Lions Club helpt Cliniclowns Trias in landelijke finale 50-jarig bestaan De Terriërs Baby Shantala massage ngezouMn brieven m Adressen Limmen wngevmg Ilii Uitslagen Heilooër Bridge Club UITKIJKPOST - 19 SEPTEMBER 2001 - PAGINA 6 "*5 Ehmik iSk W-W ^HTf O HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heilob afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-21.00 uur. Meer informatie Meer informatie en uw reisdocument haalt u bij de publieksbalie Burgerzaken tijdens de ope ningstijden van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond van 18.00 uur tot 20.00 uur. kunt ook bellen naar de afdeling Burgerzaken, telefoon nummer (072 -) 535 67 22. Reiniging en inspectie hoofdriool in plan Oost Op vrijdag 21 september as, start de inspectie en schoonmaak van een deel van de hoofdriole ring in Heiloo. Dit reinigen maakt deel uit vaif een onderhoudsplan, waarbinnen het gehele rio leringsstelsel in Heiloo wordt gereinigd. In september wordt het plan Oost grotendeels aan gepakt. De werkzaamheden nemen waarschijnlijk drie weken in beslag. Het betreft het gebied omsloten door de volgende straten: W.J. Hofdijkweg, laan van Zeeman» De Oost* kanter, Groot Barlaken, De Nieuwe Plantagie en Kleijn Barlaken. Eventuele overlast Bij reiniging van de riolering kan bij sommige huizen of bedrijven water- en stankoverlast voorkomen. Dit gebeurt vaak op plaatsen waar de rioleringsbuizen te smal zijn. Dit veroorzaakt, eventueel in combinatie met onvoldoende ont luchting van de huisrioiering en aanwezigheid van een vuilprop in de leidingen, water- en stankoverlast. Als het schoonmaakbedrijf de rio lering reinigt met hoge druk is het mogelijk dat een vuilprop in de richting van het huis wordt gestuwd. Hierdoor kan ongerief ontstaan in het toilet of in de badkamer. Een mogelijke oplos sing tegen stank is het deksel van het toilet te sluiten. Indien u meer informatie wenst over de reiniging of inspectie kunt u hiervoor terecht bij de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072 -} 535 67 64. Wat kunt u doen om overlast en verstop pingen te voorkomen Stankklachten kunnen normaal gespróken worden voorkomen door geen (chemische) afval stoffen, zoals olie en vetten, terpentine, verffesten, fotochemicaliën en bijtende schoon maakmiddelen door de gootsteen en/of het toilet te spoelen. Vooral in de huisrioiering komen mankementen veelvuldig voor. Een verstopte riolering ontstaat vaak door onwetendheid of onvoorzichtigheid met afvalstoffen. Deze ver stoppingen zijn onder andere te voorkomen door een zeefje in de afvoer te gebruiken. Koffie* prut, theebladeren en etensresten horen overigens in de groene rolemmer thuis. Het 'overig afval' hoort in de grijze rolemmer. Verder is het belangrijk om regelmatig haren en zeep bij het afvoerputje van de douche te verwij* deren. Eenvoudige verstoppingen in huis kunnen eventueel met een ontstopper worden opgeheven/ Sómmige verstoppingen in de huisriolering zijn echter moeilijk (zelf) op te lossen. Zeker als u bedenkt dat er soms dweilen, luiers en zelfs complete kledingstukken in de huisrioiering aan getroffen worden. Ook gestold vet kan de oor zaak zijn van veel ellende. Vetafval kunt u in een pot of fles, voorzien van de tekst 'vet', brengen bij de gemeentelijke Afvalbrengpiaats aan het Rosendaal, geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08,00 en 16.00 uur en op zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. De ontstoppingsput vervult een belangrijke rol bij ontstoppingen. Als deze put, die zich op de erfgrens op een diepte van een halve meter bevindt, bij een verstopping leeg is, mag aange nomen worden dat er problemen zijn in de binnenhuisriolering. De bewoner moet dan zelf aan de slag om deze verstopping te verheipen of moet de hulp van een loodgieter inroepen. Staat de ontstoppingsput vol, dan kan de bewoner ^stelöze hulp inroepen van de dienst Beheer Openbare Ruimte. Bij de afdeling Beheer Open bare Ruimte kunt u een situatieschets opvragen. Meer