1 Fanfare Showband Heiloo in Ja Zuster Nee Zuster 1 Dutch Swing Band speelt voor stichting de Opkikker Geslaagd voor zeilexamens XWÊÊÊÊÈÊËÊÊÊÈ, Iflfpci-papierat in Heiloo A A j m O Dierenbescherming L 1 T 1 E Adressen Heiloo Activiteiten Heiloo UITKIJKPOST - 24 OKTOBER 2001 - PAGINA 6 JMSk Filmsterren Louise, Jorien en Sandra stralen in Ja Zuster Nee Zuster. HEILOO - Enige tijd geleden ontving de Fanfare Showband Heiloo een uitnodiging om haar medewerking te verlenen aan een heuse bioscoopfilm. Kim Klaasse, oud-inwoonster van Heiloo, was door de filmproducent belast met het zoeken naar een showband met majorettenpeloton en slaagde in haar pogingen bij FSH. Zaterdag 13 oktober was het dan zover. Zo'n 30 personen (voor de minirettes kwamen de opnames nog net iets te vroeg) reisden om 07.00 uur af naar Amsterdam, alwaar in een grote fabriekshal een complete filmstudio was ingericht. Na het nuttigen van een uitgebreid ontbijt, werden de bandleden en majorettes eerst langs de dames van de kleding geleid. Geheel in stijl van de jaren zestig dienden de dames zich in rok te kleden, moderne brillen en schoenen werden vervangen door antiekere modellen en een ieder kreeg een logo van Ja Zuster, Nee Zuster opgeplakt. De petten van de bandleden waren reeds in een eerder stadium vervan gen door kolbakken, spontaan ter beschikking gesteld door tamboer korps Nijenburg. Daarna waren de make-up dames en de kapsters aan de beurt. In een geweldig tempo werd iedereen geschminkt en werden ook de kapsels aan het filmtijdperk aangepast. Om 10.30 uur toog de Fanfare Showband Heiloo naar de opnamestudio. Samen met de enthousiaste cast van de film (Loes Luca als Zuster Klivia, maar ook Boze Buurman Boordevol en Gerrit en een tiental dansers waren van de partij) en nog zo'n dertigtal figuranten werd het nummer M'n opa, m'n opa tot vroeg in de avond gefilmd. De opnameleiding was zeer ingeno men met de inbreng van de Heilooër vereniging en ook FSH keerde vermoeid, maar zeer voldaan, naar huis terug. Winnaars de Schrijverij Schoolkrant HEILOO - Zaterdag werden de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de prijsvraag van De Schrijverij. In de Blz-schoolfolders moesten de sterren geteld worden. Tientallen juiste antwoorden (58 ster ren) werden ingeleverd. De landelijke hoofdprijzen vielen helaas niet in Heiloo of omgeving, maar iedere Blz- winkel had twee prijzen voor de eigen winkel. De gelukkigen in Heiloo waren: Jette Frugte, zij won een gameboy en Niels Korteweg won een digitale camera. Op dit moment loopt nog de kleur- wedstrijd uit de kinderboekenweek. Nog tot 3 november kunnen de teke ningen worden ingeleverd. De hoofd prijs is een skateboard. Grootouder en kleinkind activiteiten HEILOO - Op zaterdagmiddag 3 november worden er in het Trefpunt weer grootouder-kleinkind activi teiten gehouden. Het thema heeft deze keer met de herfst te maken. Onder begeleiding van docente Evi Velders wordt er weer veel met dans en muziek gedaan. De middag begint om 14.00 uur en eindigt om 16.00 uur. De kosten zijn f 5,- voor een volwassene met kind, voor ieder extra kind betaald u f 2,50. Naast de grootouder-kleinkind activiteiten valt er nog veel meer in het het Trefpunt te doen. De hele winter wordt er elke zondagmiddag van 13.00 tot 16.30 uur gebridged. Wilt u niet naar een bridgeclub, dan kunt u terecht bij de bridge-instuif. Hier wordt niet in verenigingsverband gespeeld, maar kunt u zich, met of zonder partner inschrijven wanneer u zin heeft om te bridgen. En als het een keer niet schikt, hoeft u zich niet af te melden en betaalt u geen contributie. Deelname bedraagt f 2,50 per persoon per keer. De zaal is open vanaf 13.00 uur, inschrijven kan tot 13.15 uur en er wordt vanaf 13.30 uur tot 