JOT A-scoutingweekend Nieuwbouw De Cameren in zicht Abstracte schilderkunst in Gemeentehuis Limmen Darten met Co Stompé en Barney in Egmond UITKIJKPOST - 17 OKTOBER 2001 - PAGINA 11 Warme start Limmer IJsclub VVD-ministers Limmen in verkiezingstijd Rijden onder invloed Egmond in de Middeleeuwen Bridgeclub Limmen Openbare vergadering Seniorenraad Limmen Programma Jongerencentrum Conquista KVG Limmen Fancyfair Johannesschool Akersloot succes Concertserie Slotkapel van start Gastgezinnen gezocht voor Armeense kinderen Ze blijven vliegen bij Galerie Amber Thema avond 'Wat bezielt kinderen' Hakkel-oren Toernooi weer erg gezellig Versstraattoernooi volleybalvereniging Oranje Wit. Ouderendag Limmen LIMMEN - Terwijl de thermometer afgelopen zaterdag de zomerse waarde van 23 graden Celsius aangaf, moesten de schaatsers van de Limmense IJsclub 's avonds hun eerste wedstrijd van dit nieuwe schaatsseizoen afwerken. Een eerste wedstrijd die zich al aan diende na slechts één ijstraining was dan ook voor de meeste om te kijken hoe de vorm er dit seizoen voor staat. Toch waren er al een aantal mooie persoonlijke records te noteren. De Uitslagen: meisjes pupillen: 1. Danique van Dijk, 2. Ellen de Waard, 3. Mariska Metzelaar. Jongens pupillen: 1. Mikc Frinking 2. Sjoerd Wokke 3. Sjaak Oud. Meisjes junioren: 1. Jolinda Lute 2. Aafke van der Heijde, 3. Joyce Groot Jongens Junioren C: 1. Ruben Wokke 2. Rick Hollenberg, 3. Rick Sombroek Meisjes Junioren B: 1. Rina Molenaar. Jongens Junioren B: 1. Pieter Veldt, 2. Arnoud Koot, 3. Guus de Waard. Dames Junioren A: 1. Nathalie Hollenberg. Heren Junioren A: 1. Bram Bruchke, 2. Robin Scholte Heren Neo-Senioren: 1. Johan Stienstra, 2. Nico Zomerdijk, 3. Juriaan Punt. Heren Senioren: 1Richard Bloedjes. Heren Veteranen: 1. Pieter Bosman 2. Herman Zomerdijk 3. Hendrik Delbrugge. LIMMEN - Minister Jorritsma van Economische Zaken en wellicht ook minister Zalm van Financiën komen op zaterdag 10 november naar een verkiezingsbijeenkomst van de VVD van fusiegemeenten Castricum, Akersloot en Limmen (CAL). De bijeenkomst staat vooral in het teken van de verkiezingen op 14 november. De ministers houden toespraken en gaan in op vragen, vanaf 16.00 uur in Vredeburg. LIMMEN - Afgelopen maandagnacht werd een 23-jarige man uit Limmen aangehouden op de Rijksweg. Hij reed daar met zijn auto en agenten stelden vast dat de bestuurder alcohol had gebruik. Hij blies 420 ug/1. Dat is nagenoeg twee maal de toegestane hoe veelheid. Daarnaast bleek dat hij niet in het bezit was van een rijbewijs, dat de auto geen geldig kenteken voerde en bovendien niet was verzekerd. EGMOND - Deze week is er in basisschool De Windhoek in Egmond- Binnen een tentoonstelling te zien over Egmond in de Middeleeuwen. De expositie is samengesteld door Jan Lute. Er is onder andere een maquette te bewonderen van het Slot op De Hoef. U kunt de tentoonstelling nog bezoeken op woensdag 17 oktober en donderdag 18 oktober van 9.00 tot 15.30 uur. De school is te vinden aan de Heerenweg 72a. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 10 oktober als volgt gespeeld: A-Lijn: 1Dolmans-Bollweg 57,14, 2 Bom-Kruyswijk 57,14, 3. Korff- Straathof 53,57, 4. Keyzer-Keyzer 53,57. B-Lijn: 1 v.Buytenen-Kuiper 57,50, 2. Morcus 55,00, 3. Kuiper-Zijp 54,29. C-Lijn: 1. Klous-Limmen 56,70, 2.Hulsebosch-Zeeman 53,13, 3. Apeldoorn-te Buck 52,68. D-Lijn: 1. Buit-Kaandorp 58,57, 2. Maas 57,50, 3. Gelsing-Stolp 55,71. E-Lijn: 1. Tromp- Zijp 60,42, 2. v.Balen 59,03, 3. Segerius 52,08. LIMMEN - De Seniorenraad houdt op donderdag, 1 november om 15.00 uur een openbare vergadering in het gemeentehuis van Limmen. De agenda van deze vergadering zal worden gepubliceerd in de gemeentelijke rubriek in de Uitkijkpost van 31 oktober. De Seniorenraad is in december 2000 in het leven geroepen en kan sindsdien gevraagd en ongevraagd advies veriepen aan de gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de burgemeester, over aangelegenheden die betrekking hebben op het ouderenbeleid. De Seniorenraad nodigt geïnteres seerden uit om deze vergadering bij te wonen. Wanneer u tijdens de vergadering over één van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel voor de vergadering afspreken met de voorzitter, de heer Theo Straver, tel. 072-5053901. LIMMEN - Het programma voor het weekend van 19, 20 en 21 oktober is als volgt: kipderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur komen herfstknutselen. Neem mooie bladeren, kastanjes, eikels en dennenappels mee. De entree is f. 2,25. Tieners van 12 tot en met 15 jaar zijn zaterdag van 19.00 tot 23.00 uur welkom op de disco. De entree is gratis. Zondagmiddag is Conquista van 14.00 tot 17.00 uur. In de herfstvakantie worden woensdagavond vanaf 19.30 uur op grootscherm films gedraaid, de zaal is open vanaf 19.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar zijn op vrijdag 19 en zaterdag 20 oktober welkom van 20:30 tot 01:00 uur. 'Naast de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etcetera. Heb je ook zin om medewerker te worden bij de jongerenwerkgroep van Conquista? Meld je dan aan bij een van de medewerkers van Conquista of bel naar Esther Schaap, tel. 072-5053095. Spanning tijdens het vaarexamen bij Scouting Victorie. LIMMEN/HEILOO - In het weekend van 19, 20 en 21 oktober is het weer JOTA (Jamboree On The Air). Scouts over de hele wereld zoeken in dit weekend contact met elkaar met behulp van zendapparatuur. De scouts van scouting Limmen en Heiloo hebben elkaar na een periode van 5 jaar weer opgezocht en zullen dit evenement gezamenlijk doorbrengen. Het hele weekend zullen ze vanaf de blokhut aan de Kistenmaker in Heiloo proberen vele contacten te leggen met andere scoutinggroepen. Op het terrein van scouting Heiloo is men enige weken bezig geweest met de bouw van een toren om er de antenne die nodig is voor het zenden in te hangen. Ook staat er jaarlijks een kraan van Winder Limmen op het terrein waar een antenne in wordt gehangen. Op deze manier zijn de scouts verzekerd van een goede ontvangst, welke kan resulteren in contacten met scoutinggroepen zelfs over de grens. Zo heeft men vorig jaar bijvoorbeeld contact gehad met scoutinggroepen uit Portugal, Zwitserland, Duitsland, België en zelfs Canada. Het JOTA weekend begint vrijdagavond om acht uur. Om twaalf uur 's nachts wordt de JOTA officieel via de zender geopend. Het overige deel van de vrijdagavond zal in het teken staan van het thema Kuifje en de zwarte rotsen. De activiteiten van de avond worden hier op afgestemd en er zal natuurlijk veel gezonden worden.. De activiteiten zullen ook dit jaar staan in het teken van het zenden om zo zelfs ede jongste scouts al even aan deze hobby te laten ruiken. De zaterdagavond staat ieder jaar in het teken van de JOTA-cross. Vijftien scoutinggroepen uit Noord-Holland doen aan de cross mee. Van elke groep is er een mobiel team bestaande uit een