Donkersloot Makelaardij BV Donkersloot Makelaardij Het gevarieerde rente-aanbod van Oppen Haerd Adviesgroep I Oppen Haerd z Woning- en bedrijfsmakelaardij Taxaties •Huur en verhuur Stationscentrum, Heerenweg 201 1851 KP Heiloo telefoon 072 533 0524 telefax 072 533 8554 e-mail info@donkerslootmakelaardij.nl web-site www. donkerslootmakelaardij .nl Natuurlijk kunt u zelf een koper voor uw huis zoeken. Echter uw huis continue onder de aandacht van aspirant kopers houden is tijdrovend en vrijwel onbetaalbaar. Bij Donkersloot Makelaardij profiteert u van de kennis en het inzicht van een NVM- makelaar in de markt van onroerend goed in de regio. Ook krijgt u toegang tot het unieke uitwisselingssysteem, waarbij via de centrale NVM-computer alle gegevens en bijzonderheden van uw woning binnen 48 uur aan alle collega's in de regio worden doorgegeven. Ook als u een huis wilt kopen geeft dit systeem snel inzicht in het totale aanbod in de regio. Daarnaast zijn wij ervaren onderhandelaars en zorgen ervoor dat afspraken waterdicht en op juridisch verantwoorde wijze worden vastgelegd. Een NVM- makelaar verdient zichzelf terug. NVM Pensioenen Hypotheken Verzekeringen Rijksweg 116 1906 BK Limmen telefoon 072 505 4878 telefax 072 505 4758 e-mail info@oppenhaerd.nl Adviesgroep BV Goed nieuws voor huizenkopers! Het is u ongetwijfeld al opgevallen. De hypotheek rente daalt weer. En het einde van deze trend lijkt nog niet in zicht. Oppen Haerd Adviesgroep beschikt over een gevarieerd rente-aanbod dat tot de laagste in de markt behoort. Geen fiscale of financiële valkuilen, maar begrijpelijke taal van erkende hypo theekadviseurs die van hun vak houden. Bel voor een afspraak en laat u, eventueel in de avonduren, vrijblijvend informeren over de mogelijkheden. De overdracht, één van de belangrijkste momenten bij de koop of verkoop van een woning. Ook bij makelaardij Donkersloot heeft zich een belangrijke overdracht voorgedaan. Hans Donkersloot heeft zijn bedrijf overgedragen aan een team van deskundigen, bestaande uit zijn zoon en tevens beëdigd makelaar Tom Donkersloot en Bas Appel, Karei Beers en Mark Abcouwer van Oppen Haerd Adviesgroep. Gezamenlijk hebben zij een brede kennis van zaken op het gebied van onroerend goed, verzekeringen, hypotheken, pensioenen en beleggingen. Het team staat garant voor een directe klantvriendelijke benadering en een open communicatie. Voor een nadere, vrijblij vende kennismaking bent u altijd welkom op ons kantoor in Heiloo en Limmen of op onze website www.donkerslootmakelaardij.nl. Donkersloot Heiloo Zeeweg 231 Donkersloot Egmond-Binnen Luilaantje 43 Donkersloot Heiloo Baetenburg 128 Vraagprijs: ƒ295.000,- 133.865,-) k.k. Vraagprijs: E 195.000,- 587.645,38) k.k. Vraagprijs: 465.000,- 211.007,80) k.k. I Donkersloot Heiloo Havercamplaan 21 Heiloo Westerweg 38 Donkersloot Heiloo Oosterzijweg 42 Vraagprijs: 825.000,- 374.369,-) k.k. Vraagprijs: 2.350.000,- 1.066.384,-) k.k. Vraagprijs: 1.100.000,- 499.158,-) k.k. nbva Rente vanaft Bestaande bouw 1 jaar vast 4,3 (incl. RB) Nieuwbouw 5 jaar vast 4,95 Verbouwing 10 jaar vast 5,4 Oversluiten hypotheek 15 jaar vast 5,7 Benutten overwaarde huis 20 jaar vast 5,85 ra Een vertrouwde naam, een nieuw gezicht Makelaardij BV Makelaardij BV Makelaardij BV jÈÊÊÊmH: Fraai gesitueerd 2-KAMER HOEKAPPARTEMENT op de 2e verdieping in appartementencomplex De Westerzij Woonheuvel met zonneterras (z). Het heeft een lichte woonkamer en keuken door de aanwezigheid van zijramen. Het appartement is omgeven door een mooi aangelegde tuin met