Bezoek voor Eensgezindheid Beelden en schilderijen I'" ffi Majorettes in de prijzen brieven sips Vaststelling nota 'Richtlijnen voor de Welstand' UITKIJKPOST - 20 JUNI 2001 - PAGINA 6 Vervolg informatierubriek Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 5 juni 2001 de nota 'Richtlijnen voor de Welstand' heeft vastgesteld. Dit ingevolge artikel 139 van de Gemeentewet. In deze nota is het beleid en het toetsingska der vastgelegd ten aanzien van het beoordelen van (verordening)bouwplannen door de Welstandscommissie. De richtlijnen voor de welstandstoetsing zijn niet nieuw en eerder vastgesteld en bekend gemaakt door burgemeester en wethouders. In artikel 9.1, tweede lid van de Bouwverordening is bepaald dat het beleid terzake dient te wor den vastgesteld door de raad. Op grond daar van heeft de raad besloten deze richtlijnen te bekrachtigen. Inwerkingtreding De nota 'Richtlijnen voor de Welstand' treedt op 28 juni a.s. in werking. Ter inzage De nota ligt ter inzage in het informatiecentrum in de centrale hal van het gemeentehuis. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Tegen betaling van de verschuldigde leges kunt u een exemplaar van de nota verkrijgen. Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19f lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan de hieronder vermelde bouwplannen. De Boog 59 - vergroten woning; Laan van Frans 8 - vergroten garage/berging. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 21 juni 2001 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer S. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplan nen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften, schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden. Het Zandstuk 68 - vergroten woning Westerweg 51a - gewijzigd uitvoeren van de eerder verleende vergunning (vergroten woning) Vossenakkers 3 - vergroten woning (erker) Trompenburg 35 - vergroten woning De Spanring 29 - plaatsen berging Harrelaers 24 - vergroten woning De Schoren 17 - vergroten berging Ronde Laan 18 - plaatsen dakkapel (linker zijdakvlak) Breedelaan 99 - vergroten woning Schuine Hondsbosschelaan 12 - vergroten woning Kennemerstraatweg 301 - bouw 5 appartementen met parkeerkelder Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan ook onder de telefoonnummers (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het •accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen. Te zenden aan burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vra gen kunt u inwinnen bij bovenstaande tele foonnummers van de afdeling VROM. Oosthonk 601 toernooi Spijkergoed in Sportcafé Muziek- en Dansschool bruist van activiteiten Fietsen en wandelen door Egmond BERICHTEN POLITIE HEILOO Kankerbestrijding zoekt collectanten Dressuurwedstrij den Ponyclub Heiloo Zomerfeest Overkerck geslaagd HEILOO - Het fanfare-orkest St. Joseph uit Pey-Echt brengt eind sep tember weer een bezoek aan Heiloo. Op uitnodiging van Muziekvereniging Eensgezindheid komt deze vereniging vieren dat zij vijftig jaar geleden op het concours te Heiloo zijn gepromoveerd naar de superieure afdeling en zich daar tot op de dag van vandaag nog in bevinden. Op 30 juni 1951 kwam het fanfare orkest naar Heiloo om deel te nemen aan het concours dat door Eensgezind heid onder auspiciën van de Algemene Nederlandse Unie van Muziekvereni gingen werd georganiseerd. De fanfare kwam per trein naar Heiloo en werd daar aangekomen muzikaal onthaald. Met opgewekte tonen trok men vervol gens door het dorp naar De Rustende Jager. Hartelijk waren de welkomst woorden van de voorzitter van Eens gezindheid, hartelijk was ook de ont vangst door de burgers van Heiloo. Na een korte rust werd onder eigen marsmuziek naar het muziekpark gelo pen. Daar