Eerste paal De Cameren geslagen D66 luistert naar agrariërs Succesvol JOTA-weekend lil Plaatselijk nieuws uit Limmen en Akersloot UITKIJKPOST - 24 OKTOBER 2001 - PAGINA 13 LITIE ij" ^lrom I BERICHTEN LIMMEN - Op 20 oktober werd gepoogd in een woning aan het Plantraam in te breken. Enkele ramen en deuren werden geforceerd. Hierdoor ontstond aanzienlijke schade. Dankzij het goede hang- en sluitwerk is het bij een poging gebleven. Gevonden: Rechter sportschoen maat 8, kleine portemonnee met inhoud. China en Tibet in bibliotheek Akersloot AKERSLOOT - Het is vrijwel onmogelijk om tijdens een fototentoonstelling een min of meer volledige indruk te geven van de geweldige variatie in landschappen die men tijdens een rondreis door China en Tibet voor ogen krijgt. De geëxposeerde foto's in bibliotheek Akersloot van Ben de Graaf Bier brouwer laten dan ook maar een paar voorbeelden van die enorme verschei denheid zien. Hetzelfde geldt voor de mensen met hun wel zeer verschillende culturen: de boeddhistische monniken in Tibet hebben vrijwel niets gemeen met dominospelers in Xian, of de meisjes uit Dali. De foto's geven dus maar een heel beperkt beeld van het bijna onmetelijk grote China. Uit de tentoongestelde foto's blijkt echter wel duidelijk dat de Chinese en de Tibetaanse wereld totaal anders is dan onze westerse. Het werk is in de maanden oktober en november te zien tijdens de openingsuren van de bibliotheek. L I T I E BERICHTEN AKERSLOOT l;Slïl I Bibliotheken Limmen en Akersloot zoeken voorlezers LIMMEN/AKERSLOOT - De bibliotheken Limmen en Akersloot willen graag een 50+ voorleesteam oprichten. Daarom zoeken zij enthousiaste 50-plussers die willen voorlezen aan groepen kinderen. Houdt u van voorlezen en houdt u ervan om met kinderen om te gaan, dan is dit project misschien iets voor u. Ook ai is uw ervaring met voor lezen beperkt gebleven tot het voorlezen aan uw eigen kinderen of kleinkinderen. U zult goed voorbereid worden op uw taak door het bijwonen van een beknopte cursus die door een ervaren trainer gegeven wordt. Tevens zal de bibliotheek u ondersteunen bij het zoeken naar geschikte boeken en verhalen. Deze bijzondere activiteit biedt u een leuke en interessante mogelijkheid tot uitwisseling van ervaringen met kinderen van 7 tot 8 jaar. Het is de bedoeling dat u in de periode van januari tot juni een aantal keren gaat voorlezen in groep 4 van de basisschool. Het voorlezen zal één keer per week op een vast tijdstip plaatsvinden en maximaal een half uur duren. U kunt zich opgeven aan de balie van de bibliotheek Limmen en Akersloot of telefonisch op tel. 072-5052135 (bibliotheek Limmen) en 0251 - 312948 (bibliotheek Akersloot). Stichting Welzijn Ouderen Limmen LIMMEN - Zondagmiddag is iedere 55-plusser vanaf 14.00 uur welkom voor een gezellig samenzijn in de Vredeburg aan de Dusseldorperweg in Limmen. Doelstelling van deze middag .is de kennismaking met leeftijdsgenoten te bevorderen, onder het genot van een kopje koffie/thee of een drankje. Ook is er gelegenheid om een kaartje te leggen of te sjoelen. Mevrouw Koeman slaat de eerste paal van zorgcentrum de Gameren (Foto: Fotostudio Starfield) LIMMEN - Het was een drukte van belang afgelopen donderdag in de Burgerij te Limmen. Nadat de eerste paal van de aanleunwoningen van zorgcentrum De Cameren door me vrouw Koeman-Wiedijk geslagen was, trokken de bewoners, geno digden en belangstellenden naar de Burgerij om een feestje te vieren. Na de toespraken van Wil Maréchal, aannemer Bot, Jan Out van de huur derscommissie, bestuurslid van De Rietlanden Jaap van Kesteren en voorzitter Ad Hopman van Woonzorg De Lage Weide werd getoast op de nieuwbouw, die de ouderen