Bedankactie vrijwilligers Double Stars kampioen AMresseiÊÊÈteiloo NK Biljarten voor verstandelijk gehandicapten Activiteiten Heiloo Heiloo, are you ready for Good Bookers? v- 5C J gelezen worden UITKIJKPOST - 3 OKTOBER 2001 - PAGINA 12 Ramp Amerika werpt schaduw op clubkampioenschappen Museum van Egmond weer geopend Hoe-ver-kunst in Hoeve Overslot Week van de toegankelijkheid Gemeenten onderzoeken vrijwilli- gersvacaturebank Fanfare Showband Kermis Egmond-Binnen Kofferbakmarkt Heiloo S <u tr Collecte Brandwonden Stichting AlkmaarsPO Pontzet Vriendenconcert Lamoraal van Egmont Theatergroep Horizon maakt zich op voor novembervoorstellingen Jubileum NCVB VAKANTIE*REIS*EN AVONTUURWINKEL d P Alle leidinggevenden van Zeilscouting Victorie waren onlangs aanwezig in de scoutinghut in het Heilooërbos voor de viering van het 'Jaar van de vrijwilli ger'. Bestuursleden zijn een paar uur bezig geweest om een uitgebreid ont bijt klaar te maken voor de 'helden' van hun zeilscouting. Al jaren zijn deze mensen als leidinggevende wekelijks werkzaam n\et studie of beroep, maar maken daarnaast nog tijd vrij voor de jeugdleden van zeilscouting Victorie in Heiloo. Die prestatie wilde het ouder bestuur niet ongemerkt voorbij laten gaan. Na het ontbijt vertrok men met een hele karavaan naar Flevoland, voor een feestelijke dag in een pretpark. Met deze dag heeft de leiding de vrijwilli gers, naast een versterking van de onderlinge band, ook individueel een extra impuls gegeven om zich weer een periode in te zetten voor de jeugd van Heiloo en omstreken. Voor meer infor matie over zeilscouting Victorie kunt u contact opnemen met het secretariaat: Joke Terlien, tel. 072-5321211 of met Anton van Riel, tel. 072-5320149. EGMOND - De terroristische aansla gen in Amerika op dinsdag 11 septem ber zijn niet ongemerkt aan de deelne mers aan de clubkampioenschappen van TC Hogedijk voorbij gegaan. Iedereen is via de televisie wel getuige geweest van de schokkende gebeurte nissen in New York. Een partijtje tennis in het kader van de clubkampioen schappen 2001 van de TC Hogedijk was derhalve dan ook niet zo belangrijk. De op vrijdag geplande feestavond kwam daardoor te vervallen. Een andere factor die z'n stempel op de clubkampioenschappen drukte was het weer. Met grote regelmaat werden de banen geteisterd door regen die met bakken uit de hemel viel. Maar de banen hielden zich uitstekend. Direct na een stortbui kon er weer gespeeld worden. Het grote voordeel van en de keuze voor French Court werd weder om bewezen. De clubkampioenschap pen begonnen op vrijdag 7 september. Geheel volgens de planning werd het schema afgewerkt en op zondag 16 sep tember werden de finales gespeeld. Ruim 300 Hogedijkers - meer dan vorig jaar - speelden in poules of in een afvalsysteem voor het clubkampioen schap. Sterkste speler bij de heren was dit jaar Klaas-Jan van Leeuwen. In de finalé was hij in drie sets (6-3,3-6,7-5) de meerdere van Robert 'Ötje' Wesseling. In de halve finales won Van Leeuwen van Erik van der Poel en Wesseling ver sloeg enigszins verrassend Daniël Meure. Kampioen bij de dames werd de toren hoge favoriete Susanne van der Poel. Al enkele jaren is zij met afstand de sterkste TCH-speelster. Evenals haar broer en teamgenoot Erik was Van der Poel het afgelopen seizoen zeer succes vol op toernooien in de regio. Met de finale heren dubbel B/C 1 tus sen Robert Wesseling/Robert Jansen en de gebroeders Jon en Robin Houten- bos (6-4,6-1) werden de clubkampioen schappen beëindigd. EGMOND - Van 7 oktober tot 27 okto ber is het museum van Egmond weer geopend van zondag tot en met vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur. Het museum heeft de laatste jaren een complete metamorfose ondergaan. Twee jaar geleden is een nieuwe uitbouw in gebruik genomen en dit jaar is het museum opnieuw ingericht aan de hand van een professioneel ontwerp. Ook is er een nieuwe folder in gebruik genomen. Het museum is te vinden in