informatie Voor een situatieschets van een ontstoppingsput kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte* telefoonnummer (072 -) 535 68 68, tussen 08.00 en 12.30 uur. Verstoppingen kunt u van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur melden op telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Voor alle duidelijkheid ver melden wij dat de gemeente niet aansprakelijk kan worden gesteld bij verstoppingen, waarbij de oorzaak bij de bewoner ligt. ededelingen Verleende collectevergunmngen Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instellingen vergunning verleend voor het houden van een collecte. - Nier Stichting Nederland voor de periode van 17 september tot en met 22 september 2001 - Nationale Kollekte Verstandelijk Gehandi capten van 24 september tot en met 29 september 2001 De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zgte collecteren. Verzetten koopzondag Winkelhof 't Loo Burgemeester en wethouders van Heiloo ver lenen toestemming om de koopzondag van 23 september a.s. te verzetten naar zaterdag 22 september a,s. tot 23.00 uur in verband met de viering van het 25-jarig bestaan van Winkelhof 't Loo. Dit op grond van artikel 4 sub f, van de Vér* ordening inzake de winkeltijden in Heiloo. Tevens staat de burgemeester toe tot 22.00 uur muziek ten gehore te brengen op het iooplein ter hoogte van de HEMA. Dit op grond van artikel 2.1.4.1. van de Algemene Plaatselijke Ver ordening 2000. Meer informatie Voor meer informatie kimt u contact opnemen met de heer G.j.NA Tervoort van de afdeling Bestuurszaken, telefoonnummer (072 -) 535 66 45. HEILOO - Twee meisjesploegen en een jongensploeg mochten afgelopen zaterdag deelnemen aan de landelijke finale atletiek voor junioren. De C en D meisjes mochten in Heerhugowaard en de Jongens D in Apeldoorn in actie komen. De meisjes D werden derde in de eind strijd achter Hera en AV Thyfoon, met goede resultaten van Liza de Vries op de 1000 meter. Zij eindigde hiermee als derde met 3.24.13 sec. en een zevende plaats op de kogel met 10.99 meter. Een derde plaats was er voor Leonie Anthonisse met de 60 meter horden in de tijd van 11.26 minuten en een vierde plaats op hoogspringen met 1.40 meter. Vijfde werd Marieke Hageman met de speer in een worp van 23.80 meter. Een eindresultaat met 4078 punten was uit eindelijk dus goed vooi een derde plaats van Nederland. De C meisjes waren ook goed voor een derde plaats. Marijn Hoitink scoorde heel hoog met de 80 meter om als eerste te eindigen in een tijd van 10.43 sec om dan ook nog als eerste te eindigen op het versprin gen met een sprong van 5.25 meter. Tweede werd Nancy Kareis bij de 80 meter horden met een tijd van 12.42 sec. Ook een tweede plaats was er voor de estafetteploeg met daarin Lenette Koenderman, Lonneke Bahler, Marijn Hoitink en Nancy Kareis in een tijd van 41.54 sec. Hun puntentotaal werd 4978. De D jongens werden zesde in Apel doorn. Maar ook daar waren de resul taten goed te noemen. Stefan Wijker gooide met de discus 20.69 meter ver. Frank Zwaan deed de 1000 meter in een tijd van 3.13 minuten en behaalde een tweede plaats op het hoogspringen met 1.50 meter. Lars Groot haalde tij dens het verspringen een nieuw per soonlijk record van 4.47 meter. In de serie van de 80 meter werd Gerrit Ey- kel tweede met een tijd van 10.9 sec. Trias heeft hiermee laten zien dat het goed meetelt in de landelijke atletiek- competitie van de junioren. HEILOO - Hockeyclub De Terriërs viert een dezer dagen het 50-jarig be staan van de club. Vroeger een Alk- maarse vereniging, maar inmiddels huist de vereniging al weer een ruime 25 jaar in Heiloo. De club is een bloei ende vereniging, met jonge, en oudere jongere leden. De Terriërs is van oorsprong een katho lieke Alkmaarse vereniging, die op ini tiatief van toenmalig rector Van den Hoek van het katholieke bejaarden centrum 'De Pius' werd opgericht. De club was bedoeld als tegenhanger van de openbare Alkmaarse club AMHC. Onder de eerste leden zaten