chauffeur, een zendamateur en drie scouts. Met behulp van enveloppen en puzzeltochten worden zij naar posten gestuurd en moeten daar opdrachten uitvoeren als: zaklopen, kanovaren, pannenkoeken bakken, banden wisselen, zo veel mogelijk dominostenen neerzetten binnen een bepaalde tijd, enzovoort. De andere scouts vormen het thuisfront en krijgen moeilijke vragen over de zender. Hun taak is om binnen een bepaalde tijd het juiste antwoord bij deze vragen te vinden. De groep met de meeste punten mag de JOTA-cross het jaar erop organiseren. Omdat vorig jaar scouting Uitgeest de JOTA-cross gewonnen heeft zullen zij het dit jaar organiseren. Zondag wordt de blokhut weer in zijn oude staat terug gebracht want voor een JOTA weekend wordt de hele hut omgebouwd naar een videolokaal, een kranten- en internethok, een bar, een zendlokaal en een opslag voor het kookteam. Als dit klaar is wordt het weekend afgesloten met een Chinese maaltijd en wordt de film die door het filmteam tijdens het weekend is gemaakt gekeken onder het genot van een drankje. LIMMEN - Op 18 oktober wordt de nieuwbouw van 24 aanleunwoningen voor zorgcentrum De Cameren in Limmen dan toch een feit. De schorsing van de bouwvergunning is opgeheven en op donderdag wordt de eerste paal van de nieuwe zorgwoningen geslagen. De langstwonende bewoner van de aan leunwoningen, mevrouw Koeman- Wiedijk zal met een druk op de knop de eerste paal de grond in doen gaan. Stichting De Rietlanden en Stichting Woonzorg Lage Weide hadden het liefst de bouw vorig jaar september al gestart. De bouwvergunning die de ge meente Limmen verleende werd echter geschorst na diverse bezwaarschriften van omwonenden van het zorgcomplex. Door middel van twee inspraakavonden en openbare hoorzittingen namens de gemeente voor de omwonenden dachten de belanghebbenden de koudwatervrees weggenomen te hebben. Niets bleek minder waar. Er werd geprotesteerd te gen de massaliteit van het gebouw en enkele bewoners van de Meidoornlaan vonden de woonblokken te hoog en te dicht bij hun woningen komen. De bewoners werden op twee punten in het gelijk gesteld, het gebouw werd na rijp beraad gedraaid zodat het uitzicht voor omwonenden plezieriger werd. Bovendien worden de aanleunwoningen nu zo ver mogelijk van de weg ge bouwd. De bewoners waren echter nog niet helemaal tevreden. De rechter achtte een bezwaarschrift van een bewoonster van de Alkemadelaan gegrond en floot de gemeente Limmen terug. Het bouwplan moest worden herzien, wat de bouw uiteindelijk met een jaar vertraagde. Recht op protest Cees Lute, secretaris van Stichting Woonzorg Lageweide, heeft best begrip voor de mensen die protesteerden tegen de komst van de nieuwe aanleunwo ningen en het zorgcentrum. „We leven nu eenmaal in een democratie, dus iedereen heeft het recht bezwaar te maken tegen de plannen van een ander. Deze plannen zijn echter wel ten nutte van de ouderen van Limmen," zo meent hij. „Sommige woningen zijn al dertig jaar oud en echt niet meer van deze tijd. Het is daarom pure noodzaak om deze verbouwing door te voeren. Bovendien heeft alle vernieuwing een zekere vorm van gewenning nodig, dat is logisch. Ik groet de omwonenden overigens ge woon nog steeds hoor, wat moet ik er verder mee?" Huurverhoging De verbouwing van de woningen en De Cameren is niet over een nacht ijs gegaan. Er ging vier jaar voorbereiding aan vooraf, huurders zijn geïnformeerd over de plannen en op de hoogte gebracht van de