van Limmen van een aangename oude dag moet verzekeren. Echte bouwvakster Aahnemer Bot zette in zijn toespraak "vooral mevrouw Koeman in het zon netje. ,,De paal ging in een keer de grond in, prima vakwerk. Het is verder aan ons om er iets moois van te maken. Aan mevrouw Koeman zal het niet liggen, die deed het vanmid dag prima en ik had eigenlijk ook niet anders verwacht. Haar man heeft immers altijd in de bouw gezeten, ze is gewoon een echte bouwvakster!", grapte de aannemer. Met een doos bonbons en een mooie bos bloemen werd de 88-jarige (bijna 89) mevrouw Koeman, de bewoonster die het langst in de aanleunwoningen woont, voor haar diensten bedankt. Kwaliteit op maat Wil Maréchal (Ouderenzorg) gaf van haar opluchting blijk: ,,Toen wij in 1998 met de plannen bezig waren dachten we snel de finish te kunnen halen. De finish kwam echter steeds verder te liggen en aan de marathon partij leek maar geen einde te ko men." Daarmee refereerde zij aan de moeizame weg die zowel de wethouder als het zorgcentrum be wandelden, mede dankzij het onder schatten van problemen en ambtelijke procedures. Nadat omwonenden na diverse aan passingen uiteindelijk toch instem den met de bouwplannen, kon tot nieuwbouw worden overgegaan. De bewoners gaan van kamers van 26 tot 27 m2 oppervlakte naar woningen van 43 m2. ,,De woningen zijn van goede kwaliteit, zodat de ouderen zich voorlopig geen zorgen hoeven te maken over de toekomst," zo vond Maréchal. Even wennen Jan Out van de huurderscommissie Lage Weide meende dat de nieuwbouw voor veel bewoners van De Cameren waarschijnlijk helemaal niet had gehoeven. Iets waarmee mevrouw Koeman het wel eens kan zijn. „Ik kom toch in een soort flat, terwijl ik nu een huisje heb," con cludeerde zij. „Ik woon hier ook al vanaf het begin, dat is sinds 1972. Dan is het wel weer even wennen aan iets nieuws." Toch denkt Out dat de bewoners wel inzien dat de bewoner van nu een andere bewoner is dan die van de toekomst, en meent dat daarom aanpassingen gewoon een noodzakelijk iets zijn. Er was eens... Jaap van Kesteren, bestuurslid van wooncentra De Rietlanden vergeleek het traject met een^ sprookje. „In sprookjes gebeuren vaak nare dingen, ook in ons sprookje dus. Ik moet de omwonenden van De Cameren dan ook echt een compliment maken dat zij toch hebben toegegeven aan dit plan." Ook de bewoners wilde hij bedanken. „In al die spannende jaren zijn zij toch vrolijk verdergegaan. Zoals gebruikelijk eindigt een sprookje met de woorden En zij leef den nog lang en gelukkig, hopelijk wordt dat bewaarheid in de mooiste accommodatie van Limmen." Wel bouwen, niet kappen Ad Hopman noemde zichzelf een gelukkig mens. „Het vieren van deze (mijl)paal is een fantastisch resultaat, zeker toen bleek dat De Cameren in de tweede helft van de jaren '90 niet meer voldeed aan de eisen van deze tijd." Ook prees hij zich gelukkig met het feit dat ouderenzorg in Limmen gehandhaafd kon blijven en zelfs nog kon worden uitgebreid. De wettelijke beschermingsprocedure die om wonenden hebben noemde hij een goed recht, maar het zou wel anders moeten. „We zijn veel tijd kwijt ge weest doordat er drie procedures onafhankelijk van elkaar liepen met elk een eigen rechtsgang en vertra gingen. Daardoor zijn grote verliezen geleden want tijd is nu eenmaal geld. Het is toch te gek dat je bijvoorbeeld wel een bouwvergunning hebt, maar nog geen kapvergunning." Wel gaf hij toe dat vooral de laatste tijd de gemeente Limmen prima bezig is. Het totale project dat bestaat uit de bouw van 34 aanleunwoningen en een zorgcentrum met 56 kamers bedraagt 25' miljoen gulden. Door de opge lopen vertraging zijn de exploitatie reserves en budgetten nu al op. Hop