troffen zij een muzieknis met een klankbord in de vorm van een reus achtige schelp met een uiterst .fijne akoestiek. Ondertussen had zich een talrijk publiek verzameld, dat tot het einde toe in voorbeeldige stilte bleef luisteren. Een gul applaus viel de diri gent en de muzikanten na elk nummer ten deel. In het weekend van 29 en 30 september maakt het zeventig man grote fanfare orkest St. Joseph nogmaals een con certreis naar Heiloo. Het hoogtepunt van dit bezoek wordt het najaarscon cert op zaterdagavond tezamen met Eensgezindheid in de grote zaal van het ontmoetingscentrum van GGZ Willi- brord. Naast het concert is het doel van de reis de vriendschap en binding met de gast gezinnen. De circa 125 man grote groep muzikanten en hun partners wil dan ook graag één nacht overnachten bij mensen in Heiloo. De jeugdgroep over nacht gezamenlijk in een sporthal, voor de overige (echt)paren worden mo menteel nog enkele gastgezinnen ge zocht. Gezinnen die graag dit jubileum mee willen vieren en een paar mensen uit Pey voor één overnachting in huis willen hebben, kunnen bellen met het organisatiecomité van Eensgezindheid, tel. 072-5334851. Op dit nummer is ook meer informatie te verkrijgen over het concert op zaterdagavond 29 septem ber. HEILOO - Aanstaande zaterdag vanaf 20.00 uur barst de strijd los op het laat ste Oosthonk 601 darttoernooi van dit seizoen. De competitie zit er al weer ruim een maand op, maar hier krijgt iedereen nog een keer de kans om zijn beste pijlen in het bord te gooien. Vandaar dat ze 601 spelen, wat simpel weg betekent dat er 1(T punten meer in een leg zitten dan het meer gebruikelij ke 501. Om 19.00 uur gaat de zaal open en kun je je inschrijven a f 7,50. Er zijn bekers te winnen in een winnaarsronde, een verliezersronde (hier gooit iedereen in die zijn eerste partij verloren heeft), een beste dame, hoogste finish en 180 worp. Ook wordt er bekendgemaakt wie in de afgelopen vier toernooien de meeste 180 worpen heeft gegooid en deze persoon mag zich een jaar lang '180 King of the Oosthonk' noemen en ontvangt een verrassingsprijs. Wie, van plan is om volgend seizoen competitie te gaan darten, kan zich aanmelden bij Paul Pesser (072-5335179) of ga langs op de maandagavond in het Oosthonk aan de Oostkanter 14. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brie ven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Over de balk Op woensdag 13 juni was Heiloo in beeld op de televisie over diftar. In houdelijk vond ik het programma niet geheel juist. Op het scherm waren te zien de heren T. ten Hoope, G. Bos en mevrouw G. Coenders. Het geheel leek meer op een verkiezingsstunt van Hei loo 2000 en Groen Links. Alle partijen van Heiloo hebben diftar in hun ver kiezingsprogramma staan. Deze beide partijen hebben daar nooit afstand van gedaan en hebben niet op de rem ge trapt om de discussie tijdig te laten stoppen, toen er uit de bevolking een groot 'nee' klonk. De actiegroep Diftar Nee is als ik het mij goed herinner slechts één maal ge noemd in het televisieprogramma. Het is het actiecomité Diftar Nee, opgericht door de heren W. Gomes en W. Albers, die door een handtekeningenactie dif tar een halt hebben toegeroepen. Jam mer, maar de gemeente had te haastig apparatuur ingekocht. Het programma op de televisie is te vroeg uitgezonden. Men is nog steeds bezig met vergaderingen in het ge meentehuis met inwoners van Heiloo, om te onderzoeken hoe verder te gaan met de inzameling van huisvuil. Een wrange noot is dat zelfs 'Den Haag' het nog steeds niet voor elkaar heeft gekre gen het statiegeld te verkrijgen op klei ne plastic flesjes en blikjes. G. Jensch Heiloo Tegenstanders? Afgelopen woensdag was op de televi sie een programma te zien waarin nog eens werd verteld dat de