im-". w* llU l m 11 Softbalpupil naar Japan Expositie van bronzen in The Obsession of Art P aam m Medische diensten Activiteiten Heiloo A i POLITIE Oud-papieracties Kerkdiensten in Heiloo Activiteiten Egmond f. UITKIJKPOST - 1 AUGUSTUS 2001 - PAGINA 2 fill ft*** iT* a 1 I i® ®i i i i 11 ©s wïïl ïmmmmnm KOOK verkoop Verlichtingsavond Bergen HEILOO Thema-excursie 'nieuw land' BERICHTEN Golf- en Countryclub Heiloo presteert op Spaarnwoude Buitenlandse muntjesactie in bibliotheek Alkmaar Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Behan deling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. De Oude Pastorij Expositie van de Vereniging Oud Heiloo over het gemeentehuis van Hei loo, dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur in de Oudheidkamer aan de Nicolaas Beets- weg 94. GGZ Willibrord Museum aan de Kennemerstraatweg 464, open op zaterdag 4 augustus van 14.00 tot 16.00 uur. Horizon College Expositie van Crena de Jong, Rechte Hondsbosschelaan 24a. Hema Tot 20 augustus expositie van schilde rijen van J. Elfring-Ruiter. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier Tine Poelsma, Termijen 189, wisselende exposities, open na tel. afspraak op 5334596. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur, of na tel. afspraak op 5336266 aan de Westerweg 182. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊÊ Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■1 In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Dit jaar is het Internationaal Jaar van de Vrijwilligers. Allerlei organisaties die met vrijwilligers werken, zullen dit jaar het belang van hun inzet nog eens extra naar voren brengen, en daarnaast zelf ook eens wat extra doen voor deze onbetaalde maar onbetaalbare krach ten. Ook in onze regio is een heel leger vrijwilligers actief, op allerlei fronten. De Uitkijkpost heeft daarom deze gere geld terugkerende rubriek, Vrijwilliger onbetaald en onbetaalbaar Naam: Cor van Osch. Geboortedatum: 25 januari 1973. Geboren in: Berlicum in Noord- Brabant. Woont in Heiloo sedert: 1981 Legt als vrijwilliger: huisbezoeken af. Dit is niet alleen ter preventie van het ontstaan van (sociale) problemen bedoeld, maar ook om mensen met raad en daad bij te staan. Sinds: het voorjaar van 2000 besteedt Cor van Osch gemiddeld drie uur per week aan het afleggen van huisbezoe ken. Cor van Osch. Motivatie: na de uitgave van zijn laatste boek over genealogie hield hij tijd over en wilde deze nuttig besteden. Cor van Osch besloot om vrijwilligerswerk te gaan doen. Hij vindt het leuk om te merken dat zijn bezoekjes worden gewaardeerd en dat ze ook nodig zijn. Het ontmoeten van veel mensen maakt het werk interessant, ook vanwege de grote verscheidenheid aan problemen. Heeft belangstelling voor: genealogie en lezen. Plannen voor de toekomst: Cor wil zijn vrijwilligerswerk voortzetten en afwis selen met reizen maken, bij voorkeur naar gebieden buiten Europa. ALKMAAR - Op zaterdag 4 augustus houdt de Stichting KOOK weer haar maandelijkse verkoop. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in het pand aan het Victoriepark 2 in Alkmaar voor weinig geld allerlei tweedehands huisraad en kleding kopen. De opbrengst wordt gebruikt om ontwikkelingsprojecten in de Derde Wereld te financieren. Over de maand juni bedroeg de opbrengst f 19.152,50. In augustus helpt de Stichting een land bouw- en veeteeltorganisatie in de omgeving van de stad Caritiba in Brazilië met de ontwikkeling en bij scholing van de boeren, die bijdraagt aan de diversificatie van de biologische productiemethode om zodoende mis oogsten ten gevolge van bijvoorbeeld weersomstandigheden te verkleinen. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunnen die worden afgeleverd bij de familie de Boer, Schuine Hondsbos schelaan 2, tel. 072-5330086. Indien u spullen wilt laten ophalen dan kunt u bellen met 072-5117891, op maandag en woensdag van 09.00 tot 15.00 uur en op de overige werkdagen van 15.30 tot 16.30 uur. BERGEN - Op woensdag 1 augustus zal in Bergen weer de 'Verlichtings avond' worden gehouden. Dit jaarlijks terugkerende evenement, dat door de plaatselijke VVV wordt gecoördineerd, vindt jaarlijks op de eerste woensdag in augustus plaats. Op deze avond heerst er in het hele dorp een sprookjesachti ge sfeer. Als de duisternis invalt, zal het gehele dorp gehuld zijn in een warme gloed van duizenden kaarsjes en waxi nelichtjes. Overal zullen de straten ver sierd zijn met oranje lampionnen, waar in echte kaarsjes zullen branden. De bewoners van Bergen zullen zich op deze avond van hun beste kant laten zien. Zij zullen er voor zorgen dat de gevels van hun huizen en hun tuinen op originele wijze worden versierd en voorzien van een feeërieke verlichting. Elk jaar trekt dit evenement duizenden bezoekers. Ook dit jaar wordt er een grote drukte verwacht. Omdat er maar een beperkte mogelijkheid is om te parkeren, en om verkeersopstoppingen te voorkomen, adviseert de politie mensen die in de omgeving wonen met de fiets of met de bus te komen. EGMOND - De congreszaal van hotel Zuiderduin is de afgelopen tijd volledig gerenoveerd. De boel heeft letterlijk op zijn kop gestaan, zoals in de Uitkijkpost van vorige week letterlijk te zien was. Daarom nogmaals de foto, maar nu goed. «Noord-Holland Noord HEILOO - Op maandag 23 juli werd op de Schoollaan een personenauto vernield. Tussen 14.00 en 15.00 uur werd het achterraam van de groene Rover ingegooid. Op deze dag werd ook aangifte gedaan van diefstal van een tuinhaard. De haard werd in het weekend van zaterdag 21 op zondag 22 juli uit de tuin van een woning aan de Westerweg gestolen. De haard was spl internieuw en nog niet gebruikt. Gezien het gewicht van de tuinhaard moet de diefstal door twee personen gepleegd zijn. Op vrijdag 27 juli vond op de kruising van de Ewisweg met de Kerkakkers een aanrijding tussen twee personen auto's plaats. De bestuurder van een lesauto wilde omstreeks 10.45 uur van de Ewisweg de Kerkakkers inrijden. Hij gaf richting aan om links af te slaan. Omdat de manoeuvre erg traag verliep wilde een 22-jarige automobiliste als nog inhalen. Een aanrijding met mate riële schade was het gevolg. Inbraak Hoekstuk Op 29 juli werd in een snackbar in het Hoekstuk ingebroken. De diefstal werd omstreeks 05.30 uur gepleegd. Op dat tijdstip werd het alarm van de zaak ge activeerd. Ter plaatse bleek de toe gangsdeur met een stoeptegel inge gooid te zijn. Uit de zaak werd een breedbeeld tv gestolen. Die werd be schadigd op de stoep aangetroffen. Kennelijk werden de daders gestoord. Op een camping aan De Omloop werd een vijftal brandblussers gestolen.Twee brandblussers werden leeggespoten te ruggevonden op het parkeerterrein. Een vijftal geparkeerde auto's werd met de inhoud bespoten. De brandblus sers met een inhoud van elk 6 kg, hin gen verspreid over het kampeerterrein. Een insluiper zag kans uit een kamer van het hotel aan de Kennemer- 112 0900- 88 44 EGMOND - Vorig jaar heeft beheer der PWN negen hectare duin ontdaan van de gevolgen van oude ingrepen in het duinmilieu door de mens. Het doel was om de natuur weer natuur te laten zijn en dat heeft inmiddels resultaat opgeleverd. Hoe het 'nieuwe land' zich heeft ont wikkeld laat PWN-boswachter Sjaak de Wild op zaterdagochtend 