de Zuiderstraat 7 te Egmond aan Zee. Voor algemene informatie, tel. 072- 5065260. EGMOND - Zaterdag 6 oktober vindt het inmiddels traditionele Hoe-Ver- Kunst evenement plaats in Hoeve Overslot in Egmond aan den Hoef. Dit maal zullen er workshops tekenen en schilderen naar model en landschaps schilderen onder de vakkundige leiding van ervaren Egmondse kunstenaars worden gegeven. Deelname aan deze door de gemeentelijke werkgroep KCE georganiseerde workshop is geheel gra tis en is zowel voor beginners als gevor derden interessant. Er is materiaal aan wezig, maar men kan uiteraard ook eigen materiaal gebruiken. Hoe-Ver- Kunst begint om 13.30 en zal duren tot 17.30 uur in Hoeve Overslot, Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. REGIO - Na de succesvolle week van de toegankelijkheid 2000 wordt ook dit jaar, tot en met 5 oktober, een week vol activiteiten gehouden om het thema toegankelijkheid onder de aandacht te brengen van een breed publiek. Toegankelijkheid is de kwaliteit van de leefomgeving, die mensen in staat stelt om voorzieningen te bereiken en te gebruiken. Toegankelijkheid heeft dus op bijna alles betrekking. Bijvoorbeeld op de inrichting van een winkel, het ontwerp van een hotel en op de inrich ting van een straat, maar ook op de manier waarop informatie verstrekt wordt en op de begaanbaarheid van de (loop-)routes. En niet te vergeten het gebruik van internetpagina's en com puters. Dit jaar wordt speciale aandacht be steed aan de toegankelijkheid van re creatie, waaronder ICT (Informatie en Communicatie Technologie) en inter- net. De toegankelijkheidsdagen zijn als volgt ingedeeld: woensdag: horeca en winkels, donderdag: internet, vrijdag: slotdag. Het Landelijk Bureau Toegankelijk heid (LBT) fungeert sinds 1 januari 1998 als kennis- en informatiepunt op het gebied van toegankelijkheid. Het LBT werkt samen met de stichting Dienstverleners Gehandicapten, de Gehandicaptenraad en de Provinciale Adviesbureaus Toegankelijkheid. Het LBT adviseert en begeleidt overheden, organisaties en bedrijven, zowel in de voorbereidende als uitvoerende fase van objecten. Voor meer informatie, tel. 030-2769999, of e-mail: infolbt@sdg-Ibt.demon.nl. Exemplaren van de Toegankelijkheids krant zijn gratis verkrijgbaar in de bibliotheek, het gemeentehuis en bij Stichting Ouderenwerk Heiloo. In het Internationaal Jaar van Vrijwilligers hebben zes gemeenten in Noord ^Kennemerland (Akersloot, Bergen, Graft, De Rijp, Heiloo, Limmen en Schermer) besloten een onderzoek te laten uitvoeren naar het opzetten van een regionale Vrij- willigersvacaturebank. Het bijzondere aan deze vacaturebank is dat het gaat om een regionale voorziening. Het stre ven is dat deze nieuwe voorziening in april 2002 haar deuren zal openen. Bij steeds meer mensen groeit het besef dat vrijwilligerswerk even zinvol is als een betaalde baan. Zonder de inzet van vrijwilligers zouden veel activiteiten niet gebeuren, terwijl ze erg belangrijk zijn voor de kwaliteit van de samenle ving. Vrijwilligers hebben uiteenlopen de redenen om onverplicht en onbe taald werkzaamheden te doen. Dit kan variëren van maatschappelijke betrok kenheid tot de behoefte mensen te leren kennen. Vrijwilligerswerk wordt ook steeds meer gezien als een eerste opstap naar een betaalde baan voor mensen die al geruime tijd werkzoe kend zijn. Dit wordt ook wel sociale activering genoemd. De samenwerkende gemeenten heb ben, in het kader van de Stimu leringsregeling Sociale Activering, sub sidie gekregen van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid opdracht gegeven om onderzoek te doen naar het opzetten en instandhou den van een vrijwilligersvacaturebank in de genoemde regio. De onderzoekers zijn begonnen met een inventariserend onderzoek. Tijdens deze inventarisatiefase zal gesproken worden met bestaande vrijwilligers- vacaturebanken, organisaties die met vrijwilligers samenwerken en met men sen die vrijwilligerswerk in het kader van