Foresters in het nieuw Double Stars besluit seizoen Paddestoelentocht in Heiloo Boze heks bij Falkland Bewust eten draagt bij aan levensgeluk UITKIJKPOST - 17 OKTOBER 2001 - PAGINA 8 SPEURPUZZEL 20-Jarig jubileum Pridini Brandweer in actie Wandelen en fietsten met Stichting Historisch Egmond •keurmerk mmm S B 1 D N O U Z E G Zoek de aangegeven woorden op in de speurpuzzel. De woorden kunnen alle richtingen uit l L b V l z u r staan. Als u alle woorden heeft aangestreept, blijven enkele letters over. Noteer de overgeble R E A M E L K L R ven letters in de juiste volgorde en stuur uw oplossing binnen drie weken naar: U K M G R A S E O Evident P.R./De groene koe, Postbus 2540, 3B00 GB Amersfoort. Let op, vergeet niet de naam H K 1 VV R O T G D en datum van onze krant te vermelden. Onder de goede inzenders ivorden sets melkbekers van G E L E M O C E U De groene koe verloot. O R 1 1 B 1 O S C BOER GEZOND WEI LEKKER ZUIVEL KEURMERK MILIEU Y C E B O E R M T YOGHURT ECOMEL GRAS BOTER PRODUCT MELK SLAGROOM K E U R M E R K H De junioren van de Foresters in hun nieuwe tenues. HE1LOO - Het zojuist gepromoveerde A-l junioren voetbalteam van De Foresters uit Heiloo speelt dit seizoen in de eerste klasse. De resultaten van dit jonge team zijn op dit hogere niveau nog was wisselend met een mooie overwinning op Vitesse '22, een gelijkspel tegen LSVV en een verliespartij tegen JVC. Toch zijn de verwachtingen voor de rest van het seizoen heel goed. Dat bracht sponsor Johan Jansen er toe om het team weer in het nieuw te steken. Het tenue bracht niet direct geluk. Na een grotendeels gelijk opgaande wedstrijd werd aan het eind toch nog ruim verloren met 2-5 van Alkmaarsche Boys. HEILOO - Met nog een enkele (in haalwedstrijd te gaan sloot Double Stars Heiloo afgelopen weekend haar honk- en softbalseizoen af. De vereni ging ging het seizoen - dat loopt van april tot en met oktober - in met vijftien teams die allen deelnamen aan de com petitie, namelijk acht seniorenteams en zeven jeugdteams. Lopende het seizoen kon door een flinke aanwas bij de jeugd een tweede peanutteam (hierin spelen de allerjong sten) worden ingeschreven, waardoor het seizoen werd afgesloten met zestien teams. Een seizoen waarin in elk geval een tweetal kampioensteams konden worden binnen gehaald. Dames 1 werd kampioen in de tweede klasse A Regio en de honkbal junioren werden kam pioen in de eerste klasse A van regio Noord. Derde kampioenschap Mogelijk sleept de vereniging de ko mende weken nog een derde kampioen binnen. Terwijl de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen al weer in volle gang zijn, konden zowel de jeugd- als seniorleden afgelopen weekend weer hun hart ophalen aan hun sport. Zaterdag was het de beurt aan de jongste jeugd. Tijdens de jaarlijks terugkerende jeugd sportdag konden zij onderling hun krachten meten op de verschillende onderdelen die op het Double Stars complex moesten worden afgelegd. Jeugd De jeugd was zaterdagmiddag vrijwel compleet aanwezig en werd door senioren en ouders langs alle onder delen gevoerd; honklopen, ver slaan, hoge ballen vangen en natuurlijk trachten de bal met een zo hoog mogelijk snelheid te gooien. Allemaal onderdelen die van belang zijn bij het beoefenen van de honk- en softbalsport. MVP Naast de sportdagwinnaars uit. de verschillende teams werden er ook de MVP-s 2001 (Most Valuable Player) gekozen. Door de technische commissie was daarvoor per team een lid uit gekozen dat niet alleen goede prestaties op het veld wist neer te zetten, maar bijvoorbeeld ook rond of buiten de velden als bijzonder waardevol werd beschouwd. Als MVP kwamen de vol gende speel(st)ers uit de bus: Anne Veen bij de softbalpupillen; Dirk Leeuwenberg bij de peanuts; Kasper Förch bij de honkbal pupillen en Wisse Deijlen bij de honkbal aspiranten. Voor de junioren en senioren worden de MVP-s gekozen op de komende ledenvergadering. Toernooien Zondag waren het de senioren die hun afsluitend evenement hadden. Tijdens uitstekende weersomstandigheden werd door een achttal teams gestreden in het zogenaamde afsluitend Mixed Softbal Toernooi. Een van de twee toernooien die de vereniging per jaar organiseert: het Mid Zomer Toernooi en dit laatste toernooi. Mixed softbal wordt - de naam zegt het al - gespeeld door een team dat bestaat uit dames en heren en staat open voor leden en niet-leden. Doel is vooral om in een ontspannen, gezellige sfeer de sport te beoefenen om in dit geval het seizoen uit te luiden. Ter afsluiting kon men genieten van een optreden van de kort daarvoor geformeerde band The Softies. Wil je meer weten over honk- en softbal? Bel dan met Gert Paul van der Horst, tel. 072-5337614. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, container naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewa tersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Zwem- en poloclub De Spetters, container op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Venne water. Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, container bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Volksdansvereniging Pridini heeft dit jaar met twee voorstellingen in theater de Beun het 20-jarig jubileum van de demonstratie dansgroep gevierd met als titel Terugblik naar de toekomst. De voorstellingen op 25 maart en 6 oktober waren beiden vrijwel uitverkocht en vielen zeer in de smaak bij het aanwezige publiek. Geschiedenis In 1981 dachten een aantal enthousiaste leden uit de recreatieve Pridini volksdansgroep (die 1 jaar eerder was opgericht) dat het leuk zou zijn om de aangeleerde dansen aan een breder publiek te laten zien. Inmiddels is door de jaren heen en dankzij de vele optredens in de regio Noord-Holland de demonstratie- groep van Pridini een begrip geworden. Na het oprichten .van de demonstratie- groep moest een naam worden gekozen, dat was niet gemakkelijk. De eerste oefenlocatie was aan zee en keek uit over de duinen. Zo werd Pridini geboren, de naam betekend namelijk in het Joegoslavisch Achter de duinen. De volledige groep waaronder dansers, zangers en orkest bestaat momenteel uit 40 leden. Er staan vele dansen op het repertoire uit vrijwel de gehele wereld ,van Rusland tot Amerika en van Polen tot Engeland en Zuid-Amerika. Voorstelling Wat het eerste opviel toen het gordijn openging voor de voorstelling van 6 oktober, was het bijzondere decor, gemaakt van stalen matten en kubussen, fantastisch opgemaakt met een combinatie van folie, oude cd-tjes en bloemen en op aparte wijze belicht. Na het openingswoord van de voorzitter werd begonnen met de goede dans herinneringen van de afgelopen 20 jaar in een aantal blokjes samengevat. Vooral het trouwe publiek zullen deze zeker herkend hebben. De blokjes waren opgebouwd uit een serie Nederlandse dansen en Oostblok dansen. Het verdere programma bestond voor een groot deel uit dansen en liedjes, die nog maar een enkele keer eerder voor het publiek in Heiloo waren uitgevoerd, zoals een Amerikaanse square dans, een serie uit Friesland en een flitsende serie uit Macedonië, allen op traditionele volksmuziek. Vrijwel alle dansen werden door het Pridini-orkest en zanggroep begeleid. De groep schitterde op het toneel en men kon zien dat met veel plezier gedanst, gezongen en gespeeld werd. Tienergroep Tussen al het volwassen dansgeweld, bracht de in september vorig jaar gestarte tiener demonstratiegroep een Servische, Russische en Hollandse serie. De leden van de tienerdemonstratie groep hebben een leeftijd tussen de 12 tot 18 jaar. Tijdens beide voorstellingen hebben ze laten zien dat ze tot veel in staat zijn. In de korte tijd dat ze bezig zijn hebben ze alle dansseries aangeleerd. Pridini hoopt dat een aantal van de grootste enthousiastelingen uit deze groep de eerstvolgende jaren de gelederen van de volwassenen demonstratiegroep zullen gaan versterken. Mocht u na het lezen van dit artikel enthousiast geworden zijn, volksdansvereniging Pridini zoekt voor het orkest nog een aantal muzikanten die iets hebben met volksmuziek en bij een gezellige vereniging willen spelen. Zij zoeken met name versterking van het orkest met de volgende instrumenten: een accordeon, viool, een dwarsfluit en een contrabas. Ook zijn volksdansers welkom (tenminste enige jaren volksdanservaring is gewenst). U kunt zich aanmelden en informatie vragen bij Nico Blom, tel. 072- 5321340, na 18.00 uur. Beentjes van de vloer bij volksdansvereniging Pridini. HEILOO - De bewoners aan