huurverhoging die de verhuizing met zich meebrengt. De huurders krijgen een verhuiskostenver goeding. Door middel van een huurgewenningsbijdrage vanuit de stichting krijgen bewoners de kans om binnen vier jaar te wennen aan het nieuwe huurbedrag. ,,Ik vind het belangrijk dat de ouderen in Limmen een zorgimpuls krijgen," meent Lute. De kwaliteit van het nieuwe gebouw is prima en er is een goede sociale controle mogelijk." Nieuw bestemmingsplan Als alles volgens plan verloopt zullen in september/oktober 2002 de bewoners naar hun nieuwe aanleunwoning verhuizen. Vervolgens wordt de bouw gestart van het nieuwe zorgcentrum De Cameren, dat twintig maanden later gereed moet zijn. Het oude complex is verkocht aan het Bouwfonds. De gemeente is inmiddels bezig met een nieuw bestemmingsplan voor het gebied. De blijdschap op 18 oktober zal er niet minder om zijn, na het slaan van de eerste paal worden symbolisch 24 ballonnen opgelaten, aansluitend spreken meneer Hopman namens Stichting Zorgcentra De Rietlanden, Wil Maréchal namens het college en de Ouderzorg, aannemer Bot, J. Out, voorzitter van de huurdercommissie in De Burgerij, aanvang 16.00 uur. Werk van Ben Böhm. LIMMEN - Onder auspiciën van de Stichting Culturele Raad Limmen exposeert Ben Böhm uit Beverwijk zijn abstracte schilderijen van 4 oktober tot en met 5 december in het gemeentehuis van Limmen. Hij is begonnen met schil deren in 1994. Na het uitproberen van verschillende stijlen, met diverse mate rialen, is Ben met gouache en acryl de abstracte kant op gegaan. Hiervan ziet u een selectie in het gemeentehuis van Limmen. De expositie is te zien in de publieke ruimtes van het gemeentehuis van 08.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur, behalve op vrijdagmiddag. Co Stompé naar Egmond. De Doeland Masters Darts op zaterdag 20 en zondag 21 oktober in hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee zal voor de eerste keer de speellocatie zijn voor diverse spelers uit de top 16 van Europa. Deelnemers zijn onze Neder landers Raymond van Barneveld, Co Stompé en Vincent van der Voort, maar ook de buitenlandse toppers zoals Bob Taylor, Martin Adams, Ted Hankey, Colin Monk, Andy Fordham, Wayne Mardle, Mervyn King, Peter Manley, Ronnie Baxter, Mitchell Crooks, Andy Jenkins, Kevin Painter en Matt Clark. De wedstrijd start met vier poules van vier, waarna de beste twee van de poule door zullen gaan naar het knock-out systeem. Dat het een serieus toernooi is wat jaarlijks terug keert blijkt wel uit het prijzengeld f 55.000,- wat er te ver delen is. Nog een aantrekkelijk element voor de deelnemers is de superpremie. De eerste speler die kans ziet om met negen darts 501 uit te gooien, krijgt de superpremie van f 25.000,-. Tijdens de Doeland Masters zal de NOS onder andere live verslag doen in haar reguliere uitzendingen van Studio Sport. De zaal in Hotel Zuiderduin is op beide dagen geopend vanaf 10.30 uur. Toegangsbewijzen zijn verkrijgbaar in de voorverkoop bij het hotel vanaf f 17,50. Voor inlichtingen belt u met Diamond Media, tel. 0226-340590 of 0653-536719, of met Hotel Zuiderduin, tel. 072-5065000, Zeeweg 52 te Egmond aan Zee. EGMOND - Na enkele tijd te zijn gesloten in verband met een grote restauratie gaat de concertserie in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef weer van start. In deze bijzondere locatie komt de muziek extra tot zijn recht. Zondag 21 oktober begint de reeks met een concert van de Stable Roof Jazzband. Deze band ontstond in 1980 toen enkele ervaren Hollandse jazzmusici besloten een dixielandband te gaan vormen. Na 19 jaar en enkele wisselingen in de bezetting behoort de band nu tot de top van de Hollandse oude stijl orkesten. Het repertoire van de band is gebaseerd op de oorspronkelijke New Orleans stijl, waarmee de band in binnen- en buitenland veel succes heeft. Het concert begint om 15.00 uur. De toegangsprijs is f20.