E 0 7 0 Dé opening van het culturele, educatieve en sportieve seizoen in Heiloo Uitmarkt Programma Uitmarkt Heiloo r StichtingOpenbare Bibliotheek Heiloo 1 ABN'AMRO De bank VHOEfiSFUK Muyenw a\\»\\oW® Organisatie Hoofdsponsors Uitmarkt Heiloo 2001 &3 Lj Drukkerij u/tk/jkpost bv 4 Boekhandel Zwaan en Ter Burg UITKIJKPOST - UITMARKTBIJLAGE - PAGINA 11 A. Podium B. Podium C. Poppentheater Hoepla D. Spel E. Terras F. Infostand Uitmarkt G. Infostand Uitmarkt Een goede traditie, met een record aantal deelnemers In de Openbare Bibliotheek Heiloo 1. Nederlandse Vereniging van Blinden en Slechtzienden 2. Onderwijswinkel Alkmaar 3. Esperanto Nederland, afdeling Alkmaar 4. Gre Dorhout, Afrikaanse Sculpturen Bij de Openbare Bibliotheek Heiloo 5 Streekradio Excellence 6. Zwem- Poloclub De Spetters i 7. Fietscrossclub De Boscrossers 8. Volleybalvereniging Effect 9. Double Stars Heiloo 10. Afrikaanse percussie Malinke 10a Dojo 't Loo 11Karatevereniging Funakoshi 12. 't Vennewater Badminton 13. Bridgeclub Sans Atout Heiloo 14. Schaakvereniging Oppositie 15. Atletiekvereniging Trias 16. Hengelsportvereniging De Vroegte Wint 17. Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo 18. Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo 19. Stichting Jeugd Theater Heiloo 20. ABN-AMRO 21. MoGoJoKo 22. Kids for Animals 23. E.H.B.O. vereniging Heiloo 24. Heilooër Harmonie-orkest Caecilia 25. Falkland Toneel Op Het Malevoort 26. Scouting Nederland Victoriegroep 27. Schietsportvereniging De Vrijheid Heiloo 28. Fanfare Showband Heiloo 29. Stichting Ouderenwerk Heiloo 30. Muziek Dansschool Heiloo 31Katholieke Bond van Ouderen 32. ANBO-bond voor vijftigplussers 33. Heilooër Volksdansgroep Pridini 34. Stichting Art of Living 35. NBvR Vrouwen van Nu 36. Alkmaarse Modevakschool 37. Oratoriumvereniging Nieuw Leven 38. Zenit Centrum voor bewustzijn 39. Home Decorating Heiloo/Combitraining 40. Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo (jeugd) 41Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo (volwassenen) 42. Stichting Alliance Francaise, regio Alkmaar 43. Stichting Vrienden van de Beun 44. Nivon, afd. Heiloo 45. Nivon, afd. Heiloo 46. Muziekvereniging Eensgezindheid Heiloo 47. Jenny Cornelissen - Franse les en Lezingenserie volkeren 48. Rode Kruis, afd. Heiloo In en bij winkelcentrum Het Hoekstuk 49. Stichting Volksuniversiteit Alkmaar e.o. 50. St. Belangenbehartiging Uitkeringsgerechtigden - Heiloo 51Stichting Cultuurbevordering Witte Kerk Heiloo 52. Instituut De Wester 53. Stichting Het Noordhollands Landschap 54. Stichting Unie van Vrijwilligers Heiloo 55. Schildersvereniging Tintoretto. Het is een goede traditie geworden om met de Uitmarkt Heiloo het seizoen voor verenigingen en organisaties in Heiloo te openen. De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo heeft ook dit jaar weer de organisatie van dit evene ment in handen. De Uitmarkt Heiloo wordt in 2001 voor de zevende keer gehouden op zater dag 1 septembervan 11.00 tot 16.00 uur rond en in de Openbare Bibliotheek Heiloo en Winkelcentrum Het Hoekstuk'. De deelname overtreft dit jaar weer alle voorgaande jaren. Door de grote behoefte aan een officiële ope ning van het activiteitenseizoen kon de Uitmarkt Heiloo uitgroeien tot een jaarlijks terugkerend evenement. Dit is tevens mogelijk door een stevige financiële onderbouwing: een structurele subsidie van de gemeente Heiloo en de sponsoring van Winkelcentrum Het Hoekstuk', de ABN AMRO bank en De Uitkijkpost en de sub-sponsoring van een aantal bedrijven uit Heiloo. Op de Uitmarkt Heiloo krijgt de bezoeker een goede indruk van wat hij of zij op cultureel gebied in het seizoen 2001/2002 kan verwach ten. Maar de Uitmarkt Heiloo biedt meer, name lijk een overzicht van alle activiteiten in de gemeente Heiloo in het komende seizoen. Naast cultuur is er ook plaats voor cursussen (van computer tot Franse les) en heel veel recreatie. De Uitmarkt Heiloo geeft een totaalbeeld van het komende seizoen, speciaal gericht op de inwoners van de eigen gemeente. 