Evenement Golden classics hM m 1 I m Rabo-jeugd clubkampioenschappen Golf in de geest van Hannibal Lecter l UITKIJKPOST - 29 AUGUSTUS 2001 - PAGINA 6 IMi Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-21.00 uur. - (f HEILOO Wat te doen als u last heeft van een wespennest? fsdienst Schoonmaken groene rolemmers ededelingen Toestemming voor het houden van de Uitmarkt Verleende collectevergunning Toestemming voor een skeelerwedstrijd Gemeentehuis en gemeentelijk onderkomen donderdag 6 september 's middags gesloten Heiloo breidt telefonische dienst verlening uit: Gemeente 24 um" bereikbaar voor melding rioolproblemen Wegafsluiting Het Malevoort zaterdag 1 september Tendenz start nieuwe seizoen Verrassende kijk op Egmond Van alles te doen bij de Hobbyfarm Basiscursus tekenen Motortocht Bloemstukjes en bloemen kopen Biljartclub zoekt drie nieuwe leden Aquarellen van Johan Hosmus in de Hema Heiloo contact ''S tfftf'.i' s #*HT' vervolg van pagina 4 gaat na 1 oktober 2001 omlaag: van 89,50 naar ƒ65,90. De prijs van een Identiteitskaart gaat na 1 oktober 2001 omhoog. Dit document kost nu ƒ39,60 en kost straks ƒ56,36. Op de Identiteits kaart kunnen geen kinderen worden bijgeschreven, dit kan wel op een paspoort. Het bijschrijven van kinderen kost ƒ5,- per kind. Een spoedaanvraag voor een reisdocument kost na 1 oktober 2001 ƒ73,55 extra aan rijkskosten. Voor alleen het bijschrijven van een kindgegevens in een reeds eerder afgegeven reisdocument kost een spoed aanvraag per kind ƒ35,- extra aan rijkskosten. Aanvragen reisdocument Bij het aanvragen van een nieuw reisdocument neemt u het volgende mee: Twee identieke, recente pasfoto's van 3x4 cm (geen schoolfoto's, digitale foto's of sti ckerfoto's). Na 1 oktober 2001 hoeft u nog maar één pasfoto mee te nemen. Ook van kinderen die bijgeschreven worden op het paspoort van hun ouders is na 1 oktober een pasfoto nodig. Pasfoto's zijn zowel in kleur als zwart-wit toegestaan. Vanaf 1 september 2001 moeten de pasfoto's recht van voren genomen zijn en een egaal lichte achtergrond hebben. De reisdocumenten (paspoort, Europese Identiteitskaart) die u in uw bezit heeft of waarin u staat bijgeschreven, ook al is de geldigheidsduur verlopen. Meer informatie Meer informatie en uw reisdocument haalt u bij ningstijden van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond van 18.00 uur tot 20.00 uur. U kunt ook bellen naar de afdeling Burgerzaken, (072-) 535 67 22. Met de zomer is ook de wespentijd aangebroken. De gemeente krijgt regelmatig meldingen van bewoners die last hebben van een wespennest en vragen aan de gemeente om deze weg te halen. Het beleid van de gemeente Heiloo is echter, dat de gemeente hier niets aan doet, tenzij het om een wespennest op openbaar terrein gaat. Welke wespen veroorzaken soms overlast? De wespen die het ons lastig maken in de zomer, en dan vooral in de tweede helft van de zomer, behoren vrijwel altijd tot de soort limonade wespen. In een goed ontwikkeld wespenvolk kunnen soms wel 5.000 of meer individuen voorkomen. Wespen kunnen als zij in het nauw gedreven worden of wanneer hun nest verstoord wordt tot steken overgaan. Sommige mensen zijn zó gevoelig voor wes pengif dat zij zich na een wespensteek in verbinding moeten stellen met een arts. Wespen zijn nuttige dieren. Zij vangen en eten veel lastige en schadelijke insecten, zoals kamer- vliegen en steekvliegen. Bovendien zorgen zij voor het bestuiven van bloemen. Als een wespennest geen gevaar oplevert voor mens of huis, dan dient dit ongemoeid gelaten te worden. En als u wél last heeft van een wespennest? Soms bevindt een wespennest zich wel op een plaats in of rond uw huis, zodat u er veel last van heeft. Probeer dan in ieder geval nooit de uitvliegopening(en) van het nest dicht te stoppenl De wespen zullen dan net zolang zoeken of knagen tot zij een andere uitgang hebben gevonden. Kunt of durft u een wespennest niet zelf te bestrijden, dan kunt u contact opnemen met één van de hierna genoemde bedrijven. Zij zijn gespecialiseerd in het bestrijden van wespen nesten. Tegen betaling zorgen zij dat een wespennest uitgeroeid wordt. 