11 augus tus om 10.00 uur aan belangstellenden zien. Veel vogelsoorten, kikkers en watervogels hebben het Nieuweland al ontdekt. De wandelexcursie gaat ook straatweg een portemonnee met in houd weg te nemen. De diefstal werd tussen 02.00' en 06.00 uur gepleegd. De terrasdeur was tussen die tijdstippen niet afgesloten. Op zondag 29 juli omstreeks 17.00 uur werd een motorrijder op de Rijksweg 9 betrapt wegens overschrijding van de maximum snelheid. De man, een 32- jarige Bergenaar, reed met een snel heid van ruim 150 km per uur, terwijl 90 km per uur was toegestaan. Ook haalde hij auto's van rechts in. De overtredin gen waren dermate ernstig dat zijn voertuig in beslag werd genomen. Er is proces-verbaal tegen de man opge maakt. haar jaar had ter, langs de tuindersperceeltjes in de Wimmenummerduinen. Hier worden van oudsher diverse groenten en voor al duinaardappels geteeld. Belangstellenden voor deze wandelex cursie kunnen zich melden bij het bezoekerscentrum De Hoep, telefoon 0900-7966288. Dit nummer is van dins dag tot en met zondag tussen 10.00 en 17.00 uur te bereiken. De deelname kosten bedragen vijf gulden per vol wassene; kinderen tot twaalf jaar beta len f 2,50. Daarnaast is een geldig toe gangsbewijs voor het Noord-Hollands Duinreservaat nodig. De excursie start om 10.00 uur vanaf de parkeerplaats van het duinreservaat aan de Kerkdijk te Egmond aan Zee. SPAARNWOUDE - De Golf- en Countryclub Heiloo speelt haar zomer- avondclubcompetitie op golfbaan Spaarnwoude. Er is veel animo onder de leden voor deze onderlinge wedstrij den. Maandag 23 juli, de zevende speel avond van in totaal tien, verschenen er wederom 48 leden aan de start. Het was warm, plakkerig weer en regen hing in de lucht. Maar zoals altijd bleef het droog, het zogenaamde 'gch-weer'. Er werd gespeeld op de g-holes C en E wedstrijdbaan, in totaal 12 flights (teams) van vier personen en de eerste spelers sloegen om 18.00 uur af. Dat er gepresteerd werd, bleek wel uit de ingeleverde score-kaarten, waarop onder andere drie 'birdies' (1 slag onder par) en zelfs een 'eagle' (2 slagen onder par) stonden genoteerd. De door de sponsor beschikbare prijzen werden aan de volgende clubleden uitgereikt. De uitslagen: lage handicap (hep): 1. Tom Veldt, hcp 31, 24 pnt; 2. Peter Baaij, hcp 13,21 pnt; 3. Barry Hogeling (eagle), hcp 20.9,20 pnt. hoge handicap: 1. Erik Kroone, hcp 45, 23 pnt; 2. Yannick Laan, hcp 25,4, 22 pnt; 3. Margriet Bode, hcp 45,19 pnt. Op 6 augustus staat de volgende speel avond op het programma. Zaterdag 4 augustus Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maan dag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Kaleigh van der Gufik met Japans certificaat. HEILOO - Na Kevin Miner, die vorige week met het Nederlands honkbalpu- pillenteam afgereisd is naar Polen en de USA, gaat deze week nog een Double Stars jeugdlid een grote reis maken. Softbalpupil Kayleigh van der Gulik (12 jaar) is een van de vijf uitgekozen Ne derlandse talenten, die naar de World Children's Baseball Fair 2001 in Japan gaat. Vanuit veel landen over de hele wereld komen daar jonge honkballers en softballèrs óm hun geliefde sport samen te beoefenen. Zij krijgen dage lijks van internationale toptrainers de kneepjes van hun sport uitgelegd en voorgedaan om beter en met meer ple zier te kunnen honkballen en softballen. Van 2 tot 10 augustus is Kayleigh van der Gulik zonder vader en moeder in Kanazawa, Japan. Gijs Selderijk van de honk- en softbalbond gaat als begelei der mee en de groep heeft inmiddels een paar bijeenkomsten om kennis te maken met onder meer hoofdklasse club HCAW in Bussum, bij