NATUURLIJK BROOD...!!! SPECULAAS-STAAF f 6,50 Equipe Coiffures ABN AMRO kopieën ARROreclame I f Kuijs Reinder Kak K *>pfe antK) gemeente De prijswinnaars van De Uitmarkt. De Bank voor jongeren Aktief Kreatief in Keukens Gastouder gevraagd HEILOO 072 - 533 03 09 <3> 0^ til: Limme" Pardoes Rekening Lisanne de Jong 9 jaar Eurostyle Rekening Renate Winder 10 jaar Ajax-Rekening Sander Kok 12 jaar ABN Amro Bank Kennemerstraatweg 97 zwart~witA4 c>ej] abo nneta^ u UITKIJKPOST - 26 SEPTEMBER 2001 - PAGINA 12 Volgende week is het "De Week van het Brood", en uw Echte Bakkerij Putter legt dan de nadruk op zijn 'natuurbroden', zoals het desem- en molenbrood: gezond én lekker tot de laatste kruimel... voor met zuivere amandelspijs In deze 'broodfeestweek' krijgt u Hogeweg 159 iedere dag een ander bolletje gratis, ^>ft 072-505X562 én voor de kinderen zijn er it/Oft Akersloot, juiianaweg 17 Uitgeest, l^angebuurt 55, tel. 0251-312342 vrolijke kleurplaten 11 Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar 19,50 UW KERASTASE-KAPPER Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen Telefoon 0224 55 22 45 of 0229 24 43 78 LAAT ZIEN WAT JE DOET! <2> gevelbelettering bewegwijzering <a> reclameborden <a> lichtreclame autoreclame full color stickers VERKIEZINGEN en de WD-CAL HEILOO De Kandelaar 43 Vraagprijs 225.983,- k k. 498.000,- k.k. Qj Wilt. u meer weten? bel ons dan 072 5330175 ZOMERDIJK KEUKENS Rijksweg 35-37 Limmen 072 505 38 38 erkend keuken specialist Afdeling Burgerzaken Vraag ruim op tijd een paspoort of identiteitskaart aan tot I - 10 -2001 87,50 39,50 na I - 10 -2001 73,00 59,00 73,55 Verleende bouwvergunningenl-toestemming d.d.: Verleende sloopvergunningl-toestemming d.d.: Ontvangen aanvragen bouwvergunning en meldingen bouwvoornemen d.d.: Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Voorgenomen medewerking Kapvergunning Reconstructie en verkeersmaatregelen Informatieavond over reconstructie en verkeersmaatregelen. Wég werkzaamheden Werkzaamheden Provincialeweg Defecte openbare verlichting Limmen 2001. Collectevergunning Ophalen Oud papier Voor een jongen van 4 maanden voor 3 dagen per week. Voorkeur op maandag, woensdag en vrijdag. Omgeving:Heiloo-centrum Voor informatie: Bedrijfsgerichte kinderopvang ma. t/m vr. 9.00 - 17.00 uur Kwaliteitsstoffering van uw meubelen vindt U bij MEUBELSTOFFEERDERIJ HEIJNE Wij maken er een serieuze zaak van U een goed advies te geven. Handelsweg 18 Heiloo. Tel. 5334950 internetadres: http://www.ibw.nl/heijne Voor offertes geopend op zaterdagochtend van 9-12 uur of na telefonische afspraak. Van Gogh's Iris hoveniers, voor al uw tuinwerkzaamhe- den, onderhoud, aanleg, ont werp en sierbestrating. Tel. 072 5336002 buitenreclame rganisatievo^ <3> <3> <3> <8> <3> üHg Ton KosterHe plaats Pim Droomer, 12e plaats Wat kunt u van de WD verwachten De volgende speerpunten: Maatschappelijke zaken. De VVD vindt dat alle welzijnsinstellingen gebundeld moeten worden. In één multifunctioneel centrum. Waar de burger op één centraal punt alle informatie over clubs, zorg en welzijn kan krijgen. Kinderopvang vormt een belangrijke voorziening. De VVD is van mening dat de gemeente een rol moet spe len bij het oplossen van knelpunten die het moeilijk maken arbeid en zorgtaken te combineren. Uitbreiding van kinderopvang blijft noodzaak: we zijn nog niet klaar Jongeren vormen onze toekomst. De VVD is voorstan der van een breed opgezet jeugd- en jongerenbeleid. Is bereid hiervoor financiële middelen uit te