-, PAS 65+ en CJP f 15,- Kaarten kunnen telefonisch worden besteld, tel. 072 - 5062033/5062387. Het tweede optreden in de concertserie is op zondag 18 november met een optreden van het koor Vigorosa. LIMMEN - Ieder jaar nodigt de Pax Christi werkgroep in de regio Alkmaar zo'n veertig kinderen tussen 9 tot 12 jaar uit, om in de wintermaanden voor vier weken opgenomen te worden in een gastgezin in de regio. Onder het motto 'Geef ze warmte' komen deze kinderen naar ons gebied, om te genieten van onze gastvrijheid en de warmte die wij hen in deze periode kunnen bieden. De scholen op het platteland in Armenië zijn in de wintermaanden meestal gesloten wegens gebrek aan brandstof. De kinderen zijn dan noodgedwongen thuis en wachten op betere tijden. Daarom worden een aantal van hen van 13 januari tot 10 februari 2002 uitgenodigd naar Nederland te komen. De Pax Christi werkgroep zelf verzorgt wekelijks een aantal dagdelen een gevarieerd programma voor de kinderen, met ruimte voor onderling contact en het uitwisselen van ervaringen. De (gast)ouders ontfermen zich de overige dagen over bun jonge gasten. Spitak De werkgroep Spitak is van plan in overleg met de scholen in Limmen na te gaan of door de kinderen ook aan de klassengroepen van de basisscholen in Limmen kan worden meegedaan. Op een vanzelfsprekende manier kan zo het contact met de kinderen van de (gast)gezinnen worden voortgezet. Nadrukkelijk nodigt de werkgroep ook ouders uit, die zelf geen kinderen in die leeftijdsgroep hebben om mee te doen. In de praktijk blijkt dat de kinderen, die twee aan twee geplaatst worden, zich samen uitstekend vermaken. Er komen voor de groep twee Armeense begeleid(st)ers mee die kunnen tolken en op wie altijd een beroep kan worden gedaan. De werkgroep Spitak uit Limmen, die onlangs een bezoek bracht aan Armenië, wil graag actief mee werken aan dit initiatief. Zij nodigt daarom een zevental gezinnen/gastouders uit om twee kinderen in hun huis of gezin op te nemen. De werkgroep ziet deze activiteit als een uitstekende kans om de uitwisseling/vriendschapsband tussen Spitak en Limmen verder vorm te geven. De heer en mevrouw Huisman, tel. 072-5053883, zijn graag bereid u meer informatie te verschaffen. Zij hebben zich al verschillende keren met veel enthousiasme over deze kleine gasten ontfermd. Jacob en de engel. Gal. Amber LIMMEN -' Naar aanleiding van een gedicht van galeriehoudster Jeannette Coppens maakten twaalf kunstenaars keramiek, sieYaden, schilderijen, objecten van papier-maché en beelden voor het tweede deel van de tentoonstelling vogels, vleugels en engelen. Jos Dijkman koos Jacob en het gevecht met de engel om in olieverf en pastel te verbeelden. Haar schilderijen doen erg denken aan Chagall, maar hebben toch een heel eigen toets. Rosemary Thone werkt veel met pasteltinten in haar keramiek en geeft haar werk graag een vleugje humor mee. Momenteel maakt ze haar beelden in brons, keramiek en papier-maché. Joke de Jager is zo'n twintig jaar met keramiek