bekende Alkmaarse namen als Spruyt en Eeken. Ton Eeken maakte het begin mee. Zij vertelt: „We hadden een moeizame start. We moesten langs de boeren voor een weiland om te kunnen spelen. Het was de tijd van verkleden in een kip penhok - met mest - en met de trein naar uitwedstrijden. En van pastorale inzegening van velden en clubhuis." Uiteindelijk deelden De Terriërs de velden en ook het clubhuis met AMHC. „Dat ging lange tijd goed, maar we bleven met zo'n honderd le den een kleine vereniging. In 1968 ont stond binnen AMHC en De Terriërs het idee om te fuseren. Dat leidde tot grote verdeeldheid en geruzie bij ons. Na veel rumoer ketste de fusie af en in 1970 kregen we in Heiloo een veld bij HSS en later bij de Vennewatersweg," blikt Ton Eeken terug. Bij die overgang naar Heiloo werd ook 'katholiek' ge schrapt. Mevrouw Eeken (76 jaar) was 25 jaar penningmeester. De overgang naar Heiloo bleek een gouden greep en onder de bezielende leiding van voorzitter Wim Gallee, di recteur van de St. Jozef Mavo, begon de bloei. „Inderdaad," zegt de huidige voorzitter Wytze van der Meer, „dank zij al dat pionierswerk van vroeger zijn we uitgegroeid tot een van de grootste Heiloose sportclubs. We hebben inmid dels 530 leden, mannen en vrouwen, van zeven tot bijna 70 jaar. De laatste jaren zijn we hard gegroeid, vooral bij de jeugd." Van der Meer schrijft die groei niet alleen toe aan de bevolkingsgroei, de sportieve successen van nationale teams en de toegenomen media-aan dacht. „Het feit dat we twee kunstgras velden hebben - voor een middelgrote club een luxe -, en wij beschikken over een zeer enthousiaste groep jongere en oudere mensen om alles te organiseren, heeft hier beslist aan bijgedragen. En ook de professionele trainers. Onze jeugdopleiding staat hoog aangeschre ven. Kinderen zijn hier vijf, zes uur per week met sport bezig. Regelmatig stapt een jonge Terriër over naar clubs als Bloemendaal. Olympisch goudwinnaar Erik Jazet is hier begonnen," aldus de trotse Van der Meer. Heeft hij nog wensen voor de toe komst? „Dat De Terriërs een club blijft waar sportieve prestaties en gezellig heid op de beste manier gecombineerd blijven worden. En een club blijft waar plek is voor iedereen. Een beheerste en geleidelijke groei. Wat accommodatie betreft, we hebben dezer dagen verlich ting op het tweede veld geplaatst, zodat de trainingsmogelijkheden nog beter worden." En verder? „Ach, het gebrui kelijke onderhoud van het clubhuis moet gebeuren en ik heb graag wat meer oudere leden." Hij vervolgt: „Mag ik trouwens nog even zeggen dat wij een prima verstandhouding met de gemeente hebben? Maar nu wat de landelijke overheid betreft. Sportverenigingen zijn zeer belangrijk, vervullen een be langrijke taak. Ook wij zorgen met el kaar voor meer dan vijfhonderd men sen wekelijks een zinvolle tijdsbeste ding met spel en sociale contacten. De landelijke overheid belijdt dat belang met de mond, maar zou op andere wijze de lokale sport meer van dienst kunnen zijn," aldus Van der Meer. Rond de festiviteiten van hockeyclub de Terriërs is een compleet programma opgezet. Op vrijdag 21 september van 16.30 tot 18.30 uur is er een Raboclinic met internationals en spelers van Bloe mendaal voor de jeugd. Op zaterdag 29 september vanaf circa 14.00 uur zijn er onderlinge wedstrijden van oud-leden met aansluitend een reünie met diner (bij Foresters) en daarna een feest avond in sportcafé Het Vennewater. Deze baby's laten zich heerlijk masseren. HEILOO - Nadat ze zelf met haar dochter een cursus babymassage had gevolgd, besloot Maartje Burgering zelf een cursus docente babymassage te vol gen. Daar leerde zij de fijne kneepjes van de uit India afkomstige ontspan ningsmassage voor baby's, ook wel Shantala massage genoemd. Deze mas sage gaat uit van de behoefte van baby's om liefdevol aangeraakt en gekoesterd te worden. Naast gunstige lichamelijke effecten op spieren, bloed somloop, vitale functies en pijn (zoals darmkrampen) heeft het dan ook een positief