trekken. Daarnaast is aandacht gewenst voor een preventief jeugdbeleid en vroegtijdig schoolverlaten. Ouderenbeleid. Waarom dit onderdeel apart benoemd De VVD beseft dat vergrijzing en de gevolgen daarvan een steeds gro tere rol speelt in onze samenleving. En daarom aan dacht verdient. In Akersloot zijn enkele jaren geleden bij verzorgings huis Strammerzoom de aanleunwoningen gerenoveerd. In Castricum hebben bij huize De Boogaard en De Santmark flinke aanpassingen plaatsgevonden. In Limmen heeft de VVD bij de vorige verkiezingen pal gestaan voor behoud en nieuwbouw van De Cameren. Dit zit er nu aan te komen. Wat de CAL-gemeente betreft: we staan voor een nieu we opgaaf. Er zullen nog meer seniorenwoningen moe ten komen Ouderen zullen hierdoor langer zelfstandig en actiever kunnen blijven. Wel streeft de VVD ernaar de woningen betaalbaar te houden. Kortomde WD-CAL zal bovenstaande speerpunten zoveel mogelijk ondersteunen de komende jaren V kunt op ons rekenen i Bedrijfsmakelaars Woningmakelaars Taxateurs Vastgoedmanagers Assurantie-adviseurs 1^ Hypotheek-adviseurs Financiële raadgevers Adviseurs ruimtelijk bestuursrecht Uitstekend onderhouden, zeer comfortabele hoekwoning, gunstig gelegen in kindvriendelijke woonwijk nabij scholen, NS-stadon,winkels, etc, Eventueel Is een nabij gelegen garagebox bij te kopen voor 35,000»* kk,Vrijstaande stenen schuur v,v. elektra. Wet huis is rondom v.v. kunststof kozijnen (Knipping "nostalgie"). Begane grond: (geheel v.v. massief eiken parketvloer) entree/hal met vernieuwd tollet, tuingerlchte living met openslaande tuindeuren en fraai plafond met balogene lnbouwverlichting.,moderne open keuken. 1 e Vercöeping: overloop met kast, 3 slaap kamers waarvan I met kastenwand, luxe badkamer (geheel betegeld) met douche* cabine, vrljhangend toilet en wastafelmeubel 2e Verdieping: (via vaste trap) voor zolder met cv-opstelling (in kast) en werkhoek, ruime slaapkamer met kastenwand en inbouvweriichting. Bijzonderheden: Bouwjaar 1975, inhoud 345 m3, oppervlakte 128 m2, Verzorgde tuin (Z/0) met achterom, lengte 11 meter. Dakisolatie, muurisolatle (ged.) en dubbel glas.Aanvaarding'in overleg. - Raadhuisstraat 14, Heerhugowaard, tel. (072) 571 81 47 GLAZENWASSER BESTELLEN, PETER BELLEN. Ook voor het reinigen van houtwerk en goten en tevens kunststof kozijnen. Tel 0223-637248 of 06 53 71 67 63 60 L X ALGEMENE NEDERLANDSE .cS VERENIGING VAN Vrijdag koopavond De Afdeling Burgerzaken wilt u er bij deze graag op wijzen dat voor aanvragen van reisdocu menten en rijbewijzen, vanaf I september alleen recente pasfoto's (recht van voren genomen), worden geaccepteerd. Verder is de afdeling Burgerzaken in verband met invoering nieuwe reisdocumenten (vanaf I oktober a.s.) op vrijdag 28 september a.s. voor het publiek gesloten. Maandag I oktober a.s. is de afdeling Burgerzaken weer toegankelijk voor het publiek. Op I september gaat een gezamenlijke campagne van start van de gemeente en het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijkrelaties in verband met de invoering van het nieuwe paspoort en de nieuwe Nederlandse identiteitskaart op I oktober 2001 .Want vanaf deze datum gelden er nieuwe regels voor het aanvragen van een nieuw reisdocument en het bijschrijven van kinderen. Het is belangrijk om op tijd naar de gemeente te gaan. 7 dagen wachten op een paspoort of identiteitskaart Paspoorten en identiteitskaarten worden vanaf I oktober op een centrale plaats in Nederland van persoonsgegevens voorzien. Hiervoor is