man deed dan ook een dringend beroep op de gemeente om het project financieel te ondersteunen, bijvoor beeld door het infrastructurele werk voor rekening te nemen. Tot slot hieven de bewoners samen met de sprekers en andere genodigden de glazen op een succesvolle bouw. Wanneer alles meezit zullen de eerste aanleunwoningen volgend jaar wor den opgeleverd. Daarna is het zorgcentrum aan de beurt. De bewon ers van De Cameren hoeven echter geen haast te maken met het inpakken van de verhuisdozen. Pas in 2005 staat de oplevering gepland. Inbraak woning AKERSLOOT - Tussen zaterdag 15.45 en zondag 01.00 uur, werd er ingebroken in een woning aan de Delving te Akersloot. De daders kwamen binnen door een keukenraam open te breken. De daders namen geld, sieraden, een fotocamera en bankpassen weg Finale le klasse Driebanden in Akersloot AKERSLOOT - Woensdag, vrijdag en zaterdag wordt in biljartcentrum De Vriendschap in Akersloot de dis trictfinale le klasse driebanden ge houden. Aan deze finale van het dis trict Alkmaar doen veel bekende top driebanders mee, allen afkomstig uit de omgeving. De finale begint woens dagavond om 19.00 uur en dat is ook het tijdstip waarop vrijdag gestart zal worden. Zaterdagmiddag is de start om 13.00 uur, terwijl de absolute fi nale zaterdagavond vanaf 19.00 uur zal plaatsvinden. Voor deze finale hebben zich geplaatst: 1. R. Koning uit Alkmaar (biljartvereniging Lang Rond) 0.685, 2. A. Schuit uit Egmond aan de Hoef (De Graaf van Egmond) 0.639 en 3. J. Roekens uit Uitgeest (Biljartvereniging Obis) 0.598. Ook C. Liefting, A. Völker, A. Deen, K. Freijmuth en J.Baas. Reserves zijn: T. Buur, D. Weijtboer en W. Kerssens. De winnaar van deze finale plaatst zich rechtstreeks voor de gewestelijke finale die op 23, 24 en 25 november zal worden gespeeld. Aanrijding met letsel LIMMEN - Op zaterdagmiddag om streeks 14.55 uur raakte een 41-jarige vrouw uit Limmen gewond bij een aanrijding op de Westerweg in haar woonplaats. De vrouw reed over de Westerweg in een personenauto. Vanuit tegengestelde richting kwam een personenauto, bestuurd door een 32-jarige man uit Limmen. Toen beide voertuigen elkaar waren genad erd stak de vrouw de rijbaan over om een inrit in te rijden. Hierdoor ont stond een frontale aanrijding waarbij de vrouw nekletsel opliep. Zij werd voor onderzoek overgebracht naar het Medisch Centrum Alkmaar. Schietvereniging De Vrijheid AKERSLOOT - Na de jaarvergader ing afgelopen dinsdag werd er toch nog behoorlijk geschoten. In de Ereklasse was Han Leijen met 98 punten de beste schutter, gevolgd door Paul TwaalFhoven met 98 pun ten. In de A-klasse moesten Hans Frinking en Wout Hofsté de eer delen, beiden schoten 98 punten als hoogste serie. Nico Wals, uitkomend in de B-klasse was deze avond veruit de sterkste in zijn klasse met een mooie score van 98 punten, tweede in deze klasse was Siem Melker met 95 en derde Willem Floor met 94 punten. In de C-klasse was Henk Levering heer en meester met zijn score van 97 Uitslagen Bridgeclub Limmen De bridgeclub Limmmen heeFt op 17 oktober als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Bom-Kruyswijk 59.39, 2. Limmen-Vinckemöller 57.59, 3. Keyzer-Keyzer 55.80, B-Lijn: 1v.Roest-Strauss 63.57, 2. v.d.Eng- Geerdes 58.93, 3. Mw.Valkering- v.Charldorp 56.79, C-Lijn: 1. Klous- Limmen 67.50, 2. Blommert- Kruijswijk 61.79, 3. Apeldoorn-te Buck 53.57, D-Lijn: 1. Buit- Kaandorp 63.39, 2. Schoonakker- Donker 57.14, 3. Maas 55.36, E-Lijn: 1. Wagenaar-Roes 58.93, 2. v.Balen 57.74, 3. de Bloois-Vendel 56.55. punten. Er werd deze avond in verband met de jaarvergadering geen revolver geschoten, komende dinsdag is daar weer alle gelegenheid voor. Om andere