effect op de psyche van zowel moeder als kind. Door de massage krijgen beiden een gevoel van geborgenheid, veiligheid en liefde. De cursus, bestaande uit vier les sen, is bedoeld voor alle ouders of ver zorgers met een baby vanaf zes weken tot ongeveer tien maanden oud.Tijdens de lessen wordt ook aandacht besteed aan voetreflexmassages en Bachbloe- semremedies. De groepen bestaan uit maximaal vier baby's zodat er voldoen de tijd en aandacht is voor een per soonlijke benadering. De cursus wordt bij Burgering thuis gegeven en de kos ten bedragen f 130,-, inclusief amandel olie en thee of koffie. Voor opgave en informatie kunt u contact opnemen met Maartje Burgering, Laan Einde loos 20 in Heiloo, tel. 072-5340540, e- mail: m.burgering@hetnet.nl. HAPA HEILOO - Uit solidariteit heb ik gete kend voor meer geld voor huisartsen, niet voor minder zekerheid buiten de praktijkuren. De HAPA zal zeker no dig zijn om de huisartsen te ontlasten, maar bij dringende hulp mis ik vol doende informatie; een adres en een telefoonnummer in een andere plaats betekent eigenlijk „je zoekt het verder maar uit". Het lijkt me zinvol vooraf informatie te hebben; o.a. hebben de dienstdoende artsen toegang tot mijn medische gege vens? Ook de assistenten? Weet de apotheker waar ik overgevoelig voor ben? Hoe krijg ik mijn medicijnen? Krijgt de vlotte prater eerder hulp, dan die patiënt waarvoor de opbeller niet in staat is duidelijk te omschrijven wat er precies aan de hand is? Alleen je eigen arts kent immers zijn 'pappenheimers'. Hoe is HAPA te be reiken zonder eigen computer-uit draai? Welk openbaar vervoer, om wel ke tijd, eigen auto, fiets, hoe en waar zijn de te volgen borden naar de Viaan- se molen, als de Ringweg Alkmaar op een folder van HAPA, de Huiswaar1 derweg blijkt te zijn volgens een stra tengids. Dan maar een taxi, bovenop de hononaria, hoe pakt dat uit bij de ver zekering? Wanneer bel je 112 en wanneer is het bij een spoedgeval genoeg om HAPA te bellen? Beste HAPA, informeer uw klanten vooraf met een duidelijke handleiding: wanneer bellen, welke gegevens zijn daarbij gewenst. En ver tel daarbij alvast hoe HAPA te berei ken is, voor het geval dat... J. Kuipers Heiloo Huisartsenpost Aansluitend op de ingezonden brief van Willem Gomes in de Uitkijkpost van 12 september. Ik heb geen familie in Heiloo en mijn kinderen zijn niet altijd bereikbaar. Dat betekent dat, als mij 's avonds of 's nachts iets zou over komen, ik volledig afhankelijk ben van het centrale nummer van de huisartsen post. En dan moet ik liggen wachten tot iemand mij komt helpen. Misschien is het dan wel te laat... Ik denk dat er wel meer ouderen zijn die zich zorgen ma ken over deze ontwikkeling. En dat alles door gemakzucht van de huisart sen. Heiloo, J. van de Zwaag HEILOO - Op 30 september viert Lions Club Heiloo, Limmen en de Eg- monden het 50-jarig bestaan van de Nederlandse Lions Clubs met een ge zellige middag in restaurant Klein Varnebroek in Heiloo. Dat dit inder daad een gezellige middag zal worden, doet de naam die aan deze middag gegeven is alvast vermoeden: Marché au vin. Hoewel er uiteraard prima wijnen ge schonken zullen worden en de gasten daarnaast worden voorzien van lekkere hapjes, is dit feestelijke evenement voornamelijk bedoeld om vrienden en bekenden te ontmoeten en een bijdra ge te leveren aan het goede doel. Deze bijdrage komt onder andere uit de verkoop van de zogenaamde strip penkaarten. Een kaart bestaat uit vijf strippen en kost f 25,-. Een strip is goed voor een goed glas wijn of een lekker hapje. En wie de wijn bijzonder vindt smaken, kan vervolgens besluiten om een hele doos te kopen. 