invoering van diftar in Heiloo veel geld gekost heeft. Het heeft mij verbaasd dat er geen ver tegenwoordigers van de gemeente en het actiecomité aan het woord kwa men. Het viel mij wel op, dat mevrouw Coenders van Groen Links, dhr. Bos van Heiloo 2000 en dhr. Ten Hoope van de ouderenbond net deden alsof zij te gen waren, terwijl ik weet dat in Heiloo geen enkele partij uit de gemeenteraad tegen gestemd heeft. Ik vind het wel goedkoop om nu net te doen alsof zij zelf er geen schuld aan hadden, want dat was niet zo. Ik ben be nieuwd hoe het nu verder gaat in Hei loo, want ik heb begrepen dat er nu wél naar andere oplossingen gezocht wordt. Ik ben benieuwd. P. Beers-Vlek Heiloo De leugen ten top Tot mijn grote verbijstering zag ik woensdagavond in het programma 'Over de balk' dat daar Carla Coenders van Groen Links, Geert Bos en Ton ten Hoope van Heiloo 2000 vertelden dat diftar in de gemeente Heiloo niet door ging, omdat iedereen tegen was. Zij lie ten alle drie de indruk achter, dat zij allemaal fel tegen waren, dat het geld verspilling was en dat het gemeentebe stuur het helemaal fout gedaan had. Zij waren blijkbaar vergeten, dat zij zelf steeds voorstanders waren van dif tar en dat ook zij steeds vóór diftar ge stemd hadden en dit nog doen. Het was dus mede hun schuld dat het zover is gekomen en het is alleen te danken aan het actiecomité Diftar Nee dat het uit eindelijk niet doorgegaan is. Ik vind het laag dat drie vertegenwoor digers van politieke partijen in ons dorp zich zo laten gelden en niet voor de televisie eerlijk zeggen dat ook zij er schuldig aan zijn. J. Koehorst Heiloo HEILOO - Na een jaar lang wekelijks geoefend te hebben willen de leden van het koor Spijkergoed hun zangnoten graag ten gehore brengen. Vorig jaar was de try-out en door het grote succes is het nu tijd voor een vervolg. In het repertoire zijn reeds bekende en nieu we nummers gemixt, dit afgewisseld met wat solowerk. Inmiddels tweeëneenhalf jaar samen, zijn zij gegroeid naar een ledent.al van vijfentwintig vrouwen onder leiding van JanJaap Langereis. Alle nummers zijn uitgewerkt tot drie- of vierstem mig. De bekende nummers zullen aan zetten tot zachtjes meeneuriën of zelfs uit volle borst meezingen. Om de avond in stijl af te sluiten is de band Zemzonities gecontracteerd, een swin gende formatie met muziek uit de jaren zeventig en tachtig. De aanvang is om 20.30 uur in Sportcafé de Wit, Zevenhuizerlaan 48 Heiloo, de toegang is gratis. Bibliotheek Maandag 25 juni afronding van de Libris Literatuurprijs om 14.00 uur. Horizon College Expositie van Crena de Jong, Rechte Hondsbosschelaan 24a. Het Alternatief Expositie schilderijen van Gerard van Velzen in de ontvangstruimte. Dierenartsen Schaap en de Jong In juni en juli expositie foto's van de heer Habraken uit Limmen in de prak tijk aan de Commandeurslaan 1. He in a Expositie landschapsfoto's over de Schotse Hooglanden van Cees Been tjes uit Limmen. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier Tine Poelsma, Termijen 189, wisselende exposities, open na tel. af spraak op 5334596. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur, of na tel. afspraak op 5336266 aan de Westerweg 182. Casa Design Expositie van schilderijen van Rina Snel. Silhouet Expositie van schilderijen van Mieke Verdegaal en Mary Manikus. HEILOO - In de periode van vrijdag 22 tot en met zaterdag 30 juni heeft de Muziek- en Dansschool Heiloo weer een flink aantal activiteiten. Deze vor men tevens de afsluiting van dit school jaar en zijn allemaal gratis toeganke lijk. Vrijdag 22 juni is er een voorspeel avond door blokfluitleerlingen van JanJaap Langereis, aanvang 19.30 uur. Zaterdag 23 juni is het praktijkexamen van de HaFa-leerlingen. Maandag 25 juni is de eindpresentatie