1. Ratvang, Kerkdijk 50,1852 BG Bergen (NH), telefoonnummer (072 -) 589 97 62 (0226-) 34 17 32; 2. Altack Pestcontrol, Buys Ballotstraat 6,1704 SK Heerhugowaard, telefoonnummer 0800-02 42 000; 3. Terrninix Ongediertebestrijding, Schapen weide 6,4824 AN Breda, telefoonnummer 0800 - 02 22 662. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072-) 535 68 68. De groene rolemmers worden in week 36 schoongemaakt op maandag 3 september tot en met vrijdag 7 september as. Wij vragen u de groene rolemmer na leging wat langer buiten te laten staan. Dit om de schoon makers de gelegenheid te geven hun klus te klaren. Meer informatie Heeft u vragen, dan kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072 -) 535 68 68. Wijziging legen rolemmers 6 september De groene rolemmers die op donderdag 6 sep tember worden geleegd, worden allemaal in de ochtenduren geleegd. Wij vragen u dan ook de rolemmer tussen 06.00 en 07.30 uur buiten te zetten. Het schoonmaken gebeurt wel gedu rende de hele dag. De burgemeester van Heiloo heeft toestemming verleend voor het houden van een zogenaamde Uitmarkt op zaterdag 1 september as. van 11.00 tot 16.00 uur. Dit op grond van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2000. De Uitmarkt vormt hiermee het startpunt van een nieuw seizoen met educatieve, sociaal-cultu rele en recreatieve activiteiten. Er staan ongeveer 45 kramen in en rond de openbare bibliotheek en winkelcentrum Het Hoekstuk. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuurszaken, telefoonnummer (072 -) 535 66 45. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte. - Nederlandse Kankerbestrijding Kon. Wilhel- minafonds voor de periode van 3 september tot en met 8 september 2001. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. De burgemeester en wethouders van Heiloo ver lenen toestemming voor het houden van een skeelerwedstrijd op zondag 2 september 2001 op bedrijventerrein De Oude Werf tussen 11.00 en 14.30 uur. Dit op grond van artikel 2.1.5.1 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2000. Er zal gebruik worden gemaakt van een qua geluidsniveau bescheiden omroepinstallatie. Ook wordt er voor de jongste jeugd een springkussen geplaatst. Voor het houden van de skeelerwedstrijd wordt De Oude Werf en De Hoefsmid tussen 11.00 en 14.30 uur afgesloten voor alle verkeer onder de voorwaarden die de gemeente hieraan gesteld heeft. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuurszaken, telefoonnummer (072 -) 535 66 45. Op donderdag 6 september as. zijn het gemeen tehuis en het gemeentelijk onderkomen aan het Rosendaal vanaf 12.30 uur gesloten vanwege een personeelsbijeenkomst. Wijziging legen rolemmers De groene rolemmers die op donderdag 6 sep tember worden geleegd, worden allemaal in de ochtenduren geleegd. Wij vragen u dan ook de rolemmer tussen 06.00 en 07.30 uur buiten te zetten. Het schoonmaken gebeurt wel gedu rende de hele dag. Vanaf vrijdag 7 september as. kunt u weer tij dens de gewone openingstijden terecht bij zowel het gemeentehuis als de buitendienst. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met bureau Voorlichting van de afdeling Bestuurszaken, telefoonnummer (072 -) 535 66 41. De gemeente Heiloo breidt de dienstverlening van de calamiteitentelefoon per 1 september as. uit. Vanaf die datum is het ook mogelijk om rioolproblemen 24 uur per dag te melden via één en hetzelfde telefoonnummer, te weten: (072 -) 535 68 68. Buiten kantoortijden wordt u automa tisch doorgeschakeld naar een telefoonbeantwoorder van de afdeling Beheer Openbare Ruimte van de gemeente Heiloo. Draait u (072 -) 535 68 68 dan wordt u via een keuzemenu in staat gesteld uw melding rechtst reeks aan een medewerker door te geven. Eerder al was de gemeente Heiloo 24 uur bereikbaar voor spoedeisende gevallen waarbij direct gevaar dreigt. Ook was het al mogelijk om kleine problemen die kunnen wachten tot de eerstvol gende werkdag 24 uur per dag te melden. Het gaat dan bijvoorbeeld om ongevaarlijke bescha digingen aan het wegdek of een lichtmast die uitgevallen of beschadigd is. Voor allerlei andere 2aken, zoals het ophalen van grof huisafval of onderhoud groen, openingstijden en dergelijke kunt u de daarvoor bestemde telefoonnummers bellen. Gevaarlijke situatie of rioolprobleem Belt u buiten de openingstijden het telefoon nummer (072) 535 68 68 om bijvoorbeeld melding van een gevaarlijke situatie te maken of een rioolprobleem te meiden, dan wordt u ver bonden met de telefoonbeantwoorder van de afdeling Beheer Openbare Ruimte van de gemeente Heiioo. Via een keuzemenu wordt u vervolgens in staat gesteld uw melding door te geven. Het keuzemenu ziet er als volgt uit. Toets 1 bij een calamiteit waarbij direct gevaar dreigt. U wordt rechtsreeks in verbin ding gesteld met het centrale aanspreekpunt van de gemeente Heiloo. Toets 2 indien u rioolproblemen heeft of wilt doorgeven. Indien u geen gehoor krijgt, wordt u doorgeschakeld naar onze telefoon beantwoorder om uw melding door te geven. Toets 3 bij alle andere niet-spoedeisende zaken zoals uitgevallen lichtmasten, onge vaarlijke beschadigingen aan het wegdek maar ook voor afgebroken of afgevallen takken die geen gevaar opleveren voor de weggebruikers, problemen met uw rolem mers en alle andere niet-dringende zaken. U wordt de eerstvolgende werkdag door ons teruggebeld, U wordt vervolgens gevraagd na de pieptoon uw bericht gevolgd door uw naam en telefoonnummer in te spreken. Alle veel voorkomende belangrijke nummers nog eens op een rij: Algemeen nummer gemeente Heiloo 072 - 535 66 66 Afvalbrengplaats 072 - 535 68 68 Grofhuisafval ma tjm wo 08.00 tot 12.00 uur 072 - 535 68 88 Onderhoud wegen/fiets- en voetpaden 072 - 535 68 68 Ongediertebestrijding 072 - 535 68 68 Openbare verlichting/lantaarnpalen (storingen) 072 - 535 67 67 Reinigingsdienst/ afvalbakken 072 - 535 68 68 Tuinafval 072.- 535 68 88 Verstoppingen (riolering) 072 - 535 68 68 In verband met de Uitmarkt Heiloo is Het Male voort tussen de bibliotheek en winkelcentrum Het Hoekstuk en het gedeelte tussen de biblio theek en de braakliggende terreinen van voorheen de Freinetschool en OBS De Zuidwester op zaterdag 1 september tussen 9.00 en 1630 uur afgesloten voor alle verkeer. De parkeerplaatsen rond de bibliotheek zijn vanaf 31 augustus 18.00 uur tot 1 september 17.00 uur afgesloten. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Wiltjer van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 03. HEILOO - Op zondag 12 augustus be gon voor 140 van de 200 jeugdleden van T.C. Hogedijk weer de jaarlijkse week waarin ze konden strijden om de 'eeuwige tennisroem' tegen hun club genoten. Dit grootse evenement, voor het tweede jaar gesponsord door de Rabobank Bergen-Egmond-Schoorl, begon op een zeer regenachtige dag. Om 10.00 uur werd met de eerste wed strijden begonnen, maar later op de dag moest helaas de beslissing genomen worden om de resterende 30 partijen van die dag te verplaatsen naar later in de week. Gelukkig waren de weergo den ons de rest van de week beter gezind, alle andere partijen konden ge woon doorgaan. Alle deelnemers wa ren in poules ingedeeld, van elke poule gingen de nrs. 1 en 2 door naar kwart- of halve finales. Op donderdagmiddag werd begonnen met de kwartfinales, vrijdag werden de halve finales afge werkt en op zaterdag als sluitstuk de finale-partijen. Je kon de spanning van de gezichten van de finalisten aflezen, nu moet het gebeuren kon je ze bijna EGMOND - Na het succes van de twee voorgaande evenementen lijkt het erop dat de kreet'Rock- 'n- Roll Is Here To Stay' zo langzamerhand ook van toe passing is op The Golden Years. In het afgelopen jaar werd immers volop genoten van legendarische bands zoals The Fortunes en The Tremeloes, maar ook van lokale 'helden' als Memphis en The Sting. Het zal dan ook niemand verbazen dat er wederom een nieuwe editie van dit festival in de planning staat. Op 29 sep tember zullen liefhebbers van onver valste popklassiekers, vertolkt door de "artiesten van weleer, weer ruimschoots aan hun trekken komen. Ditmaal zullen de jaren 70 wat meer centraal staan met als absolute hoogte punten optredens van de legendarische 'GlamRock Kings' The Sweet en de Nederlandse topformatie de Tee Set, met Peter Tetteroo. Ook zullen op spe ciaal verzoek de smaakmakers van het evenement van vorig jaar augustus, Toni Macaroni the Swinging Devils, nog eenmaal de zaal op zijn kop zetten. In de media waaronder Radio/TV 80 en diverse lokale kranten zal hier ove rigens uitgebreid aandacht aan ge schonken worden. Gelijk aan het vori ge evenement zal Radio/TV 80 (deels) live gaan uitzenden vanuit het Zuider duin.Met behulp van deze organisaties en natuurlijk de artiesten wordt het ho pelijk weer een onvergetelijke avond voor de vele liefhebbers van popmu ziek uit de Gouden Jaren van de Rock. De entree bedraagt fl.35,- (excl. fl. 3,50 reserveringskosten) Om 21.30 uur begint het feest, de zaal is open vanaf 21.00 uur.Vanaf 20 augstus zullen kaar ten bij de volgende verkooppunten ver krijgbaar zijn: Hotel Zuiderduin, Zee weg 52, Egmond aan Zee (072-506 50 00) www.zuiderduin.nl,Pop Eye, Boterstraat 10, Alkmaar (072-511 04 55) www.pop-eye.nl en de volgende VVV-kantoren: Alkmaar, Bergen- Schoorl, Castricum en Egmond. Meer informatie vindt u op: WWW.GOL- DENCLASSICS.NL.Golden Classics, Reviusstraat 116 in Alkmaar, tel (072) 5406 096. HEILOO - Tijdens de zomervakantie heeft Tendenz een metamorfose onder gaan. De medewerkers zijn druk bezig geweest met het schilderen van de hal, vloer van de zaal en het ophangen van nieuwe grafitti muurversiering. Nieuwsgierigen kunnen het gauw komen bekijken, want Tendenz gaat na melijk weer knallend open met een vet- gafe Dance Party op vrijdagavond 31 augustus van 20.00 tot 23.00 uur. Op de vrijdagavond, vanaf de 31e voortaan elke week, is iedereen welkom vanaf de brugklas tot en met 15 jaar. De entree is f 1,75. Je kan een pasje aanvragen, waarmee je in het vervolg voor f 1,25 naar binnen kunt. Tendenz is alcohol vrij en in de zaal mag niet gerookt wor den. Tendenz is ook 's middags open. Op woensdag en donderdag van 15.00 tot 17.00 uur. Je kunt lekker kletsen, drinken, t.v. kijken, hitkrant lezen, tafel voetballen, spelletjes doen maar er zijn nu ook computers, met de mogelijkheid om te internetten. Reden genoeg dus, om 's middags langs te komen bij Ten denz (leeftijd van groep 8 tot en met 15 jaar). EGMOND - Vanaf zaterdag 25 augus tus is er in Hoeve Oveslot een nieuwe expositie te zien met als titel 'Van Egmondse Bodem'. Nathalie Wijker, Arjen Zwart