mensen in de gelegenheid te stellen kennis te maken met de schietvereniging wordt er op dinsdag 30 oktober een introaectie avond ge houden voor iedereen vanaf 18 jaar die belangstelling heeft in de schiet sport. De clubavond van SV De Vrijheid is iedere dinsdagavond in de Vriendschap in Akersloot. De vereniging is zelF in het bezit van eigen wedstrijdwapens, zowel revol ver als geweer en er wordt geschoten met kaliber .22 op twaalF meter banen. Waarin een kleine gemeente groot kan zijn LIMMEN - De gemeente Limmen heeft in juni 2001, in opdracht van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, een verplicht onderzoek naar de kwaliteit van de basisadministratie persoonsgegevens laten uitvoeren, de zogenoemde GBA-audit. Deze bestaat uit drie onderdelen, te weten: De inhoudelijke test van de gegevens (zijn deze gegevens goed opgenomen en kan de gemeente deze gegevens onderbouwen met onder andere verhuisberichten, aanvragen paspoort- •formulieren, akten van de burgerlijke stand); Een onderzoek naar de manier waarop het geautomatiseerde proces rondom de gegevens wordt uitgevoerd (beveiliging, uitwijk, etcetera)en Een onderzoek naar de wijze waarop de wet op de privacy wordt uitgevoerd (hoe wordt er met de privacy van de burgers omgegaan?). Deze week kreeg de gemeente bericht binnen dat de afdeling Burgerzaken (die dit onderzoek heeft uitgevoerd) met vlag en wimpel voor de test is geslaagd. Op alle punten worden voldaan aan de door het Ministerie opgelegde vereisten. Gemengd koor De Vredeburgers bestaat 25 jaar LIMMEN - Op 9 november zal in de Corneliuskerk een groot jubileum concert plaatsvinden. Er zullen, naast bekende liederen van het jubileum, ook nieuwe werken uitgevoerd wor den. Op het programma staan onder andere enkele religieuze liederen en liederen uit opera's van onder meer Handel, Mozart, von Gluck, Bellini en Verdi. Aan het concert werken so praan Margot Endel, violiste Erna Sommer, celliste Mariëtte Laport en Gerard Boeters op piano mee. De algehele leiding is in handen van Gerard Leegwater. In 1976 werd het koor De Vredeburg ers opgericht door de Culturele Raad Limmen, onder voorzitterschap van de toenmalige burgemeester Mol hoek. De eerste dirigent van De Vre deburgers was Bob Bruschke, die in 1982 opgevolgd werd door zijn zoon Huub Bruschke. Het koor telde in de beginperiode meer dan 60 leden en bracht een veelzijdig repertoire ten gehore. In januari 1997 nam Gerard Leegwater de dirigeerstok over. Het koor dat momenteel ongeveer 50 leden telt richt zich steeds meer op opera-muziek. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Al- bert Heijn in Limmen. Telefonisch bestellen is ook mogelijk via 0251 - 656029 of 072-5052235. Voor de aanvang van het concert zijn (vanaF 19.30 uur) kaarten verkrijgbaar bij de ingang van de kerk. De entreeprijs bedraagt F 15,-, 65+F 12,50. Het koor heeft nog behoefte aan nieuwe leden, vooral jongere zangers en zangeressen zijn van harte wel kom. Mocht u geïnteresseerd zijn dan kunt u tijdens de wekelijkse repetities op donderdagavond vrijblijvend een kijkje komen nemen. De repetities vinden plaats in Cultureel Centrum Vredeburg van 20.00 tot 22.00 uur. Ierse avond ten bate van kerk LIMMEN - De restauratie van de Nederlands Hervormde Kerk in Limmen nadert zijn voltooiing. Nog even de laatste loodjes en het kerkje zal in zijn oude luister zijn hersteld. Dat geldt ook voor het restauratie fonds dat meer dan een jaar zijn uiter ste best heeft gedaan de benodigde middelen bij elkaar te krijgen. Een paar extra posten bij de restauratie vanwege enige onvoorziene, maar toch noodzakelijke ingrepen hebben ertoe geleid dat er nog een tekort is. Daarom vindt er