de Rosendaal, De Waard en De Kuilenaar in Heiloo keken afgelopen donderdag vreemd op toen zij rond 10.30 uur een brandweerwagen met zwaailicht door hun straten zagen rijden. Gelukkig betrof het ditmaal geen brandend huis waarnaar de spuitgasten op weg waren. Ditmaal moest de weg worden schoongespoten nadat een onbekend gebleven voertuig een spoor van olie had achtergelaten. Dat zorgde voor een glad wegdek en derhalve een gevaarlijke situatie, aldus de brandweercommandant. Nadat de brandweerlieden de klus hadden geklaard konden zij weer terug naar de kazerne. Of de vervuiler alsnog is opgespoord is niet bekend. Egmond - Op zondag 21 oktober houdt de Stichting Historisch Egmond een rondwandeling door Egmond aan den Hoef en een fietstocht van drie uur door het Noord-Hollands Duinreservaat. Onder leiding van een gids wandelt u door het oude gedeelte van Egmond aan den Hoef waarbij stil wordt gestaan bij oude panden en bijzondere plekjes. De gids geeft tekst en uitleg en beantwoordt uw vragen. Een belangrijk onderdeel van de rondwandeling vormt het bezoek aan de expositie Het Slot op den Hoef. Aan de hand van foto's, prenten en opgegraven voorwerpen wordt u hier geïnformeerd over het destijds grootste kasteel van Nederland. Onder de opgegraven voor werpen bevindt zich onder andere eet- en drinkgerei, gereedschappen en middeleeuws wapentuig. Aan het eind van de rondwandeling neemt u een kijkje bij de fundamenten van het oude slot. Al dwalend over de restanten kunt u zich zelf een indruk vormen over dit machtige kasteel. HEILOO - De Porseleinzwam, de Reuzenzwam, de Biefstukzwam, de Roze, de Paarse en de Zwarte Knoop- zwam, het Elfenbankje, de Witte Bultzwam, de Kostgangersboleet, of de Roodsteelfluweelboleet- allemaal paddestoelen die je in oktober kunt bewonderen in het Heilooër Bos. Paddestoelen zijn de vruchtlichamen van schimmels die het hele jaar in de grond of in dood of soms nog levend hout aanwezig zijn. Als je goed kijkt zijn er het hele jaar wel paddestoelen te zien, maar in de herfst zijn ze er het meest, soms maar een paar dagen, soms veel langer. Het Heilooër Bos is er beroemd om, omdat het een oud bos is. En ook omdat Natuurmonumenten, de eigenaar van het Landgoed Nijenburg waar het bos een deel van is, heel bewust het dode hout niet meer opruimt, maar het laat liggen. Zo krijgen die schimmels de kans om het op natuurlijke wijze af te breken. Kijkt u maar eens naar de stobben en stammen die verspreid liggen achter de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. Wilt u daar meer over weten, ga er dan zondagmorgen 21 oktober om 10 uur naar toe. Dan start bij de Kattenberg zoals elke maand op de derde zondag een natuurwandeling georganiseerd door de afdeling Noordkennemerland van het IVN, de vereniging voor Natuur- en Milieu-educatie. Zo'n wandeling duurt anderhalf a twee uur. Van volwassenen wordt een vrijwillige bijdrage van 3,50 verwacht; voor kinderen is dat 2,-. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen: 072- 535 0323. Misschien komt u ook kabouters tegen tijdens de paddestoelenwandeling. De fietstocht staat eveneens onder leiding van een deskundige gids en voert u door de prachtige omgeving van Egmond. Ook tijdens deze tocht krijgt u een verhaal en uitleg over Egmond te horen. Deelname aan de rondwandelingen kost f3,- voor volwassenen en f 1,- voor kinderen tot 12 jaar. Voor de fietstochten is dit respectievelijk f 12,50 en f 5,-. Verzamelpunt is het bezoekerscentrum van de Stichting Historisch Egmond aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Aanvang van beide tochten om 14.00 uur. Deelnemers aan de fietstocht dienen in het bezit te zijn van een geldige duinkaart voor het duingebied van PWN. Geïnteresseerden kunnen zich vooraf aanmelden bij mevrouw Wolf, tel. 072-5062344. HEILOO - Vol spanning keken de kinderen op vrijdag 12 oktober uit naar de voorstelling Tonnie, Tessa en de toverring in theater De Beun in Heiloo. Het wachten werd beloond met een spannende voorstelling, die de meeste kinderen op het puntje van de stoel bracht. Anneke Keijsper, die met deze voorstelling haar regiedebuut maakte, mag dan ook tevreden terugkijken op haar geslaagd regiedebuut. Heks in de put De voorstelling gaat