50 Jaar Lions De allereerste Lions Club dateert van 29 september 1951 en werd opgericht in Amsterdam. In de afgelopen 50 jaar hebben de clubs veel bereikt. Niet al leen wisten zij miljoenen te vergaren voor diverse goede doelen, (de Fer- rarishow in Heiloo bracht netto al meer dan een ton op!) maar ook jeugduitwis selingsprojecten, het begeleiden van oudere mensen naar bijvoorbeeld con certen en het Peace Poster Contest (een wereldwijde wedstrijd voor de hoogste groepen van het basisonder wijs) hebben de afgelopen jaren vorm gekregen. De Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmonden telt zo'n 35 leden. De mees te daarvan zijn aanwezig op het 'Marché au vin' dat op 30 september plaatsvindt. De opbrengst van dit jubi leumfeest komt ten goede aan de CliniCIowns. Sinds 1992 werken er CliniClowns in een twintigtal zieken huizen, waaronder het MCA in Alk maar. Deze specialisten van de lach bie den zieke kinderen afleiding en plezier. De clowns praten, lachen, spelen en stunten met de kinderen. Het streven van de CliniClowns is om zo veel moge lijk zieke kinderen te laten genieten van deze ervaren grappenmakers. Tij dens de wijnmiddag is een ambassa deur van de CliniClowns aanwezig. Ook u kunt uw steuntje bijdragen aan de CliniClowns. U bent tussen 15.00 en 19.00 uur welkom om onder het genot van een glaasje wijn of een lekker hapje uw bijdrage te leveren aan het goede doel. De entree is overigens gratis aan de Omloop 22. Voor vragen en infor matie over Marché au vin of Lions Clubs kunt u contact opnemen met Herman Gelissen, tel. 072-5322288 of Jan Sterkman, tel. 072-5331355. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren, uitsluitend voor spoed gevallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: donder dag van 09.00 tot 10.00 uur in kamer 0.30 in het gemeentehuis (via achterin gang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw, E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. HEILOO - De uitslagen van de ge speelde wedstrijden op 11 september bij de Hejloqër Bridge Club zijn: A-lijn:' Brinkhuis - Meuleman 58.30,CBrokx -' Verhoef 57.50. B-lijn: Hurkmans - Motta 60.30, Fam. Berkhout 59.00. Donderdag 13 september: A-lijn: Dub- beld - Mooy 55.00, Smit- Tiel 53.10. B- lijn: Fam. Boukens 61.30, v. Baar - hr. Mooy 60.00. C-lijn: Fam. Romar 65.80, v.d. Dool - Neyens 60.00. D-lijn: hr. Leering - Turk 61.30, Rohn - Zuurbier 53.80. Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje f•<A,\ 2001 55.238 6.484 1.138 55.238 2000 46.913 2.781 1.194 46.913 1999 56.605 2.511 3.659 56.605 1998 42.716 549 742 42.716 W£/J0r vervolg van pagina 4 Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie beh het recht voor om brieven in te korten of te weigeren. Anonieme brieven wc geplaatst. 5053009. (5052635). Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van iosse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 19-09-2001 Donderdag 20-09-2001 Vrijdag 21-09-2001 Zaterdag 22-09-2001 Zondag 23-09-2001 Maandag 24-09-2001 Dinsdag 25-09-2001 Woensdag 26-09-2001 Donderdag 27-09-2001 Vrijdag 28-09-2001 Zaterdag 29-09-2001 Zondag 30-09-2001 Maandag 01-10-2001 Dinsdag 02-10-2001 Woensdag 03-10-2001 Donderdag 04-10-2001 Vrijdag 05-10-2001 Zaterdag 06-10-2001 Zondag 07-10-2001 Maandag 08-10-2001 Dinsdag 09-10-2001 Woensdag 10-10-2001 Donderdag 11-10-2001 Vrijdag 12-10-2001 Zaterdag 13-10-2001 Zondag 14-10-2001 Maandag 15-10-2001 Dinsdag 16-10-2001 Woensdag 17-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal hele dag geen verhuur hele dag geen verhuur 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 10.00-13.00 basketball na 18.00 uur geen verhuur 13.30-18.30 basketball 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketbal! 19.00-22.45 zaalvoetbal 13.00-16.00 zaalvoetbal 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal hele dag opbouw concert 13.30-18.30 basketball 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 8ezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: totaai aantal bezoekers per jaar aantal bezoekers per week 20-08 t/m 26-08 27-08 t/m 02-09 totaai t/m 02-09 Een goede zomer met ruim 55.238 bezoekers. Namens het personeel van zwembad Het Baafje hartelijk dank voor uw bezoek. U bent en blijft fantastisch publiek. Tot begin mei 2002

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6