door leerlin gen van de oriëntatieklassen. Tevens zullen het eerstejaarsensemble en het kinderkoor van de school enkele mu ziekstukjes laten horen. Het geheel staat onder leiding van docente As- wintha Weidema, aanvang 19.00 uur. Woensdag 27 juni is er een thema avond 'Musical', aanvang 19.00 uur. Vrijdag 29 juni is er een voorspeel avond door gitaarleerlingen van Peter Broersen, Peter Duinmeijer en Edwin Ligteringen, aanvang 19.30 uur. Za terdag 30 juni is het Muziekschool concours 2001. Dit is een concours voor leerlingen van de school, aanvang 9.30 uur. Zaterdagavond 30 juni is er de bal letvoorstelling 'Duimelotje', een voor stelling door leerlingen van balletdo cente Marjan Pot. Aanvang 19.00 uur. Voor informatie kunt u bellen met 072- 5332460. EGMOND - Komende zondag, 24 juni, houdt de Stichting Historisch Egmond een rondwandeling door Egmond aan den Hoef en een fietstocht van drie uur door het Noord-Hollands Duinreser vaat. Onder leiding van een gids wan delt u door het oude gedeelte van Eg mond aan den Hoef, waarbij stil wordt gestaan bij oude panden en bijzondere plekjes. De gids geeft tekst en uitleg en beantwoordt uw vragen. Een belangrijk onderdeel van de rond wandeling vormt het bezoek aan de ex positie 'Het Slot op den Hoef'. Aan de hand van foto's, prenten en opgegraven voorwerpen wordt u hier geïnformeerd over het destijds grootste kasteel van Nederland. Onder de opgegraven voor werpen bevinden zich eet- en drinkge rei, gereedschappen en middeleeuws wapentuig. Aan het eind van de rond wandeling voert de tocht naar de fun damenten van het oude slot. De fietstocht staat eveneens onder lei ding van een deskundige gids en voert u door de omgeving van Egmond. Ook tijdens deze tocht krijgt u een verhaal en uitleg over Egmond te horen. Deel name aan de rondwandelingen kost f 3,- voor volwassenen en f 1,- voor kin deren tot 12 jaar. Voor de fietstochten is dit respectievelijk f 12,50 en f 5,-. Verzamelpunt is het bezoekerscentrum van de Stichting Historisch Egmond aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Wandeling en fietstocht beginnen om 14.00 uur. Deelnemers aan de fiets tocht dienen in het bezit te zijn van een geldige duinkaart voor het duingebied van PWN. Deelnemers dienen zich vooraf aan te melden bij mevrouw Wolf, tel. 072-5062344. Ode aan Chinavan Roel Teeuwen. EGMOND - Tot en met 25 juli is bij galerie Conny van Kasteel werk van de kunstenaars Roel Teeuwen en Inge Besgen te bewonderen. Voor Roel Teeuwen is de natuur zijn bron van inspiratie, zijn leermeester. Hij is een echte kijker, een kunstenaar die juist in het alledaagse het bijzondere ziet. Je kunt zijn beelden gereedschappen van de geest noemen, werktuigen om de na tuur op een speciale manier te bezien. Het is dan ook niet verwonderlijk dat zijn beelden de functionele schoonheid van goed gereedschap in zich dragen. In zijn werk zijn twee duidelijke polen te onderscheiden. De ene pool die naar het aardse, het met de aarde verbonden zijn verwijst. Vormen waarbij de groei zich vooral vanuit de kern manifes teert, de andere die haar probeert te ontstijgen. Stengelachtige vormen, ge worteld in de aarde, onderhevig aan de zwaartekracht, maar tegelijkertijd zoe kend naar de spirituele vrijheid. Beel den van geest en aarde. Het werk van Inge Besgen bepaalt zich De trotse majorettes van FSH. HEILOO - Voor het eerst sinds acht jaar hebben de majorettes van de Fanfare Showband Heiloo weer deelge nomen aan een groot twirl- en majoret teconcours in Volendam. Maar liefst 39 teams waren van de partij op uitnodi ging van Tuijp's Twirlgroep. Met hun nummer 'Routine 2001', grotendeels uitgevoerd op muziek van de film Grease, behaalden de majorettes van FSH een score van 81,5 punten. Aan het eind van de dag