bezig. Zij laat zich inspireren door de natuur. Voor Amber maakte zij vogels en pinguins. Irene Maas, bekend van de katten, laat op de Vogel, vleugels en engelententoonstelling vooral .vogels zien, zoals bergeenden, zwanen en strandlopers. Ook Anke Labrie heeft op het thema ingespeeld. In haar heel eigen vormentaal, met de voor haar zo karakteristieke kleuren, maakte ze boeiende schilderijen. Annemiek Keim heeft prachtige wandobjecten in gemengde techniek gemaakt en 'sieraden. Sommigen in zeer vrolijke, 1 andere in meer gedekte tinten. Paul Visser dacht bij vliegen aan vliegende vissen. In de galerietuin zijn nog de beelden te zien van Ab van Wijhe, Alie Kalverda, Inez Warnaar, Elly de Jong en Marga Hessels. De tentoonstelling Vogels, vleugels en engelen deel 2 duurt tot en met zondag 4 november. Extra openstellingen zijn zondag 21 oktober (galerieweekend). Galerie Amber, Dusseldorperweg 18, van donderdag tot en met zaterdag 14.00 tot 17.00 uur op afspraak, tel. 072-5051491. CASTRICUM - Op donderdag 25 oktober in dorpshuis de Kern, Overtoom 15 te Castricum wordt de thema avond Wat bezielt kinderen gehouden. Toegang f7,50. 'Boy kijkt me nooit aan als ik tegen hem praat'. 'Grietje is anders dan de andere meisjes van haar leeftijd, het is alsof ze niets leuk vindt'. Het zijn herkenbare uitspraken over kinderen, gedaan door opvoeders die het graag anders zouden willen zien. Tijdens de thema avond Wat bezielt kinderen, gaat Ben Baltus dieper in op de oorzaak van gedrag dat kinderen (aan ons) tonen. Boy en Grietje, waarom zijn zij zoals zij zijn en wat hebben zij ons te leren over onszelf? Deze thema avond is geschikt voor iedereen die met opvoeden te maken heeft. Voor inlichtingen belt u met tel. 0251-318330. AKERSLOOT - Zaterdag 13 oktober heeft de Johannesschool in Akersloot een fancyfair gehouden om geld in te zamelen voor nieuwe speeltoestellen op het schoolplein. Op het schoolplein stond een hele grote tipi-tent, een soort wigwam van 13 meter doorsnede. Hierin was het, onder bijna zomerse omstandigheden, goed toeven. Meester John en meester Wouter hadden een tijdelijke live band gefor meerd, waarvan de inmiddels opgenomen cd (de opbrengst hiervan is uiteraard bestemd yoor het goede doel) vanaf volgende week verkrijgbaar is. Ook de ouders zich van hun beste kant laten zien, waardoor de aanbiedingen op de rommelmarkt al tegen het middaguur aanmerkelijk waren uitgedund. Er waren nauwelijks voldoende artikelen be-schikbaar om de vele kandidaatjes voor de spelletjes van prijsjes te voorzien. Eén van de hoogtepunten was de mogelijkheid om in een echte hetelucht ballon te worden opgelaten. Daarnaast werden er door de kinderen ballonnen opgelaten voor de ballonwedstrijd met als hoofdprijs een echte ballonvaart over Nederland in de zomer van 2002. Snelle rekenaars konden aan het eind van de middag al melden dat de gestelde doelen ook financieel gehaald zijn. Het exacte bedrag wordt later nog bekend gemaakt. EGMOND - Het derde Hakkel-oren Toernooi werd vooral gekenmerkt door de gezellige sfeer. Het Hakkel-oren Toernooi ontleent zijn naam aan de bijnaam voor de inwoners van Egmond-Binnen. Met name in het tweede weekend was het dankzij het fraaie nazomerweer goed toeven langs de banen en op het gezellige, gedeeltelijk overdekte terras. Aan dit toernooi, dat in de eerste twee weekenden van oktober werd gehouden, namen ongeveer 310 spelers en speelsters deel die ruim 360 partijen speelden op