gekozen om over nog beter beveiligde reisdocumenten te kunnen beschikken. Daardoor krijgt men het nieuwe reisdocument niet meer meteen mee, maar kan het in de gemeente Limmen na 7 dagen worden opgehaald. Als een reisdocument wordt aangevraagd moet het huidige reisdocument worden meegebracht alsook I recente, professionele pasfoto, die recht van voren is genomen (dus niet van opzij). Bijschrijven kinderen Ook het bijschrijven van kinderen verandert per I oktober. Ten behoeve van een betere beveiliging wordt de bijschrijving voorzien van een foto. Om de identiteit vast te stellen, moet bij het aanvragen van een bijschrijving het kind aanwezig zijn en een pasfoto van het kind worden meegenomen. Ook voor het bijschrijven van kinderen geldt voortaan een wachttijd van 7 dagen. De pasfoto van het kind moet eveneens recht van voren zijn genomen. Het kind hoeft niet mee om het paspoort met bij schrijving op te halen. Eerste week oktober aangepaste procedure In verband met de invoering van de nieuwe reisdocumenten op I oktober: - kunnen gedurende de eerste week van oktober wel reisdocumenten worden aangevraagd maar in die week nog niet worden uitgereikt: - is de afdeling Burgerzaken op vrijdag 28 september a.s. GESLOTEN. Ook zal gedurende deze eerste week van oktober nog geen gebruik gemaakt worden van de zo genoemde spoedprocedure. In bepaalde situaties kan bij het aanvragen van een paspoort, identi teitskaart of bijschrijving gebruik worden gemaakt van de spoedprocedure. Normaal gesproken kan het document dan de eerstvolgende werkdag worden opgehaald. Aan de spoedprocedure zijn wel extra kosten verbonden. Kosten Paspoort Identiteitskaart Spoed Bijschrijving kinderen 15,50 bij afgifte paspoort 15,00 per kind na afgifte paspoort 35,00 per kind Meer informatie Voor vragen kan men terecht op www.paspoortinformatie.nl of bij de afdeling Burgerzaken van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, tel. 072-5051456. 18.01.01 - Kerkweg 2 wijzigen voorgevel bankgebouw 18 september 2001 - Kerkweg 2 voorgevel en binnenwanden t.p.v. beganegrond Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sec tor Algemene Zaken. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de bouw van een woning op het perceel Middenweg 51 Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. Het verzoek ligt vanaf donderdag 27 september 2001 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kan een ieder zijn zienswijze over het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Bij de gemeente zijn onderstaande aanvragen om een kapvergunning ingekomen. De aanvragen liggen, vanaf de dag na datum van deze publicatie gedurende twee weken ter inzage bij de Gemeenschappelijke Technische Dienst te Akersloot. Belanghebbenden kunnen gedurende deze termijn hun zienswijze over een aanvraag schriftelijk ken baar maken. Deze reacties dienen te worden gericht aan Burgemeester en Wethouders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Voor het inzien van een aanvraag en voor mondelinge reactie kunt u tussen 8.30 en 9.30 uur telefo nisch een afspraak maken met mw.A.J.M. Dekker, tel.nr. 0251-314253. - achter Rijksweg 84 (rectificatie van wk 38) dertig bomen van verschillende soorten o.a. berk, eik, beuk en wilg - Westerweg 2 één beuk In verband met reconstructie van - en het aanbrengen van verkeersmaatregelen op de Dusseldorper- weg, gedeelte Kerkweg -Visweg en de Visweg, gedeelte Dusseldorperweg - Rijksweg en het aanbren gen van verkeersmaatregelen in de