op vrijdag 9 novem ber om 19.00 uur in Vredeburg een volledig verzorgde Ierse avond plaats. Dirk en Margrept Denekamp serveren de gasten een uitgebreid Irish Diner van vier gangen, opgeluisterd door de Ierse band Bangers en Mash die Ierse Folkmuziek en Folksongs ten gehore brengt. De leider van de band zal tussendoor ook het een en ander over de folklore van Ierland vertellen. Daar ook de whisky een onderdeel uitmaakt van deze folklore, zal hij in gaan op het ontstaan en vervaardigen van deze Ierse volksdrank. Uiteraard krijgen de gasten de gelegenheid om al próevende het verhaal te volgen. De avond kost, alles inbegrepen, F 100,- per persoon. U kunt voor 2 november reserveren bij Rein Koele- meij, tel. 072-5051556. J ongerencentrum Conquista LIMMEN - Het programma van jon gerencentrum Conquista voor aan staand weekend is als volgt: Kinderen (4-12 jaar)- zaterdag: schat- kistjes maken van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is F 2,25. Tieners: (12-15 jaar)- vanavond film op grootscherm, vanwege de herfst vakantie. De entree is F 1,50. Zaal open om 19.00 uur, de film begint om 19.30 uur. Zaterdag is er een discoa vond van 19.00 tot 23.00 uur, lekker swingen op de muziek van Conquista. De entree is gratis. Zondagmiddag is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Jongeren: vanaf 16 jaar vrijdag 26 en zaterdag 27 oktober geopend van 20:30 tot 01:00 uur. Be halve de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etcetera. Kindertalentenshow LIMMEN - Op zondag 28 oktober zal in de Burgerij te Limmen een kindertalentenshow worden gehou den, aanvang 14.00 uur. Kinderen zullen hun talenten op velerlei gebied tonen, er wordt gezongen, gedanst, muziekinstrumenten worden bespeeld en een variété act wordt opgevoerd. Entree f5,-. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Bakkerij Bakker of te reserveren via tel. 072-5052791. De opbrengst komt ten goede aan Doe Een Wens Stichting. REGIO - Woensdag 17 oktober hield D66 een politieke discussieavond in café de Lantaarn in Limmen. Op bezoek kwam het D66-Kamerlid Pieter ter Veer, zelf veehouder en woordvoerder bij D66 voor land bouwzaken. In het forum zaten Gerard Veldt, veehouder in Castricum, Ron ter Veer, ecoloog bij het Noord-Hollands landschap en Hans van Schoor, lijsttrekker voor D66-Cal. De belangrijkste vraag stelling van de avond was: hoe kan de lokale overheid de agrariërs stimu leren bij de ontwikkeling van (economische) alternatieven voor de traditionele bedrijfsvoering, zodat de groene functie voor de regio behouden blijft en ze toch een redelijke bestaanszekerheid hebben? Gerard Veldt meende dat de vraagstelling omgedraaid kon worden: hoe kunnen de agrariërs de overheid stimuleren om mee te gaan met de plannen van de agrariërs? Want die hebben ideeën genoeg. Hij vermeldde naast kleine campings ook paardenpensions en gelegenheden voor bed en breakfast. De vrees dat van de gemeente dat elke boer dan van alles gaat doen leek hem onterecht. Dat is ook bij de boerericampings gebleken; er zijn er geen 35 maar vijf. Pieter ter Veer had hem in zijn inleiding al gedeeltelijk gelijk gegeven. Dat agrariërs kunnen bijdragen aan het multifunctioneel gebruik van de schaarse ruimte in Nederland betekent niet dat iedere boer kazen moet gaan verkopen of campings gaan runnen. De meeste willen dat ook niet; maar de mogelijkheden moeten er wel zijn. Die mogelijkheden moeten gegeven worden door bestemmingsplannen te wijzigen of er ontheffingen op te verlenen. Is de regelgeving te strak, dan vertrekt de boer en dreigt verloedering van de grond. Ron ter Veer van het Noord- Hollands-landschap tilde wat minder zwaar aan die verloedering, er