sociale activiering willen gaan doen. Het is uitdrukkelijk de bedoeling dat er sprake is van samenwerking, ondersteuning en informatieverstrek king tijdens dit onderzoek. Fanfare Showband Heiloo in Winkel. EGMOND - Op 5 tot en met 7 oktober is er weer kermis in Egmond-Binnen op het Kerkplein. Er staat weer een mooie kermis opgesteld, onder andere autoscooters, zweefmolen, draaimolen, vliegtuigmolen, reuzenrad, snoep- kraam, oliebollenkraam, schiettent en suikerspin. Ook zijn er twee draaiorgels te beluisteren. De kermis is geopend vanaf vrijdag 15.00 uur, zaterdag en zondag vanaf 14.00 uur. EGMOND - Op het terrein aan de Herenweg in Egmond aan den Hoef wordt op zondag 7 oktober van 11.00 tot 16.00 uur een kofferbakmarkt gehouden. Deelnemers kunnen vanaf 9.00 uur hun spulletjes uitstallen. Voor bezoekers is de toegang gratis en er is tevens gratis parkeergelegenheid op het terrein. De kofferbakmarkt is een leuke en gemakkelijke manier om spullen te ver kopen. U kunt u spullen direct naast de auto uitstallen en u heeft dan een ruime plek om te verkopen. Voor meer infor matie belt u met tel. 06-55346385. Zondag heeft de Fanfare Showband Heiloo weer haar medewerking ver leend aan het Bloemencorso in Winkel. Onder grote belangstelling en onder een stralende zon werden daar de praalwagens-versierd met zo'n 1,2 mil joen dahlia's- muzikaal begeleid. Al jaren bestaat deze nauwe samenwer king tussen het organisatiecomité in Winkel en de Fanfare Showband Hei loo. Maandag 8 oktober gaat FSH met de bandleden, de majorettes en de mini- rettes wederom naar Alkmaar, alwaar zij als vanouds deel uitmaken van de grote optocht in de binnenstad. Nieuwe leden voor zowel majorettes als de drumband zijn welkom. Voor nadere informatie kunt u ook bellen met Carla van Veen (majorettes), tel. 072-5337742 en met Nanda de Jong (band) 072-5337150 Galerie Conny van Kasteel Expositie werken van Riki Mijling en Julian Gil, van donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak. Te zien tot 18 november aan de Noorderstraat 4 te. Esmond aa Zee, tel. 072-5067151. Prins Hendrik Stichting Expositie van Thijs Zwart, Siem Kansen en Leo Bersee, dagelijks van 9.30 tot 17.00 uur, aan de Voorstraat 41 Te zien tot eind oktober. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. Galerie De Kapberg Expositie-van Ger Meinema en Chiel Vluggen, nog te zien tot 7 oktober. Geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na tel. afspraak 072-5062645. Aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef. Historisch Informatie Centrum Expositie 'Het Slot op den Hoef', elke zondag van 14.00 tot 17.00 uur, aan de Slotweg 46, Egmond aan den Hoef. Tot 28 oktober. Abdij Tentoonstelling van beelden van heil en genezing, tot en met 6 oktober, Vennewatersweg 27, Egmond-Binnen. fN» CU fO Afgelopen zaterdag haalde Double Stars Heiloo opnieuw een kampioens team binnen. Op het veld van Bears in Bergen wist het eerste juniorenteam met een grote overmacht de eindstand in de wedstrijd op 16-6 te brengen. Double Stars werd daarmee kampioen in de le klasse A van de regio Noord. Trainer/coach Bart van der Horst kijkt tevreden terug op het afgelopen sei zoen, waarin DSH twee honkbal junio ren teams in de competitie had spelen. „Maar we zullen er nog hard aan moe ten trekken om de promotie in de wacht te slepen", aldus Van der Horst. Om volgend jaar deel te kunnen nemen aan de landelijke competitie moet het team aanstaande zaterdag een regio naal beslissingstoernooi spelen tussen de nummers één uit de drie Noor delijke hoogste junioren klassen. De driekamp die daarvoor verspeeld moet worden vindt plaats op de velden van HCAW in Bussum. De tegenstanders zijn RCH en Tex Town Tigers. De win naar van dit toernooi mag deelnemen aan het promotietoernooi op zaterdag 13 oktober op het veld van Quick Amersfoort. REGIO - In de week van 7 tot en met 13 oktober gaan weer ruim 55.000 men sen op pad om geld bijeen te brengen voor de