16.30 uur gespeeld. De bridgedrive wordt in samenwerking met enige vrijwilligers van Fumez Pas georganiseerd. Om het team uit te bereiden kunnen bridgers die bij de organisatie op enige zondagen willen helpen zich aanmelden Naast een bridgedrive kunt u elke zondagmiddag in het Trefpunt biljarten op een van de zes biljarts, zaal open van 13.00 tot 17.00 uur. Het Trefpunt heeft verder een internetcorner met vijf gratis te gebruiken pc's en een leestafel met landelijke en regionale kranten. Voor informatie en aanmelden belt u met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297, op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Woensdagavond om streeks 18.20 uur vond een aanrijding plaats op de Abraham du Bois-hof. De bestuurder van een personenauto, een 63-jarige inwoner van Heiloo, verleende geen voorrang aan een van rechts komende personenauto uit de Pastoor van Muijenweg. De 63-jarige man reed na de aanrijding, na even uitgestapt te zijn, weg. Via het kente ken kon de man later in zijn woning worden aangehouden. Het bleek dat hij alcohol had gedronken. Hij blies 890 ug/1. Dat is ruim viermaal de 'toegestane hoeveelheid. Naast het rijden onder i-nvloed en het wegrijden van de plaats van de aanrijding raakte de man ook zijn rijbewijs kwijt. Bij de aanrijding raakte niemand gewond maar was er wel sprake van flinke materiële schade. Op donderdag 18 oktober werd tussen 13.30 en 14.00 uur in Marienstein een personenauto vernield. In deze tijd werd de passagierszijde van een Opel Astra, vermoedelijk in het voor bij gaan, bekrast. Een 71-jarige automobilist verloor in de bocht van de Omloop de macht over het stuur botste op een lage betonnen paal en kwam vervolgens tegen een lichtmast tot stilstand. De schade was aanzienlijk. Op het Stationsplein werd in een personenauto ingebroken. De linkerdeur van de Honda Civic werd geforceerd waarna uit het dash boardkastje de radio-cd speler werd ontvreemd. Eveneens werden twee Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Schildpadpoes, wit befje en witte voetjes, rood bandje met belletje, 17 jr. Het Hoekstuk, Heiloo. Gevonden Zwarte poes, witte kin, bef, snorharen en bovenlip, linksvoor witte tenen, achter sokjes, Akersloot. Lapjespoes met wit in het snuitje, aan de ene kant rood en aan de andere kant zwart rond de ogen, witte bef, borst en buik, 3 witte poten. De Blomhof, Heiloo. Rode kater. De Boekei, Akersloot. Wit katje met zwarte vlekken, witte voetjes, zwarte staart, Kennemer straatweg (Blockhovepark), Heiloo. BERICHTEN HEILOO speakers uit de auto ontvreemd. Die lagen los in de auto. De eigenaar van een Mitsubishi Colt constateerde dat in zijn auto, die ook geparkeerd stond op het Stationsplein, gepoogd was in te breken. Met een scherp voorwerp werd getracht het linker- alsmede het rechter voor portier open te breken. Op vrijdag 19 oktober werd tussen 07.45 en 08.30 uur in een woning aan de Gertoom's Akjcer ingebroken. Men verschafte zich toegang door het forceren van de achterdeur. De bijkeuken werd door zocht. Uit een lade werden twee portemonnees met inhoud ontvreemd. Op de Zanderslootweg, net voor de Kerkelaan, raakten tijdens het passeren een bromfietser en een fietster elkaar. De 20-jarige brom fietser moest uitwijken voor een paar voetgangers en kwam hierdoor ten val waardoor hij de twee wandelaars raakte. De 32-jarige fietster kwam ook ten val en bezeerde haar linkerpols. In de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 oktober werd vanaf de Krommert een bestelauto ontvreemd. De groene Mitsubishi was voorzien van het kenteken VX-32-KG 'en was voorzien van het logo van het hoveniersbedrijf. In het voertuig waren diverse goederen waaronder handgereedschap, aanwezig. Omdat een automobilist