ontstaat dan weer nieuw landschap, zoals het landschap door allerlei menselijke ingrepen voortdurend is gewijzigd. Landschapsbeheer moet de term dan ook zijn, in plaats van natuurbeheer, en Noord-Hollands landschap, agrariërs en gemeente moeten in goed overleg dat landschap beheren. Pieter ter Veer benadrukte wel dat de overheid daarvoor het geld moet geven en betreurde in dat verband het mislukken van het streven van staatssecretaris Faber om meer geld voor natuurbeheer los te krijgen. Hans van Schoor, lijsttrekker voor D66, vond dat wel met zorg gekeken moet worden naar de gevolgen van de verhekking bij de paardenpensions, maar verdedigde dat het uiterste moet worden gedaan om de agrarische sector in stand te houden op basis van een goed landschapsbeheer, in voortdurend overleg met alle betrokkenen. De discussie stond onder leiding van planoloog Harold Ebels uit Limmen, nummer vier de lijst van D66. Kamerlid Pieter ter Veer vond de avond een goed voorbeeld van een poging om aspirant-gemeenteraadsleden te laten luisteren naar één van hun doelgroepen. Want, zo betoogde hij, de overheid staat op dit moment te ver van de burgers af. Klaverjassen bij Meervogels AKERSLOOT - Vrijdag kunt u weer deelnemen aan een klaverjasdrive bij handbalvereniging Meervogels in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. U kunt zich vanaf 19.30 uur inschrijven, aanvang van de klaverjasdrive is 20.30 uur. Vooraf inschrijven kan ook bij Tineke Krom, tel. 0251-311355. Leden van D66 luisteren aandachtig naar de vragen van agrariërs. IM gelezen worden Provincienieuws nu ook op teletekst REGIO - VanaF deze week staat het provincienieuws ook op de teletekst pagina' 350 tot 380, van TV Noord- Holland. Het nieuws wordt aangeboden in de rubrieken Bestuur, Wonen, Werken, Recreatie, Verkeer, Milieu en Wel zijn. Ook zijn er de Agenda en Ten toonstellingen in de provinciegebou wen. Naast de maandelijkse Pagina Noord-Holland in de huis-aan-huis- bladen is de berichtgeving op tele tekst een nieuw initiatieF van het provinciaal bestuur om de inwoners van Noord-Holland op de hoogte te houden van provincienieuws. HEILOO/LIMMEN - Vorig weekend vond de JOTA (Jamboree On The Air) plaats in Heiloo. Scouts over de hele wereld zochten contact met elkaar met behulp van zendappara tuur. De scouts van scouting Limmen en Heiloo hebben elkaar na een pe riode van 5 jaar weer opgezocht en brachten dit evenement gezamenlijk door. Op het terrein van scouting Heiloo is men enige weken bezig geweest met de bouw van een toren om er de antenne die nodig is voor het zenden in te hangen. Zo waren de scouts verzekerd van een goede ont vangst, welke resulteerde in con tacten met scoutinggroepen van over de hele wereld. Het weekend werd afgesloten met een Chinese maaltijd en de film die door het filmteam tij dens het weekend is gemaakt werd bekeken. AKERSLOOT - Kortsluiting in het snoer van een strijkijzer is waarschijnlijk de oorzaak geweest van een brand in een woning aan het Julianaplein. De brand ontstond op maandag 15 oktober om 13.50 uur. De kortsluiting veroorzaakte een steekvlam waardoor een keukengordijn vlam vatte. Persoonlijk letsel deed zich gelukkig niet voor. De brandweer zag kans de brand snel te blussen. Uit een weiland aan de Julianaweg werd op 16 oktober een pony, en paard en een paardentrailer ontvreemd. De paardentrailer werd later leeg met een twee lekke banden in Zuidlaren aangetroffen. De politie heeft de zaak in onderzoek. Scoutinggroepen Heiloo en Limmen in de eigengemaakte antennemast tijdens de JÖTA. (Foto: Erik W. Dijkstra) 88 44 1 'Noord-Hofland Noord f Noord-Hofland Noord

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 13