en Armando Jongejan zijn allen zelf van Egmondse bodem, en geven hun persoonlijke visie op de omgeving weer. Bij Armando staat de mens centraal. Zo zijn er foto's te zien van bekende en minder bekende Eg- monders en een selectie uit zijn fotose rie 'Van Binnenuit' die hij maakte in het voormalige Carmel Klooster. In de sfeervolle ruimte van de antieke koei enstal van hoeve Overslot vormen de objecten van Nathalie Wijker en de fo to's van Arjen Zwart een hele bijzon dere combinatie, waarin de natuurbele ving op een geheel eigen wijze belicht wordt, waarbij de objecten soms letter lijk op Egmonds bodem zijn gevonden. Deze expositie is te zien tot en met zon dag 30 september in hoeve Overslot, Slotweg 42, Egmond aan den Hoef. De openingstijden zijn zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur en de entree is vrij. HEILOO - De Stichting Hobbyfarm gaat met haar jeugdgroepen op woens dagmiddag 5 september van 13.30 tot 15.00en van 15.00 tot 16.30, zaterdag ochtend 8 september 09.30 tot 11.00 uur (beide groepen vanaf 6 jaar) en vrijdagavond 7 september (vanaf 9 jaar) 19.00 tot 20.30 uur weer van start. Alle groepen zijn op een enkeling na vol. Bij genoeg aanmeldingen van zo wel vrijwilligers als kinderen zal nog een jeugdgroep starten op de dinsdag- of donderdagmiddag (zonder houtaf deling) na schooltijd'. Tevens beginnen in september de cursussen voor volwas senen zoals: Beeldhouwen (donderdag ochtend), Afrikaanse sculpturen (zater dagmiddag), Schilderclub ABC (dins dag- en woensdagochtend) en Schil derclub Samen Doorgaan (vrijdagoch tend). Ook nemen Gered Gereedschap (maandagavond) en Houtbewerking voor ouderen (maandagmiddag) de ha mer weer ter hand. De lokalen van de Hobbyfarm zijn nog op verschillende dagdelen te huur. Dus wilt u zelf een workshop er is voldoende ruim- te! hardop horen denken. Want ze moes ten aan de bak en jawel: vol overgave gingen ze de tennisstrijd aan, emotie, spanning en vermoeidheid, alles was aanwezig in soms slopende drie-setters. Het vele publiek heeft er met volle teu gen van genoten en zagen uiteindelijk Vincent Bos bij de jongens en Linsey de Boer bij de meisjes als nieuwe club kampioenen in de hoogste categorie gehuldigd worden. Bij de mini's (de allerkleinsten) werd een apart pro gramma gespeeld op halve banen met mini-netjes, hier werden Remco Duin- meijer en Martine Weijling kampioen. Maar er was natuurlijk meer dan alleen tennis, elke dag kon gebruik gemaakt worden van de speeltoestellen, tafel tennis of tafelvoetbal gespeeld worden of rustig even een videootje kijken. Uiteindelijk slechts tevreden gezichten bij jeugdleden en familie, wat was het weer een super geslaagde tennis-va- kantie-week. De actieve jeugdcommis sie van T.C. Hogedijk kan er weer een geslaagd evenement op de lat bijschrij ven, op naar het volgende evenement. Deelnemers Rabo-jeugdclubkampioenschappen. HEILOO - Ans Keijzer start op 8 okto ber met een basiscursus tekenen in het Open Huis. Keijzer heeft haar diploma eerstegraads tekenen en een diploma grafische vormgeving. Zij heeft jaren les gegeven aan het Crejat in Alkmaar, het Saenredam-college in Wormerveer en het Grafisch Lyceum in Amsterdam. Haar ervaring is dat mensen gaan aqua relleren of schilderen met olieverf zon der eerst een goede basis gehad te heb ben. Aan die basis wil zij juist in haar lessen aandacht aanbesteden. De cur sus wordt gegeven in blokken van tien lessen en een extra les op locatie. Wilt u meer informatie bel dan met Ans Keijzer, Bosrank 23,1852 in Heiloo. HEILOO - Voor de tweede keer willen wij weer oerendhard, maar wel nor maal, een motortocht maken. Op zon dag 2 september. De start is tussen 09.00 en 