een wat slingerend rijgedrag vertoonde werd hij op 21 oktober om 13.45 uur op de Kennemerstraatweg gecontroleerd. De 55-jarige inwoner van Heiloo bleek na een blaastest teveel alcohol te hebben gedronken. Proces verbaal werd opgemaakt. Gevonden: enkele sleutels, houten halsketting met kruis, cd Mills Blue Rhythm Band. Fleur Bourgonje in het Literair Jazz Café Heiloo HEILOO - Aanstaande zondag zal Fleur Bourgonje in het Open Huis te Heiloo een lezing verzorgen waarbij de muzikale omlijsting in handen zal zijn van het Oliver King Trio. Fleur Bourgonje (1946) woonde van 1971 tot 1981 in Zuid-Amerika (Chili, Ar gentinië, Venezuela) waar ze voor Spaanstalige en Nederlandstalige bla den schreef en Zuid-Amerikaanse li teratuur vertaalde. vermeld wordt het Literair Jazz Café voortaan weer in het Open Huis (boven winkelcentrum 't Loo) gehouden. De zaal gaat om 10.30 uur open en de lezing begint om 11.00 uur. Toegangsprijs F 12,50 (inclusief een kopje koffie). Kaartverkoop: Boek handel Deutekom (bij winkelcentrum 't Loo) Informatie via tel. 072- 5115511. SV Oppositie HEILOO - In de vijfde ronde van de interne competitie werd een beperkt programma gespeeld bij schaakvereniging SV Oppositie. Vakantieperikelen en een bonds wedstrijd van het eerste team waren debet aan het geringe aantal wedstrijden waarvan er niet één in remise eindigde. Het nieuwe lid Miedema mocht het opnemen tegen De Jager, een oude rot in het schaakvak. Miedema deed het bijzonder verdienstelijk en bracht De Jager met een onverwachte, maar goed doordachte wending, lelijk in tijdnood. Maar de verbruikte tijd had hij goed besteed want met enige rake zetten wist De Jager de koningstelling van Miedema toch te destabiliseren waarbij de witspeler zijn verde digende mogelijkheden wat onder schatte. Met behulp van wat lichte stukken bracht De Jager zijn tegen stander danig in de problemen wat hem tenslotte tot opgave noopte. Kracht en Munk speelden een enerverende wedstrijd waarbij in eerste instantie Munk op licht voordeel kon bogen, ook al omdat Kracht in de opening een pion had geofferd. Beide spelers zochten volop de aanval waarbij de nodige verwikkelingen niet werden geschuwd. In een van spanning dampend middenspel was Kracht net iets slagvaardiger dan de inventief spelende Munk. Een venijnige zet van een dartelende pion bracht Munk in ernstige positionele problemen waarna het snel bergafwaarts ging. Woudstra zette in zijn partij tegen Sauer zijn lichte stukken op louter goede velden en wachtte op een onnozel pionzetje om te kunnen toeslaan. Hij werd op zijn wenken bediend en bracht de stelling van Sauer snel in zwaar weer en met offercombinatie op de koningsvleugel bracht Woudstra alle hens aan dek en was het snel gedaan met de tegenstand. Kraayenbrink en De Lange hadden er zin in want al vrij snel had De Lange zijn stukken met ernstige instructies op pad gestuurd. Het ging lange tijd goed, maar plotseling haperde de onderlinge communicatie en was Kraayenbrink er als de kippen bij om dit af te straffen. Het eindspel leverde verder geen probleem van enige betekenis meer op. Het eerste achttal mocht het opnemen tegen HWP II uit Haarlem. Met vijf remises (van Etten, Langereis, Jongkind, Bosma en V.d. Werff) en drie nederlagen (Folkertsma, Manni en Maas) een - 2j&.nederlaag dus - kon de thuisreis naar Heiloo worden aanvaard. Huffnagel - v.d. Wal 0-1, Kracht - Munk 1-0, Woudstra - Sauer 1-0, Miedema - de Jager 0-1, Rump - Niehaus 1-0, Hassing - Roodbol 1-0, Jongerius - v.d. Brink 0-1, Horninge - Tuinstra 0-1, Kraayenbrink - de Lange 1-0. HEILOO - Donderdag 22 november speelt de Dutch Swing College band weer in Heiloo. In de gerenoveerde Moeder Gods Kerk, nu Ter Coulster- kerk aan de Holleweg. De Opkikker De