vijvers. Winkelcentrum en recreatiegebied op korte afstand. De indeling is als volgt: hal/entree, woon kamer met schuifpui naar zonneterras, open keuken, slaap kamer en kleine bergkamer, badkamer met ligbad en dou che, toilet. Er is een berging in het souterrain. Algemene voorzieningen: hal met receptie, lift, zitruimte met open haard, wasserette en huismeester aanwezig. Aan de rand van het dorp gelegen uitstekend onderhouden VRIJSTAANDE VILLA op 605 m2 grond. Vrij uitzicht over landerijen. Fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin (Z). Naast het huis staat een carport voor 2 auto's (garage is mogelijk). De indeling is als volgt: hal/entree, toilet, royale living met houten vloer, ruime moderne keuken voorzien van alle inbouwapparatuur, bijkeuken, berging. Ie verdie ping: 4 grote slaapkamers, badkamer met bubbelbad, apar te douche en dubbele wastafel. Apart 2e toilet. Vlizotrap naar 2e verdieping met grote bergzolder. Bijzonderheden: alarminstallatie, centraal stofzuigsysteem, sproeiinstall^tie en vele andere extras. Algemeen: inhoud 550 m3. Bouwjaar 1990. Volledige isolatie. Rustig, in kindvriendelijke omgeving, gelegen EEN GEZINSWONING met maar liefst 5 slaapkamers. Ideaal voor wat grotere gezinnen. De indeling is als volgt: entree/hal, toilet, L-vormige woonkamer, half open keu ken. Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, 3 slaapkamers en een royale badkamer met douche, 2e toi let en vaste wastafel. Via een vaste trap komt u op de 2e verdieping met voorzolder en 2 slaapkamers waarvan één met dakkapel. Algemeen: oppervlakte 130 m2, inhoud 390 m3. Bouwjaar 1980. Vrijstaande stenen berging. Het pand heeft dakisolatie, muurisolatie en is grotendeels voor zien van dutbel gW,_ Makelaardij BV Donkersloot Makelaardij BV Makelaardij BV In rustige woonomgeving gelegen 2/1 KAP met garage en diepe, fraai aangelegde, tuin op het zuiden. De woning is voorzien van centrale verwarming en isolatieglas. Opp. 357 m2, inhoud ca. 400 m3. De indeling is als volgt: gang, toilet, woonkamer, open keuken, bijkeuken, werk-/hobby- kamer. Op de 1 e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer met bad en toilet. Vaste trap naar 2e verdie ping met stookruimte en 4e slaapkamer met dakkapel. Uniek gelegen VILLA met grote, naastgelegen garage (20x4 m.) met vliering, paardenboxen, kippenren etc. op ca. 12.000 m2 met o.a. buitenbak en grasland. Ideaal object voor de paardenliefhebber! Het woonhuis is als volgt inge deeld: Entree/hal, toilet, meterkast, royale living (ca. 60 m2) met teakhouten vloer, open haard en openslaande deu ren naar meerdere terrassen. Dichte keuken. 2 slaapkamers en een zeer luxe en complete badkamer met verlaagd 2-per- soons ligbad, aparte douche en luxe wastafelmeubel. Geheel in marmer uitgevoerd en voorzien van luxe kranen. Op de eerste verdieping bevinden zich 2 slaapkamers en een grote bergzolder. Bijzonderheden: Een fantastisch object op een toplocatie!! Uitstekend onderhouden, robuust gebouwde, vrijstaande VILLA met garage. Achtertuin met veel privacy en gren zend aan sierwater. De indeling is als volgt: Entree/hal, toi let, meterkast, royale living met massieve grenen vloer en openslaande deuren naar zonneterras. Luxe open keuken met diverse inbouwapp. Voorts een bijkeuken en berging of werk-/hobbykamer. Op de eerste verdieping 3 royale slaap kamers en een moderne compleet uitgevoerde badkamer. Vlizotrap naar ruime bergzolder. Uiteraard voorzien van CV en optimale isolatie. betrokken adviseurs

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 16