Nederlandse Brandwonden Stichting om te helpen in de strijd tegen littekens. De opbrengst zal ingezet wor den om de nazorg van brandwondens lachtoffers op een hoger peil te bren gen. Dit gebeurt door allerlei activitei ten, zoals training sociale vaardighe den, vakanties en zelfhulpgidsen. De ramp in Volendam heeft iedereen opnieuw duidelijk gemaakt dat brand wonden tot de meest ernstige ongeval len behoren die een mens kunnen over komen. Het genezingsproces is vaak pijnlijk en langdurig. Daarnaast ont staan in veel gevallen ontsierende litte kens die voor een slachtoffer blijvende gevolgen hebben, zowel lichamelijk als geestelijk. De collecte die in de week van 7 tot en met 13 oktober plaatsvindt, staat dan ook helemaal in het teken van de nazorg, de strijd tegen de psychische littekens. De Stichting doet een drin gend beroep op u om deze strijd mee te steunen en een bijdrage te geven aan de collectant die in de collecteweek langs de deuren komt. Uw gift is ook welkom op giro 20.21.22 of banknr. 70.70.70.643 Nederlands Brandwonden Stichting Beverwijk. ALKMAAR - De regio krijgt er een popfestival bij. Het Alkmaars- POPontzet. Dit festival is bedoeld om de betere -nog onbekende- bands uit de regio de kans te geven hun kwaliteiten aan het grote publiek te tonen. De organisatie wil het evenement jaarlijks terug laten keren tijdens de Alkmaar ontzetviering. De eerste editie van dit festival is op zondagavond 7 oktober vanaf 20.00 uur in Atlantis. De volgende bands zullen tijdens deze eerste editie optreden: Glimmer Twins (Rolling Stones-covers), Final Touch (Nederlandstalige hits), Mr.Mania (Radio 538 repertoire) en Back in Town (Jaren '70 -'80). Tussen de verschillende optredens in zullen er op een groot scherm DVD beelden te zien zijn van live concerten van grote bands in de sfeer van de muziekstijlen die deze avond in Atlantis te horen zijn. Verantwoordelijke initiatiefnemers voor dit festival zijn Jos Groenland en Niels Bethlehem, respectievelijk de zangers uit de regionale bands Back in Town en Mr. Mania. Beide heren zijn van mening dat, mede door het wegval len van het Ypestock festival, er nage noeg geen (gratis) alternatief meer voor handen is. Het idee werd dus opgepakt om een festival op te zetten, maar wel met een aantal belangrijke voorwaarden. Ten eerste moet het festi val onlosmakelijk verbonden zijn met de Alkmaar Ontzetviering. Ten tweede moet het festival gratis te bezoeken zijn. Volgens de organisatoren kun je mensen pas echt een feest aanbieden als de kaarten gratis te krijgen zijn. Bovendien bereik je op deze manier veel meer mensen dan met dure toe gangskaarten. De derde en belangrijk ste randvoorwaarde is dat de betere - nog onbekende - bands uit de regio jaarlijks een kans kunnen krijgen om tijdens dit festival geprogrammeerd te worden. De kaarten zijn gratis online te bestel len via de website www.alkmaarsont- zet.nl. Naast het bestellen van kaarten kan op deze site alle informatie over het festival worden verkregen. Activiteiten Limmen/Akersloot Gemeentehuis Expositie van aquarellen van Thea Smits-Stavers tot 4 oktober. Serre Nella van Os Expositie met wisselend werk van fami lie van Os, onder anderebronzen beel den, keramiek, acryl, olieverfschilderij en en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. Johwin Slaapcomfort Tot en met 15 oktober exposeert Inge van der Heijdt haar aquarellen bij Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg 127 in Limmen. Bibliotheek Akersloot Saskia Sengers exposeert tot 17 okto ber haar schilderijen met als thema de zwangere vrouw. ÉS EGMOND - Het jaarlijkse vrienden concert door muziekvereniging Lamo raal van Egmont vindt zaterdag 6 okto ber plaats in Egmond aan den Hoef. Het wordt een muzikale avond waarbij het fanfareorkest, het jeugdorkest en de slagwerkgroep zullen optreden. Tevens worden de vrienden van Lamo raal geïnformeerd over het wel en wee van de muziekvereniging. Naast de vrienden zijn ook