Rotaryclub Heiloo, die dit concert organiseert, heeFt besloten dat de op brengst van de kaartverkoop wordt overgemaakt aan Stichting de Opkik ker. Deze Stichting, die vooral in Noord-Holland actief is, werd vijf jaar geleden opgericht door een aantal enthousiaste mensen die zich de ge- zins-situatie aantrokken van langdurig zieke kinderen. In deze gezinnen wordt heel veel van alle leden van het gezin gevraagd omdat alle aandacht naar het zieke kind gaat. Dan zou het prettig zijn als er eens iets voor het hele gezin wordt georganiseerd. Een dag waarop het hele gezin wordt verwend op een manier die niet snel wordt vergeten. De heer Ron Klein Schiphorst, lid van de werkgroep Alkmaar en belast met de voorlichting over de Stichting vertelt dat door de Pedagogisch Me dewerksters van de ziekenhuizen, on der andere het MCA-Alkmaar, Emma Kinderziekenhuis en het VU-kinder- ziekenhuis, langdurig zieke kinderen worden voorgesteld. Vervolgens wordt een team aange wezen om contact met de zieke en de familie te leggen en te bespreken wat het kind zou willen doen op de ver wendag. Daarvoor heeft de Stichting een soort menukaart: Het Grote Ver- wenboek. Maar iedere verwendag is anders, en hangt van de ene verassing aan de ander. Het enige wat onze gasten weten is hoe laat ze gehaald worden. Voorbeelden Een paar voorbeelden van verwen- dagen zijn: een klein meisje wilde met haar vader trouwen. De Stichting realiseerde dat en organiseerde in de Efteling een echte bruiloft inclusief open koets (zie foto). Of dan die jon gen die wel eens brandweerman wilde zijn of die ander die detective wilde worden. Voor beiden werd een show georganiseerd inclusief loeiende sire nes. Van de hele dag wordt door een van de begeleidende vrijwilligers een fotoreportage gemaakt die later wordt aangeboden aan de familie. Het nage nieten is precies waar het de mensen van de Opkikker om gaat: de leuke dagen duren juist iets langer. Al het werk (ook op kantoor) wordt gedaan door vrijwilligers die echter wel streng gescreend worden op hun vaardigheden. De verwendagen zijn staaltjes van professionele begeleid ing en organisatievermogen. Rotary Club De Rotary Club Heiloo is zo enthou siast over de doelstellingen van deze Stichting en de wijze waarop alle gelden worden besteed dat de leden zich graag inzetten om de opbrengst van het benefietconcert volledig aan het goede doel te kunnen besteden. Als u dat doel ook wilt steunen door sponsoring of door aanwezig te zijn op dit bijzondere concert van de Dutch Swing College band, bestel dan zo snel mogelijk uw toegangs kaarten, tel. 072 - 5333667. Kaarten zijn ook te koop bij Drogis terij-Parfumerie Jef Letschert in Hei loo, CD-zaak Disc 't Loo in Winkel hof 't Loo, Silhouet binnenhuisarchi tectuur in Heiloo en Muziekhandel Spanjaard in Alkmaar. Door De Opkikker gaat weer een grote wens in vervulling. Schaakvereniging Vredeburg HEILOO - Op vrijdag 19 oktober speelde schaakvereniging Vredeburg ronde vijf van de interne competitie. H. Ebels verspeelde in goede stand een vol stuk en moest lijdzaam toez ien hoe P. vd Heijdt zijn tanden in hem zette en niet meer losliet. B. Stolp durfde de Franse strijd niet aan tegen J. Admiraal en ruilde af naar eenvoudiger patronen. Na wederzijds gemanoeuvreer overzag Stolp de val die Admiraal had op gezet, dit kostte hem de ko ningsstelling en weldra de partij. J. Levering werd in de opening over speeld door de jeugdige D. Keijzer maar haalde opgelucht adem toen Keijzer terugviel. B. Kerkhof slaakte een kreet van afgrijzen toen hij par does een stuk weggaf tegen N. van Leen. J. Tebbens kon al na 10 mi nuten de bar opzoeken na een snelle winst op S. Sofan. R. Rommel begint zijn oude vorm te vinden en com bineerde J. de Graaf van het