Nederland- Italië tijdens het Rotterdam Port Tournament en in het Japanse restau rant Osaka bovenin het havengebouw in Amsterdam. Toch hebben moeder Ria en Kayleigh zelf de laatste dagen voor het vertrek een beetje de zenuwen gekregen: „In het begin dacht ik wel ohhh, helemaal alleen naar Japan, dat is best eng. Het ligt toch aan de andere kant van de wereld! Maar later dacht ik: gelukkig ben ik niet het enige meisje uit Nederland. Maar nu het zo dichtbij is, krijg ik toch weer de kriebels." BERGEN - In de komende weken maakt The Obsession of Art de vloer vrij voor een zeer uitgebreide collectie bronzen. In de tentoonstelling 'spiegelBEELD' wordt nieuw werk van Marjolijn de Bruin, Marian Spekreyse, Joris Verdonkschot en Anita Nunez Larraz getoond. Zondag 5 augustus om 17.00 uur vindt de officiële opening plaats van de expositie van deze beel den van Nederlandse beeldhouwers. Marjolijn de Bruin behoort tot de top van de hedendaagse Nederlandse beeldhouwkunst. Haar werken laten zich kenmerken door elegantie, indrin gende emotie en dynamiek. Marian Spekreyse zoekt in haar beelden vooral naar spanning. Tegenstellingen die uiterste gevoelsbelevingen markeren. In het werk van Joris Verdonkschot spelen licht en beeld een belangrijke rol. Anita Nunez Larraz exposeert voor het eerst bij The Obsession of Art. Zij werkt zowel in steen als in brons. Haar belangrijkste inspiratiebron is het- vrouw-zijn. De beelden zijn figuratief, niet natuurgetrouw. Deze expositie wordt gehouden van 5 augustus tot en met 2 september. The Obsession of Art is geopend van don derdag tot en met zondag 13.00-17.00 uur en na telefonische afspraak. Het adres is Molenstraat 3 in Bergen. Brutale roof Woensdagavond 25 juli werd omstreeks 21.30 uur een 15-jarige jongen op de Zanderslootlaan van een geldbedrag beroofd. De jongen had even daarvoor het geld van zijn grootouders voor zijn rapport gekregen en was er mee onder weg naar huis. Twee knapen reden op een bromfiets het slachtoffer voorbij en dwongen hem te stoppen. Vervolgens werd hij beetgepakt en door de tweede dader gefouilleerd waarbij het geldbe drag werd ontfutseld. Het gaat om twee jongens met donker leeftijd variërend van 16 tot 17 De bestuurder van de bromfiets een lengte van ongeveer 1.80 me- smal postuur, lichtbruine huids kleur, zwart krullend haar met veel gel. Hij droeg een witT-shirt en een donke re broek. De passagier was kleiner, ongeveer 1.65 meter. Hij had een lichtbruine huids kleur en droeg een gele Nike baseball pet. Bij de buit bevond zich een flink aantal Engelse ponden. Getuigen die mogelijk meer kunnen vertellen over de jongens worden verzocht te bellen met de politie 0900-8844. Huisartsenpraktijk O.W. WILLEBOORDSE A.M. KRUIZE-MOSCH praktijk GESLOTEN van 13 aug. t/m 24 aug. ALKMAAR - Veel mensen zijn wel eens in het buitenland geweest om bij voorbeeld van een welverdiende va kantie te genieten. Tijdens zo'n verblijf in het buitenland worden veel munt soorten uitgegeven en bij terugkeer is er meestal wel wat kleingeld over. Het buitenlandse muntgeld kan in Nederland moeilijk worden ingewis seld. Het wordt daarom vaak bewaard in een of ander potje. Al die potjes bij elkaar vormen een behoorlijke som buitenlands geld. Bovendien is dit het laatste jaar voordat de euro ingevoerd wordt. Alle potjes met Europese Unie- munten kunnen nu nog geleegd wor den. Na 1 maart 2002 kan er toch niet meer mee betaald worden. De bibliotheek in Alkmaar wil zich inzetten om dit geld een goede bestem ming te laten krijgen. Daarom worden twee muntjesacties gehouden die ten goede zullen komen aan twee goede doelen van de Novib en van Biblionef. De