over de dikke vriendinnen Tonnie (Tamara Zonneveld) en Tessa (Hilde Kaan), die samen aan het steppen zijn in het bos. Als ze gaan het picknicken merkt Tessa dat ze worden begluurd door een hofdame (gespeeld door Ans Popall). Als zij haar vragen waarom zij dit doet, antwoordt de hofdame dat zij op zoek is naar een toverring. Vroeger was deze in handen van de koningin, maar zij heeft de ring verstopt, Na haar overlijden weet niemand waar de ring gebleven is, zelfs de hofdame niet. Maar ze wil het sieraad wel graag hebben, om te voorkomen dat de boze heks de ring in handen krijgt. Tonnie en Tessa geloven het verhaal niet erg, maar opeens komt de boze heks uit de put! De heks (met mooie krassende stem gespeeld door Nelly de Boer) en haar slome hulpje Grobbel, (overtuigend neergezet door Annie Gilles), zijn wel degelijk op zoek naar de toverring, waarmee de heks kan to veren wat ze maar wil. Toverfluitje De twee vriendinnen en de hofdame maken dat zij wegkomen bij de heks. Grobbel krijgt een toverfluitje van de heks, waarmee zij mensen kan laten stilstaan aan de rand van de put. Doel is Tonnie, Tessa en de hofdame gevangen te nemen. Uiteraard raakt de goeie stuntel de fluit kwijt en raakt samen met de heks zelf betoverd aan de rand van de put. Omdat Tonnie, Tessa en de hofdame medelijden met het hulpje hebben bevrijden zij Grobbel. De heks komt echter tijdens deze actie ook weer vrij. Het volgende plan van de heks om de hofdame en de twee vriendinnen te snel af te zijn, zorgt voor een ware verkleedpartij bij Grobbel. Geholpen door de kinderen veranderd het hulpje in een goedeTee. Vervolgens moet zij de drie tegenstanders naar de rand van de put lokken, waar de heks hen te pakken zal nemen. Stommer dan vijf ezels De verkleedtruc wordt echter meteen ontdekt, zodat Grobbel zich afvraagt of dit wel de juiste manier is om de ring te vinden. De heks vindt van wel en noemt haar hulpje 'nog stommer dan vijf ezels op een rij'. Wat natuurlijk weer de nodige lachmomenten oplevert bij de kinderen. Maar natuurlijk...eind goed al goed. Grobbel weet de heks ervan te overtuigen dat een goedaardige heks beter in de smaak valt dan een kwade. Wanneer de heks beterschap beloofd, en de ring gevonden wordt, krijgt het oude wijf de ring toch nog in handen. Een poging om slechte dingen met de ring uit te halen wordt direct bestraft, wanneer Grobbel ter aarde stort en de benen niet meer kan bewegen. Een duistere stem laat de heks beloven nooit geen slechte dingen meer te doen. Wanneer ze dit met de hand op haar heksenhart beloofd staat Grobbel ook weer op en nemen alle spelers afscheid van het publiek. Veilig op schoot Natuurlijk kan een voorstelling alleen dan worden opgevoerd wanneer diverse mensen zich bemoeien met de aankleding van het toneel en de spelers. Dit was deze avond bijzonder goed verzorgd. In het bijzonder de grime van de heks (Wil Schuuring), het decor met een echt vliegende vleermuis (Gerard Gilles, Cees Lammers en Siem Schram) en de kleding (Nelly de Boer, Gerda Cochrane, Annie Gilles, Truus Schoonderwaldt, Eva van Willigen en Loes Zalm) waren dik in orde. Het licht (Connie Keijsper) en het geluid (Michel Hoogzaad) en muziek (Patrick van der Wijgerde) brachten een dusdanige extra spanning in de voorstelling dat het sommige kleintjes even te veel werd. Zij zochten met betraande ogen de veilige schoot vari pappa of mamma op. Om er pas aan het einde van de avond, toen de heks beloofd had om nooit geen kwaad meer te doen, weer vanaf te kruipen... Tonnie, Tessa en de toverheks zitten diep in de put. de kwaliteit van natuurlijke producten. In sommige toprestaurants staat op de menukaart bij gerechten trots vermeld dat ze met biologi sche producten bereid zijn. Goed eten Soms is milieuvriendelijk en diervriendelijk geproduceerd eten iets duurder, maar daar laten bewuste consumenten zich steeds minder door afschrikken. Degenen die bio logisch eten, vinden een even tueel hogere prijs meestal ruimschoots opwegen tegen de voordelen; gezonder en smaakvoller. En voeding is natuurlijk meer dan brandstof voor het lichaam alleen. Goed eten zorgt voor gezondheid en daardoor voor een 'goed levensgevoel'. Biologisch eten heeft boven dien directe invloed op de