bord. Uitslagen: Groep A: K. Kramer-J. Limmen remise, P. vd Heijdt-H. Ebels 1-0, B. Stolp-J. Ad miraal 0-1, D. Keijzer-J. Levering 0- IM. Wester-D. Aafjes 0-1, B. Kerk- hof-N. van Leen 0-1, J. de Graaf-R. Rommel 0-1, A. Kaandorp-G. Pouw 0-1, E. Mooij-M, Weigraven 0-1, R. Termes-T. Al l-Ó, E. Stolp-H. Lev ering 1-0, S. Sofan-J. Tebbens 0-1, B. Schijf-M. Kos 0-1, N. Pepping-G. HaFkamp 0-1, B. Blekmolen-E. van Duin 1-0. Groep B: Thijs Witkamp-Tim Castelein 1-0, Vince Kaandorp-Mike Krom 0-1, Jeroen Levering-Tycho Bismeyer 0-1Alex Zwart-Bob Lut- tikhuizen remise, Wouter Mijnsber- gen-Nutte van Belzen 0-1, Micha van Buuren-Menno Koot 0-1 Uitslagen Heilooër Bridge club HEILOO - De bridgeclub Heiloo heeft op 16 oktober als volgt gespeeld: A-lijn: Moscou Weehuizen 64.60, Brinkhuis - Meuleman 61.70. B-lijn: v.d. Mark - Ribberink 62.00, Geerling - Mertens 59.90. Donderdag 18 oktober A-lijn: Klerk - Boelhouwer 57.90, Leek - v.d. Steen 55.80. B-lijn: v. Baar - hr. Mooy 68.30, fam. Boukens 65.80. C-lijn: Koster - hr. Haan 56.70, fam. de Jong 52.90. D-lijn: Brugman - Velseboer 62.10, Rohn - Zuurbier 55.80. Ypedisco HEILOO - Zaterdag is er weer Ype disco in de Ypsalon aan de Hucht in Heiloo. Alle basisschoolleerlingen kunnen van 19.00 tot 20.30 uur ko men dansen. Entree is F 1,-, net als de consump ties. Voor informatie bel je Paola van Dijk, tel. 072-5338297. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383, 5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 0900- 0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: W.G.A. Meijer, Kennemerstraatweg 389, 1851 NE Heiloo, tel. 5331122. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. O.V. (openbaar vervperjtaxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bijzonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestellen, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal- culturele activiteiten voor 50 plussers. Inlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. J. Kleene Verbeek (seen), Boekenstein 29, 1852 WS Heiloo, tel. 5340097 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Woensdag 14.00-16.00 uur Donderdag 10.00-12.00 14.00- 20.30 uur Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Vrijwilligerswerk voor echte mannen HEILOO - Sinds zaterdag 13 oktober is de stichting ouderenwerk Heiloo gestart met weekendactiviteiten in het Trefpunt, het ontmoetingscentrum voor 55-plussers in Heiloo. Veel activiteiten (vrij bridgen, eten in het Trefpunt, lezingen, creatieve cursussen) betekenen veel gezellig heid, maar ook inzet van vrijwilligers. Bijvoorbeeld om te openen, gasten te ontvangen en te voorzien van koffie/thee en andere consumpties, maar ook om op bepaalde tijden in het weekend tafels en stoelen klaar te zetten voor een volgende activiteit. Geen zwaar werk, maar wel meer geschikt voor 'echte mannen' die zelfstandig kunnen werken. Voor deze laatste klus zoekt het Trefpunt een paar mensen die 'in wisseldienst' bereid zijn op enige zaterdagen tussen de middag en na de middag, hooguit een uurtje te helpen. De werktijden worden in overleg vastgesteld en kunt u een keer niet, dan wordt voor vervanging gezorgd. Desgewenst kunt u gratis deelnemen aan een van de georganiseerde activiteiten. Wilt u vrijblijvend een nader gesprek: Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, 1852 VA Heiloo, tel. 072-5331297. Vragen naar de heer Zeeman. HEILOO - Vorig weekend hebben een aantal scouts van zeilscouting Victorie uit Heiloo en omstreken hun beste beentje voorgezet. Na een ja renlange periode van oefenen en nog eens oefenen hebben vier scouts het hoogste diploma behaald. Onder streng toezicht van de Com missie Watersport Opleidingen werd het CWO-III-examen afgenomen. Alle deelnemers zijn