alle andere belang stellenden welkom in dorpshuis Hans- wijk. De avond begint met een besloten bij eenkomst speciaal voor de vrienden. In deze bijeenkomst wordt een uiteenzet ting gegeven over de besteding van de gelden en over de plannen die gemaakt zijn voor de toekomst. Ondertussen wordt de concertzaal op bijzondere wijze ingericht en is het overige publiek alvast welkom. Bijzonder aan deze avond is dat aansluitend aan de beslo ten bijeenkomst de vrienden in het orkest geïntegreerd worden, zodat deze als het ware van binnenuit kunnen meemaken hoe het is om in een orkest muziek te maken. Dirigent Marcel Visser heeft daarvoor een bijzonder stuk uitgekozen en zal dit met behulp van de vrienden uitvoerig analyseren. Na dit muzikale experiment zal er een optreden zijn van het jeugdorkest. Dit orkest gaat binnenkort meedoen aan een festival voor jeugdorkesten in Nijverdal en zal op deze avond laten horen wat ze van plan zijn in Nijverdal te presteren. Ook de slagwerkgroep neemt een gedeelte van het programma voor zijn rekening. Tevens zal op deze avond al een tipje van de sluier worden opgelicht over het komende Music Gala dat het orkest gaat verzorgen op 1 en 2 december te Egmond aan Zee, waarbij zangeres 'Miss Saigon' Caselyn Francisco de hoofdrol gaat vervullen. Tijdens deze avond zijn ook de toe gangskaarten voor dit evenement te koop. Het gedeelte voor de vrienden begint om 20.00 uur. Het gezamenlijke open bare gedeelte waarbij de ensembles gaan optreden begint om ongeveer 20.30 uur. Er zal een kleine entreebij- drage gevraagd worden. De vrienden hebben al enige tijd geleden een uitno digingsbrief ontvangen welke tevens het toegangsbewijs is. Het vriendencon cert vindt plaats in dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. Deze deelnemer hoopt hoge ogen te gooien tijdens de G-biljart- kampioenschappen. HEILOO - Vrijdag 19 en zaterdag 20 oktober zal voor de derde maal het Nederlands Kampioenschap Biljarten voor G-Teams worden gespeeld in het Golden Tulip Hotel te Heiloo. Na de vele kwalificatiewedstrijden die in het land verspeeld zijn, hebben acht teams zich gekwalificeerd, BC De Klup uit Apeldoorn (Kampioen 2000), BC Het Groene Laken uit Haarlem (Kam pioen 1999), BC Steeds Beter uit Eindhoven, BC Zwolle-Zuid uit Zwol le, BC Saamvliet uit Gennep, BC 1 en nog 5 uit Oegstgeest, BC Ons Ge noegen uit Roosendaal en BC Timpaan uit Vught. Dit unieke kampioenschap zal zich voltrekken in een schitterende ambiance, die in geen enkel opzicht afwijkt van de entourage die jaarlijks geldt voor de Nationale Bekerfinale Driebanden Teams, waar vrijwel de gehele wereldtop aan deelneemt. Dus ook met licht- en geluidshow, indoor- vuurwerk en vele artiesten. De G-biljarters staan twee dagen lang in de spotlights en zullen met raad en daad worden bijgestaan door vele bil jarttoppers uit de Nederlandse eredivi sie. Acht eredivisieteams hebben elk een deelnemend team geadopteerd en hebben zich buiten een financiële bij drage tevens verplicht om hun toppers af te vaardigen. Dit betekent dat de wereldtoppers Raymond Ceulemans (België), Dick Jaspers en Torbjörn Blomdahl (Zweden) ook aanwezig zul-, len zijn. Het entertainment zal door diverse live artiesten worden ingevuld. Ook is er een spellencircuit waar spelers en toe schouwers (gratis) mooie prijzen kun nen winnen. Voor meer informatie belt u met Biljart Promotion, Dirk Snip, tel. 0226-320654 of 06-51201972 of ga naar info@biljart- promotion.nl. EGMOND - Theatergroep Horizon maakt zich op voor de voorstellingen van de musicalversie van Bertolt Brecht Kurt Weill's dreigroscheno- per: Mack the Knife, op 8, 9, 10 en 11 november te zien in theater de Beun te Heiloo. Na het succes van vorig jaar met het swingende Little Shop of hor rors, werd dit seizoen gekozen voor een ware Brechdiaanse uitdaging. Oude tijden herleven, zo lijkt het, want Horizon staat al sinds 1978 op de regio nale planken. Het repertoire omvat onder andere