Bogerdlaan, worden omwonenden en belangstellenden uitgeno digd voor een informatieavond op dinsdag 2 oktober om 20.00 uur in de Raadzaal van het gemeen tehuis te Limmen. De aanwonenden en belangstellenden worden van harte uitgenodigd om op deze avond kennis te nemen van de plannen en tekeningen, vragen te stellen en opmerkingen te plaatsen aan de bestuur lijke en ambtelijke vertegenwoordiger van de gemeente Limmen. Informatie omtrent de plannen en de avond kunt u inwinnen bij de afdeling Weg- en Waterbouw van de Gemeenschappelijke Technische Dienst Limmen/Akersloot, op werkdagen bereikbaar tijdens het spreekuur van 08.30 tot 09.30 uur, telefoonnummer 0251 - 314253. 30.08.01 - Absalon 17 16.09.01 - Helmar 13 17.09.01 - Absalon 20 20.09.01 - Brugstraat I oprichten/plaatsen tuinberging De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Deze publicatie houdt niet in dat bouwvergunning en/of bouwtoestemming wordt verleend. oprichten/plaatsen woning (project Recidence "Limmerbuurt' wijzigen zuid- en westgevel (project "Limmerzand") oprichten/plaatsen tuinberging Maandag 24 september 2001 is gestart met de uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden aan de wegen in de gemeente Limmen. Dit jaar zullen een aantal slechte plekken in de asfaltverhardingen van onder andere: Vredeburglaan, Hogeweg, Kerkweg, Achterweg, Dusseldorperweg, Rijksweg en Burg. Nieuwenhuijsenstraat worden gerepareerd. Tevens zal een deel van de rijbaan van de Westerweg worden voorzien van een nieuwe fundering, opsluiting en rijbaanverharding.Tijdens de werkzaamhe den zullen deze wegen (over een deel van de rijbaan) tijdelijk worden afgesloten. De werkzaamhe den worden uitgevoerd door aannemersbedrijf VBK Hoorn b.v. uit Hoorn. Er zal uiteraard gepro beerd worden om de overlast voor u als bewoners van Limmen tot een minimum te beperken. Voor eventuele informatie kunt u tussen 8.30 en 9.30 uur contact opnemen met mevr. Könst van de G.T.D. Limmen/Akersloot telefoon 0251 -314253. In verband met werkzaamheden zal de Provincialeweg N203 tussen de Geesterweg te Uitgeest en de Zeeweg N513 in Castricum worden afgesloten voor verkeer. Deze afsluiting is noodzakelijk met het oog op de veiligheid van de wegwerkers. De uitvoering zal gedurende de nacht plaats vinden op 3 oktober 2001 tussen 20.00 uur en 6.00 uur. Het is niet uitgesloten dat de werkzaamheden langer of korter zullen duren. Het verkeer zal gedu rende deze periode worden omgeleid via de Geesterweg en Uitgeesterweg. De omleidingsroute wordt middels verkeersborden aangegeven. Het (brom) fietsverkeer zal geen hinder ondervinden van de werkzaamheden. De werkzaamheden worden in opdracht van de provincie Noord-Holland uitgevoerd door Klaruw Weg- en vloeronderhoud B.V. Defecte lichtmasten in onderhoud bij de gemeente Limmen, worden een keer per maand gerepa reerd. Niet werkende lichtmasten kunnen tijdens kantooruren worden gemeld bij de Gemeenschappelijke Technische Dienst Limmen/Akersloot, telefoonnummer 0251 - 314253 (tussen 8.30-9.30 uur), of bij de receptie van het gemeentehuis telefoonnummer 5051456, wilt u bij melding de straatnaam en het lichtmastnummer aangeven. Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een collectevergunning verleend aan het Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren in de periode van 30 september 2001 t/m 6 oktober 2001. Zaterdag 29 september a.s. wordt er weer oud papier opgehaald ten oosten van de Rijksweg te Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 12