11.00 uur, vanaf het wijkge- bouw 'Ypsalon' aan de Hucht 4. Na het nuttigen van een kopje koffie worden de motoren gestart. De lengte van deze rit bedraagt ongeveer 175 kilometer en voert ons tussen de Noordzee en het IJsselmeer. Na afloop van de tocht kun nen ervaringen uitgewisseld worden onder het genot van een drankje. De kosten voor deze dag bedragen f 10,- per motor, inclusief 2 consumptiebon nen. Wellicht ten overvloede delen wij nog mee, dat deelname aan deze tocht op eigen risico geschiedt. Mocht je nadere informatie wensen, neem dan contact op met Dick Schaap, tel. 072- 5338552 of Jacques van Linden, tel. 072- 5339058. EGMOND - Op zaterdag 1 september kunt u tussen 10.00 en 14.30 uur op het Kerkplein in Egmond aan den Hoef bloemstukjes en bloemen kopen. De opbrengst is bedoeld voor de renovatie van de stalen klokkenstoel van de Rooms Katholieke Kerk. Deze is volle dig verroest en de ophanging van de klepel heeft het ook begeven. Van 11.00 tot 12.00 uur wordt door Wijnanda Burger een orgelconcert gegeven waar van de opbrengst ook ten goede zal komen aan de restauratie van de klok kentoren. U kunt ook rechtstreeks stor ten op banknummer 315708891 of giro: 257977 onder vermelding van 'Klok kentoren'. HEILOO - Biljartclub De Vrije Keu(s) in Heiloo heeft in het komende seizoen plaats voor drie nieuwe leden. Daar mee wordt het maximum van 24 leden bereikt. Er wordt gespeeld op 6 wed strijd- biljarts en wel op dinsdagavon den in het Trefpunt te Heiloo. Er wordt niet gerookt. Het seizoen begint op dinsdag 4 september. Informatie en aanmelden bij de secretaris: Wim Klein Schiphorst, 512 88 56. HEILOO - Op uitnodiging van de familie van Schaik exposeert voormalig inwoner van Heiloo Johan Hosmus zijn aquarellen in de lunchroom. Het zijn portretten, menselijke figuren, koeien, stillevens, een landschap en een mari tiem schilderij. De werkstukken zijn te zien vanaf 3 september tot 30 novem ber. HEILOO - Afgelopen zaterdag 25 au gustus speelde de Condor Golf Country club op Golfbaan Spaarnwou- de de Henk Kaandorp Cup. Het was een prachtige, bloedhete dag met uit stekend spel en een tot de laatste hole spannende wedstrijd. Aan het einde van de dag was Mark Abcouwer met 67 slagen de beste speler in een veld van 51 geoefende golfers. Op 2 slagen ach terstand eindigde Piet Nolta als uitste kende tweede. De dag was al vroeg begonnen met een rijdend ontbijt in de bus van Heiloo naar Spaarnwoude. Het tournooi stond dit jaar in het teken van Hannibal Lec ter, de beroemde kannibaal uit de film 'The silence of the lambs'. Dr.Lecter, vertolkt door Karel Beers, ontving de spelers op het terras tijdens de ochtendceremonie. Voorzien van zijn angstaanjagende boodschap stapten de spelers de baan op voor de eerste ne gen holes.Tijdens de lunch stonden Toi- ne van der Veldt en Ron Houtenbos ge deeld eerste met een rondje van 32 sla- gen. De temperatuur hield echter langer het uitzonderlijk hoge niveau vast dan deze twee leiders van het klassement. Tij dens de middagronde ontpopte Piet Noltq zich tot een drukbestendige gol fer. Hole na hole zette hij een goede score op de kaart. Links en rechts vie len er spelers af die onder de moeilijke omstandigheden hun concentratie niet konden vasthouden. Op de laatste 3 ho les kwam Mark Abcouwer echter eerst langszij en zelfs op de eerste plaats. Op de laatste hole miste hij nog een birdy- put voor het absolute baanrecord. Dit kon zijn zege niet meer in gevaar bren gen. AI met al een heerlijke golfdag met veel bezoekers en een geweldige sfeer. Volgend jaar is er weer een Henk Kaandorp Cup aan het einde van au gustus. -v

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6