de perfect onderhouden French Court-banen. Het 40+ veteranen dubbeltoernooi omvatte de speelsterktecategorieën Cl, C2, Dl en D2. Omdat er een verliezersronde aan verbonden was speelde elk dubbel minimaal twee partijen, wat mogelijk ook een verklaring is voor de groeiende populariteit van het toernooi. De partijen in de categorie Cl werden in poulevorm afgewerkt. Na afloop van de laatste finalepartij vond de prijsuitreiking plaats. Voorzitter Gerard Roelofsen bedankte namens het bestuur de toernooi-commissie, de feestcommissie en verder allen die hebben meegewerkt aan het toernooi. Namens de toernooicommissie reikte Petra Swart de prijzen uit aan de winnaars. De prijswinnaars zijn: HDD2: 1.Loek Brinkman/Jan Visser; 2.Ap Koning/Ad v.d. Pol. DDD2: l.Lia Zonneveld/Ans Mul; 2.Els van Wagtendonk/Tineke Schoon. GDD2 l.Jan Zonneveld/Rineke Houtenbos; 2.Steven en Carla Holsheimer. HDD1 l.Ton Meyers/Ren van Gennip; 2.Adrie Groen/Arie Koopman. DDD11 .Anneke Meester/Diane Berkhout; 2.Loek Kotten/Bep Wijnands. GDD1: l.Sjef de Haan/Paula Ranzijn; 2. Niek Baltus/Irma Dekker. HDC2: 1.Piet Beer/Roel Trompert, 2.Frank van Weelderen/Cees Groot. DDC2: 1 .Corry Groot/Greet de Boer, 2.Wilma Leeftink/Trudy de Boer. GDC2: l.Paul Schaap/Yvonne Vreeswijk, 2.Edwin en Wendy Roobeek. HDC1 1 .Bert Barbe/Bert de Boer, 2.Vokko Koeman/Hildo Kwast. DDC1: 1.Marijke ter Heerdt/Joke Feld, 2.Ria Leijen/Carin Visser. GDC1: 1.Kees en Joke Feld, 2.Bert de Boer/Annelene Balk. LIMMEN - Zoals elk jaar houdt volleybalvereniging Oranje Wit uit Limmen op de laatste zondag .van oktober het Versstraattoernooi. Dit keer vindt het toernooi plaats op zondag 28 oktober en wordt gehouden in sporthal d'Enterij. Vanaf 12.00 uur strijden er een kleine twintig teams om de felbegeerde wisselbokaal en de altijd lekkere Versstraatprijs., Elk team speelt minimaal vier wedstrijden. Een team bestaat uit net zoveel personen als u zelf wilt, maar er moeten mi-nimaal twee dames in het veld staan. De inschrijving is reeds gestart en de eerste teams hebben zich al weer gemeld. Het inschrijfgeld bedraagt f40,- per team. Informatie en opgeven voor dit toernooi lean bij John Scheepmaker, Enterij 21 in Limmen, tel. 072-5054430. Er is een limiet aan het aantal teams vastgesteld! Volleybalvereniging Oranje Wit is ook nog op zoek naar een aantal dames en jeugdspelers/speelsters die de competi tie-teams kunnen versterken. Zij zijn welkom om op donderdagavond in sporthal d'Enterij tijdens de training een kijkje te nemen of een keer mee te trainen. Voor informatie Sandra Wempe, tel. 072-5053260. LIMMEN - Op woensdag 17 oktober is er voor het KVG weer de ledenavond in de Burgerij, aanvang 20.00 uur. De heer De Jong van het Westfries-museum vertelt de geschiedenis van voorwerpen die u meebrengt. Introducés zijn welkom, zij betalen f7,50, inclusief koffie. LIMMEN - De SWOL houdt op dinsdag 23 oktober een ouderendag in de gemeente Limmen. Iedereen vanaf 55 jaar is die dag welkom in Vredeburg aan de Dusseldorperweg 64. De dag begint vanaf 10.00 uur met een gezellig samenzijn. Indien men nog niet eerder heeft kennis gemaakt met SWOL is dit een goede gelegenheid voor een nadere kennismaking met veel leeftijds^ genoten. Teneinde een juist inzicht te krijgen in het aantal deelnemers dient men zich van tevoren op te geven bij: mevrouw Min, tel. 072-5052506 of de heer Boersen, tel. 072-5052483 voor 21 oktober.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 11