mocht Wendy van Gijlswijk als Miss Majorette dan ook een eerste prijs in ontvangst nemen. Dit mag zeker een knappe prestatie wor den genoemd, vooral omdat drie van de zeven dames voor het eerst op zo'n concours hun kunsten vertoonden. José van Tongeren, de instructrice van de majorettes, was dan ook zeer tevre den met het behaalde resultaat: „Som mige teams oefenen twee tot drie keer per week, daar waar wij slechts één keer trainen. Mijn meiden hebben het dus heel goed gedaan! We zijn zeker van plan om volgend jaar ook de aan stormende jeugd, onze minirettes, naar dit festijn mee te nemén. Tijdens de avondvierdaagse in Heiloo hebben ze laten zien dat ook zij op de goede weg zijn!" De minirettes van FSH oefenen op maandagavond van 19.00 tot 19.30 uur in de sporthal van het PCC aan De Dors te Heiloo. De oudere jeugd begint haar repetities daar om 19.30 uur. Uiteraard is er nog plaats voor meer enthousiastelingen. Voor informatie kun je bellen met José van Tongeren (tel. 072-5340965) of met Carla van Veen (5337742). Ook nieuwe muzikanten zijn welkom bij de Fanfare Showband Heiloo. De band oefent op de donderdagavond vanaf 19.00 uur in de kantine van ge meentewerken aan het Rosendaal. Na dere informatie is verkrijgbaar bij Nanda de Jong (5337150). tot expressieve gebaren en een uitge sproken kleurrijkheid. De eigen schil derijen voor zichzelf en anderen tast baar maken, vatte de kunstenares let terlijk op. Steeds weer greep ze met eigen handen in het ontstaansproces in, baande wegen en liet sporen achter. De chaos van de rechtstreekse confronta tie loutert zich zienderogen en for meert zich meer en meer tot een geor dende, nagenoeg gerasterde structuur. Dit gebaar vindt houvast in de regel maat. De kunstenares wantrouwt rech te lijnen van oudsher. De discrete afwij kingen, de kleurenmengsels houden het oppervlak dynamisch en brengen de structuur in beweging. Alleen het gips- corpus lijkt houvast te bieden. Haar vibrerende streepschilderijen zijn haar sterkst gereduceerde bekentenissen. De openingstijden van de galerie zijn van donderdag tot en met zondag van 16.00 tot 20.00 uur en volgens afspraak, tel. 072-5067151, te vinden aan de Noorderstraat 4 te Egmond aan Zee. V# Noord-Holland Noord HEILOO - Op maandag 11 juni werd in een aantal auto's ingebroken. De buit bestond voornamelijk uit autora dio's. De auto's stonden geparkeerd aan de Stationsweg, Laan van Muijs, Curtiuslaan en de Jan Ruslaan. Een 56-jarige automobilist verleende op 12 juni op de Vennewatersweg met de kruising van de Westerweg geen voorrang. Een aanrijding met een per sonenauto was het gevolg. Er was alleen materiële schade. Op 14 juni vond omstreeks 19.15 uur op de Kennemerstraatweg een aanrij ding tussen twee personenauto's plaats. Op het moment van de aanrijding reed het verkeer langzaam in verband met wegwerkzaamheden. Een 22-jarige automobiliste zag bij het afslaan naar de Laan van Zeeman te laat dat haar voorgangster stilstond. Er was alleen lichte materiële schade. Op 16 juni werd de poging tot inbraak in een woning aan de Commandeurs laan ontdekt. Aan de achterzijde van de woning werd het slot van de achterdeur geforceerd. Omstreeks 01.35 uur werd een 21-jari- ge automobilist uit Alkmaar gecontro leerd op de Kennemerstraatweg. De man bleek bijna drie keer het toegesta ne maximum aan alcohol te hebben gebruikt. Een proces-verbaal werd opgemaakt en zijn rijbewijs werd inge vorderd. HEILOO - Er zijn veel manieren om iets te doen tegen kanker. Ook twee uurtjes collecteren voor de Neder landse Kankerbestrijding Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) betekenen een bijdrage aan de kankerbestrijding in Nederland. Dit jaar wordt gecollec teerd in de week van 3 tot en met 8 sep tember. Het ingezamelde geld