kwaliteit van de leefomge ving. Bij het biologisch telen worden ziekten en plagen in de gewassen op een natuurlij ke manier bestreden. Daarom is landbouwgif overbodig. Zelfs de verpakking van de biologische zuivelproducten is zo natuurvriendelijk mogelijk. Ecomel introduceerde afge lopen zomer naast de bestaan de kartonnen literpakken de lichtgewicht statiegeldfles voor De groene koe zuivel. Deze fles is niet alleen milieur vriendelijker, maar is ook makkelijk in gebruik (hersluit- baar, licht en onbreekbaar). Weloverwogen keuze Of het nu om gezondheidsre denen, uit milieu-overwegin gen of vanwege het betere bestaan voor de dieren is, steeds meer mensen maken een weloverwogen keuze voor biologisch eten en geven zo blijk van een verantwoorde lijkheidsgevoel naar mens, dier, milieu en de toekomst. Natuurvriendelijk eten is daardoor een levensstijl; een levensstijl die bijdraagt aan een gezonder en gelukkiger leven. Alle zuivelproducten van De groene koe en andere biologisch geproduceerde producten dragen het EKO- keurmerk op de verpak king. Dit keurmerk garan deert dat het product van biologische herkomst is. Het EKO-keurmerk wordt afgegeven door de onaf hankelijke controle-instan tie voor biologische pro ducten Skal, die door de Nederlandse overheid is aangewezen. Voor meer informatie: www.degroenekoe.nl Smaak Mensen die biologisch eten, kiezen voor die pure en rijke smaak van natuurlijke pro ducten. Zuivelfabrikant Eco mel verkoopt bijvoorbeeld onder het merk De groene koe biologische zuivelproducten als melk, karnemelk, diverse smaken yoghurt, blanke vla, slagroom, kwark, kaas en roomboter. Gezondheid en geluk liggen dicht bij elkaar. Wie gezond en bewust eet, heeft een gezonder lichaam en zorgt daarbij voor een betere leefomgeving. En een gezond lichaam in een schonere leefomgeving zorgt ervoor dat we ons gelukkiger voelen. De Nederlander raakt daar de laatste jaren meer en meer van overtuigd. De eigen gezondheid, maar De koeien hebben ruime stal- ook die van de dieren en het milieu wordt steeds belangrij ker gevonden. Is het wel zo gezond wat ik eet? Hoe wordt dit eten en drinken eigenlijk gemaakt? Dit vragen steeds meer mensen zich af bij het kopen van hun dagelijkse boodschappen. Het ligt voor de hand dat natuurvriendelijk geprodu ceerde producten dan vaak beter uit de bus komen. Boe ren die biologisch telen heb ben als doel: werken mèt de natuur. Ze gebruiken daarom geen kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen en zor gen ervoor dat de dieren het naar hun zin hebben in grotere stallen en vaker buiten lopen. Bovendien worden bij de bereiding van biologische pro ducten alleen natuurlijke ingrediënten toegevoegd. Die echtheid proeft de consument. len met veel stro waar ze op hun gemak door elkaar wan delen of liggen te herkauwen, 's Zomers staan ze minstens 120 dagen in de wei en eten ze gras dat groeit zonder chemi sche bestrijdingsmiddelen en kunstmest. Daardoor genieten ze van lekkere weidebloemen en kruiden. Dat proefje in bio logische zuivel van De groene koe. De smaak van biologische zui velproducten is duidelijk anders. Yoghurt is milder van smaak en lekker dik. Dat komt door de extra aandacht die aan de bereiding is gegeven. De vanillevla is lekker zacht en romig met de pure smaak van het natuurlijke vanille-aroma. Bij de bereiding wordt biologi sche rietsuiker gebruikt. Som mige mensen proeven zelfs bij halfvolle en volle melk duide lijk het verschil tussen biolo gisch en regulier en vinden de biologische melk voller van smaak. Vaker in de supermarkt De vraag naar natuurvriende lijk geproduceerde etenswa ren, zoals groente, fruit, vlees en zuivel is de afgelopen jaren dan ook enorm gestegen. In 2000 verkocht Ecomel bijvoor beeld 20 meer biologische melkproducten dan het jaar daarvoor. De consument raakt steeds meer doordrongen van de kwaliteit en pure smaak van biologisch eten en drin ken. En vrijwel iedere super markt heeft inmiddels een bio logisch züivelassortiment dat te vinden is tussen de andere zuivelproducten. Maar niet alleen consumenten kiezen voor biologisch, ook steeds meer professionele koks en restaurants kiezen voor de authentieke smaak en

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 8