Novib-muntjes zjin bestemd voor onderwijsprojecten in Guatemala, India, Bolivia en Ethiopië. Deze actie is van augustus tot eind oktober 2001. Biblionef steunt een wereldwijd pro ject, namelijk nieuwe prenten- en kin derboeken aanbieden aan kinderen van 3 tot 18 jaar in achterstandsituaties en aan kinderen uit de allerarmste bevolkingsgroepen in ontwikkelings landen. Deze actie is van september tot eind februari 2002. Van augustus tot en met eind februari staan er inzamelingsbussen op een opvallende plaats in de Alkmaarse bibliotheken, waarin bezoekers hun overgebleven vakantiemunten kunnen deponeren. Ook vindt u in de bibliot heken een flyer waarin in het kort de muntjesacties van Novib en Biblionef worden uitgelegd. Samen Op Weg Gemeente Witte Kerk Zondag 09.30 uur: mw. M. Boelhouwer- Overeem. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. W. van der Wolk. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Die Schaeckelsinghers, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, m.m.v. de Schola, voorganger ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag 08.30 uur eucha ristieviering in de kleine kapel. Za terdag Priesterzaterdagviering 11.30 uur. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering zonder koor, voorganger pastor S. Minnema. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo 't Kruispunt, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kin- derdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. Galerie Conny van Kasteel Van 27 juli tot en met 23 september expositie van Yvonne Kracht, Henk van Trigt, Go de Graaf. E.R. Nele en Pi no Barilla in de galerie aan de Noor derstraat 4 in Egmond aan Zee, te zien van donderdag tot en met zondag tus sen 16.00 en 20.00 uur. Gesloten van 23 augustus tot en met 2 september. Prins Hendrik Stichting Expositie van maritieme kunst van Thijs Zwart, Leo Bersee en Simon Kan sen, dagelijks van 09.00 tot 17.00 uur, Voorstraat 141. Historisch Informatie Centrum Expositie 'Het Slot op den Hoef', elke zondag van 14.00 tot 17.00 uur, aan de Slotweg 46, Egmond aan den Hoef. Hoeve Overslot Expositie van werk van Egmondse kunstenaars, te zien tot en met 19 augustus op zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur, Slotweg 42, Eg mond aan den Hoef. Galerie De Kapberg Tot en met 26 augustus expositie van schilderijen en tekeningen van Nico Rypkema, beelden van Jet Schepp en grafiek van Gerard van Rooij, te zien van donderdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na tel. afspraak, 5062645. NH kerkje Expositie van werk van Janny Veenstra, te zien tot en met 26 augustus op zater dag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur in het kerkje aan de Abdijlaan. Abdijkaarsen Vlinderexpositie van broeder Frans, in de tuin en binnen, te zien van maandag tot en met zaterdag tussen 10.30 en 16.30 uur, Vennewatersweg 27, Eg mond-Binnen, tot en met 25 augustus. Bronzen beeld van Marjolijn de Bruin. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. De sporthal is gesloten van maandag 9 juli 2001 tot en met zondag 19 augustus 2001 De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren; 2001 2000 1999 1998 totaal aantal 42.716 bezoekers per jaar 46.913 56.605 aantal bezoekers per week 3.365 16-07 t/m 22-07 1.616 854 2.877 subtotaal t/m 22-07 32.015 31.661 34.172 29.225 23-07 t/m 29-07 1.929 7.940 958 30-07 t/m 5-08 3.452 6.519 4.514 Bestelbonnen voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeentehuis en aan de kassa van het zwembad. De openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn: maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2