gaat naar kankeronderzoek, voorlichting en begeleiding van kankerpatiënten. Mot to van de collecte is 'Mijn manier van kankerbestrijding'. Wie zich als collectant wil inzetten, kan zich aanmelden bij G. Starink, tel. 072- 5332110. HEILOO - De uitslagen van de dres suur avondwedstrijden, die op 14 juni gereden zijn bij Ponyclub Heiloo, zijn: B dressuur proef 12: 1. M. van de Acker, Marynate P, 1-157, 2. M. Molenaar, Fienna, 2-156, 3. A. Vennik, La Milany, 152. B dressuur proef 7: 1. M. Molenaar, Fienna, 1-161, 2. A. Vennik, La Milany, 2-159, 3. M. van de Acker, Marynate P, 154. L I dressuur proef 18: 1. L. van de Beek, Night cup, 1-165, 2. I. Keizer, Saar, 2-164, 3. P. Schoen, Romy, 148, 4. O. Witteveen, Haylie, 146. L 1 dressuur proef 13: 1. L. van de Beek, Night cup, 1-166, 2. S. Beentjes, James, 2-162, 3. O. Witteveen, Haylie, 152, 4. P. Schoen, Romy, 150. L 2 dres suur proef 24: 1. W. van de Brenk, Olida, 159,2. M. Meyer, Nudaula, 154. L 2 dressuur proef 19: 1. M. Meyer, Nudaula, 161, 2. W. van de Brenk, Olida, 158. M 1 dressuur proef 30: 1. M. Konijn, Kamee, 1-159, 2. P. Oly, Nudine, 2-156, 3. S. Bakker, 152, 4. B. Quinten, Lilady, 152. M 1 dressuur proef 25: 1. P. Oly, Nudine, 1-156, 2. M. Konijn, Kamee, 2- 147, 3. S. Bakker, 141, 4. B. Quinten, Lilady, 123. M 2 dressuur proef 36: l.A. Reus, Durkje, 1-161,2. W. van de Brenk, Mela Divette, 2-160, 3. D. Spuibroek, Kapriool, 153. M 2 dressuur proef 31: 1. I. Frans, Nabucco, 1-160, 2. W. van de Brenk, Mela Divette, 2-151,3. A. Reus, Durkje, 149,4. D. Spuibroek, Kapriool, 141. Z 1 dressuur proef 42: 1. M. Breda, Jalaica, 1-184+, 2. A. Kraakman (Z-2 dressuur), Kratos, 2-184, 3. E. Moorman, Branco, 169. Z 1 dressuur proef 37: 1. S. Tol, Midnight, 1-195,2. M. Breda, Jalaica, 2- 180,3. E. Moorman, Branco, 160. HEILOO - Er was veel belangstelling voor het zomerfeest van woon- en zorg centrum Heiloo, locatie Overkerck, dat afgelopen zaterdag werd gehouden. Ondanks het mooie weer was er een enorme opkomst voor de rommel markt. Maar ook' de spelhoek, hand werken, kaartenverkoop en de eethoek werden druk bezocht. Bij de spelhoek kon men prijzen winnen bij verschillen de onderdelen. Bij het sjoelen was bij de jeugd Iris Luttink en bij de volwassenen de heer Klaver de beste. De naam van de pop (Angelique) werd niet geraden. Bij het behendigheidsspel werd Michelle Kooijman eerste en was er een gedeel de tweede plaats voor Gaby van Schayk en Jasper van Essen. De win naars hebben inmiddels allemaal tele fonisch bericht gehad. De opbrengst komt ten goede van de bewoners van het zorgcentrum. Mede door het inbrengen van spullen door inwoners van Heiloo is dit weer een groots festijn geworden. Zaterdag 23 juni Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Huis-aan-huisactie FSH in Ypestein- noord (incl. Dompvloetlaan), plan Zuid en plan West (Ewisweg, Het Zevenhui zen. Het Malevoort incl. De Ronge en Boswijk en Past. van Muijenweg). Do zen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen voor 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek- en Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dinsdag Dinsdag 12 juni zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan-huis-actie tussen Spoorlijn, Zeeweg, Pastoor van Muijen weg, Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink), De Omloop en Be- Iieslaan. Dozen en bundels gereed zet ten op de rolemmerverzamelplaatsen voor 19.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00 en 21.30 uur, op woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, in het weekend ook tussen 10.00 en 17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. Stichting Uitkeringsgerechtigden, con tainer bij de Bergeonstraat 30.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6