geslaagd: Johan Meester, Rikke van der Grin ten, Frans Klaver en Martin Kroonen. Van de landelijke Commissie die het gehele examen kwam controleren, ontvingen de scouts, leiding en ex aminatoren complimenten voor het hoge zeilniveau van deze nieuw ge slaagden. Overvliegen Elk jaar komen nieuwe leden in de diverse speltakken van de zeilscout ing. Ook scouts uit de jongere spel takken stromen door naar de oudere groepen. Overvliegen heet dit in scoutingtaal. Bij de toelating leggen de kinderen een speelse proeve van bekwaamheid af. Als vloeiend water werden allerlei opdrachten vervuld om het doorstromen in de groep te symboliseren. Wachtlijst Alle speltakken zijn momenteel be hoorlijk met leden gevuld. Het scoutingbestuur hanteert daarom een wachtlijst. Als u of uw kind interesse toont voor de zeilscouting is het zaak er vroeg bij te zijn om zich aan te melden voor de wachtlijsten. Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met het secretariaat: Joke Terlien, tel. 072-5321211 of met Anton van Riel 072-5320149. Bij hetovervliegenleggen de kinderen een speelse proeve van bekwaamheid af. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18, tussen 09.00 en 12.00 uur. Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huis-actie, in plan Ypestein (noord) incl. de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en plan West, tussen Ewisweg, Het Zevenhuizen, Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg, dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen, voor 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein zuidelijk gedeelte. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen, voor 19.00 uur. Brengen tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats bij de school. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uuf. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, container naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Ven nne waters weg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Zwem- en poloclub De Spetters, container op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockey vereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, container bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en .vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Bibliotheek Tot 1 november Ik zal je wat vertellen... versjes en verhalen aan peuters en kleuters. Tot 12 november tentoonstelling voor volwassenen 'Jazz en Blues'. Horizon College Expositie van schilderijen van Corrie Mark Schuurman Hess, Rechte Hondsbosschelaan 24a. Hema Expositie van aquarellen van Johan Hosmus. Tot 30 november. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 zijn schilderijen van Wim Twaalfhoven te zien op werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier Tine Poelsma, Termijen 189, wisselende exposities, geopend elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur of na tel. afspraak op 072- 5334596. Expositie met thema dromen en portretten. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur, of na tel. afspraak op 072-5336266 aan de Westerweg 182. Casa Design Expositie van schilderijen van Rina Snel. Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag gespeelde wedstrijden bij bridg'eclub Sans Atout zijn: A-lijn: 1. Dolmans - Schouten 61,7, 2. Fam. v. Diepen 55,8. B-lijn: 1. Stark - H. de Groot 61,3, 2. Cornelissen - Slob 58,3. C-lijn: 1. Poley - Slob 62,9, 2. V. Toornburg - De Vries 55,8. D-lijn: 1. Roelofs - Bijlsma 66,3, 2. M. v.d. Last - Cornelissen 59,2. E-lijn: 1. Niele - Bronkhorst 57,5, 2. Visser - V. Gans 56,7. F-lijn: 1. Van der Linden - Pin 66,7, 2. Hoff - De Vries 53,5. .r Noord-Holland Noord 119 0900- - t i £m UJÜV B 88 44

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6