10.30 Voorafgaand aan de Uitmarkt rondgang van de Fanfare Showband Heiloo door de omliggende wijken. 11.00 Opening door Jetty Mathurin 11.30 Corus Big Band The Swing Masters 12.30 Muziek Dansschool Ballet/Jazzband (invulling onder voorbehoud) Muziekvereniging Eensgezindheid Heiloo Dance Fitstudio 115: Dans en Percussie Stichting Ouderenwerk Heiloo: 55+ koor Kamerkoor Chanterelle 13.00 13.50 14.15 14.30 15.00 15.30 Double Stars Heiloo Kinderkoor De Ypetypes 14.30 Heilooër Harmonie-orkest Caecilia 14.45 15.00 15.30 fff verder: Doorlopende demonstratie Honk- en Softbal van Double Stars Heiloo Doorlopende demonstratie en publieksspel van Volleybalvereniging Effect Doorlopend optreden van de Percussiegroep Malinke 11.30 Fanfare Showband Heiloo 12.00 Poppentheater Hoepla 12.30 Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo 12.45 Karatevereniging Funakoshi 13.00 Dojo 't Loo 13.30 Karatevereniging Funakoshi 13.45 Home Decorating Heiloo: Combitraining 14.00 Poppentheater Hoepla Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo Karatevereniging Funakoshi Poppentheater Hoepla Lakerveld Tai Chi Opening De Uitmarkt Heiloo 2001 wordt om 11.00 uur geopend door de cabaretière Jetty Mathurin. Voorafgaand aan de opening ver zorgt de Fanfare Showband Heiloo een straatoptreden rond het terrein van de Uitmarkt Heiloo. Organisatie De Uitmarkt Heiloo is een initiatief van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo, Het Malevoort 13, 1852 KZ Heiloo. Daarnaast zijn een groot aantal vrijwilligers actief bij de voorberei dingen - die reeds in februari van start zijn gegaan - en tijdens de Uitmarkt Heiloo zelf. Zonder de inzet van deze vrijwilligers is een dergelijk evenement niet denk baar. De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo hecht veel waarde aan haar culturele, educa tieve, informatieve en recreatieve doelstelling. De Uitmarkt Heiloo vormt een heel goed middel om deze doelstelling meer inhoud te geven. Record aantal deelnemers De Uitmarkt Heiloo heeft dit jaar een record aantal deelnemende organisaties en verenigingen: 60! Zij hebben vrijwel allen een stand waar informatie wordt gegeven over de organisatie zelf en de activiteiten in het komende sei zoen. Bij de meeste kramen kun nen de bezoekers zich al direct tijdens de Uitmarkt Heiloo hier voor opgeven. Daarnaast zijn er een aantal doe- activiteiten, zoals schieten met een luchtdrukpistool bij de stand van Schietsportvereniging De Vrijheid en smashen bij volleybal vereniging Effect. Naast een grote stroom informatie is er ook veel te zien en te horen. Op twee podia worden tijdens de gehele Uitmarkt Heiloo zeer diver se optredens verzorgd vanuit de volle breedte van het Heilooër verenigingsleven: van koor tot orkest, van dans tot sportdemon- stratie, van tai-chi tot toneel. De programma's zijn als bijlage bijgevoegd. Speciaal voor de kinderen Naast veel informatie en diverse optredens zijn er ook activiteiten speciaal voor kinderen. Het poppentheater 'Hoepla' uit Alkmaar geeft drie voorstellingen Bij de strafschopsnelheidsme ter kunnen kinderen zich heerlijk uitleven Bij de EHBO-stand worden weer volop wonden aange bracht. En natuurlijk heeft de jeugdin- formatiekraam van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo ook weer een jeugdactiviteit, speciaal gericht op de Uitmarkt. Tweedehands boekenmarkt Voor kooplustigen is er evenals de voorgaande jaren weer een tweedehands boekenmarkt in winkelcentrum 'Het Hoekstuk'. De Openbare Bibliotheek Heiloo verkoopt aldaar haar afgeschre ven boeken, cd's, video's en tijd schriften. Daarnaast is ook de afdeling 'tweedehands-boeken' van de Stichting Ouderenwerk Heiloo aanwezig. De zevende Uitmarkt Heiloo is er voor iedereen van jong tot oud. De Uitmarkt Heiloo biedt een informatief, afwisselend en attractief programma en is een bezoek zeker waard HEILOO, 2001

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 11