Scrooge, The Baker's Wife, South Pacific, Camelot, Oliver en De Engel van Amsterdam. Met produc ties als Les Miserables, Sweeny Todd en het reeds genoemde Little Shop of Horrors, haalde Horizon zelfs de kas tanjes uit het vuur voor de professio nals; alle drie de musicals waren een primeur in ons land! Achter de keuze voor de musical Mack the Knife zit de visie van regisseur/cabaretier Bert Schuiling die met zijn bijdrage aan zeker drie achtereenvolgende produc ties de stap naar topamateurniveau voorstaat. Mack the Knife speelt zich af in het Londen van het begin van de vorige eeuw. In een tijd waarin de verschillen tussen de diverse lagen van de bevol king nog bijzonder groot zijn, ontvouwt zich op originele wijze een strijd tussen de 'gentleman thief' Mack the Knife en de bedelaarskoning J.J. Peachum. Kaar ten voor de voorstellingen zijn te bestellen via Horizon. Bel voor meer informatie met Oscar Koch, tel. 072- 5062304 of email: theatergroep_hori- zon@xs4alI.nl. HEILOO - Op 30 oktober viert de N.C.V.B. (Nederlandse Christen Vrou wen Bond), afdeling Heiloo, haar vijf tigjarig jubileum. Door een fusie met de C.PB., de Verenigde Christelijke Plattelandsvrouwen, heeft de N.C.V.B. de nieuwe naam Passage gekregen. Oud-leden van de afdeling Heiloo, wor den hartelijk uitgenodigd om de feest avond bij te wonen. De bijeenkomst wordt gehouden in de Ter Cöulsterkerk en begint om 19.30 uur. Na een welkom en een meditatief gedeelte zal de Cabaretgroep Peper munten optreden. Als u interesse heeft om op 30 oktober het feest mee te vie ren, wordt u verzocht zich voor 10 oktober op te geven bij mevrouw D.S. van Gorkum, Vrieswijk 29, tel. 072- 5333214. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 0900-0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: W.G.A. Meijer, Kennemerstraatweg 389,1851 NE Heiloo, tel. 5331122. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333 695. O.V. (openbaar vervoer)taxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel, 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2,1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50 plussers. Inlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: ruw. J. Kleene Verbeek (secr.), Boekenstein 29, 1852 WS Heiloo, tel. 5340097 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Woensdag 14.00-16.00 uur Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) woens dag open van 14.00 tot 16.30 uur, m.u.v. 1 en 8 augustus. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oude re bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, dagelijks geopend van 09.00 tot 17.00 uur. De Beun Zaterdag 6 oktober om 20.15 uur voor stelling demonstratiegroep volksdans groep Pridini. Kaarten f 10,- voor kin deren, f 12,50 voor volwassenen. Bibliotheek Tot 15 oktober tentoonstellingen Kinderboekenweek: woensdagmiddag -lees over je hobby voor volwassenen en voor kleuters (tot 1 november) Ik zal je wat vertellen...versjes en verhalen aan peuters en kleuters. GGZ Willibrord Het museum van GGZ Willibrord is zaterdag 6 oktober open van 14.00 tot 16.00 uur, de toegang is gratis aan de Kennemerstraatweg 464. Horizon College Expositie van schilderijen van Corrie Mark Schuurman Hess, Rechte Hondsbosschelaan 24a. Hema Expositie van aquarellen van Johan Hosmus.Tot 30 november. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 zijn schilderijen van Wim Twaalfhoven te zien op werkdagen tus sen 09.00 en 17.00 uur. Casa Design Expositie van Snel. schilderijen van Rina Nu ook in Heiloo: GoodBookers. Met meer keuze, meer bestemmingen ...èn lage prijzen, le reden om langs te komen. Heerlijk rondneuzen in de vele honderden gidsen. Want GoodBookers is er helemaal klaar voor in Heiloo. Maar wat minstens zo.belangrijk is: Heiloo, are you ready for GoodBookers? GoodBookers, Van Aostastraat 28, 1851 JC Heiloo, VBOOKERS T 072-5323150, F 072-5323151, E info@heiloo.goodbookers.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 12