huis-aan-huis verspreid. iP U kunt de klankbordgroep te allen tijde benaderen met uw ideeën, mening of vragen. Het correspondentieadres is Postbus 1 1850 AA Heiloo. kruis het juiste antwoord aan Bent u bekend met het werk van de klankbordgroep? Bent u bekend met de inrichtings plannen voor de Stationsomgeving? Hoe vindt u de nieuwe ideeën voor de Stationsomgeving in het algemeen? Wilt u locaties anders inrichten dan in het huidige plan? Hoe belangrijk vindt u deze activiteiten in de herinrichting van de Stationsomgeving? Antwoord per onderdeel in cijfers: 1 is zeer onbelangrijk, 10 is zeer belangrijk. Hoe belangrijk vindt u deze voorzieningen in de herinrichting van de Stationsomgeving? Antwoord per onderdeel in cijfers: 1 is zeer onbelangrijk, 10 is zeer belangrijk. Hoe maakt u gebruik van de Stationsomgeving? Meerdere antwoorden mogelijk. Wat is uw leeftijd? Heeft u thuiswonende kinderen? ja ja goed ja Winkels Horeca (eetgelegenheid, grand cafe, Diensten (postkantoor, Recreatie (braderie, spelactiviteiten, Wonen Bestrating Banken Groenvoorziening Kinderspeelplaats Verlichting Invaliditeitsvoorzieningen Sanitairvoorzieningen Parkeerplaatsen Verkeersstromen Reizen Recreatie Winkelen Wonen Werken Jonger dan 25 Ja ongeveer ongeveer neutraal neutraal 25 tot 55 nee nee slecht nee 55 en ouder j nee Commissie Grondgebiedzaken I Op woensdag 13 juni a.s. vergadert de com missie Grondgebiedzaken I in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder voorbehoud van positieve collegebehandeling op 5 juni a.s. onder meer de volgende punten: - Geluidscherm Blockhovepark - Herontwikkeling locatie De Driestal SS®: ill: ,v mm, mm lüiisiiiüi :g;gf§spP .mmmw Is" f y illiP mm. ,m rkt 17.00 uur MM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 4